Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-04-16, 18:41   #541
Katarina_86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: Jak uzyska taki kolor- W﹗EK ZBIORCZY

Hej, jestem platynow blondynk, chcia豉bym mie rude w這sy.
Dok豉dnie chodzi mi o co w rodzaju truskawkowe go blondu.
Wiecie mo瞠 jaka farba pomo瞠 uzyska mi taki kolor?

PS. dodaje foto by軼ie wiedzia造 o jaki kolor mi chodzi
Katarina_86 jest offline  
Stary 2010-04-19, 08:46   #542
gaska513
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Dot.: Jaki to kolor!!!!!!!!!!!!!!!! Prosze pomozcie

Cytat:
Napisane przez ALEXSIS19 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny i ch逍aki;] napiszcie mi prosze co to za kolor ma ta dziewczyna I JAK FARBA GO UZYSKAC?

http://img232.imageshack.us/my.php?image=118ac5.jpg
To jest zwyk造 blond nawet mog powiedzie, 瞠 wpadaj帷y miejscami w 鄴速y i tam widzialam jakies ciemne pasemko... Ale nie pr鏏uj bo i tak Ci cos takiego nie wyjdzie bo to zdj璚ie by這 jakies bardzo jaskrawe. Ta dziewczyna na nim tez takich nie ma i miec nie bedzie Ale jak chcesz miec podobne no to stawiam na plukanki (Jezeli masz naturalne swoje blond wlosy) Pozdrawiaam
gaska513 jest offline  
Stary 2010-05-02, 09:10   #543
puma1991
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 317
jak uzyskac taki braz?

przperaszam, 瞠 zak豉dam nowy temat ale w ostatnio uzywanych nie by on poruszany wiec stwierdzi豉m 瞠 w ten spos鏏 pr璠zej zostanie zauwa穎ny kiedys farbowalam wlosy na czarno, potem na fioletowo, bordowo, potem rozjasnilam i byly rude a teraz wracam do br您u.

M鎩 obecny kolor wyglada tak...

najciekawsze jest jednak to 瞠 3 miesiace temu ufarbowa豉m w這sy srednim br您em, kolor wyplukal sie po miesiacu ale wlosy stalt sie ciemniejsze niz przedtem, wiec farba ze sklepu zostaje w nich tylko w malym stopniu reszta sie wyplukuje ale od 2 meisiecy kolor jest taki sam.
Rozmawia豉m z zaprzyja幡ion fryzjerka i powiedzia豉 瞠 skoro nawet po zmyciu farby wlosy zostaja ciemne to nei bedzie problemu ze uzyskaniem mojego naturalnego koloru. musze tylko kupic farbe w sklepie fryzjerskim,
Wiecie moze jaka farba (odcien, nazwa, cena) pozwoli mi uzyskac zamierzony efekt? najlepiej zeby byla ona bardzo trwala i nie wyplukala sie jak poprzedni braz oraz zeby nie wyszla duzo ciemniejsza niz powinna , dodam ze 2 razy rozjasnialam wlosy, ostatni raz pol roku temu.
pierwsze 3 zdjecia to moj obecny kolor a nastepne 3 to zamierzony efekt
puma1991 jest teraz online  
Stary 2010-05-02, 14:05   #544
madzia12fff
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Dot.: jak uzyskac taki braz?

Zobacz z Welli , koleston 4/07 lub 6/07 pure naturals. je郵i to nie s te to popatrz na inne z kolestonu bo jest ich naprawde du穎. Najlepiej jed do sklepu fryzjerskiego(hurtowni) i popatrz na r騜ne palety , r騜nych firm. Dodam , 瞠 Wella ma dosy drogie farby 25z -35z , i s to tubki 60 ml.

