Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-06-05, 12:26   #571
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Kolorek

ja taki mia豉m po rozja郾ieniu czerni s豉bym rozja郾iaczem
Meadow jest offline  
Stary 2010-06-05, 20:45   #572
basia188
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 259
GG do basia188

Ja uzyska豉m ten kolor po na這瞠niu Loral casting bursztyn
M紟IxM,浩 CHC 玆 BEZ CIEBIE..NIECHCIAxM.M紟I AM 浩 CI NIEKOCHAM...KOCHAxM..KRZ YCZ..NIKT MNIE NIE SΧSZY..ODCHODZ.NIKT SI NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNO列I..KOCHAM BEZ WZAJOMNO列I..JEDYNA RZECZ JAKIEJ PRAGN JEST TO ABY危Y KIEDY MOGLI NA NOWO ROZPOCZ﹉ TO CO TAK SZYBKO SI ZAKO哸ZYΜ..
basia188 jest offline  
Stary 2010-06-06, 09:40   #573
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Najpierw je musisz rozja郾i a dopiero potem na這篡 docelow farb. Inaczej na czarnych w這sach nic ci nie wyjdzie.
Je郵i chodzi o rozja郾ianie to proponuje dobrego fryzjera bo to ci篹ki kawa貫k chleba przy czarnych w這sach.
Stary 2010-07-22, 13:05   #574
malakikki
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
jak uzyska kolor blond?d逝go musze czeka?

Witam Was dziewczyny jestem tu nowa i bardzo prosze o pomoc. Poniewaz m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond i zawsze mia豉m robiony balejage ale znudzi mi sie p騜niej mia豉m pomalowane w這sy farba palette orzechowy br您 a teraz mam pomalowane Garnier color&shine maho i nie lubie sie w ciemnych w這sach chcia豉bym wr鏂i do naturalnego kolor albo 0 2 tony ja郾iejszego od swoich i nie wiem jak to zrobic w這sy teraz mam do ramion. czekam na porady
malakikki jest offline  
Stary 2010-07-22, 13:33   #575
Monika_030
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
GG do Monika_030
Dot.: jak uzyska kolor blond?d逝go musze czeka?

Chyba tylko dekoloryzacja, ale je郵i mia豉 kilka razy farbowane, do tego balejage to lepiej dekoloryzacja u fryzjera..
A w徠k闚 o dekoloryzacji by這 du穎 np. :
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=31
Monika_030 jest offline  
Stary 2010-07-23, 01:11   #576
izajasz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107
Dot.: Jak uzyska taki kolor- W﹗EK ZBIORCZY

Cze嗆,
strasznie podoba mi si kolor w這s闚 tej dziewczyny. niestety nie mam poj璚ia jakiej farby u篡豉. mo瞠 Wy macie jakie przypuszczenia? dodam, 瞠 aktualnie mam na g這wie cynamon safiry i z tego chcia豉bym przej嗆 na taki rudy.
dodaje zdj璚ia, wi璚ej na jej blogu http://paniekscelencja.blogspot.com/

nie chcia豉bym 瞠by wyszed jaki czerwony, albo bardzo ciemny
pomo瞠cie?

acha, szuka豉m w w徠kach po鈍ieconych rudym w這som, ale to jak szukanie ig造 w stogu siana, niestety.

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2010-07-23 o 01:14
izajasz jest offline  
Stary 2010-07-23, 05:46   #577
Kayako
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 676

Cytat:
Napisane przez izajasz Poka wiadomo嗆
Cze嗆,
strasznie podoba mi si kolor w這s闚 tej dziewczyny. niestety nie mam poj璚ia jakiej farby u篡豉. mo瞠 Wy macie jakie przypuszczenia? dodam, 瞠 aktualnie mam na g這wie cynamon safiry i z tego chcia豉bym przej嗆 na taki rudy.
dodaje zdj璚ia, wi璚ej na jej blogu http://paniekscelencja.blogspot.com/

nie chcia豉bym 瞠by wyszed jaki czerwony, albo bardzo ciemny
pomo瞠cie?

