Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 159 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-02-19, 11:18   #4741
Paulinka7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102
Dot.: Co to za kolor?

Ja tu widze czerwie + irys - Fama ma duzo takich kombinacji
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (104,9 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (98,1 KB, 26 za豉dowa)
Paulinka7 jest offline  
Stary 2014-02-19, 15:55   #4742
magdziolek27
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
na這瞠nie blondu dwa razy jednego dnia

Witam,
Mam pytanie. Chce na這篡 na sw 貫petynk farbe joanna szlachetna per豉 zmieszan ze srebrnym py貫m. Jest niestety opcja ze b璠 鄴速e. Jesli faktycznie tak b璠zie to uratuje je ponowne na這瞠nie tej samej farby?
magdziolek27 jest offline  
Stary 2014-02-19, 16:42   #4743
cOtilla
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Dot.: na這瞠nie blondu dwa razy jednego dnia

farbowanie na blond strasznie niszczy w這sy - og馧em rozja郾ianie. wi璚 farbowanie jednego dnia wlosow to troche glupota, bo pozniej beda niemile w dotyku itp;p a z tego co slyszlam od znajomych farby z Joanny sa kiepskie.
cOtilla jest offline  
Stary 2014-02-19, 16:45   #4744
magdziolek27
Przyczajenie

Moich wlosow chyba nic nie zabije
Stary 2014-02-19, 16:51   #4745
cOtilla
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

mowilam to samo, bo tez tak eksperymentowalam ;d ale jak poszlam do fryzjerki to byla w szoku, ze jakim cudem mam jeszcze tak geste wlosy bo geste to akurat sa mozesz sprobowac, mimo ze ja osobiscie bym odradzala mozesz potem podzielic sie tym co Ci wyszlo, i jak sie trzymaja wlosy (;
cOtilla jest offline  
Stary 2014-02-19, 16:54   #4746
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez magdziolek27 Poka wiadomo嗆
Witam,
Mam pytanie. Chce na這篡 na sw 貫petynk farbe joanna szlachetna per豉 zmieszan ze srebrnym py貫m. Jest niestety opcja ze b璠 鄴速e. Jesli faktycznie tak b璠zie to uratuje je ponowne na這瞠nie tej samej farby?
a jaki masz kolor wyj軼iowy? Mo磧iwe, 瞠 za drugim razem po prostu nie z豉pie, a na pokrycie 鄴販i spr鏏uj p逝kanki fioletowej
201607040946 jest offline  
Stary 2014-02-19, 17:01   #4747
magdziolek27
Przyczajenie

Naturalne to ciemny blond i na to robiony baleja ale nie taki bardzo jasny. Z w這sami duzo eksperymentowalam, wiele razy zmienia豉m na blond jasny, potem brazy i znowu powroty do blondu, wiec wiem 瞠 mog duuu穎 wytrzyma
Stary 2014-02-19, 21:38   #4748
Shailiha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107
Dot.: Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy

Dziewczyny,
d逝go szukam farby podobnej do tej na obrazku, ale wci捫 nie jestem pewna kt鏎a b璠zie pasowa, wszystkie s za jasne albo za ciemne : < Pomo瞠 kt鏎a i powie jaka najlepiej by pasowa豉? Wiem, 瞠 nie jest to skomplikowany kolor, ale nie chcia豉bym pope軟i gafy : 3
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg beimage.jpg (17,3 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Clara-Oswin-Oswald-doctor-who-34512044-1440-900.jpg (79,5 KB, 55 za豉dowa)
Shailiha jest offline  
Stary 2014-02-20, 11:07   #4749
ma豉_czarnulka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Hej dziewczyny, potrzebuj wskaz闚ek
Mam naturalne w這sy w kolorze ciemnego popielatego br您u-zdj璚ie. Uda這 si je ca趾owicie odhodowa, ale jak to zwykle bywa teraz mam apetyt na zmiany. Wymarzy mi si rudy Emmy Stone, czyli jak ja to widz- taki br您owo-miedziany, ale bez czerwieni, bardziej pomara鎍z. W jaki spos鏏 waszym zdaniem mog豉bym taki uzyska?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0677.jpg (62,4 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 69b2a2bc000b85dd4d3589e7.jpg (114,1 KB, 32 za豉dowa)

Hej,

Za wszelk cen nie chc nic
Gdy 瘸l nadejdzie b璠zie ze mnie drwi
Po po逝dniu zwa輳 si z nadziej na kilogram mniej
I zn闚 niedoskona這嗆 wzmog snem
ma豉_czarnulka jest offline  
Stary 2014-02-20, 16:36   #4750
aneeetka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Jak przej嗆 z ombre na blond?

