Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 90 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-03, 17:01   #2671
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Poka wiadomo嗆
Drevni.. 瘸dnych!! rozja郾iaczy i rudego.. chc co takiego jak Beyonce ma na tym zdj璚iu w tamtym po軼ie je郵i da si bez rozja郾iania, jak nie to co takiego jak Lopez

generalnie zastanawiam si nad palet barw Loreal Inoa - podobno bez amoniaku, albo jakiej innej profesjonalnej - ma這 szkodliwej.. jakie pomys造?

z g鏎y dzi瘯uj za pomoc..
A to w 瘸dnym wypadku nie si璕aj po polecany Excellence 7.43.

To mo瞠 jaki karmelowy? Te aktorki co pokaza豉 nie maj konkretnego koloru, a jakie pasemka a u Lopez wida nieco rudo軼i dlatego kole瘸nka wy瞠j napisa豉 ci o Excellence 7.43.
Ale z moich do鈍iadcze wynika, 瞠 wychodzi du穎 insensywniej ni na opakowaniu (w blogu mam wpisy) wi璚...

Mo瞠 daj jaki opis jaki kolor Ci interesuje? Albo sp鎩rz na palet farb profesjonalnych.

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-01-03, 17:27   #2672
zofiii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
Dot.: z br您u na bordo

Cytat:
Napisane przez zofiii Poka wiadomo嗆
A wi璚 tak... przez dobry rok mia豉m bordowe w這sy, w kt鏎ych czu豉m si naprawd ok, jednak od wakacji farbowa豉m je co miesi帷 na br您 (przewa積ie "s這dki br您" Syoss), ale po鈍iata wi郾i w s這鎍u ci庵le by豉. No i teraz... chcia豉bym powr鏂i do bordo. W這sy mam g瘰te i mocne, dlatego nie chc ich niszczy dekoloryzacj. Co prawda farb zawsze trzyma豉m na w這sach godzin, ale nie powodowa這 to u mnie rozdwajania si ko鎍闚ek czy wypadania w這s闚. I teraz mam takie pytanie: czy k豉d帷 na obecny br您 (odrosty i ca這嗆) np "wulkaniczn / wi郾iow czerwie " Wellaton czy co z L'oreal, jest szansa, 瞠 wyjdzie mi jaki ogarni皻y bordowy, przytrzymuj帷 troch farb na g這wie?
kto doradzi?
zofiii jest offline  
Stary 2013-01-03, 17:35   #2673
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
kto doradzi?
Poka zdj璚ie w這s闚.
Bordo czyli chcesz ciemn czerwie?

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
Stary 2013-01-03, 18:37   #2674
elisss_21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

Drevnikocurek my郵 nad jakimi karmelkowymi kolorami, mlecznymi czekoladkami itd 瞠by 豉dnie to wygl康a這 przy mojej ciemnej do嗆 karnacji i ciemnych brwiach i oczach.
Co w takie kolory jak za陰czy豉m zdj璚ia - kt鏎y z tych odcieni, kt鏎y najmniej mi zniszczy w這sy.

I najlepiej odcie z farb jakich ma這 inwazyjnych - mo瞠 by nawet sklepowa, ale niech mi w這s闚 znowu nie poniszczy.
Jaki pomys?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4027344.jpg (29,5 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ciara.jpg (11,3 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg karmelek3.jpg (40,7 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg karmelek1.jpg (17,8 KB, 12 za豉dowa)

Edytowane przez elisss_21
Czas edycji: 2013-01-03 o 18:43
elisss_21 jest offline  
Stary 2013-01-03, 18:55   #2675
zofiii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka wiadomo嗆
Poka zdj璚ie w這s闚.
Bordo czyli chcesz ciemn czerwie?
tak.

obecnie mam takie: http://img850.imageshack.us/img850/1452/p8100078.jpg
zofiii jest offline  
Stary 2013-01-03, 19:24   #2676
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Drevnikocurek my郵 nad jakimi karmelkowymi kolorami, mlecznymi czekoladkami itd 瞠by 豉dnie to wygl康a這 przy mojej ciemnej do嗆 karnacji i ciemnych brwiach i oczach.
Co w takie kolory jak za陰czy豉m zdj璚ia - kt鏎y z tych odcieni, kt鏎y najmniej mi zniszczy w這sy.

