Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 38 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-08-13, 22:30   #1111
patricia__88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

dodam jeszcze kilka zdj璚, moze to wam pomoze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg HS2.jpg (34,6 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HS3.jpg (37,4 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HS4.jpg (41,1 KB, 29 za豉dowa)
patricia__88 jest offline  
Stary 2011-08-13, 22:41   #1112
patricia__88
Raczkowanie

Dot.: Jak uzyska taki kolor

Cytat:
Napisane przez patricia__88 Poka wiadomo嗆
hm ja mam taki zwyk造 br您, troche szarawy...a honey wydaje mi sie ze ma taki troche pod rudy
W zasadzie, to ja mam dosy ciemny br您, ale za to naturalny, niestety nie moge teraz dodac zdjecia. Myslicie ze zlapalby mi taki kolorek?
Stary 2011-08-15, 19:52   #1113
patricia__88
Raczkowanie

Nikt nie pomo瞠? Plissss
Stary 2011-08-16, 13:36   #1114
Oldziunia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

patricia__88, je郵i masz naturalne w這sy to na pewno chwyci Ci taki kolor, bo to b璠 podobne odcienie. Honey ma lekki poblask rudego, ale tylko w s這鎍u, wi璚 na pewno nie id w stron mahoniowych br您ow, bo moim zdaniem to nie to. Ja na Twoim miejscu obstawia豉bym jakie kasztany, jasne br您y. Na pewno nie ciemny br您, bo wyjdzie du穎 ciemniejszy ni ma Honey. Poszukaj w paletach kolor闚 r騜nych firm w豉郾ie w鈔鏚 takich odcieni. Jak kolor lekko Ci si "spierze" to zapewniam Ci, 瞠 b璠ziesz mia豉 ja郾iejszy poblask, tym bardziej w s這鎍u i b璠zie bardzo zbli穎ny do tego od Honey

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-08-16, 13:49   #1115
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

cze嗆 dziewczyny
mam problem i z racji, 瞠 jestem zielona w temacie, to zwracam si do Was z pytaniem.
chcia豉bym uzyska kolor taki jak z serii Garnier Color Naturals - 6.46 czerwie miedziana.
problem polega na tym, 瞠 farby Garniera na mnie nie dzia豉j, nie 豉pi r闚nomiernie i sp逝kuj si ju po kilku myciach. tak, jakbym potraktowa豉 moje w這sy szamponetk.
po drugie - od kilku miesi璚y farbowa豉m moje w這sy na skandynawski blond. wychodzi raczej taki platynowy, ale to w豉郾ie wtedy chcia豉m uzyska
teraz jednak kolor mi si znudzi i mam wielk ochot na zmiany.
m鎩 problem polega na tym, 瞠 w sobot na這篡豉m na moje w這sy w豉郾ie t farb Garniera w nadziei, 瞠 mo瞠 cho troch moje w這sy zrudziej, za jaki czas ponownie na這輳 t sam farb i wreszcie uzyskam oczekiwany odcie. jednak efekt przeszed moje najgorsze oczekiwania. mam w這sy czerwono-br您owo-r騜owe, a najgorsze, 瞠 farba z豉pa豉 nier闚no (by mo瞠 dlatego, 瞠 wcze郾iej u篡wa豉m farb z tymi najstraszniejszymi dla w這s闚 utleniaczami) i r闚nie nier闚no si sp逝kuje - miejscami mam r騜owe w這sy, miejscami blond, a miejscami czerwone b康 br您owe.
i teraz prosz Was o rad - co zrobi, 瞠by uzyska kolor jak z opakowania Garniera - miedziana czerwie? co zrobi, by farba pokry豉 r闚nomiernie w這sy?
Stary 2011-08-16, 23:07   #1116
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny
mam problem i z racji, 瞠 jestem zielona w temacie, to zwracam si do Was z pytaniem.
chcia豉bym uzyska kolor taki jak z serii Garnier Color Naturals - 6.46 czerwie miedziana.
problem polega na tym, 瞠 farby Garniera na mnie nie dzia豉j, nie 豉pi r闚nomiernie i sp逝kuj si ju po kilku myciach. tak, jakbym potraktowa豉 moje w這sy szamponetk.
po drugie - od kilku miesi璚y farbowa豉m moje w這sy na skandynawski blond. wychodzi raczej taki platynowy, ale to w豉郾ie wtedy chcia豉m uzyska
teraz jednak kolor mi si znudzi i mam wielk ochot na zmiany.
m鎩 problem polega na tym, 瞠 w sobot na這篡豉m na moje w這sy w豉郾ie t farb Garniera w nadziei, 瞠 mo瞠 cho troch moje w這sy zrudziej, za jaki czas ponownie na這輳 t sam farb i wreszcie uzyskam oczekiwany odcie. jednak efekt przeszed moje najgorsze oczekiwania. mam w這sy czerwono-br您owo-r騜owe, a najgorsze, 瞠 farba z豉pa豉 nier闚no (by mo瞠 dlatego, 瞠 wcze郾iej u篡wa豉m farb z tymi najstraszniejszymi dla w這s闚 utleniaczami) i r闚nie nier闚no si sp逝kuje - miejscami mam r騜owe w這sy, miejscami blond, a miejscami czerwone b康 br您owe.
i teraz prosz Was o rad - co zrobi, 瞠by uzyska kolor jak z opakowania Garniera - miedziana czerwie? co zrobi, by farba pokry豉 r闚nomiernie w這sy?
Stary 2011-08-16, 23:28   #1117
Oldziunia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