Witam

Obecnie na g這wie mam niez造 misz-masz, tzn. kilkucentymetrowe odrosty w tzw. mysim kolorze, nast瘼nie 鈔edni br您 z czerwonymi refleksami (wychodzi poprzednia farba) no i rudo-blond ko鎍闚ki. Chcia豉bym ca趾owicie zmieni kolor w這s闚 na blond. Nie jaki mega jasny, ale taki 鈔edni naturalny blond. Jasniejszy od ko鎍闚ek, kt鏎e mam. My郵a豉m o dekoloryzacji, ale czy to co da, czy lepsza mo瞠 b璠zie k徙iel rozja郾iaj帷a? Czy wyr闚na najpierw kolor jakim jasnym br您em, czy po這篡 go tylko na rozja郾ione ko鎍闚ki? Czy sama dekoloryzacja, a potem jasna farba da rad, czy trzeba b璠zie u篡 silniejszych 鈔odk闚 (wola豉bym unikn望 rozja郾iacza) Kochane! Bardzo prosz o pomoc

P. S. Do陰czam zdj璚ie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (48,5 KB, 37 za豉dowa)
aneeetka jest offline  
Stary 2014-02-22, 10:33   #4751
loewe
Przyczajenie

Z miedzianego blondu na be穎wy-jak zrobi?

Witam, farbuj w這sy farb fryzjersk Fanola 8.34 z oxydantem 6% w proporcji 1:1. Chc zmieni kolor na ja郾iejszy, blond 9.13, ewentualnie 9.03. W這sy mam do ramion, dosy mocno zacz窸y si kruszy od do逝 na 1/3 d逝go軼i. nie chcia豉bym jako dodatkowo ich obci捫a, 軼i庵a koloru. jak zrobi, aby nie wyszed zielonkawy kolor?
loewe jest offline  
Stary 2014-02-22, 20:19   #4752
Lucy Phere
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119
Jakiej farby mog u篡 ?

Witam. Pisa豉m ju na kilku w徠kach, ale nie znalaz豉m chyba jednoznacznej odpowiedzi, a potrzebuj naprawd szybkiej pomocy. Ot騜 nie wiem jak farb mog po這篡 na moje w這sy tak, aby nie by造 ani zielone,ani bure ani pomara鎍zowe.
Zaczn od tego, 瞠 rozja郾ia豉m moje rude w這sy. Po owym zabiegu by造 pomara鎍zowe i 鄴速e na odrostach, na to po這篡豉m Loreal Sublime Mousse czy jak to si tam zwie, w odcieniu Naturalny Jasny Br您. Efekt by zadowalaj帷y przez hmm 2 tygodnie, ale potem farba bardzo szybko si wymy豉 (co by這 oczywiste po rozja郾ianiu). Wtedy przybra造 odcie brudnego blondu, z mocnymi pomara鎍zowymi i z這tymi refleksami, miejscami by造 zielone Teraz mam odrost chyba z 5 cm, w這sy dalej s takie jakie s, ale ziele ju si zmniejszy豉 (chocia generalnie w ka盥ych supermarketach przez te ich sztuczne 鈍iat這 wygl康am jak Zo鄂a z Bagien )
Chcia豉bym teraz rozja郾i w這sy, 瞠by zrobi jaki naturalny 鈔edni blond, no chyba, 瞠 oby這by si bez rozja郾iania. Ca造 problem w tym, 瞠 nie mam poj璚ia jak farb mam na to na這篡. Niby natury okej, ale jak wida u mnie mimo wszystko da造 ziele. Generalnie to chcia豉bym raczej zimny/popielaty odcie i te nie mam poj璚ia jak to osi庵n望 skoro po rozja郾ianiu (gdzie zawsze w這sy rozja郾iaj si do ciep造ch ton闚) nie mo積a k豉嗆 niczego zimnego. Najbardziej zale篡 mi na farbach drogeryjnych bo po pierwsze nigdy nie mia豉m styczno軼i z farb profesjonaln, a po drugie na moje d逝gie w這sy id co najmniej 3 opakowania farby i przy cenach tych farb to hohoho, chyba wol chodzi w rudym glonie ;D Fryzjer odpada - niestety ale w moich stronach znalezienie dobrego fryzjera r闚na這by si ze znalezieniem 安i皻ego Graala. Mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie, bo jutro chc si wybra po farby, gdy do pi徠ku musz jako to ogarn望.
A tak na marginesie my郵a豉m o Garnier Olia 7.13 - nie za popielato ? No i jaki ten Garnier ma oksydant ?
Poza tym chcia豉m do陰czy zdj璚ia, ale dos這wnie 瘸dne nie oddaje koloru w這s闚 Jest to taki bury blond, w 鈍ietle mocno pomara鎍zowy, taki a'la koniakowy (?) No nie wiem dziwny jest. Do tego 5 cm odrostu w kolorze mysiego blondu.
Jejku wiem, 瞠 to pewnie by這 wa趾owane milion razy, ale ja ju jestem bezsilna. Boj si cokolwiek robi z tymi w這sami, 瞠by tego nie pogorszy.
Stary 2014-02-23, 13:22   #4753
___asia___
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 582

