Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 62 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-10-23, 04:02   #1831
effulla
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 402
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

a taki z bardzo ciemnego br您u ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Leighton_Meester_zostala_4766120.jpg (99,5 KB, 19 za豉dowa)
Stary 2012-10-23, 07:59   #1832
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez maiia Poka wiadomo嗆
Andy... Nie wiem czy kupi豉m w豉軼iw farb. Poleca貫 mi Lond. Kolor 19 (platynowy blond) by bardziej 鄴速y ni 18 (鈍ietlisty blond) wi璚 faktycznie wzi窸am numer 18. Ale teraz ju nie wiem czy dobrze zrobi豉m, na logik 19 powinna rozja郾i lepiej?

Teraz technika: nak豉dam na odrosty, to wiadomo, ale potem co, jak mam rozprowadzi t farb po ca造ch w這sach, doda wody czy jak? I na ile minut...

Jeste tu...?
m闚ili鄉y o 18 wst瘼nie, bo jak wyjdzie za ciemno to spr鏏ujesz 19 nast瘼nym razem.
dawaj na odrosty, po ok 50 min polej ca貫 w這sy wod (polej, jak do mycia, ale nie zmywaj z nich farby) i na堯 reszt farby z miseczki o ile co zostanie, rozmasuj to wszystko na ca造ch w這sach, pozostaw na 5-15 min, nie potrafi Ci powiedzie czasu dok豉dnie, bo ka盥e w這sy 豉pi inaczej a ja si czasem nie sugeruje tylko tym co widz

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez effulla Poka wiadomo嗆
a taki z bardzo ciemnego br您u ?
a to zale篡 czy masz farbowany czy naturalny

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ewa102 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny

pierwszy raz kupi豉m sobie farb fryzjersk,spodoba mi sie kolor u fryzjerki na tyle,ze nie chce go niszczy sklepowymi farbami...
Co mam na sk豉dzie:
- farby allwaves kolor 9.03 whisky oraz 9.0 jasny blond
- 150g ulteniacza w kremie 3% z scandic line
- 1 litr 6% utleniacza z kallosa

chcia豉bym zachowa kolor jaki mam na zdj璚iach - pierwsze 3 s w 鈍ietle s這ncecznym,w ostatnim bez o鈍ietlenia z widocznymi odrostami [jak widac kolor az tak sie nie r霩ni - jestem ciemny blond/szatynk崧

Chc u篡 kolory whisky z odrobin blondu w proporcji 5:1 oraz wymiesza [jesli si da bo jeden to krem] 3 % z 6% by uzyska 4.5%.
Lub sam whisky oraz 6% ulteniacz.
Chce g堯wnie odrosty zakry i nie chce przesadza z utleniaczem,bo nie s w 100% kondycji

Nie chce tego te spiep**yc wi璚 wole si upewni czy dobrze robie bardziej do鈍iadczonych kole瘸nek
najlepiej jakby wiedzia豉 jak to robi豉 fryzjerka i powt鏎zy豉 to.
Stary 2012-10-23, 10:59   #1833
ewa102
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 003

Pyta豉m i powiedziala,瞠 maj zakaz m闚ienia bo potem trac klient闚...

Mnie najbardziej zale篡,by si dowiedzie na jakim ulteniaczu to powinnam robi na moje odrosty - 3,4.5 czy 6 % , o kolor a tak sie nie martwie,bo nie wymagam by wyszed kropka w krope identyczny jak u mnie,tylko by mi farba odrosty z豉pa豉

Akcja "poka kolana!"

czas: do maja

cel: 獞iczy,獞iczy,獞iczy !

