Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 91 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-05, 23:57   #2701
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karioke_92 Poka wiadomo嗆
To czekam Btw o co chodzi z tymi proporcjami 1:1,5? Jak to odczytywa?
40g farby i 60ml utleniacza
40:60 = 1:1,5
Stary 2013-01-07, 18:30   #2702
parisienne95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Jednolity kolor w這s闚

Witam, by豉bym bardzo wdzi璚zna za porad (mam na my郵i odpowiedzi na pytania: czy to wyjdzie? je瞠li tak, jak wyt逝maczy fryzjerowi o jaki efekt mi chodzi?).

Mia豉m zawsze d逝gie, g瘰te, ciemnobr您owe w這sy. P馧torej roku temu podkusi這 mnie zafarbowa je na rudo - efekt nie bardzo udany, wi璚 jako wr鏂i豉m do swojego mniej wi璚ej naturalnego koloru. Mam jedynie k這pot z tym, 瞠 w s這鎍u pojawiaj mi si rude przeb造ski (pomimo tego, 瞠 w這sy farbowa豉m po tym na br您), co bardzo mi si nie podoba, czy kto ma jaki pomys jak (o ile w og鏊e) si tego mo積a pozby? By豉m zadowolona, ale w te wakacje podkusi這 mnie blond ombre. S瘯 w tym, 瞠 teraz odda豉bym wszystko za zwyczajne, br您owe w這sy. Ombre dalej mi si podoba, jednak瞠 u mnie wygl康a bardziej jak odrosty, bo pomimo tego, 瞠 farbowa豉m na blond jedynie 10 cm ko鎍闚ek u do逝, tak jakby ujawni si rudy/jasny br您 nieco wy瞠j + u nasady m鎩 ciemny br您. Dlatego bardzo prosz o porad: czy da si jako uzyska jednolity kolor? Pewnie wymaga這by to na這瞠nia dw鏂h kolor闚 farb: innej na same ko鎍闚ki, innej troch wy瞠j i nasad zostawi w spokoju? Boj si te tego, 瞠 kolor wyjdzie za ciemny, na pewno nie chc mie czarnych w這s闚. Czy pozb璠 si tych rudych przeb造sk闚 i czy da si odratowa taki miszmasz barw? Oczywi軼ie id do salonu fryzjerskiego, sama nie podejm si czego tak wa積ego (je瞠li kto zna dobry salon w Krakowie - b璠 bardzo wdzi璚zna za podanie mi nazwy i adresu!).

Nie znam si za dobrze na fryzjerstwie, dlatego z g鏎y przepraszam, je瞠li pytanie wyda si g逝pie - czy da si jako unikn望 jakby bardzo widocznego b造sku farby po farbowaniu?

Dodam jeszcze, 瞠 moje w這sy s nadal d逝gie, g瘰te, mi瘯kie, pomimo cz瘰tego u篡wania prostownicy i farbowania s w bardzo dobrej kondycji, w豉軼iwie lepszej ni przed farbowaniem

Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi!
parisienne95 jest offline  
Stary 2013-01-08, 15:40   #2703
Charlotta25
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Arrow Jaka farba?;)

Chodzi o to, 瞠 mam w這sy p馧 na p馧, mahoniowo-br您owe ;p Chcia豉bym si przefarbowa na jaki baaaaardzo ciemny kolor, kt鏎y na opakowaniu nie wygl康a豚y jak czarny ( bo czarny chce mie ) tylko bardzo ciemno br您owy. Mama nie pozwala mi farbowa si na czarno, dlatego na opakowaniu musi by inny kolorek, ale w 鈔odku musi by ciemny, podchodz帷y pod czarny... Znacie farby kt鏎e na opakowaniu wygl康aj na ciemne a wychodz czarne? Na pewno mieli軼ie takie ,,przygody,, Teraz to mog這by mi si przyda.
PS. Je郵i nie podajcie po prostu nazw dobrej farby i jej ciemnego kolorku!
Dzi瘯i ;p

Zbiorczy!

