Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-10-25, 12:50   #1861
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
U篡豉m odcienia 8AV- w豉軼iwie, mam teraz w這sy na poziomie 7, ale ba豉m si nieco 7 z Matrixa, bo nie chcia豉m dodatkowo przyciemnia w這s闚.

Ja z bardzo bardzo jasnego blondu schodz do koloru zbli穎nego do moich naturalnych w這s闚, bo zapuszczam odrosty Wcze郾iej k豉d豉m cieplejsze kolorki (z這ty jasny blond, poziom 8), wi璚 mia豉m co sch豉dza. U mnie na blogu s wpisy- jak najpierw na這篡豉m L'Oreal Mousse Sublime 7, p騧niej L'Oreal Recital Preference 7.1, no a po 2 miesi帷ach- tego Matrixa popielato-opalizuj帷ego. I taka mieszanka by豉 dla mnie najlepsza, ale nie wiem, jakby wygl康a kolor, jakbym go na這篡豉 przed wcze郾iejszymi farbami.

Niestety, nie dysponuj dobrym aparatem i ci篹ko mi uchwyci ch堯d tego koloru Na zdj璚iach w這sy wydaj si ciep貫, a normalnie s ch這dne, szarawe

U篡豉m oksydantu 6%, trzyma豉m tyle, ile by這 napisane w ulotce (35 czy 45 minut), zu篡豉m na swoje w這sy po這w tubki.

Tutaj link do zdj耩, no ale w豉郾ie- to z warkoczem robione w moim pokoju (a tam zawsze w這sy wydaj si jakie takie... sine ) KLIK
i zdj璚ie robione w s這neczny dzie, ale w cieniu: KLIK

Inna rzecz, 瞠 ten kolor faktycznie jest jak kameleon- raz przypomina taki szarawy odcie z przeb造skami starego z這ta, innym razem- jest ciep造, piaskowy, ale zazwyczaj to po prostu mysi 鈔edni blond. Zobaczymy, jak si b璠zie wyp逝kiwa- chcia豉bym jak najd逝瞠j wytrzyma bez farby Co dziwne, jak myj w這sy, to jednak si farba wymywa troch, bo woda jest lekko zabarwiona. Co mnie jednak dziwi najbardziej, jest zabarwiona na 鄴速o

Normalnie poziom 8 powinien by ja郾iejszy raczej, ale u mnie by nak豉dany na ciemniejszy kolor

Ja odnios豉m wra瞠nie, 瞠 to bardzo delikatna farbka, w zwi您ku z tym ca趾owicie wierz w to, co napisa fryz, kt鏎y mia do鈍iadczenie z odcieniami rozjasniaj帷ymi- u mnie pewnie te by one wysz造 鄴速awo
Dzi瘯i za fotki
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-10-25, 13:10   #1862
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
gorsza z profesjonalnych, ale to tylko moja opinia.
taka lepsza wersja garniera, tak bym nazwa , takie mam odczucia
Fryz5 a co mi doradziszchc mie taki kolorek jak w 1 za陰czniku na g鏎ze g這wy tej dziewczyny.M鎩 naturalny kolor to tzw mysi blond ale obecnie mam kolor taki jak w 2 za陰czniku.W這sy chc pomalowa sama w domu przy pomocy siostry.Wizyta u fryzjera nie wchodzi w gr bo nie mam kasy.Chc pofarbowa jak ju b璠 mia豉 odrosty.Jaki kolor mi radzisz z jakiej firmy?I I z jakim oksydantem?ile czasu trzyma go na odrostach a ile na reszcie w這s闚?Dodam 瞠 moje w這sy s cienkie i mi wypadaj .Pom騜 proszMarz o tym upragnionym kolorze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1d_500x640[1].jpg (37,6 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg chrzest 199.jpg (84,3 KB, 24 za豉dowa)
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-10-25, 13:33   #1863
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

