Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 51 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-06-19, 06:18   #1501
marika39
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
nie m闚i, 瞠 nie

witaj , mam jak zwykle pytanko, czy jak do 88/43 bym do這篡豉 8/1 to zgasze mied?
i co ewentualnie do這篡 zeby wysz這 ntensywniej ( nie w sensie miedzi - tylko rdzy, rdzawego)

nie mam 88/34- bo nie istnieje , dlatego kombinuje
marika39 jest offline  
Stary 2012-06-19, 09:46   #1502
Immoral
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 579

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
taka czerwie z poziomu 6-5, wa積e by nie mia豉 miedzi w numerku.
jakie masz obecnie? podobnie, moze lekko ciemniej wychodzi maho z palette color shampoo, nieco jasniej palette rubin tez z tej serii
Obecnie mam dosyc jasne, cos pomiedzy karmelowym brazem a lekkim blondem, wiec mysle ze z przejsciem nie bylo by problemu .

Ten http://www.zahaira.de/wella-koleston...t-violett.html wydaje sie bardzo ciekawy. Dzieki
Immoral jest offline  
Stary 2012-06-19, 19:21   #1503
Eseczkaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Dziewczyny, pom騜cie, bo ju nie mam si造. Od roku nosz si z zamiarem pofarbowania w這s闚 na blond, moje naturalne to ciemny, mysi blond. W這sy raz farbowane loreal'em casting creme gloss, przy czym wyszed kolor, jak to moja mama okre郵i豉- ry篡. Marzy mi si taki jak w za陰cznikach i musz robi to w domu, bo na moje w這sy si璕aj帷e do 3/4 plec闚 u fryzjera wyda豉bym maj徠ek. W這sy chc rozja郾i dos這wnie o 2/3 tony, zale篡 mi na ch這dnym blondzie, takim jak na zdj璚iach 1, 2 (przy g這wie). Dzi瘯uj za wszelk pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy2.jpg (20,4 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (51,1 KB, 23 za豉dowa)
Eseczkaaa jest offline  
Stary 2012-06-19, 21:03   #1504
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 461

Cytat:
Napisane przez Eseczkaaa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, pom騜cie, bo ju nie mam si造. Od roku nosz si z zamiarem pofarbowania w這s闚 na blond, moje naturalne to ciemny, mysi blond. W這sy raz farbowane loreal'em casting creme gloss, przy czym wyszed kolor, jak to moja mama okre郵i豉- ry篡. Marzy mi si taki jak w za陰cznikach i musz robi to w domu, bo na moje w這sy si璕aj帷e do 3/4 plec闚 u fryzjera wyda豉bym maj徠ek. W這sy chc rozja郾i dos這wnie o 2/3 tony, zale篡 mi na ch這dnym blondzie, takim jak na zdj璚iach 1, 2 (przy g這wie). Dzi瘯uj za wszelk pomoc
To chyba jest ombre hair - na g鏎ze be穎wy blond, na dole ja郾iejszy i cieplejszy. Chcesz dok豉dnie taki efekt? B璠ziesz musia豉 u篡 dw鏂h odcieni, chyba 瞠 ko鎍e w這s闚 ju takie masz. Jaki kolor dok豉dnie masz teraz po farbowaniu? I ile razy my豉 po farbowaniu castingiem? On si jeszcze mo瞠 wyp逝ka.

Casting to farba, kt鏎a z za這zenia s豉bo zmienia kolor w這s闚. Problem z mysim, ciemnym blondem jest taki, 瞠 mo瞠 si rozja郾ia jakby by ciemnym br您em. Ja mam w這sy, kt鏎e u nasady s ciemnoszare a potem si robi taki ciemny blond i reaguj na farby tak jak w tabeli jest oznaczone jako "od ciemnego br您u do czarnego". Chodzi o to, ze we w這sach s dwa rodzaje pigmentu - ch這dny szary/czarny i ciep造 鄴速y/rudy. Ten drugi schodzi trudniej, a osoby ociemnych w這sach maj go sporo, nawet je郵i tego nie wida. Ka盥a farba rozja郾iaj帷a (czyli klasyczna) zdejmuje chocia cz窷 pigmentu z w這s闚 i wtedy zwykle objawia si窷wiatu ile masz 鄴速ego pigmentu. Ja po raz drugi w 篡ciu farbuj帷 w這sy te si srodze zdziwi豉m, 瞠 bardzo jasny popielaty blond wyszed mi jako bladopomara鎍zowy. Za pierwszym razem farbowa豉m na 鈔edni z這tawy blond, zbli穎ny do koloru na jaki normalnie p這wiej mi w這sy, wi璚 kolor wyszed pi瘯nie.

Nie mam poj璚ia jaki ty masz dok豉dnie rodzaj w這s闚, ale ja z powodzeniem u篡wa豉m casting闚 do och這dzenia koloru, tyle 瞠 jak chc taki neutralny 鈔edni blond to wal casting per這wy blond i wychodzi mi kolor inny ni na pude趾u. Zawsze na mnie blondy wychodz ciemniejsze i cieplejsze na pude趾u, dlatego u篡wam od razu ch這dniejszego odcienia.

