Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 89 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-12-29, 20:27   #2641
adrenalineshot
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Mam w這sy jasny br您 ch這dny, odrosty 10cm, reszta jasny z這ty blond i baaardzo zniszczone. Chcia豉bym taki kolor jak na zdj璚iach. Jak mog taki uzyska?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 75a1.jpg (35,0 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4042.jpg (79,3 KB, 34 za豉dowa)
Stary 2012-12-29, 21:05   #2642
Silveer
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Mam kolor w這s闚 jasny br您, w s這鎍u rude refleksy (farbowa豉m 4 miesi帷e temu czekoladowym br您em). Chcia豉bym uzyska efekt jak na zdj璚iu. W gr wchodzi tylko szampon koloryzuj帷y, wi璚 prosz piszcie propozycje. Z g鏎y dzi瘯uj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jessicaalbahaircolor6.jpg (13,0 KB, 19 za豉dowa)

z u鄉iechem zawsze warto!

Silveer jest offline  
Stary 2012-12-29, 21:42   #2643
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Poka wiadomo嗆
Mam w這sy jasny br您 ch這dny, odrosty 10cm, reszta jasny z這ty blond i baaardzo zniszczone. Chcia豉bym taki kolor jak na zdj璚iach. Jak mog taki uzyska?
jasny br您 ch這dny to ten odrost 10cm a z這ty blond to reszta?
nie uzyskasz takiej bieli bez masakrycznego zniszczenia ich. u篡j farby jakiej kt鏎a lekko poja軼i calo嗆 i och這dzi z這to i co co rozjasni odrosty po prostu a ten kolor zrobisz jak zetniesz zniszczone w這sy. w這sy ze zdj耩 to Twoje?

Cytat:
Napisane przez Silveer Poka wiadomo嗆
Mam kolor w這s闚 jasny br您, w s這鎍u rude refleksy (farbowa豉m 4 miesi帷e temu czekoladowym br您em). Chcia豉bym uzyska efekt jak na zdj璚iu. W gr wchodzi tylko szampon koloryzuj帷y, wi璚 prosz piszcie propozycje. Z g鏎y dzi瘯uj
a jaki to jest jasny br您 wg Ciebie? pytam bo kazdy inaczej okresla kolor najlepiej wstaw zdj璚ia swojego obecnego koloru. kolor jaki chcesz uzyska to jaki w豉郾ie jasny br您/ 鈔edni br您 miedziany
Stary 2012-12-30, 12:04   #2644
adrenalineshot
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
jasny br您 ch這dny to ten odrost 10cm a z這ty blond to reszta?
nie uzyskasz takiej bieli bez masakrycznego zniszczenia ich. u篡j farby jakiej kt鏎a lekko poja軼i calo嗆 i och這dzi z這to i co co rozjasni odrosty po prostu a ten kolor zrobisz jak zetniesz zniszczone w這sy. w這sy ze zdj耩 to Twoje?
tak, jasny br您 to odrost, reszta jasny z這ty blond. wiem, 瞠 musia豉bym strasznie zniszczy w這sy 瞠by zej嗆 do takiego koloru dlatego pytam tutaj jak to zrobi samodzielnie, bo w徠pie 瞠by fryzjerka si tego podj窸a... w這sy nie moje, a szkoda, bo s przepi瘯ne <3
Stary 2012-12-30, 12:12   #2645
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
tak, jasny br您 to odrost, reszta jasny z這ty blond. wiem, 瞠 musia豉bym strasznie zniszczy w這sy 瞠by zej嗆 do takiego koloru dlatego pytam tutaj jak to zrobi samodzielnie, bo w徠pie 瞠by fryzjerka si tego podj窸a... w這sy nie moje, a szkoda, bo s przepi瘯ne <3
nie rozja郾iaj ich bo szkoda , potem b璠 ca貫 do 軼i璚ia. a poka瞠sz zdjecie tego obecnego koloru?
Stary 2012-12-30, 12:16   #2646
adrenalineshot
Raczkowanie