szczerze? nie widz wi瘯szej r騜nicy mi璠zy waszymi kolorami.
chyba ze chodzi ci po prostu o to aby mie czym odrosty zrobi, a do tej pory czym farbowa豉?
Stary 2012-10-25, 15:08   #1864
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
szczerze? nie widz wi瘯szej r騜nicy mi璠zy waszymi kolorami.
chyba ze chodzi ci po prostu o to aby mie czym odrosty zrobi, a do tej pory czym farbowa豉?
nie wiem czym bo zawsze chodzi豉m do fryzjera ale nie sta mnie 瞠by i嗆 do fryzjeradlatego musz farbowa w domu bo wyjdzie taniej.M鎩 kolor jest taki matowy a tam na zdj taki l郾i帷y.Chcia豉bym mie taki blondzika jak odrosty to czym malowa????I czy kolor mog kla嗆 te na reszcie w這s闚 aby go od鈍ie篡???/Pom騜
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-10-25, 15:27   #1865
fryz5
Zakorzenienie

k豉dziesz farb na odrosty a po up造wie czasu robisz malaksowanie na ca造ch, to 瞠 sa matowe mo瞠 wina z貫j piel璕nacji?
nie wiem jakie masz naturalne odrosty, nie wiem jak Ci sie w這sy rozja郾iaj, mo瞠 zapytaj fryzjerki jakiej farby u篡wa豉, jakiej wody
Stary 2012-10-25, 15:39   #1866
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
k豉dziesz farb na odrosty a po up造wie czasu robisz malaksowanie na ca造ch, to 瞠 sa matowe mo瞠 wina z貫j piel璕nacji?
nie wiem jakie masz naturalne odrosty, nie wiem jak Ci sie w這sy rozja郾iaj, mo瞠 zapytaj fryzjerki jakiej farby u篡wa豉, jakiej wody
naturalne to taki mysi blond.A jak farb radzisz mi po這篡?A co do w這s闚 to u篡wam od篡wek nie u篡wam suszarki prostuj okazjonalnie 造kam witaminy a i tak s cienkie s豉be i wypadaj
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-10-25, 15:48   #1867
fryz5
Zakorzenienie

jakich od篡wek? jaki szampon? wypada wypadaj bo jesie poza tym ka盥emu wypadaj, mo瞠 to tez by stres lub nieodpowiednia dieta.

masz zdj璚ie naturalnego koloru?
ja bym wybiera cos ze schwaszkopfa bo dobrze rozja郾iaj naturalne w這sy np palette A10, 219
Stary 2012-10-25, 16:05   #1868
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
jakich od篡wek? jaki szampon? wypada wypadaj bo jesie poza tym ka盥emu wypadaj, mo瞠 to tez by stres lub nieodpowiednia dieta.

masz zdj璚ie naturalnego koloru?
ja bym wybiera cos ze schwaszkopfa bo dobrze rozja郾iaj naturalne w這sy np palette A10, 219
Wcze郾iej u篡wa豉m od篡wki sleek line do w這s闚 suchych zniszczonych a obecnie z joanny te do suchych i joico k-pak reconstructor a szampon to z mariona do w這s闚 rozja郾ionych siwych i blond.Zdj naturalnego koloru niestety nie mam .A w這sy wypadaj mi przez ca造 rok.A z pallete naczyta豉m si 瞠 w這sy strasznie os豉bia nie wiem czy to prawda.A z L oreal Proffessionel Majiblond dobre s farby?Nie os豉biaj w這s闚?
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-10-25, 17:49   #1869
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Wcze郾iej u篡wa豉m od篡wki sleek line do w這s闚 suchych zniszczonych a obecnie z joanny te do suchych i joico k-pak reconstructor a szampon to z mariona do w這s闚 rozja郾ionych siwych i blond.Zdj naturalnego koloru niestety nie mam .A w這sy wypadaj mi przez ca造 rok.A z pallete naczyta豉m si 瞠 w這sy strasznie os豉bia nie wiem czy to prawda.A z L oreal Proffessionel Majiblond dobre s farby?Nie os豉biaj w這s闚?
majiblond 鄴速y wychodzi.
jak chcesz sklepowe, zeby zaoszcz璠zi to palette, jak fryzjerskie to alfaparf cieszy sie popularno軼i.

palette na prawd jest dobr farb jak na sklepowe.
Stary 2012-10-25, 18:23   #1870
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
majiblond 鄴速y wychodzi.
jak chcesz sklepowe, zeby zaoszcz璠zi to palette, jak fryzjerskie to alfaparf cieszy sie popularno軼i.

