Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 94 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-31, 17:53   #2791
as_ania
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
GG do as_ania Send a message via Skype™ to as_ania
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Pomocy! M鎩 kolor w這s闚 to taki jak na zamieszczonym zdj璚iu - ry篡, okropny, rudawo-穎速y blond... a kto by pomy郵a... pofarbowa豉m Loreal Exellence Cream Bardzo Jasny Popielaty Blond. Mia by popielaty! Mo瞠 kto wie, jak uzyska taki kolor jak na pozosta造ch dw鏂h zdj璚iach? Za dwa dni studni闚ka, a ja z tak jak捷 ry膨 jajecznic.. Masakra!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0161.jpg (65,9 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2ade.jpg (46,5 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg taylor-swift.jpg (102,0 KB, 23 za豉dowa)
as_ania jest offline  
Stary 2013-01-31, 19:11   #2792
Puline
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Cytat:
Napisane przez as_ania Poka wiadomo嗆
Pomocy! M鎩 kolor w這s闚 to taki jak na zamieszczonym zdj璚iu - ry篡, okropny, rudawo-穎速y blond... a kto by pomy郵a... pofarbowa豉m Loreal Exellence Cream Bardzo Jasny Popielaty Blond. Mia by popielaty! Mo瞠 kto wie, jak uzyska taki kolor jak na pozosta造ch dw鏂h zdj璚iach? Za dwa dni studni闚ka, a ja z tak jak捷 ry膨 jajecznic.. Masakra!
a pr鏏owa豉 och這dzi kolor gencjan? Doda par kropel do od篡wki albo zrobi p逝kank?
Ja w ten spos鏏 radz sobie z L'Oreal Preference Islande (7,1), kt鏎y po 2 tygodniach nabiera ciep造ch ton闚.

Edytowane przez Puline
Czas edycji: 2013-01-31 o 19:15
Puline jest offline  
Stary 2013-01-31, 20:14   #2793
as_ania
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
GG do as_ania Send a message via Skype™ to as_ania

Nie pr鏏owa豉m gencjany i szczerze m闚i帷, troche si boje... a co z tymi szamponami do w這s闚 blond, niebieskimi? Nie pomog這 by to troch?
as_ania jest offline  
Stary 2013-01-31, 20:33   #2794
olkaa1188
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dot.: jakim br您em zakryc ten kolor?

cos w tym odcieniu ewentualnie ciut ciemniejsze, byle by nie bylo czerwonych refleksow bo aktualnie takie sa w tym kolorze ktory mam na lowie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 8d_500x640.jpg (15,8 KB, 8 za豉dowa)
olkaa1188 jest offline  
Stary 2013-01-31, 21:09   #2795
Puline
Przyczajenie

Niebieskie szampony pewnie by pomog造, ale przy d逝窺zym stosowaniu. Ja nie mia豉m do nich cierpliwo軼i. Gencjana daje szybszy efekt i 豉two si spiera. Gdyby efekt by za mocny to wystarczy umy w這ski 1-2 razy.
Puline jest offline  
Stary 2013-01-31, 22:52   #2796
MAGDA1704
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 111
Wpisy w blogu: 4
GG do MAGDA1704

