Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-16, 21:47   #1381
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Jaki szampon koloryzuj帷y?
Jaki to kolor?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (44,2 KB, 9 za豉dowa)

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline  
Stary 2012-03-17, 15:19   #1382
Wixy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witam, mam pytanie odno郾ie farbowania w這s闚 na kolor czerwony. Par miesi璚y temu farbowa豉m si na br您owy<wyszed do嗆 mocny ciemny br您>, ale z racji tego,瞠 jestem naturaln ciemn blondynk kolor po pewnym czasie zacz掖 ja郾ie. Jaki miesi望 temu pofarbowa豉m si farb syossa "intensywna czerwie", ale nie do ko鎙 wyszed taki. Mam d逝gie w這sy, wi瘯sza ich cz窷 jest w kolorze wina, a przy odrostach i na grzywce s prawie czerwone. Oczywi軼ie w s這鎍u wida intesywne refleksy czerwone na ca貫j g這wie, ale nie do ko鎍a o to mi chodzi這. I teraz moje pytanie, czy 瞠by uzyska troch bardziej intensywn czerwie, konieczne jest 軼i庵anie koloru? Czy s mo瞠 jakie mocniejsze farby, kt鏎e spowoduj,瞠 moje w這sy b璠 bardziej czerwone? Dodam,瞠 mam do嗆 wytrzyma貫 w這sy je郵i chodzi o farby i nie niszcz mi si jako specjalnie.
Wixy jest offline  
Stary 2012-03-18, 16:13   #1383
Ekstazaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 758

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
Witam mam pytanie czy je郵i mam naturalne br您owe w這sy (nigdy nie farbowa豉m ich farb) to czy chwyci mi na blond? Bo slyszalam taka opinie ze najpierw musze rozjasniac.. Kupilam sobie farbe perfect mousse praline. Wstawie zdjecie przerobione w programie bo taki kolor chcialabym wlasnie miec, zdjecia farb ktore wizuwalnie mi odpowiadaja i moje wlosy w naturze myslicie ze ten kolor praline bedzie mi pasowac?Czy w ogole taki mi wyjdzie jak chce tym kolorem praline?
Je郵i chodzi o farbowanie t piank- nie rozja郾i Ci Twojego naturalnego koloru.

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka wiadomo嗆
Jakiej farby / szamponu kol. u篡wasz ? Na pierwszym zdj璚iu - pi瘯ny kolorek
A dzi瘯uj Farba Garnier Color&Shine Mro幡y Kasztan. Aczkolwiek odcienia nie jestem pewna w 100%, bo by這 to par miesi璚y temu. Tak czy inaczej, my郵 瞠 to jednak ta.

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Poka wiadomo嗆
Ja przechodz dok豉dnie przez to samo. Te mam taki kolor jak Ty na 1 zdj璚iu i chc uzyska taki jak poda豉. Ca造 czas myj szamponem przeciw逝pie穎wym i oczyszczaj帷ym i nie farbuj. Czekam na s這鎍e i troch rozja郾ienia bo jak by豉m u fryzjera to poda豉 tak cen za k徙iel rozja郾iaj帷, 瞠 wol pokatowa si sama w domu.
Te myj takim szamponem i nie farbuj, ale efekty s do嗆 marne. Zreszt, chodz po tych sklepach, szukam farby, dzi瘯i kt鏎ej mog豉bym si cho troch zbli篡 ku wymarzonemu odcieniu- ale tu te klapa
Ekstazaa jest offline  
Stary 2012-03-19, 10:15   #1384
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Poka wiadomo嗆
Je郵i chodzi o farbowanie t piank- nie rozja郾i Ci Twojego naturalnego koloru.
Dok豉dnie. To jedna rzecz ze nie rozjasni, druga za ze farba ta nie wychodzi jak na twoich pzerobionych zdjeciach tylko wychodzi ciemniej. Bardziej jak jasny br您, z blondem to nie ma nic wspolnego. A na twoich wlosach da tylko zloty refleks, ale ogolnie farba jest super. Ja ja gor帷o polecam.
Stary 2012-03-19, 10:44   #1385
Kinia_F
BAN sta造