palette na prawd jest dobr farb jak na sklepowe.
chyba nie odwa輳 si u篡 pallette bo si boj o w這sy.A z innych marek co jest dobre?
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-10-25, 18:48   #1871
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
chyba nie odwa輳 si u篡 pallette bo si boj o w這sy.A z innych marek co jest dobre?
nie panikuj
innych marek ale sklepowe czy fryzjerskie
Stary 2012-10-25, 18:57   #1872
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
nie panikuj
innych marek ale sklepowe czy fryzjerskie
I ze sklepowych i fryzjerskich.No troch panikuje bo kompletnie si na tym nie znam a zale篡 mi na 豉dnym odcieniu
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-10-25, 20:54   #1873
fryz5
Zakorzenienie

Sklepowe to palette odcienie A10, 219, londa 19 ale moze wyj嗆 zloto lekko, syoss 9-5, garnier 111 (nutrisse)
z fryzjerskich to alfaparf g堯wnie s polecane na blond

http://blogblondbunny.blogspot.com/p/wosy.html masz link do bloga naszej blond bunny kr鏊owej blond w這s闚 na wizazu, Ona ma opisane efekty koloryzacji po r霩nych farbach po literkach masz wymienione nazwy i kolory farb
Stary 2012-10-26, 10:45   #1874
hyzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka wiadomo嗆
Jak farb mog uzyska ten kolorek? na w這sach ciemny blond
to pewnie tez blond ale cieplejszy 8.3, 9.3?
Podbijam, r闚nie mnie interesuje jaki to kolorek i jak farb mog豉bym uzyska?
Mam w這sy 鈔edni popielaty blond
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 539979_375504902482689_334158618_n.jpg (70,9 KB, 62 za豉dowa)

Edytowane przez hyzia
Czas edycji: 2012-10-26 o 10:49
hyzia jest offline  
Stary 2012-10-26, 11:54   #1875
ania02041987
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Jak uzyska taki kolor w這s闚 ??

Witam,
zak豉dam nowy w徠ek, poniewa nie mog znale潭 odpowiedzi na nurtuj帷e mnie pytanie. Od kilkunastu dni zastanawiam si, szukam odpowiedzi po internecie i nikt nie mo瞠 mi odpowiedzie jak uzyska taki kolor w這s闚, jaka to farba.
http://zszywka.pl/p/ladny-kolor-1212742.html
Zakocha豉m si w tym kolorze i bardzo chcia豉bym go mie na swojej g這wie .
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond (mysi), kt鏎y mi si nie podoba, dlatego te farbuj w這sy ju od kilku lat. W lipcu mia豉m ju wyp這wia造 br您 i zrobi豉m sobie baleja blond, bo chcia豉m wr鏂i do blondu. Dwa tygodnie temu znowu zafarbowa豉m sobie w這sy, poniewa mia豉m ju spore odrosty - na jasny blond, z tym, 瞠 pasemka z lipca zrobi造 mi si niemal瞠 bia貫.
Og鏊nie wygl康a to dobrze, ale zaraz po farbowaniu natrafi豉m na zdj璚ie zamieszczone powy瞠j i normalnie nie mog spa. Jestem chora na ten kolor i chc go mie.
Pomocy !!!!!
ania02041987 jest offline  
Stary 2012-10-26, 12:22   #1876
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
Sklepowe to palette odcienie A10, 219, londa 19 ale moze wyj嗆 zloto lekko, syoss 9-5, garnier 111 (nutrisse)
z fryzjerskich to alfaparf g堯wnie s polecane na blond

http://blogblondbunny.blogspot.com/p/wosy.html masz link do bloga naszej blond bunny kr鏊owej blond w這s闚 na wizazu, Ona ma opisane efekty koloryzacji po r霩nych farbach po literkach masz wymienione nazwy i kolory farb
Dzi瘭i fryz5
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-10-26, 18:16   #1877
201704240951
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 365
Dot.: Jak uzyska taki kolor w這s闚 ??