acha, szuka豉m w w徠kach po鈍ieconych rudym w這som, ale to jak szukanie ig造 w stogu siana, niestety.
Z jednym z jej komentarzy mo積a przeczyta: "Tak, to te Goldwell, ale nie malaksowanie, tylko mocna farba." - po za tym nie widz w problemu w zapytaniu jej na maila, czy w komentarzu, tym bardziej, 瞠 to polka to i obcego j瞛yka zna nie trza
Kayako jest offline  
Stary 2010-07-24, 21:49   #578
meg_007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 324

dziewczyny mam mega problem, szukam od dluzszego czasu jakiegos koloru dla siebie. w g這wie wiem jaki chce miec ale nie mam pojecia jak go uzyskac. marzy mi sie zimny ciemny braz, nie za ciemny (zeby nie wyszedl czarny) ale tez nie za jasny (zeby nie mial rudych refleksow) zalaczam zdjecie z kolorem podobnym do mnojego wymarzonego i z gory dziekuje za pomoc

Studia

my <3
meg_007 jest offline  
Stary 2010-07-25, 10:19   #579
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 114

Przejrzyj w徠ek na temat popielatych br您闚, tam znajdziesz wskaz闚ki jak taki odcie uzyska
visionAM jest offline  
Stary 2010-07-25, 15:44   #580
dorka1234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 332
W這sy kami雟kiej. Jak?

Hej mam problem chcialabym uzyskac taki kolor jak ma Julia Kaminska ale nie wiem jakiej farby uzyc i czy mi wogole wyjda takie. Swoje naturalne w這sy mam 鈔edni braz. Ale byly farbowane na ciemno i teraz mam na nich jasne pasemka. Musialabym rozjasniac cale wlosy? Prosze odpiszcie.

Zapraszam
dorka1234 jest offline  
Stary 2010-07-25, 19:04   #581
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

Bardzo prosz o rad co do farby do w這s闚. Jaki czas temu chcia豉m przyciemni w這ski z jasnego blondu na blond, zakupion farbe do陰czam w za陰czniku. Zamiast w這s闚 blond po farbowaniu mia豉m ciemny blond lub nawet br您. Na pocz徠ku by豉m z豉 bo nie taki kolor chcia豉m, ale potem spodoba mi si i wszyscy m闚ili 瞠 nawet mi bardziej pasuje, i by zbli穎ny do mojego naturlanego koloru wi璚 nie mia豉bym a takiego problemu z cz瘰tym farbownaiem. No ale niestety kolor po 4-5 myciach si zmy i wyszed taki jak mia wyj嗆 Wi璚 teraz chcia豉bym zafarbowa na ciemny blond, ale nie za ciemny. Mniej wi璚ej taki jak na zdj poni瞠j. Fryzjerka doradzi豉 mi farbowac 鈔ednimi blondami, bo stwierdzi豉 瞠 ciemny blond cz瘰to wychodzi za ciemny. Ale boje si 瞠 zafarbuj ca陰 g這w a kolor wyp逝cze si po paru dniach i b璠zie jasny znowu Jakie propozycje co do farb?
chicoore jest offline  
Stary 2010-07-25, 23:49   #582
Trafimow
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Jak uzyska 鄴速y blond?

Witam. Jestem ch這pakiem i chcia豚ym potraktowa swoje w這sy szamponetk, ale chcia豚ym uzyska kolor 鄴速y a w matketach typu real, carrefour i drogeriach znalaz貫m szamponetki koloru blond takie za jasne dla mnie i nie wiem jak tu wykombinowa kolor kt鏎y chcia豚ym uzyska a wiem 瞠 to mo磧iwe poniewa widzia貫m ju takie w這sy. Dla przyk豉du jakie bym chcia:
http://media.photobucket.com/image/e...07/blonde1.jpg
Te np s troszk za jasne ale ju niez貫 w stosunku do tego co widzia貫m w sklepach:
http://www.gossiportruth.com/wp-cont...inem-blond.jpg
Podobno dobre s szamponetki z Joanny a jest ich niesamowicie ma這
Trafimow jest offline  
Stary 2010-07-26, 02:45   #583
synth
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Dot.: Jak uzyska 鄴速y blond?

to zale篡 od Twojego wyj軼iowego koloru

Edytowane przez synth
Czas edycji: 2010-07-26 o 02:47
synth jest offline  
Stary 2010-07-26, 09:09   #584
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

takie zolte wlosy u chlopaka to wg mnie katastrofa i jedna wielka pomylka nie mowiac juz o tandecie
Stary 2010-07-26, 09:44   #585
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 114