dzieczyny poratujcie, bo jestem totalnie ciemna i nie mam pomyslu co zrobic z moim kolorem; wlosy farbuje wellatonem gorzka czekolada 5/77 po dwoch tygodniach od zafarbowania robiac porzadki znalazlam szampon koloryzujacy palette (kupiony przypadkiem zamiast farby) i wpadlam na genialny pomysl wykorzystania go i nalozylam na farbe szampon koloryzujacy nr 236. Po zmyciu szamponu moje wlosy zrobily sie czarne! z kasztanowym refleksem pod swiatlo zostawialm kolor jakim jest bo myslam ze przez dwa tygodnie przy codziennym myciu glowy sie wyplucze, ale ten kolor nabyty po szamponie nie schodzi...minelo trzy tygodnie a on lekko sie zmyl, od farbowania wellatonem minelo 5tygoni, mam juz naturalny odrost i musze zafarbowac wlosy; powiedzcie mi jakiej farby profesjonalnej uzyc i jakiego odcienia zeby uzyskac taki kolor jak ma Marta Zmuda Trzebiatowska jak miala prosta grzywke, marzy mi sie taki kolorem wielotonowego brazu czekadowego lub orzechowego (nie czarnego). Ten wellaton wychodzil mi toche za ciemno i po 3 tygodniach sie praktycznie wyplukiwal, a jesli chodzi o farby profesjonalne to jestem zielonapodoba mi sie kolor z syossa gorzka czekolada z tofi 4. 86- tylko zeby kolor nie byl az tak cieply jak na opakowaniu farby
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg imagesCA2ZBI9O.jpg (9,1 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg beznazwy.jpg (27,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg imagesCAF25WUG.jpg (11,4 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg orzechowy-braz-poldluga-.jpg (41,5 KB, 3 za豉dowa)

Edytowane przez MAGDA1704
Czas edycji: 2013-01-31 o 23:05
MAGDA1704 jest offline  
Stary 2013-02-01, 11:24   #2797
kasik16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

hej w za陰czniku wysy豉m to co mam i to co chcia陰bym uzyska, pomo瞠cie?
wlosy.jpg
kasik16 jest offline  
Stary 2013-02-01, 12:55   #2798
chabril
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Laski help
W og鏊e dzie dobry najpierw, jestem na forum od jakiego czasu, ale tylko czytam ^^

Pomo瞠cie? Bo chc zrobi sobie na g這wie jaki mega jasny blond. Mia豉m ju kiedy, ale robi豉m to schodz帷 z czerwieni (koszmar), potem mia豉m br您, potem znow blond, potem znowu br您, a potem mia豉m w這sy tak os豉bione farbowaniem takimi kolorami (najpierw czerwony, potem rozja郾ianie przez 3 lata:p), 瞠 je 軼i窸am na 9mm
Ale chyba znowu w鏂 do blondu, bo odros造 mi mocne zdrowe w這sy w kolorze naturalnym. Taki najbardziej typowy z ciemnych blond闚, o odcieniu nieokre郵onym, bo niby jest szarawy, ale jak rozja郾ia豉m to odrost mia豉m taki ciep造.
I teraz pytanie, czym najlepiej? Nie chc ich traktowa rozja郾iaczem, ale nie wiem, czy farba rozja郾iaj帷a wystarczy, 瞠by osi庵n望 taki efekt, jak chc. Ile ton闚 musia豉bym rozja郾i, 瞠by z ciemnego blondu doj嗆 do ja郾iutkiego?
chabril jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:42   #2799
Oluchna22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witajcie
niedawno z ciemnego blondu chcia豉m zej嗆 na jasny blondzik, taki jaki jest na najnowszym opakowaniu Loreal Preference Viking. Zrobi豉m tak, 瞠 rozjasni豉m w這sy (po rozjasnieniu by造 鄴速e) i na to na這篡豉m w豉郾ie Vikinga i teraz mam takie 鄴速awe w這sy. Jest 豉dny blond, ja郾iejszy, jednak troszk przeszkadza mi to, 瞠 odrobin wpada w 鄴單. Teraz mam pytanie: co zrobi aby wyszed mi taki blond jak na opakowaniu Vikinga? Musz jeszcze raz zafarbowa Vikingiem czy mo瞠 kupi Stockholm (ale po Stockholmie nie chce mie platyny bo taki kolor mi sie w og鏊e nie podoba :/ Bardzo Was prosz o rad! Pozdrawiam!! ps. chcia豉bym taki blond jak tutaj na koncach http://3.bp.blogspot.com/-5uV6bP433e..._resized-1.JPG
i dlatego prosz o rad jak farbe wybrac aby wyszedl taki kolor na moich wlosach
Oluchna22 jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:10   #2800
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 308
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez chabril Poka wiadomo嗆
Laski help
W og鏊e dzie dobry najpierw, jestem na forum od jakiego czasu, ale tylko czytam ^^

