Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 53 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-07-22, 16:05   #1561
Assathra
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Poka wiadomo嗆
mo瞠sz spr鏏owa:

Palette DELUXE 754 Czaruj帷y Br您
http://www.palette.pl/nasze-produkty...zarujacy-braz/

Palette Intensive Color Creme R2 Ciemny Maho
http://www.palette.pl/nasze-produkty...-ciemny-mahon/

SYOSS 5-24 Ch這dny Kasztan - Tobie wyjdzie ciemniej ni na wzorniku wi璚 nie trzymaj d逝go je郵i si zdecydujesz, 瞠by nie by za ciemny...
http://www.syoss.pl/index.php?id=148

Musisz po prostu poogl康a wzorniki w linkach kt鏎e Ci poda豉m, wybra si do drogerii i r闚nie poogl康a farby - nie tylko te mo瞠 si przytrafi 瞠 znajdziesz co co b璠zie ci bardziej odpowiada. Ze wzgl璠u 瞠 masz farbowane na ciemno w這sy to zawsze wyjdzie Ci kolor ciemniejszy i musisz trzyma kr鏂ej farb trzymaj si dolnej granicy kt鏎 zaleca producent lub nawet mniej.

Palette zawsze wychodz du穎 ciemniej ni na wzorniku, wiem z do鈍iadczenia, a z br您ami dopiero jest ryzyko, prawie w ka盥ym przypadku wychodzi豉 mi czer, nawet z jasnego br您u.
Assathra jest offline  
Stary 2012-07-22, 21:47   #1562
Himee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 273

Cze嗆, przybywam po rad do Was, bardziej rozgarni皻ych w temacie farb do w這s闚

Jak my郵icie jak mog uzyska taki kolor w這s闚? Henna, farba chemiczna, szampon koloryzuj帷y?
M鎩 obecny kolor w這s闚 3,4,5 to br您 (bardziej jasny ni ciemny), bez po造sku, wi瘯szo嗆 os鏏 okre郵a je jako "mysie".

Mam r闚nie pytanie odno郾ie w這s闚 aktorki na zdj璚iach? Jaki to rodzaj br您u? Ciep造, ch這dny, ciemny

Dzi瘯uj za wszelk pomoc!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (84,0 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (65,3 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (9,5 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (11,6 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (8,2 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,9 KB, 5 za豉dowa)
Himee jest offline  
Stary 2012-07-25, 09:59   #1563
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Dziewczyny, czy da si na moich naturalnych w這sach, nie wiem, jaki to poziom, 7? 8? uzyska jasny blond ale ch這dny? niekoniecznie bardzo jasny, chodzi mi o to, 瞠by nie u篡wa rozja郾iacza
zastanawia豉m si nad palette c9, ale na ulotce jest napisane,瞠 rozja郾ia o 2 odcienie, to za ma這... wody 12% nie chc, bo nie chc zepsu w這s闚.
jakie rady?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Picture 002.jpg (174,4 KB, 7 za豉dowa)
201607040946 jest offline  
Stary 2012-07-25, 19:39   #1564
Aniaf87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Cze嗆 chcia豉m zapyta w jaki spos鏏 uzyska kolor ze zdj? Moje w這sy maj dziwny odcie mianowicie naturalny ciemny mysi blond z siwkami (ach te geny) farbowa豉m je na ciemny blond co w efekcie dawa這 br您. Ostatnio zaszala豉m i rozja郾i豉m k豉czki (rozja郾iaczem i blonderem- sama si nie znam- mia豉m pomoc) pokry豉m to mieszank wellatonu 8/0, 9/1 (popielaty blondi i 鈍ietlisty popielaty blond) w這sy wysz造 hyymmm ci篹ko powiedzie jak to kolor lekko piaskowo-rudawy (to nie tylko efekt rozja郾iania -odrost mia豉m z豉pany na ten sam fuj kolor a mia豉m ju ze 2 cm uchodowany). Nawet 豉dnie si wyp逝ka i jest mniej 鄴速y , troszk ciemniejszy.. Na zdj wychodzi rudy, bez flesza ch這dny, wi璚 nie mam jak go pokaza. Karnacj mam jasn ostatnio dowiedzia豉m si 瞠 by mo瞠 ciep貫 kolory uwydatniaj tylko r騜owo嗆 mojej cery je郵i wiecie o co mi chodzi. Marz mi si kolory takie jak w za陰cznikach ale one s ciep貫 wi璚 szukam czego takiego lub podobnego wiej帷ego ch這dem .... help help help
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (39,3 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 83.jpg (14,5 KB, 40 za豉dowa)
Aniaf87 jest offline  
Stary 2012-07-25, 20:33   #1565
DarkAlice
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Chcialabym wr鏂i do mojego naturalnego koloru wlos闚 (albo mo磧iwie najbardziej podobnego). Aktualne mam na glowie farb CeCe #8 . Jak farb u篡 by uzyska taki kolor ? Chocia lepiej gdyby udalo si to zrobi szamponetk bo mam zamiar zapuszcza wlosy i nie chce ich teraz zbytnio niszczy...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (1,3 KB, 299 za豉dowa)