wie kto mo瞠 jaki rozja郾iacz jest w farbie LOreal Preference Les Blondissimes 05 Ultra Light Bardzo Bardzo Jasny Be穎wy?

naturalnie mam ciemne w這sy, rozja郾iane prawie dwa lata temu u fryzjera i farbowane na blond poziomu 8, od ponad p馧 roku farbuj w domu farbami drogeryjnymi, mimo u篡wania farb z poziomu 10 nadal mam 鈔edni blond, daleko mi do platyny itp.
zastanawiam si czy ta farba nie b璠zie za mocna i nie zniszczy mi w這s闚?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1328_250.jpg (12,0 KB, 9 za豉dowa)
___asia___ jest offline  
Stary 2014-02-23, 17:28   #4754
lafrancaiseblonde
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Z這穎ny problem z w這sami - czarne odrosty, reszta jasny blond, ch耩 przyciemnienia

Witam!
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni br您. Farbuj si na jasny, popielaty blond z cieplejszymi, cienkimi pasemkami gdzieniegdzie, przy kt鏎ym odrosty wygl康aj jak czarne.
Mam piwne oczy, dosy ciemne brwi dobrze wyregulowane oraz bardzo blad, wr璚z bia陰 cer z kilkoma ma造mi, br您owymi pieprzykami na policzkach. Latem opalam si na jasny, z這ty br您. Czuj si dobrze w obecnym kolorze w這s闚, lecz ostatnio zobaczy豉m si na zdj璚iach.. i troch zw徠pi豉m. W這ski super, ale w po陰czeniu z porcelanow cer mam wra瞠nie, 瞠 wygl康am bardzo... hm, ch這dno(?) i jakby "zlewam si" w jedn ca這嗆. Nie chc wraca do naturalnego koloru, bo na blond "pracowa豉m" wiele miesi璚y, w這sy s w miare zadbane i d逝gie. Jednak瞠 zastanawiam si nad przyciemnieniem ich. Wiem, 瞠 najlepszym posuni璚iem by豉by wizyta u fryzjera, ale chcia豉bym poprosi Was o rad: jaki kolor by豚y w takim przypadku najlepszy? Czy profesjonalista da rad w miar ujednolici do np. 鈔edniego popielatego blondu w這sy jasny blond z prawie czarnymi odrostami? Zale瘸這by mi te na kolorze w miar jasnym, ale niekontrastuj帷ym z nimi.
Pozdrawiam i czekam na rady

