Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 72 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-11-25, 13:12   #2131
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

W徠ki zwykle nie s usuwane (no chyba 瞠 pojawia si dubel, wtedy tak), a przesuwane do zbiorczych.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mellancholia Poka wiadomo嗆
Czesc dziewczyny, mam problem z tym, co ostatnio zrobilam sobie na glowie.
Mialam dlugo czerwone wlosy, ale chcialam jakiejs zmiany, to poszlam do sklepu i zakupiwszy dwa opakowania rozjasniacza Joanny... no, coz, efekt doprowadzil mnie do placzu.
Przod czerwony, odrosty zolte, reszta ruda. Niestety nie przewidzialam, ze moze mi az tak nie wyjsc.
Poszlam pare dni pozniej do fryzjerki, ktora stwierdzila, ze nie mozna wyrownac koloru, no bo nie, bo trzeba schodzic, nic mi nie wyjdzie. Nie chcialo jej sie rozjasniac samego przodu? Nie wiem. W kazdym razie zrobila mi wlosy rude, jednak przod wciaz mam ciemniejszy, czerwonawy, a odrosty jasniejsze (choc teraz juz nie widac tego jakos dramatycznie, chyba prawie w ogole nawet)

No i do sedna:
W tej chwili wychodza juz moje brazowe wloski, a reszta wciaz nierowna (troche mniej, ale wciaz...).
Bardzo chcialabym miec taki kolor, jak ten najjasniejszy, na wiekszosci wlosow. Jest to jasny rudy wchodzacy w blond, nie wiem sama jak to okreslic.
I teraz pytanie czy jestem w stanie zrobic cos z tym sama w domu? Tzn. sama polozyc jakas farbe? Jesli tak, to jaka? Miodowy blond chwycilby mi w miare te odrosty, zeby nie wygladalo to dramatycznie? Nie chce przyciemniac wlosow, chce zeby byly w koncu jasne :<
Czy konieczna jest wizyta u fryzjera?

Ech, mam nadzieje, ze w miare skladnie to napisalam i ktoras z was wie czy mozna cos z tym zrobic, bo nie ukrywam, ze wolalabym nie wydawac kilkudziesieciu zlotych znow na fryzjera :P

P.S. - chyba wrzucilam w zlym miejscu z tego wszystkiego, przepraszam moderatorow z gory, jesli trzeba temat przenosic :s
Tych ciemnoczerwonych raczej miodowy blond nie chwyci, chyba 瞠 rozja郾iacz, ale to bardzo niszczy w這sy (piszesz, 瞠 raz ju u篡wa豉).
201607040946 jest offline  
Stary 2012-11-25, 13:39   #2132
marrunia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆

spr鏏uj z wellatonem 9/3

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka wiadomo嗆
ta dziewczyna ma podobny kolor, a robi 10 z Garniera http://yesiwantyouback.blogspot.com/...arnier-10.html
Ja tam g這w dawa豉m, 瞠 to 10 i to ze z這tem/be瞠m, ale postanowi豉m napisa do Bunny ....i stwierdzi豉 bez zastanowienia, 瞠 to popielato opalizuj帷a 9 (9,21/9,22). Tylko, 瞠 ja mam tak 9 na g這wie i tak nie wygl康aj moje w這sy A k豉嗆 teraz 9,3 - to ziele murowana...a mo瞠 si myl:/

Bunny napisa豉 mi, 瞠bym w takim razie po這篡豉 10.21 na to co mam tylko z oksy 9% na odrost, a na reszt 6%.

Czy wy窺za woda ma w og鏊e jakie znaczenie w moim przypadku je郵i u篡wam 6% ca造 czas i odrost 豉dnie mi wychodzi - nie rudzieje?
marrunia jest offline  
Stary 2012-11-25, 14:01   #2133
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez marrunia Poka wiadomo嗆
Ja tam g這w dawa豉m, 瞠 to 10 i to ze z這tem/be瞠m, ale postanowi豉m napisa do Bunny ....i stwierdzi豉 bez zastanowienia, 瞠 to popielato opalizuj帷a 9 (9,21/9,22). Tylko, 瞠 ja mam tak 9 na g這wie i tak nie wygl康aj moje w這sy A k豉嗆 teraz 9,3 - to ziele murowana...a mo瞠 si myl:/

Bunny napisa豉 mi, 瞠bym w takim razie po這篡豉 10.21 na to co mam tylko z oksy 9% na odrost, a na reszt 6%.