Obecnie farbuj w這sy na taki kolor jak w za陰czniku, w這sy mia豉m wcze郾iej lekko rozja郾ione na d逝go軼i, 瞠by pozby si rudawych resztek farb.
A osi庵am go w ten spos鏏, 瞠 mieszam farb joanny go喚bi popiel z wod utlenion fryzjersk 12%. Na same ko鎍e u篡wam odcienia ksi篹ycowy py czy jako tak, za wiele go nie wychodzi + woda 6%. Zaraz po farbowaniu w這sy s sino-szare, ale po jednym, g鏎a dw鏂h myciach to schodzi i w這sy maj 豉dny, ch這dny odcie. Potem si stopniowo wyp逝kuje i kolor w這s闚 si ociepla. Kiedy mia豉m w這sy bardziej rozja郾ione to kolor wychodzi mi ja郾iejszy i ch這dniejszy, ale teraz m鎩 naturalny ciep造 pigment i resztki farb na ko鎍闚kach ocieplaj i przyciemniaj ca這嗆.

Lubi ten spos鏏 bo obywa si bez rozja郾iacza i jest tani (farba joanny 5 zeta za pude趾o, woda utlenioan fryzerska jeszcze mniej) na jedno farbowanie zu篡wam tak z dwa opakowania.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg copyofimg0481.jpg (64,8 KB, 135 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg copyofimg0480.jpg (76,6 KB, 93 za豉dowa)

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-06-19 o 21:04
Wampierz jest offline  
Stary 2012-06-19, 21:44   #1505
Ancax
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Cytat:
Ale jaki ty masz kolor w這s闚? Farba daje r騜ne efekty w zale積o軼i od rodzaju i koloru w這s闚. Np. jak znajdziesz w drogerii farb, na kt鏎ej jest zdj璚ie modelki o takim kolorze jak ta dziewczyna z twojego zdj璚ia, to taki czy podobny efekt farba da tylko na osobie o naturalnie jasnym kolorze w這s闚. Wszyscy o ciemniejszych w連oach b璠a musieli dodatkowo rozja郾ia, im ciemniejsze w這sy tym bardziej a w przypadku naturalnie ciemnych w這s闚 taki efekt jest wyj徠kowo trudny do uzyskania i raczej nie uda ci si tego zrobi samej w domu.
Obecnie mam w這sy koloru ciemny blond (farbowane) z dwu-centymetrowym odrostem jasny br您. Ale oczywi軼ie wiem, ze w這sy wpierw trzeba rozja郾i, i jak trzeba to rozja郾i nawet do platyny zale篡 mi na tym aby dowiedzie si jak farb uzyskam taki kolor ju po rozja郾ieniu w這s闚... Mo瞠 chocia wiesz, kt鏎e farby na pude趾u maj przedstawiony taki efekt koloryzacji, wiem ze pude趾a czasem pokazuj co zupe軟ie innego ni to co wychodzi w rzeczywisto軼i ale c騜... zawsze mog spr鏏owa i sprawdzi
Ancax jest offline  
Stary 2012-06-19, 22:05   #1506
Ancax
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka wiadomo嗆
Ale jaki ty masz kolor w這s闚? Farba daje r騜ne efekty w zale積o軼i od rodzaju i koloru w這s闚. Np. jak znajdziesz w drogerii farb, na kt鏎ej jest zdj璚ie modelki o takim kolorze jak ta dziewczyna z twojego zdj璚ia, to taki czy podobny efekt farba da tylko na osobie o naturalnie jasnym kolorze w這s闚. Wszyscy o ciemniejszych w連oach b璠a musieli dodatkowo rozja郾ia, im ciemniejsze w這sy tym bardziej a w przypadku naturalnie ciemnych w這s闚 taki efekt jest wyj徠kowo trudny do uzyskania i raczej nie uda ci si tego zrobi samej w domu.
M鎩 obecny kolor to ciemny blond (farbowany) z dwu-centymetrowym odrostem koloru jasny br您. Dobrze wiem, 瞠 w這sy najpierw musz rozja郾i, i tak te chc zrobi. U篡j chyba 2 rozja郾iaczy bo chc uzyska jak najja郾iejszy kolor 瞠by w豉郾ie ten bardzo jasny blond wyszed. Tak瞠 je郵i chodzi o rozja郾ianie to sobie poradz, problem tkwi w豉郾ie w nadaniu tego pi瘯nego koloru w這som ju po rozja郾ieniu ich. Mo瞠 kto zna farb na kt鏎ej pude趾u jest identyczny lub chocia podobny efekt kolorystyczny. Wiem, wiem, 瞠 na pude趾ach cz瘰to jest pokazane zupe軟ie co innego ni to co si w rzeczywisto軼i otrzymuje, ale c騜, zobacz mo瞠 si uda i kolor b璠zie 豉dnym naturalnym ja郾iutkim blondem. Z g鏎y WIELKIE dzi瘯i
Ancax jest offline  
Stary 2012-06-20, 01:19   #1507
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez brownayes Poka wiadomo嗆
Mo瞠 to nie do ko鎍a ten w徠ek, ale gor帷o prosz o pomoc Obecnie mam w這sy ciemny blond poziom 7 plus 2 cm odrost mysiego ciemnego blondu. Chcia豉bym rozja郾i w這sy o 1-2 tony, ale bez u篡cia rozja郾iacza. Zastanawiam si nad farb garniera color naturals 111 suprjasny popielaty blond. Tylko pytanie czy ta farba ruszy moje w這sy i co z odrostem? By mo瞠 kto z was si orientuje?
Kiedy tej farby u篡豉m na naturalnych w這sach i wyszed mi pomara鎍zowo-鄴速awy. Ufarbowa豉m on razu kopenhag i sztokholm z Ferii ale wypad造 s豉bo i w sumie mia豉m taki z這cisty blond. To by造 same pocz徠ki mojego farbowania.