Wiadomo軼i: 320
Wpisy w blogu: 6

Mia豉m robione w這sy colorancem (nie wiem, czy tak si to pisze) na br您owo, po kilku miesi帷ach w這sy nie s ju takie b造szcz帷e jak wcze郾iej. Chcia豉bym zn闚 o篡wi kolor. Szkody mi jednak kasy na fryzjera i nie wiem jaka farb wybra.
Kinia_F jest offline  
Stary 2012-03-19, 10:58   #1386
szafiarka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 170

widz 瞠 瘸dna fryzjerka tutaj nie zagl康a albo osoba w temacie, bo stosunek pyta do odpowiedzi to 9 pytan o kolor a odpowiedz jedna.

szafiarka jest offline  
Stary 2012-03-19, 15:35   #1387
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie. To jedna rzecz ze nie rozjasni, druga za ze farba ta nie wychodzi jak na twoich pzerobionych zdjeciach tylko wychodzi ciemniej. Bardziej jak jasny br您, z blondem to nie ma nic wspolnego. A na twoich wlosach da tylko zloty refleks, ale ogolnie farba jest super. Ja ja gor帷o polecam.
noo wlasnie zrobilam sobie nia wlosy i w ogole nie ma roznicy moze tylko jakis tam miedziany poblask
shiza91xx jest offline  
Stary 2012-03-19, 15:40   #1388
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

To moze w takim razie zapytam inaczej. Jak farba moglabym na moich wlosach (za陰cznik 1) osiagna takie efekt jak w zalaczniku 2 i 3. prosze o odpowiedzi jesli ktos choc troszke sie orientuje w temacie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (62,4 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aaa ladnyyyyyy.jpg (44,0 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aaa oxTAAZa-makeosver.jpg (46,3 KB, 25 za豉dowa)
shiza91xx jest offline  
Stary 2012-03-20, 13:03   #1389
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

Nie wiem czy twoim zdaniem mam poj璚ie Ale ty musisz zdecydow czy chcesz kolor w za 2 czy w za 3 bo dla mnie te kolory sie r霩nia, mi osobiscie bardziej sie podoba zal nr 3. I uzyska ten kolor mysle ze moze by sie udalo na rozjasnionych wlsoach do blondu(!) i pofarbowac karmelowa czekolada wellatonu. Ale to wyjdzie kolor rudego brazu (za. 3)

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Albo poszuka farby typu bursztynowy (miodowy, karmelowy) blond - ona powinna dac taki efekt jak zdjecie 3.
Stary 2012-03-20, 19:37   #1390
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 646

Chcia豉bym uzyska kolor jak w za (nie ciemniejszy), a raczej wr鏂i do niego, bo to moje w這sy by造 wtedy po kilku seansach ze sprayem rozja郾iaj帷ym, ale zamiast wtedy si zatrzyma to psika豉m dalej i obecnie mam jasne w這sy, taki nie wiem, karmelowy blond... Da si jako naprawi ten b陰d?
Dinulka jest offline  
Stary 2012-03-21, 00:14   #1391
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 646

nie doda造 si
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w陶osy.jpg (46,2 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (51,0 KB, 30 za豉dowa)
Dinulka jest offline  
Stary 2012-03-21, 14:58   #1392
Ekstazaa
Rozeznanie

Cytat:
To moze w takim razie zapytam inaczej. Jak farba moglabym na moich wlosach (za陰cznik 1) osiagna takie efekt jak w zalaczniku 2 i 3. prosze o odpowiedzi jesli ktos choc troszke sie orientuje w temacie
Mo瞠 kt鏎a z farb Garnier Color Sensational ;p

Edytowane przez Ekstazaa
Czas edycji: 2012-03-21 o 14:59
Ekstazaa jest offline  
Stary 2012-03-21, 17:22   #1393
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
Nie wiem czy twoim zdaniem mam poj璚ie Ale ty musisz zdecydow czy chcesz kolor w za 2 czy w za 3 bo dla mnie te kolory sie r霩nia, mi osobiscie bardziej sie podoba zal nr 3. I uzyska ten kolor mysle ze moze by sie udalo na rozjasnionych wlsoach do blondu(!) i pofarbowac karmelowa czekolada wellatonu. Ale to wyjdzie kolor rudego brazu (za. 3)

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Albo poszuka farby typu bursztynowy (miodowy, karmelowy) blond - ona powinna dac taki efekt jak zdjecie 3.
no roznia sie wiem o tym ale mi sie oba podobaja dlatego oba wstawilam;p i koniecznie musze najpierw rozjasnic wlosy zeby mi wyszlo cos takiego?