Pomo瞠cie? Bo chc zrobi sobie na g這wie jaki mega jasny blond. Mia豉m ju kiedy, ale robi豉m to schodz帷 z czerwieni (koszmar), potem mia豉m br您, potem znow blond, potem znowu br您, a potem mia豉m w這sy tak os豉bione farbowaniem takimi kolorami (najpierw czerwony, potem rozja郾ianie przez 3 lata:p), 瞠 je 軼i窸am na 9mm
Ale chyba znowu w鏂 do blondu, bo odros造 mi mocne zdrowe w這sy w kolorze naturalnym. Taki najbardziej typowy z ciemnych blond闚, o odcieniu nieokre郵onym, bo niby jest szarawy, ale jak rozja郾ia豉m to odrost mia豉m taki ciep造.
I teraz pytanie, czym najlepiej? Nie chc ich traktowa rozja郾iaczem, ale nie wiem, czy farba rozja郾iaj帷a wystarczy, 瞠by osi庵n望 taki efekt, jak chc. Ile ton闚 musia豉bym rozja郾i, 瞠by z ciemnego blondu doj嗆 do ja郾iutkiego?
Kochana, ja mia豉m Tw鎩 problem (ciemny blod - a chcia豉m jasny blond)
i jest mn鏀two farb co trzeba by by這 rozja郾ia i kilka tonow czy cos ale ja polecam Ci, bezkonkurencyjn VERONA odcien 02 roz鈍ietlony blond. Nie wyjdzie Ci bia造, a naprawd jest tak naturalna. Ja z ciemnego blondu ni robi豉m i teraz mam taki jak w zdj璚iu w za陰czniku.

a mia豉m wcze郾iej taki, jak ten obok.

Verona, Revia (Farba do w這s闚) (nowa wersja)

Najlepiej to poka swoje w這sy to b璠ziemy mie pewno嗆 czy Verona Revia pomoze
ale mysle ze napewno, skoro z moim sobie poradzila, a robilam dwa razy z ciemnych na jasny i revia pomogla

dawalam szanse wellatonowi, albo recitalowi loreal - ale s moim zdaniem g**o warte.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz verona.jpg (29,6 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz verona1.jpg (4,9 KB, 22 za豉dowa)
Friese jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:29   #2801
chabril
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

baterie w aparacie mi si wyczerpa造, ale znalaz豉m odpowiedni kolor w zdj璚iach w internecie http://images.sklepy24.pl/55873833/5...techniques.jpg taki, tylko oczywi軼ie to m鎩 naturalny :p
chabril jest offline  
Stary 2013-02-02, 15:16   #2802
powerstuff
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

A mo瞠 wiecie jak osi庵n望 co takiego?
Strasznie mi si podoba ten kolor
http://www.galawallpapers.net/photo/...vovich-016.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-gG2JHo-KUq...-1920x1200.jpg

czy to jest jaki kasztan?
powerstuff jest offline  
Stary 2013-02-02, 16:32   #2803
MAGDA1704
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 111
Wpisy w blogu: 4
GG do MAGDA1704

wie ktos jak uzyskac kolor czekoladowy zdjecia w #2790
MAGDA1704 jest offline  
Stary 2013-02-02, 18:57   #2804
MagdalenaSzs
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 666
Jak farba uzyskam ten blond?

Hej Dziewczyna bardzo podoba mi si ten odcie blondu https://www.google.pl/search?q=rihan...2F%3B365%3B562 Jaka farba uzyskam ten kolor?
MagdalenaSzs jest offline  
Stary 2013-02-02, 19:08   #2805
pepperpotts
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: Jak farba uzyskam ten blond?

