Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 67 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-11-07, 19:17   #1981
ladie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
palette A10
tylko nie palette kiedy mia豉m ni pomalowane w這sy i strasznie mi si kruszy造
ladie jest offline  
Stary 2012-11-07, 19:49   #1982
dziewczynko
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Kolor w這s闚.

Witam,chcia豉bym si dowiedzie jaki kolor w這s闚 ma Pani na zdj璚iu,oraz co my郵icie o tym kolorze ?

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1352231658
dziewczynko jest offline  
Stary 2012-11-07, 20:12   #1983
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

a jakim odcieniem? i jak dawno?
palette nie jest z豉 obecnie, jej sk豉d by kilka razy zmieniany, C10 albo A10 na te odrosty rudawe i po 40 min malaks na ca這嗆 na 5-10 min i powinno by ok
Stary 2012-11-07, 21:27   #1984
ladie
Raczkowanie

Cytat:
a jakim odcieniem? i jak dawno?
palette nie jest z豉 obecnie, jej sk豉d by kilka razy zmieniany, C10 albo A10 na te odrosty rudawe i po 40 min malaks na ca這嗆 na 5-10 min i powinno by ok
jakie dobre 4 lata temu.... ;p a co powiesz o londzie (17/18) lub jakiej z garniera?
ladie jest offline  
Stary 2012-11-07, 22:00   #1985
fryz5
Zakorzenienie

pr璠zej Londa 18 豉dna jest 17 za ciemna.
Stary 2012-11-07, 22:54   #1986
ladie
Raczkowanie

Cytat:
pr璠zej Londa 18 豉dna jest 17 za ciemna.
Wi璚 zaryzykuj z t 18 a je郵i chodzi o farbowanie to tak jak pisa貫 odno郾ie palette? Ile trzyma na odrostach/reszcie w這s闚? My郵isz, 瞠 wystarczy jedno opakowanie? (w這sy za ramiona)
ladie jest offline  
Stary 2012-11-07, 22:57   #1987
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ladie Poka wiadomo嗆
Wi璚 zaryzykuj z t 18 a je郵i chodzi o farbowanie to tak jak pisa貫 odno郾ie palette? Ile trzyma na odrostach/reszcie w這s闚? My郵isz, 瞠 wystarczy jedno opakowanie? (w這sy za ramiona)
starczy, najpierw odrosty ok 40 min potem polewasz w這sy wod i masujesz reszte farby na ca這軼 razem z odrostem, trzymasz 5-10 min to sie nazywa malaksowanie
Stary 2012-11-07, 22:59   #1988
ladie
Raczkowanie

okej dzi瘯uj bardzo za informacje! pozdrawiam
ladie jest offline  
Stary 2012-11-07, 23:19   #1989
fryz5
Zakorzenienie

trzymam kciuki!
Stary 2012-11-08, 11:32   #1990
ania02041987
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Unhappy Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wild_An Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
Chcia豉 bym si poradzi w sprawie koloru moich w這s闚. Naturalnie jestem ciemn blondynk ale od d逝窺zego czasu farbuje si na troch ciemniejsze kolory br您. Ostatnio jakie 2 miesi帷e temu farbowa豉m w這sy Palette Intensive Color Creme w kolorze Miodowy Br您. Teraz chcia豉 bym mie w這sy w takim kolorze jak na za陰czonej fotografii. Wiem, ze bez rozja郾iacza si nie obejdzie ale co dalej? Jaka farba da mi taki kolor na moich w這sach?

Witam, a je瞠li ja te bym chcia豉 uzyska taki kolor w這s闚:

http://zszywka.pl/p/ladny-kolor-1212742.html

z tym, 瞠 moje w這sy s jasne, a oto ich historia:

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond (mysi), kt鏎y mi si nie podoba, dlatego te farbuj w這sy ju od kilku lat. W lipcu mia豉m ju wyp這wia造 br您 i zrobi豉m sobie baleja blond, bo chcia豉m wr鏂i do blondu.
Od lipca nie farbowa豉m w這s闚 i dopiero zafarbowa豉m je 19.10.2012, poniewa mia豉m ju spore odrosty - na jasny blond, z tym, 瞠 pasemka z lipca zrobi造 mi si niemal瞠 bia貫.
Og鏊nie wygl康a to dobrze, ale zaraz po farbowaniu natrafi豉m na zdj璚ie zamieszczone powy瞠j i normalnie nie mog spa. Jestem chora na ten kolor i chc go mie.