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Dinulka Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym uzyska kolor jak w za (nie ciemniejszy), a raczej wr鏂i do niego, bo to moje w這sy by造 wtedy po kilku seansach ze sprayem rozja郾iaj帷ym, ale zamiast wtedy si zatrzyma to psika豉m dalej i obecnie mam jasne w這sy, taki nie wiem, karmelowy blond... Da si jako naprawi ten b陰d?
ja wlasnie strasznie bym chciala karmelowy blond

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Mo瞠 kt鏎a z farb Garnier Color Sensational ;p
a chwyci bez rozjasnicza? czy rozjasniacz jest konieczny zebym uzyskala taki kolor?
shiza91xx jest offline  
Stary 2012-03-21, 17:37   #1394
Ekstazaa
Rozeznanie

Cytat:
a chwyci bez rozjasnicza? czy rozjasniacz jest konieczny zebym uzyskala taki kolor?
My郵, 瞠 tak, jest do嗆 mocna. Chocia nie wiem czy da dok豉dnie taki sam efekt, spr鏏uj na wybranym pa鄉ie w這s闚. Jutro b璠 farbowa豉 jedn z nich, 瞠by uzyska ja郾iejszy odcie ni moje aktualne w這sy- wi璚 mog da zna czy 豉pie bez rozja郾iacza ;p
Ekstazaa jest offline  
Stary 2012-03-21, 21:18   #1395
ejzii
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 949

jak uzyskam ten rudy kolor? czy pianka z loreala sublime mousse sie nadaje?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (38,6 KB, 38 za豉dowa)

ejzii jest offline  
Stary 2012-03-22, 08:06   #1396
Fishy279
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106

Cytat:
Napisane przez Ofca w Wielkim Miescie Poka wiadomo嗆
Jak farb uzyska kolory jak w za陰cznikach? Chcia豉bym mie taki naturalny 鈔edni ch這dny, popielaty blond. Mam w這sy ja郾iejsze ni te na zdj璚iach, lekko 鄴速awe.
Na wszystkich tych fotkach kolor jest cieply przeciez a nie popielaty. Uwazam, ze wsrod zdjec ktore przedstawilas sa dwa odcienie, te z poziomu 8 i 9. Jezeli zalezy Ci na popielatym to 9.1 albo 8.1 (ciemniejszy), ale nie ma popieli na zdjeciach. Natomiast jezeli chcialabys miec cieply odcien ze zdjec to proponuje 9.03 lub 8.03. Jezeli zalezy Ci na zbiciu zolci to 9.2 lub 8.2

Cytat:
Napisane przez szafiarka Poka wiadomo嗆
NA ostatnim zdjeciu mam na mysli kolor po prawej stronie.wielkie dzieki za porady.
kolor wyjsciowy to ciemny blond z pasemkami b.jasny blond..
9.13 w wersji jasniejszej lub 8.13 w wersji ciemniejszej. Duzo tez zalezy od tego czy Twoj naturalny odcien jest cieply czy zimny, jezeli masz duzo cieplego barwnika moze wyjsc troche zbyt cieplo. Wtedy 9.01 lub 8.01

Podana przeze mnie numeracja to taka, ktora mozna znalezc przy wiekszosci farb, np. loreal majirel

Latwo tez bedzie wam dobrac odcien, gdy ustalicie czy czy zalezy Wam na zlocistym kolorze, czy na zimnym. Jezeli wasza skora jest lekko rozowa to siegajcie po zimne, jezeli jest bezowa to odcien cieply. Teraz wystarczy dowiedziec sie co oznaczaja koncowki nazw farb (to co jest po kropce) i wybrac odpowiedni odcien

.0 - naturalny
.00 - wzmocniony naturalny
.01 - naturalny z domieszka popielatego
.1 - popielaty
.11 wzmocniony popielaty
- 10 popielaty z domieszka natury

i analogicznie:
.0 - naturalny
.1 - popielaty (zbija rudy)
.2 - fiolet (zbija zolty)
.3 - zloty
.4 - miedziany

Czyli np. jak widzimy kolor 9.03 to wiemy, ze 9 oznacza jasny blond a 03 odcien naturalny z domieszka zlotego.
Czasem nie ma kropki, wiec np. kupujac farbe garniera 701 to tak jakbysmy kupowaly 7.01 (ciemny blond naturalny z domieszka popielu)
Natomiast moim zdaniem glupota jest kupowanie farb w sklepie, gdy nie mozemy dobrac rozjasniacza wg potrzeb.