I najlepiej odcie z farb jakich ma這 inwazyjnych - mo瞠 by nawet sklepowa, ale niech mi w這s闚 znowu nie poniszczy.
Jaki pomys?
Co takiego? KOLORYZACJA CASTING CRÈME GLOSS
634 Miodowy Karmel
KOLORYZACJA CASTING CRÈME GLOSS
535 Czekolada
KOLORYZACJA CASTING CRÈME GLOSS
613 Mro幡e Mochaccino
S jeszcze mro幡e be瞠, ale one w這s闚 nie rozja郾i...

To jest bez amoniaku no i nie rozja郾ia ani nic, moim zdaniem najlepsze na w這sy w Twoim stanie, po miesi帷u - dw鏂h farba, ale moim zdaniem powinna pozosta przy farbach 1:1...
Jaki z serii Recital Preference, bo Feria co prawda lekko rozja郾ia, ale tam s tylko intensywne rudo軼i czerwienie...
Z Recital takie co wypatrzy豉m

KOLORYZACJA R匚ITAL PR丌仂ENCE
A1 5.35 Madras Z這ty Bursztyn
M2 5.25 Antigua Mro幡y Kasztan

Ten jest ja郾iejszy
A3 6.35 Havane Popielaty Bursztyn

Pude趾a Ci poza陰cza豉m. Osobi軼ie odradzam Ci rozja郾ianie w這s闚 nawet farbami, bo to potem mimo wszystko szybko si wymywa...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg HCo1_33.jpg (56,8 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_28.jpg (35,5 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_20.jpg (33,4 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_16.jpg (34,8 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo20_13.jpg (17,4 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo20_2.jpg (17,5 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo6_2.jpg (18,0 KB, 28 za豉dowa)

Blog
Stary 2013-01-03, 19:27   #2677
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Oj to bardzo ciemne masz, ja bym da豉 najpierw k徙iel rozja郾iaj帷.
W miar jasna czerwie wychodzi Pure Spice P76 Feria Preference.
Pure Scarlet jest ciemniejsza, ale taka hmmm... bardziej krwista 瞠 tak powiem Szkar豉tna, o

Jest jeszcze farba 6.66 Excellence, ale bez k徙ieli jasno nie wyjdzie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg HCo13_21.jpg (18,1 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_3.jpg (17,1 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_29.jpg (14,8 KB, 3 za豉dowa)

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2013-01-03 o 19:29
Stary 2013-01-03, 19:43   #2678
zofiii
Raczkowanie

Dzi瘯uj za odpowied. Nie no, rozja郾iaczem ich nie potraktuj. Myj obecnie w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym, kt鏎y troch wyp逝kuje (Selsun Blue).

Chcia豉bym, 瞠by wysz豉 chocia jaka wi郾ia w豉郾ie, mog豉bym po這篡 ten L'oreal.
zofiii jest offline  
Stary 2013-01-03, 19:49   #2679
karioke_92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84
Dot.: Rude prze鈍ity i "przypadkowe" ombre

