Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-11-19, 15:00   #2071
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
a majirel 10.21
Ale jest strasznie jasny, ja bym chcia豉 przyciemni
201607040946 jest offline  
Stary 2012-11-19, 15:11   #2072
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Ale jest strasznie jasny, ja bym chcia豉 przyciemni
a to jakie masz teraz
Stary 2012-11-20, 08:59   #2073
Sandora
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora

Dziewczyny co to jest za kolor w這s闚? Mam urod zimy, aczkolwiek czarne w這ski ju mi si znudzi造, to jest ch這dny jasny br您? Czy mo瞠 inaczej si nazywa?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 60_500x640.jpg (7,5 KB, 9 za豉dowa)
Sandora jest offline  
Stary 2012-11-20, 11:39   #2074
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sandora Poka wiadomo嗆
Dziewczyny co to jest za kolor w這s闚? Mam urod zimy, aczkolwiek czarne w這ski ju mi si znudzi造, to jest ch這dny jasny br您? Czy mo瞠 inaczej si nazywa?
tak, i by這 miliony rozm闚 o nim na wiza簑...wystarczy poczyta
Stary 2012-11-20, 13:48   #2075
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Sandora Poka wiadomo嗆
Ciemny popielaty blond z Londy na pocz徠ku tak mi wyszed

Fryz, mia豉m (przed chwil) SZARE w這sy, takie mocno stalowe, o zimnym lodowatym odcieniu, z tym 瞠 w豉郾ie szare a nie szary blond, wi璚 mi nie pasowa造.

Dzisiaj szuka豉m takiej farby jak w za陰czniku, a 瞠 nie znalaz豉m, skusi豉m si na miedziany blond. Bez czerwieni, sama rudo嗆, 7.4, z tym 瞠 nie wiem, jak mi wyjdzie na siwych w這sach, pewnie ciemniej. Zobaczymy za 10 min...
Stary 2012-11-20, 14:24   #2076
fryz5
Zakorzenienie

powinno rozjasni lekko. ale pilnuj
Stary 2012-11-20, 14:56   #2077
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
powinno rozjasni lekko. ale pilnuj
Wysz豉 mi czysta mied, jak na opakowaniu
Stary 2012-11-20, 14:59   #2078
olkabolka9
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Wpisy w blogu: 1

Pomo瞠cie mi? ;c
http://wizaz.pl/forum/blog.php?b=12820
olkabolka9 jest offline  
Stary 2012-11-20, 15:04   #2079
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Wysz豉 mi czysta mied, jak na opakowaniu
to w ko鎍u jaki chcia豉 kolor xD
Stary 2012-11-20, 15:16   #2080
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
to w ko鎍u jaki chcia豉 kolor xD
Nie znalaz豉m odcienia, kt鏎ego szuka豉m (wczoraj wrzuci豉m jako za陰cznik), wi璚 zdecydowa豉m si na miedziany blond 7.4 i wysz這 IDEALNIE
Stary 2012-11-20, 15:19   #2081
kyokushinkai
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145

Cytat:
Nie znalaz豉m odcienia, kt鏎ego szuka豉m (wczoraj wrzuci豉m jako za陰cznik), wi璚 zdecydowa豉m si na miedziany blond 7.4 i wysz這 IDEALNIE
Czyli jeste zadowolona? Poka efekt Teraz kolej na moje farbowanie;p
kyokushinkai jest offline  
Stary 2012-11-20, 15:19   #2082
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Witam wszystkich walcz帷ych o upragniony kolor wlos闚
Ja od d逝窺zego czasu pr鏏uj zrobi na moich w這sach taki jasny br您 z odcieniem rudego/czerwonego, ale 瞠by nie by ani rudy ani czerwony....
Moje w這sy naturalne to ciemny br您, ostatnio pr鏏owa豉m zrobi miedzi z loreala (bo stwierdzi豉m, 瞠 rozja郾i ciemne w這sy rudym, to wyjdzie taki br您) - blisko jestem, ale to jeszcze nie to, zale篡 mi na takim g喚bokim intensywnym kolorze... Co takiego, jak na tym zdj璚iu

prosz o pomoc....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg m鎩 kolor w這s闚.jpg (33,9 KB, 17 za豉dowa)
kasza80 jest offline  
Stary 2012-11-20, 15:22   #2083
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Poka wiadomo嗆
Czyli jeste zadowolona? Poka efekt Teraz kolej na moje farbowanie;p
Zadowolona, zdj璚ie w za陰czniku, miedziany blond 7.4.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2967.jpg (77,4 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2973.jpg (76,5 KB, 20 za豉dowa)
Stary 2012-11-20, 15:28   #2084
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Zadowolona, zdj璚ie w za陰czniku, miedziany blond 7.4.
yh mysla貫m ze chcesz popiel, ale jak jest ok to ok
Stary 2012-11-20, 15:28   #2085
kyokushinkai
Raczkowanie