Edytowane przez madzia12fff
Czas edycji: 2010-05-02 o 14:08
madzia12fff jest offline  
Stary 2010-05-02, 15:48   #545
puma1991
Raczkowanie

dziekuje czy taka tubka starczy na pokrycie moich wlosow (najdluzsze sa do lopatek jednak glownie pocieniowane do ramion i nie jest ich duzo).

czy musialabym je rozjasniac czy farba powinna je pokryc w takim stanie w jakim sA?
Stary 2010-05-02, 16:30   #546
madzia12fff
Przyczajenie

Powinna starczy , niewiem czy wiesz ale farby przewa積ie miesza sie w proporcji 1:2 z wod ultenion , tak瞠 spoko starczy Nie nie musisz rozja郾ia , ale tak jak napisa豉m wcze郾iej sprawd na palecie czy takie kolory odpowiadaj )
madzia12fff jest offline  
Stary 2010-05-02, 17:31   #547
puma1991
Raczkowanie

dziekuje sprawdzilam wlasnie na palecie w internecie ale to niestety nie daje duzego efektu, wydaja sie byc bardzo ciemne ale sprawdze dokladniej w sklepie biore wiec tez pod uwage belle a uzywalas moze innych farb np marijel albo richesse? nie mam zadnego doswiadczenia z farbami fryzjerskimi niestety i nie wiem ktora z nich bedzie najodpowiedniejsza
Stary 2010-05-02, 19:20   #548
madzia12fff
Przyczajenie

tak , u篙wa豉m ich ale to by這 ponad 3 lata temu , a pozatym nie raz s造sza豉m opinie , 瞠 farby L'oreal s do bani. Mo瞠sz jeszcze zobaczy za farb ,,jasny czekoladowy br您'' np. z Lechera ona ma numer 5bc. Wydaje mi sie , 瞠 kolor na Twoich zdj璚iach bedzie w tonacjach czekoladowych , lub kawowych. Zobacz mo瞠 w sklepie bedzie farba firmy emmebi i zobacz na kolor kakaowy , te jest bardzo 豉dny.
madzia12fff jest offline  
Stary 2010-05-02, 20:45   #549
puma1991
Raczkowanie

bardzo dzi瘯uje, du穎 mi pomog豉s od 2 lat meczylam sie z rozjasnianiem a teraz jestem tak blisko powrotu do swojego koloru ze musi sie udac
Stary 2010-05-03, 14:37   #550
Kayako
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 676

C騜 to mo瞠 by?
Kayako jest offline  
Stary 2010-05-03, 15:08   #551
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 173

Dziewczyny a jak z jasnego blondu uzyskac taki odcien jak w za陰czniku?
Jestem w nim zakochana, ale niestety nie znalaz豉m jeszcze farby odpowiadaj帷ej temu kolorkowi i nie wiem co robi ://
visionAM jest offline  
Stary 2010-05-03, 17:10   #552
psyhe666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 669

Dziewczyny jak farb uzyskam taki kolor?
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2010-05-04, 18:43   #553
xxchemicznaxx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 170
GG do xxchemicznaxx

Cytat:
Napisane przez puma1991 Poka wiadomo嗆
przperaszam, 瞠 zak豉dam nowy temat ale w ostatnio uzywanych nie by on poruszany wiec stwierdzi豉m 瞠 w ten spos鏏 pr璠zej zostanie zauwa穎ny kiedys farbowalam wlosy na czarno, potem na fioletowo, bordowo, potem rozjasnilam i byly rude a teraz wracam do br您u.

M鎩 obecny kolor wyglada tak...

najciekawsze jest jednak to 瞠 3 miesiace temu ufarbowa豉m w這sy srednim br您em, kolor wyplukal sie po miesiacu ale wlosy stalt sie ciemniejsze niz przedtem, wiec farba ze sklepu zostaje w nich tylko w malym stopniu reszta sie wyplukuje ale od 2 meisiecy kolor jest taki sam.
Rozmawia豉m z zaprzyja幡ion fryzjerka i powiedzia豉 瞠 skoro nawet po zmyciu farby wlosy zostaja ciemne to nei bedzie problemu ze uzyskaniem mojego naturalnego koloru. musze tylko kupic farbe w sklepie fryzjerskim,
Wiecie moze jaka farba (odcien, nazwa, cena) pozwoli mi uzyskac zamierzony efekt? najlepiej zeby byla ona bardzo trwala i nie wyplukala sie jak poprzedni braz oraz zeby nie wyszla duzo ciemniejsza niz powinna , dodam ze 2 razy rozjasnialam wlosy, ostatni raz pol roku temu.
pierwsze 3 zdjecia to moj obecny kolor a nastepne 3 to zamierzony efekt
masz wspania造 kolor w這s闚, du穎 bym da豉, 瞠by taki mie ;c
Stary 2010-05-07, 15:50   #555
xxchemicznaxx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 170
GG do xxchemicznaxx

