Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 74 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-11-29, 09:20   #2191
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Orientuje si kto jak wychodzi Recital Preference Z這ta Mied 7.43 ale ma jaki dopisek K2...?

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2012-11-29 o 09:22
drevnikocurek jest offline  
Stary 2012-11-29, 09:27   #2192
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka wiadomo嗆
Orientuje si kto jak wychodzi Recital Preference Z這ta Mied 7.43 ale ma jaki dopisek K2...?
ojej a w polsce mamy go? chyba nie mamy, tylko 7.4 mango
Stary 2012-11-29, 10:13   #2193
drevnikocurek
Raczkowanie

Jest W RossMannie!!! Promocja za 24,99 ^^ Kupi豉m, ,wiec jest

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
Stary 2012-11-29, 10:50   #2194
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Jest W RossMannie!!! Promocja za 24,99 ^^ Kupi豉m, ,wiec jest
serio. nie znam go pierszy raz go widz ;D powinien by subtelniejszy i bardziej z這ty ni samo mango
Stary 2012-11-29, 11:23   #2195
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
serio. nie znam go pierszy raz go widz ;D powinien by subtelniejszy i bardziej z這ty ni samo mango
To wypr鏏uj na moich mocno spranych rudych i wrzuc zdj璚ia przed i po

Blog
Stary 2012-11-29, 12:18   #2196
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
To wypr鏏uj na moich mocno spranych rudych i wrzuc zdj璚ia przed i po
no spr鏏uj powinno jak excellence wyj軼 bo to ten sam odcie numerowo
Stary 2012-11-29, 16:24   #2197
pepita
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 783

Cze嗆 wszystkim. Od kilku dni przeszukuj wiza i google i nic Chyba wyvzerpa造 mi si ju frazy mo磧iwe do wpisania Mam w這sy w odcieniu ciemnego blondu, do tej pory malowa豉m je satynowym blondem castinga jednak mama nam闚i豉 mnie na mieszank 2 kolor闚 castinga: 634-miodowy karmel i 645-bursztyn, oczekiwa豉m rudo軼i, wyszed jasny, z這ty br您... Nie jestem zadowolona z koloru dlatego planuj powr鏂i do blondu, kupi豉m ju nawet 2 opakowania farby blond na poziomie 9 jednak czekam a kolor wyp逝cze si jeszcze bardziej, obecnie m鎩 kolor w這s闚 to ciemny blond/jasny br您, co pomi璠zy 6 a 7, ale ju coraz bli瞠j 7 Jednak dopiero niedawno zacz窸am zastanawia si, czy zakup lodowego blondu (910) by dobrym wyborem, no ale kupi豉m, przepad這, nie mam pieni璠zy na kolejne 2 opakowania... Nie licz na to, 瞠 od razu wyjdzie mi ta 9 na w這sach jednak jaki kolor mog uzyska k豉d帷 na moje w這sy farb o takim odcieniu?

pokochaj uszate serduszko

Wybieram Physiogel Codzienne Nawil瘸nie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2012-11-29 o 16:26
pepita jest offline  
Stary 2012-11-29, 18:54   #2198
_Angelina_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 998

Cytat:
o! ciekawa jestem efekt闚
_Angelina_ jest offline  
Stary 2012-11-29, 19:57   #2199
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Poka wiadomo嗆
o! ciekawa jestem efekt闚
Mam nadziej, 瞠 nie ma drobin czerwieni jak mango i loreal excellence 7.43 (niby zloty a jednak czerwie jest nieco...).

Zobaczymy. Dzisiaj malowanko. Robi zdj璚ia bladej rudo軼i p鏦i co.

Blog
Stary 2012-11-29, 20:57   #2200
_Angelina_
Zadomowienie

Cytat:
Mam nadziej, 瞠 nie ma drobin czerwieni jak mango i loreal excellence 7.43 (niby zloty a jednak czerwie jest nieco...).