Edytowane przez DarkAlice
Czas edycji: 2012-07-27 o 10:25
DarkAlice jest offline  
Stary 2012-07-30, 17:46   #1566
Espoir91
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 953
POPIEL na br您ie - jak uzyskac?

Witam. Prosz o rad, bo nigdzie nie mog znale潭 odpowiedzi na moje pytanie. Zakupi豉m doczepianego kucyka w kolorze br您 takim jak z linka http://allegro.pl/naturalne-wlosy-pa...484679898.html
moje naturalne s bardzo popielate, a ten odcie w這s闚 zdecydowanie nie.... W jaki spos鏏 mog uzyska na tym br您ie taki mocny popiel?? U篡 jakiego tonera?? Bo p逝kanki chyba odpadaj, bo to dla blondynek, tak mi si wydaje, a mo瞠 nie? Dodam, 瞠 kucyk jest z naturalnych w這s闚. Bardzo prosz o rad

cel jest

Nie musisz by perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartowa, 瞠by by perfekcyjn!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-07-30, 22:47   #1567
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 461
Dot.: POPIEL na br您ie - jak uzyskac?

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Poka wiadomo嗆
Witam. Prosz o rad, bo nigdzie nie mog znale潭 odpowiedzi na moje pytanie. Zakupi豉m doczepianego kucyka w kolorze br您 takim jak z linka http://allegro.pl/naturalne-wlosy-pa...484679898.html
moje naturalne s bardzo popielate, a ten odcie w這s闚 zdecydowanie nie.... W jaki spos鏏 mog uzyska na tym br您ie taki mocny popiel?? U篡 jakiego tonera?? Bo p逝kanki chyba odpadaj, bo to dla blondynek, tak mi si wydaje, a mo瞠 nie? Dodam, 瞠 kucyk jest z naturalnych w這s闚. Bardzo prosz o rad
Ech... ale jakie masz w這sy? Popielaty br您, blond? S ciemniejsze, ja郾iejsze od treski?
Poza tym nie wiadomo jakie s te doczepiane w這sy - czy by造 wcze郾iej rozja郾iane lub farbowane. Nie mo瞠my ci powiedzie, co si stanie jak spr鏏ujesz je czym ufarbowa. Mo瞠sz sobie poeksprymentowa, jak ci nie 瘸l.
Cytat:
"Razem z paczk otrzymasz szczeg馧owe instrukcje, z kt鏎ych dowiesz si jak w這sy po przed逝瞠niu nale篡 my, czesa, nawil瘸, od篡wia, farbowa itp."
To mo瞠 pom鏂.
Wampierz jest offline  
Stary 2012-07-31, 08:23   #1568
Espoir91
Rozeznanie

Dot.: POPIEL na br您ie - jak uzyskac?

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka wiadomo嗆
Ech... ale jakie masz w這sy? Popielaty br您, blond? S ciemniejsze, ja郾iejsze od treski?
Poza tym nie wiadomo jakie s te doczepiane w這sy - czy by造 wcze郾iej rozja郾iane lub farbowane. Nie mo瞠my ci powiedzie, co si stanie jak spr鏏ujesz je czym ufarbowa. Mo瞠sz sobie poeksprymentowa, jak ci nie 瘸l.