Kaguya

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-01-08 o 16:09
Charlotta25 jest offline  
Stary 2013-01-08, 17:59   #2704
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67
Dot.: Jaka farba?;)

Cytat:
Napisane przez Charlotta25 Poka wiadomo嗆
Chodzi o to, 瞠 mam w這sy p馧 na p馧, mahoniowo-br您owe ;p Chcia豉bym si przefarbowa na jaki baaaaardzo ciemny kolor, kt鏎y na opakowaniu nie wygl康a豚y jak czarny ( bo czarny chce mie ) tylko bardzo ciemno br您owy. Mama nie pozwala mi farbowa si na czarno, dlatego na opakowaniu musi by inny kolorek, ale w 鈔odku musi by ciemny, podchodz帷y pod czarny... Znacie farby kt鏎e na opakowaniu wygl康aj na ciemne a wychodz czarne? Na pewno mieli軼ie takie ,,przygody,, Teraz to mog這by mi si przyda.
PS. Je郵i nie podajcie po prostu nazw dobrej farby i jej ciemnego kolorku!
Dzi瘯i ;p

Zbiorczy!

Kaguya
Ciemny albo bardzo ciemny br您
Du穎 takich w Rossmannie.
Pozdrawiam.

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline  
Stary 2013-01-09, 11:02   #2705
elisss_21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63
Cool Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Drevnikocurek, Fryz czy Waszym zdaniem kolor na zdj璚iu to mo瞠 by 7.31 (blond z這cisto-popielaty) z farb Loreal Inoa?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Loreal.jpg (12,1 KB, 35 za豉dowa)
elisss_21 jest offline  
Stary 2013-01-09, 14:25   #2706
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Poka wiadomo嗆
Drevnikocurek, Fryz czy Waszym zdaniem kolor na zdj璚iu to mo瞠 by 7.31 (blond z這cisto-popielaty) z farb Loreal Inoa?
Na inoa sie nie znam, ale to jak czekolada wyglada dla mnie

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
Stary 2013-01-09, 15:00   #2707
elisss_21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

Drevnikocurek w豉郾ie te mi si nie wydaje, 瞠by to 7.31 by這, a gdzie tak wyczyta豉m i dlatego napisa豉m, ale 豉dny ten kolor
elisss_21 jest offline  
Stary 2013-01-09, 20:25   #2708
drevnikocurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Poka wiadomo嗆
Drevnikocurek w豉郾ie te mi si nie wydaje, 瞠by to 7.31 by這, a gdzie tak wyczyta豉m i dlatego napisa豉m, ale 豉dny ten kolor
Nie pami皻am jaka firma, ale by豉 taka seria farb kilku farb Chocolate, 瞠 by豉 tam mleczna czekolada mi璠zy innymi

Blog
Stary 2013-01-10, 09:15   #2709
dolly87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 414

Hej! potrzebuj pomocy do鈍iadczonego fryzjera! Mam na g這wie co takiego, jak na zdj璚iach, a chc uzyska co, co ma modelka! Prosz o rady co robi? jestem gotowa na wsyztsko- nawet kosztem w這s闚! A jakie ma ci璚ie modelka? czy to r闚ne w這sy czy jako cieniowane? Moje w這sy by造 tydzie temu farbowane "niby" kolestonem 7/0, ale podejrzewam, ze fryzjerka co pomiesza豉, bo nie wiem, jak jej wysz造 takie rudo czerwone w這sy z tej farby ;(
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1227.jpg (56,5 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1226.jpg (69,8 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z2571071X.jpg (39,3 KB, 33 za豉dowa)
Cel #1: waga sprzed ci捫y 66kg
Cel #2: waga sprzed 郵ubu 60kg
Cel #3: waga sprzed pierwszej komunii 鈍i皻ej 55kg

24lata 164cm
dolly87 jest offline  
Stary 2013-01-10, 14:11   #2710
madix_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
jak wyczarowa taki kolor na swojej g這wie?