Czy wy窺za woda ma w og鏊e jakie znaczenie w moim przypadku je郵i u篡wam 6% ca造 czas i odrost 豉dnie mi wychodzi - nie rudzieje?
hm u mnie na laptopie kolor na zdj璚iu wygl康a na typowy z這cisty a nie per這wy ani popielaty ale takie jest w豉snie radzenie przez internet niestety, ka盥y z nas mo瞠 widzie inny odcie na jednym zdj璚iu prawda? powiedz bunny o tym ze odrost na 6% Ci nie rudzieje.
Stary 2012-11-25, 14:20   #2134
Maqua
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 434
Dot.: Kolor marzenie...

Cytat:

szukaj odcieni z numerem 6.3 ewentualnie 6.34
Allwaves 6.4 jest strasznie czerwony... A ja chc taki rudawy br您
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg scarlett.jpg (68,3 KB, 13 za豉dowa)
Maqua jest offline  
Stary 2012-11-25, 14:48   #2135
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maqua Poka wiadomo嗆
Allwaves 6.4 jest strasznie czerwony... A ja chc taki rudawy br您
nie napisa貫m 6.4 bo wiem ze to jest mied czysta, ciemniejsza. napisa貫m 6.3 albo 6.34 wi璚 nie wiem sk康 6.4 poszukaj moze w lorealu?

http://expertfryz.pl/ftp/aukcje/loreal/majirel44.jpg

6,41 albo 6,32

http://expertfryz.pl/ftp/aukcje/loreal/majirel33.jpg

6,34 ten bym bra

to s z Loreal Majirel
Stary 2012-11-25, 14:57   #2136
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
nie napisa貫m 6.4 bo wiem ze to jest mied czysta, ciemniejsza. napisa貫m 6.3 albo 6.34 wi璚 nie wiem sk康 6.4 poszukaj moze w lorealu?

http://expertfryz.pl/ftp/aukcje/loreal/majirel44.jpg

6,41 albo 6,32

http://expertfryz.pl/ftp/aukcje/loreal/majirel33.jpg

6,34 ten bym bra

to s z Loreal Majirel
Liter闚ka, 6.3 jest czerwona w palecie Allwaves. Te kolory Loreala s faktycznie lepsze, ale drogie...
Maqua jest offline  
Stary 2012-11-25, 15:12   #2137
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Liter闚ka, 6.3 jest czerwona w palecie Allwaves. Te kolory Loreala s faktycznie lepsze, ale drogie...
ja wiem czy takie drogie, polecam Ci je bo ich u篡wa貫m a allwaves nie. poza tym cena zalezy od tego gdzie kupisz dorwiesz loreala za 20z juz a to jest chyba w miare ok jak ja fryzjerskie?

moze 3 w allwaves jest czerwona nie wiem
Stary 2012-11-25, 15:32   #2138
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 621

Cytat:
鈔edni blond

nie wiemy jakie masz teraz w這sy aby doradzi (nie widzimy ich) karmelowa czekolada by豉by ok, ale w豉snie nie wiem jak ciemne masz obecnie w這sy, a farba farby i tak nie rozjasni

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------
dzi瘯i pi瘯ne za odpowied i ju dodaj w za陰czniku moje aktualne w這sy (sorki, ale tylko takie najnowsze zdj璚ie w這s闚 mam obecnie, dodam, 瞠 by這 ono robione z lamp, wi璚 mog by ew. ma貫 przek豉mania co do koloru, powiedzia豉bym, 瞠 s nieco ja郾iejsze w 鈍ietle dziennym, ale mniej wi璚ej tak wygl康aj moje w這sy na dzie dzisiejszy)
tak wi璚 licz na ponown odp w takim razie czy decydowa si na t karmelow czekolad czy mo瞠 co innego

wlosy.jpg

Edytowane przez ifellinlovewithadeadboy
Czas edycji: 2012-11-25 o 15:34
ifellinlovewithadeadboy jest offline  
Stary 2012-11-25, 15:34   #2139
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifellinlovewithadeadboy Poka wiadomo嗆
dzi瘯i pi瘯ne za odpowied i ju dodaj w za陰czniku moje aktualne w這sy (sorki, ale tylko takie najnowsze zdj璚ie w這s闚 mam obecnie, dodam, 瞠 by這 ono robione z lamp, wi璚 mog by ew. ma貫 przek豉mania co do koloru, ale mniej wi璚ej tak wygl康aj moje w這sy na dzie dzisiejszy)
tak wi璚 licz na ponown odp w takim razie czy decydowa si na t karmelow czekolad czy mo瞠 co innego