Og鏊nie, superjasne blondy to co jak mocniejsza wersja farby blond, ale nie tak mocna jak rozja郾iacz. Nie zrobi superjasnych z 鈔ednich w這s闚, ale do嗆 rozja郾i. Ma za ma這 pigment闚, 瞠by 鈔ednim w這som nada docelowy odcie, dlatego popielaty nie wychodzi ch這dny, tylko ciep造. A na farbowanych trudno powiedzie. Na pewno nie ma co liczy na kolor ze zdj璚ia na opakowaniu. Ja tego typu farb u篡wa豉m z powodzeniem do rozja郾iania farbowanych, ale eksperymenty to ka盥y musi robi na w豉sne ryzyko.
Wampierz jest offline  
Stary 2012-06-20, 08:58   #1508
Atmosferka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Te prosz o pomoc Chc uzyska taki kolor, jaki ma dziewczyna po lewej na pierwszym zdj璚iu moje w這sy na drugim zdj璚iu. Baardzo bym prosi豉, 瞠by軼ie poleci造 mi jak捷 szamponetk, jest to moje pierwsze farbowanie i nie chcia豉bym tak od razu "z grubej rury". Licz na Was
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Farba2.jpg (44,1 KB, 129 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Farba.jpg (80,4 KB, 98 za豉dowa)

Atmosferka jest offline  
Stary 2012-06-20, 10:48   #1509
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ancax Poka wiadomo嗆
M鎩 obecny kolor to ciemny blond (farbowany) z dwu-centymetrowym odrostem koloru jasny br您. Dobrze wiem, 瞠 w這sy najpierw musz rozja郾i, i tak te chc zrobi. U篡j chyba 2 rozja郾iaczy bo chc uzyska jak najja郾iejszy kolor 瞠by w豉郾ie ten bardzo jasny blond wyszed. Tak瞠 je郵i chodzi o rozja郾ianie to sobie poradz, problem tkwi w豉郾ie w nadaniu tego pi瘯nego koloru w這som ju po rozja郾ieniu ich. Mo瞠 kto zna farb na kt鏎ej pude趾u jest identyczny lub chocia podobny efekt kolorystyczny. Wiem, wiem, 瞠 na pude趾ach cz瘰to jest pokazane zupe軟ie co innego ni to co si w rzeczywisto軼i otrzymuje, ale c騜, zobacz mo瞠 si uda i kolor b璠zie 豉dnym naturalnym ja郾iutkim blondem. Z g鏎y WIELKIE dzi瘯i
Jak dla mnie ten kolor, kt鏎y ona ma to na rozja郾iane w這sy z resztk pigmentu o ciep豉wym odcieniu. Najprawdopodobniej dziewczyna ma naturalnie jasnoblond w這sy i rozja郾ia je, by podkre郵i urod, a pewnie jako dziecko mia豉 taki kolor w這s闚 naturalnie. Na tym ma kilka pasemek ja郾iejszych, bia造ch.

By mo瞠 wyjdzie ci taki kolor od rozja郾iania, a je郵i nie to b璠ziesz musia豉 tonowa - je郵i zbyt 鄴速y to fioletowym tonerem, je郵i tylko lekko za 鄴速awy albo za jasny to neutraln farb, co w stylu baby blond mo瞠. Sa te farby w kolorach skandynawski blond itp, chodzi tylko o to 瞠by to nie by popielaty bo dziewczyna ma ewidetnie ciep造 odcie bardzo jasnego blondu.

Ale, m闚isz 瞠 masz farbowane w這sy? Rozja郾iane, czy przyciemniane? Je郵i zosta造 ci jakie resztki pigment闚 z farby to moga si nie rozja郾i犚ak dobrze, jak by chcia豉.