Nie uzyskasz szamponetk takiego koloru je郵i masz ciemniejsze w這sy.
Potrzebne b璠zie rozja郾ianie
visionAM jest offline  
Stary 2010-07-26, 09:59   #586
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

ale paskudztwo.. zastan闚 si nad tym, bo to wygl康a strasznie. nie wiem kt鏎ej dziewczynie si spodoba..

aby uzyskac bananowy kolor musisz uzyc zwyk貫go rozjasniacza np z joanny, 瘸dnych szmaponetek i trzymac na w這sach tak d逝go, az dojdziesz do 鄴速ego. Na ciemnych w這sach d逝zej, na jasnych dosc kr鏦o- przedzia czaoswy od 20minut do 60. Czasem trzeba na這zyc dwukrotnie. Tylko nie popal sobie sk鏎y g這wy, bo Ci w這sy wypadna. Licz sie tez z tym, 瞠 beda strasnzie zniszczone.
Stary 2010-07-26, 11:30   #587
paulina2029
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Post Farby Chantal

pom騜cie jak kolor wybra firmy chantel czy 8/3 czy 9/3 ? chce uzyska podobny kolor http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura710692.htm mam ju farbowane w這sy i s jasnego koloru ale nie jest taki kolor jak bym chcia豉
paulina2029 jest offline  
Stary 2010-07-26, 14:17   #588
GrassIsGreener
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 444

Mi si to kojarzy z ch這pakami rozja郾iaj帷ymi w這sy wod utlenion(bez urazy). A szamponetka Palette - S這neczny blond? Ja osobi軼ie nie polecam, ale mo瞠 tobie podpasuje.
Stary 2010-07-26, 14:22   #589
Nika_18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Bardzo prosz. Dorad嬈ie co do farby. ;(

Miesi帷 temu zafarbowa豉m w這sy na orzechowy br您 z Joanny. Niestety nie wyszed taki efekt jakiego si spodziewa豉m. Gdy wychodzi豉m na s這鎍e mia豉m rud po鈍iat. Po tym miesi帷u na這篡豉m ciemniejsz szamponetk palony br您 z Marionu i ta ruda po鈍iata zrobi豉 si miedziana.. Co poradzi na to? Jak farb na這篡 瞠by w這sy nie mia造 takiej po鈍iaty tylko by造 jednego kolorku ?? Prosz pom騜cie.
Nika_18 jest offline  
Stary 2010-07-27, 10:46   #590
Monika_030
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
GG do Monika_030

Ja wczoraj farbowa豉m w這sy farb z Garniera Color & Shine bez amoniaku. Polecam t ferb, 郵iczni pachnie i w這sy s po niej fajne, na pude趾u pisze, 瞠 do 24 my, ale my郵, 瞠 si du瞠j utrzyma
Farbowa豉m blondem, ale by豉m po dekoloryzacji (ruda), wi璚 mam teraz jasno br您owe, ale inna farba nie chcia豉 chwyci moich w這s闚 po dekoloryzacji..
Monika_030 jest offline  
Stary 2010-07-27, 14:11   #591
Jagoda09
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Zale篡 mi na kolorze dok豉dnie takim jak na zdj璚iu. Nawet nie wiem, czy ten odcie ma jak捷 konkretn nazw. M鎩 kolor wyj軼iowy to typowy 鈔edni br您. Kt鏎a farba pozwoli mi uzyska zamierzony efekt?

Edytowane przez Jagoda09
Czas edycji: 2010-07-27 o 14:12
Jagoda09 jest offline  
Stary 2010-07-27, 22:06   #592
Paulizia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 795

A ja bym chciala taki kolor. Tylko jako kompletny laik nie wiem jak cos takiego uzyskac i coz to za mieszanka na glowie panny Limy jest. Mnie nie ogromniasto podoba.
Aktualnie mam baaardzo jasny blond [platyna] i szukam czegos naturalnego co juz nie zniszczy mi tak wlosow.