to je郵i wiesz, 瞠 Garnier nie dzia豉 dobrze na Twoje w這sy to mo瞠 po prostu znajd innej firmy podobny odcie (mo瞠 Loreal feria pure paprika? mahoniowy br您 z Syossa? wulkaniczna czerwie z wellatonu w piance?). Jak ju masz ciemniejsz baz ni blond to kolejna farba powinna chwyci bez problemu i zakry wszelkie nier闚no軼i.

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-08-17, 15:13   #1118
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Poka wiadomo嗆
to je郵i wiesz, 瞠 Garnier nie dzia豉 dobrze na Twoje w這sy to mo瞠 po prostu znajd innej firmy podobny odcie (mo瞠 Loreal feria pure paprika? mahoniowy br您 z Syossa? wulkaniczna czerwie z wellatonu w piance?). Jak ju masz ciemniejsz baz ni blond to kolejna farba powinna chwyci bez problemu i zakry wszelkie nier闚no軼i.
tylko 瞠 kolor w這s闚 w miejscu gdzie nie ma prze鈍it闚 jest kompletnie inny ni na opakowaniu - bardziej czerwony, ciemniejszy.
Stary 2011-08-17, 18:46   #1119
Astral
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

Hej, nie wiedzia貫m gdzie to umie軼i, wi璚 robi to tu. Mam problem z w這sami - m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny, do嗆 popielaty blond. Jak dla mnie nie ma nic gorszego. To wygl康a jak zgni貫 jajo : P Zw豉szcza przy opalonej sk鏎ze.

Jako 瞠 s wakacje, wi璚 przy s這鎍u farba trwa豉 to nie by豚y dobry pomys, u篡wa貫m szamponetek. 疾by popr鏏owa. Jako 瞠 pono nie ma nic gorszego ni Palette, w rossmanie kupi貫m Deli.

Najpierw poszed jasny br您 - w sumie niewielka r騜nica, ale na plus. W ko鎍u nic gorszego by nie mog這 :P Ale to wci捫 nie to.
字edni braz za wyszed troch sztucznie. Troch rudawo.
Ciemny br您 ju du穎 fajniej. Ale to wci捫 nie to. gdyby by mocniejszy i naprawd ciemny...
Chcia貫m si璕n望 po ciemn czekolad, okaza這 si, 瞠 nie produkuj
Od razu przeskok na czer. no dobra, spr鏏owa貫m. Lubi czer, ale mocn i g喚bok. A w這sy wysz造 do嗆 wyp這wia貫, hebanowe. Nie pasuj mi do cery. Na dodatek z br您owymi refleksami, bo ciemny br您 nie zmy si jeszcze do ko鎍a.