Pomocy !!!!!
ania02041987 jest offline  
Stary 2012-11-08, 12:51   #1991
ewka1111
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Pomocy! Za ciemne w這sy :(:(

Witam,

Potrzebuj ratunku dla moich w這s闚. Ot騜 tydzie temu postanowi豉m zmieni co w swoim wygl康zie, a co za tym idzie przyciemni kolor w這s闚. Nie b璠帷 pewna efektu skorzysta豉m z jednej z dost瘼nych na rynku szamponetek na 4-6 my. Efekt bardzo mi si podoba aczkolwiek kolor wyszed du穎 ja郾iejszy ni na opakowaniu. Kiedy po tygodniu zmy si ca趾owicie, postanowi豉m na這篡 trwa陰 farb. Tym razem wybra豉m kolor ciemniejszy ni efekt, kt鏎y zamierza豉m osi庵n望, bowiem by豉m pewna, 瞠 znowu wyjdzie ja郾iejszy. Wybra豉m farb Garnier Color Naturals Creme – Ultra Color, w kolorze 3.3 – Ciemna Czekolada. Wczoraj pofarbowa豉m w這sy tym kolorem i dzi omijam lustra z daleka. W這sy s niemal瞠 czarne . My豉m je ju 4 razy szamponem przeciw逝pie穎wym (s造sza豉m, 瞠 to wyp逝kuje kolor). Na moje oko w這sy ani troch nie zmieni造 koloru, a woda po ich sp逝kiwaniu jest ju przejrzy軼ie czysta. Jestem za豉mana . Nie wytrzymam w tak ciemnych w這sach ani dnia d逝瞠j. Ton koloru jaki chcia豉bym osi庵n望, to mniej wi璚ej taki jak na zdj璚iu: http://img264.imageshack.us/img264/2377/106f3gk8.jpg . Obserwuj帷 swoje w這sy z ka盥ym myciem nie s康z, 瞠by kolor sp逝ka si do tego stopnia. Pod spodem mia豉m baleja z przewag pasemek rozja郾ianych (jasny blond) i odrost ok. 4 cm. (do嗆 ciemny mysi blond ) – rozja郾iane pod koniec lipca tego roku. Baaardzo prosz o rad. Czy da si z tym co zrobi?
ewka1111 jest offline  
Stary 2012-11-08, 13:23   #1992
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ania02041987 Poka wiadomo嗆
Witam, a je瞠li ja te bym chcia豉 uzyska taki kolor w這s闚:

http://zszywka.pl/p/ladny-kolor-1212742.html

z tym, 瞠 moje w這sy s jasne, a oto ich historia:

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond (mysi), kt鏎y mi si nie podoba, dlatego te farbuj w這sy ju od kilku lat. W lipcu mia豉m ju wyp這wia造 br您 i zrobi豉m sobie baleja blond, bo chcia豉m wr鏂i do blondu.
Od lipca nie farbowa豉m w這s闚 i dopiero zafarbowa豉m je 19.10.2012, poniewa mia豉m ju spore odrosty - na jasny blond, z tym, 瞠 pasemka z lipca zrobi造 mi si niemal瞠 bia貫.
Og鏊nie wygl康a to dobrze, ale zaraz po farbowaniu natrafi豉m na zdj璚ie zamieszczone powy瞠j i normalnie nie mog spa. Jestem chora na ten kolor i chc go mie.