Cytat:
Napisane przez karioke_92 Poka wiadomo嗆
Cze嗆. Chcia豉bym zapyta Was o rad. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to typowy mysi, popielaty ciemny blond. Maluj w這sy od 5 lat i z tego powodu chc im da odpocz望 na baaaardzo d逝go (zapuszczanie+piel璕nacja ). Ostatnia to "p這mienna iskra" Joanny k豉dziona jako w sierpniu czy wrze郾iu. Tydzie temu pomalowa豉m "s這dkim cappucino" Joanny, ale jak 2-centymetrowy odrost z豉pa這 jako ja郾iej (ale ci庵le nie by to kolor zbli穎ny do naturalnego, na co mia豉m nadziej), tak rude ko鎍e jakie by造 takie s. Mam dwa pomys造, co zrobi z w這sami, 瞠by jako wygl康a造, a odrost nie by nie do przyj璚ia. I teraz pytanie do Was:
- je郵i chcia豉bym pomalowa je na kolor zbli穎ny do naturalnego, jakiej farby szuka, 瞠by przebi豉 si przez ten rudy?
- Je郵i chcia豉bym pomalowa je na jaki 鈔edn blond, dajmy na to, co takiego, jak w za陰czniku (mam nadziej, 瞠 kiedy odrost zacznie si pojawia, b璠zie to wygl康a這 troch jak ombre), jak farb polecacie, 瞠by wysz豉 na moich rudawych i ni to ciemnych, ni jasnych w這sach?
Pomo瞠cie? Jeszcze raz wrzucam zdj璚ia aktualnych w這s闚, bo zawieruszy造 si mi璠zy postami.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (92,7 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (85,9 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (85,0 KB, 6 za豉dowa)
karioke_92 jest offline  
Stary 2013-01-03, 19:58   #2680
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Pomo瞠cie? Jeszcze raz wrzucam zdj璚ia aktualnych w這s闚, bo zawieruszy造 si mi璠zy postami.
Mi P這mienn Iskr czerwon (kiedy kiedy) zwalczy豉 Palette, ale my郵, 瞠 mo瞠sz te pomalowac po prostu blondem 7 Garniera albo innej firmy - Excellence Creme Loreala te ma 7,
Garniera ma utleniacz w proporcji 1:5 wi璚 my郵 瞠 "zje" ten rudy na ko鎍ach. I wiem, 瞠 naturalnie wychodzi - siostra nim d逝go malowa豉 nim jej si rudego zachcia這. Za陰czam

Nie ogarniam w徠k闚 ostatnio, du穎 Was
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg gar_far_col_nat_7.jpg (17,4 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4926.jpg (75,3 KB, 26 za豉dowa)

Blog
Stary 2013-01-03, 19:59   #2681
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯uj za odpowied. Nie no, rozja郾iaczem ich nie potraktuj. Myj obecnie w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym, kt鏎y troch wyp逝kuje (Selsun Blue).

Chcia豉bym, 瞠by wysz豉 chocia jaka wi郾ia w豉郾ie, mog豉bym po這篡 ten L'oreal.
Podziel si z nami wra瞠niami i zdj璚iem

Blog
Stary 2013-01-03, 20:09   #2682
karioke_92
Raczkowanie

Cytat:
Mi P這mienn Iskr czerwon (kiedy kiedy) zwalczy豉 Palette, ale my郵, 瞠 mo瞠sz te pomalowac po prostu blondem 7 Garniera albo innej firmy - Excellence Creme Loreala te ma 7,
Garniera ma utleniacz w proporcji 1:5 wi璚 my郵 瞠 "zje" ten rudy na ko鎍ach. I wiem, 瞠 naturalnie wychodzi - siostra nim d逝go malowa豉 nim jej si rudego zachcia這. Za陰czam

Nie ogarniam w徠k闚 ostatnio, du穎 Was
Dzi瘯uj My郵isz, 瞠 dobrym pomys貫m b璠zie zrobienie przedtem k徙ieli rozja郾iaj帷ej? Je郵i tak, to jakiego st篹enia utleniacza u篡?
karioke_92 jest offline  
Stary 2013-01-03, 22:17   #2683
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:

Jaki pomys?
Widz, 瞠 kole瘸nka mega niezdecydowana... m闚isz, 瞠 chcesz br您y, czekolady, karmelki, a zdj璚ia pokazujesz rude, czerowne... (m闚i o zdj璚iach z poprzednich post闚)
W tym po軼ie jedynie pierwsze zdj璚ie nie poniszczy Ci w這s闚, wystarczy p鎩嗆 do sklepu i wybra co z loreal casting (nie zawiera amoniaku, ale pomimo tego, i jest kolorem zmywalnym bardzo d逝go utrzymuje si na w這sach). Co do pozosta造ch zdj耩, 瞠by uzyska takie blondy musisz u篡 farby rozja郾iaj帷ej, lub do farby "tubkowej" doda mocn (conajmniej 6%) wod utlenion - masz do嗆 ciemne w這sy i takie blondy niestety nie wyjd zwyk陰 farb, baaa nawet mo瞠sz sklepowym zwyk造m blondem je jeszcze przyciemni..... mojej znajomej na takim jak Ty masz obecnie kolorze wlos闚, blond z wellatonu wyszed CZARNY..
kasza80 jest offline  
Stary 2013-01-04, 09:00   #2684
elisss_21
Raczkowanie

Cool Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Nie mega niezdecydowana tylko chc uzyska jaki 豉dny kolor bez katowania w這s闚 (rozja郾iania, dekoloryzacji), wi璚 pokazuj takie, kt鏎e mi si podobaj - a jest ich kilka.. Jedne mog wyj嗆, drugie nie, wi璚 my郵, 瞠 chyba lepiej poda wi璚ej kolor闚 ni by upartym na jeden odcie i znowu skatowa niepotrzebnie w這sy.