C騜 mog powiedzie, bardzo 豉dny kolorek Ci wyszed
Stary 2012-11-20, 15:29   #2086
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich walcz帷ych o upragniony kolor wlos闚
Ja od d逝窺zego czasu pr鏏uj zrobi na moich w這sach taki jasny br您 z odcieniem rudego/czerwonego, ale 瞠by nie by ani rudy ani czerwony....
Moje w這sy naturalne to ciemny br您, ostatnio pr鏏owa豉m zrobi miedzi z loreala (bo stwierdzi豉m, 瞠 rozja郾i ciemne w這sy rudym, to wyjdzie taki br您) - blisko jestem, ale to jeszcze nie to, zale篡 mi na takim g喚bokim intensywnym kolorze... Co takiego, jak na tym zdj璚iu

prosz o pomoc....
to poka zdj璚ie koloru kt鏎y masz teraz b璠ziemy wiedzieli w kt鏎 strone mamy i軼
Stary 2012-11-20, 15:42   #2087
olkabolka9
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Wpisy w blogu: 1

Jaki kolor by mi pasowa w這s闚? I tutaj moje takie pytanie http://wizaz.pl/forum/blog.php?b=12820
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 521605_368842483203238_486263459_n.jpg (76,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00079.jpg (175,0 KB, 10 za豉dowa)
olkabolka9 jest offline  
Stary 2012-11-20, 15:55   #2088
kasza80
Rozeznanie

Znalaz豉m jeszcze zdj璚ia Rihhany, w豉郾ie o takim kolorze.
Moje zdj璚ia wklej wieczorkiem. Wydaje mi si, 瞠 jednak powinnam i嗆 w odcienie koloru czerwonego... a nie w rude. Wczoraj kupi豉m farb loreala blond miedziano-z這cisty, na opakowaniu ciemny br您 (powiedzmy, 瞠 m鎩 kolor) wygl康a na taki, jaki bym chcia豉....
Kiedy w sklepie zaczepi豉 mnie dziewczyna "z promocji", powiedzia豉 swoje, a ja zapyta豉m o jej kolor w這s闚 hi, hi, bo mia豉 w豉郾ie co takiego. Odpowiedzia豉 mi, 瞠 to joanna czerwona porzeczka, malowana na ciemne br您 w這sy.... ale ja joann nie chcia豉bym malowa...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg moje w這sy2.jpg (19,1 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg moje w這sy3.jpg (34,3 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg moje w這sy4.jpg (40,8 KB, 11 za豉dowa)
kasza80 jest offline  
Stary 2012-11-20, 16:13   #2089
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Znalaz豉m jeszcze zdj璚ia Rihhany, w豉郾ie o takim kolorze.
Moje zdj璚ia wklej wieczorkiem. Wydaje mi si, 瞠 jednak powinnam i嗆 w odcienie koloru czerwonego... a nie w rude. Wczoraj kupi豉m farb loreala blond miedziano-z這cisty, na opakowaniu ciemny br您 (powiedzmy, 瞠 m鎩 kolor) wygl康a na taki, jaki bym chcia豉....
Kiedy w sklepie zaczepi豉 mnie dziewczyna "z promocji", powiedzia豉 swoje, a ja zapyta豉m o jej kolor w這s闚 hi, hi, bo mia豉 w豉郾ie co takiego. Odpowiedzia豉 mi, 瞠 to joanna czerwona porzeczka, malowana na ciemne br您 w這sy.... ale ja joann nie chcia豉bym malowa...
ale co, taki kolor masz, czy taki chcesz mie?
wklej zdj璚ie obecnych w這s闚 to poradzimy co.