hej!bardzo podoba mi sie ten kolorek ale nie wiem jak go uzyska POMOCY! przez d逝gi czas farbowa豉m w這sy na 鈔edni br您,niedawno je rozja郾i豉m i po堯篡豉m kolor 6,87 wenge By Famy ale szybko sie spra i mam teraz rdzawo-pomara鎍zowe przeb造ski OHYDNE!jak je zniwelowa?czyta豉m 瞠 popiele zabijaj rudo軼i ale boje sie 瞠 bed zielone w s這ncu.podoba mi sie 6k ciemny zadymiony blond Aquarely ale nie wiem czy to bedzie mia這 co wspolnego z tym kolorem na zdjeciu kt鏎y tak bardzo mi sie podoba.Z g鏎y dzi瘯uje za pomocne wskaz闚ki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (11,5 KB, 19 za豉dowa)
madix_ jest offline  
Stary 2013-01-10, 15:05   #2711
Lady eSs
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 777

Kobietki kochane, powiecie mi mo瞠 jak uzyska taki kolor w這s闚? Te wszystkie br您y wychodz takie ciemne i najcz窷ciej z rudym po造skiem. A mi si marzy co takiego. Jaka farba? Wiem, 瞠 po farbowaniu trzeba by by這 jeszcze ja郾iejsze, cieniutkie pasemka zrobi.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg melinda.jpg (23,9 KB, 43 za豉dowa)
Stary 2013-01-10, 18:59   #2712
MorireAmore
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 937

Witam serdecznie jaki to kolor ? Kt鏎a mo瞠 wie )))
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg d6ce.jpg (38,8 KB, 66 za豉dowa)

Be nice, I could be your nurse someday.

MorireAmore jest offline  
Stary 2013-01-12, 12:39   #2713
mamo94
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Miodowy br您/Karmel - jaka farba

Witam .
Mam pytanie dotyczace jaka farba(ktore numer farby) z Serii WELLA KOLESTON da造by mi odcie karmel lub Miodowy br您 (jak w zalaczonych zdjeciach). Jako tako w palecie zadna farba nie ma przypisanej takiej nazwy.
Dodaje jeszcze zdjecia jak zale篡 mi zeby ten kolor wyszedl.
Ewentualnie prosze o zasugerowanie innej farby profesjonalnej ktora uzyskam podobny kolor, chociaz przekonana jestem do kolestona

P.S czy z serii Wella Color Touch otrzymalabym taki kolor na mocno posiwialych wlosach i trzyma by sie przez miesiac ?
POzdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor2.jpg (52,9 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (29,1 KB, 5 za豉dowa)
mamo94 jest offline  
Stary 2013-01-12, 13:56   #2714
domelcia94
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
GG do domelcia94

Witam.Mam pytanie jak rozjasnic ciemny braz do jasnego?
domelcia94 jest offline  
Stary 2013-01-12, 14:16   #2715
Lady_Kiddo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
Dot.: Miodowy br您/Karmel - jaka farba

Dziewczyny, jak uzyska taki jasny opalizuj帷y platynowy blond jak na zdj璚iu ?
http://polki.pl/uroda_wlosy_artykul,10013899.html
Nigdy wcze郾iej nie widzia豉m takiego, 郵iczny
Lady_Kiddo jest offline  
Stary 2013-01-12, 15:12   #2716
Gofrzyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 758

A czy kt鏎as farbowa豉 w這sy, jasny kolor, blond, lekko 鄴速wo-rudawy, farb palette salon color 5-6 Jasny czekoladowy br您?
Zatrzasn窸a je na klucz, wystawi豉 mnie na bruk.
Cho racj masz, 瞠 nie znasz mnie,
jak mog豉 tak da wkr璚i si.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2013-01-12, 18:22   #2717
karolcia017
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 225
W這sy Kim Kardashian

witam, chcia豉m spyta Was jaki kolor w這s闚 ma Kim i jak go mo積a uzyska, dla mnei nie jest to czer tylko jaki ciemny br您.

ps. wiem, ze jest watek do wstawiania fotek ale rzadko kto tam udziela odpowiedzi

zalaczam

To zle szuka豉, bo ten w徠ek jest bardzo popularny

Kaguya
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: gif import_image_88985900_Detail.gif (100,3 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-3588-492x656.jpg (22,3 KB, 21 za豉dowa)

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-01-12 o 20:05
karolcia017 jest offline  
Stary 2013-01-12, 21:27   #2718
tmkszlc
Przyczajenie

Co mog☠zrobi z tymi w這sami? Jak je przyciemni?