Pytanie tylko, jaki jest kolor wyj軼iowy?
pepperpotts jest offline  
Stary 2013-02-02, 20:20   #2806
olkaa1188
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez powerstuff Poka wiadomo嗆
A mo瞠 wiecie jak osi庵n望 co takiego?
Strasznie mi si podoba ten kolor
http://www.galawallpapers.net/photo/...vovich-016.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-gG2JHo-KUq...-1920x1200.jpg

czy to jest jaki kasztan?

ja robi豉m miodowym karmelem z Castinga i jak si sp逝ka by bardzo podobny, podejrzewam 瞠 karmel z Castinga jest ja郾iejszy, ale zale篡 od Twojego wyj軼iowego koloru
olkaa1188 jest offline  
Stary 2013-02-02, 20:37   #2807
Clemence
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 430
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Friese Poka wiadomo嗆
Kochana, ja mia豉m Tw鎩 problem (ciemny blod - a chcia豉m jasny blond)
i jest mn鏀two farb co trzeba by by這 rozja郾ia i kilka tonow czy cos ale ja polecam Ci, bezkonkurencyjn VERONA odcien 02 roz鈍ietlony blond. Nie wyjdzie Ci bia造, a naprawd jest tak naturalna. Ja z ciemnego blondu ni robi豉m i teraz mam taki jak w zdj璚iu w za陰czniku.

a mia豉m wcze郾iej taki, jak ten obok.

Verona, Revia (Farba do w這s闚) (nowa wersja)

Najlepiej to poka swoje w這sy to b璠ziemy mie pewno嗆 czy Verona Revia pomoze
ale mysle ze napewno, skoro z moim sobie poradzila, a robilam dwa razy z ciemnych na jasny i revia pomogla

dawalam szanse wellatonowi, albo recitalowi loreal - ale s moim zdaniem g**o warte.
Radykalnie!
A da si z ciemnego br您u na br您 ?

'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline  
Stary 2013-02-02, 21:39   #2808
kasik16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

Cytat:
Napisane przez kasik16 Poka wiadomo嗆
hej w za陰czniku wysy豉m to co mam i to co chcia陰bym uzyska, pomo瞠cie?
Za陰cznik 5091269
podbijam
kasik16 jest offline  
Stary 2013-02-02, 22:02   #2809
powerstuff
Przyczajenie

Kupi豉m karmelow czekolad 8.74 z Wellatonu zobaczymy co z tego b璠zie. Wyj軼iowy kolor jest na ko鎍闚kach br您owy (pozosta這嗆 po blondzie z garniera, kt鏎y wyszed mi bardzo ciemny, wr璚z czarny i to na w這sach po 3krotnym rozja郾iaczu), reszta to mysi blond (spory odrost, bo ju mia豉m nie kombinowa).
Jutro pofarbuj i powiem czy efekt jest taki jak powinien.
powerstuff jest offline  
Stary 2013-02-03, 08:20   #2810
InTheDark
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Cytat:
Napisane przez krolicek018 Poka wiadomo嗆
Mam kolor w這s闚 naturalnych ciemny blond szarawy. w這sy s farbowane troch ja郾iejsze od naturalnych wpadaj帷e w miodowy kolor XD

Kt鏎a z farb matrix so color (ultra light blond) taki odcie jak na zdj璚u?
UL-NV?
pytam bo macie najwi瘯sz wiedz w tej dziedzininie xD
Mia豉m wiele kolor闚 i odcieni, nie wierze farb drogeryjnym wole profesjonalne
Przepi瘯ny kolor! Te ch皻nie dowiem si -czym i jak uzyska taki odcien z wyj軼iowego jasnego, miodowego 鄴速awego koloru blond. Wie Kt鏎a ?
InTheDark jest offline  
Stary 2013-02-03, 08:22   #2811
InTheDark
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Mowa o tym kolorze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 69876231689389643_wLD9YiDD_c.jpg (38,8 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 481503_443602962353544_1233176638_n.jpg (192,5 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 238901955202961247_knrWY3eO_c.jpg (57,7 KB, 33 za豉dowa)
InTheDark jest offline  
Stary 2013-02-03, 14:26   #2812
NoLiesJustLove
Przyczajenie

GG do NoLiesJustLove
Cool Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Witam,

mo瞠 mi kto powiedzie jaki to jest odcie na za陰czonym zdj璚iu?