15km
ewa102 jest offline  
Stary 2012-10-23, 11:13   #1834
fryz5
Zakorzenienie

no w豉郾ie nie wiemy jakiego % u篡豉 fryzjerka. 豉two Ci sie rozja郾iaj? ja bym 6% da na odrosty ale mo瞠 wyj嗆 ciemniej ni masz (tzn odrost sam wyszed豚y ciemniej, ale to nie jest konieczno嗆)
Stary 2012-10-23, 11:51   #1835
effulla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆

a to zale篡 czy masz farbowany czy naturalne
Farbowane
Stary 2012-10-23, 12:26   #1836
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez effulla Poka wiadomo嗆
Farbowane
no to albo dekoloryzacja i nowy kolor, albo rozja郾ianie, tak czy inaczej, rozja郾i pewnie trzeba b璠zie. potem dwa kolory (bo na zdj璚iu masz 2 odcienie)
Stary 2012-10-23, 12:58   #1837
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Hej dziewczyny .Pom霩cie.Mam obecnie taki kolor w這s闚 jak na pierwszym za陰czniku.Chc sama w domu przy pomocy siostry pomalowa w這sy na kolor jak na drugim zdj璚iu(u g鏎y g這wy).Bardzo mi si podoba ale nie mam poj璚ia jak go uzyska.Wizyta u fryzjera nie wchodzi w gr bo nie sta mnie na ni.M鎩 naturalny kolor to tzw mysi blond.Chc pomalowac w這sy jak ju b璠 mia豉 odrosty. Jak farb polecacie?Co powiecie o Garnierze?Ile czasu j trzyma na odrostach?A ile na reszcie w這s闚?Prosz pom騜cie.
Ikonki za陰czonych zdj耩
Nie widzisz zdj耩? Kliknij tutaj!
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-10-23, 14:00   #1838
effulla
Zakorzenienie

Cytat:
no w豉郾ie nie wiemy jakiego % u篡豉 fryzjerka. 豉two Ci sie rozja郾iaj? ja bym 6% da na odrosty ale mo瞠 wyj嗆 ciemniej ni masz (tzn odrost sam wyszed豚y ciemniej, ale to nie jest konieczno嗆)
Czyli fryzjer
Stary 2012-10-23, 14:38   #1839
ewa102
Zadomowienie

豉two si rozja郾iaj czyli 6 % na odrosty,a jesli bede chciala przejechac reszte w這s闚 to 4,5%?

Akcja "poka kolana!"

15km
ewa102 jest offline  
Stary 2012-10-23, 15:14   #1840
Eri_i
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

Ponawiam...
zastanawia mnie jaki kolor ma Hyuna na tym teledysku : http://www.youtube.com/watch?v=QlWZluzBNxM taki rudo-br您o-blondo co o_o wie kto jak okre郵i ten kolor? Chodzi mi o wr璚z identyczny. Z racji i mam teraz farbowane w這sy na dosy ciemny br您 to na pewno p鎩d pod rozja郾iacz a p騧niej mi fryzjerka na這篡 farb. Sama raczej ba豉bym si eksperymentowa Tylko pytanie - jaka farba?
http://3.bp.blogspot.com/-pL5ETG46v6...1600/hyuna.jpg
http://www.allkpop.com/wp-content/up...m6-600x337.jpg
http://d1i45kki000yqu.cloudfront.net...cream-wide.jpg
niestety fotki si nie za豉dowa造 normalnie... ;/

Edytowane przez Eri_i
Czas edycji: 2012-10-23 o 15:15
Eri_i jest offline  
Stary 2012-10-23, 15:18   #1841
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eri_i Poka wiadomo嗆
Ponawiam...
zastanawia mnie jaki kolor ma Hyuna na tym teledysku : http://www.youtube.com/watch?v=QlWZluzBNxM taki rudo-br您o-blondo co o_o wie kto jak okre郵i ten kolor? Chodzi mi o wr璚z identyczny. Z racji i mam teraz farbowane w這sy na dosy ciemny br您 to na pewno p鎩d pod rozja郾iacz a p騧niej mi fryzjerka na這篡 farb. Sama raczej ba豉bym si eksperymentowa Tylko pytanie - jaka farba?
http://3.bp.blogspot.com/-pL5ETG46v6...1600/hyuna.jpg
http://www.allkpop.com/wp-content/up...m6-600x337.jpg
http://d1i45kki000yqu.cloudfront.net...cream-wide.jpg
niestety fotki si nie za豉dowa造 normalnie... ;/
hm taki truskawkowy blond. poziom 8 jasny blond, z refleksami miedzi, z這ta, per造. tak ja bym to nazwa i takie kolory bym miesza, z這ty , per這wy i odrobina miedzi.