Cytat:
nie rozja郾iaj ich bo szkoda , potem b璠 ca貫 do 軼i璚ia. a poka瞠sz zdjecie tego obecnego koloru?
przepraszam, 瞠 spi皻e i niewyra幡e, ale robi豉m teraz na szybko
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0470.jpg (110,0 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0472.jpg (112,9 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0475.jpg (108,6 KB, 29 za豉dowa)
Stary 2012-12-30, 12:44   #2647
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
przepraszam, 瞠 spi皻e i niewyra幡e, ale robi豉m teraz na szybko
ojej. no widzisz ja z這ty blond inaczej widz niz Ty.
masz bardzo jasne a odrosty 鈔edni blond.

na odrosty k豉d na 50 min palette A10 a po uplywie 50 min polej w這sy wod i zr鏏 malaksowanie (przemasuj ca貫 w這sy t farb z wod i trzymaj jeszcze 10 min) no i zmyj i koniec, pochwal si.
Stary 2012-12-30, 12:51   #2648
adrenalineshot
Raczkowanie

Cytat:
ojej. no widzisz ja z這ty blond inaczej widz niz Ty.
masz bardzo jasne a odrosty 鈔edni blond.

na odrosty k豉d na 50 min palette A10 a po uplywie 50 min polej w這sy wod i zr鏏 malaksowanie (przemasuj ca貫 w這sy t farb z wod i trzymaj jeszcze 10 min) no i zmyj i koniec, pochwal si.
Dzi瘯uj za odpowied i mam rozumie 瞠 wyjd mi wtedy takie jak na poprzednich zdj璚iach? Tylko boj si 瞠 przesadz i polej za du穎 wody no i poza tym A10 ju raz mnie niemi這siernie piek豉 i pozostawi豉 po sobie strupy na g這wie Ale mo磧iwe 瞠 by這 to spowodowane tym, 瞠 tydzie wcze郾iej nak豉da豉m rozja郾iacz i mia豉m podra積ion sk鏎... A no i odrosty mam 鈔edni ale br您, nie blond :P chyba si pomyli貫/a w pisaniu..
Stary 2012-12-30, 13:50   #2649
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj za odpowied i mam rozumie 瞠 wyjd mi wtedy takie jak na poprzednich zdj璚iach? Tylko boj si 瞠 przesadz i polej za du穎 wody no i poza tym A10 ju raz mnie niemi這siernie piek豉 i pozostawi豉 po sobie strupy na g這wie Ale mo磧iwe 瞠 by這 to spowodowane tym, 瞠 tydzie wcze郾iej nak豉da豉m rozja郾iacz i mia豉m podra積ion sk鏎... A no i odrosty mam 鈔edni ale br您, nie blond :P chyba si pomyli貫/a w pisaniu..
nie pomyli貫m si, 鈔edni, co najwy瞠j ciemny blond masz

mo磧iwe, 瞠 piek豉 po rozja郾iaczu, teraz palette s delikatniejsze ni kiedy, a tak zapytam, kiedy jej u篡wa豉s?
nie gwarantuje Ci 瞠 wyjdzie tak jak na zdj璚iach, ale to najlepsza opcja moim zdaniem by kolor wyszed jasny i w這sy jak najmniej ucierpia造 na tym
Stary 2012-12-30, 13:52   #2650
adrenalineshot
Raczkowanie

u篡wa豉m jej na pocz徠ku lipca to super 瞠 jednak blond, bo ju my郵a豉m 瞠 jak mam br您 to nie mog mie tak jasnego blondu bo nie wyjdzie
Stary 2012-12-30, 14:59   #2651
karioke_92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84