I prosi豉m o rad, a nie komentarz do mojego, jak to okre郵i豉, niezdecydowania.
elisss_21 jest offline  
Stary 2013-01-04, 09:15   #2685
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯uj My郵isz, 瞠 dobrym pomys貫m b璠zie zrobienie przedtem k徙ieli rozja郾iaj帷ej? Je郵i tak, to jakiego st篹enia utleniacza u篡?
Mi si wydaje 瞠 ten garnier 7 powinien wystarczy na zjedzenie rudo軼i.
Ja zwalcza豉m p這mienn iskr miedzianym blondem i mi zjad豉 i w這sy by造 ja郾iejsze, ale ty rudych nie chcesz, wi璚, podpowiadam naturalny odcie 7.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Nie mega niezdecydowana tylko chc uzyska jaki 豉dny kolor bez katowania w這s闚 (rozja郾iania, dekoloryzacji), wi璚 pokazuj takie, kt鏎e mi si podobaj - a jest ich kilka.. Jedne mog wyj嗆, drugie nie, wi璚 my郵, 瞠 chyba lepiej poda wi璚ej kolor闚 ni by upartym na jeden odcie i znowu skatowa niepotrzebnie w這sy.

I prosi豉m o rad, a nie komentarz do mojego, jak to okre郵i豉, niezdecydowania.
Rada jest wy瞠j, bardzo du穎 kolork闚 podpowiedzialam

Blog
Stary 2013-01-04, 09:36   #2686
elisss_21
Raczkowanie

Cool Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Drevnikocurek widzia豉m i baaaaaaaaaaardzo dzi瘯uj, poszperam jeszcze troszk po profesjonalnych paletkach i mo瞠 jeszcze co 豉dniejszego znajd

generalnie my郵, 瞠 w tym miesi帷u nie b璠 farbowa豉 w這s闚 jeszcze - szkoda mi ich, nie po to obcina豉m , 瞠by co p馧 miesi帷a farbowa i niszczy na nowo , wi璚 mam jeszcze czas, 瞠by si na co zdecydowa (kiedy mia豉m upatrzony jeden kolor, ale wycofali j z loreala - nie ma ani na stronie ani w rossmanie ).

jeszcze raz dzi瘯uj za rad
elisss_21 jest offline  
Stary 2013-01-04, 09:42   #2687
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Drevnikocurek widzia豉m i baaaaaaaaaaardzo dzi瘯uj, poszperam jeszcze troszk po profesjonalnych paletkach i mo瞠 jeszcze co 豉dniejszego znajd

generalnie my郵, 瞠 w tym miesi帷u nie b璠 farbowa豉 w這s闚 jeszcze - szkoda mi ich, nie po to obcina豉m , 瞠by co p馧 miesi帷a farbowa i niszczy na nowo , wi璚 mam jeszcze czas, 瞠by si na co zdecydowa (kiedy mia豉m upatrzony jeden kolor, ale wycofali j z loreala - nie ma ani na stronie ani w rossmanie ).

jeszcze raz dzi瘯uj za rad
Popatrz tu: http://eowinymakijaze.blogspot.com/2...czekolada.html
O kramelu

Pozdr

Blog
Stary 2013-01-04, 09:46   #2688
krolicek018
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Mam kolor w這s闚 naturalnych ciemny blond szarawy. w這sy s farbowane troch ja郾iejsze od naturalnych wpadaj帷e w miodowy kolor XD

Kt鏎a z farb matrix so color (ultra light blond) taki odcie jak na zdj璚u?
UL-NV?
pytam bo macie najwi瘯sz wiedz w tej dziedzininie xD
Mia豉m wiele kolor闚 i odcieni, nie wierze farb drogeryjnym wole profesjonalne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 481503_443602962353544_1233176638_n.jpg (192,1 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 69876231689389643_wLD9YiDD_c.jpg (38,7 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 238901955202961247_knrWY3eO_c.jpg (57,6 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 266556871666088806_AogjnK3D_c.jpg (39,6 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 266556871666708837_FBRikHO2_c.jpg (31,6 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 266556871666708839_ra1ZT0wU_c.jpg (57,5 KB, 17 za豉dowa)
krolicek018 jest offline  
Stary 2013-01-04, 11:58   #2689
karioke_92
Raczkowanie

