Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2008-12-18, 19:58   #151
Scully
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135
Wpisy w blogu: 7
GG do Scully
Dot.: Truskawkowy blond

Zachorowa豉m na truskawkowy blond... Mam 鈔edniociemny blond naturalnie, ale moje w這sy bardzo latwo si rozja郾iaj na z這to. Znosi mi si ju zloty blond, wi璚 chc si diametrialnie przefarbowa

Czy nie znacie mo瞠 jakich farb, kt鏎e da造by podobny efekt? Zaznaczam, 瞠 podobny, bo do idea逝 pewnie nie dosi璕n
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Robins Hair_004.jpg (11,4 KB, 653 za豉dowa)
Stary 2008-12-21, 09:39   #152
_wanilka_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 403
GG do _wanilka_ Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do _wanilka_

jej, Sliczny ten kolorek z 3 zdiecia zalaczonego przez aniye!! Myslicie ze ladnie by wygladal jako pasemka - baleyage na jasnym blondzie wlosow?
_wanilka_ jest offline  
Stary 2008-12-21, 15:34   #153
dressy
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 229

nie podoba mi si.

Edytowane przez dressy
Czas edycji: 2008-12-21 o 15:35
dressy jest offline  
Stary 2009-01-03, 13:58   #154
Emef_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167
Jak uzyska taki kolor? /rudo軼i ;)/

Mam w這sy jak na fotce. Chcia豉bym kolor zbli穎ny do koloru w這s闚 Wioli Fiuk z YCD.
Pr鏏owa豉m ju r騜nych farb. Ale nie wychodzi這.

Musz je najpierw rozja郾i?
Prosz o rady.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC03163.jpg (10,7 KB, 100 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z5764237X.jpg (27,6 KB, 116 za豉dowa)
Emef_ jest offline  
Stary 2009-01-03, 14:04   #155
kapsel
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 926
GG do kapsel
Dot.: Jak uzyska taki kolor? /rudo軼i ;)/

wydaje mi si 瞠 bez rozja郾iania nigdy nie otrzymasz jasnego koloru czy to b璠zie rudy czy blond.
Stary 2009-01-03, 14:08   #156
abraxas2871
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 210

Mi co podobnego wysz這 po dekoloryzacji z bardzo ciemnego br您u (a dodam, 瞠 br您 mia troch pob造sku czerwieni i fioletu). Dekoloryzowa豉m profesjonalnym specyfikiem Color remover by FAMA. W這s闚 nie niszczy, ale po dekoloryzacji w這sy ciemniej (tzn. nast瘼nego dnia s troszk ciemniejsze). Zawsze mo瞠sz poprawi to co wysz這 farb (tylko we nieco ja郾iejsz ni chcesz 瞠by ci wysz這, bo po dekoloryzacji w這sy bior mocniej farb).
abraxas2871 jest offline  
Stary 2009-01-03, 14:12   #157
Emef_
Raczkowanie

W sumie a tak intensywnego,ognistego efektu nie oczekuj.
Najlepsze by這by co takiego ... http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1230565117 [z innego w徠ku]

Czyli m闚icie, 瞠 sam farb tego nie uzyskam?
Emef_ jest offline  
Stary 2009-01-03, 14:20   #158
kapsel
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 926
GG do kapsel

nie s康ze. Jak dla mnie to po nalozeniu farby bediesz mia豉 tylko taki czerwonawy poblask na w這sach
Stary 2009-01-03, 23:07   #159
Sasame
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 417