Edytowane przez lafrancaiseblonde
Czas edycji: 2014-02-23 o 17:32 Pow鏚: zjad豉m wyraz "przypadku"
lafrancaiseblonde jest offline  
Stary 2014-02-24, 19:48   #4755
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 415

Cytat:
Napisane przez ma豉_czarnulka Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, potrzebuj wskaz闚ek
Mam naturalne w這sy w kolorze ciemnego popielatego br您u-zdj璚ie. Uda這 si je ca趾owicie odhodowa, ale jak to zwykle bywa teraz mam apetyt na zmiany. Wymarzy mi si rudy Emmy Stone, czyli jak ja to widz- taki br您owo-miedziany, ale bez czerwieni, bardziej pomara鎍z. W jaki spos鏏 waszym zdaniem mog豉bym taki uzyska?
Spr鏏uj Syoss Oleo 6-76. Daje pi瘯ny kolor.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez loewe Poka wiadomo嗆
Witam, farbuj w這sy farb fryzjersk Fanola 8.34 z oxydantem 6% w proporcji 1:1. Chc zmieni kolor na ja郾iejszy, blond 9.13, ewentualnie 9.03. W這sy mam do ramion, dosy mocno zacz窸y si kruszy od do逝 na 1/3 d逝go軼i. nie chcia豉bym jako dodatkowo ich obci捫a, 軼i庵a koloru. jak zrobi, aby nie wyszed zielonkawy kolor?
we 9.03- tr鎩ka to z這to, wi璚 zieleni nie b璠zie.
je郵i wzi窸aby opcj z 1, czyli popielem jest spore ryzyko zieleni.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Poka wiadomo嗆
wie kto mo瞠 jaki rozja郾iacz jest w farbie LOreal Preference Les Blondissimes 05 Ultra Light Bardzo Bardzo Jasny Be穎wy?

naturalnie mam ciemne w這sy, rozja郾iane prawie dwa lata temu u fryzjera i farbowane na blond poziomu 8, od ponad p馧 roku farbuj w domu farbami drogeryjnymi, mimo u篡wania farb z poziomu 10 nadal mam 鈔edni blond, daleko mi do platyny itp.
zastanawiam si czy ta farba nie b璠zie za mocna i nie zniszczy mi w這s闚?
rozja郾iacz we farbie, huh ?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Shailiha Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,
d逝go szukam farby podobnej do tej na obrazku, ale wci捫 nie jestem pewna kt鏎a b璠zie pasowa, wszystkie s za jasne albo za ciemne : < Pomo瞠 kt鏎a i powie jaka najlepiej by pasowa豉? Wiem, 瞠 nie jest to skomplikowany kolor, ale nie chcia豉bym pope軟i gafy : 3
popatrz na 4.0, 4.4 lub 4.3

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2014-02-24, 21:19   #4756
tysiak26
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

Hej, dziewczyny! Potrzebuj waszej pomocy
Wczoraj postanowi豉m pobawi si w fryzjera i zmiesza豉m syoss 6-1 pro nature z syoss 8-1 pro nature. Chcia豉m nieco przyciemni w這sy, 瞠by wygl康a造 na taki fajny blond. Nigdy nie umia豉m znale潭 7-1 ani z syossa ani z garniera, wi璚 postanowi豉m zmiesza farby i... teraz jestem bardzo ciemna!
Nie jestem przyzwyczajona do takiego koloru i wola豉bym mie ja郾iejsze w這sy. My郵icie, 瞠 ten kolor jeszcze si wyp逝cze? Czy b璠zie podobny do tego, co ma Lindsay? Albo chocia co w stylu, co mam na trzecim zdj璚iu.
Pierwsze przedstawia m鎩 kolor przed farbowaniem, a drugie po farbowaniu.