Zastanawiam si, czy ten szampon si kiedy zmyje do ko鎍a? Ale raczej w徠pi. Kolor p這wieje, ale bardzo powoli.

A wi璚 mam pytanie. Wiem, jaki kolor jest moim marzeniem. Skoro zbli瘸 si ko鎍闚ka wakacji, m鏬豚ym ju u篡 farby. I teraz dylemat - Jak sprawi, 瞠by w這sy wygl康a造 tak (kolor):

http://ikf.com.pl/img72357.fryzury-krotkie.205123.jpg

photo.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/bimbo/40/19973/gd/15977996.png - nie wiem czemu robi si no篡czki.

tam zamiast nich jest "m i s s b i m b o . c o m" (bez spacji)

Ten kolor to idea *.*
Nie ma lepszego. W豉郾ie marzy mi si kolor koniecznie taki 玆WY i koniecznie taki G牞OKI.
A nawet nie wiem jak go nazwa.
Bo ni to ciemna czekolada, ni to ciemny maho.
Nazwa豚ym to hmm ciemny, 篡wy, g喚boki, czekoladowy maho

Jakie sugestie jak go osi庵n望? albo chocia co baaardzo zbli穎nego? To moje marzenie T_T

Jak my郵icie, jakiej farby u篡? Firma, odcie? Mo瞠 lepiej p馧-trwa陰? Mo瞠 mniej niszczy w這sy, a i tak trzeba farbowa odrosty : P
Macie jakie refleksje, rady?

Ju m闚i貫m, mam ciep陰 karnacj. sk鏎a aktualnie lekko opalona, be穎wa. pij te du穎 sok闚 marchwiowych, st康 jej lekko 鄴速awy odcie, heh.

Kolor oczu – g喚bokie niebieskie - oczy to jedyne, co 豉dne we mnie, heh. ale my郵, 瞠 b璠 pasowa do tego koloru, nie? T璚z闚ki to nie gigantyczny problem. Poza tym zawsze s soczewki ^^

mam te problem z tr康zikiem, krost praktycznie wcale nie mam, ale sk鏎a ma okropny, niejednolity koloryt - w 鈍ietle dziennym wygl康a sraczkowato ;/ stosuj kuracj od dermatologa, ale to nie takie proste.. no c騜, kiedy w ko鎍u zniknie...
a p鏦i co jak wychodz na miasto, musz u篡wa podk豉du, by wygl康a okropnie : P

my郵, 瞠 ten kolor by mi pasowa. aktualnie mam na w這sach popielaty ciemny br您. a nie mo瞠 by nic gorszego w moim przypadku - kontrastuje to z odcieniem sk鏎y.

Edytowane przez Astral
Czas edycji: 2011-08-17 o 19:08 Pow鏚: problem z linkiem
Astral jest offline  
Stary 2011-08-18, 17:48   #1120
Jazzlyn
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

A taki br您, to jaki kasztan?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jaimie-alexander.jpg (36,6 KB, 77 za豉dowa)
Jazzlyn jest offline  
Stary 2011-08-18, 19:29   #1121
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

jaki szampon koloryzuj帷y do 28 my?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 623OneTreeHill0219.jpg (90,3 KB, 28 za豉dowa)

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline  
Stary 2011-08-18, 19:54   #1122
BB88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 80

@tekila901 - ja u篡wa豉m wulkanicznej czerwieni w piance z welli, jak chcesz to daj zna na priv a pode郵 Ci zdj璚ia jak wyszed. Je郵i teraz masz jaki miks dziwny na g這wie, to kup szampon przeciwp逝pie穎wy (najlepiej m瘰ki albo w rossmanie jest ich taki za chyba 4z 鈍ietny do tych cel闚 i s po nim 豉dne w這sy, te przeciw逝pie.) i myj do嗆 cz瘰to w這sy, 瞠by jak najbardziej zszed ten kolor, mo磧iwie jak najbardziej si zr闚na i dopiero wtedy na堯 farb
BB88 jest offline  
Stary 2011-08-19, 14:27   #1123
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