Rozja郾i trzeba b璠zie na pewno.
A pr鏏owa豉 mo瞠 bleach bathing? Zamiast nak豉dania samego rozja郾iacza bezpo鈔ednio na w這sy, trzeba ten rozja郾iacz zmiesza z szamponem oczyszczaj帷ym (proporcje: 2 cz窷ci rozja郾iacza i 3 szamponu) i potem na這篡 na mokre, odci郾i皻e r璚znikiem w這sy i dok豉dnie rozprowadzi (mo積a spieni, ale nie trze!). Kolor przewa積ie podnosi si o 2-3 tony, w zale積o軼i od w這s闚 i potem na takie w這sy mo積a na這篡 farb. Po wysuszeniu b璠 bardziej porowate, a ich 逝ski b璠 otwarte, wi璚 farba si lepiej wch這nie, wi璚 i kolor d逝瞠j wytrzyma, no i nie b璠zie po tym jakich wielkich zniszcze, jak po normalnym rozja郾ianiu W ka盥ym razie, ja cz瘰to stosuj zamiast zwyk貫go rozja郾iania na odrosty i dzia豉
A je郵i si boisz, lub nie masz pewno軼i, porad si fryzjera. Za porad nie trzeba p豉ci

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline  
Stary 2009-01-04, 11:31   #160
Emef_
Raczkowanie

Nigdy wcze郾iej o tym nie s造sza豉m... a jak d逝go trzeba to trzyma na w這sach? Tak jak rozja郾iacz?

Ta metoda ma jak捷 inn nazw? Bo chcia豉m co o tym poczyta i nic znale潭 nie mog.
Emef_ jest offline  
Stary 2009-01-04, 17:54   #161
Sasame
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 417

po polsku spotka豉m si z nazw k徙iel odbarwiaj帷a, ale nie widzia豉m informacji w sieci... Poszukaj Bleach Bath. D逝go嗆 trzymania zale篡 od tego, o ile ton闚 chce si odbarwi w這sy. Najlepiej jest po prostu sprawdza w這sy co 5 minut i kontrolowa efekty. Nie polecam trzymania d逝瞠j, ni 15 minut. Je郵i po 15 minutach efekt nie b璠zie zadowalaj帷y, odczeka par dni (stosuj帷 w tym czasie dobr od篡wk) i powt鏎zy zabieg.

Do mieszanki mo積a te do這篡 troch od篡wki, ale wydaje mi si, 瞠 lepszy efekt b璠zie bez. A po sp逝kaniu i tak w這sy trzeba b璠zie od篡wi.

tu mo瞠sz poczyta na mojej ulubionej stronie: http://haircrazy.info/beginnerguides/bleach-bathing/

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline  
Stary 2009-01-04, 20:32   #162
Emef_
Raczkowanie

Dzi瘯uj

Ju sobie poradzi豉m. I jestem zadowolona z efektu Mam nadziej, 瞠 w這sy mi z g這wy nie wypadn
Emef_ jest offline  
Stary 2009-01-09, 19:10   #163
butterfly008
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 443
Jessica Alba - pi瘯ny kolor! ... jak taki uzyska ?

Mam ciemno br您owe w這sy i mam ciemn karnacje. Moj kolor mnie chyba troszke przyt豉cza. Bardzo podoba mi si taki kolor jak ma Jassica Alba... Marzenie..
Jak farb uzyska taki efekt ? Ewentualnie podobny ?
Dziewczyny podzielcie si doswiadczeniami
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jessica-alba-pic.jpg (58,1 KB, 443 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wJessicaAlba0059cropweb.jpg (39,9 KB, 392 za豉dowa)
butterfly008 jest offline  
Stary 2009-01-09, 21:24   #164
thebest_r1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60
Dot.: Jessica Alba - pi瘯ny kolor! ... jak taki uzyska ?