To mo瞠 pom鏂.
kolorw這s闚 moich i tych z kucyka jest taki sam, tylko moje s bardzo popielate, a tamte takie zwyk貫 po prostu br您owe. Narazie chyba z p逝kankami poeksperymentuje, boj si farbowa

cel jest

Espoir91 jest offline  
Stary 2012-08-07, 12:15   #1569
ewelinka01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

Witam,

Chcialam prosic Was o porade . Jestem naturalna szatynka. Wlosy mam rozjasnione pasemkami (2 x u fryzjera za pomoca rozjasniacza ). Nadal mam sporo ciemno-brazowych pasm. Chcialabym na tym zakonczyc przygode z rozjasniaczem i ujednolicic kolor za pomoca jakiejs dobrej farby profesjonalnej - np. Matrix Wiem, ze moze to byc trudne bez rozjasniacza.. ale moze jest jakis cien nadziei , ze uda mi sie uzyskac pozadany efekt. Zalaczam fotki moich wlosow (1 i 2) oraz efekt jaki chcialabym uzyskac ( zdjecie nr 3)

Czy matrix poradzilby sobie z tak ciemnymi wlosami ? jesli tak to jakie odcienie wybrac. I jaka metode farbowania wybrac, czy farbe klasc na cala glowe, czy moze zrobic pasemka aby te jasne sie nie pokruszyly lub nie zrobily sie siwe czy fioletowe ?

Troche duzo tych pytan ale mam nadzieje, ze znajdzie sie jakas dobra duszyczka, ktora pomoze i cos doradzi!?

Edytowane przez ewelinka01
Czas edycji: 2013-02-07 o 22:31
ewelinka01 jest offline  
Stary 2012-08-09, 14:43   #1570
TinkerBelll
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

mam do Was pytanie: czy mog u篡 do farby Koleston utleniacza Color Touch 4%. Farba te mia豉 by z color touch, ale dosta豉m z陰 w przesy販e, a troch mi spieszno. Kolor 6/43 z vibrant reds. Czy z takim s豉bym utleniaczem co wyjdzie? a co wa積iejsze czy w這sy na tym nie ucierpi??
TinkerBelll jest offline  
Stary 2012-08-09, 22:03   #1571
olgalula
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Bardzo dobrymi farbami do w這s闚 (dla posiadaczek eBay) s farby japo雟kie -kao liese (super odcienie br您闚) oraz palty. Wychodza tak jak na obrazkach. Dobrze rozja郾iaj nawet bardzo ciemne w這sy. Ja przetestowa豉m na razie trzy kolorki: chiffon beige, marshmallow brown, trzeciego nie pami皻am, ale wszystkie wysz造 tak jak oczekiwa豉m (bardzo naturalnie, bez sztucznosci i rudosci)Polecam
olgalula jest offline  
Stary 2012-08-09, 22:19   #1572
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olgalula Poka wiadomo嗆
Bardzo dobrymi farbami do w這s闚 (dla posiadaczek eBay) s farby japo雟kie -kao liese (super odcienie br您闚) oraz palty. Wychodza tak jak na obrazkach. Dobrze rozja郾iaj nawet bardzo ciemne w這sy. Ja przetestowa豉m na razie trzy kolorki: chiffon beige, marshmallow brown, trzeciego nie pami皻am, ale wszystkie wysz造 tak jak oczekiwa豉m (bardzo naturalnie, bez sztucznosci i rudosci)Polecam
Og鏊nie te farby "do ciemnych w這s闚" s lepsze, L'Oreal tez kiedy takei robi w Ferii np., nie wiem czy teraz jeszcze s.
Stary 2012-08-10, 10:25   #1573
Rewolwer
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cze嗆 dziewczyny !
Oczekuj pomocy kogo do鈍iadczonego . Sprawa jest nast瘼uj帷a : Planuj przefarbowa si na bardzo jasny blond,prawie platyn. (Taki z馧to bia造) Jak na zdj璚iu ni瞠j . Mam naturalny kolor ciemny blond ,ale i tak rozja郾i mi si nieco od s這鎍a. W這s闚 nie farbowa豉m od wielkanocy. Po br您owej farbie nie ma ju 郵adu,wyp逝ka豉 si na dobre,w這sy sa naturalnego koloru . No i tu nasuwa si moje pytanie . Jakiej farby u篡,by najbardziej rozj捷ni豉 moje w這sy ? Nie chc u篡wa rozja郾iaczy,bo bardzo niszcz struktur w這sa,dlatego chcia豉bym u篡 mo磧iwie najja郾ieszej farby. Oczywi軼ie wiem,瞠 od razu nie wyjd mi takie jak chc ,tylko 'jajco',ale przygotowa豉m si i zakupi szampon z joanny (ten ,kt鏎y sprawia,ze 鄴單 znika i nadaje ch這dny odcie ) Jak farb polecacie ? Jakiej firmy ? Zastanawia豉m sie nad jak捷 Palet,ale s造sza豉m,瞠 one nie s za dobre . Jakie polecacie ,aby wyszed mi ten kolor ? (ew.najbardziej zbli穎ny do tego )