Z g鏎y dzi瘯uj za ewentualne podanie konkretnej nazwy farby, kt鏎a na moich w這sach - zdj璚ie drugie - da mi taki efekt
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg d6ce.jpg (39,3 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0033.jpg (277,5 KB, 14 za豉dowa)

Edytowane przez NoLiesJustLove
Czas edycji: 2013-02-04 o 09:02
NoLiesJustLove jest offline  
Stary 2013-02-03, 14:53   #2813
Kinqusiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Zmiana koloru w這s闚

Witam,
Mam w這sy koloru ciemny br您. Od razu po farbowaniu mia豉m czarny kolor, natomiast po up造wie 3-4 miesi璚y farba troch si zmy豉 i chcia豉bym zafarbowa sobie na jasny czekoladowy br您 (Palette), ale boj si, 瞠 kolor b璠zie taki jakiego nie oczekuj, czyli lekko rudawy. Doradzicie mi co ?
Kinqusiaa jest offline  
Stary 2013-02-03, 21:50   #2814
lucciola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 562

Pytanie do wiza瘸nek u篡waj帷ych farb wella koleston seria superblondes. W jakich proporcjach mieszacie farb i wod? I jak wod da na 鈔edni br您 瞠by wyszed 豉dny jasny blond?
lucciola jest offline  
Stary 2013-02-03, 23:07   #2815
tolusia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam Chcia豉bym si dowiedzie dzi瘯i jakiej farbie mog uzyska taki kolor ?

Z g鏎y dzi瘯uj za odp
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg aa4b319100002b4e.jpg (12,6 KB, 26 za豉dowa)
tolusia jest offline  
Stary 2013-02-04, 07:04   #2816
Mopeq
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lucciola Poka wiadomo嗆
Pytanie do wiza瘸nek u篡waj帷ych farb wella koleston seria superblondes. W jakich proporcjach mieszacie farb i wod? I jak wod da na 鈔edni br您 瞠by wyszed 豉dny jasny blond?
Mieszasz 1:2 czyli np. 40 ml farby i 80 ml oxydanta. Dob鏎 oxydanta zale篡 od wielu czynnik闚 np. jak cz瘰to farbowa豉 w這sy, czym ,jaka jest ich faktura ,porowato嗆 i dok豉dny odcie w tym mom璚ie ,poza tym musisz pami皻a 瞠 na odrost nak豉da si z mniejszym procentem oxydant a na farbowane w這sy wi瘯szym ,ale superblondes robi si na 9% i 12% ,jednak nie spodziewaj si efektu jak na plecie gdy najlepiej jest podja郾i w這sy rozja郾iaczem i na這篡 np. color touch. A przede wszystkim odradzam farbowania na blond w domu. Blond jest bardzo wymagaj帷y i mo瞠sz sobie bardzo zniszczy w這sy. I pami皻aj 瞠 w superblondes masz po陰czenie rozja郾iacza i farby.
Mopeq jest offline  
Stary 2013-02-04, 17:41   #2817
lucciola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 562

Cytat:
Napisane przez Mopeq Poka wiadomo嗆
A przede wszystkim odradzam farbowania na blond w domu. Blond jest bardzo wymagaj帷y i mo瞠sz sobie bardzo zniszczy w這sy. I pami皻aj 瞠 w superblondes masz po陰czenie rozja郾iacza i farby.
Co w豉軼iwie masz na my郵i pisz帷 o mo磧iwo軼i zniszczenia sobie w這s闚?
Pytam bo do tej pory farbowa豉m u fryzjera teraz dosta豉m od niego "przepis" na farbowanie. Je郵i w domu zrobi dok豉dnie to co fryzjer robi w salonie to te mog zniszczy w這sy (k豉d帷 farb tylko na odrost)?
lucciola jest offline  
Stary 2013-02-04, 18:11   #2818
Mopeq
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lucciola Poka wiadomo嗆
Co w豉軼iwie masz na my郵i pisz帷 o mo磧iwo軼i zniszczenia sobie w這s闚?
Pytam bo do tej pory farbowa豉m u fryzjera teraz dosta豉m od niego "przepis" na farbowanie. Je郵i w domu zrobi dok豉dnie to co fryzjer robi w salonie to te mog zniszczy w這sy (k豉d帷 farb tylko na odrost)?