_Angelina_ jest offline  
Stary 2012-11-29, 22:02   #2201
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pepita Poka wiadomo嗆
Cze嗆 wszystkim. Od kilku dni przeszukuj wiza i google i nic Chyba wyvzerpa造 mi si ju frazy mo磧iwe do wpisania Mam w這sy w odcieniu ciemnego blondu, do tej pory malowa豉m je satynowym blondem castinga jednak mama nam闚i豉 mnie na mieszank 2 kolor闚 castinga: 634-miodowy karmel i 645-bursztyn, oczekiwa豉m rudo軼i, wyszed jasny, z這ty br您... Nie jestem zadowolona z koloru dlatego planuj powr鏂i do blondu, kupi豉m ju nawet 2 opakowania farby blond na poziomie 9 jednak czekam a kolor wyp逝cze si jeszcze bardziej, obecnie m鎩 kolor w這s闚 to ciemny blond/jasny br您, co pomi璠zy 6 a 7, ale ju coraz bli瞠j 7 Jednak dopiero niedawno zacz窸am zastanawia si, czy zakup lodowego blondu (910) by dobrym wyborem, no ale kupi豉m, przepad這, nie mam pieni璠zy na kolejne 2 opakowania... Nie licz na to, 瞠 od razu wyjdzie mi ta 9 na w這sach jednak jaki kolor mog uzyska k豉d帷 na moje w這sy farb o takim odcieniu?
nie farbuj ich teraz bo nie zlapie na ciemniejszym, zostaw farby na potem , zmywaj teraz kolor, por鏏 maski z cytryny, 鄴速ka to pomoze, a jak nie to zr鏏 demakija w這som pod nowy kolor

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:

mango ma 7.4 wi璚 czysta mied a tu masz mied ze z這tem wi璚, delikatniej niz samo mango powinno byc
Stary 2012-11-29, 22:34   #2202
pepita
Rozeznanie

Cytat:
nie farbuj ich teraz bo nie zlapie na ciemniejszym, zostaw farby na potem , zmywaj teraz kolor, por鏏 maski z cytryny, 鄴速ka to pomoze, a jak nie to zr鏏 demakija w這som pod nowy kolor
Jeszcze nie planuj malowa, ale mo瞠 za jaki miesi帷... Zale篡 na jakim kolorze to zmywanie si zatrzyma a z demakija簑 wol zrezygnowa, troch si boj bo mam i tak zniszczone, przesuszone w這sy...

pepita jest offline  
Stary 2012-11-29, 23:10   #2203
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Jeszcze nie planuj malowa, ale mo瞠 za jaki miesi帷... Zale篡 na jakim kolorze to zmywanie si zatrzyma a z demakija簑 wol zrezygnowa, troch si boj bo mam i tak zniszczone, przesuszone w這sy...
chyba ze tak, to przyspiesz zmywanie si maskami, ewentualnie dekoloryzacja jednorazowa chantalem. nie zmieni stanu Twoich w這s闚 a od razu otrzymasz wyj軼iowy kolor
Stary 2012-11-30, 07:54   #2204
Lils121
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 725

Cze嗆. Mam tak problem: rozja郾ia豉m w這sy, p騧niej przez pewien czas nak豉da豉m na nie karmelow czekolad, ostatnio farbowa豉m well w piance bodaj瞠 7/3, ale znudzi mi sie ju ciep造 i jasny kolor, bo szybko by這 widac moje odrosty, wczoraj pofarbowa豉m w這sy Lond color blend ciemny popielaty blond, chyba 15? mysla豉m ze och這dzi mi kolor, pomijajac to 瞠 wysz這 mi bardzo ciemno (to mi akutrat nie przeszkadza), to z popielu na w這sach nie am nic, rudo軼i przebijaj. Jak sie ich pozby? troch Was podczytuj, wi璚 wiem ze pewnie mog go喚bi popiel na這篡 i troche to zniweluje?? chyba ze nie na mom kolorze? ew. mo瞠cie poradzic cos nie tak inwazyjnego jak farba? np. jaka gencjana czy co da rady na takim troch br您ie? macie jaki pomys? z g鏎y dziekuje za wszystkie sugestie
Stary 2012-11-30, 09:33   #2205
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lils121 Poka wiadomo嗆
Cze嗆. Mam tak problem: rozja郾ia豉m w這sy, p騧niej przez pewien czas nak豉da豉m na nie karmelow czekolad, ostatnio farbowa豉m well w piance bodaj瞠 7/3, ale znudzi mi sie ju ciep造 i jasny kolor, bo szybko by這 widac moje odrosty, wczoraj pofarbowa豉m w這sy Lond color blend ciemny popielaty blond, chyba 15? mysla豉m ze och這dzi mi kolor, pomijajac to 瞠 wysz這 mi bardzo ciemno (to mi akutrat nie przeszkadza), to z popielu na w這sach nie am nic, rudo軼i przebijaj. Jak sie ich pozby? troch Was podczytuj, wi璚 wiem ze pewnie mog go喚bi popiel na這篡 i troche to zniweluje?? chyba ze nie na mom kolorze? ew. mo瞠cie poradzic cos nie tak inwazyjnego jak farba? np. jaka gencjana czy co da rady na takim troch br您ie? macie jaki pomys? z g鏎y dziekuje za wszystkie sugestie
My zwalcza造鄉y rudo嗆 popielem go喚bim Joanny.