Wiesz co, bior帷 pod uwag, 瞠 ona jest gwiazd i na pewno nie farbuje si sama jestem prawie przekonana, 瞠 tego koloru nie uzyskala za pomoca tylko jednej farby najlepiej id do fryzjera moja kole瘸nka ma mame fryzjerke i od razu wida solidn robote mo瞠 koloru nie ma takiego samego, ale takie same refleksy itd I ona mi m闚i豉, 瞠 jej mama miesza豉 ze sob farby by uzyska wybrany przez ni kolor i to nie by造 tanie farby z tego co pamietam

Ale zgadzam si ca趾owicie - Alba ma tu 郵iczny kolor

thebest_r1 jest offline  
Stary 2009-01-09, 21:27   #165
karusss
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 149

Cytat:
Napisane przez thebest_r1 Poka wiadomo嗆
Wiesz co, bior帷 pod uwag, 瞠 ona jest gwiazd i na pewno nie farbuje si sama jestem prawie przekonana, 瞠 tego koloru nie uzyskala za pomoca tylko jednej farby najlepiej id do fryzjera moja kole瘸nka ma mame fryzjerke i od razu wida solidn robote mo瞠 koloru nie ma takiego samego, ale takie same refleksy itd I ona mi m闚i豉, 瞠 jej mama miesza豉 ze sob farby by uzyska wybrany przez ni kolor i to nie by造 tanie farby z tego co pamietam

Ale zgadzam si ca趾owicie - Alba ma tu 郵iczny kolor
Popieram! Fryzjerka najlepiej Ci poradzi Mozesz zabrac ze soba zdjatko Jessici i wtedy fryzjerka bedzie wiedziala o jaki kolor Ci chodzi
Stary 2009-01-13, 11:58   #166
alba.alba
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65

E tam, i tak nawet ten sam kolor na ka盥ych w這sach wyjdzie inaczej.
alba.alba jest offline  
Stary 2009-01-18, 11:42   #167
wioluskaaa_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Smile Jak uzyska taki kolor?

Witam drogie wiza篡stki!
Mam pytanie dotycz帷e koloru w這s闚 dziewczyny, kt鏎ej zdj璚ia dodaj w za陰czniku
Jak uzyska taki kolor? jak nazw on nosi?
Obecnie mam czarne w這sy(farbowa豉m farb z Joanny), wi璚 konieczne b璠zie 軼i庵anie koloru u fryzjera?
Z g鏎y bardzo dzi瘯uj za wszystkie odpowiedzi!
Pozdrawiam i ca逝j
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (61,7 KB, 152 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (63,4 KB, 127 za豉dowa)
wioluskaaa_ jest offline  
Stary 2009-01-18, 13:26   #168
dzastula
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Jak uzyska taki kolor?

wlasnie mam taki sam problem mam czarne wloski a chcilabym powrocic do mojego czekoladowego brazu albo nie wiem chociaz je przefarbowac ? tylko nie wiem czy musze czekac az same odrosna czy isc do fryzjera i cos z nimi zrobic ? co myslicie ?
dzastula jest offline  
Stary 2009-01-18, 15:35   #169
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 605

skoro macie czarne w這sy,a chcecie mie ja郾iejsze, to logicznie my郵帷 mo積a stwierdzi, 瞠 dekoloryzacja jest niezb璠na Na temat dekoloryzacji jest obszerny w徠ek-warto poczyta.

tootsie jest offline  
Stary 2009-01-30, 16:27   #170
Lady No Nick
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 378
Macie propozycje jak uzyska taki kolor?

Witam Mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie

Moim naturalnym kolorem w這s闚 jest jasny blond, kt鏎y ju mi si znudzi, wi璚 zafarbowa豉m w這sy najpierw na ciemny blond,ale szamponetk i po paru myciach nie by這 nawet 郵adu tego kolorku. Potem farb na jasny br您 (ten z drugiego zdj璚ia,ale na 篡wo by ja郾iejszy i taki nijaki...) Poza tym farba baaardzo szybko zesz豉:/ potem kupi豉m z tej samej firmy kolor "karmelowa czekolada" mia造 by pi瘯ne i d逝go kolor si mia trzyma w rzeczywisto軼i by za ciemny i bardzo szybko zszed i obecnie mam kolor taki jak na 1 zdj璚iu i mega odrosty

Bardzo chcia豉bym uzyska efekt taki jak na drugim zdj璚iu, ale... na 篡wo
Pom騜cie mi jaki odcie wzi望 i jeszcze najlepiej jakiej firmy, 瞠by tak szybko nie schodzi (bo farby z natural and easy s do niczego)

Zamalowana bu嶔a,bo brzydko wysz豉m

Edytowane przez Lady No Nick
Czas edycji: 2009-09-27 o 21:53
Lady No Nick jest offline  
Stary 2009-01-30, 17:43   #171
katja2407
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163
Dot.: Macie propozycje jak uzyska taki kolor?