Pomocy !!!!!
ten kolor by nawet chyba kilka razy ju omawiany w tym w徠ku

Cytat:
Napisane przez ewka1111 Poka wiadomo嗆
Witam,

Potrzebuj ratunku dla moich w這s闚. Ot騜 tydzie temu postanowi豉m zmieni co w swoim wygl康zie, a co za tym idzie przyciemni kolor w這s闚. Nie b璠帷 pewna efektu skorzysta豉m z jednej z dost瘼nych na rynku szamponetek na 4-6 my. Efekt bardzo mi si podoba aczkolwiek kolor wyszed du穎 ja郾iejszy ni na opakowaniu. Kiedy po tygodniu zmy si ca趾owicie, postanowi豉m na這篡 trwa陰 farb. Tym razem wybra豉m kolor ciemniejszy ni efekt, kt鏎y zamierza豉m osi庵n望, bowiem by豉m pewna, 瞠 znowu wyjdzie ja郾iejszy. Wybra豉m farb Garnier Color Naturals Creme – Ultra Color, w kolorze 3.3 – Ciemna Czekolada. Wczoraj pofarbowa豉m w這sy tym kolorem i dzi omijam lustra z daleka. W這sy s niemal瞠 czarne . My豉m je ju 4 razy szamponem przeciw逝pie穎wym (s造sza豉m, 瞠 to wyp逝kuje kolor). Na moje oko w這sy ani troch nie zmieni造 koloru, a woda po ich sp逝kiwaniu jest ju przejrzy軼ie czysta. Jestem za豉mana . Nie wytrzymam w tak ciemnych w這sach ani dnia d逝瞠j. Ton koloru jaki chcia豉bym osi庵n望, to mniej wi璚ej taki jak na zdj璚iu: http://img264.imageshack.us/img264/2377/106f3gk8.jpg . Obserwuj帷 swoje w這sy z ka盥ym myciem nie s康z, 瞠by kolor sp逝ka si do tego stopnia. Pod spodem mia豉m baleja z przewag pasemek rozja郾ianych (jasny blond) i odrost ok. 4 cm. (do嗆 ciemny mysi blond ) – rozja郾iane pod koniec lipca tego roku. Baaardzo prosz o rad. Czy da si z tym co zrobi?
no 3.3 - ciemny br您 z這ty, nic dziwnego ze wysz造 prawie czarne...to mo積a by這 przewidzie a kolor na zdj璚iu jaki chcesz to jest 鈔edni blond z refleksami jasnego blondu.

albo poczekasz a sie zmyje (mo瞠sz zmiesza szampon z sod oczyszczon i na w這sy waln望 na 30 min to puszcza tez kolor) stosowa maski domowe z jajka, cytryny, miodu, to te rozjasni lekko, albo juz zrobi sobie k徙iel rozja郾iaj帷a/dekoloryzacje.
Stary 2012-11-08, 17:49   #1993
ToxiiQ
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
GG do ToxiiQ

Cytat:
Napisane przez ToxiiQ Poka wiadomo嗆
Co zrobi 瞠by mie taki kolor? Okre郵i豉m wst瘼nie, 瞠 jest to 鈔edni br您. A jak wszystkie wiemy farb trzeba kupowa zawsze ja郾iejsz.
To jaki jasny br您/ ciemny blond? Ale z這ty, popielaty...?
Zesz豉m w豉郾ie z ciemnego br您u i panicznie boj si, 瞠by znowu ich za bardzo nie przyciemni
Mam taki sam kolor oczu i odcie sk鏎y jak Nina, wi璚 wiem, 瞠 mi przypasuje.
Moim wst瘼nym typem by Jasny Z這ty Br您 6.3 z Avonu, ewentualnie zmieszany z Jasnym Br您em, hmm?
Pomocy kochane..

Mog prosi o odpowiedzi?

Edytowane przez ToxiiQ
Czas edycji: 2012-11-08 o 18:12
ToxiiQ jest offline  
Stary 2012-11-09, 08:08   #1994
ania02041987
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
ten kolor by nawet chyba kilka razy ju omawiany w tym w徠ku

no 3.3 - ciemny br您 z這ty, nic dziwnego ze wysz造 prawie czarne...to mo積a by這 przewidzie a kolor na zdj璚iu jaki chcesz to jest 鈔edni blond z refleksami jasnego blondu.

albo poczekasz a sie zmyje (mo瞠sz zmiesza szampon z sod oczyszczon i na w這sy waln望 na 30 min to puszcza tez kolor) stosowa maski domowe z jajka, cytryny, miodu, to te rozjasni lekko, albo juz zrobi sobie k徙iel rozja郾iaj帷a/dekoloryzacje.

Owszem, by, ale ka盥y ma inny kolor wyj軼iowy, jedna musi rozja郾i, inna przyciemni w這sy.
Dlatego ja opisa豉m swoj histori w這s闚, kolor wyj軼iowy i kolor naturalny.
ania02041987 jest offline  
Stary 2012-11-09, 23:21   #1995
nasia95
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

Wie kto mo瞠 jaki to kolor? http://3.bp.blogspot.com/-ObsjpSCe5q...1600/hair2.jpg

nasia95 jest offline  
Stary 2012-11-10, 19:57   #1996
fantassia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

http://www.fanpop.com/spots/how-i-me...-wedding-photo A taki kolorek ma kt鏎a z Was?