A jak farb mog豉bym uzyska taki kolor?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg attachment.jpg (18,7 KB, 69 za豉dowa)
Stary 2011-08-19, 21:06   #1124
Joskelyn
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 687
Dot.: Truskawkowy blond

Jak dla mnie to te farby maja w sobie cos z truskawkowej poswiaty wlasnie, a nie rudej. Poki co mam mocno jasne wlosy i Alabastrowy Blond wyszedl mi ciemny ale potem spieral sie na taki podobny... A ten z Ferii wyglada olsniewajaco i kusi...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg b56204240020c6084c3da910.jpg (15,9 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg g517d.jpg (31,9 KB, 35 za豉dowa)

Perfumowe szale雟two

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline  
Stary 2011-08-20, 12:13   #1125
BB88
Raczkowanie

Robi豉m kilka kolor闚 z Feri i z excellenca L'oreala i zawsze kolor wychodzi jak na opakowaniu, oczywi軼ie jak robi豉m je na takim kolorze wyj軼iowym, 瞠 mia造 szanse tak wyj嗆 Wi璚 jak robisz na kolor wyj軼iowy blond, to moim zdaniem mo瞠sz spodziewa si tego z opakowania
Z tym, 瞠 ja robi豉m tylko kolory z palet闚 blond闚 i czerwieni/rudo軼i, kiedy chyba na kwc czyta豉m, 瞠 blondy L'oreala s gorsze, ni ich inne odcienie i trzeba z nimi uwa瘸, musia豉by poszpera w recenzjach
BB88 jest offline  
Stary 2011-08-20, 14:43   #1126
Milejdi7
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Witam mam nadziej, 瞠 doradzicie mi-w miar mo磧iwo軼i, oczywi軼ie- co zrobi z moimi w這sami. Moj naturalny kolor to ten z pierwszych 3 zdj耩-jest mi璠zy nimi r騜nica, ale to po prostu wina innego o鈍ietlenia. Op皻ana obsesj blondu na g這wie, zu篡豉m ca豉 butelczk rozja郾iacza w spray(Joanna). efekt taki, jak na kolejnych zdj.Przy 5 zdj stane豉m troch bli瞠j okna, 6 jest troch ciemniejsze, robione w pokoju od p馧nocy.7 i 8 w szucznym o鈍ietleniu. Zalezy mi, by z nowym kolorem zawita w szkolne mury, dlatego postanowi豉m da sobie spok鎩 ze sprayem i poprosi o porad, jak uzyskac kolor w這s闚, kt鏎y mi sie marzy. podoba mi si co w stylu ciep貫go blondu(ale bez przesady ;-)). Co jak u Fr帷kowiak(ostanie zdj plus http://lula.pl/lula/51,94040,6233936.html?i=0 b康 Pivovarovej(przed ostanie zdj) .zastanawia豉m si, czy na moim aktualnym odcieniu da si co poodbego osi庵n望, u篡wajac zamiast rozja郾iacza farby rozja郾iaj帷ej albo blond? Czy na naturalnym odro軼ie rozja郾iaj帷a farba da豉by sobie rad, czy musia豉bym u篡 rozjasniacza? jesli chodzi o rozja郾iacz, my郵a豉m nad Joann, ewentualnie Syossem. Mam nadziej, 瞠 nie przaadzi豉m z ilo軼i zdj耩...jesli tak, to przepraszam, ale ja po prostu chcia豉m tylko, by kto mi pom鏬 i stara豉m si to ulatwi ;-) O wlosy dbam, nie mam specjalnie grubych ani cienkich, b造szcz si i nie wypadaj, wi璚 chyba s w dobrym stanie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dawne3.jpg (79,9 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dawne4.jpg (92,3 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dawne5.jpg (34,0 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy2.jpg (41,1 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosyyy.jpg (43,6 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlossssyyyyy.jpg (42,7 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (57,2 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy1.jpg (34,8 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg spblonde.jpg (25,4 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1261175852560_f.jpg (40,1 KB, 21 za豉dowa)
Milejdi7 jest offline  
Stary 2011-08-20, 14:51   #1127
Joskelyn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez BB88 Poka wiadomo嗆
Robi豉m kilka kolor闚 z Feri i z excellenca L'oreala i zawsze kolor wychodzi jak na opakowaniu, oczywi軼ie jak robi豉m je na takim kolorze wyj軼iowym, 瞠 mia造 szanse tak wyj嗆 Wi璚 jak robisz na kolor wyj軼iowy blond, to moim zdaniem mo瞠sz spodziewa si tego z opakowania
Z tym, 瞠 ja robi豉m tylko kolory z palet闚 blond闚 i czerwieni/rudo軼i, kiedy chyba na kwc czyta豉m, 瞠 blondy L'oreala s gorsze, ni ich inne odcienie i trzeba z nimi uwa瘸, musia豉by poszpera w recenzjach
A Feria mocno Ci niszczyla wlosy? ja mialam juz konczyc z farbami i przerzucilam sie na lagodniejsze Castingi, ale ten kolor z Ferii tak mi sie podoba.... ze chyab nie wytrzymam