Mam zdj璚ia, ale nie s one najlepszej jako軼i...
Te dwa bardziej rudawe w sztucznym 鈍ietle, a ten ciemny w naturalnym (a 瞠 teraz w po逝dnie jest ciemniej ni w letni wiecz鏎, to i zdj璚ie wysz這 ciemniejsze)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (92,7 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (85,9 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (85,0 KB, 7 za豉dowa)
karioke_92 jest offline  
Stary 2012-12-30, 22:57   #2652
Anecka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 710

Hej girls

Jestem od 10 lat wlosomaniaczka i farboholiczka i ogolnie kocham zmiany. Zawsze korcil mnie rudy, ale swoj naturalny mam ciemny bardzo braz. Od trzech lat nie farbowalam wlosow, zajelam sie pieegnacja no ale dzis przyszedl czas na zmiany
Po lekturze internetowej czyt. Wizazowej, kupilam dwa rozjasniacze delia exteme blond oraz farbe loreal kolor mango.
Czytalam ze zeby wlosy na dlugosci wyszly w miare rownno to na odrostach najlepein dac rozjasniacz na okolo 10 minut przed zmywaniem, tak tez zrobilam i co? I odrosty mam ciemniejsze (oczywiscie to lepsze niz jasniejsze, kurczakowe) ale niestety widac nieladne przejscie miedzy tymi odcieniami :/
Dwa opakowania to bylo stanowczo tez za malo produktu. Mysle ze 3,4 opakowa鎴a to by bylo to. Maz mi mowi zebym kupila jeszcze jedno i znow odrost zrobila, ale nie wiem czy sie w to bawic i czy z kolei nie wyjda mi teraz za jasne. Zbacze w swietle dziennym jak wyszlo, jak nie bedzie zle to za pare dni farbe naloze, choc chcialabym jeszcze miec jasniejsze wyjsciowe wlosy, ale nie chce ich az tak obciazac. Nie mniej jak juz chce uzyskac jasny rudy na ciemnym brazie to moze sie poswiece? Mam metlik w glowie. Teraz kolor z ciemnego brazu zszedl chyba do rdzawosredniego brazu z jasniejszymi pasemkami

Ale sie rozpisalam

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2012-12-30, 23:04   #2653
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Napisane przez Anecka Poka wiadomo嗆
Hej girls

Jestem od 10 lat wlosomaniaczka i farboholiczka i ogolnie kocham zmiany. Zawsze korcil mnie rudy, ale swoj naturalny mam ciemny bardzo braz. Od trzech lat nie farbowalam wlosow, zajelam sie pieegnacja no ale dzis przyszedl czas na zmiany
Po lekturze internetowej czyt. Wizazowej, kupilam dwa rozjasniacze delia exteme blond oraz farbe loreal kolor mango.
Czytalam ze zeby wlosy na dlugosci wyszly w miare rownno to na odrostach najlepein dac rozjasniacz na okolo 10 minut przed zmywaniem, tak tez zrobilam i co? I odrosty mam ciemniejsze (oczywiscie to lepsze niz jasniejsze, kurczakowe) ale niestety widac nieladne przejscie miedzy tymi odcieniami :/
Dwa opakowania to bylo stanowczo tez za malo produktu. Mysle ze 3,4 opakowa鎴a to by bylo to. Maz mi mowi zebym kupila jeszcze jedno i znow odrost zrobila, ale nie wiem czy sie w to bawic i czy z kolei nie wyjda mi teraz za jasne. Zbacze w swietle dziennym jak wyszlo, jak nie bedzie zle to za pare dni farbe naloze, choc chcialabym jeszcze miec jasniejsze wyjsciowe wlosy, ale nie chce ich az tak obciazac. Nie mniej jak juz chce uzyskac jasny rudy na ciemnym brazie to moze sie poswiece? Mam metlik w glowie. Teraz kolor z ciemnego brazu zszedl chyba do rdzawosredniego brazu z jasniejszymi pasemkami

Ale sie rozpisalam
Poka zdj璚ie po rozja郾iaiu, na w徠ku rudym widzia豉m, 瞠 do嗆 ciemny ten br您 mia豉

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2012-12-30, 23:08   #2654
Anecka
Zakorzenienie

Jutro dam fotke bo w swietle sztucznym zle wychodzi i jeszcze ma mokrawe wlosy. Czuje ze jeszcze bede rozjasniac.