Za陰cznik 4994728
hm sa do嗆 intensywnie miedziane... ja bym zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 conajmniej do bladej pomara鎍zy, i k豉軼 potem popielat farb i 鈔edni blond
Stary 2012-11-25, 15:39   #2140
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka wiadomo嗆
za陰cznik 1, 2 - moje w這sy obecnie (w dobrym o鈍ietleniu s subtelnie ja郾iejsze, jednak bli瞠j im do br您闚 ni wymarzonej Rudo軼i)
za陰cznik 3,4 - moje w這sy p馧 roku temu (wida ko鎍闚ki zawsze ciemniejsze bo dostawa造 wi璚ej i wi璚ej henny za ka盥ym razem)

m鎩 problem polega na tym, 瞠 niepotrzebnie k豉d豉m henn przy malowaniu na ca這嗆, zamiast ograniczy koloryzacj tylko do odrost闚. mam teraz kud造 ciemniejsze ni mie chcia豉bym.

za陰cznik 5,6 - to chc uzyska.

poluj od tygodnia na rozja郾iacz Chantal (zgodnie z porad Andy'ego ) ale w moim Lublinie nie mog znale潭 a chc w najbli窺zych dniach rozprawi si z tymi w這sami. Trzeba je o ton rozja郾i chyba? Bardzo mi zale篡 by maksymalnie najmniej je zniszczy, na pewno nie b璠 k豉d豉 na w這sy przy g這wie, NO WAY. Tak 10 cm od skalpu.

Dobra, rad嬈ie, rumianek i cytryna tu nie pomagaj.
ale ty chcesz kapiel rozjasniaczem na henne?
ja bym sie bala zielonej poswiaty- zalezy jaka henne kladlas- ja hennowa nie jestem to ci nie powiem co ci wyjdzie.
ale sa inne dobre rozjasniacze nie tylko chantal- pojedz do hurt fryz to cos kupisz zalezy ile chcesz wydac, panie cie tam pokieruja
Stary 2012-11-25, 15:52   #2141
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
ja wiem czy takie drogie, polecam Ci je bo ich u篡wa貫m a allwaves nie. poza tym cena zalezy od tego gdzie kupisz dorwiesz loreala za 20z juz a to jest chyba w miare ok jak ja fryzjerskie?

moze 3 w allwaves jest czerwona nie wiem
Mam bardzo g瘰te w這sy za zapi璚ie stanika, wi璚 pewnie jedna nie starczy
Maqua jest offline  
Stary 2012-11-25, 16:00   #2142
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Mam bardzo g瘰te w這sy za zapi璚ie stanika, wi璚 pewnie jedna nie starczy
a zwykle ile farby Ci szlo? i jakiej, majirela masz 125ml po zmieszaniu bo masz proporcj 1:1.5 tzn 50ml farby + 75ml ultleniacza. powinno wystaczyc jak nak豉dasz oszcz璠nie i umiej皻nie.

ale fakt allwaves masz wi璚ej. tylko po prostu nie znam tej firmy nie u篡wa貫m wi璚 nie poradz odcienia z allwaves, najlepiej z這to miedziany ciemny blond
Stary 2012-11-25, 16:08   #2143
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
a zwykle ile farby Ci szlo? i jakiej, majirela masz 125ml po zmieszaniu bo masz proporcj 1:1.5 tzn 50ml farby + 75ml ultleniacza. powinno wystaczyc jak nak豉dasz oszcz璠nie i umiej皻nie.