Kolejna sprawa - dziewczyna ze zdj璚ia ma nordyck urod, wi璚 w takim ekstremalnym blondzie wygl康a naturalnie i 豉dnie. Nie ka盥emu taki kolor pasuje, a jasne, ciep豉we blondy jednoznacznie kojarz si z rozja郾ianiem w這s闚. Zauwa, jak cera modelki jest ja郾iejsza i ch這dniejsza w tonie ni jej w這sy, mimo 瞠 s bardzo jasne. Na wielu osoobach by這by odwrotnie i w這sy podkre郵a造by ciemniejsz cer. Je雀i nie jeste wyjatkowo podobna kolorystycznie do tej dziewczyny to nie spodziewaj si, 瞠 taki kolor b璠zie na tobie wygl康a jak na niej.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Atmosferka Poka wiadomo嗆
Te prosz o pomoc Chc uzyska taki kolor, jaki ma dziewczyna po lewej na pierwszym zdj璚iu moje w這sy na drugim zdj璚iu. Baardzo bym prosi豉, 瞠by軼ie poleci造 mi jak捷 szamponetk, jest to moje pierwsze farbowanie i nie chcia豉bym tak od razu "z grubej rury". Licz na Was
Ty masz w這sy troch ciemniejsze od niej, musia豉by rozja郾i. Nie da si rozja郾i szamponetk, farby "p馧trwa貫" itp, kt鏎e rozja郾iaj tak naprawd nie s zmywalne, tylko rozjasni ci w這sy a pigment po jakim czasie si zmyje. Je郵i nie chcesz trwale ingerowa we w豉sny kolor w這s闚, to u篡j szamponetki do blond w這s闚 o odcieniu cieplejszym od swojego, wtedy uzyskasz kolor ciemniejszy od niej ale w podobnej tonacji. Je郵i ci nie 瘸l w豉snego koloru, u篡j farby rozja郾iajacej tylko troch, np. casting o lekko z這cistym odcieniu.

BTW masz 豉dny kolor w這s闚 i bardzo naturalny. Jeste pewna, 瞠 chcesz go zmieni na kolor, kt鏎y wygl康a na ewidentnie rozja郾iany? Nast瘼na sprawa - czy jeste pewna, ze b璠zie ci 豉dnie w cieplejszym odcieniu?

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-06-21 o 17:24
Wampierz jest offline  
Stary 2012-06-20, 15:11   #1510
Ancax
Przyczajenie

Cytat:
Jak dla mnie ten kolor, kt鏎y ona ma to na rozja郾iane w這sy z resztk pigmentu o ciep豉wym odcieniu. Najprawdopodobniej dziewczyna ma naturalnie jasnoblond w這sy i rozja郾ia je, by podkre郵i urod, a pewnie jako dziecko mia豉 taki kolor w這s闚 naturalnie. Na tym ma kilka pasemek ja郾iejszych, bia造ch.

By mo瞠 wyjdzie ci taki kolor od rozja郾iania, a je郵i nie to b璠ziesz musia豉 tonowa - je郵i zbyt 鄴速y to fioletowym tonerem, je郵i tylko lekko za 鄴速awy albo za jasny to neutraln farb, co w stylu baby blond mo瞠. Sa te farby w kolorach skandynawski blond itp, chodzi tylko o to 瞠by to nie by popielaty bo dziewczyna ma ewidetnie ciep造 odcie bardzo jasnego blondu.

Ale, m闚isz 瞠 masz farbowane w這sy? Rozja郾iane, czy przyciemniane? Je郵i zosta造 ci jakie resztki pigment闚 z farby to moga si nie rozja郾i犚ak dobrze, jak by chcia豉.

Kolejna sprawa - dziewczyna ze zdj璚ia ma nordyck urod, wi璚 w takim ekstremalnym blondzie wygl康a naturalnie i 豉dnie. Nie ka盥emu taki kolor pasuje, a jasne, ciep豉we blondy jednoznacznie kojarz si z rozja郾ianiem w這s闚. Zauwa, jak cera modelki jest ja郾iejsza i ch這dniejsza w tonie ni jej w這sy, mimo 瞠 s bardzo jasne. Na wielu osoobach by這by odwrotnie i w這sy podkre郵a造by ciemniejsz cer. Je雀i nie jeste wyjatkowo podobna kolorystycznie do tej dziewczyny to nie spodziewaj si, 瞠 taki kolor b璠zie na tobie wygl康a jak na niej.
Moje w這sy hmmm, w zasadzie by造 przyciemnione, ale nie farbowa豉m w這s闚 przez 7 miesi璚y i na m鎩 7 centymetrowy odrost (i reszt w這s闚) po這篡豉m farb ciemny blond z l'oreala (preference). I efekt wyszed do嗆 dziwny bo odrost zrobi mi si koloru ciemny blond a reszta jasny br您. Nie wida tej r騜nicy a tak bardzo. Ale mam w po這wie w這sy rozja郾ione (ale nie rozja郾iaczem) a w po這wie przyciemnione... Wiem, 瞠 dosy dziwne ale wymy郵e co aby to si to r闚nomiernie rozja郾i這. Dzi瘯i wielkie, 瞠 powiedzia豉 mi aby nie szuka farb z popielem w nazwie, bo chcia貫m sobie ju robi odcie Helsinki z L'oreala preference. Ale poszpera豉m troch w farbach i znalaz豉m par (mam nadziej) odpowiednich odcieni r騜nych farb. Wymieni je?