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2012-12-30, 23:12   #2655
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Jutro dam fotke bo w swietle sztucznym zle wychodzi i jeszcze ma mokrawe wlosy. Czuje ze jeszcze bede rozjasniac.
Oka瞠 si. Mo瞠 k徙iel rozja郾iaj帷a na odrosty b璠zie bezpieczniejsza?

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
Stary 2012-12-31, 09:37   #2656
lovey1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Farbowanie szmaragd

Witam, mam pytanie, poniewa lubi wariowa z kolorami na mojej g這wie chcia豉bym zrobi sobie odcie zwany szmaragdem. Jest tylko jeden problem- mam obecnie czerwone w這sy. Nie chcia豉bym ich rozja郾ia wiem, 瞠 mog je wyp逝ka do rudego ale nie wiem jak na takim kolorze wyjdzie ta jakby nie patrze ziele. Dodaj zdj璚ie farby(Allwaves F999). Czekam na jakie porady
https://picasaweb.google.com/lh/phot...t=embedwebsite
lovey1 jest offline  
Stary 2012-12-31, 11:11   #2657
Anecka
Zakorzenienie

Rozjasnilo mi naprawde sporo i gdyby nie odrosty byloby super..
To moze jednak od razu powinnam nalozyc na odrosty rozjasniacz? ehhh pamietam jak kiedys rozjasnialam i dalam od razu to mialam kurczaka a nizej z kolei duzo ciemniejsze, wiec juz nie wiem jaka jest metoda na te cholewne odrosty.

Znalazlam fotke przed w swietle dziennym

Zastanawiam sie czy juz klasc Mango z Loreala czy za kilka dni znow rozjasnic wlosy a w miedzyczasie olejowac zalezy mi na jasnym rudym takim jak ma tutaj dziewczyna:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1320576132
Bo mi zazwyczaj wychodzi czerwien i boje sie tego :/ nienawidze czerwonawych wlosow, nie pasuja mi do twarzy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2012-09-21 12.20.18.jpg (55,5 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1170835.jpg (57,3 KB, 21 za豉dowa)

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2012-12-31, 12:10   #2658
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Rozjasnilo mi naprawde sporo i gdyby nie odrosty byloby super..
To moze jednak od razu powinnam nalozyc na odrosty rozjasniacz? ehhh pamietam jak kiedys rozjasnialam i dalam od razu to mialam kurczaka a nizej z kolei duzo ciemniejsze, wiec juz nie wiem jaka jest metoda na te cholewne odrosty.

Znalazlam fotke przed w swietle dziennym

Zastanawiam sie czy juz klasc Mango z Loreala czy za kilka dni znow rozjasnic wlosy a w miedzyczasie olejowac zalezy mi na jasnym rudym takim jak ma tutaj dziewczyna:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1320576132
Bo mi zazwyczaj wychodzi czerwien i boje sie tego :/ nienawidze czerwonawych wlosow, nie pasuja mi do twarzy.
Ja bym k豉d豉 rozja郾iacz na sam odrost, ale obserwuj帷 i zmy kiedy efekt b璠zie zbli穎ny do tych ni瞠j.

Blog
Stary 2013-01-01, 22:25   #2659
Klaczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

http://2.bp.blogspot.com/-SwTKklYWme.../DSC_1119h.jpg
A jak uzyska co takiego (to kolor Bauhhot z forum, po majirel 8.2) na jasnym blondzie, lekko z鄴趾ni皻ym i odrostach 鈔edni/ciemny blond ? Musia豉bym przyciemni w這sy, ale boj si nak豉da odcie 8.2, bo na palecie wygl康a bardzo ciemno.