Edytowane przez Fishy279
Czas edycji: 2012-03-22 o 08:15
Fishy279 jest offline  
Stary 2012-03-22, 09:00   #1397
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
My郵, 瞠 tak, jest do嗆 mocna. Chocia nie wiem czy da dok豉dnie taki sam efekt, spr鏏uj na wybranym pa鄉ie w這s闚. Jutro b璠 farbowa豉 jedn z nich, 瞠by uzyska ja郾iejszy odcie ni moje aktualne w這sy- wi璚 mog da zna czy 豉pie bez rozja郾iacza ;p
ooo tak, daj zna by豉bym wdzi璚zna bo szkoda mi niszczy w這s闚 rozja郾iaczem.. a w koncu nie chce strasznie jasnego blondu tylko ciemniejszy taki wiec chyba duzo nie wymagam a moje naturalne nie sa tez jakos strasznie ciemne;p
shiza91xx jest offline  
Stary 2012-03-22, 16:03   #1398
Ekstazaa
Rozeznanie

Cytat:
ooo tak, daj zna by豉bym wdzi璚zna bo szkoda mi niszczy w這s闚 rozja郾iaczem.. a w koncu nie chce strasznie jasnego blondu tylko ciemniejszy taki wiec chyba duzo nie wymagam a moje naturalne nie sa tez jakos strasznie ciemne;p
Wypr鏏owa豉m i powiem tyle, 瞠 rozja郾ianie - ok. Ale tylko u fryzjera. Ja w tej chwili mam jakie rudawe refleksy, kt鏎ych wcze郾iej, tak ci篹ko by這 mi si pozby. PORA涔A. Id po Palette w najbli窺zym czasie zamaskowa to co. No, ale c騜 musia豉m sprawdzi sama na sobie,bywa
Ekstazaa jest offline  
Stary 2012-03-22, 22:32   #1399
NathNougat
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witam ; ) .

Mam w這sy takie jak na pierwszym zdj璚iu a marzy mi si taka platyna jak na drugim - jak farb najlepiej to zrobi ; ) ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 08_500x640.jpg (80,4 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-asymetryczna.jpg (49,4 KB, 12 za豉dowa)
NathNougat jest offline  
Stary 2012-03-23, 08:41   #1400
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Wypr鏏owa豉m i powiem tyle, 瞠 rozja郾ianie - ok. Ale tylko u fryzjera. Ja w tej chwili mam jakie rudawe refleksy, kt鏎ych wcze郾iej, tak ci篹ko by這 mi si pozby. PORA涔A. Id po Palette w najbli窺zym czasie zamaskowa to co. No, ale c騜 musia豉m sprawdzi sama na sobie,bywa
uu kurcze;p to ja chyba sobie tez dam spokoj z eksperymentami
shiza91xx jest offline  
Stary 2012-03-23, 09:31   #1401
szafiarka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 170

Cytat:
Napisane przez Fishy279 Poka wiadomo嗆
Na wszystkich tych fotkach kolor jest cieply przeciez a nie popielaty. Uwazam, ze wsrod zdjec ktore przedstawilas sa dwa odcienie, te z poziomu 8 i 9. Jezeli zalezy Ci na popielatym to 9.1 albo 8.1 (ciemniejszy), ale nie ma popieli na zdjeciach. Natomiast jezeli chcialabys miec cieply odcien ze zdjec to proponuje 9.03 lub 8.03. Jezeli zalezy Ci na zbiciu zolci to 9.2 lub 8.2

9.13 w wersji jasniejszej lub 8.13 w wersji ciemniejszej. Duzo tez zalezy od tego czy Twoj naturalny odcien jest cieply czy zimny, jezeli masz duzo cieplego barwnika moze wyjsc troche zbyt cieplo. Wtedy 9.01 lub 8.01

Podana przeze mnie numeracja to taka, ktora mozna znalezc przy wiekszosci farb, np. loreal majirel

Latwo tez bedzie wam dobrac odcien, gdy ustalicie czy czy zalezy Wam na zlocistym kolorze, czy na zimnym. Jezeli wasza skora jest lekko rozowa to siegajcie po zimne, jezeli jest bezowa to odcien cieply. Teraz wystarczy dowiedziec sie co oznaczaja koncowki nazw farb (to co jest po kropce) i wybrac odpowiedni odcien