nie rozumiem jeszcze jednego, loreal z這to miedziany blond jest jasny a Ty m闚isz ze ciemny br您? :conf used:

czemu joann nie chcia豉by?
Stary 2012-11-21, 00:53   #2090
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
ale co, taki kolor masz, czy taki chcesz mie?
wklej zdj璚ie obecnych w這s闚 to poradzimy co.

nie rozumiem jeszcze jednego, loreal z這to miedziany blond jest jasny a Ty m闚isz ze ciemny br您? :conf used:

czemu joann nie chcia豉by?
Fryz5 dzi瘯uj za ch耩 pomocy
poni瞠j wklejam zdj璚ia - teraz moje naturalne w這sy (kt鏎e s ciemno-br您owe) s zafarbowane na kolor miedziany (loreal sublime mousse) i wysz這 co takiego. Przy g這wie kolor ja郾iejszy, na ko鎍ach ciemniejszy. Moje eksperymenty ca造 czas d捫 do koloru, kt鏎y chcia豉bym mie, czyli to pierwsze wklejone przeze mnie zdj璚ie (w moim pierwszym po軼ie).

Kupi豉m z loreala z這cisto-miedziany blond, poniewa tak sobie my郵, 瞠 moje ciemne w這sy troch rozja郾i i zostanie br您 z rudo-czerwonymi refleksami... Zastanawia豉m si jeszcze nad tym, 瞠by na moje naturalne (czyli ciemno-br您owe) w這sy na這篡 z loreala preference kolor pure paprika...

Joanny nie chc, poniewa do po這瞠nia tej farby kogo bym potrzebowa豉 - metoda tradycyjna-p璠zelek, miseczka. Lorealem (sublime mousse, excelent, casting) radz sobie sama. Poza tym s造sza豉m, 瞠 joanna niszczy mocno w這sy.....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1816.jpg (26,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1819.jpg (25,1 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1820.jpg (19,3 KB, 3 za豉dowa)
kasza80 jest offline  
Stary 2012-11-21, 01:22   #2091
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Fryz5 dzi瘯uj za ch耩 pomocy
poni瞠j wklejam zdj璚ia - teraz moje naturalne w這sy (kt鏎e s ciemno-br您owe) s zafarbowane na kolor miedziany (loreal sublime mousse) i wysz這 co takiego. Przy g這wie kolor ja郾iejszy, na ko鎍ach ciemniejszy. Moje eksperymenty ca造 czas d捫 do koloru, kt鏎y chcia豉bym mie, czyli to pierwsze wklejone przeze mnie zdj璚ie (w moim pierwszym po軼ie).

Kupi豉m z loreala z這cisto-miedziany blond, poniewa tak sobie my郵, 瞠 moje ciemne w這sy troch rozja郾i i zostanie br您 z rudo-czerwonymi refleksami... Zastanawia豉m si jeszcze nad tym, 瞠by na moje naturalne (czyli ciemno-br您owe) w這sy na這篡 z loreala preference kolor pure paprika...

Joanny nie chc, poniewa do po這瞠nia tej farby kogo bym potrzebowa豉 - metoda tradycyjna-p璠zelek, miseczka. Lorealem (sublime mousse, excelent, casting) radz sobie sama. Poza tym s造sza豉m, 瞠 joanna niszczy mocno w這sy.....
no to w ko鎍u chcesz miedziany br您 czy czerwie? pure paprik mog豉by na ca貫 waln望, jak chcesz ta czerwie rihanny to garniera color sensation polecam. oj wiesz albo nabierzesz wprawy w nak豉daniu farb p璠zelkiem (ja najbardziej j lubi) albo kogos poprosisz, albo b璠ziesz nak豉da豉 farby starym aplikatorem z innej farby. nie lubie aplikator闚 bo farba zostaje w 鈔odku i sie marnuje.

joanna nie niszczy wcale, chyba, ze rozjasniacz, ale farby s ok.
Stary 2012-11-21, 08:36   #2092
kyokushinkai
Raczkowanie

Troche ba豉m si wyboru koloru i farbowania. Ale do嗆 tego Dzi nawet 郾i mi sie m鎩 wymarzony kolor. Do嗆 tego blondu mam wi璚 trzeba co z tym zrobi Wyjdzie co wyjdzie W ostateczno軼i farbn na m鎩 ukochany czarny kolorek Chocia dopiero co nie dawno z niego zesz豉m.
Kupi najprawdopodoniej karmelow czekolad, tak jak mi tu radzi fryz5 Mam nadziej , 瞠 wyjdzie kolor zbli穎ny do tego ze zdj璚ia co ostatnio wrzuca豉m
Jeszcze tylko my郵 nad miodowym br您em