Edit: dodaj te drugie zdj璚ie, kolor wydaje mi si do嗆 podobny, by這 ono ju na forum, ale chcia豉m spyta czy np po u篡ciu wellatonu 8/0 uzyskam co takiego, czy raczej i嗆 w farby profesjonalne (wi璚ej odcieni) ? Zale篡 mi 瞠by kolor by jak najbardziej podobny do tego, najlepiej identyczny, ale wiadomo, cud闚 nie ma
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img135826.fryzury-dlugie-vert.jpg (76,8 KB, 67 za豉dowa)

Edytowane przez Klaczeq
Czas edycji: 2013-01-02 o 23:42
Klaczeq jest offline  
Stary 2013-01-01, 23:36   #2660
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Chcia豉m si ponownie Was poradzi, jak farb dzia豉 We wcze郾iejszych postach pyta豉m o rudo軼i, zrobi豉m moje dosy ciemne w這sy farb loreal excelence blond miodowo-miedziany. Wysz這 tak, jak producent obiecywa na obrazku - wersja najciemniejsza (bo takie mia豉m w這sy). Wysz造 mi br您owe z rudym odcieniem. Nie bardzo sie widz w tym kolorze i chcia豉bym powr鏂i do blondu. Naturalne w這sy mam br您owe, kiedy robi豉m pasemka rozja郾iaczem joanny (brrrrr) efekt by fajny, ale w這sy popalone. teraz chcia豉bym rozja郾i moje w這sy, o jaki ton/2 tony, ale nie u篡waj帷 rozja郾iacza (nie chc r闚nie zrobi dekoloryzacji). Nie zale篡 mi na jakim konkretnym kolorze, tylko, aby mi jaka farba rozja郾i豉 to co mam na g這wie - czy to mo磧iwe? Farb? Jakim bardzo jasnym blondem? My郵a豉m, 瞠by uzy farby loreal preference ombre, tylko nie zastosowa na ko鎍e, ale przeczesa kilka pasm na ca貫j d逝go軼i w這s闚 - rozja郾i這 by to moje w這sy, taki niby "baleja" oczywi軼ie w moim wykonaniu g這wa w 豉ty , ale w這sy mam dlugie i raczej rozpuszczone tak瞠 mo瞠 by這by ok.
czy mo瞠cie mi co poleci? Fajny kolo ma dziewczyna ze zdj璚ia. Moim marzeniem by這by uzyska co w stylu karmelku.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (35,2 KB, 52 za豉dowa)
kasza80 jest offline  
Stary 2013-01-02, 21:46   #2661
zofiii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
z br您u na bordo