.0 - naturalny
.00 - wzmocniony naturalny
.01 - naturalny z domieszka popielatego
.1 - popielaty
.11 wzmocniony popielaty
- 10 popielaty z domieszka natury

i analogicznie:
.0 - naturalny
.1 - popielaty (zbija rudy)
.2 - fiolet (zbija zolty)
.3 - zloty
.4 - miedziany

Czyli np. jak widzimy kolor 9.03 to wiemy, ze 9 oznacza jasny blond a 03 odcien naturalny z domieszka zlotego.
Czasem nie ma kropki, wiec np. kupujac farbe garniera 701 to tak jakbysmy kupowaly 7.01 (ciemny blond naturalny z domieszka popielu)
Natomiast moim zdaniem glupota jest kupowanie farb w sklepie, gdy nie mozemy dobrac rozjasniacza wg potrzeb.
bardzo dziekuje za porad

szafiarka jest offline  
Stary 2012-03-25, 22:35   #1402
samiczasami
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

witam.
jak moge uzyskac taki kolor wlosow jak w zalaczniku? ;>
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 65557255.jpg (53,4 KB, 37 za豉dowa)
samiczasami jest offline  
Stary 2012-04-04, 19:54   #1403
angiee0902
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 389

Witam

pr鏏owa豉m przejrze w徠ek, ale za du穎 tego... wiec je郵i powt鏎z problem, to przepraszam, aczkolwiek my郵, 瞠 najlepiej do sprawy podej嗆 indywidualnie, bo s r騜ne w這sy i r騜ne odcienie.

Moja sprawa wygl康a nast瘼uj帷o:

chc odzyska naturalny kolor, ewentualnie ciut ciemniejszy, niestety prawie od polowy mam jasne w這sy po farbowaniu (hu hu hu czasu temu). M鎩 naturalny bardzo mi si podoba, cho w豉郾ie ton ciemniejszym te bym nie pogardzi豉. Jednak s瘯 w tym, 瞠 nie chc nak豉da trwa貫j farby. Jakie porady, pomys造?

Aha. Pr鏏owa豉m co nieco si dowiedzie. Jedyne, co si dowiedzia豉m, to o casting creme gloss, ale jak dla mnie blondy wydaja si za jasne....

W za陰czniku wyci皻e zdj璚ie to moje w這sy w aktualnym stanie. Drugi to kolor jaki mniej wi璚ej mam naturalnie i chc osi庵n望 (mo瞠 by troch ciemniejszy).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00852.jpg (52,3 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這ski kolor 2.jpg (30,5 KB, 26 za豉dowa)
angiee0902 jest offline  
Stary 2012-04-07, 18:08   #1404
FireDorian
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Potrzebuj Waszej pomocy w doborze odpowiedniego koloru farby,kt鏎a na moich platynowych w這sach (poddane by造 k徙ieli rozja郾iaj帷ej i farbowane zmieszanymi dwoma odcieniami-szlachetna per豉 i srebrny py) wyjdzie zbli穎na,b康 identyczna
jak w za陰cznikach.

Jestem zawiedziona uzyskanym kolorem,poniewa nie pasuje do mojej jasnej cery,bursztynowych oczu i ich ciemnej oprawie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg genialny odcie.jpg (27,4 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cudny kolorek.jpg (14,9 KB, 35 za豉dowa)
Stary 2012-04-08, 14:30   #1405
carola212
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

nie za ch皻nie si tu panie wypowiadaj

Edytowane przez carola212
Czas edycji: 2012-04-09 o 16:03
carola212 jest offline  
Stary 2012-04-09, 18:48   #1406
ILoveMeksyk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132

Witam Bardzo przypad mi do gustu pewien kolorek w這s闚 . W tej chwili mam ciemny br您 ,kt鏎y mi si znudzi i jutro zamierzam go zmieni .Mo瞠 mi kto powiedzie jak mog uzyska taki kolor ? Poni瞠j zamieszcz kilka link闚 do zdj耩 aktorki kt鏎ej w這sy mi si podobaj . Zamieszczam kilka link闚,poniewa chce 瞠by mo積a by這 dok豉dnie zobaczy kolor . Bardzo zale篡 mi ,瞠by w這sy nie wpada造 w rudy kolor

1.
http://maiteperronibeorlegui.pl/gale...kl%20large.jpg
http://maiteperronibeorlegui.pl/gale..._550750529.jpg
http://maiteperronibeorlegui.pl/gale.../549917548.jpg
http://maiteperronibeorlegui.pl/gale.../549927104.jpg
http://maiteperronibeorlegui.pl/gale...98191361_n.jpg
http://maiteperronibeorlegui.pl/gale...42350782_o.jpg

Ewentualnie mo瞠 by co takiego :
http://www.novela.pl/wp-content/uplo...ine-sierra.jpg

Z g鏎y dziekuj i prosz o szybka odpowied je郵i jest to mo磧iwe !