Blog
Stary 2012-11-30, 10:06   #2206
Lils121
Rozeznanie

Cytat:
My zwalcza造鄉y rudo嗆 popielem go喚bim Joanny.
Dzi瘯i, tak w豉郾i my郵a豉m. Ale b璠zie rzeczywi軼ie widoczny efekt? I jak wczoraj farbowa豉m to odczeka ze dwa tygodnie z t Joann czy mo積a od razu?
Stary 2012-11-30, 10:22   #2207
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯i, tak w豉郾i my郵a豉m. Ale b璠zie rzeczywi軼ie widoczny efekt? I jak wczoraj farbowa豉m to odczeka ze dwa tygodnie z t Joann czy mo積a od razu?
kurde, mog豉 najpierw spopieli maksymalnie kolor jak by jasny a potem po這篡 ciemny blond

bo z ch這dzeniem br您闚 ju o wiele wiele trudniej...spr鏏uj z go喚bim za jakies 2-3 tygodnie, przez ten czas obecny kolor si zmyj troszk
Stary 2012-11-30, 10:44   #2208
Lils121
Rozeznanie

Cytat:
kurde, mog豉 najpierw spopieli maksymalnie kolor jak by jasny a potem po這篡 ciemny blond

bo z ch這dzeniem br您闚 ju o wiele wiele trudniej...spr鏏uj z go喚bim za jakies 2-3 tygodnie, przez ten czas obecny kolor si zmyj troszk
Cholera, mog豉m pierwsze Was si spyta a potem robi, ale c騜 m康ry polak po szkodzie. No to poczekam te 2-3tyg. i na這輳 popiel. Normalnie tak jak jest na opakowaniu, t wod, taki czas czy cos d逝瞠j potrzyma, itp?
Stary 2012-11-30, 11:08   #2209
pepita
Rozeznanie

Nie wiem czy s逝sznie, ale wczoraj podczas zmywania maski z w這s闚 zauwa篡豉m, 瞠 woda jest ciemniejsza, to znaczy, 瞠 maska pomaga wyp逝kiwa si farbie?

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2012-11-30 o 11:12
pepita jest offline  
Stary 2012-11-30, 15:15   #2210
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Ju za moment na blogu b璠zie opis.
daj linka do bloga: http://wizaz.pl/forum/blog.php?u=1003481

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
no spr鏏uj powinno jak excellence wyj軼 bo to ten sam odcie numerowo
Wysz這 nieco inaczej ni excellence, bez czerwieni, jest faktycznie z這ta mied. Nie wiem czy przez excellence mi prze鈍itywa豉 pozosta這嗆 czerwieni po mango, czy po prostu excellence te t czerwie ma. Nie b璠 eksperymentowa豉, pozostaj przy K2 7.43 - jak dla mnie jest najbardziej naturalna.
Na pewno bardziej naturalnie wygl康a ni Mango czy Pure Paprica (kt鏎a w dawnej 瞠lowej p造nnej wersji by豉 ruda, teraz jest czerwona bardzo).
Co do excellence to tak jak napisa豉m, nie mam poj璚ia czy czerwie by豉 jej czy prze鈍ituj帷a. Na pewno k2 7.43 mi lepiej pokry豉 w這sy i mam wra瞠nie, 瞠 jest bardziej z這ta.

Ocena: naturalny kolor nie wygl康a jak farbowany. Przyjaci馧ka m闚i, 瞠 jakby nie wiedzia豉 to by powiedzia豉, 瞠 super naturalny z這ty cynamon mi ro郾ie na g這wie.