Edytowane przez fantassia
Czas edycji: 2012-11-10 o 20:04
fantassia jest offline  
Stary 2012-11-10, 20:29   #1997
kanabis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90
Mam w這sy koloru 鈔edni blond, naturalne rzecz jasna i chcia豉bym uzyska taki kolor jak ma pani na zdj璚iach, jaki to odcien w og鏊e? i jak farbe kupi najlepiej?

i jeszcze jeden ciekawy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg hayden-panettiere3.jpg (95,9 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hayden-panettiere2.jpg (179,7 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hayden-panettiere1.jpg (138,7 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hayden-panettiere-cma-awards-07.jpg (83,0 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg shawn-johnson-lunch-derek-mark-04.jpg (89,8 KB, 20 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-11-10 o 22:36 Pow鏚: post pod postem
kanabis jest offline  
Stary 2012-11-10, 23:30   #1998
Zeila
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 464

Mo瞠 jest tutaj kto po dekoloryzacji i mo瞠 mi podpowiedzie jak doj嗆 z tego co mam, do tego co ma ta modelka z allegro.

Dekoloryzowa豉m praktycznie z czerni, teraz mam to co wida na zdj璚iu, ni to kasztan, ni to br您. Ale bardziej wpada w co czerwonego. Chcia豉bym teraz co mo瞠 troszk ja郾iejszego, ale nie wiem czy to mo磧iwe.

B璠 wdzi璚zna za jakie podpowiedzi.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Desktop.jpg (82,0 KB, 32 za豉dowa)
Zeila jest offline  
Stary 2012-11-11, 00:32   #1999
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ania02041987 Poka wiadomo嗆
Owszem, by, ale ka盥y ma inny kolor wyj軼iowy, jedna musi rozja郾i, inna przyciemni w這sy.
Dlatego ja opisa豉m swoj histori w這s闚, kolor wyj軼iowy i kolor naturalny.
a gdzie zdj璚ie Twojego koloru? to bardzo u豉twi porad. ja wnoskuj, 瞠 masz jasne, wi璚 musisz przyciemni. jak poka瞠sz zdj璚ie to wi璚ej powiem. sam ocie by omawiany kt鏎ymi farbami najbli瞠j go zrobi

Cytat:
Napisane przez nasia95 Poka wiadomo嗆
taki z這ty 鈔edni blond

Cytat:
Napisane przez fantassia Poka wiadomo嗆

mahoniowy ciemny blond, maho po prostu
Stary 2012-11-11, 21:16   #2000
201612280917
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 285

Dziewczyny, wczoraj farbowa豉m Lorealem Casting Gloss- kolor Maho. Wysz這, jak na drugim zdj璚iu. To by這 moje pierwsze farbowanie w這s闚. Co mam zrobi, 瞠by uzyska kolor, jak na 3 zdj璚iu? Zale篡 mi na zmywalnym farbowaniu. Pierwsze zdj璚ie to moje naturalne w這sy.

Zdj璚ie po farbowaniu by這 robione w dziennym 鈍ietle, chocia mam wra瞠nie, 瞠 przy normalnym o鈍ietleniu s po prostu ciemnobr您owe.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (97,7 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (84,9 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 14412.jpg (43,8 KB, 20 za豉dowa)

Edytowane przez 201612280917
Czas edycji: 2012-11-11 o 21:21
201612280917 jest offline  
Stary 2012-11-11, 22:03   #2001
fryz5
Zakorzenienie

casting jest farb bez amoniaku co nie oznacza 瞠 jest zmywalny.
hm maho z palette color shampoo (r闚nie farba bez amoniaku ale do嗆 trwa豉) daje taki odcien czerwieni ja na zdj璚iu.

jak chcesz co nietrwa貫go to jakie wi郾ie, czerwienie ciemne ale szamponetki w saszetkach
Stary 2012-11-12, 09:28   #2002
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863

Mo瞠 kto pomo瞠,jaka farba uzyska taki kolor? pyta豉m juz w watku dla br您owow這sych te
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ametyst82-1327789145.jpg (18,5 KB, 18 za豉dowa)

Moja wymiana:

Perfumy: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post70030916
julittaa22 jest offline  
Stary 2012-11-12, 11:37   #2003
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 308
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
odcien 10-0 to rozja郾iacz wiec bez sensu ze go miesza豉 z miodowym mog豉 sam miodowy na cale.

pigmentacja albo b璠ziesz mia豉 takie w這sy jak masz
pigmentacja ? Szto eta? Bo nie wiem co mam teraz zrobic zeby ocieplic wlosy
Friese jest offline  
Stary 2012-11-12, 12:10   #2004
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
pigmentacja ? Szto eta? Bo nie wiem co mam teraz zrobic zeby ocieplic wlosy
wprowadzenie pigmentu do w這sow, bo wydaje mi si ze masz wytrawione w這sy a takie w這sy nie reaguj na farby (opr鏂z odrost闚)
dowali豉 jeszcze mieszaj帷 miodowy z rozja郾iaczem, a m闚i貫m zebys sam miodowy da豉
Stary 2012-11-12, 12:27   #2005
safarii1550
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
zbyt ciemny kolor - jak poja郾i