Edytowane przez kyokushinkai
Czas edycji: 2012-11-21 o 08:38 Pow鏚: dopisane zdanie
Stary 2012-11-21, 11:46   #2093
ania02041987
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Poka wiadomo嗆
Troche ba豉m si wyboru koloru i farbowania. Ale do嗆 tego Dzi nawet 郾i mi sie m鎩 wymarzony kolor. Do嗆 tego blondu mam wi璚 trzeba co z tym zrobi Wyjdzie co wyjdzie W ostateczno軼i farbn na m鎩 ukochany czarny kolorek Chocia dopiero co nie dawno z niego zesz豉m.
Kupi najprawdopodoniej karmelow czekolad, tak jak mi tu radzi fryz5 Mam nadziej , 瞠 wyjdzie kolor zbli穎ny do tego ze zdj璚ia co ostatnio wrzuca豉m
Jeszcze tylko my郵 nad miodowym br您em
Jak ju zafarbujesz w這sy, to wklej zdj璚ie i napisz jakiej farby u篡豉, bo ja te choruj na ten kolor
ania02041987 jest offline  
Stary 2012-11-21, 12:14   #2094
Wixy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Par miesi璚y temu farbowa豉m si na czerwono, ale mia豉m do嗆 tego ci庵喚go farbowania i w czerwcu zafarbowa豉m w這sy na ciemny br您, co a efekcie da這 czer. W zwi您ku z tym, 瞠 jestem naturaln ciemn blondynk i wakacj sp璠zi豉m w kraju, gdzie s這鎍a nie brakuje, w這sy szybko mi si rozja郾i造 do br您u, ale czerwie wci捫 by豉 Potem jako we wrze郾iu pofarbowa豉m si syossem, nie pami皻am jaki to by dok豉dnie kolor, ale co z toffii bodaj瞠, w ka盥ym razie wyszed br您owy. Obecnie mam juz du瞠 odrosty, dalej w這sy takie w kolorze br您u, a jeszcze dalej br您 z t nieszcz瘰n czerwieni. I teraz moje pytanie, jak wybra farb,瞠by si pozby tej czerwonej po鈍iaty? My郵a豉m o zimnym kasztanie z loreal. A mo瞠 kupi farb z hurtowni fryzjerskiej? Prosz o pomoc
Wixy jest offline  
Stary 2012-11-21, 12:20   #2095
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wixy Poka wiadomo嗆
Par miesi璚y temu farbowa豉m si na czerwono, ale mia豉m do嗆 tego ci庵喚go farbowania i w czerwcu zafarbowa豉m w這sy na ciemny br您, co a efekcie da這 czer. W zwi您ku z tym, 瞠 jestem naturaln ciemn blondynk i wakacj sp璠zi豉m w kraju, gdzie s這鎍a nie brakuje, w這sy szybko mi si rozja郾i造 do br您u, ale czerwie wci捫 by豉 Potem jako we wrze郾iu pofarbowa豉m si syossem, nie pami皻am jaki to by dok豉dnie kolor, ale co z toffii bodaj瞠, w ka盥ym razie wyszed br您owy. Obecnie mam juz du瞠 odrosty, dalej w這sy takie w kolorze br您u, a jeszcze dalej br您 z t nieszcz瘰n czerwieni. I teraz moje pytanie, jak wybra farb,瞠by si pozby tej czerwonej po鈍iaty? My郵a豉m o zimnym kasztanie z loreal. A mo瞠 kupi farb z hurtowni fryzjerskiej? Prosz o pomoc
oj tak 豉two sie nie pozb璠ziesz, a jaki chcesz kolor? musia豉by polo篡c natur ( sam ciemny blond np czyli numer 6) bo on ma ziele a ziele niweluje czerwie. generalnie ja bym zrobi k徙iel rozjasniaj帷 albo dekoloryzacj i nowy kolor bo trudno b璠zie wybi ta czerwie
Stary 2012-11-21, 12:55   #2096
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
no to w ko鎍u chcesz miedziany br您 czy czerwie? pure paprik mog豉by na ca貫 waln望, jak chcesz ta czerwie rihanny to garniera color sensation polecam. oj wiesz albo nabierzesz wprawy w nak豉daniu farb p璠zelkiem (ja najbardziej j lubi) albo kogos poprosisz, albo b璠ziesz nak豉da豉 farby starym aplikatorem z innej farby. nie lubie aplikator闚 bo farba zostaje w 鈔odku i sie marnuje.