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

?

Zapraszam na mojego bloga !!!

http://damadelcristal.blogspot.com

;-) !
ILoveMeksyk jest offline  
Stary 2012-04-09, 19:01   #1407
wega1993
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ILoveMeksyk Poka wiadomo嗆
Witam Bardzo przypad mi do gustu pewien kolorek w這s闚 . W tej chwili mam ciemny br您 ,kt鏎y mi si znudzi i jutro zamierzam go zmieni .Mo瞠 mi kto powiedzie jak mog uzyska taki kolor ? Poni瞠j zamieszcz kilka link闚 do zdj耩 aktorki kt鏎ej w這sy mi si podobaj . Zamieszczam kilka link闚,poniewa chce 瞠by mo積a by這 dok豉dnie zobaczy kolor . Bardzo zale篡 mi ,瞠by w這sy nie wpada造 w rudy kolor

1.
http://maiteperronibeorlegui.pl/gale...kl%20large.jpg
http://maiteperronibeorlegui.pl/gale..._550750529.jpg
http://maiteperronibeorlegui.pl/gale.../549917548.jpg
http://maiteperronibeorlegui.pl/gale.../549927104.jpg
http://maiteperronibeorlegui.pl/gale...98191361_n.jpg
http://maiteperronibeorlegui.pl/gale...42350782_o.jpg

Ewentualnie mo瞠 by co takiego :
http://www.novela.pl/wp-content/uplo...ine-sierra.jpg

Z g鏎y dziekuj i prosz o szybka odpowied je郵i jest to mo磧iwe !

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

?

mo瞠 Mro幡y Kasztan ? Ewentualnie Miodowy Kasztan.

,,

wega1993 jest offline  
Stary 2012-04-09, 19:06   #1408
wega1993
Rozeznanie

Chcia豉bym si dowiedzie po jakiej farbie wyszed豚y mi taki kolor jak u Jennifer Lawrence [ za陰cznik ]. M鎩 naturalny kolor to 鈔edni miodowy blond.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg hhgtu.jpg (70,9 KB, 37 za豉dowa)

,,

wega1993 jest offline  
Stary 2012-04-10, 14:10   #1409
7Paulina7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407
GG do 7Paulina7

M鎩 obecny kolor to jasny blond z pozosta這scia refleks闚 popielatych ktore sie zmy造 na ciep這.
Chcia豉bym sobie dorobic 1/4 g這wy pasemek w kolorze brazu jak na 2 ,3 i 4 zdj璚iu ale nie wiem w jaki kolor powinnam celowa bo jednak na rozja郾ionym blondzie kolorki inaczej wychodza...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg frty.jpg (99,0 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6f_500x640.jpg (32,0 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dac4a2d700002cb44dfaa483.jpg (19,8 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryz1.jpg (35,0 KB, 15 za豉dowa)
Stary 2012-04-10, 17:17   #1410
Kredzia_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 250

Dzieczyny pom騜cie !!

chce osiagn望 taki kolor
http://www.dailymakeover.com/appImag...ov_21_2006.jpg

farbuje si g堯wnie farb Joanna i Marion (jako jedyne nie niszcz mi w這s闚)
zawsze bra豉m palon kawe, bo na opakowaniu wygl康a豉 tak jak u pani na zdj璚iu, albo czekoladowy br您

i takie te by造 przez pierwszy miesiac...

a p騧niej ...

teraz kolor mam taki (farbowa豉m jakie 2 miesi帷e temu)
http://fotoo.pl//out.php/i189768_zdja-cie0076.jpg
http://fotoo.pl//out.php/i189765_zdja-cie0073.jpg

u nasady w這sa strasznie rudy kolor mi si uwydatnia ... g堯wnie na s這鎍u

Marz o takim kolorze jak u tej Pani na zdj璚iu ale nie wiem jak mam go osi庵n望 "domowymi" sposobami.
Do fryzjera bym z checi si uda豉 ale wiadomo jest to kosztowne
Kredzia_ jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.