ja te mam ogromny problem z w這sami ;\
mam w這sy naturalne ciemny blond/jasny br您... Pomalowa豉m na "jasny br您" garniera, kt鏎y wyszed mi praktycznie czarny... Jak彗olwiek na這ze teraz farb, pokrywaj mi si tylko odrosty i to w kolorze RUDYM, nie mia豉bym nic przeciwko, gdyby farbowa造 si ca貫 w這sy, bo o rudym w豉snie marz. Rozja郾i si boj, bo to strasznie niszczy w這sy, a i tak ledwo 篡j po wszystkich tych zabiegach... ;\
Stary 2010-05-08, 00:32   #556
madzia12fff
Przyczajenie

na w這sy czarne lub na ciemny br您 pomo瞠 tylko rozja郾ianie lub farba rozja郾iaj帷a , spr鏏鎩 na這篡 rozja郾iacz ale tylko na ok.10-15 minut najlepiej z woda 1,9% , 3% lub 6% . Je郵i odrost ma inny kolor , to od sk鏎y go nie nak豉daj tylko na w這sy , kt鏎e maja ciemny odcie.
madzia12fff jest offline  
Stary 2010-05-08, 21:37   #557
puma1991
Raczkowanie

wiem, 瞠 to g逝pie i nieodpowiedzialne ale ja rozja郾ia豉m sama w這sy nawet 2 razy ale nie rozjasniaczem bo tez sie ba豉m tylko farba palette superblond rozjasniajacy.. najpier 2-4 tony ale roznica byla nieznaczna...a potem 4-6 tonow... i mialam piekny rudy kolor na calosci ale mysle ze to kwestia farb ktore nakladalam przed rozjasnianiem ( zalacze zdjecie ) i wlasnei ta farba tak wgryzla sie w steukture wlosa ze teraz na calosci nie liczac odrostow mam taki rudawy braz ( po tym rozjasnianiu farbowalam jeszcze z 3 razy brazem ale wyplukiwal sie do jasnego brazu sraczkowatego)
Stary 2010-05-08, 22:42   #558
Katarynkaaa23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Post Jaki to kolor?

Mam pytanie, od zawsze podoba mi si ten odcie blondu. Nie wiem natomiast jak go uzyska i jak fachowo nazwa ten kolor, 瞠by m鏂 wytlumaczy fryzjerce, i chcia豉bym w豉填ie co takiego na g這wie... Podchodzi to chyba pod platynowy b康 mro幡y ale chcia豉bym uzyska fachow odpowied.
Katarynkaaa23 jest offline  
Stary 2010-05-08, 23:00   #559
maartucha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Jaki to kolor?

Kolor leniwy z domieszk 鄉ierdz帷ego lenia

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235043

" . . D
zisaj uwierzy豉m, 瞠 do szcz窷cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by豉 . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline  
Stary 2010-05-10, 19:16   #560
blablabla00
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

czym farbowa豉 w這sy na tych pierwszych 3 zdj璚iach?
blablabla00 jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:15   #561
puma1991
Raczkowanie

napisa豉m powyzej ale w wielkim skrocie....bardzo ciemny braz rozjasnilam do rudego (zdjecie 1) nastepnie przyciemnilam jakims rudym... potem farby z serii joanna multi cream (orzechowy i cynamonowy braz zieszane obie) wyszly czarne ale spraly sie do koloru na poprzednich 3 zdjeciach.... (minely ponad 3 miesiace od farbowania)
Stary 2010-05-16, 19:25   #562
blablabla00
Przyczajenie