http://www.photoblog.pl/rebelgirls77/53976580
Chcia豉bym uzyska taki kolor jak ma dziewczyna po prawej
Rewolwer jest offline  
Stary 2012-08-10, 13:20   #1574
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
Napisane przez Rewolwer Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny !
Oczekuj pomocy kogo do鈍iadczonego . Sprawa jest nast瘼uj帷a : Planuj przefarbowa si na bardzo jasny blond,prawie platyn. (Taki z馧to bia造) Jak na zdj璚iu ni瞠j . Mam naturalny kolor ciemny blond ,ale i tak rozja郾i mi si nieco od s這鎍a. W這s闚 nie farbowa豉m od wielkanocy. Po br您owej farbie nie ma ju 郵adu,wyp逝ka豉 si na dobre,w這sy sa naturalnego koloru . No i tu nasuwa si moje pytanie . Jakiej farby u篡,by najbardziej rozj捷ni豉 moje w這sy ? Nie chc u篡wa rozja郾iaczy,bo bardzo niszcz struktur w這sa,dlatego chcia豉bym u篡 mo磧iwie najja郾ieszej farby. Oczywi軼ie wiem,瞠 od razu nie wyjd mi takie jak chc ,tylko 'jajco',ale przygotowa豉m si i zakupi szampon z joanny (ten ,kt鏎y sprawia,ze 鄴單 znika i nadaje ch這dny odcie ) Jak farb polecacie ? Jakiej firmy ? Zastanawia豉m sie nad jak捷 Palet,ale s造sza豉m,瞠 one nie s za dobre . Jakie polecacie ,aby wyszed mi ten kolor ? (ew.najbardziej zbli穎ny do tego )

http://www.photoblog.pl/rebelgirls77/53976580
Chcia豉bym uzyska taki kolor jak ma dziewczyna po prawej

palette A10 rozja郾ia podobno najlepiej ma wode 12%
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline  
Stary 2012-08-10, 14:14   #1575
Rewolwer
Przyczajenie

W豉郾ie boj si u篡 Palety,bo ma bardzo z陰 opini i generalnie ka盥y j odradza. Pono najbardziej niszczy w這sy . ?C騜 w sumie ka盥a farba to robi ,ale Paleta najbardziej .
Rewolwer jest offline  
Stary 2012-08-10, 14:56   #1576
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
W豉郾ie boj si u篡 Palety,bo ma bardzo z陰 opini i generalnie ka盥y j odradza. Pono najbardziej niszczy w這sy . ?C騜 w sumie ka盥a farba to robi ,ale Paleta najbardziej .

no r騜ne s opinie, ale inne znane mi farby maj wod 9 % a to za ma這 na ciemny blond, chyba, 瞠 masz podatne w這sy

poczytaj sobie na blogu Bunny, ona wiem, 瞠 robi豉 tym palette i sobie chwali豉 http://blogblondbunny.blogspot.com/
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline  
Stary 2012-08-10, 15:15   #1577
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Ka盥 farb mo積a sobie niszczy w這sy, jak si nie umie ich dobrze farbowa i dobra farby A z tymi Palette to bzdura ale fakt- ich jasne blondy faktycznie mocno rozja郾iaj. Co za co- albo mocne rozja郾ienie, albo delikatna farba. I tutaj si mimo wszystko nie ma co 逝dzi. Nie to, 瞠 namawiam kogokolwiek do wypr鏏owania konkretnej farby. A dla mnie najbardziej niszczy w這sy farbowanie jasnym blondem (z mocnym oksydantem) po ca這軼i kilka razy, co nami皻nie robi wiele os鏏, kt鏎e p騧niej pisz, jak to farbowanie na blond niszczy