Edit: na zdj璚iu tak dla mnie wygl康a. na teledysku taki jasny karmel,
wellaton karmelowa czekolada wychodzi podobnie ale ciemniej, wi璚 mog豉by karmelow czekolad zmiesza np z 9/3

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-10-23 o 15:20
fryz5 jest offline  
Stary 2012-10-23, 18:47   #1842
maiia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 514

Cytat:
m闚ili鄉y o 18 wst瘼nie, bo jak wyjdzie za ciemno to spr鏏ujesz 19 nast瘼nym razem.
dawaj na odrosty, po ok 50 min polej ca貫 w這sy wod (polej, jak do mycia, ale nie zmywaj z nich farby) i na堯 reszt farby z miseczki o ile co zostanie, rozmasuj to wszystko na ca造ch w這sach, pozostaw na 5-15 min, nie potrafi Ci powiedzie czasu dok豉dnie, bo ka盥e w這sy 豉pi inaczej a ja si czasem nie sugeruje tylko tym co widz
Dzi瘯uj bardzo
maiia jest offline  
Stary 2012-10-23, 19:35   #1843
ewa102
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ewa102 Poka wiadomo嗆
豉two si rozja郾iaj czyli 6 % na odrosty,a jesli bede chciala przejechac reszte w這s闚 to 4,5%?
Podbijam

Akcja "poka kolana!"

15km
ewa102 jest offline  
Stary 2012-10-24, 13:34   #1844
Eri_i
Raczkowanie

Cytat:
hm taki truskawkowy blond. poziom 8 jasny blond, z refleksami miedzi, z這ta, per造. tak ja bym to nazwa i takie kolory bym miesza, z這ty , per這wy i odrobina miedzi.

Edit: na zdj璚iu tak dla mnie wygl康a. na teledysku taki jasny karmel,
wellaton karmelowa czekolada wychodzi podobnie ale ciemniej, wi璚 mog豉by karmelow czekolad zmiesza np z 9/3
By豉m dzi u fryzjera i zaproponowa豉 mi farb 7.23 zmieszan z jak捷 typow miedzi. Kiedy znowu ogl康a豉m teledysk zrozumia豉m, 瞠 raczej to nie taki kolor mi wyjdzie. No i... 7.23? Blond opalizuj帷y i z這cisty? Mo瞠 co 幢e zerkn窸am w numeracji. Jednak sama nie mam poj璚ia jaki numer farby by豚y najlepszy. 7.34? 6.34? Nie znam si zupe軟ie na tej numeracji...
Eri_i jest offline  
Stary 2012-10-24, 14:14   #1845
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
By豉m dzi u fryzjera i zaproponowa豉 mi farb 7.23 zmieszan z jak捷 typow miedzi. Kiedy znowu ogl康a豉m teledysk zrozumia豉m, 瞠 raczej to nie taki kolor mi wyjdzie. No i... 7.23? Blond opalizuj帷y i z這cisty? Mo瞠 co 幢e zerkn窸am w numeracji. Jednak sama nie mam poj璚ia jaki numer farby by豚y najlepszy. 7.34? 6.34? Nie znam si zupe軟ie na tej numeracji...
uwazam ze 7-blond za ciemny b璠zie, ewentualnie zmiesza dwa odcienie jak m闚i貫m. wellaton karmelowa czekolada i z這ty blond. ale to po rozja郾ieniu juz
Stary 2012-10-24, 14:25   #1846
Eri_i
Raczkowanie