A jeszcze co do tego czy kolor b璠zie pasowa. Hmm sama do ko鎍a przekonana nie jestem ale sk鏎 mam bardzo podobn do dziewczyny ze zdj璚ia, te mam bardzo bardzo jasn sk鏎. Ale oczy mam zielone...
I ogromnie dzi瘯uj za pomoc jak do tej pory mi udzieli豉
Ancax jest offline  
Stary 2012-06-20, 16:16   #1511
Wampierz
Zakorzenienie

No to na farbowanych raczej b璠 ci篹ko wychodzi造 jasne blondy. W twoich w這sach s pewnie ciemnoblond pigmenty z farby + twoje w豉sne.

Helsinki L'oreala chyba nie s popielate, z tego co pami皻am. Ale nie widzia豉m tego na 篡wca. Pami皻aj, 瞠 te farby tak jak na pude趾u to wychodza lbo na bardzo mocno rozjasnionych, albo naturalnie bardzo jasnych.

Na ich stronie kilka fotki kilku odcieni wygl康aja odpowiednio, ale... nie ma dobrych zdj耩 efekt闚 na r騜nych kolorach wyj軼iowych. Wi璚 tak na oko po pude趾u to wydaje mi si, 瞠 do koloru tej dziewczyny te s podobne (na fotce na pude趾u):
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-helsinki.aspx
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...naturalny.aspx
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...asniajacy.aspx
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...sny-blond.aspx
Ale nie wyjd ci takie, jak na pude趾u bo masz za ciemne, w dodatku farbowane w這sy.

Nie wiem jak twoje w這sy si farbuj, ale na og馧 im ciemniejszy wyj軼iowy tym ciemniejszy i cieplejszy efekt.

Wed逝g mnie to najpierw powinna pomy郵ec o dekoloryzacji i rozja郾ieniu, a potem pracowa nad w豉軼iwym odcieniem.

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-06-20 o 20:08
Wampierz jest offline  
Stary 2012-06-20, 19:06   #1512
Ancax
Przyczajenie

Cytat:
No to na farbowanych raczej b璠 ci篹ko wychodzi造 jasne blondy. W twoich w這sach s pewnie ciemnoblond pigmenty z farby + twoje w豉sne.

Helsinki L'oreala chyba nie s popielate, z tego co pami皻am. Ale nie widzia豉m tego na 篡wca. Pami皻aj, 瞠 te farby tak jak na pude趾u to wychodza lbo na bardzo mocno rozjasnionych, albo naturalnie bardzo jasnych.

Na ich stronie kilka fotki kilku odcieni wygl康aja odpowiednio, ale... nie dobrych zdj耩 efekt闚 na r騜nych kolorach wyj軼iowych. Wi璚 tak na oko po pude趾u to wydaje mi si, 瞠 do koloru tej dziewczyny te s podobne (na fotce na pude趾u):
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-helsinki.aspx
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...naturalny.as px
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...asniajacy.as px
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...sny-blond.aspx
Ale nie wyjd ci takie, jak na pude趾u bo masz za ciemne, w dodatku farbowane w這sy.

Nie wiem jak twoje w這sy si farbuj, ale na og馧 im ciemniejszy wyj軼iowy tym ciemniejszy i cieplejszy efekt.

Wed逝g mnie to najpierw powinna pomy郵ec o dekoloryzacji i rozja郾ieniu, a potem pracowa nad w豉軼iwym odcieniem.
Bardzo, bardzo, bardzo dzi瘯uj za pomoc
My郵, 瞠 po prostu rozja郾i w這sy 2 razy, tak aby by造 platynowe i na te platyn na這輳 jedn z tych czterech odcieni bo sama o nich my郵a豉m. Jeszcze raz wielkie dzi瘯i
Ancax jest offline  
Stary 2012-06-20, 22:58   #1513
piegusek521
Przyczajenie

Co to jest za kolor oraz czy znajd szamponetk w takim kolorze?

Witam wszystkich. Hmm wi璚 jestem blad piegowat os鏏kom o ciemnym do嗆 nudnawym blondzie, a wr璚z powiedzia豉bym, 瞠 Pani Wiosn. Z w這sami nic nie robi豉m dotychczas, jedynie lok闚eczka, lecz bez zbednychfarb, a teraz pr鏏uje zmieni, a dok豉dniej. Spodoba mi si strasznie ten kolor: Noo i jest po prostu genialny i prosz was o pomoc w znalezieniu mi szamponetki o takim kolorze, a przynajmniej podobnym. Prosz was o pomoc. Do napisania!
piegusek521 jest offline  
Stary 2012-06-21, 09:57   #1514
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez Atmosferka Poka wiadomo嗆
swoje masz o wiele ladniejsze, we nie farbuj! sama bym chciala takie a pozniej bedziesz zalowac;p
shiza91xx jest offline  
Stary 2012-06-21, 11:22   #1515
pin up girl1991
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 503
Dot.: Co to jest za kolor oraz czy znajd szamponetk w takim kolorze?