Cze嗆,

Pisz w imieniu swojej kobiety. Zachcia豉 zmieni sobie kolor w這s闚 i niestety wyszed jej nie taki jaki chcia豉 - wyszed jej ten marchewkowy jak na tym zdj璚iu (https://dl.dropbox.com/u/11493275/sc...7499daa9c1.png) u g鏎y a wcze郾iej mia豉 taki bordowy ciemny jak ten ni瞠j. Koniecznie chce zmieni ten kolor (dziewczyna) wi璚 pyta si jak☠farb☠ma pofarbowa w這sy 瞠by nie nie mie w這s闚 w kolorze "kupy"? W這sy by造 rozja郾iane.
tmkszlc jest offline  
Stary 2013-01-12, 21:58   #2719
triangle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Wellaton karmelowa czekolada

no by ju w徠ek- wiem, ale czasem warto od鈍ie篡, moze jakie nowe osoby zauwa膨 i si wypowiedz, jakie nowe osoby kt鏎e pr鏏owa造
Wi璚 w豉snie pytam, strasznie chcia豉bym mie takie br您owo-rude w這sy,
co takiego:
http://zszywka.pl/p/praline-750-1138358.html
no pi瘯ne s!
W豉軼icielka w這s闚 powiedzia豉 瞠 to farba palette orzechowy br您 czy blond, nie pamietam.
Ale to to palette tak niszczy w這sy (z貫 wspomnienia mam) 瞠 nawet za taki kolor w這s闚 sie nie zdecyduje pofarbowa ni. A po drugie, podejrzewam ze by mi takie nie wysz造, bo to tez zalezy od koloru w這s闚 przed farbowaniem i podejrzewam ze wyszly by mi poprostu jakies br您owe

I natrafi豉m na Wellaton karmelowa czekolada, gdzie ju czyta豉m 瞠 w豉snie takie w這ski powinny wyj嗆 po niej.

no i pytania: sa takie osoby kt鏎e u篡wa造 tej farby? je瞠li tak, wrzu熯ie zdj璚ia, i powiedzcie jaki kolor w這s闚 przed mia雀cie. Czy ona nie niszczy w這s闚? I czy jest trwa豉?
CHyba 瞠 macie do doradzenia inn farbe z takim kolorem, to te nie pogardze tak wskaz闚k

pozdrawiam
triangle jest offline  
Stary 2013-01-12, 22:15   #2720
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Po raz ostatni prosz (zw豉szcza nowych "u篡tkownik闚" zadawa pytania TUTAJ, na w徠ku zbiorczym.
Na razie posty przesuwam, potem mo瞠 si sko鎍zy ostrze瞠niem.
201607040946 jest offline  
Stary 2013-01-13, 09:30   #2721
drevnikocurek
Raczkowanie

Dot.: Wellaton karmelowa czekolada

Cytat:
Napisane przez triangle Poka wiadomo嗆
no by ju w徠ek- wiem, ale czasem warto od鈍ie篡, moze jakie nowe osoby zauwa膨 i si wypowiedz, jakie nowe osoby kt鏎e pr鏏owa造
Wi璚 w豉snie pytam, strasznie chcia豉bym mie takie br您owo-rude w這sy,
co takiego:
http://zszywka.pl/p/praline-750-1138358.html
no pi瘯ne s!
W豉軼icielka w這s闚 powiedzia豉 瞠 to farba palette orzechowy br您 czy blond, nie pamietam.
Ale to to palette tak niszczy w這sy (z貫 wspomnienia mam) 瞠 nawet za taki kolor w這s闚 sie nie zdecyduje pofarbowa ni. A po drugie, podejrzewam ze by mi takie nie wysz造, bo to tez zalezy od koloru w這s闚 przed farbowaniem i podejrzewam ze wyszly by mi poprostu jakies br您owe

I natrafi豉m na Wellaton karmelowa czekolada, gdzie ju czyta豉m 瞠 w豉snie takie w這ski powinny wyj嗆 po niej.

no i pytania: sa takie osoby kt鏎e u篡wa造 tej farby? je瞠li tak, wrzu熯ie zdj璚ia, i powiedzcie jaki kolor w這s闚 przed mia雀cie. Czy ona nie niszczy w這s闚? I czy jest trwa豉?
CHyba 瞠 macie do doradzenia inn farbe z takim kolorem, to te nie pogardze tak wskaz闚k

pozdrawiam

http://eowinymakijaze.blogspot.com/2...czekolada.html tu masz karmelow czekolad.