Ostrzegam: zdj璚ia Nikonem... ;/

Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg swiatlo dzienne-k2 743.jpg (91,2 KB, 28 za豉dowa)

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2012-11-30 o 15:20
Stary 2012-11-30, 16:47   #2211
_Angelina_
Zadomowienie

to tak rudo mia這 by?? nawet czerwono - albo ja si nie znam na kolorach.
taki jak na opakowaniu?
_Angelina_ jest offline  
Stary 2012-11-30, 17:34   #2212
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
to tak rudo mia這 by?? nawet czerwono - albo ja si nie znam na kolorach.
taki jak na opakowaniu?
Mi wyszed tek K2 7.43 jak na opakowaniu. Identyczny jest.
Zdj璚ia nie oddaj tego koloru bo po pierwsze Nikon, po drugie jak si wgrywa tutaj za陰czniki to wiza zmienia kolory jeszcze bardziej...
Nie ma czerwieni nic a nic. Jest z這ta mied

I farba w p造nie jest, wi璚 jak kto ma nieg瘰te w這sy do 這patek - spokojnie jedno opakowanie starczy. Mi wystarczy豉by w zasadzie po這wa.

Blog
Stary 2012-11-30, 23:19   #2213
s_y_l_v_i_a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

A wi璚 dziewczynki potrzebuje pomocy Jak uzyska efekt z blondu z pierwszego zdj璚ia a jak ten z drugiego? Chyba te dwa kolory nieznacznie si od siebie r騜ni.... Zaczynam eksperymentowa i b璠 musia豉 si zdecydowa jaki b璠zie dla mnie najlepszy :/ Obecnie mam s這mkowy blond. o jaki ton ja郾iejszy od tego co na tych zdj璚iach

Edytowane przez s_y_l_v_i_a
Czas edycji: 2012-11-30 o 23:21
s_y_l_v_i_a jest offline  
Stary 2012-11-30, 23:28   #2214
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez s_y_l_v_i_a Poka wiadomo嗆
A wi璚 dziewczynki potrzebuje pomocy Jak uzyska efekt z blondu z pierwszego zdj璚ia a jak ten z drugiego? Chyba te dwa kolory nieznacznie si od siebie r騜ni.... Zaczynam eksperymentowa i b璠 musia豉 si zdecydowa jaki b璠zie dla mnie najlepszy :/ Obecnie mam s這mkowy blond. o jaki ton ja郾iejszy od tego co na tych zdj璚iach
najlepiej jak wkleisz zdj璚ie swojego koloru ale masz cieplejszy i jasniejszy? a czym farbujesz?

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Ju za moment na blogu b璠zie opis.
daj linka do bloga: http://wizaz.pl/forum/blog.php?u=1003481

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Wysz這 nieco inaczej ni excellence, bez czerwieni, jest faktycznie z這ta mied. Nie wiem czy przez excellence mi prze鈍itywa豉 pozosta這嗆 czerwieni po mango, czy po prostu excellence te t czerwie ma. Nie b璠 eksperymentowa豉, pozostaj przy K2 7.43 - jak dla mnie jest najbardziej naturalna.
Na pewno bardziej naturalnie wygl康a ni Mango czy Pure Paprica (kt鏎a w dawnej 瞠lowej p造nnej wersji by豉 ruda, teraz jest czerwona bardzo).
Co do excellence to tak jak napisa豉m, nie mam poj璚ia czy czerwie by豉 jej czy prze鈍ituj帷a. Na pewno k2 7.43 mi lepiej pokry豉 w這sy i mam wra瞠nie, 瞠 jest bardziej z這ta.

Ocena: naturalny kolor nie wygl康a jak farbowany. Przyjaci馧ka m闚i, 瞠 jakby nie wiedzia豉 to by powiedzia豉, 瞠 super naturalny z這ty cynamon mi ro郾ie na g這wie.

Ostrzegam: zdj璚ia Nikonem... ;/

Pozdrawiam
bardzo fajnie m闚i貫m ze wyjdzie bardziej zloto, loreal mia daaaaaaaawno fajny odcie jasny florence to bylo 8.34 wi璚 jasny z這to miedziany blond

czemu Nikon z造? Nikon najlepszy

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Cholera, mog豉m pierwsze Was si spyta a potem robi, ale c騜 m康ry polak po szkodzie. No to poczekam te 2-3tyg. i na這輳 popiel. Normalnie tak jak jest na opakowaniu, t wod, taki czas czy cos d逝瞠j potrzyma, itp?
normalnie po堯 ale ostro積ie z odrostami

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Nie wiem czy s逝sznie, ale wczoraj podczas zmywania maski z w這s闚 zauwa篡豉m, 瞠 woda jest ciemniejsza, to znaczy, 瞠 maska pomaga wyp逝kiwa si farbie?
najwyra幡iej tak
Stary 2012-11-30, 23:35   #2215
s_y_l_v_i_a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Taki mam obecnie :/