Podoba mi si ten Garnier 7, ale popatrzy豉m na YT i widz, 瞠 potrafi wyj嗆 ciemniejszy i zielonkawy. Zrobi wi璚 delikatn k徙iel rozja郾iaj帷 i na to farb, ale zastanawiam si nad jedn rzecz. Znalaz豉m tak informacj:
-kiedy po k徙ieli wychodzi miedziany, nale篡 na這篡 farb popielat
-gdy wychodzi kurczaczek, wybieramy farb per這w/opalizuj帷 (w tym wypadku nie nale篡 nak豉da popielu=zielone w這sy)
-gdy w這sy s 鄴速o-pomara鎍zowe i nie jeste鄉y pewne, jaki to kolor,a chcemy odcie ch這dny, wybieramy farb z napisem "opalizuj帷y"
Czy nale篡 stosowa si do tych zasad? Bo rozumiem, 瞠 ten Garnier podchodzi najbardziej pod popiel, czyli w razie kurczaczka po k徙ieli lepiej go chyba nie nak豉da?
karioke_92 jest offline  
Stary 2013-01-04, 12:49   #2690
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Podoba mi si ten Garnier 7, ale popatrzy豉m na YT i widz, 瞠 potrafi wyj嗆 ciemniejszy i zielonkawy. Zrobi wi璚 delikatn k徙iel rozja郾iaj帷 i na to farb, ale zastanawiam si nad jedn rzecz. Znalaz豉m tak informacj:
-gdy wychodzi kurczaczek, wybieramy farb per這w/opalizuj帷 (w tym wypadku nie nale篡 nak豉da popielu=zielone w這sy)
-gdy w這sy s 鄴速o-pomara鎍zowe i nie jeste鄉y pewne, jaki to kolor,a chcemy odcie ch這dny, wybieramy farb z napisem "opalizuj帷y"
Czy nale篡 stosowa si do tych zasad? Bo rozumiem, 瞠 ten Garnier podchodzi najbardziej pod popiel, czyli w razie kurczaczka po k徙ieli lepiej go chyba nie nak豉da?
Ten garnier jest z serii naturalnych, czyli wychodzi naturalny blond na poziomie 7. Wy瞠j wstawi豉m Ci zdj璚ie mojej siostry w tych w這sach - na baleja簑 rudoblond robi豉 - st康 pasma ja郾iejsze.

Nie robi豉bym na Twoim miejscu rozja郾iania, bo ta farba ma 1:1,5 wi璚 rozja郾ia lekko o jakie 2 tony.
Spr鏏uj na takich jakie masz i zobacz efekt - szkoda zdrowia i kondycji w這s闚 na rozja郾ianie.
Wg mnie rozja郾ianie to ostateczno嗆.

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2013-01-04 o 12:51
Stary 2013-01-04, 15:27   #2691
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Ten garnier jest z serii naturalnych, czyli wychodzi naturalny blond na poziomie 7. Wy瞠j wstawi豉m Ci zdj璚ie mojej siostry w tych w這sach - na baleja簑 rudoblond robi豉 - st康 pasma ja郾iejsze.