Bo瞠, co ja ze sob zrobi豉m. Zamiast swojego wymarzonego blondu mam ciemny blond. Prosz, pom騜cie mi si go pozby!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0308.jpg (28,4 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0310.jpg (29,9 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2534.jpg (91,7 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7067562_f520.jpg (43,2 KB, 27 za豉dowa)
tysiak26 jest offline  
Stary 2014-02-24, 22:20   #4757
Sandrika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 445

Najpierw to poczekaj a si wyp逝cze, ja po farbowaniu w這s闚 sam 6.1 mia豉m br您owe w這sy, sp逝ka這 si i kolor by 豉dny, ale na pewno nie tak jasny jak ma Lindsay na tym zdj璚iu, przecie ona tu jest jasn blondynk! z poziomu 8-9 ! Nast瘼nym razem popatrz na efekty w necie jakie wychodz innym dziewczynom
Sandrika jest offline  
Stary 2014-02-24, 23:11   #4758
___asia___
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 582

SceneQueene 幢e si wyrazi豉m, chodzi這 mi o to jaka mocna woda (czy jak to si nazywa ) w niej jest.
___asia___ jest offline  
Stary 2014-02-25, 07:08   #4759
Topielec
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Jak farb, najlepiej drogeryjn, osi庵n taki kolor, albo zbli穎ny?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 590ab54e007711e38fa722000a1fbcea_6-1.jpg (16,5 KB, 33 za豉dowa)
Topielec jest offline  
Stary 2014-02-25, 12:08   #4760
tysiak26
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka wiadomo嗆
Najpierw to poczekaj a si wyp逝cze, ja po farbowaniu w這s闚 sam 6.1 mia豉m br您owe w這sy, sp逝ka這 si i kolor by 豉dny, ale na pewno nie tak jasny jak ma Lindsay na tym zdj璚iu, przecie ona tu jest jasn blondynk! z poziomu 8-9 ! Nast瘼nym razem popatrz na efekty w necie jakie wychodz innym dziewczynom
Ogl康a豉m sam 6 i wydawa豉 si jasna, wi璚 uzna豉m, 瞠 pomieszana z 8 b璠zie idealna. Troch si przeliczy豉m, ale mam nadziej, 瞠 ten wyp逝cze i b璠zie troch ja郾iejszy
tysiak26 jest offline  
Stary 2014-02-26, 08:33   #4761
Paulinka7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102

Cytat:
Napisane przez magdziolek27 Poka wiadomo嗆
Witam,

Ja z 3-4 lata temu te farby k豉d豉m na uprzednio rozjasnione rozjasniaczem w這sy. Efekt jak na pude趾u. Zastan闚 sie czy nie lepiej zinwestowac w profesjonalne farby typu Alfaparf b康z Koleston - tam sa blondy superrozjasniajace , wystarczy raz pofarbowa zeby miec 豉dny blondzik.
Paulinka7 jest offline  
Stary 2014-02-26, 15:23   #4762
MorireAmore
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 937

Z nadziej , 瞠 mo瞠 kt鏎a wie jaki to kolor i jak farb uzyskac podobny efekt Jest boski
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg koooolor-bezowy-blond.jpg (33,0 KB, 51 za豉dowa)

Be nice, I could be your nurse someday.

MorireAmore jest offline  
Stary 2014-02-27, 16:51   #4763
lilia8843
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 271

Cytat:
Napisane przez paolinka3991 Poka wiadomo嗆
ζdne mia豉m podobne w wakacje ale na innym kolorze, sama zrobi豉m Loreal Preference do ombre ;p Ale co prawda to prawda, bezpieczniej i嗆 do fryzjera, bo z efektami ombre w domu bywa r騜nie... Ja chyba mia豉m po prostu du穎 szcz窷cia 瞠 mi wysz這 na w豉sn r瘯 Robi豉m na ciemnym br您ie

Bardzo 豉dnie Ci to wysz這, na wakacje chyba znowu wr鏂 do tego rodzaju efektu, ale na podobnym kolorze co Ty. Wiesz mo瞠 jaka farba by豉 u篡ta? Kiedy widzia豉m dziewczyn, kt鏎a mia豉 ombre na rudo?-rubinowych? w這sach (wydaje mi si 瞠 co a la Palette rubinowa czerwie), te efekt by spoko
Wydaje mi si ze ta ale nie jestem w 100% pewna . a co do nr bym przy nast瘼nej wizycie musia豉 podejrze
lilia8843 jest offline  
Stary 2014-02-27, 19:08   #4764
_Angelina_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 998