Ja malowalam kumpeli jakis czas temu wlosy blond na taki kolor ale farba Wella Karmelowa czekolada nie pamietam nr kolor byl bardziej hmm rudy. Moze po prosty wydrukuj zdjecie i w sklepie dobierzesz

Je郵i ja jestem TANIA to Ty jeste GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-06-21, 16:24   #1516
versatille
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 940
Dot.: Co to jest za kolor oraz czy znajd szamponetk w takim kolorze?

Mam bardzo podobny kolor. Wygl康a inaczej tylko z tego powodu, 瞠 modelka ze zdj璚ia ma pasemka, a moje w這sy maj ca趾iem jednolity kolor (poza odrostami)

Te mam ciemny blond naturalny. Zrobi豉m tak:
- rozja郾i豉m Joann Reflex blond - do 鄴速ka
- zafarbowa豉m si szamponetk - Joanna multi effect 05 porzeczkowa czerwie
w這sy na pocz徠ku by造 r騜owe, ale po sp逝kaniu szamponetki maj 豉dny odcie prawie jak ze zdj璚ia (powy窺zego)

Gdy schudniesz b璠ziesz fajnie wygl康a w ubraniu,
gdy 獞iczysz - 鈍ietnie wygl康asz we wszystkim, zw豉szcza nago!
versatille jest offline  
Stary 2012-06-24, 19:37   #1517
Wixy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witam wszystkich
Obecnie moje w這sy maj kolor czerwony. Nie jest to taka w軼iek豉 czerwie, gdy w這sy mia豉m wcze郾iej rozja郾ione, a 瞠 jestem naturaln ciemn blondynk szybko uzyska造 blond-rudy kolor. K這pot w tym, 瞠 moja czerwie bardzo szybko si wyp逝kuje i po trzech tygodniach, gdzieniegdzie wida lekko blon refleksy. Efekt jest taki, 瞠 musz si farbowac co miesiac. Nie chc ju tego robi, bo szkoda wydawa mi 50 z miesi璚znie(musze kupowa 2 farby, bo mam d逝gie w這sy), a przy okazji je niszczy tak ci篹k koloryzacj. I teraz moje pytanie, bo jak mniemam ciemnego blondu lub jasn璕o br您u bez ponownego rozja郾iania nie uzyskam, to czy je郵i pofarbuje je na br您owy lub ciemny br您 to czy farba w pe軟i z豉pie i jak farb by軼ie poleca造?
Wixy jest offline  
Stary 2012-06-24, 20:04   #1518
jiuna
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 284

Jak uzyska taki kolor jak w za陰czniku?
M鎩 kolor w這s闚 to br您/ciemny br您.
Zastanawiam si czy ich nie rozja郾i a potem po這篡 farb. Tylko jak ?!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4533599924_3e3b78675c_o.jpg (226,1 KB, 160 za豉dowa)
jiuna jest offline  
Stary 2012-06-26, 21:40   #1519
WrednaAfrodyta
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 438

Jiuana ja mam taki kolor po karmelowej czekoladzie wellatonu A kolor naturalny braz, udalo si bez rosjasniana
Stary 2012-06-30, 00:40   #1520
Assathra
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

ja my郵 瞠 londa 鈔edni blond wychodzi baardzo podobnie, karmelowa czekolada 郵iczny kolorek ale u mnie bardziej ciep造 wychodzi
Assathra jest offline  
Stary 2012-06-30, 10:49   #1521
weronika7
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 238

Dziewczyny, pom騜cie Jak farb uzyskam taki kolor? Obecnie mam taki 鈔edni br您, bardziej w stron jasnego ni ciemnego.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Scarf1.jpg (130,9 KB, 180 za豉dowa)
Stary 2012-07-01, 14:10   #1522
Naha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 280
GG do Naha

Hej, obecnie mam dosy ciemne w這sy co w stylu czekoladowego br您u. Wczoraj pomalowa豉m Palette miodowy blond i ledwo co mi rozja郾i這...
Chcia豉bym uzyska taki efekt jak w opcjach ni瞠j. Co mam zrobi?
Co w stylu karmel, mied? Pom騜cie.
My郵a豉m by spr鏏owa takich farb jak:
- 鈔edni miedziany blond
- br您 mahoniowo-miedziany
- 鈔edni blond
- miedziany kasztan
- bursztyn
- miodowy karmel
- 鈍ietlisty karmel
- p這mienna mied
- jasno intensywna mied

http://m16.m.staticedi.com/c/ca0/2cf...c13d888998.jpg

http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...2c_500x640.jpg

http://img.styl.fm/img136910.fryzury-dlugie.1400668.jpg

http://i.pinger.pl/pgr398/204f506d00...1220882803.jpg
Naha jest offline  
Stary 2012-07-02, 09:53   #1523
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Jakiego szamponu koloryzuj帷ego powinnam u篡, aby na swoich w這sach [z poziomu 8 / 9 ] uzyska kolor taki jak na zdj璚iu?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 000.jpg (27,6 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (34,1 KB, 23 za豉dowa)