Swoj drog, dla mnie masakr s za to farby z zamiennikami amoniaku, a tak je wszyscy zachwalaj...
weegirl jest offline  
Stary 2012-08-10, 20:23   #1578
Rewolwer
Przyczajenie

Prze豉ma豉m si i kupi豉m po d逝gich namys豉ch i 郵璚zeniu nad p馧kami z farbami Palette skandynawski blond. Mam nadzieje,瞠 rozja郾i mi 豉dnie w這sy (tak ,tak z馧tko b璠zie ,ale kupi豉m szampon zapobiegaj帷y ) u篡wa kto tej farby ? Jak wra瞠nia ?
Rewolwer jest offline  
Stary 2012-08-10, 21:02   #1579
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Prze豉ma豉m si i kupi豉m po d逝gich namys豉ch i 郵璚zeniu nad p馧kami z farbami Palette skandynawski blond. Mam nadzieje,瞠 rozja郾i mi 豉dnie w這sy (tak ,tak z馧tko b璠zie ,ale kupi豉m szampon zapobiegaj帷y ) u篡wa kto tej farby ? Jak wra瞠nia ?
A czemu wzi窸a akurat farb z aktywatorem rozja郾iania? To nie jest zwyk豉 rozja郾iaj帷a farba. A na blogu Blond Bunny chyba si ten odcie pojawi- wydaje mi si, 瞠 sama Bunny nim sobie w這sy robi豉. http://blogblondbunny.blogspot.com/2...t-natural.html

Palette ma przecie tyle jasnych farb bez aktywatora...
weegirl jest offline  
Stary 2012-08-10, 21:10   #1580
Rewolwer
Przyczajenie

A nie wiem w sumie uzna豉m,瞠 b璠zie najlepsza. Nikt konkretnie mi nic nie doradzi tote wzi窸am wko鎍u ten skandynawski blond. Zdaj sobie spraw,ze to mocna farba. Najwy瞠j b璠 j trzyma kr鏂ej i ci庵le kontrolowa kolor. W豉郾ie jak d逝go powinnam j trzyma ? Na pude趾u napisane jest,瞠by trzyma od 30 do 45 minut.
Rewolwer jest offline  
Stary 2012-08-10, 23:57   #1581
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Ka盥 farb mo積a sobie niszczy w這sy, jak si nie umie ich dobrze farbowa i dobra farby A z tymi Palette to bzdura ale fakt- ich jasne blondy faktycznie mocno rozja郾iaj. Co za co- albo mocne rozja郾ienie, albo delikatna farba. I tutaj si mimo wszystko nie ma co 逝dzi. Nie to, 瞠 namawiam kogokolwiek do wypr鏏owania konkretnej farby. A dla mnie najbardziej niszczy w這sy farbowanie jasnym blondem (z mocnym oksydantem) po ca這軼i kilka razy, co nami皻nie robi wiele os鏏, kt鏎e p騧niej pisz, jak to farbowanie na blond niszczy

Swoj drog, dla mnie masakr s za to farby z zamiennikami amoniaku, a tak je wszyscy zachwalaj...
No ale jak mo積a inaczej rozja郾i ca這嗆 w這s闚? Albo rozjasniaczem, albo farb z mocnym oksydantem, czy tak? Czy jest jeszcze jaki inny spos鏏?
Stary 2012-08-11, 00:29   #1582
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
No ale jak mo積a inaczej rozja郾i ca這嗆 w這s闚? Albo rozjasniaczem, albo farb z mocnym oksydantem, czy tak? Czy jest jeszcze jaki inny spos鏏?
Ale jest r騜nica mi璠zy farb z oksydantem 12% a mi璠zy farb z rozja郾iaczem. Mo瞠 jak ma si grubsze w這sy to wszystko jedno w豉軼iwie, ja tylko ostrzegam, 瞠 akurat farba z aktywatorem mo瞠 nie幢e da w這som w ko嗆 i jak si j wybiera to trzeba mie 鈍iadomo嗆, 瞠 to mocny produkt i 瞠 na這瞠nie takiej farby dwa razy na to samo miejsce mo瞠 powodowa kruszenie si w這s闚. Farby z oksydantem 12% te bym nie nak豉da豉 dwa razy na to samo miejsce, ale jednak w這sy s po niej inne, ni po rozja郾iaczu czy farbie z rozja郾iaczem.