Za陰cznik 3284676Za陰cznik 3284677Za陰cznik 3284678
Stary 2010-07-27, 23:08   #593
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka wiadomo嗆
Bardzo prosz o rad co do farby do w這s闚. Jaki czas temu chcia豉m przyciemni w這ski z jasnego blondu na blond, zakupion farbe do陰czam w za陰czniku. Zamiast w這s闚 blond po farbowaniu mia豉m ciemny blond lub nawet br您. Na pocz徠ku by豉m z豉 bo nie taki kolor chcia豉m, ale potem spodoba mi si i wszyscy m闚ili 瞠 nawet mi bardziej pasuje, i by zbli穎ny do mojego naturlanego koloru wi璚 nie mia豉bym a takiego problemu z cz瘰tym farbownaiem. No ale niestety kolor po 4-5 myciach si zmy i wyszed taki jak mia wyj嗆 Wi璚 teraz chcia豉bym zafarbowa na ciemny blond, ale nie za ciemny. Mniej wi璚ej taki jak na zdj poni瞠j. Fryzjerka doradzi豉 mi farbowac 鈔ednimi blondami, bo stwierdzi豉 瞠 ciemny blond cz瘰to wychodzi za ciemny. Ale boje si 瞠 zafarbuj ca陰 g這w a kolor wyp逝cze si po paru dniach i b璠zie jasny znowu Jakie propozycje co do farb?
Ten kolor zawsze wychodzi zdecydowanie ciemniejszy. Po jakim czasie si zmywa, ale na pocz徠ku jest ciemny.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina2029 Poka wiadomo嗆
pom騜cie jak kolor wybra firmy chantel czy 8/3 czy 9/3 ? chce uzyska podobny kolor http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura710692.htm mam ju farbowane w這sy i s jasnego koloru ale nie jest taki kolor jak bym chcia豉

Nawet dziewi徠ka, nie m闚i帷 o 鏀emce nie wyjdzie Ci a tak jasna. Musisz pr鏏owa poziomem 10 a nawet 11 i z siln wod, bo ten kolorek jest bardzo jasny. Strasznie Ci to zniszczy w這sy , pomy郵 czy w og鏊e warto. Podejrzewam ponadto,瞠 w rzeczywisto軼i ten odcie jest zwyk陰 platyn o ciep造m odcieniu czyli bez fioletu czy popielu i tylko odpowiednie na鈍ietlenie zdj璚ia spowodowa這 taki efekt. No i te zniszczenia ala lekkie fale, kt鏎ych ju nie da sie ukry.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-07-27 o 23:17
majreg jest offline  
Stary 2010-07-30, 16:20   #594
szulaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Exclamation farbowanie ( :

cze嗆 .. chcia豉m si was zapyta jak uzyska kolor "Piaskowy Blond" ..
dodam , 瞠 moje w這sy s br您owe ( kolor moich w這s闚 jest strasznie podobny do tego http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:K...38deda.jpg&t=1 )
co bym musia豉 zrobi , 瞠by uzyska kolor taki:
obrazek 1

obrazek 2

szulaa jest offline  
Stary 2010-07-30, 17:05   #595
Yenes
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 861
Dot.: farbowanie ( :

Rozja郾i w這sy. Albo u篡 farby rozja郾iaj帷ej jesli tw鎩 kolor jest kolorem naturalnym. Na forum jest mn鏀two w徠k闚 o rozjasnianiu oraz farbach rozja郾iaj帷ych, poczytaj o tym
Yenes jest offline  
Stary 2010-07-30, 23:09   #596
Caroolina177
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Dot.: farbowanie ( :

Mam ten sam problem moje wlosy maja kolor ciemny braz ;/
aa marzy mi sie blond a zwlaszcza taki [2 zdjecie]

http://forum.szafa.pl/49/1493354/jak...n-blondu-.html

I mysle ze da sie to zrobic z tym ze zrobi to dobra fryzjerka
i oczywiscie wiadomo ze trzeba bedzie
potem o nie baaardzo dbac...

zycze powodzenia ;]

<3 Ty;8;8;8
Caroolina177 jest offline  
Stary 2010-07-31, 08:03   #597
201704240951
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 365

陰cz w徠ki
201704240951 jest offline  
Stary 2010-08-02, 14:37   #598
sloneczko279
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Jak uzyska taki kolor wlosow jak ma Christina Aguilera ? Pomozcie:)