Wpadnij tutaj http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226202
201704240951 jest offline  
Stary 2012-10-26, 19:25   #1878
ania02041987
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
POMOCY !! Jak uzyska taki kolor ??

Witam,
zak豉dam nowy w徠ek, poniewa nie mog znale潭 odpowiedzi na nurtuj帷e mnie pytanie. Od kilkunastu dni zastanawiam si, szukam odpowiedzi po internecie i nikt nie mo瞠 mi odpowiedzie jak uzyska taki kolor w這s闚, jaka to farba.
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond (mysi), kt鏎y mi si nie podoba, dlatego te farbuj w這sy ju od kilku lat. W lipcu mia豉m ju wyp這wia造 br您 i zrobi豉m sobie baleja blond, bo chcia豉m wr鏂i do blondu. Dwa tygodnie temu znowu zafarbowa豉m sobie w這sy, poniewa mia豉m ju spore odrosty - na jasny blond, z tym, 瞠 pasemka z lipca zrobi造 mi si niemal瞠 bia貫.
Og鏊nie wygl康a to dobrze, ale zaraz po farbowaniu natrafi豉m na zdj璚ie zamieszczone powy瞠j i normalnie nie mog spa. Jestem chora na ten kolor i chc go mie.
Pomocy !!!!!
ania02041987 jest offline  
Stary 2012-10-26, 19:50   #1879
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189
Dot.: POMOCY !! Jak uzyska taki kolor ??

Cytat:
Napisane przez ania02041987 Poka wiadomo嗆
Witam,
Pomocy !!!!!
kolor mocno podkr璚ony, zobacz jak ona ma pomara鎍zow twarz, na swoim blogu pisa豉 瞠 to kolor 9.3 ale jakiej firmy nie wiem, na ale na pewno jaki z這ty blond
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline  
Stary 2012-10-26, 21:30   #1880
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Oj, chyba nie tylko z這ty, tu musi by chocia odrobina miedzi albo czerwieni nawet............
AniaAga jest offline  
Stary 2012-10-27, 09:01   #1881
helencia01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

z這ty blond jest przepieknym kolorem, sama taki mam od 5 miesiecy
helencia01 jest offline  
Stary 2012-10-27, 09:44   #1882
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 461

Cytat:
Witam,
Pomocy !!!!!
To jest rudawy. Poleca豉bym jaki jasny bursztyn L"Oreala albo co podobnego. To jest kolor mi璠zy ciemnym blondem a rudym. Ca造 myk polega na tym, 瞠 ten kolor nie jest mocno ciep造.
Wampierz jest offline  
Stary 2012-10-28, 17:03   #1883
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 312
Wpisy w blogu: 3

Ciep造 blond - czym ?

Robi mi sie odrost a wlosy mam wpadajace takie w platyne (jasn, zimn wyp這wia陰 platyn kt鏎ej nienawidz ) na poziomie 9/10 i teraz moje pytanie:

bo chce miec CIEPLY CIEPLY CIEPLY odcien blondu (jak w za陰czniku) a na zdj i w lustrze rano jak patrze na swoje wlosy to sa takie jak te ostatnie po prawej - zimne.
i b璠 zamawia豉 farby przez allegro i teraz: KT紑E TO CIEPΒ ODCIENIE? Te kt鏎e maj po cyferce .3 ? np 8.3? 9.3 ? one daj 鄴速awy, ciep造 odcie?
S造sza豉m 瞠 jest takie CO - co dodaje si pare kropel do farby i przez to te si uzyskuje ciep造 odcie farby. (dziewczyny tutaj o tym pisa造 ale nie pami皻am jak to si nazywa)

Poradzicie mi jakie farby kupi? M鎩 kolor to ten jak po prawej.

I jaki p造n utleniaj帷y ? wod utleniaj帷? --- > to to samo? 6% na ca這嗆 a 9% na odrost? Czy 9 % na ca這嗆 i na odrost? Bo mam ciemny blond naturalny odrost.