Witajcie, mam pytanie mo瞠 kt鏎a z Was b璠zie wiedzia豉 jak pom鏂. Niedawno farbowa豉m samodzielnie w這sy farb Granier Color @ Shine ciemny blond na moje naturalne w這sy - kolor mysi (taki bond ale ciemniejszy) i wyszed mi o zgrozo bardzo bardzo ciemny br您. Chce je rozja郾i, ale nie na jak捷 platyne, czy jasny blond gdy taki odcie mi nie pasuje. Chcia豉bym 瞠 by wyszed w miar naturalny blond i BEZ ODCIENIA RUDO列I. Zastanawiam si nad farb Granier Color Naturals nr 7??
jak s康zicie? co poradzicie drogie Panie?
  • b璠 wdzi璚zna za pomoc !!
Stary 2012-11-12, 12:56   #2006
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: zbyt ciemny kolor - jak poja郾i

farba farby nie rozjasni, je瞠li chcesz kolor ja郾iejszy ni naturalny, czyli jasniejszy ni zanim na這zy豉 garniera 6 to musisz dekoloryzowa albo rozja郾ia, a do tego czasu moze wymywaj obecny kolor po prostu?
szampon do w這s闚 blond, szampon przeciw逝pie穎wy, maski naturalne z 鄴速ka, cytryny, oliwy, miodu, dodatkowo mozesz raz czy dwa zrobi im tak k徙iel oczyszczaj帷 ze dodasz sody oczyszczonej do szamponu i na這zysz to na mokre w這sy na 30 min, to je popl帷ze i przesuszy lekko, ale pu軼i kolor
Stary 2012-11-12, 13:56   #2007
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 308
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
wprowadzenie pigmentu do w這sow, bo wydaje mi si ze masz wytrawione w這sy a takie w這sy nie reaguj na farby (opr鏂z odrost闚)
dowali豉 jeszcze mieszaj帷 miodowy z rozja郾iaczem, a m闚i貫m zebys sam miodowy da豉
to tylko u fryzjera tak ?
bo wpisuje w google ,,wprowadzanie pigmentu do wlosa" i nie moge nic znalezc jak to sie robi, czym, jak ....
Friese jest offline  
Stary 2012-11-12, 14:56   #2008
fryz5
Zakorzenienie

sama mo瞠sz
kupujesz dwie farby , podstawow natur + odcie jaki chcesz, tu radze cieplejszy.
podstawowa czyli np jasny blond, bez 瘸dnego z這ty, popielaty, opalizuj帷y,miedziany,mio dowy. ma byc sam czysty kolor.

na wilgotne w這sy nak豉dasz sam krem z tubki (nie mieszasz z utleniaczem jak zawsze) bardzo dok豉dnie! najlepiej szerokim grzebieniem przeczesz w這sy zeby wszystko by這 odk豉dnie r闚no

po up造wie 20 min nak豉dasz docelowy kolor na to co masz, bez uprzedniego zmywania tego kremu, czyli ze masz ten krem na w這sach i na to nak豉dasz normalnie rozmieszan farb z utleniaczem 6%.

najlepiej jakby cos profesjonalnego zam闚i豉.

http://www.pro - sprzet.pl/loreal-majirel-majirouge-farba-do-wlosow-koloryzacja-trwala-50ml.html (usu my郵niki przed i za nawiasem)

odcienie 9 oraz 9,31/9,3

albo

http://www.pro - sprzet.pl/matrix-socolor-beauty-farba-do-wlosow-koloryzacja-trwala-60ml.html

9N oraz 9W/9G

masz tez odcie intensywnie kryj帷y 509G

do farby dokupujesz wode tylko 6%

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-11-12 o 14:58
fryz5 jest offline  
Stary 2012-11-12, 15:57   #2009
201612280917
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 285

Dzi瘯uj bardzo za odpowied! A czy mog t sam farb - mahoniowym castingiem "poprawi" dzisiaj kolor? Mo瞠 za kr鏒ko trzyma豉m farb, albo 幢e z豉pa豉, bo to by pierwszy raz?
201612280917 jest offline  
Stary 2012-11-12, 16:03   #2010
fryz5
Zakorzenienie

czy ja wiem, czy b璠zie r騜nica , ile trzyma豉? moze wyj軼 tak samo z tym, ze ciemniej.

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.