Nie robi豉bym na Twoim miejscu rozja郾iania, bo ta farba ma 1:1,5 wi璚 rozja郾ia lekko o jakie 2 tony.
Spr鏏uj na takich jakie masz i zobacz efekt - szkoda zdrowia i kondycji w這s闚 na rozja郾ianie.
Wg mnie rozja郾ianie to ostateczno嗆.
dzi瘯i za ten garnier, mo瞠 ja sobie go "strzel" na w這sach, mam obecnie br您owe w這sy z rudo軼i i chcia豉bym je rozja郾i, nie robi帷 k徙ieli rozja郾iaj帷ej, mo瞠 da rad.....
kasza80 jest offline  
Stary 2013-01-04, 16:21   #2692
karioke_92
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
dzi瘯i za ten garnier, mo瞠 ja sobie go "strzel" na w這sach, mam obecnie br您owe w這sy z rudo軼i i chcia豉bym je rozja郾i, nie robi帷 k徙ieli rozja郾iaj帷ej, mo瞠 da rad.....
kasza80, podziel si rezultatami, ci庵le si zastanawiam nad nim i ch皻nie zobacz, jak wyszed u Ciebie
karioke_92 jest offline  
Stary 2013-01-04, 19:35   #2693
Sybil Vane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Wiecie co na temat wycofania farb Syoss z serii ProNature? Prawie dzi zemdla豉m w sklepie... ANI JEDNEJ! A w ko鎍u znalaz豉m kolor zbli穎ny do mojego naturalnego, daj帷y efekt "poprawienia" w豉snego koloru i minimalnym rozja郾ienia.
A je郵i to prawda, to znacie farb kt鏎a b璠zie odpowiednikiem Syoss ProNature Naturalny Jasny Blond 8-1?
Fryz ratuj!
Sybil Vane jest offline  
Stary 2013-01-04, 20:04   #2694
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka wiadomo嗆
Wiecie co na temat wycofania farb Syoss z serii ProNature? Prawie dzi zemdla豉m w sklepie... ANI JEDNEJ! A w ko鎍u znalaz豉m kolor zbli穎ny do mojego naturalnego, daj帷y efekt "poprawienia" w豉snego koloru i minimalnym rozja郾ienia.
A je郵i to prawda, to znacie farb kt鏎a b璠zie odpowiednikiem Syoss ProNature Naturalny Jasny Blond 8-1?
Fryz ratuj!
O kurcz to ja dawno w Rossmannie by豉m, ale faktycznie co mi na pu趾ach z farbami nie pasowa這...
Hmmm a mo瞠 medium blond 8 z excellence creme Loreala?
I wydaje mi si, 瞠 Garniera 8.1 widzia豉m - Alabastrowy Blond.

Blog
Stary 2013-01-04, 20:42   #2695
Sybil Vane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Cytat:
O kurcz to ja dawno w Rossmannie by豉m, ale faktycznie co mi na pu趾ach z farbami nie pasowa這...
Hmmm a mo瞠 medium blond 8 z excellence creme Loreala?
I wydaje mi si, 瞠 Garniera 8.1 widzia豉m - Alabastrowy Blond.
Drevnikocurku, teraz mi g逝pio, 瞠 tylko Fryza poprosi豉m o pomoc, ale my郵a豉m, 瞠 Ty specjalistka od rudo軼i - czerwieni jeste.
Jak wycofali to dramat, trzeci miesi帷 schodz z ciemnego br您u/ czerni i wreszcie uzyska豉m kolor jaki chcia豉m, w豉郾ie tym Syossem
I ma造 offik - wypr鏏owa豉 szampon?
Sybil Vane jest offline  
Stary 2013-01-04, 23:18   #2696
Klaczeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

Cytat:
Napisane przez Klaczeq Poka wiadomo嗆
http://2.bp.blogspot.com/-SwTKklYWme.../DSC_1119h.jpg
A jak uzyska co takiego (to kolor Bauhhot z forum, po majirel 8.2) na jasnym blondzie, lekko z鄴趾ni皻ym i odrostach 鈔edni/ciemny blond ? Musia豉bym przyciemni w這sy, ale boj si nak豉da odcie 8.2, bo na palecie wygl康a bardzo ciemno.