A wi璚 tak... przez dobry rok mia豉m bordowe w這sy, w kt鏎ych czu豉m si naprawd ok, jednak od wakacji farbowa豉m je co miesi帷 na br您 (przewa積ie "s這dki br您" Syoss), ale po鈍iata wi郾i w s這鎍u ci庵le by豉. No i teraz... chcia豉bym powr鏂i do bordo. W這sy mam g瘰te i mocne, dlatego nie chc ich niszczy dekoloryzacj. Co prawda farb zawsze trzyma豉m na w這sach godzin, ale nie powodowa這 to u mnie rozdwajania si ko鎍闚ek czy wypadania w這s闚. I teraz mam takie pytanie: czy k豉d帷 na obecny br您 (odrosty i ca這嗆) np "wulkaniczn / wi郾iow czerwie " Wellaton czy co z L'oreal, jest szansa, 瞠 wyjdzie mi jaki ogarni皻y bordowy, przytrzymuj帷 troch farb na g這wie?
zofiii jest offline  
Stary 2013-01-02, 23:44   #2662
Klaczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Chcia豉m si ponownie Was poradzi, jak farb dzia豉 We wcze郾iejszych postach pyta豉m o rudo軼i, zrobi豉m moje dosy ciemne w這sy farb loreal excelence blond miodowo-miedziany. Wysz這 tak, jak producent obiecywa na obrazku - wersja najciemniejsza (bo takie mia豉m w這sy). Wysz造 mi br您owe z rudym odcieniem. Nie bardzo sie widz w tym kolorze i chcia豉bym powr鏂i do blondu. Naturalne w這sy mam br您owe, kiedy robi豉m pasemka rozja郾iaczem joanny (brrrrr) efekt by fajny, ale w這sy popalone. teraz chcia豉bym rozja郾i moje w這sy, o jaki ton/2 tony, ale nie u篡waj帷 rozja郾iacza (nie chc r闚nie zrobi dekoloryzacji). Nie zale篡 mi na jakim konkretnym kolorze, tylko, aby mi jaka farba rozja郾i豉 to co mam na g這wie - czy to mo磧iwe? Farb? Jakim bardzo jasnym blondem? My郵a豉m, 瞠by uzy farby loreal preference ombre, tylko nie zastosowa na ko鎍e, ale przeczesa kilka pasm na ca貫j d逝go軼i w這s闚 - rozja郾i這 by to moje w這sy, taki niby "baleja" oczywi軼ie w moim wykonaniu g這wa w 豉ty , ale w這sy mam dlugie i raczej rozpuszczone tak瞠 mo瞠 by這by ok.
czy mo瞠cie mi co poleci? Fajny kolo ma dziewczyna ze zdj璚ia. Moim marzeniem by這by uzyska co w stylu karmelku.
Najlepiej zr鏏 k徙iel rozja郾iaj帷. Przejrzyj w徠ek na forum na ten temat. Po k徙ieli mo瞠sz u篡 wybran farb, my郵, ze ten kolor to b璠zie poziom 8, ale dok豉dniej sama nie wiem, wygl康a bardzo naturalnie, a ci篹ko uzyska co takiego farbami, sama czekam na odpowied z podobnym kolorkiem :P
Stary 2013-01-03, 11:54   #2663
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 656

Jaka farba uzyskam taki kolor? Chodzi mi glowni o farby profesjonalne.

Zalaczam zdjecia moich wlosow ( po malowaniu londa color blend bezowy blond) i tego co mniej wiecej chcialabym uzyskac. Ewentualnie cos takiego jak ma dziewczyna na ost.zdjeciu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0463.jpg (25,7 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg d3f9e87af084cb1bfa330e97cc5e78468d0ff904.jpg (67,7 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 418642_490061097671529_372793096_n.jpg (26,7 KB, 38 za豉dowa)

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-01-03, 12:02   #2664
KaRo141289
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 239

Witam. Chcia豉m zapyta Was jak uzyska na naturalnych ciemnobrazowych w這sach kolor jasny br您? Chodzi mi o ciep造 odcie, co takiego jak ma obecnie Gra篡na Weksler w Pierwszej Mi這軼i? B璠 wdzi璚zna za wskaz闚ki
KaRo141289 jest offline  
Stary 2013-01-03, 13:19   #2665
elisss_21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63
Cool Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

I ja wr鏂i豉m do Was

Zaczn od tego, 瞠 篡cz Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, bo wcze郾iej nie bardzo mia豉m czas tu zagl康a

Wracam ze swoimi w這skami - kolor si troch sp逝ka (zdj璚ie I i IV - nie zwracajcie uwagi, bo mam brudny 貫b - robi 'podk豉d' do farby), upatrzy豉m sobie ju kolorek (zdj璚ie II i III w r騜nych 鈍iat豉ch) na sta貫 i nie wiem jaki na這篡, 瞠by taki wyszed - a eksperymentowanie samemu jak sami wiecie zako鎍zy豉m!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2127.jpg (60,2 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 164014_163437673702666_2800408_n.jpg (5,2 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 156291_152977651415335_7792727_n.jpg (6,9 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2130.jpg (44,0 KB, 9 za豉dowa)

Edytowane przez elisss_21
Czas edycji: 2013-01-03 o 13:23
elisss_21 jest offline  
Stary 2013-01-03, 13:26   #2666
elisss_21
Raczkowanie

