Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 64 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-10-29, 11:22   #1891
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Jak uzyska taki kolor w這s闚 ??

Cytat:
Napisane przez nika135 Poka wiadomo嗆
201607040946 jest offline  
Stary 2012-10-29, 11:22   #1892
EvelynBlues
BAN sta造

Wiadomo軼i: 47
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

U篡wa豉m Loreal Eclair i mia豉m kurczaka i wtedy mnie s御iadka br您em poratowa豉.
EvelynBlues jest offline  
Stary 2012-10-29, 11:25   #1893
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez EvelynBlues Poka wiadomo嗆
U篡wa豉m Loreal Eclair i mia豉m kurczaka i wtedy mnie s御iadka br您em poratowa豉.
a, to rozja郾iacz, bo napisa豉 o 軼iemnieniu po zabiegu a tak sie dzieje jak u篡wamy dekoloryzatora.
Stary 2012-10-29, 11:36   #1894
EvelynBlues
BAN sta造

Wiadomo軼i: 47

no tak, jak ja si do czego zabior to tak jest. Jeszcze widzia豉m w Naturze z Delii rozja郾iacz arganowy, ale to chyba "軼iema", bo z olejkiem arganowym jest, ale tylko do陰czona od篡wka.

Dzi瘯uj za odpowiedz!
EvelynBlues jest offline  
Stary 2012-10-29, 12:20   #1895
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

te z delii s nawet ok, tzn m闚i o starszych bo nowych rozja郾iaczy delii nie mia貫m przyjemno軼i u篡. no pewnie, 瞠 tylko od篡wka....

delia mia豉 dla mnie zawsze zbyt such konsystencj, na kr鏒kie w這sy starczy opakowanie, ale na d逝窺ze... nawet na dlugo嗆 do brody, ja bym proponowa 2 opakowania delii. nie niszczy jako strasznie ale to te zale篡 od w這s闚. potrafi rozjasni dobrze, a potrafi spieprzy spraw. ja bym zainwestowa w fryzjerski
Stary 2012-10-29, 12:42   #1896
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696
Dot.: Jak uzyska taki kolor w這s闚 ??

haha co za typiara... Sama by豉m ciekawa, ale si poddaj- Aniu 篡cz ci wytrwa這軼i je郵i chcesz si dowiedzie jak farb sobie po這篡豉, ja nie przebrn窸am przez wi璚ej ni 2 notki tego be趾otu. Jasny br您? jej, nie wygl康a

Ps. Znalaz豉m odp Fryza - 9.3 i 8.4 powinno wyj嗆 mniej wi璚ej tak samo

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-10-29 o 12:52
uolcia jest offline  
Stary 2012-10-29, 13:22   #1897
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 319
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
Ciep造 blond - czym ?

Robi mi sie odrost a wlosy mam wpadajace takie w platyne (jasn, zimn wyp這wia陰 platyn kt鏎ej nienawidz ) na poziomie 9/10 i teraz moje pytanie:

bo chce miec CIEPLY CIEPLY CIEPLY odcien blondu (jak w za陰czniku) a na zdj i w lustrze rano jak patrze na swoje wlosy to sa takie jak te ostatnie po prawej - zimne.
i b璠 zamawia豉 farby przez allegro i teraz: KT紑E TO CIEPΒ ODCIENIE? Te kt鏎e maj po cyferce .3 ? np 8.3? 9.3 ? one daj 鄴速awy, ciep造 odcie?
S造sza豉m 瞠 jest takie CO - co dodaje si pare kropel do farby i przez to te si uzyskuje ciep造 odcie farby. (dziewczyny tutaj o tym pisa造 ale nie pami皻am jak to si nazywa)

Poradzicie mi jakie farby kupi? M鎩 kolor to ten jak po prawej.

I jaki p造n utleniaj帷y ? wod utleniaj帷? --- > to to samo? 6% na ca這嗆 a 9% na odrost? Czy 9 % na ca這嗆 i na odrost? Bo mam ciemny blond naturalny odrost.

