Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 96 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-05, 13:29   #2851
Issley
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Witajcie dziewcz皻a. Od d逝窺zego czasu mia豉m platynowe, kr鏒kie w這sy( fryzura na rihanne, w這sy pogolone wok馧, na czubku g這wy w這sy d逝窺ze) Jaki czas temu postanowi豉m zapu軼i w這sy i nie farbowa ju na platyne, marzy mi sie co ala ombre (dodam 瞠 naturalny kolor moich w這s闚 to ciemny blond o ch這dnym odcieniu). Aktualnie moje w這sy siegaj do po這wy szyji 9 z jednej strony bok mam dalej kr鏒ki, takie to r騜nice d逝go軼i w這s闚) a kolor ich jest dosy nieokre郵ony (odrost oko這 5-6cm, reszta w這s闚 zafarbowane na lawendowy)

Marz mi sie od d逝窺zego czasu kolor http://www.veba.pl/data/gfx/pictures...4/2/8224_3.png tylko zale篡 mi na tym by w這sy nie mia造 涉DNYCH ciep造ch ton闚, 鄴販i miedzi cz czego kolwiek, tylko ch這dny fioletowy blond. My郵e nad kolorem 8.21 i 10.21 na ko鎍闚ki. S to farby Evolution of colour alfaparf. Mia ju kto do czynienia z takim odcieniem?? Mo瞠 jakie zdjecia??
Issley jest offline  
Stary 2013-02-05, 14:59   #2852
MadlyInsane
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do MadlyInsane Send a message via Skype™ to MadlyInsane
Smile "przypadkowo" czarna

Witam!
W poprzednie wakacje postanowi豉m lekko "zaszale" i zmieni kolor z ciemnego blondu wpadaj帷ego w rudy na jasny br您. Kupi豉m szamponetk Palette. Tak wiem, opinie s do嗆 s豉be, ale ju kiedy jej u篡wa豉m i nie by這 problem闚. Wtedy po sp逝kaniu sta豉m si... no w豉郾ie, czarna. Nie powiem, na pocz徠ku mi to odpowiada這, bo to by這 takie moje ma貫 marzenie i farbowa豉m dalej. Pod koniec roku si zbuntowa豉m. Aktualnie mam jakie 4 cm odrostu i nie mam poj璚ia, co dalej robi. Przyznam si, 瞠 jestem bliska tego, 瞠by jednak si z豉ma i biec do sklepu po czarn farb. R闚nie w opinii innych dobrze wygl康am w takim kolorze w這s闚, a ludzie, kt鏎ych pozna豉m ju po feralnym wydarzeniu twierdz, 瞠 nie potrafiliby sobie mnie wyobrazi w blondzie.
Je郵i chodzi o odrosty, to nie jest tak 幢e, moim zdaniem da這by si wytrzyma. 妃ia豉m si, 瞠 za jaki czas b璠 wszystkich przekonywa, 瞠 to takie ombre. Ale z drugiej strony...

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...64948897_n.jpg - w ciemnych w這sach. Przepraszam za jako嗆.
http://screenshooter.net/3981079/wwauhuu - a tu naturalny kolor. I chodzi tylko o kolor, wiem, 瞠 nie najlepiej wygl康a造.

Na co licz? Sama nie wiem, mo瞠 jak捷 sugesti. Porad? Co powinnam robi, bo ja nie mam poj璚ia...

PS je郵i wstawi豉m to nie tam, gdzie potrzeba, to przepraszam, ale naprawd rzadko korzystam i nie do ko鎍a si orientuj
MadlyInsane jest offline  
Stary 2013-02-05, 15:20   #2853
Mopeq
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka wiadomo嗆
a czy masz moze jakas fotke z efektem jaki mozna uzyskac po w/w farbkach ?

Nie nak豉daj welli kolestona 10/16 bo to sama farba nie podja郾i ci w這s闚 jak ju to special blondy np.12/96 .
Mopeq jest offline  
Stary 2013-02-05, 15:34   #2854
ewelinka01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

Cytat:
Napisane przez Mopeq Poka wiadomo嗆
Nie nak豉daj welli kolestona 10/16 bo to sama farba nie podja郾i ci w這s闚 jak ju to special blondy np.12/96 .
A z farb drogeryjnych , ktore Twoim zdaniem by sie nadawaly ?
Myslalam o tym zeby zrownac i rozjasnic calosc wlosow to zeby uzyc na odrost i to rude/z這te jakas farbe na 9 % na reszte wlosow jakis podobny odcien ale juz z woda 6 % powiedzmy na 15-20 min . Czy to dobre rozwiazanie ? I wlasnie zastanawiam sie nad wellatonem 12/0 lub 12/1 . Ona jest z 9 % oksy - tylko jaka farbe wtedy dobrac na d逝gosc ???