Edit: dodaj te drugie zdj璚ie, kolor wydaje mi si do嗆 podobny, by這 ono ju na forum, ale chcia豉m spyta czy np po u篡ciu wellatonu 8/0 uzyskam co takiego, czy raczej i嗆 w farby profesjonalne (wi璚ej odcieni) ? Zale篡 mi 瞠by kolor by jak najbardziej podobny do tego, najlepiej identyczny, ale wiadomo, cud闚 nie ma
Bardzo Was prosz o pomoc... Chcia豉m zam闚i jak najszybciej farb, a niestety nie wiem jak.. W internecie niekt鏎ym majirel 8.2 wychodzi pi瘯nie, innym szaro, innym zupe軟ie jasno, na palecie jest strasznie ciemny. Mo瞠 jaka natura z poziomu 8? Wy si na tym 鈍ietnie znacie a ja nie chc sobie narobi krzywdy na g這wie ;-)
Stary 2013-01-05, 10:48   #2697
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka wiadomo嗆
Drevnikocurku, teraz mi g逝pio, 瞠 tylko Fryza poprosi豉m o pomoc, ale my郵a豉m, 瞠 Ty specjalistka od rudo軼i - czerwieni jeste.
Jak wycofali to dramat, trzeci miesi帷 schodz z ciemnego br您u/ czerni i wreszcie uzyska豉m kolor jaki chcia豉m, w豉郾ie tym Syossem
I ma造 offik - wypr鏏owa豉 szampon?
On jest ekspertem od blond闚 to fakt
Ja tak po cyfrach popatrzy豉m jakie inne firmy maj 8-1, ale nie wiem jak to wychodzi, trzebaby zobaczy nazw i z ty逝 pude趾a jak ma proporcj.
Bo ten Syoss co napisa豉 chyba by lekko rozja郾iaj帷y? Nie mia czasem 1:1,5?

O szamponie wpis poczyni, p鏦i co widz, 瞠 moje ko鎍e rozja郾ione po podw鎩nym myciu s bardziej rude
A trzyma豉m kilka minut Chyba ju wiem jaki szampon b璠 do ko鎍a 篡cia u篡wa

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaczeq Poka wiadomo嗆
Bardzo Was prosz o pomoc... Chcia豉m zam闚i jak najszybciej farb, a niestety nie wiem jak.. W internecie niekt鏎ym majirel 8.2 wychodzi pi瘯nie, innym szaro, innym zupe軟ie jasno, na palecie jest strasznie ciemny. Mo瞠 jaka natura z poziomu 8? Wy si na tym 鈍ietnie znacie a ja nie chc sobie narobi krzywdy na g這wie ;-)
Odrosty ciemny 鈔edni blond raczej nie wr騜 r闚nego koloru... Wstaw najlepiej zdj璚ie - fryzowi b璠zie 豉twiej.
Wiesz ka盥a farba u ka盥ego wychodzi troch inaczej, wiele os鏏 metod pr鏏 i b喚d闚 znajduje sw鎩 idealny odcie.
Ja wszystkie drogeryjne rudo軼i mia豉m na g這wie nim znalaz豉m t idealn.

Blog
Stary 2013-01-05, 15:02   #2698
karioke_92
Raczkowanie

Cytat:
Przyznam szczerze, 瞠 nadal zastanawiam si nad t k徙iel (ale si uczepi豉m :P). Chyba jednak chc mie troch ja郾iejsze w這sy. Nadal zastanawiam si nad powy窺z spraw z odcieniami i st篹enia utleniacza, jakiego u篡. 3% wystarczy? A mo瞠 6? W這sy mam w dobrym stanie.
karioke_92 jest offline  
Stary 2013-01-05, 19:23   #2699
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
kasza80, podziel si rezultatami, ci庵le si zastanawiam nad nim i ch皻nie zobacz, jak wyszed u Ciebie
By豉m wczoraj na zakupach i nie kupi豉m tego garniera, tylko garnier nutrisse creme kolor 80 jasny naturalny blond - bardziej mi si podoba豉 no i ja lubi farby z aplikatorami, bo je sama nak豉dam, a miseczka i p璠zelek to nie dla mnie
Rzuc ja sobie na w這sy jak tylko wygoj sk鏎, bo mam jaki strupek - a na uszkodzon sk鏎 nigdy farby nie nak豉dam. Zrobi zdj璚ie przed/po
Sama jestem ciekawa. Ta farba te rozja郾ia, proporcje 1:1,5. Teraz mam do嗆 ciemne z rudawymi refleksami, chce je rozja郾i i jak fajnie wyjdzie, to na to rzuc sobie pasemka - jednak najbardziej lubi siebie w jasnych w這sach, ale kolei nie takich, 瞠by na ca造ch w這sach mie krzycz帷y blond
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg garnier blond.jpg (11,9 KB, 8 za豉dowa)
kasza80 jest offline  
Stary 2013-01-05, 21:24   #2700
karioke_92
Raczkowanie

To czekam Btw o co chodzi z tymi proporcjami 1:1,5? Jak to odczytywa?
karioke_92 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.