tylko, 瞠 w豉郾ie nie p鎩d do fryzjerki z farb Wellatonu i nie powiem "s逝chaj, zmieszaj mi to z jakim blondem i na堯 po dekoloryzacji i b璠zie okej" skoro mam szans zafarbowa w這sy profesjonalnie to te planuj zrobi.
No w豉郾ie skoro chodzi o mieszanie kolor闚 ma niby mam mie na這穎ne 7.23 z miedzi, ale r闚nie wydaje mi si, 瞠 to b璠zie zbyt ciemne... wi璚 celowa w 8.23? Kurcze, ona ma taki dziwny kolor tych w這s闚 ._. Nie mam poj璚ia jak to okre郵i.
Eri_i jest offline  
Stary 2012-10-24, 14:30   #1847
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
tylko, 瞠 w豉郾ie nie p鎩d do fryzjerki z farb Wellatonu i nie powiem "s逝chaj, zmieszaj mi to z jakim blondem i na堯 po dekoloryzacji i b璠zie okej" skoro mam szans zafarbowa w這sy profesjonalnie to te planuj zrobi.
No w豉郾ie skoro chodzi o mieszanie kolor闚 ma niby mam mie na這穎ne 7.23 z miedzi, ale r闚nie wydaje mi si, 瞠 to b璠zie zbyt ciemne... wi璚 celowa w 8.23? Kurcze, ona ma taki dziwny kolor tych w這s闚 ._. Nie mam poj璚ia jak to okre郵i.
my郵a貫m, 瞠 skoro pytasz o farb to sama chcesz robi. dlatego m闚ie o wellatonach bo jest podobny kolor, zale篡 co wyjdzie po dekoloryzacji ale rozja郾i i tak b璠zie trzeba. 7 jest za ciemna, w豉郾ie bardziej 8.23 + jaki miedziany ale jasny
Stary 2012-10-24, 14:50   #1848
Eri_i
Raczkowanie

Nie, typowo chodzi這 mi o to bym dok豉dnie wiedzia豉 o kt鏎e farby (cyfry) poprosi fryzjerk by mi wyszed bardzo podobny efekt do tego co ma ona . Wi璚... 8.23 z jakim miedzianym? Mo瞠 7.43 lub 7.44... ? Hm, zobacz jeszcze jutro dok豉dnie co tam b璠zie i powinno wyj嗆 okej
Eri_i jest offline  
Stary 2012-10-24, 15:07   #1849
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, typowo chodzi這 mi o to bym dok豉dnie wiedzia豉 o kt鏎e farby (cyfry) poprosi fryzjerk by mi wyszed bardzo podobny efekt do tego co ma ona . Wi璚... 8.23 z jakim miedzianym? Mo瞠 7.43 lub 7.44... ? Hm, zobacz jeszcze jutro dok豉dnie co tam b璠zie i powinno wyj嗆 okej
ja bym miesza z czyms co ma mied na ko鎍u, albo nawet bez miedzi, samo z這to i per喚 czyli w tym przypadku samo 8.23, bo w這sy po deko i tak rude b璠 wi璚 to by zgasi這 rudo嗆 i ca趾iem prawdopodobne 瞠 wyjdzie to, czego oczekujesz, ale tu ju moja rola sie ko鎍zy bo co fryzjer zrobi to nie wiem
Stary 2012-10-24, 15:24   #1850
Eri_i
Raczkowanie

Dzi瘯uj za porady Mam wra瞠nie, 瞠 samo 8.23 b璠zie powrotem do zwyk貫go blondu, ale po篡jemy zobaczymy.
Dodatkowo znalaz豉m w internecie odcie, kt鏎y tak w豉軼iwie wydaje mi si ca趾iem podobny do tego co ma Hyuna. No, mo瞠 delikatnie zbyt rudy. http://static2.skapiec.pl/480451-1-1-0.jpg 8.42. Jasny blond miedziany, opalizuj帷y. My郵, 瞠 je郵i go wymieszam z 8.23 mo瞠 dostan podobny efekt do tego co ma ona. Jednak nie jestem pewna. Spr鏏uj
Eri_i jest offline  
Stary 2012-10-24, 15:30   #1851
fryz5
Zakorzenienie

nie produkuj go juz tak samo jak loreal preference odcie florence
Stary 2012-10-24, 15:42   #1852
Eri_i
Raczkowanie