Ja przez lata u篡wa豉m r騜nych farb i dla mnie najlepsze by造 farby wella wellaton - nie sp逝kiwa造 si i bardzo dobrze pokrywaly odrosty z tym 瞠 w opakowaniu nie ma od篡wki, ale to raczej nie by problem, i ma do嗆 silny zapach teraz, 瞠by ju nie m璚zy tak bardzo w這s闚, u篡wam balsamu koloryzuj帷ego z henn w kolorze czekolady i jestem z niego bardzo zadowolona
katja2407 jest offline  
Stary 2009-01-31, 15:40   #172
Lady No Nick
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 378

hop hop macie mo瞠 jakie propozycje?

Lady No Nick jest offline  
Stary 2009-02-03, 23:30   #173
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Ja farbowalam Castingiem i mam b. podobny kolor jak na 2 zdjeciu - moze bardziej chlodny i ciemniejszy
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-02-14, 07:59   #174
rauzan
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Question Jak uzyska taki kolor w這s闚??

Witam wszystkich
Czy kto m鏬豚y mi pom鏂 i powiedzie jakich farb trzeba u篡 aby otrzyma taki kolor w這s闚? Jest boski.
Oto fotka przedstawiaj帷a m鎩 wymarzony kolorek
http://www.wallpaperbase.com/wallpap..._houston_1.jpg

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
rauzan jest offline  
Stary 2009-02-14, 11:40   #175
dimiti
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 36 439
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Jak uzyska taki kolor w這s闚??

Cytat:
Napisane przez rauzan Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich
Czy kto m鏬豚y mi pom鏂 i powiedzie jakich farb trzeba u篡 aby otrzyma taki kolor w這s闚? Jest boski.
Oto fotka przedstawiaj帷a m鎩 wymarzony kolorek
http://www.wallpaperbase.com/wallpap..._houston_1.jpg
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
najlepiej jakbys poszla do fryzjerki bo jednak chyba wiele zalezy od tego jak masz naturalny kolor wlosow i to ona powinna sie na tym znac najlepiej albo zapytaj na innym forum, jest ich tutaj pelno i tez jest jakis dotyczacy fryzur, kolorow itp
dimiti jest offline  
Stary 2009-02-14, 11:44   #176
Dziamma
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

Mysle, ze musisz polecic sie spesjalisty. Bo to jaki kolor moze "wyjsc" na Twoich w這sach zalezy od tego jakie masz naturalne, co do tej pory z w這sami robilas, jakie kosmetyki stosowa豉s, itp...
Dziamma jest offline  
Stary 2009-02-14, 13:19   #177
rauzan
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Question Jak uzyska taki kolor?

Witam wszystkich

Czy kto m鏬豚y mi pom鏂 i powiedzie jakich farb trzeba u篡 aby otrzyma taki kolor w這s闚? Jest boski. Mam naturalnie w這sy w kolorze ciemny br您, prawie czarne. Ostatnio fryzjerka robi豉 mi na nich rozja郾iane pasemka. W sumie to by逝 robione pasemka ju dwa razy bo w這sy mia造 by stopniowo rozja郾iane.
Zawsze chcia豉m miec taki kolor jak na fotkach w這s闚 ale nie mog豉m nigdy trafi na tak farb. Fryzjerce tez nie potrafi wyt逝maczy o jaki kolor chodzi.
Oto fotki przedstawiaj帷a m鎩 wymarzony kolorek

http://www.whitneyhouston.com/media/...uston_wp2M.jpg
http://www.whitneyhouston.com/media/...uston_wp1L.jpg