ale fakt allwaves masz wi璚ej. tylko po prostu nie znam tej firmy nie u篡wa貫m wi璚 nie poradz odcienia z allwaves, najlepiej z這to miedziany ciemny blond
Nie u篡wa豉m nigdy farby z tubki, wi璚 trudno mi powiedzie. Dzi瘯uj za konsultacj
Maqua jest offline  
Stary 2012-11-25, 16:18   #2144
mellancholia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

Ech, to ja nie wiem co zrobic, jaka polozyc farbe, zeby kolor sie wyrownal i byl w miare jasny
Ten przod jest o jakies 1-2 tony ciemniejszy od reszty wlosow.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.
mellancholia jest offline  
Stary 2012-11-25, 17:22   #2145
marrunia
Raczkowanie

Cytat:
hm u mnie na laptopie kolor na zdj璚iu wygl康a na typowy z這cisty a nie per這wy ani popielaty ale takie jest w豉snie radzenie przez internet niestety, ka盥y z nas mo瞠 widzie inny odcie na jednym zdj璚iu prawda? powiedz bunny o tym ze odrost na 6% Ci nie rudzieje.

Bunny wie, o 6%. Mam naprawd du穎 zaufania do Bunny i jej porad dla mnie Chcia豉m po prostu dopyta na tym w徠ku - co dwie g這wy to nie jedna - o ile te powiedzenie tu pasuje hehe
Dzi瘯i jak zawsze Andy
Poszukam innych zdj耩 tej kobitki w czapeczce i wtedy si zg這sz ponownie
marrunia jest offline  
Stary 2012-11-25, 17:28   #2146
marrunia
Raczkowanie

Znalaz豉m kolejne zdj璚ie A jak teraz wida? Chyba wyra幡iejsze prawda?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image1xxlql.jpg (51,5 KB, 12 za豉dowa)
marrunia jest offline  
Stary 2012-11-25, 17:35   #2147
marrunia
Raczkowanie

A jak oceniacie ten kolor? Jaki to mo瞠 by numerek?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2790172546.jpg (20,5 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg image1xxla.jpg (119,8 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg image1xxl.jpg (119,3 KB, 6 za豉dowa)
marrunia jest offline  
Stary 2012-11-25, 19:54   #2148
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 271
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
ale ty chcesz kapiel rozjasniaczem na henne?
ja bym sie bala zielonej poswiaty- zalezy jaka henne kladlas- ja hennowa nie jestem to ci nie powiem co ci wyjdzie.
ale sa inne dobre rozjasniacze nie tylko chantal- pojedz do hurt fryz to cos kupisz zalezy ile chcesz wydac, panie cie tam pokieruja
Ok, ju wiem gdzie kupi rozja郾iacz (na Zamojskiej) - tylko chcia豉bym od Was us造sze w豉郾ie czy w jaki konkretny spos鏏 powinnam przeprowadzi to rozja郾ianie...
sylvia_doll jest offline  
Stary 2012-11-25, 20:29   #2149
Ishani
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 569

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Rozjasniacz da Ci zoltko, ktore bedziesz musiala korygowac farba pastelowa. Jak masz ciemne wlosy, byc moze bedziesz musiala polozyc rozjasniacz a na to farbe rozjasniajaca z najwyzszego poziomu 11 alo 12 zaleznie od firmy, z popielem i fioletem po kropce, ewentualnie z perla, czy lekkim rozem.

Uwazam, ze najlepiej bedzie, jak pojdziesz do fryzjerki. Aby osiagnac ten kolor bedziesz potrzebowala minimum 3 srodkow: rozjasniacz, nawet dwie rozne farby farby, nie mowiac o wodach. A na dodatek musialabys sobie kupic profesjonalny szampon z pigmentem perlowym lub maske do schladzania wlosow, bo to sie tak ladnie nie trzyma bez zwlaczania zolci.
dzieki

Cytat:
a jakie masz naturalne? da rade sama farba ale musi by bardzo mocna i mie wod 12%, lepiej miec lekko ciemniejszy kolor ni m璚zy je rozja郾iaczem serio
Moje w這sy: http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ctureid=133688
Taki ciemny blond czy co w ten dese :3 Bardzo mi ja郾iej od s這鎍a, do jasnego blondu.