joanna nie niszczy wcale, chyba, ze rozjasniacz, ale farby s ok.
Faktycznie, jak si nad tym zastanowi, to moje pierwsze zdj璚ie i te zdj璚ia rihanny to dwa r騜ne odcienie. Ja chc uzyska kolor taki jak na pierwszym zdj璚iu - wklejam je jeszcze raz. Nie wiem jak go okre郵i - czy to jest w豉郾ie miedziano-rudy br您? Czy je郵i na moje obecne w這sy po這篡豉bym pure paprika to wysz這by co podobnego?? Jak uwa瘸sz, jaki kolor by wyszed, jakbym na moje obecne w這sy po這篡豉 ten miedziano-z這cisty blond z loreala excelent? mam go w domu, chyba za szybko go kupi豉m....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg m鎩 kolor w這s闚.jpg (33,9 KB, 5 za豉dowa)
kasza80 jest offline  
Stary 2012-11-21, 13:20   #2097
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Faktycznie, jak si nad tym zastanowi, to moje pierwsze zdj璚ie i te zdj璚ia rihanny to dwa r騜ne odcienie. Ja chc uzyska kolor taki jak na pierwszym zdj璚iu - wklejam je jeszcze raz. Nie wiem jak go okre郵i - czy to jest w豉郾ie miedziano-rudy br您? Czy je郵i na moje obecne w這sy po這篡豉bym pure paprika to wysz這by co podobnego?? Jak uwa瘸sz, jaki kolor by wyszed, jakbym na moje obecne w這sy po這篡豉 ten miedziano-z這cisty blond z loreala excelent? mam go w domu, chyba za szybko go kupi豉m....
po tym excelent wyszedlby mniej rudy najwyzej zrobisz innym razem lorealem feria, ale chyba mango b璠zie lepsze od pure papriki kt鏎a wpada w czerwie
Stary 2012-11-21, 13:26   #2098
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
po tym excelent wyszedlby mniej rudy najwyzej zrobisz innym razem lorealem feria, ale chyba mango b璠zie lepsze od pure papriki kt鏎a wpada w czerwie
myslisz, 瞠 mango b璠zie bardziej rude? W豉郾ie zastanawia豉m czym si r騜ni mango od pure paprika...

Dzi瘯i, b璠 testowa
kasza80 jest offline  
Stary 2012-11-21, 13:31   #2099
fryz5
Zakorzenienie

tym 瞠 pure paprika jest bardziej czerwona od mango
Stary 2012-11-21, 20:00   #2100
Wixy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cytat:
oj tak 豉two sie nie pozb璠ziesz, a jaki chcesz kolor? musia豉by polo篡c natur ( sam ciemny blond np czyli numer 6) bo on ma ziele a ziele niweluje czerwie. generalnie ja bym zrobi k徙iel rozjasniaj帷 albo dekoloryzacj i nowy kolor bo trudno b璠zie wybi ta czerwie

My郵a豉m o tym zimnym czy tam mro幡ym kasztanie. Nie wiem czy ciemny blond mi z豉pie, bo obecnie mam raczej bardziej br您owe w這sy, a z tego co wiem farba farby nie rozja郾i. My郵a豉m o dekoloryzacji, ale jak usy豉sza豉m cen (mam do嗆 d逝gie w這sy) to mi wszystko opad這 Co do k徙i瘭i to troch boj si sama robi takie rzeczy. Druga sprawa to, to 瞠 w這sy mam ju do嗆 zniszczone, przesuszone, bo p馧 roku temu robi豉m rozja郾ianie,瞠by mie t nieszcz瘰n czerwie, tak瞠 obawiam si,瞠 po dekoloryzacji czy k徙ieli nic by z nich nie zosta這
A je郵i nawet ten ciemny blond to farba fryzjerska czy sklepowa? Czy raczej nie ma r騜nicy?

Edytowane przez Wixy
Czas edycji: 2012-11-21 o 22:03
Wixy jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.