Palette kiedys kiedys by豉 niszcz帷a obecnie nie jest.

Blog
Stary 2013-01-13, 10:40   #2722
parisienne95
Przyczajenie

Witam, postaram si szybko zakre郵i m鎩 problem i by豉bym bardzo wdzi璚zna za rady :P

Zawsze mia豉m d逝gie, g瘰te, ciemnobr您owe w這sy. Podkusi這 mnie 1,5 roku temu zafarbowa na rudo. Wytrwa豉m 2 miesi帷e, zafarbowa豉m powrotem na br您, jako po kilku miesi帷ach kolor ustabilizowa si i mniej wi璚ej osi庵n窸am sw鎩 naturalny (pozosta jedynie rudy po造sk w 鈍ietle, do dzisiaj, czy da si tego w og鏊e w jaki spos鏏 pozby? :c). W te wakacje podkusi這 mnie blond ombre. Zrobi豉m, ale wysz這 bardziej jak odrost - u nasady ciemny br您, p騧niej troch ja郾iejszy br您 i na ko鎍u 10 cm blondu. Nie podoba mi si to ju wcale i chcia豉bym osi庵n望 znowu sw鎩 mniej wi璚ej naturalny kolor. Czy to mo磧iwe, je瞠li mam taki miszmasz na g這wie? Pewnie wymaga這by to na這瞠nia innej farby na 10 cm ko鎍闚ek i innej troch wy瞠j? Czy da si (przepraszam za g逝pie pytanie, nie znam si za bardzo na fryzjerstwie) unikn望 tego po造sku farby po farbowaniu? I czy jako uda mi si pozby tego rudego przeb造sku? Oczywi軼ie wybior si do fryzjera, sama bym si tego nie podj窸a (za adresy krakowskich salon闚 b璠 bardzo wdzi璚zna!).

Z g鏎y dzi瘯uj, do陰czam zdj璚ie dla lepszego zobrazowania moich w這s闚, wysz這 w miar realistycznie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 2.jpg (35,1 KB, 28 za豉dowa)
parisienne95 jest offline  
Stary 2013-01-13, 11:18   #2723
arella
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Jak uzyska taki kolor ?

Witam dziewcz皻a Dosy dawno mia豉m taki oto kolor w這s闚
niestety nie pami皻am jak drogeryjn farb je farbowa豉m. Mo瞠 kt鏎a z Was mi podpowie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image122.jpg (3,1 KB, 20 za豉dowa)
arella jest offline  
Stary 2013-01-13, 15:41   #2724
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

Mam problem ... Pomalowaqlam dzis wlosy syossem 7-6 (sredni blond) i wydaje mi sie ze wyszly troche zielonkawe poczekac jeszcze troche i zobaczyc jak beda sie zachowywac po kilku myciach? Czy juz cos z nimi dzialac? Tylko jak ...

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-01-13, 16:30   #2725
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka wiadomo嗆
Mam problem ... Pomalowaqlam dzis wlosy syossem 7-6 (sredni blond) i wydaje mi sie ze wyszly troche zielonkawe poczekac jeszcze troche i zobaczyc jak beda sie zachowywac po kilku myciach? Czy juz cos z nimi dzialac? Tylko jak ...