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline  
Stary 2012-07-02, 14:11   #1524
akaj
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Unhappy Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

cze嗆 Dziewczyny. przegl康n窸am tak na szybko odpowiedzi na ten w徠ek i nie znalaz豉m mojego pytania, tote je zadaje:

interesuj mnie tylko farby fryzjerskie, czy kt鏎a z Was spotka豉 si z takim kolorem/odcieniem: ch這dny be穎wy/ brzoskiwniowy?
by豉m raz w salonie Parendi w Krakowie, gdzie fryzjer zrobi mi ten cudowny kolor, ale robi go z mieszanki. Nie toleruj odrost闚, a na comiesi璚zne wizyty mnie nie sta, dlatego chcia豉bym sama zaj望 si moimi odrostami, ale nie mog znale潭 interesuj帷ego mnie odcieniu.
By豉bym wdzi璚zna za podanie wskaz闚ek co do firmy, najch皻niej farby bezamoniakowej jak np Matrix Color Sync.
Chodiz mi o mniej wiecej taki kolor jak na zdjeciu, no moze odrobin bardziej brzoskwiniowy - chodzi o to, zeby nie by z這ty -鄴速y, tylko brzoskwiniowy ale nie rudy ;]
http://desmond.imageshack.us/Himg811...pg&res=landing
naprawd by豉bym Wam bardzoi wdzi璚zna bo wypr鏏owa豉m ju wiele i wci捫 to nie jest to
akaj jest offline  
Stary 2012-07-02, 17:39   #1525
Keeeejt
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Farby

chcia豉bym sie dowiedzie jakiej farby mog豉bym u篡, aby z ciemnego br您u [moj naturalny kolor] powsta kolor podobny do: http://3.bp.blogspot.com/-fqWI7plndd...2-pictures.jpg
Keeeejt jest offline  
Stary 2012-07-02, 19:48   #1526
Kasiorek_L
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Cytat:
Napisane przez akaj Poka wiadomo嗆
cze嗆 Dziewczyny. przegl康n窸am tak na szybko odpowiedzi na ten w徠ek i nie znalaz豉m mojego pytania, tote je zadaje:

interesuj mnie tylko farby fryzjerskie, czy kt鏎a z Was spotka豉 si z takim kolorem/odcieniem: ch這dny be穎wy/ brzoskiwniowy?
by豉m raz w salonie Parendi w Krakowie, gdzie fryzjer zrobi mi ten cudowny kolor, ale robi go z mieszanki. Nie toleruj odrost闚, a na comiesi璚zne wizyty mnie nie sta, dlatego chcia豉bym sama zaj望 si moimi odrostami, ale nie mog znale潭 interesuj帷ego mnie odcieniu.
By豉bym wdzi璚zna za podanie wskaz闚ek co do firmy, najch皻niej farby bezamoniakowej jak np Matrix Color Sync.
Chodiz mi o mniej wiecej taki kolor jak na zdjeciu, no moze odrobin bardziej brzoskwiniowy - chodzi o to, zeby nie by z這ty -鄴速y, tylko brzoskwiniowy ale nie rudy ;]
naprawd by豉bym Wam bardzoi wdzi璚zna bo wypr鏏owa豉m ju wiele i wci捫 to nie jest to
Je郵i chcia豉by konkretnie farb Matrixa, to mo瞠 wejd na w徠ek o niej, wiem, 瞠 jest, bo sama kiedy korzysta豉m. S康z, 瞠 tam mo瞠sz znale潭 odp na swoje pytanie.. jest jeszcze w徠ek og鏊ny o profesjonalnych farbach fryzjerskich, dziewczyny naprawd s pomocne
Wydaje mi si, 瞠 kolor w za陰czniku to b璠zie co z poziomu 9, ale skoro ch這dny, to mo瞠 z 1 po kropce.. Tyle, 瞠 znam si na tych farbach jak 鈍inka na gwiazdach, wi璚 radz uda si do ww w徠k闚
Kasiorek_L jest offline  
Stary 2012-07-04, 18:47   #1527
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

jak farb uzyskam taki kolor na w這sach ciemny z這ty blond z ko鎍闚kami 鈔edni (bardzo) z這ty blond? (tak mi zesz豉 farba)
ten br您 na zdj璚iu jest taki specyficzny... nie wiem jak to nazwa czego oczekuj, ale mo瞠 kto zrozumie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m6hvvc9JV71qjkubzo1_500_large.jpg (9,5 KB, 66 za豉dowa)
Meadow jest offline  
Stary 2012-07-04, 22:06   #1528
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez akaj Poka wiadomo嗆

Mo瞠 to wina monitora, ale u mnie to wcale nie wygl康a brzoskiwiniowo, ani troch. Wygl康a jak neutralny w stron ch這dnego, taki be篡k. O to ci chodzi?
Te lubi taki kolor i mam podobny. Teraz mam ciep貫 pozosta這軼i po farbowaniach, wi璚 uzyskuj neutralno-ch這dnawy odcie go farbuj帷 w這sy na ch這dny odcie (ch這dny+ ciep造= neutralny, przy lekkiej przewadze ch這dnego wychodzi ch這dniejszy.)
A kiedy mia豉m ja郾iejsze w這sy to miesza豉m ciep造 blond z ch這dnym, wystarczy kupi tej samej firmy i rodzaju dwie farby o takiej samej jasno軼i, ale r騜nych odcieniach blondu.