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-11-25 o 20:30
Ishani jest offline  
Stary 2012-11-25, 21:10   #2150
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marrunia Poka wiadomo嗆
A jak oceniacie ten kolor? Jaki to mo瞠 by numerek?
jak dla mnie albo natura z 0 po kropce np 10/0 albo natura ze z這tem 10.03 lekkie z這to takie

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka wiadomo嗆
Ok, ju wiem gdzie kupi rozja郾iacz (na Zamojskiej) - tylko chcia豉bym od Was us造sze w豉郾ie czy w jaki konkretny spos鏏 powinnam przeprowadzi to rozja郾ianie...
chantal? kup do niego wod 6% (wody ma byc 2 razy tyle ml do gram rozja郾iacza) na堯 na w這sy i czekaj

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishani Poka wiadomo嗆
dzieki

Moje w這sy: http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ctureid=133688
Taki ciemny blond czy co w ten dese :3 Bardzo mi ja郾iej od s這鎍a, do jasnego blondu.
namocniejsza farba ze sklepowych to palette A10 albo 219 i nimi mo瞠sz pr鏏owa
Stary 2012-11-25, 23:06   #2151
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

do fryz5 - ja wiem, 瞠 to kompletnie nie na temat, ale szybciutko pozwol sobie na off topik - recenzowa貫 prostownic remington s9500 ona naprawd jest taka super? Czy znasz mo瞠 co fajniejszego np. nie wiem co o tym mysle http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...lna-cutek.html

dzi瘯i i jeszcze raz sorry
kasza80 jest offline  
Stary 2012-11-25, 23:24   #2152
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
do fryz5 - ja wiem, 瞠 to kompletnie nie na temat, ale szybciutko pozwol sobie na off topik - recenzowa貫 prostownic remington s9500 ona naprawd jest taka super? Czy znasz mo瞠 co fajniejszego np. nie wiem co o tym mysle http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...lna-cutek.html

dzi瘯i i jeszcze raz sorry
nie znam. ale serio, polecam gor帷o per這wego remingtona
Stary 2012-11-25, 23:27   #2153
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
dzi瘯i to ju mam prezent 鈍i徠eczny dla siebie
kasza80 jest offline  
Stary 2012-11-26, 12:14   #2154
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Pisz, 瞠 wyrywa i szarpie w這sy (w這sy dostaj si pomi璠zy p造ki a obudow) i bardzo niszczy w這sy - sporadyczne opinie, ale si powtarzaj - To prawda?
kasza80 jest offline  
Stary 2012-11-26, 12:25   #2155
BermudaBlue
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

zosta usuni皻y bo mo瞠 by uznany za spam, lub taki w徠ek juz jest

jaki jasny blond poziom 8 po堯 np wellaton 8/0

no o 11:41 ----------

My郵isz, 瞠 chwyci i efekt b璠zie podobny? Bo zastanawiam si czy b璠zie to taki w miar naturalny efekt- moje naturalnie by造 ciemny blond/ jasny br您 z takimi z這tymi refleksami, mimo, 瞠 jestem ch這dnym typem i pasuj mi raczej wpadaj帷e w srebro w這sy Dlatego tak my郵 czy to dobry pomys
BermudaBlue jest offline  
Stary 2012-11-26, 12:29   #2156
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Pisz, 瞠 wyrywa i szarpie w這sy (w這sy dostaj si pomi璠zy p造ki a obudow) i bardzo niszczy w這sy - sporadyczne opinie, ale si powtarzaj - To prawda?
co do niszczenia- 235*C pali fakt, pr鏏owa貫m, ale prostujesz na nizszej i z kosmetykami termoochronnymi to nie powinnas si martwi o palenie (kosmetyki termoochronne powinny byc stosowane zawsze, przy kazdej prostownicy) a co do wyrywania to nie zauwazy貫m, wyrywa starszy model sleek&curl a przy pearl nie zauwa篡貫m.