Bo ju 6 razy mia豉m farbowane z nadziej 瞠 b璠zie ciep造 kolor blond - jak u chyli雟kiej i NIGDY jeszcze nie wysz這... nigdy. Albo siwa wychodzilam, albo szara, albo wyplowiala bia豉 - i to u fryzjer闚. Dlatego chc teraz sama mie wiedz i sama to zrobi.
Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Farba ciep豉 to taka z odcieniem z這tym (czyli np. 10.3), miedzianym (np. (10.4), czerwonym. Ale cz瘰to natury te wychodz ciep豉wo. W salonie, do kt鏎ego chodzi moja mama, u篡waj farb Matrixa (z tego co pisa Fryz, to te rozja郾iaj帷e s豉bo rozja郾iaj). Widzia豉m ju par g堯w robionych naturami (poziom 9) i np. u mojej mamy kolor jest s這neczny, ale nie jest jednoznacznie ciep造, za to u fryzjerki, kt鏎a mia豉 ciemniejsze w這sy i robi豉 tym samym odcieniem (na wodzie 9% odrosty) wychodzi taki lekko morelowy jasny blond (jasny, nie bardzo jasny, czy bardzo, bardzo jasny). Matrix ma te du穎 r騜nych ciep造ch odcieni, bo ma Warm, Natural Warm, Gold i jeszcze jakie Nie to, 瞠 polecam akurat t konkretn farb

Mo積a spr鏏owa np. zamiast samego z這ta be, np. .13- na pocz徠ku b璠zie ch這dno, p騧niej popiel si wyp逝cze.

Wod 9% nak豉dasz na odrost, na ca這嗆 najwy瞠j 6%.

No i warto popatrze na palety kolor闚 r騜nych producent闚 i zobaczy, o jaki odcie mniej-wi璚ej Ci chodzi
Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
ju pisalismu na tym w徠ku o tym konkretnie kolorze... ja bym pomiesza 2 farby wellaton 9/3 i 8/74
spr鏏uj w豉郾ie 9.3 blondu jakiego, wellaton ma taki odcie, loreal cannes 郵isznie wychodzi.

tak ciep貫 to 3,4,5,6 po przecinku , be wyszed豚y rudawo na odrostach i szaro na rozja郾ionych
Wi璚 tak:
fryz5 wellatonu 9.3 - uzywalam. Wyszedl dalej chlodny kolor... fakt, zmienil odcien mi z tej platyny siwej i chlodnej ale wciaz byl CHLODNY JASNY BLOND. Przy wellatonie 9.3 . Wiec on odpada.

weegirl mowisz o farbach matrix MAJIBLOND? te ktore mam w zalaczniku ?

pisalam z blondbundy i napisala:
zloty blond jest cieply tyle tylko ze jesli go teraz nalozysz to uzyskasz zielone wlosy.
musisz teraz zafarbowac natura- bedzie ciut cieplej- np. 900 lub 900s, a dopiero po miesiacu mozesz polozyc 903s.
no i oksydant 9%- moze byc z innej firmy.

czemu zielone ?
Nie moge teraz po prostu polozyc majiblond 903s - na ta moja ch這dn platyn ?

i majiblond jest najpewniejszy jesli chodzi o taki cieply blond jak w zalaczniku ?
Czy polecacie cos innego? kolestony, arpafart czy jakos tak?

po prostu bylam u 6 fryzjerow i ZADEN ALE TO ZADEN NIE UMIAL TEGO ZROBIC

Cytat:
Napisane przez smal Poka wiadomo嗆
Proponuje p鎩嗆 do fryzjera zapytac bo samemu nie ma co kombinowac
by豉m u 6 fryzjer闚 i ZADEN Z NICH NIE ZROBIL MI TAKIEGO BLONDU: byl albo szary, albo siwy, albo CHLODNA PLATYNA wiec dlatego teraz sama chce zebrac informacje i sama to zrobic przeciez to nei jest tak ze to jet NIEMOZLIWE wiec chce to miec.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (51,3 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg majiblond paleta.jpg (36,6 KB, 26 za豉dowa)