widz, ale opisa豉 jak uzyska豉 rudy, a ten br您 wyszed ci w takim razie z mieszanki wszystkiego rozumiem?
blablabla00 jest offline  
Stary 2010-05-17, 10:08   #563
puma1991
Raczkowanie

braz wyszedl mi po nalozeniu na ten rudy tych farb w kolejnosci
1. miedziany mahon palette deluxe
2. joanna multi color ( orzechowy braz i czekoladowy braz zmieszane razem) wyszly czarne ale spraly sie do koloru na zdjeciach... minely 3 miesiace od farbowania i juz bardziej sprac sie nie chca
Stary 2010-05-17, 16:14   #564
blablabla00
Przyczajenie

a to teraz jakie masz?
blablabla00 jest offline  
Stary 2010-05-18, 07:29   #565
puma1991
Raczkowanie

dokladnie taki jak na pierwszych 3 zdjeciach cieply braz...
Stary 2010-05-29, 18:26   #566
paulla6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Jak uzyska taki kolor?

witam
chcialam sie dowiedziec czy jak zmieszam farbe o kolorze "orzechowy blond" z jakims jasnym blondem to czy nie wyjdzie mi jakis dziwny kolor na wlosach??;/ bo kurcze mam kupiona farbe wlasnie ten orzechowy blond ale jest za ciemna jak dla mnie...ogolnie to chcialabym miec taki kolor jak mam naturalne (czyli hmm taki popielaty pomieszany z ciemnym blondem) bo juz strasznie mi odrosty widac po poprzednim farbowaniu, ale wlasnie nie wiem z jaka inna farba ten kolorek zmieszac

Edytowane przez paulla6
Czas edycji: 2010-05-29 o 18:28
paulla6 jest offline  
Stary 2010-05-30, 19:57   #567
Madzia21mk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Jak farbowa odrosty ?

Hej. Tak mo積a farbowa odrosty szamponetk ale jesli chodzi o farbowanie w這s闚 jasnych na tak瞠 jasny odcie nie ma szans 瞠by yly jakie kolwiek efekty jedynie ciemny kolor szamponetki wezmie jasne wlosy ale zawsze bedzie to jasniejszy kolor niz podany na pudelku no i po kilku myciach zniknie calkowicie badz stanie sie strasznie wyplowialy. A i uwaga dziewczyny strasznym bledem jest malowanie wlosow farbami z oksydantem na wczesniej umyte wlosy to strasznie niszczy wlosy i moze nawet doprowadzic do lysienia. A je瞠li chodzi o farbowanie odrost闚 to poprostu trzeba odpowiednio rozdzieli czas. "Magk" je瞠li po 20 min na這篡豉 farb na reszt w這s闚 i podej瞠wam 瞠 odrost nadal byl ciemniejszy to poprostu nal騜farb na reszte wlosow po 25 minutach albo nie nakladaj jej wcale, nal騜 j tylko na odrosty a reszte wlos闚 ewentualnie mo瞠sz od鈍ie篡 szamponetk.
Madzia21mk jest offline  
Stary 2010-06-03, 14:54   #568
aliene15
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Rudy jak uzyska taki kolor?

jak uzyska taki kolor z ciemnego br您u ? Podobnego jak na zdj璚iu ? Znacie jakie dobre farby itp. ?
aliene15 jest offline  
Stary 2010-06-04, 15:37   #569
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Rudy jak uzyska taki kolor?

Cytat:
Napisane przez aliene15 Poka wiadomo嗆
jak uzyska taki kolor z ciemnego br您u ? Podobnego jak na zdj璚iu ? Znacie jakie dobre farby itp. ?
jest juz nawet kilka watkow o rudosciach , poszukaj
Stary 2010-06-05, 01:46   #570
yuukii
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Cool Kolorek

Hej.
Mam do was pro軸e dziewczyny, a wiec mam czarne w這sy i chcia豉bym taki kolorek http://i43.tinypic.com/f4pllh.jpg , zawsze farbowalam wlosy w domu.
Moje pytanie brzmi jaki kolor z palet garniera musialabym uzyc aby taki kolor mi wyszedl?

Z gory dzieki, Pozdrawiam
yuukii jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.