Edytowane przez s_y_l_v_i_a
Czas edycji: 2012-12-03 o 15:17
s_y_l_v_i_a jest offline  
Stary 2012-12-01, 03:34   #2216
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez s_y_l_v_i_a Poka wiadomo嗆
Taki mam obecnie :/
zmieszaj wellatony 9/3 i 9/0
Stary 2012-12-01, 06:55   #2217
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:

bardzo fajnie m闚i貫m ze wyjdzie bardziej zloto, loreal mia daaaaaaaawno fajny odcie jasny florence to bylo 8.34 wi璚 jasny z這to miedziany blond

czemu Nikon z造? Nikon najlepszy [COLOR="Silver"]
Nikon ma co pochrzanione z 豉paniem rudo軼i i albo tylko na moim monitorze albo po rpstu ten aparat tak ma, 瞠 z marchewki robi czerwony -.- Z lekkich czerwonych refleks闚 jakie mi zosta造 mimo malowania excellence na mango, na zdj璚iach robi straszn czerwie... Nie lubi Nikona tylko ze wzgl璠u na to 瞠 on kocha robi z jakiegokolwiek odcienia rudego czerwie :P
A Siostrze ze zdj璚ia czerwieni zrobi... Hmmm... Mega r騜owaw czerwie, kt鏎ej na g這wie nie ma... I nie wpada w r騜 ani troch jak si patrzy. Jest p這mienna jab趾owa czerwie z nieco rudawymi refleksami.

Za陰cz jako ciekawostk. Tak wygl康a Garnier Ultra kolor P這mienna Intensywna czerwie 646 - nowo嗆 jaka - wed逝g Nikona.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7887.jpg (87,6 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7900.jpg (157,3 KB, 10 za豉dowa)

Blog
Stary 2012-12-01, 10:22   #2218
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Nikon ma co pochrzanione z 豉paniem rudo軼i i albo tylko na moim monitorze albo po rpstu ten aparat tak ma, 瞠 z marchewki robi czerwony -.- Z lekkich czerwonych refleks闚 jakie mi zosta造 mimo malowania excellence na mango, na zdj璚iach robi straszn czerwie... Nie lubi Nikona tylko ze wzgl璠u na to 瞠 on kocha robi z jakiegokolwiek odcienia rudego czerwie :P
A Siostrze ze zdj璚ia czerwieni zrobi... Hmmm... Mega r騜owaw czerwie, kt鏎ej na g這wie nie ma... I nie wpada w r騜 ani troch jak si patrzy. Jest p這mienna jab趾owa czerwie z nieco rudawymi refleksami.

Za陰cz jako ciekawostk. Tak wygl康a Garnier Ultra kolor P這mienna Intensywna czerwie 646 - nowo嗆 jaka - wed逝g Nikona.
mo瞠 ustawienie jest z貫 offtop! ale kolor 豉dny
Stary 2012-12-01, 10:42   #2219
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
mo瞠 ustawienie jest z貫 offtop! ale kolor 豉dny
ζdny i mog zareklamowa, 瞠 rozja郾i (鄉ierdzia這 瞠 oj...) w這sy przebarwione 郵iwkow ober篡n. Na odrostach jest taki sam jak na ko鎍ach na szcz窷cie [naturalny kolor to ciemny blond]

Ustawienie standardowe - nie da si tam nic ustawi. Ew. Cyjantropi/blackwhite/篡we kolory. Robi豉m na standardowym.

Jedyna wada farby jak zauwa篡造鄉y - nie wiem czy to mo瞠 幢e sp逝kanie, ale poduszka jest lekko zaczerwieniona...

Blog
Stary 2012-12-01, 11:09   #2220
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
ζdny i mog zareklamowa, 瞠 rozja郾i (鄉ierdzia這 瞠 oj...) w這sy przebarwione 郵iwkow ober篡n. Na odrostach jest taki sam jak na ko鎍ach na szcz窷cie [naturalny kolor to ciemny blond]

Ustawienie standardowe - nie da si tam nic ustawi. Ew. Cyjantropi/blackwhite/篡we kolory. Robi豉m na standardowym.

Jedyna wada farby jak zauwa篡造鄉y - nie wiem czy to mo瞠 幢e sp逝kanie, ale poduszka jest lekko zaczerwieniona...
a Ty sp逝kujesz i odzywka, czy myjesz szamponem jeszcze przed od篡w? ja zawsze myj zeby pozby si resztek farb i og鏊nie tego zapachu

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.