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-10-29 o 13:23
Friese jest offline  
Stary 2012-10-29, 14:23   #1898
hyzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Ja mam troszk inne pytanie, mianowicie m鎩 kolor w這s闚 jest taki 鈔edni/ciemny mysi blond (jak w za陰czniku), kiedy robi豉m jasne blond pasemka ale 7 miesi璚y temu je zafarbowa豉m na kolor ciemniejszy kt鏎y prawie ca趾iem si ju wyp逝ka. Od tego czasu nie farbowa豉m wcale, odrost mam du篡 ale prawie nie widoczny
Teraz chcia豉bym tym moim mysim w這skom nada tak lekko karmelkow po鈍iat, nie przyciemnia ich ani bro bo瞠 rozja郾ia i zupe軟ie nie wiem jak farb zastosowa poniewa nie chc rudych, miedzianych w這s闚 ani te typowo z這tych tylko taki po造sk karmelowy
Mo瞠 kto mi pomo瞠
My郵a豉m nad kolorem praline z Schwarzkopf (tylko pono si bardzo szybko wyp逝kuje), nad szamponem koloryzuj帷ym karmelowy blond z Joanny (pono niszczy w這sy :/) oraz nad farb z Alfaparf 8.32 z jak捷 domieszk mo瞠?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1000674 modified.jpg (45,8 KB, 10 za豉dowa)
hyzia jest offline  
Stary 2012-10-29, 20:14   #1899
ania02041987
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Dzi瘯uj dziewczynki
ania02041987 jest offline  
Stary 2012-10-29, 21:42   #1900
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:

weegirl mowisz o farbach matrix MAJIBLOND? te ktore mam w zalaczniku ?

zloty blond jest cieply tyle tylko ze jesli go teraz nalozysz to uzyskasz zielone wlosy.
musisz teraz zafarbowac natura- bedzie ciut cieplej- np. 900 lub 900s, a dopiero po miesiacu mozesz polozyc 903s.

czemu zielone ?

i majiblond jest najpewniejszy jesli chodzi o taki cieply blond jak w zalaczniku ?
A co Ci poleci豉 po這篡 Bunny na pocz徠ek? Natur? Je郵i tak, to najpierw natura, a przy nast瘼nym farbowaniu ciep豉 farba.
Majiblond to odcienie rozja郾iaj帷e L'Oreal Professionnel. Matrix to zupe軟ie inna marka, chocia nale篡 obecnie do tego samego koncernu. Trwa貫 Matrixy to SoColor. Je郵i ju chcesz L'Oreal Professionnel, to mo瞠 warto Majirrel a nie Majiblond?
Alfaparfy maj pi瘯ne ch這dne odcienie, nie mam poj璚ia, jak z ciep造mi, a Kolestony mnie si akurat nie podobaj, mnie si wydaj matowe.

Ale ja si niepotrzebnie rozpisuj- jak ju Ci Bunny co poradzi豉, to ja bym si jej pos逝cha豉.
weegirl jest offline  
Stary 2012-10-30, 00:07   #1901
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 461

Cytat:

czemu zielone ?

Skoro blondbunny tak oceni豉, to pewnie teraz na twoich w這sach jest ch這dny pigment z poprzednich farbowa. A niebieski w po陰czeniu z 鄴速ym daje zielony. To nie b璠zie zielony jak trawa, tylko taki paskudny kolorek jak zgni貫 sianko.
Dlatego ci napisa豉, 瞠by najpierw zrobi豉 mniej ciep造m odcieniem, 瞠by kolor ociepli ile si da bez zieleni, a po jakim czasie, kiedy te ch這dne pigmenty si wyp逝cz, zrobisz sobie 903 i wtedy powinien wyj嗆 bez zieleni.