No i sugeruj si wcze郾iejsz wypowiedzi, kt鏎a zak豉da, i Rewolwer nie chce u篡 rozja郾iacza. A ta farba zadzia豉 podobnie. Ja bym najpierw jednak popatrzy豉 na efekty farbowania na r騜nych w這sach (potem pewnie bym komu, kto si zajmuje fryzjerstwem pokaza豉 zdj璚ie swoich w這s闚, opisa豉, jak si rozja郾iaj i poprosi豉 o rad) i dopiero potem kupi豉 farb.
weegirl jest offline  
Stary 2012-08-11, 09:01   #1583
Espoir91
Rozeznanie

Co do Palette C10 to ja swego czasu malowa豉m ni kilka razy i by豉 to najlepsza farba blond. Nie do嗆, 瞠 豉dnie rozja郾ia豉, to ie niszczy豉 tak bardzo.

cel jest

Espoir91 jest offline  
Stary 2012-08-11, 10:30   #1584
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

Mam pytaie moze ktoras z was potrafilaby mi doradzic jak moglabym uzyskac taki kolor : http://fryzury.info/images/artykul/1..._290x500.jpg?? naturalne wlosy mam mniej wiecej takie http://www.farmavit.pl/image_func.ph...th=400&lang=pl to takie ni to ciemny blond ni jasny/sredni braz sama nie wiem co to za kolor, dla rozwiania watpliwosci jeszcze wstawie sowje zdjecia w roznym swietle. dodam ze zima mam ciemniejsze a latem jasnieja z這tawymi refleksami
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 64607836_500.jpg (38,7 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hi.jpg (40,6 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hih.jpg (33,4 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jaaaa.jpg (15,8 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg syysunia.jpg (11,9 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg vnifdu.jpg (40,1 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9799.jpg (93,9 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P9051162.jpg (122,7 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DPSCamera_0016.jpg (70,2 KB, 16 za豉dowa)
shiza91xx jest offline  
Stary 2012-08-11, 10:33   #1585
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

tu w bialej sukience to jest zima -luty a w granatoweej-styczen dlatego sa o wiele ciemniejsze niz na innych zdjeciach robionych w innych porach roku. natomiast nigdy nie farbowane. to sama natura
shiza91xx jest offline  
Stary 2012-08-11, 10:42   #1586
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka wiadomo嗆
palette A10 rozja郾ia podobno najlepiej ma wode 12%
c12 ma 12%, a10 i c10 - 9 %.

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka wiadomo嗆
no r騜ne s opinie, ale inne znane mi farby maj wod 9 % a to za ma這 na ciemny blond, chyba, 瞠 masz podatne w這sy
[/url]
btw robi豉m palette na wodzie 9% (mam 鈔edni blond, naturalny, ale o ciep造m odcieniu), pi瘯nie rozja郾i這, pewnie o te 4 odcienie, ale na bardzo ciep這, musia豉m popiel k豉嗆.

dalej nie wiem, czy da si uzyska biel. nie popiel, nie platyn, ale biel...
201607040946 jest offline  
Stary 2012-08-11, 12:47   #1587
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Ale jest r騜nica mi璠zy farb z oksydantem 12% a mi璠zy farb z rozja郾iaczem. Mo瞠 jak ma si grubsze w這sy to wszystko jedno w豉軼iwie, ja tylko ostrzegam, 瞠 akurat farba z aktywatorem mo瞠 nie幢e da w這som w ko嗆 i jak si j wybiera to trzeba mie 鈍iadomo嗆, 瞠 to mocny produkt i 瞠 na這瞠nie takiej farby dwa razy na to samo miejsce mo瞠 powodowa kruszenie si w這s闚. Farby z oksydantem 12% te bym nie nak豉da豉 dwa razy na to samo miejsce, ale jednak w這sy s po niej inne, ni po rozja郾iaczu czy farbie z rozja郾iaczem.