Rozumiem, jednak typowo chodzi這 mi o to, 瞠 w ko鎍u wiem o jaki (raczej) odcie farby poprosz fryzjerk 8.42 + 8.23. A ta farba mi w tym pomog豉 W豉郾ie zauwa篡豉m, 瞠 zosta豉 na farba zamieniona na 7.43, kt鏎a jest zdecydowanie bardziej ruda a szkoda.
Eri_i jest offline  
Stary 2012-10-24, 15:46   #1853
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Rozumiem, jednak typowo chodzi這 mi o to, 瞠 w ko鎍u wiem o jaki (raczej) odcie farby poprosz fryzjerk 8.42 + 8.23. A ta farba mi w tym pomog豉 W豉郾ie zauwa篡豉m, 瞠 zosta豉 na farba zamieniona na 7.43, kt鏎a jest zdecydowanie bardziej ruda a szkoda.
po dekoloryzacji b璠ziesz mia豉 i tak rude wi璚 wiesz, jak po這篡sz co jasnego i z這tego to stonujesz lekko i powinno byc ok,
Stary 2012-10-24, 17:57   #1854
Eveline1000
Rozeznanie

dziewczyny a co s康zicie o farbach Matrixa?Bo chc w domu pofarbowa w這sy na bardzo jasny blond t farb.Prosz doradzcie co;-(
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-10-24, 18:34   #1855
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
dziewczyny a co s康zicie o farbach Matrixa?Bo chc w domu pofarbowa w這sy na bardzo jasny blond t farb.Prosz doradzcie co;-(
gorsza z profesjonalnych, ale to tylko moja opinia.
taka lepsza wersja garniera, tak bym nazwa , takie mam odczucia
Stary 2012-10-24, 19:31   #1856
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
gorsza z profesjonalnych, ale to tylko moja opinia.
taka lepsza wersja garniera, tak bym nazwa , takie mam odczucia
Ja ju od niejednego fryzjera s造sza豉m, 瞠 te Matrixy na rynek ameryka雟ki s o niebo lepszy od tego na europejski Ja jestem na razie bardzo zadowolona z jasnego blondu Matrixa (zwyk貫go, nie sprowadza豉m sobie), ale nie wiem, jak to z mocniej rozja郾iaj帷ymi farbami jest Na pewno osoba, kt鏎a na takich farbach pracowa豉 i mia豉 styczno嗆 z r騜nymi odcieniami, ma o tym du穎 wi瘯sze poj璚ie.

Ale dla mnie farbka jest super, jak na moje potrzeby
weegirl jest offline  
Stary 2012-10-24, 20:31   #1857
lena_90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

a czy i ja bym mog豉 Was prosi o pomoc?

mam kr耩ka na punkcie koloru ze zdj璚ia - jak go uzyska?
wydaje mi si, 瞠 to jaka mieszkanka miedzi z blondem (?)

mam naturalnie myszowate w這sy (taki typowi polski kolor) od zawsze farbowane na br您;
oko這 1,5 m-c temu przesz豉m u fryzjera dekoloryzacj i farbowanie miedzi z Alfaparfu; jednak dwa tygodnie p騧niej mia豉m na w這sy k豉dzion keratyn (fryzjer przed zabiegiem powiedzia, 瞠 leciute鎥o rozja郾i mied) - niestety, kolor praktycznie ca造 zszed
teraz jest nie-wiadomo jaki (blondo-myszowato-jasnorudo-odrostowaty) - a chcia豉bym mie taki pi瘯ny jak na zdj璚iu...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg redh1.jpg (26,5 KB, 16 za豉dowa)
lena_90 jest offline  
Stary 2012-10-24, 23:05   #1858
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lena_90 Poka wiadomo嗆
a czy i ja bym mog豉 Was prosi o pomoc?

mam kr耩ka na punkcie koloru ze zdj璚ia - jak go uzyska?
wydaje mi si, 瞠 to jaka mieszkanka miedzi z blondem (?)

mam naturalnie myszowate w這sy (taki typowi polski kolor) od zawsze farbowane na br您;
oko這 1,5 m-c temu przesz豉m u fryzjera dekoloryzacj i farbowanie miedzi z Alfaparfu; jednak dwa tygodnie p騧niej mia豉m na w這sy k豉dzion keratyn (fryzjer przed zabiegiem powiedzia, 瞠 leciute鎥o rozja郾i mied) - niestety, kolor praktycznie ca造 zszed
teraz jest nie-wiadomo jaki (blondo-myszowato-jasnorudo-odrostowaty) - a chcia豉bym mie taki pi瘯ny jak na zdj璚iu...
z這cisto miedzianym blondem zafarbuj