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Albo loreal stockholm lub viking - co o nich myslisz ?
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-02-05, 15:43   #2855
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
a czy masz moze jakas fotke z efektem jaki mozna uzyskac po w/w farbkach ?
bardzo fajny kolor

http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...-perfect-1016/

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Mopeq Poka wiadomo嗆
dziwne rzeczy piszesz, bardzo dziwne

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-05 o 15:45
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-05, 15:56   #2856
ewelinka01
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

rzeczywiscie, kolor wyglada bardzo ciekawie . tylko teraz pytanie - czy ten odcien zawiera w sobie niebieskie lub fioletowe barwniki tak aby zniwelowac ta cholerna rudosc ?
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-02-05, 16:09   #2857
mazma
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
幢e pofarbowane w這sy!

cze嗆
m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您, kiedy pofarbowa豉m sobie w這sy na troch ciemniejsze, i mia豉m niewidoczne 5 cm odrosty. Ale znudzi mi si ten kolor i kupi豉m sobie farb Miedziany jasny blond ( http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...19&tx=57&ty=92) i na這篡豉m t farb na ca貫 w這sy. I teraz, te 5 cm odrosty 豉dnie si pofarbowa造 i s tego miedzianego koloru, ale reszta w這s闚 jest ciemno br您owa, i wygl康am jakbym mia豉 te miedziane odrosty, co mam zrobi, pomocy !
mazma jest offline  
Stary 2013-02-05, 16:15   #2858
kleopatra4
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Dot.: 幢e pofarbowane w這sy!

ojoj,troche kiepsko teraz albo ciemny na ca這嗆 albo k徙iel rozja郾iaj帷a (zniszcz si) i na to ja郾iejsza farba . my郵e jednak 瞠 na ciemnobr您owych ten kolor nie wyjdzie
kleopatra4 jest offline  
Stary 2013-02-05, 16:19   #2859
lenaa2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

a moglabys zamiescic zdjecie twoich wlosow moze wtedy bardziej bedziemy mogly Ci pomoc jak zobaczymy jak to mniej wiecej wyglada
lenaa2 jest offline  
Stary 2013-02-05, 16:20   #2860
mazma
Przyczajenie

w og鏊e nie pomy郵a豉m farbuj帷 sobie te w這sy
ale jeszcze zastanawiam si czy kupi jakiej farby do pasemek i zrobi sobie takie ombre
mazma jest offline  
Stary 2013-02-05, 16:36   #2861
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez mazma Poka wiadomo嗆
cze嗆
m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您, kiedy pofarbowa豉m sobie w這sy na troch ciemniejsze, i mia豉m niewidoczne 5 cm odrosty. Ale znudzi mi si ten kolor i kupi豉m sobie farb Miedziany jasny blond ( http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...19&tx=57&ty=92) i na這篡豉m t farb na ca貫 w這sy. I teraz, te 5 cm odrosty 豉dnie si pofarbowa造 i s tego miedzianego koloru, ale reszta w這s闚 jest ciemno br您owa, i wygl康am jakbym mia豉 te miedziane odrosty, co mam zrobi, pomocy !
przedewszystkim trzba okre郵ic tw鎩 obecny poziom
ja w takich przypadkach zalecam albo po這瞠nie koloru ciemnego z gamy kolor闚 naturalnych po ta aby zr闚na kolor, albo k徙iel rozja郾iaj帷a.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
rzeczywiscie, kolor wyglada bardzo ciekawie . tylko teraz pytanie - czy ten odcien zawiera w sobie niebieskie lub fioletowe barwniki tak aby zniwelowac ta cholerna rudosc ?
refleks popielato fioletowy tak

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-05, 16:40   #2862
mazma
Przyczajenie

gdyby te odrosty nie by造 talie proste to nawet fajnie by to wygl康a這
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tt.jpg (32,4 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tt (1).jpg (25,7 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tt (2).jpg (31,5 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tt (3).jpg (27,2 KB, 8 za豉dowa)
mazma jest offline  
Stary 2013-02-05, 16:46   #2863
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
gdyby te odrosty nie by造 talie proste to nawet fajnie by to wygl康a這
chcesz zr闚na kolor do ciemnego koloru?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-05, 16:47   #2864
mazma
Przyczajenie

Cytat:
chcesz zr闚na kolor do ciemnego koloru?
cokolwiek chc zrobi, 瞠by to jako wygl康a這
mazma jest offline  
Stary 2013-02-05, 16:54   #2865
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
cokolwiek chc zrobi, 瞠by to jako wygl康a這
zazwyczaj polecam farby profesjonalne, ale wydaje mi sie 瞠 chcesz zadzia豉 jak najszybciej...fajn opcj w tym przypatk by豉 by farba Joanny ,,palona kawa,, - bardzo 豉dny kolor ze z這cistymi refleksami - ty takie masz wi璚 b璠zie fajnie wsp馧gra.
Na pcz徠ek po堯 na jasny odrost od sk鏎y po 10 minutach przejed po ca這軼i, ewentualnie u篡j tego sameg br您u kt鏎y masz na ko鎍ach.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-05 o 16:55
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-05, 17:00   #2866
mazma
Przyczajenie