Bo ju 6 razy mia豉m farbowane z nadziej 瞠 b璠zie ciep造 kolor blond - jak u chyli雟kiej i NIGDY jeszcze nie wysz這... nigdy. Albo siwa wychodzilam, albo szara, albo wyplowiala bia豉 - i to u fryzjer闚. Dlatego chc teraz sama mie wiedz i sama to zrobi.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (50,4 KB, 26 za豉dowa)

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-10-28 o 17:04
Friese jest offline  
Stary 2012-10-29, 09:52   #1884
EvelynBlues
BAN sta造

Wiadomo軼i: 47

Jakie 2 miesi帷e temu znowu pokusi這 mnie na czer...

http://img222.imageshack.us/img222/7968/12516552.jpg

Teraz mnie kusi na ten:
http://p.alejka.pl/i2/p_new/04/57/ga...asztan_0_b.jpg

B康 w ostateczno軼i ten: http://nokautimg3.pl/p-6e-f6-6ef65ca...onowy-braz.jpg

Bardziej sk豉nia豉bym si ku temu cynamonowemu...

Teraz pro軸a Id jutro do Rosmanna, wi璚 moja pro軸a jest taka: w jaki rozja郾iacz/krem rozja郾iaj帷y si zaopatrzy? Czy Garnier E0 wystarczy? Czy mog od razu po rozja郾ieniu zafarbowa w這sy?

Z g鏎y ogromne podzi瘯owania tym, kt鏎zy pomog!
EvelynBlues jest offline  
Stary 2012-10-29, 10:13   #1885
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
Ciep造 blond - czym ?

Robi mi sie odrost a wlosy mam wpadajace takie w platyne (jasn, zimn wyp這wia陰 platyn kt鏎ej nienawidz ) na poziomie 9/10 i teraz moje pytanie:

bo chce miec CIEPLY CIEPLY CIEPLY odcien blondu (jak w za陰czniku) a na zdj i w lustrze rano jak patrze na swoje wlosy to sa takie jak te ostatnie po prawej - zimne.
i b璠 zamawia豉 farby przez allegro i teraz: KT紑E TO CIEPΒ ODCIENIE? Te kt鏎e maj po cyferce .3 ? np 8.3? 9.3 ? one daj 鄴速awy, ciep造 odcie?
S造sza豉m 瞠 jest takie CO - co dodaje si pare kropel do farby i przez to te si uzyskuje ciep造 odcie farby. (dziewczyny tutaj o tym pisa造 ale nie pami皻am jak to si nazywa)

I jaki p造n utleniaj帷y ? wod utleniaj帷? --- > to to samo? 6% na ca這嗆 a 9% na odrost? Czy 9 % na ca這嗆 i na odrost? Bo mam ciemny blond naturalny odrost.

Bo ju 6 razy mia豉m farbowane z nadziej 瞠 b璠zie ciep造 kolor blond - jak u chyli雟kiej i NIGDY jeszcze nie wysz這... nigdy. Albo siwa wychodzilam, albo szara, albo wyplowiala bia豉 - i to u fryzjer闚. Dlatego chc teraz sama mie wiedz i sama to zrobi.
Farba ciep豉 to taka z odcieniem z這tym (czyli np. 10.3), miedzianym (np. (10.4), czerwonym. Ale cz瘰to natury te wychodz ciep豉wo. W salonie, do kt鏎ego chodzi moja mama, u篡waj farb Matrixa (z tego co pisa Fryz, to te rozja郾iaj帷e s豉bo rozja郾iaj). Widzia豉m ju par g堯w robionych naturami (poziom 9) i np. u mojej mamy kolor jest s這neczny, ale nie jest jednoznacznie ciep造, za to u fryzjerki, kt鏎a mia豉 ciemniejsze w這sy i robi豉 tym samym odcieniem (na wodzie 9% odrosty) wychodzi taki lekko morelowy jasny blond (jasny, nie bardzo jasny, czy bardzo, bardzo jasny). Matrix ma te du穎 r騜nych ciep造ch odcieni, bo ma Warm, Natural Warm, Gold i jeszcze jakie Nie to, 瞠 polecam akurat t konkretn farb

Mo積a spr鏏owa np. zamiast samego z這ta be, np. .13- na pocz徠ku b璠zie ch這dno, p騧niej popiel si wyp逝cze.

Wod 9% nak豉dasz na odrost, na ca這嗆 najwy瞠j 6%.