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
rauzan jest offline  
Stary 2009-02-14, 15:31   #178
nacia7748
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Hej Ja te marz o takim kolorze, niestety narazie schodz z rudo軼i. Co do twojego pytania, to na twoich ciemnych w這sach b璠zie trudno, ale najlepiej jak wydrukujesz zdj璚ie i poka瞠sz fryzjerce, wtedy ona ci doradzi.
nacia7748 jest offline  
Stary 2009-02-15, 09:01   #179
damsel in distress
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Jest to po prostu ciep造 z這ty blond. Je瞠li masz ciemne w這sy - dekoloryzacja + farba. Je郵i jasne- tylko farba.
damsel in distress jest offline  
Stary 2009-02-15, 22:05   #180
bubulinka20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
GG do bubulinka20
Cytat:
Witam wszystkich

Czy kto m鏬豚y mi pom鏂 i powiedzie jakich farb trzeba u篡 aby otrzyma taki kolor w這s闚? Jest boski. Mam naturalnie w這sy w kolorze ciemny br您, prawie czarne. Ostatnio fryzjerka robi豉 mi na nich rozja郾iane pasemka. W sumie to by逝 robione pasemka ju dwa razy bo w這sy mia造 by stopniowo rozja郾iane.
Zawsze chcia豉m miec taki kolor jak na fotkach w這s闚 ale nie mog豉m nigdy trafi na tak farb. Fryzjerce tez nie potrafi wyt逝maczy o jaki kolor chodzi.

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc

KOLOR sliczny znam ten b鏊 .. za maly wybor w polskich farbach ....jesli masz ciemne bardoz wloski bez dekoloryzacjii na tkai sie nie obejdzie .. mozes zja zrobic u fryzjera .. lub sama w domu...( chodz jak masz prawie czarne wlosy to moze by ciezko bez fachowego oka ) ten kolor to ciep造 orzechowy blond z refleksami w docieniu ciep貫go bladu .. moze kolor jest tak zywy bo kto kto udoskonala foto wyostrzyl kolory .. albo jej naturalne na taki zywy sie rozjasnily ...a po dekoloryzacjii moza sprobowac farby typu orzech i zmieszac ja z ciep造m blondem np moj ukochany loreal dg2
http://img.bazarek.pl/43770/6412/234...3fe496ffdf.jpg

kolor wtedy wyjdzie jasny braz i napewno ciep造 reszte da sie dopracowac refleksami i np plukanka o rdzawym zabarwieniu .. roznici璚zj帷 ja kilka kropel na miske wody polecam p逝kank FALLAX CZERWONA .. przez ktora mozna uzyskac wszelkie ciep貫 odcienie na brazie lyb ciemnym blondzie ...!!!!wystarczy kilka kropel ... zreszta jak bedziesz rozci璚za bedziesz widzie !!! pozdrawiam
ponizej daje zdj .. moje w這sy przed uzyciem i po uzyciu falaxu ( stare zdj ) i moje terazniejsze hehe

delikatny rudy to najlepszy podklad pod takie wlosy .. ale delikatny mi si tak spodoba falax ze po brazie zost彬m ruda... lubie zmiany teraz jestem blondynka

Cytat:
Witam wszystkich

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc

tutaj wyt逝maczy陰m mneij wi璚ej dekoloryzacje domow tak zawan jakby chcia豉 !!! http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311267
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg madddda.jpg (16,4 KB, 64 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hchhchchchh.jpg (33,0 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ilove5.jpg (20,4 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg madzik rudy.jpg (19,7 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg madzik rudy22.jpg (34,6 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg miko1.jpg (20,4 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg moko3.jpg (18,3 KB, 60 za豉dowa)

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-02-16 o 10:25 Pow鏚: Post pod postem, prosz korzysta z opcji edycji i multicytowania.
bubulinka20 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.