Fryzjer da ci przepis, chcia sobie odebra prace i klienta ? A tak na serio je郵i masz s豉be i cienkie w這sy to trzeba bardzo precyzyjnie nak豉da na odrost ,bo mo瞠sz je popali natomiast je郵i masz grube ,mocne to nie masz si czym przejmowa. I oczywi軼ie nak豉da ci druga osoba ,sama dobrze tego nie zrobisz przed lustrem. Nie nak豉daj oszcz璠nie

Zapomnia豉m doda i zasada nak豉dania z mniejszym oxydantem na odrost a wi瘯szym na w這sy farbowane nie tyczy si gdy masz ju zafarbowane na blond

Edytowane przez Mopeq
Czas edycji: 2013-02-04 o 18:15
Mopeq jest offline  
Stary 2013-02-04, 19:28   #2819
DarkAlice
Przyczajenie

Ponawiam pytanie:

Cytat:
Napisane przez DarkAlice Poka wiadomo嗆
Witam
Chcia豉bym wr鏂i do mojego naturalnego koloru w這s闚 ale przez to, 瞠 du穎 kolor闚 na g這wie mia豉m to musz "軼i庵n望 kolor". No ale to nie w tym problem. Chodzi o to, 瞠 sama nie potrafi okre郵i mojego naturalnego koloru w這s闚 i nie wiem jak farb kupi. Do陰czam bardzo stare zdj璚ie z prawie w ca這軼i naturalnym kolorem(jak wida kombinuje z w這sami od kiedy mam 13 lat...). Nie jest dla mnie zbytnio wa積a cena farby, ale nie powinna by przesadna. Najwa積iejsze jest to by kolor by jak najbardziej zbli穎ny do mojego naturalnego, farba dobrze kryla, no i 瞠by nie zniszczy豉 zbytnio moich w這s闚 (cho wiem, 瞠 s bardzo wytrzyma貫 >.<).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Anu.jpg (9,0 KB, 8 za豉dowa)

Edytowane przez DarkAlice
Czas edycji: 2013-02-04 o 19:30
DarkAlice jest offline  
Stary 2013-02-04, 20:30   #2820
Mija62
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 349

witam i prosz o rad... chcia豉 bym rozja郾i w這sy na taki fajny,kakaowy kolorek...niestety mam d逝gie w這sy i w przeciwstawnym kolorze....ostatnio farbowa豉m mamie w這sy i podoba mi si no i te bym chcia豉 co takiego
wi璚 do rzeczy,na這篡豉m jej farbe t co w za陰czniku,tyle 瞠 wode 12%,i nawet ciemne odrosty 豉dnie chwyci這,no ale naturalne w這sy-fotke mamy te dodaje,ostatnia to moje w這sy,wielokrotnie farbowane,dekoloryzowane, rozja郾iane itp

jak my郵icie ta farba z wod 12% ruszy moje w這sy 1 zdj璚ie w這sy mojej mamy 2 zdj璚ie moje w這sy

dodam i zdaj sobie sprawe 瞠 takie jak pani z opakowania mi nie wyjd,tylko czy cho troch podja郾i i nadadz inny odcie,w雀nie taki ala -miodowo kakaowy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 167.jpg (147,7 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 154.jpg (88,4 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg miodowy blond.jpg (44,8 KB, 6 za豉dowa)

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2013-02-04 o 20:36
Mija62 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.