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Milejdi7 Poka wiadomo嗆
Witam mam nadziej, 瞠 doradzicie mi-w miar mo磧iwo軼i, oczywi軼ie- co zrobi z moimi w這sami. Moj naturalny kolor to ten z pierwszych 3 zdj耩-jest mi璠zy nimi r騜nica, ale to po prostu wina innego o鈍ietlenia. Op皻ana obsesj blondu na g這wie, zu篡豉m ca豉 butelczk rozja郾iacza w spray(Joanna). efekt taki, jak na kolejnych zdj.Przy 5 zdj stane豉m troch bli瞠j okna, 6 jest troch ciemniejsze, robione w pokoju od p馧nocy.7 i 8 w szucznym o鈍ietleniu. Zalezy mi, by z nowym kolorem zawita w szkolne mury, dlatego postanowi豉m da sobie spok鎩 ze sprayem i poprosi o porad, jak uzyskac kolor w這s闚, kt鏎y mi sie marzy. podoba mi si co w stylu ciep貫go blondu(ale bez przesady ;-)). Co jak u Fr帷kowiak(ostanie zdj plus http://lula.pl/lula/51,94040,6233936.html?i=0 b康 Pivovarovej(przed ostanie zdj) .zastanawia豉m si, czy na moim aktualnym odcieniu da si co poodbego osi庵n望, u篡wajac zamiast rozja郾iacza farby rozja郾iaj帷ej albo blond? Czy na naturalnym odro軼ie rozja郾iaj帷a farba da豉by sobie rad, czy musia豉bym u篡 rozjasniacza? jesli chodzi o rozja郾iacz, my郵a豉m nad Joann, ewentualnie Syossem. Mam nadziej, 瞠 nie przaadzi豉m z ilo軼i zdj耩...jesli tak, to przepraszam, ale ja po prostu chcia豉m tylko, by kto mi pom鏬 i stara豉m si to ulatwi ;-) O wlosy dbam, nie mam specjalnie grubych ani cienkich, b造szcz si i nie wypadaj, wi璚 chyba s w dobrym stanie.
Z tymi rozjasnionymi wlosami to moglabys sprobowac nalozyc jakis z odcieni supeerrozjasniajacych np Garniera Nutrisse - ja czesto wychodzilam z ciemnego blondu i one bardzo fajnie rozjasnialy juz po jednym uzyciu. Np naturalny blond 100 z tego co pamietam wychodzil 豉dnie i nie za chlodno, albo bezowy 101.