po堯 na kilka minut koncentrat pomidorowy, powinno pom鏂
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline  
Stary 2013-01-13, 16:54   #2726
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Napisane przez Lady_Kiddo Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, jak uzyska taki jasny opalizuj帷y platynowy blond jak na zdj璚iu ?
http://polki.pl/uroda_wlosy_artykul,10013899.html
Nigdy wcze郾iej nie widzia豉m takiego, 郵iczny
A jaki masz kolor wyj軼iowy? Mam bardzo podobny kolor do koloru pani na zdj璚iu. Moje naturalne w這sy to ciemny blond, na to k豉d rozja郾iacz (Marion lub Joanna) na 45 minut. P騧niej Palette Deluxe Bia貫 z這to.
Stary 2013-01-14, 19:33   #2727
Lady_Kiddo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Dzi瘯uje Ci za podpowied, za kilka dni wypr鏏uj
Kolorem wyj軼iowym b璠zie kolor bardzo podobny do tego kt鏎y masz Ty na zdj璚iu w awatarze

Edytowane przez Lady_Kiddo
Czas edycji: 2013-01-14 o 19:41 Pow鏚: zapomnia豉m co doda :P
Lady_Kiddo jest offline  
Stary 2013-01-14, 23:12   #2728
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Napisane przez Lady_Kiddo Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje Ci za podpowied, za kilka dni wypr鏏uj
Kolorem wyj軼iowym b璠zie kolor bardzo podobny do tego kt鏎y masz Ty na zdj璚iu w awatarze
Wtedy u篡豉m jakiej farby fryzjerskiej, kt鏎ej nazwy nie pami皻am, w ka盥ym razie kolor argenty雟kie srebro...jako tak. Po Palette mam bardziej bia造 odcie, ni srebrny. Powodzenia.

Edytowane przez Lady_Caroline
Czas edycji: 2013-01-14 o 23:15
Lady_Caroline jest offline  
Stary 2013-01-16, 12:22   #2729
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 055
laik prosi o pomoc znaj帷ych si na koloryzacji

Bardzo prosz o pomoc, b璠 wdzi璚zna za wszystkie rady. Pomijam te, kt鏎e b璠 nawo造wa, abym zg這si豉 si do fryzjera. Je郵i nie poradz sobie z problemem, to na pewno go odwiedz. Chcia豉bym jednak nauczy si sama farbowa w這sy. W dziedzinie koloryzacji jestem totalnym laikiem, za to mam zapa, ambicj i szybko si ucz.

Dwa miesi帷e temu pierwszy raz farbowa豉m w這sy, mia豉m je d逝gie i zrudzia造 mi ko鎍闚ki. Chcia豉m wyr闚na kolor. Naturalne mam ciemnobr您owe. Chcia豉m jasny br您. Za rad fryzjerki po這篡豉m 鈔edni blond, mia wyj嗆 jasny br您. By豉 to drogeryjna farba Londa. Wyszed koszmarny rudy. Na szcz窷cie po czasie troch 軼iemnia.

Marzy mi si zimny odcie ciemnego br您u, bro bo瞠 czarne! Takie, jak w za陰czniku nr 2.

Chc kupi farb profesjonaln Lecher Geneza, albo Matrix SoColor. Wyczyta豉m, 瞠 s o niebo lepsze od drogeryjnych. Trzeba kupi do nich wod, ale jak? Zale篡 mi na 豉godnej i trwa貫j koloryzacji. Mam delikatne, cienkie w這sy, nie chc ich zniszczy. Czy najpierw powinnam zafarbowa odrosty, czy mog od razu po這篡 na ca這嗆 mieszank? W za陰czniku kolor wyj軼iowy. Wiem, 瞠 jest istotny przy dobieraniu koloru i utleniacza. Mo瞠 wiecie jaki numer farby powinnam wybra, aby wyszed mi kolor, na kt鏎ym mi zale篡? W jakich proporcjach rozrabia si mieszank? Teoretycznie mog豉bym zapyta si o to wszystko sprzedawczyni, ale nie zawsze trafiaj si kompetentne. Jak moja fryzjerka

Zale篡 mi na ka盥ej opinii, nawet je郵i b璠zie si powtarza.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9037.jpg (27,2 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aaaa.jpg (10,1 KB, 11 za豉dowa)
wlosomaniaczkaaa jest offline  
Stary 2013-01-18, 20:39   #2730
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

jaka farba uzyskam taki kolor?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg socha-3.jpg (52,1 KB, 27 za豉dowa)

karoolaaa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.