R騜owawo-fioletowe niuanse nadaj farby w odcieniu per這wym, mog豉by ew. doda odrobink r騜owego (nie czerwonego) czy fioletowego dla wzmocnienia efektu.
Z bezamoniakowych to bardzo podobny kolor wyszed mi po per這wym blondzie Castinga, (per這wym, nie jasnym per這wym). I my郵, 瞠 to jest og鏊nie dobry kierunek, je郵i chcesz unikn望 mieszania odcieni.

Jaki masz naturalnie kolor w這s闚? I jaki na d逝go軼i, wyp逝kuje ci si ta farba?
Wampierz jest offline  
Stary 2012-07-06, 22:35   #1529
akaj
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka wiadomo嗆
Mo瞠 to wina monitora, ale u mnie to wcale nie wygl康a brzoskiwiniowo, ani troch. Wygl康a jak neutralny w stron ch這dnego, taki be篡k. O to ci chodzi?
Te lubi taki kolor i mam podobny. Teraz mam ciep貫 pozosta這軼i po farbowaniach, wi璚 uzyskuj neutralno-ch這dnawy odcie go farbuj帷 w這sy na ch這dny odcie (ch這dny+ ciep造= neutralny, przy lekkiej przewadze ch這dnego wychodzi ch這dniejszy.)
A kiedy mia豉m ja郾iejsze w這sy to miesza豉m ciep造 blond z ch這dnym, wystarczy kupi tej samej firmy i rodzaju dwie farby o takiej samej jasno軼i, ale r騜nych odcieniach blondu.

R騜owawo-fioletowe niuanse nadaj farby w odcieniu per這wym, mog豉by ew. doda odrobink r騜owego (nie czerwonego) czy fioletowego dla wzmocnienia efektu.
Z bezamoniakowych to bardzo podobny kolor wyszed mi po per這wym blondzie Castinga, (per這wym, nie jasnym per這wym). I my郵, 瞠 to jest og鏊nie dobry kierunek, je郵i chcesz unikn望 mieszania odcieni.

Jaki masz naturalnie kolor w這s闚? I jaki na d逝go軼i, wyp逝kuje ci si ta farba?
dzi瘯uj Kasiorek_L za skierowanie w odpowiedniejsze miejsca, a odpowiadaj帷 na posta Wampierza
ten kolor ze zdj璚ia to s moje w這sy sprzed p馧 roku, kolor samodzielnie zrobiony na brzoskwiniowym, ale w豉郾ie pr鏏uj z tego be簑 wskoczy w ch這dn brzoskwini, kt鏎a nie by豉by zwiazana z rudym... Czyli Ty wiele razy miesza豉 i nigdy nie wyszed Ci zielony?? mnie wszyscy przestrzegali przed mieszaniem bo skutkiem mia by zielony.
W tym momencie bardzo wybija mi 鄴速y, ale og鏊nie w這sy maj po鈍iate zieleni kiedy s o鈍ietlane przez halogenowe 鈍iatlo w豉郾ie chyba przez nak豉danie zimnych na ciep貫 farby.

2 dni temu kupi豉m sobie 鈍ietnej jako軼i farb Color&Soin pszeniczny blond 8N-ale wystarczylo mi jej tylko na odrosty, reszta w這s闚 jest w tym samym stanie co wy瞠j opisany. Pszeniczny nie wyszed mi w 瘸den spos鏏 w brzoskwiniowym odcieniu, mysle teraz o kupieniu dw鏂h opakowa z poziomu 9N miodowy blond, dlatego ze bez sprawdzonego przepisu na brzoskwiniowy wole nie eksperymentowa..
m鎩 naturalny kolor to bardzo ciemny blond ze z這tymi refleksami.
znalaz豉m podobny odcie do tego, kt鏎y pr鏏uj uzyska, ale chcia豉bym ja郾iejszy ni na zdjeciu:
http://photos-2.posh24.com/p/1336825...hair_shiny.jpg

co miedzy pierwszym zdj璚iem jakie podes豉豉m, a powy窺zym ;P niestety po wpisaniu brzoskwiniowych w這s闚 w grafika google
- w ro積ych j瞛ykach pr鏏owa豉m- nie znalaz豉m koloru o kt鏎y mi chodzi a kt鏎y raz mia豉m na w這sach...
akaj jest offline  
Stary 2012-07-09, 09:02   #1530
akaj
Przyczajenie

nie wiem, kiedy moja odpowied si pojawi, bo posz豉 do moderacji

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.