Niestety zmiana koloru na przeciwny (dope軟iajacy) nie jest taka prosta.
Wampierz jest offline  
Stary 2012-10-30, 13:57   #1902
serowata
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

wlosy_613_laska.jpg

Chcia豉bym uzyska taki kolor, nie mam ciemnych w這s闚 wi璚 rozja郾ia nie potrzebuj, zastanawia豉m si nad farb Loreal excellence 9.3. Ma to by naturalny jasny blond, s這neczny. B璠 wdzi璚zna za odpowied
serowata jest offline  
Stary 2012-10-30, 16:12   #1903
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

U篡wa豉 kt鏎a z Was farb Revlon mo瞠? Kolor w這s闚 na pude趾u jest cudny, pewnie w realu wychodzi inaczej niby nr 73, wi璚 nie a tak jasny patrz帷 na numerek farby...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg revlon-farba-do-wlosow-colorsilk-73-champagne-blonde.jpg (40,4 KB, 11 za豉dowa)
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline  
Stary 2012-10-31, 13:59   #1904
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez serowata Poka wiadomo嗆
Za陰cznik 4954164

Chcia豉bym uzyska taki kolor, nie mam ciemnych w這s闚 wi璚 rozja郾ia nie potrzebuj, zastanawia豉m si nad farb Loreal excellence 9.3. Ma to by naturalny jasny blond, s這neczny. B璠 wdzi璚zna za odpowied
tez o takim marzylam... ODRADZAM EXCELLENCE, robilam 9 cos i wyszlam CIEMNY BLOND, TAKI BRAZOWAWY
Friese jest offline  
Stary 2012-10-31, 21:18   #1905
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 597
kolor wlosow MLECZNA Czekolada-CHLODNY ODCIEN ,jakim szamponem,farba uzyskac?

Dziewczyny jakim szamponem lub farba drogeryjna (nazwa lub numer)mozna uzyskac kolor wlosow -MLECZNA Czekolada-CHLODNY ODCIEN ?
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline  
Stary 2012-10-31, 22:20   #1906
danielka88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207
Dot.: kolor wlosow MLECZNA Czekolada-CHLODNY ODCIEN ,jakim szamponem,farba uzyskac?

to trudny kolor Mi te si taki marzy Niestety nie pomog Taki co jak kakao ??(tak go nazywam)
To raczej trzeba szuka na pograniczu ciemnych blond闚 a br您闚 popielatych
danielka88 jest offline  
Stary 2012-10-31, 22:59   #1907
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Dot.: kolor wlosow MLECZNA Czekolada-CHLODNY ODCIEN ,jakim szamponem,farba uzyskac?

Cytat:
Napisane przez danielka88 Poka wiadomo嗆
to trudny kolor Mi te si taki marzy Niestety nie pomog Taki co jak kakao ??(tak go nazywam)
To raczej trzeba szuka na pograniczu ciemnych blond闚 a br您闚 popielatych
no wlasnie produkuja odcienie mahoniowe ,przerozne ,tylkoodcienia mlecznej czekolady chlodnej nie moga stworzyc
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Stary 2012-10-31, 23:53   #1908
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

A jest w ogole cos takiego? mleczna czekolada to jest odcien cieply, jesli go ochlodzimy to jest juz to pr璠zej kawa z mlekiem... Moze jakies zdjecia przykladowe tego koloru?
Stary 2012-11-01, 02:22   #1909
Polski Bursztyn
Rozeznanie

mniej wiecej o taki kolor chodzi od gory zdjecie:2,6,9 http://www.ladymakeup.pl/forum/kszta...a-t948-10.html
Stary 2012-11-01, 07:25   #1910
An Ka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 811

Da si jako szybko ''軼i庵n望'' szampon koloryzujacy do 24 my?
An Ka jest offline  
Stary 2012-11-01, 08:31   #1911
Alde
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

Cytat:
Napisane przez An Ka Poka wiadomo嗆
Da si jako szybko ''軼i庵n望'' szampon koloryzujacy do 24 my?
Pewnie, 瞠 si da, ale uwierz... rezultat w por闚naniu do stanu, w jakim prawdopodobnie znalaz造by si Twoje w這sy po takim zabiegu na pewno nie jest tego wart
Lepiej mo瞠 odczeka ten miesi帷 i nie przem璚za niepotrzebnie w這s闚.