Perfumowe szale雟two

Filmowy blog
Perfumowy blog

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2011-08-20 o 14:52
Joskelyn jest offline  
Stary 2011-08-20, 16:31   #1128
BB88
Raczkowanie

@Milejdi7 jak u tej Fr帷kowiak masz ju bardzo zbli穎ny odcie, wida, 瞠 w這sy nie s zniszczone po tym rozja郾iaczu, kolor jest r闚ny na Twoim miejscu zrobi豉bym jeszcze raz lub dwa tak samo, tym samym rozja郾iaczem w oko這 tygodniowych odst瘼ach czasu.

@Joskelyn jak br您 robi豉m, to w這sy by造 bardzo 豉dne, ale wiadomo ciemniejsze odcienie raczej nie niszcz. Rudy za robi豉m na rozja郾iacz k豉dziony dwa razy i k豉d豉m po nim jeszcze dwie farby pod rz康, bo mi si nie podoba efektu (cho wysz這 jak na pude趾u, tylko ja sobie to wyobrazi豉m inaczej) i nie mia豉m za specjalnie zniszczonych w這s闚. Znaczy mia豉m, ale ju przed robieniem tego i bardziej odpowiedzialno嗆 zrzucam na zaprzestanie systematycznego stosowania od篡wek/masek i na suszar, wyglada造 na bardziej mechanicznie uszkodzone, ni farb. Potem chcia豉m zaoszcz璠zi i troch zmieni kolor i przerzuci豉m si na farby Joanny i po pierwszej, mo瞠 dw鏂h nie widzia豉m r騜nicy, ale po kolejnych mog 鄉ia這 stwierdzi, 瞠 znacznie bardziej niszczy w這sy i 瘸這wa豉m, 瞠 nie zosta陰m przy Feri. Cho Feria te ca趾iem nie inwazyjna nie by豉, ale u篡wa豉m odcienia Mango, kt鏎y przy moich naturalnie ciemnych w這sach uwa瘸m, 瞠 mo積a traktowa jak odcie blondu, wi璚 powiedzmy, 瞠 kolor te podnosi pr鏬 zniszcze.
Podsumowuj帷, bo si rozpisa豉m i to w dodatku pewnie strasznie nie jasno (za du穎 siedz sama w domu i mam s這wowtok ) uwa瘸m, 瞠 farby te nie niszcz w這s闚 poza zak豉dany stopie, bo wiadomo, 瞠 farbowanie zawsze troch niszczy w這sy. Jakbym bardziej o nie dba豉, to pewnie bym mia豉 pi瘯ne w這sy przy u篡ciu tych farb
BB88 jest offline  
Stary 2011-08-21, 12:52   #1129
Joskelyn
Zadomowienie

Wszystko zrozumialam Dzieki za odpowiedz No to pewnie jeszcze troche pozwole wloskom poodpoczywac przy szamponach, a potem sie skusze

Perfumowe szale雟two

Filmowy blog
Perfumowy blog

Joskelyn jest offline  
Stary 2011-08-23, 00:17   #1130
Milejdi7
Przyczajenie

Joskelyn, no w豉郾ie, ciemny blond...nie wiem, czy nie mam za ciemnych w這s闚...a jesli wyjdzie mi ognista ruodo嗆, to po這瞠nie kolejnej farby rozja郾iaj帷ej pozb璠zie si tej spodziewanej papryki na g這wie..?
W Garnier Naturals jest chyba mocniej rozja郾iaj帷a fraba, 9.1, do w這s闚 br您 te si najade-przynajmniej tak pisz...
Milejdi7 jest offline  
Stary 2011-08-23, 10:25   #1131
malaika7
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 549

Milejdi, ja bym spr鏏owa豉 C12 albo A10 Palette. Nie b鎩 si, nie wyjd ch這dno. Przynajmniej ja tak schodzi豉m z br您u do blondu i da這 to b. fajny efekt naturalnego blondu w豉郾ie, jak u Fr帷kowiak.
A Syoss osobi軼ie przeklinam - po ich rozja郾iaczu mia豉m siln reakcj alergiczn, objawy wstrz御u anafilaktycznego i dzwoni豉m na pogotowie. Dodam, 瞠 nie jestem alergikiem i nigdy nic mnie nie uczuli這... No ale to taki OT...
Stary 2011-08-23, 13:44   #1132
Milejdi7
Przyczajenie