Witam serdecznie. Ja obecnie mam taki kolor na w這skach. Wcze郾iej mia豉m d逝gie czarne w這sy i nikt dos這wnie nie potrafi mi doradzi jak doj嗆 do takiego koloru. Z pocz徠ku gdy zrobi豉m welatonnem 12/2 wyszed kolor kruczo 鄴速y, a wi璚 nie polecam. Rozja郾iam w這sy rozja郾iaczem ,, Super blond,, Rozja郾iacz do pasemek i baleja簑. Joanna 5-6 ton闚. Kolor jest znakomity dok豉dnie taki jak na podanych zdj璚iach, robi same odrosty co 2 mie.... tak wi璚 nie s popalone. Polecam mask do w這s闚 mleczn, jest wspania豉 do rozja郾ianych w這s闚, mo積a j zam闚i w salonie fryzjerskim. Koszt oko這 30 z a za 500 ml....

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez evika155 Poka wiadomo嗆
Cze嗆! Mam wi璚 pytanie, czy kt鏎a z Was wie jak uzyska taki kolorek jak na zdjeciach poni瞠j, ktore za陰czy豉m? Strasznie mi si podoba! Jest 鈍ietny! Jestem pewna, 瞠 bedzie mi pasowa, jak przedluzylam wlosy na taki kolorek to nie potrafi豉m zrowna moich wlosow, bo nie wiedzialam jaka farbe wybrac i musialam cale pomalowac na popielaty blond. Bardzo prosze o rade juz niedlugo sylwester trzeba jakos wygladac fajnie) z gory dziekuje ;* pozdrawiam ciuplutko bo na dworzu coraz chlodniej
Witam serdecznie. Ja obecnie mam taki kolor w這s闚 jak podany na zdj璚iach, jest identyczny. Nie radz bra welatonnem12/1 . Gdy po zej軼iu z czarnego na這篡豉m t farb mia豉m kolor w這s闚 kruczo 鄴速y! dos這wnie kolor 鄴速ka! polecam ,,rozja郾iacz do pasemek i baleja簑,, z Joanny 5-6 ton闚 - Super Blond- jest doskona造 pomimo 瞠 na w這sach powstaje tak jakby skorupa lekko niebieska, je郵i masz w這sy za ramiona kup od razu 2x cena 8,20pln. polecam r闚nie mask mleczn, jest doskona豉 dow這s闚 rozja郾ianych. Mo瞠sz j zam闚i w salonie fryzjerskim, koszt oko這 30 pln.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Caroolina177 Poka wiadomo嗆
Mam ten sam problem moje wlosy maja kolor ciemny braz ;/
aa marzy mi sie blond a zwlaszcza taki [2 zdjecie]

http://forum.szafa.pl/49/1493354/jak...n-blondu-.html

I mysle ze da sie to zrobic z tym ze zrobi to dobra fryzjerka
i oczywiscie wiadomo ze trzeba bedzie
potem o nie baaardzo dbac...

zycze powodzenia ;]

<3 Ty;8;8;8
Polecam rozja郾iacz z Joanny do pasemek i baleja簑 5-6 ton闚 ,, super blond ,,
sloneczko279 jest offline  
Stary 2010-08-03, 18:25   #599
fashion digger
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Lightbulb Wlosy jak Doutzen Kroes?

Drogie dziewczyny!

Mam wielki dylemat za spraw moich w這s闚. Marzy mi si kolor jaki ma Doutzen Kroes
ale moje w這sy niestety nie s naturalne, przeszly wiele koloryzacji
przez ostatni rok
ze sredniego blondu kolejno
-czekoladowy braz
-czekoladowy braz
-czarny
-dekoloryzacja
- czekoladowy br您 x 4
i od tego momentu ich nie farbuj, minelo 6 miesiecy
w tym momencie moje wlosy w swietle slonecznym wygladaja tak jak na zamieszczonym zdjeciu

Co mog zrobi aby uzyska kolor jak Doutzen?

Z g鏎y dzi瘯uj za ka盥 odpowied
fashion digger jest offline  
Stary 2010-08-03, 19:12   #600
LuckyCharm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61
Dot.: Wlosy jak Doutzen Kroes?

Je郵i kto odpowie, to ch皻nie te pos逝cham
LuckyCharm jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.