Dodam, 瞠 chcia豉bym ja郾iejszy, ale boj si, 瞠 znowu spal w這sy, a tego ju nie prze篡j
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 03181759c3b370958ed005aa066710b38bf45226.jpg (58,7 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 53_15.jpg (35,6 KB, 15 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-01-03 o 13:31
elisss_21 jest offline  
Stary 2013-01-03, 13:44   #2667
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Poka wiadomo嗆
I ja wr鏂i豉m do Was

Zaczn od tego, 瞠 篡cz Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, bo wcze郾iej nie bardzo mia豉m czas tu zagl康a

Wracam ze swoimi w這skami - kolor si troch sp逝ka (zdj璚ie I i IV - nie zwracajcie uwagi, bo mam brudny 貫b - robi 'podk豉d' do farby), upatrzy豉m sobie ju kolorek (zdj璚ie II i III w r騜nych 鈍iat豉ch) na sta貫 i nie wiem jaki na這篡, 瞠by taki wyszed - a eksperymentowanie samemu jak sami wiecie zako鎍zy豉m!!
Ja uzyska豉m taki efekt (mo瞠 troszk ciemniejszy, a mo瞠 taki sam) stosuj帷 farb, kt鏎ej zdj璚ie za陰czam. Moje wyj軼iowe w這sy by造 ciut ciemniejsze od Twoich. Generalnie odcie wyszed mi dok豉dnie taki, jak producent przedstawi na pude趾u - z boku - kolor przed/po (wersja najciemniejsza). Tak瞠 podejd sobie do sklepu i zobacz pude趾o czy o to Ci chodzi - w rossmanie s teraz w promocji. Generalnie bardzo polecam te farby, ma serum ochronne przed koloryzacj, aplikator w formie grzebyka-bardzo 豉two si j nak豉da. Ja mam w這sy do 這patek i farbuj sama, nigdy nie wysz造 mi 豉ty. My郵, 瞠 na Twoje w這sy (kr鏒kie chyba) mo積a farb podzieli, starczy na dwie koloryzacje.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg excelent rudy.jpg (12,9 KB, 8 za豉dowa)
kasza80 jest offline  
Stary 2013-01-03, 15:15   #2668
elisss_21
Raczkowanie

kr鏒kie mam - owszem, bo spali豉m w這sy i nie mia豉m wyboru, 瞠by nie i嗆 do fryzjera

poczekam co Fryz i Drevnikocurek powiedz, bo ju sama nie wiem.. mo瞠 jeszcze powinnam poczeka z koloryzacj?

dopiero p馧 miesi帷a po masakrze min窸o..

Czas edycji: 2013-01-03 o 15:18
elisss_21 jest offline  
Stary 2013-01-03, 16:35   #2669
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Poka wiadomo嗆
kr鏒kie mam - owszem, bo spali豉m w這sy i nie mia豉m wyboru, 瞠by nie i嗆 do fryzjera

poczekam co Fryz i Drevnikocurek powiedz, bo ju sama nie wiem.. mo瞠 jeszcze powinnam poczeka z koloryzacj?

dopiero p馧 miesi帷a po masakrze min窸o..
Jak dla mnie nie powinna tyka 瘸dnych rozja郾iaczy :P
Poka jaki rudy konkretnie chcesz :P

Blog
Stary 2013-01-03, 16:56   #2670
elisss_21
Raczkowanie

Drevni.. 瘸dnych!! rozja郾iaczy i rudego.. chc co takiego jak Beyonce ma na tym zdj璚iu w tamtym po軼ie je郵i da si bez rozja郾iania, jak nie to co takiego jak Lopez

generalnie zastanawiam si nad palet barw Loreal Inoa - podobno bez amoniaku, albo jakiej innej profesjonalnej - ma這 szkodliwej.. jakie pomys造?

z g鏎y dzi瘯uj za pomoc..
elisss_21 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.