Edytowane przez Alde
Czas edycji: 2012-11-01 o 08:33
Alde jest offline  
Stary 2012-11-01, 09:51   #1912
Friese
Zakorzenienie

Pokazuje efekty. Jak mowie - MARZE MARZ O TYM CIEPΧM KOLORZE. 7 razy juz farbowa豉m w這sy by go uzyska.

Blond Bundy poleci豉 mi Majiblond 900 s lub 903 s z 9% . ZRobilam tak. Wyszlo mi takie gowno jak mam do tej pory, ktorego neinawidz DLACZEGO, DLACZEGO NIE MOGE MIEC TAKICH WLOSOW JAK MARZ .... chcialabym obudzic sie, spojrzec w lustro i powiedziec sobie ,,jestes piekna frese".. a tym kolorze ktory mialam i mam czuje sie fatalnie.. nie pasuje mi . jest za jasny. chce miec cieply kolor ... co ja mam zrobic ?

Farbowalam juz:

palette shampoo zloty blond
verona 02 - zlocisty blond
majiblond 903 s
wellaton 9.3
u fryzjerki 3 razy ....

i nie wychodzi mi ciagle ten jasny zoltowaty blond .. chce miec zlotyy jak na tych zdjeciach

co jest czemu np \agnieszka chylinska ma kolor o jakim marz a ja nie mog go mie ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (122,0 KB, 42 za豉dowa)

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-11-01 o 09:52
Friese jest offline  
Stary 2012-11-01, 10:39   #1913
Friese
Zakorzenienie

BxGAM o pomoc: jak uzyska ZΜTY BLOND - farbowalam juz 7 razy :(

Pisa豉m ju w w徠ku Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy
ale i tu ani BlondBundy nie s w stanie mi pom鏂 wi璚 mo瞠 jest kto bardziej do鈍iadczony

Chc kolor uzyska jak na czarnym tle na zdj璚iu i znowu mi nie wysz這. Pytam Was o to, bo by豉m ju u 3 fryzjer闚 i nie umieli tego zrobi te, ci庵le wychodzi mi ten jasny 鄴速y kolor NIENAWIDZ GO (farbowana te by豉m w salonie welli w Wawie, w tym g堯wnym, gdzie s instruktorzy - i nic..

U篡wa豉m ju:

palette shampoo zloty blond
verona 02 - zlocisty blond
majiblond 903 s
wellaton 9.3
u fryzjerki 3 razy ....

i NIC.

B豉gam pom騜cie... Boj si i嗆 do fryzjera bo 瘸den tego nie umia zrobi dlatego mo瞠 mi pomo瞠cie... a co by wysz這 przy wodzie 6%? bo pami獪m rozmow z kole瘸nka i mia豉 ten w豉snie kolor i m闚i豉 瞠 nie wie co ma ale fryzjer jej powiedzia 瞠 bez rozja郾iacza jej to zrobi... Dlaczego nie mog mie takiego koloru jak np Agnieszka Chyli雟ka?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kopia 1.jpg (125,7 KB, 96 za豉dowa)
Friese jest offline  
Stary 2012-11-01, 12:11   #1914
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498
Dot.: BxGAM o pomoc: jak uzyska ZΜTY BLOND - farbowalam juz 7 razy :(

Bo Chyli雟ka rozja郾ia swoje naturalnie ciemne w這sy , ty nie napisa豉 jaki masz naturalny...
Spr鏏uj dodatku farby z odcieniem miedzi na drugim miejscu po przecinku (=cyfra 4) , np 9.34 + 9.3 1:3 . Lub, 瞠by nei wysz造 rude, dodaj tylko odrobin rudej farby do blondu (z tej samej firmy i tej samej linii! np majirel +majirel) np. ze 2-3 cm z tubki. A lepiej porpo fryzjera 瞠by tak mieszank ci po這篡.