Cytat:
Napisane przez BermudaBlue Poka wiadomo嗆
zosta usuni皻y bo mo瞠 by uznany za spam, lub taki w徠ek juz jest

jaki jasny blond poziom 8 po堯 np wellaton 8/0

no o 11:41 ----------

My郵isz, 瞠 chwyci i efekt b璠zie podobny? Bo zastanawiam si czy b璠zie to taki w miar naturalny efekt- moje naturalnie by造 ciemny blond/ jasny br您 z takimi z這tymi refleksami, mimo, 瞠 jestem ch這dnym typem i pasuj mi raczej wpadaj帷e w srebro w這sy Dlatego tak my郵 czy to dobry pomys
ja poleci貫m ten kolor patrzac na zdj璚ie. chcesz to mo瞠sz uzy ciemnego blondu z palette N5 wychodzi fajnie i naturalnie
Stary 2012-11-26, 13:25   #2157
Sybil Vane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Witajcie,
mam pytanie. Mianowicie rozja郾i豉m swoje wielokrotnie farbowane na ciemny br您 w這sy. U篡豉m rozja郾iacza Joanny (tak, wiem, 瞠 to nie metoda, ale mia豉m wielokrotnie przez fryzjera robion dekoloryzacj i kondycja w這s闚 by豉 taka sama jak po Joannie) i na to po這篡豉m farb Syoss ProNature 韉emny Blond. Efekt jaki uzyska豉m wida na zdj璚iach. Ot騜 chcia豉bym ten kolor utrzyma i nie wiem jakiej farby dalej u篡, bo Syoss wydaje mi si za ciemny. My郵 o Garnier Color Naturals - Blond - jak na za陰czniku. Og鏊nie zdaje mi si, 瞠 powinnam u篡 poziomu 8 lub nawet 7.
Mo瞠 macie jakie inne pomys造?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20121126331.jpg (116,9 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20121126332.jpg (162,2 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20121126341.jpg (148,8 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P52001-7-pack.jpg (15,6 KB, 7 za豉dowa)
Sybil Vane jest offline  
Stary 2012-11-26, 13:33   #2158
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka wiadomo嗆
Witajcie,
mam pytanie. Mianowicie rozja郾i豉m swoje wielokrotnie farbowane na ciemny br您 w這sy. U篡豉m rozja郾iacza Joanny (tak, wiem, 瞠 to nie metoda, ale mia豉m wielokrotnie przez fryzjera robion dekoloryzacj i kondycja w這s闚 by豉 taka sama jak po Joannie) i na to po這篡豉m farb Syoss ProNature 韉emny Blond. Efekt jaki uzyska豉m wida na zdj璚iach. Ot騜 chcia豉bym ten kolor utrzyma i nie wiem jakiej farby dalej u篡, bo Syoss wydaje mi si za ciemny. My郵 o Garnier Color Naturals - Blond - jak na za陰czniku. Og鏊nie zdaje mi si, 瞠 powinnam u篡 poziomu 8 lub nawet 7.
Mo瞠 macie jakie inne pomys造?
no to chcesz utrzymac obecny kolor czy rozjasni? ten kolor si zmyj spokojnie, ten garnier wyjdzie ciemno. nie farbuj na razie, joanna faktycznie by豉 b喚dem, no積a by這 zrobi to lepiej, a najwyra幡iej fryzjer nie robi dekoloryzacji tylko rozjasni
Stary 2012-11-26, 16:06   #2159
Sybil Vane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Cytat:
no to chcesz utrzymac obecny kolor czy rozjasni? ten kolor si zmyj spokojnie, ten garnier wyjdzie ciemno. nie farbuj na razie, joanna faktycznie by豉 b喚dem, no積a by這 zrobi to lepiej, a najwyra幡iej fryzjer nie robi dekoloryzacji tylko rozjasni

Chc utrzyma ten kolor, kt鏎y jest teraz. Mam wra瞠nie, 瞠 sp逝kiwanie si sko鎍zy這 (na szcz窷cie moje w這sy wybaczaj mi wariactwa)
Sybil Vane jest offline  
Stary 2012-11-26, 19:19   #2160
Martek_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 202

Cze嗆. Chcia豉bym si dowiedzie czy mog uzyska czerwie na moich w這sach. Chodzi mi o do嗆 ciemny, stonowany odcie, a nie ra膨c i krwist czerwie Czy jest taka mo磧iwo嗆, a je瞠li nie to na co mog liczy bez rozja郾iacza. Swoje naturalki mam br您owe, niefarbowane (zdj璚ie w s這鎍u)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1509.jpg (127,9 KB, 32 za豉dowa)

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.