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Ja ju od niejednego fryzjera s造sza豉m, 瞠 te Matrixy na rynek ameryka雟ki s o niebo lepszy od tego na europejski Ja jestem na razie bardzo zadowolona z jasnego blondu Matrixa (zwyk貫go, nie sprowadza豉m sobie), ale nie wiem, jak to z mocniej rozja郾iaj帷ymi farbami jest Na pewno osoba, kt鏎a na takich farbach pracowa豉 i mia豉 styczno嗆 z r騜nymi odcieniami, ma o tym du穎 wi瘯sze poj璚ie.

pewnie tak jest z tym ze u nas gorsze...

ja uzywa貫m rozjasniajacych, 鄴速o, ale nie niszczy.
Stary 2012-10-25, 01:29   #1859
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆

Weegirl a jakim odcieniem malowa豉 i z jakim oksydantem?Ile czasu trzyma豉 na g這wie?Mo瞠sz wstawi foty jak Ci wysz這?a jaki masz naturalny kolor?B璠 wdzi璚zna jak podzielisz si wiedz
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-10-25, 10:48   #1860
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Weegirl a jakim odcieniem malowa豉 i z jakim oksydantem?Ile czasu trzyma豉 na g這wie?Mo瞠sz wstawi foty jak Ci wysz這?a jaki masz naturalny kolor?B璠 wdzi璚zna jak podzielisz si wiedz
U篡豉m odcienia 8AV- w豉軼iwie, mam teraz w這sy na poziomie 7, ale ba豉m si nieco 7 z Matrixa, bo nie chcia豉m dodatkowo przyciemnia w這s闚.

Ja z bardzo bardzo jasnego blondu schodz do koloru zbli穎nego do moich naturalnych w這s闚, bo zapuszczam odrosty Wcze郾iej k豉d豉m cieplejsze kolorki (z這ty jasny blond, poziom 8), wi璚 mia豉m co sch豉dza. U mnie na blogu s wpisy- jak najpierw na這篡豉m L'Oreal Mousse Sublime 7, p騧niej L'Oreal Recital Preference 7.1, no a po 2 miesi帷ach- tego Matrixa popielato-opalizuj帷ego. I taka mieszanka by豉 dla mnie najlepsza, ale nie wiem, jakby wygl康a kolor, jakbym go na這篡豉 przed wcze郾iejszymi farbami.

Niestety, nie dysponuj dobrym aparatem i ci篹ko mi uchwyci ch堯d tego koloru Na zdj璚iach w這sy wydaj si ciep貫, a normalnie s ch這dne, szarawe

U篡豉m oksydantu 6%, trzyma豉m tyle, ile by這 napisane w ulotce (35 czy 45 minut), zu篡豉m na swoje w這sy po這w tubki.

Tutaj link do zdj耩, no ale w豉郾ie- to z warkoczem robione w moim pokoju (a tam zawsze w這sy wydaj si jakie takie... sine ) KLIK
i zdj璚ie robione w s這neczny dzie, ale w cieniu: KLIK

Inna rzecz, 瞠 ten kolor faktycznie jest jak kameleon- raz przypomina taki szarawy odcie z przeb造skami starego z這ta, innym razem- jest ciep造, piaskowy, ale zazwyczaj to po prostu mysi 鈔edni blond. Zobaczymy, jak si b璠zie wyp逝kiwa- chcia豉bym jak najd逝瞠j wytrzyma bez farby Co dziwne, jak myj w這sy, to jednak si farba wymywa troch, bo woda jest lekko zabarwiona. Co mnie jednak dziwi najbardziej, jest zabarwiona na 鄴速o

Normalnie poziom 8 powinien by ja郾iejszy raczej, ale u mnie by nak豉dany na ciemniejszy kolor

Ja odnios豉m wra瞠nie, 瞠 to bardzo delikatna farbka, w zwi您ku z tym ca趾owicie wierz w to, co napisa fryz, kt鏎y mia do鈍iadczenie z odcieniami rozjasniaj帷ymi- u mnie pewnie te by one wysz造 鄴速awo
weegirl jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.