Witajcie Moje Drogie
mam nadziej , 瞠 z wasz pomoc uda mi si zejsc do koloru kt鏎y wci捫 chodzi mi po g這wie.
zamieszczam moje zdjecie (w這sy s w rzeczywisto軼i ciemniejsze - uroki henny) , to jest rudo嗆 robiona henna naturaln i cassia. Pod spodem ( z 10cm) odrostami s w這sy d逝go rozja郾ane. Jest spora r騜nica mi璠zy naturalnymi a wczesniej rozja郾anymi dlatego chce wr鏂ic do farby a z drugiej strony nie za dobrze czuje si w rudosciach i marzy mi si blond.
boje sie dekoloryzacji.
zastanawiam si nad kapiel rozja郾iaj帷 a po幡iej farba
czy farba sama z siebie rozja郾i豉 by mi w這sy?
nie wiem jakie wody s w tych farbach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07751.jpg (137,2 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (12,5 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Color-8-7-Miodowy-blond-66725-big.jpg (42,3 KB, 9 za豉dowa)

Edytowane przez _Angelina_
Czas edycji: 2014-02-27 o 19:10
_Angelina_ jest offline  
Stary 2014-03-03, 22:20   #4765
sadayo
Przyczajenie

Poszukiwania koloru:)

Czy kto moze mi powiedziec jak uzyskac ten kolor?? Na 鈔ednim blondzie Pzdr
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie.jpg (21,9 KB, 19 za豉dowa)
sadayo jest offline  
Stary 2014-03-07, 11:13   #4766
KittyCharlie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dot.: Jaka farba zeby wyszed taki kolor????

Hej dziewczyny! Chc zmieni kolor w這s闚, troche przyciemni, poniewa mam ju dosyc blondu i dlatego prosz was o porad.

Obecnie mam bardzo jasny blond (zdjecie 1)
Chcia豉bym uzyska takie kolry jak na do豉czych zdjeciach. Jednak najbardziej zale篡 mi na uzyskaniu takiego koloru jak ma Keira i Beyonce

Jak farb polecacie?

Z g鏎y dzi瘯i
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (12,5 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 21df9_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_250799ea64c680d26fa78c229eef7096.jpg (11,5 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 31761_keira-knightley-blond-wlosy-naszyjnik.jpg (63,7 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ab0322850018e546466eb1d4.jpg (21,1 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dlugie-blond-wlosy-do-szkoly.jpg (12,8 KB, 11 za豉dowa)
KittyCharlie jest offline  
Stary 2014-03-07, 11:18   #4767
KittyCharlie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Sadayo ten kolor to wg mnie burgund. A te ja郾iejsze pasma uzyskasz dzieki wcze郾iejszemu ich rozja郾ieniu do bia貫go koloru po czym jak na這篡sz farb w odcieniu burgundu powinien wyj嗆 Ci taki w豉snie kolorek Spr鏏uj mo瞠 na pocz徠ku zrobi to szamponem do 24 my, te jest taki z Joanny tylko w niebieskim opakowaniu
KittyCharlie jest offline  
Stary 2014-03-09, 17:36   #4768
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 415

b陰d, taki fiolecik czy buraczek uzyskasz tylko dzi瘯i mieszance- powy窺za farba wychodzi zwyczajnie czerwona. niezbyt ciemny fiolet+ blond poziom 8+ odrobina czerwieni

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2014-03-13, 15:45   #4769
klaudia66400
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Kolor jak shakira

Jak uzyska taki kolor w這s闚 mo瞠 macie jakis pomys, mo瞠 znacie jakie farby zbli穎ne kolorem do tej

http://www.google.pl/imgres?client=f...tart=0&ndsp=18

http://www.google.pl/imgres?client=f...tart=0&ndsp=18
http://www.google.pl/imgres?client=f...art=41&ndsp=17

z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
klaudia66400 jest offline  
Stary 2014-03-14, 17:08   #4770
ada_17
Przyczajenie

Smile Jaki kolor uzyskam ?

Witajcie, farbowa豉m w這sy 3 tygodnie temu na 'Czekoladowy br您', a dzi kupi豉m sobie farbe o kolorze miedzi, jaki kolor uzyskam ?
ada_17 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.