Podobno bezbarwna henna Cassia daje z這ty odcie blondu, zajrzyj do w徠ku hennowego.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-11-01 o 12:23
rousse jest offline  
Stary 2012-11-01, 12:25   #1915
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Bo Chyli雟ka rozja郾ia swoje naturalnie ciemne w這sy , ty nie napisa豉 jaki masz naturalny...
Spr鏏uj dodatku farby z odcieniem miedzi na drugim miejscu po przecinku (=cyfra 4) , np 9.34 + 9.3 1:3 . Lub, 瞠by nei wysz造 rude, dodaj tylko odrobin rudej farby do blondu (z tej samej firmy i tej samej linii! np majirel +majirel) np. ze 2-3 cm z tubki. A lepiej porpo fryzjera 瞠by tak mieszank ci po這篡.

Podobno bezbarwna henna Cassia daje z這ty odcie blondu, zajrzyj do w徠ku hennowego.
M鎩 naturalny to ciemny blond.
Ale k豉d豉m t farb majiblond na te w這sy kt鏎e s彫a zdj璚iu na samej g鏎ze. Bo od 7farbowa wci捫 mam jasny z馧ty blond

Dzi瘯uj Ci za odpowied!

Poczytam o bezbarwnej hennie - nie mam poj璚ia co to i po co i jak jeszcze
Friese jest offline  
Stary 2012-11-01, 12:31   #1916
rousse
BAN sta造

Cytat:
M鎩 naturalny to ciemny blond.
Ale k豉d豉m t farb majiblond na te w這sy kt鏎e s彫a zdj璚iu na samej g鏎ze. Bo od 7farbowa wci捫 mam jasny z馧ty blond

Dzi瘯uj Ci za odpowied!

Poczytam o bezbarwnej hennie - nie mam poj璚ia co to i po co i jak jeszcze
Tylko na rozjasnione nei wiem, czy cassia nei da ci 鄴速ego koloru cokolwiek b璠ziesz dawa daj tylko odrobin.
Skoro chcesz ciep造 blond ale bez 鄴速ego, to chyba szczypta miedzi do normalnej farby powinna za豉twi spraw

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-11-01 o 12:34
rousse jest offline  
Stary 2012-11-01, 12:37   #1917
Friese
Zakorzenienie

A co s康zisz o tej palecie FAMA BY FANTASIA ?

Miodowo bursztynowe
8.34 jasny miodowy blond
9.34 bardzo jasny miodowy blond

?

tylko nie wiem czy zmiesza to z 9% czy z 6% ...

Nie powinnam chyba wyj軼 bia豉-鄴速o jasna jak 7 razy dot康?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Fama.jpg (63,7 KB, 33 za豉dowa)

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-11-01 o 12:39
Friese jest offline  
Stary 2012-11-01, 12:42   #1918
rousse
BAN sta造

Nie s造sza豉m nigdy o tej farbie
Mo瞠 majirel 9.04 by豚y dla ciebie dobry ?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-11-01 o 12:48
rousse jest offline  
Stary 2012-11-01, 12:47   #1919
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rousse Poka wiadomo嗆
Nie s造sza豉m nigdy o tej farbie
ja tez ale to jedyna ktora ma tr鎩ce ma .4 czyli 8.34 albo 9.34
i tak mi sie wydaje ze chyba zrobi te 8.34 z ...hmm 9% ?
Czy lepiej 9.34 z 6% ? wiesz co sie stanie jak zrobi z 6%? przyciemni? bo nei chce wyjsc zn闚 bia豉
Friese jest offline  
Stary 2012-11-01, 12:49   #1920
rousse
BAN sta造

Cytat:
ja tez ale to jedyna ktora ma tr鎩ce ma .4 czyli 8.34 albo 9.34
i tak mi sie wydaje ze chyba zrobi te 8.34 z ...hmm 9% ?
Czy lepiej 9.34 z 6% ? wiesz co sie stanie jak zrobi z 6%? przyciemni? bo nei chce wyjsc zn闚 bia豉
6% przyciemni, 8.34 te przyciemni -to ju jest rudy.
No i 9.04 jest majirel (ale w czystej postaci mo瞠 wyj軼 rudawy, ale zawsze mo積a go zmiesza )
My郵, 瞠 9.04 wychodzi gdzie tak:
http://cdn.publishme.se/cdn/8-2/6762..._154329378.jpg

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-11-01 o 12:59
rousse jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.