No i warto popatrze na palety kolor闚 r騜nych producent闚 i zobaczy, o jaki odcie mniej-wi璚ej Ci chodzi
weegirl jest offline  
Stary 2012-10-29, 10:38   #1886
EvelynBlues
BAN sta造

U mnie problem jest taki, 瞠 moje fryzjerki super obcinaj, ale niestety w sprawie koloru wstrzymuj si od porad
EvelynBlues jest offline  
Stary 2012-10-29, 10:55   #1887
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Witam,
Pomocy !!!!!
ju pisalismu na tym w徠ku o tym konkretnie kolorze... ja bym pomiesza 2 farby wellaton 9/3 i 8/74

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
Ciep造 blond - czym ?

spr鏏uj w豉郾ie 9.3 blondu jakiego, wellaton ma taki odcie, loreal cannes 郵isznie wychodzi.

tak ciep貫 to 3,4,5,6 po przecinku , be wyszed豚y rudawo na odrostach i szaro na rozja郾ionych

Cytat:
Napisane przez EvelynBlues Poka wiadomo嗆
Jakie 2 miesi帷e temu znowu pokusi這 mnie na czer...

http://img222.imageshack.us/img222/7968/12516552.jpg

Teraz mnie kusi na ten:
http://p.alejka.pl/i2/p_new/04/57/ga...asztan_0_b.jpg

B康 w ostateczno軼i ten: http://nokautimg3.pl/p-6e-f6-6ef65ca...onowy-braz.jpg

Bardziej sk豉nia豉bym si ku temu cynamonowemu...

Teraz pro軸a Id jutro do Rosmanna, wi璚 moja pro軸a jest taka: w jaki rozja郾iacz/krem rozja郾iaj帷y si zaopatrzy? Czy Garnier E0 wystarczy? Czy mog od razu po rozja郾ieniu zafarbowa w這sy?

Z g鏎y ogromne podzi瘯owania tym, kt鏎zy pomog!
czyli masz tylko jedn czarn farb na w這sach obecnie? wi璚ej nie by造 na czarno farbowane?

odcie podany przez Ciebie moze wyj軼 czerwono.

E0 powinien sobie poradzi, aczkolwiek ja preferuje bardziej profesjonalne produkty je郵i chodzi o rozja郾ianie w這s闚.
Stary 2012-10-29, 11:10   #1888
EvelynBlues
BAN sta造

Wcze郾iej dekoloryzowa豉m i farbowa豉m na ol郾iewaj帷y br您 Palette, ale zciemnia szybko i by造 odrosty wi璚 na這篡豉m piank czarn sublime mousse. Od tamtego czasu fundowa豉m w這som od篡wki, maseczki itp. by jako dosz造 do siebie. CZy jaki inny rozja郾iacz zamiast E0 polecasz? Z drogeryjnych, pr鏂z Palette?
EvelynBlues jest offline  
Stary 2012-10-29, 11:16   #1889
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EvelynBlues Poka wiadomo嗆
Wcze郾iej dekoloryzowa豉m i farbowa豉m na ol郾iewaj帷y br您 Palette, ale zciemnia szybko i by造 odrosty wi璚 na這篡豉m piank czarn sublime mousse. Od tamtego czasu fundowa豉m w這som od篡wki, maseczki itp. by jako dosz造 do siebie. CZy jaki inny rozja郾iacz zamiast E0 polecasz? Z drogeryjnych, pr鏂z Palette?
no jesli chodzi o mnie to napisa貫m, 瞠 polecam fryzjerskie, nie drogeryjne bo uwa瘸m 瞠 szkoda w這s闚 na nie.

czym wtedy dekoloryzowa豉? elgon? chantal? renee blanche?

jak chcesz drogeryjne uparcie to E0 jest zno郾y i w豉郾ie te z palette s dobre
Stary 2012-10-29, 11:17   #1890
czeeeko2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: Jak uzyska taki kolor w這s闚 ??

Ta dziewczyna ma photobloga (o ile to jej) i mia豉 wcze郾iej blond w這sy, na to jasny br您 (malowane u fryzjera).
A zreszta masz- sama si doczytasz http://www.photoblog.pl/liberateme1/135156079
czeeeko2 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.