Malaika7, a czy bardzo Palette zniszczy陰 ci w這sy? Ja si troch jej boj, obserwujac efekty jej dzia豉nia u moich dw鏂h kolezanek... A jaki mia豉 odcie br您u? ;-) A co do Syoss'a, wsp馧czuj My雲a豉m nad nim po prostu, bo na KWC ma lepsze opinie niz Joanna ;-)
Milejdi7 jest offline  
Stary 2011-08-23, 17:15   #1133
carlislee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Kto wie jak farb uzyska taki kolor ?

Kto wie kt鏎ym odcieniem loreal casting uzyska taki kolor na czekoladowych w這sach?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg makeover (2).jpg (65,8 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WKLEJAM.jpg (20,2 KB, 115 za豉dowa)

Edytowane przez carlislee
Czas edycji: 2011-08-23 o 17:17
carlislee jest offline  
Stary 2011-08-23, 17:24   #1134
secret90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66
Dot.: Kto wie jak farb uzyska taki kolor ?

orzechowy br您 Joanny, moze wychodzi odrobine ja郾iejszy na moich wlosach, a jestem brunetk.
Stary 2011-08-23, 22:04   #1135
Assathra
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

Mi orzechowy br您 joanny wyszed prawie czarny, tylko delikatnie mieni si br您em w s這鎍u
Assathra jest offline  
Stary 2011-08-23, 22:58   #1136
carlislee
Przyczajenie

Wydaje mi si, ze orzechowy br您 Joanny jest trwa造, szukam bardziej czegos do 28 my
Stary 2011-08-24, 10:57   #1137
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Ost. przerabia豉m swoje zdj璚ie na jednej ze stron i strasznie spodoba mi si ten kolor w這s闚 [ZAㄐCZNIK] - pi瘯ny, wymarzony rudy, kt鏎y nie jest '瘸r闚iasty'.

Jaki szampon koloryzuj帷y [do 28 my澕 powinnam u篡 na swoje blond w這sy, aby mie taki kolor?
My郵a豉m o czym z Casting'a, ale nie wiem jaki odcie.

Pomocy Wiza瘸nki!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg !!!!!!.jpg (26,0 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg i.jpg (24,0 KB, 63 za豉dowa)

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline  
Stary 2011-08-24, 11:47   #1138
carlislee
Przyczajenie

Znalaz豉m gdzies zdj璚ia po farbowaniu Schwarzkopf - Perfect Mousse -odcie 668 orzech laskowy( pierwsze dwa zdj璚ia) kolor wyszed bardzo podobny do tego z tego z Twoich za陰cznik闚

A je郵i chodzi o Casting, odcien Nugat 724 wygl康a bardzo podobnie na opakowaniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ORZECH.jpg (31,7 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg orzech2.jpg (45,5 KB, 90 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg NUGAT.jpg (33,0 KB, 35 za豉dowa)

Edytowane przez carlislee
Czas edycji: 2011-08-24 o 12:11
carlislee jest offline  
Stary 2011-08-25, 20:04   #1139
consequence
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

del
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg gemma.jpg (26,4 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg gemmaward_narrowweb__300x450,0.jpg (22,8 KB, 30 za豉dowa)

Edytowane przez consequence
Czas edycji: 2012-12-29 o 23:55
consequence jest offline  
Stary 2011-08-30, 18:56   #1140
DN82
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

Dziewczyny jak farb, mog豉bym uzyska taki kolor w這s闚 jak ma w tej chwili Rozalia Mancewicz? Strasznie mi si podoba ten blond
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg z10186823X,Miss-Japonii-Maria-Kamiyama--Rozalia-Mancewicz-i-Miss.jpg (51,2 KB, 148 za豉dowa)

Edytowane przez DN82
Czas edycji: 2011-08-30 o 18:58
DN82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.