No i sugeruj si wcze郾iejsz wypowiedzi, kt鏎a zak豉da, i Rewolwer nie chce u篡 rozja郾iacza. A ta farba zadzia豉 podobnie. Ja bym najpierw jednak popatrzy豉 na efekty farbowania na r騜nych w這sach (potem pewnie bym komu, kto si zajmuje fryzjerstwem pokaza豉 zdj璚ie swoich w這s闚, opisa豉, jak si rozja郾iaj i poprosi豉 o rad) i dopiero potem kupi豉 farb.
Ach o to chodzi. Ja serio pyta豉m z ciekawo軼i, bo sama chc rozja郾i. Niezbyt 豉pi te farby rozja郾iaj帷e, bo te wszystkie "superjasne blondy" niby s rozja郾iaj帷e, ale niewiem, kt鏎e zawieraj rozja郾iacz, a kt鏎e nie i w sumie jaka jest r騜nica w dzia豉niu.
Stary 2012-08-11, 13:50   #1588
yumi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Hej dziewczyny! Mam ma貫 pytanie .. czym mog豉bym uzyska taki kolor w這s闚 jak w za陰czniku? (chodzi mi g堯wnie o ten odcie na upi璚iu, nie przy sk鏎ze g這wy) Odk康 pami皻am mam swoje naturale w這sy (ciemny blond), ale teraz zachcia這 mi si zmiany By這 by cudownie, gdyby istnia豉 szamponetka, kt鏎a da mi taki odcie, ale pewnie nie mam na co liczy .. z tego co widzia豉m wszystko ma odcie g喚bszej czerwieni ...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Lanvin, miedziany,rudy blond.jpg (45,6 KB, 35 za豉dowa)
yumi jest offline  
Stary 2012-08-11, 15:08   #1589
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Ach o to chodzi. Ja serio pyta豉m z ciekawo軼i, bo sama chc rozja郾i. Niezbyt 豉pi te farby rozja郾iaj帷e, bo te wszystkie "superjasne blondy" niby s rozja郾iaj帷e, ale niewiem, kt鏎e zawieraj rozja郾iacz, a kt鏎e nie i w sumie jaka jest r騜nica w dzia豉niu.
Skandynawski blond ma aktywator rozja郾iania, kt鏎y wzmacnia mo磧iwo軼i rozja郾iaj帷e farby. Ta farba b璠zie szybciej rozjasnia, ni farba bez aktywatora. Tak naprawd, to farby z aktywatorem dost瘼ne w drogeriach s baaaardzo nieliczne, zazwyczaj mo積a dosta 豉godne rozja郾iacze, np. Garnier Color Naturals. Takie produkty te maj swoje zastosowanie, np. jako podk豉d dla os鏏 ciemnow這sych, kt鏎ym zale篡 na bardzo jasnym blondzie. Ja bym pewnie jednak najpierw wypr鏏owa豉 Alfaparf- oni maj bardzo 豉dne, ch這dne, mocno rozja郾iaj帷e blondy, a jak mo積a zobaczy chocia瘺y na blogu Blond Bunny, osoby, kt鏎e ni farbuj, maj 豉dne, zdrowe w這sy

Jak kto ma grube, mocne w這sy to mu pewnie rozja郾iacz czy farba z rozja郾iaczem nie zaszkodzi- ja mam cienkie i dla mnie to najszybsza droga do kruszenia si w這s闚 czy ich gumowato軼i. Tak czy inaczej, najpierw bym spr鏏owa豉 farb, kt鏎e mocno rozja郾iaj w這sy a dopiero je郵i one zawiod, spr鏏owa豉bym czego mocniejszego. Dziewczyny na w徠ku blondynkowym pr鏏owa造 r騜nych mieszanek i warto popatrze na efekty. Jedna z nich, Kotka, podmienia oksydant w rozja郾iaj帷ej farbie Garniera (kt鏎a ma oksydant 9%, a ona dodaje 12%), dzi瘯i czemu odrost nie wychodzi jej rudo R騜ne rzeczy tam dziewczyny robi, ale warto popatrze kto przy jakich w這sach i jakiej farbie otrzymuje interesuj帷y nas efekt
weegirl jest offline  
Stary 2012-08-11, 16:13   #1590
Anna3133
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Kochane mam pytanie. Dzi kupi豉m farb Garnier Color Naturals odcie blond (nr 7). Moje pytanie jest takie. Ile trzeba trzyma by kolor nie wyszed bardzo ciemny. Wiem 瞠 kolor wychodzi ciemny, nie jest zwi您any z blondem a raczej z br您em. Chcia豉m uzyska efekt jasnego br您u. Nie wiem tylko ile mam trzyma farb by nie wyszed ciemny br您 a co gorsza czarny.
Anna3133 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.