Cytat:
zazwyczaj polecam farby profesjonalne, ale wydaje mi sie 瞠 chcesz zadzia豉 jak najszybciej...fajn opcj w tym przypatk by豉 by farba Joanny ,,palona kawa,, - bardzo 豉dny kolor ze z這cistymi refleksami - ty takie masz wi璚 b璠zie fajnie wsp馧gra.
Na pcz徠ek po堯 na jasny odrost od sk鏎y po 10 minutach przejed po ca這軼i, ewentualnie u篡j tego sameg br您u kt鏎y masz na ko鎍ach.
okej dzi瘯i wielkie, jutro id kupi t farb
a da這by si co zrobi 瞠by w豉郾ie zostawi te jasne w這sy ?
mazma jest offline  
Stary 2013-02-05, 17:19   #2867
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
okej dzi瘯i wielkie, jutro id kupi t farb
a da這by si co zrobi 瞠by w豉郾ie zostawi te jasne w這sy ?
wtedy k徙iel rozja郾iaj帷a na ciemniejsze w這sypod koniec na ca這嗆 i tonowanie farb-przepis ma u mnie na blogu
w這sy s do嗆 podniszczone po takim zabiegu.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-05, 17:29   #2868
mazma
Przyczajenie

Cytat:
wtedy k徙iel rozja郾iaj帷a na ciemniejsze w這sypod koniec na ca這嗆 i tonowanie farb-przepis ma u mnie na blogu
w這sy s do嗆 podniszczone po takim zabiegu.
a to tonowanie b璠zie konieczne?
mazma jest offline  
Stary 2013-02-05, 17:40   #2869
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
a to tonowanie b璠zie konieczne?
tak w這sy po k徙ieli nie s 豉dne - ale tonowanie to bardzo prosta metoda pozwalaj帷a na zr闚nanie koloru - pod warunkiem 瞠 masz dost瘼 do toner闚, typu np. touch lub colorance

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-05, 17:42   #2870
mazma
Przyczajenie

Cytat:
tak w這sy po k徙ieli nie s 豉dne - ale tonowanie to bardzo prosta metoda pozwalaj帷a na zr闚nanie koloru - pod warunkiem 瞠 masz dost瘼 do toner闚, typu np. touch lub colorance
w豉郾ie niestety nie za bardzo mam do nich dost瘼 :/
mazma jest offline  
Stary 2013-02-05, 20:02   #2871
nasia95
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1353610762

jak uzyska taki kolor, jak na g鏎nym zdj? wiem, 瞠 ju by, ale na ciemnych w這sach, a ja mam 鈔edni/jasny blond tleniony p騧niej farbowany.

http://3.bp.blogspot.com/-ObsjpSCe5q...1600/hair2.jpg

I jeszcze jakie farby zmiesza, 瞠by wyszed taki kolor? Nie spotka豉m 瘸dnej farby w takim kolorze.

Edytowane przez nasia95
Czas edycji: 2013-02-05 o 20:04
nasia95 jest offline  
Stary 2013-02-05, 22:04   #2872
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
w zasadzie potrzeby jest tylko filotetowy kt鏎y wzmacnia odcienie popielate i neutralizuje odcienie ciep貫 od 鈔deniego do suerjasnego blondu ...je郵i chodzi o niebieski to raczej uzywany jest do neutralizowania czewieni wi璚 nie widz potrzeby.
Masz wszystko co potrzebujesz

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez nasia95 Poka wiadomo嗆
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1353610762

jak uzyska taki kolor, jak na g鏎nym zdj? wiem, 瞠 ju by, ale na ciemnych w這sach, a ja mam 鈔edni/jasny blond tleniony p騧niej farbowany.

http://3.bp.blogspot.com/-ObsjpSCe5q...1600/hair2.jpg

I jeszcze jakie farby zmiesza, 瞠by wyszed taki kolor? Nie spotka豉m 瘸dnej farby w takim kolorze.
1 fota
prze鈍ietlona fota, zdj璚ie na g鏎ze inne ni na dole - wydje si by pdobne 8.13+7.13 z Alfaparf p馧 na p馧 + woda 6
2 fota
janse refleksy na w這sach ciemny blond poziom 7

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-05, 22:46   #2873
Breath_of_blonde
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Hej kochane, witam Was ponownie.
Wcze郾iej ju pisa豉m w sprawie mojego problemu, jednak wci捫 nie uzyska豉m 瘸dnej rady, ponawiam je dzisiaj.
Dowiedzia豉m si, 瞠 dziewczyna, o kt鏎ej kolorze w這s闚 marz ca造mi dniami, ma naturalny kolor w這s闚. Niestety Ona nie jest w stanie mi pom鏂. Chcia豉bym jednak uzyska co takiego, farbuj帷. Na internecie znalaz豉m kolor kt鏎y wydaje si by podobny, Avon Advance Techniques 12.01 Ultra Jasny popielaty blond. Jednak opinie o farbach Avonu s podzielone i szczerze m闚i帷 troch si obawiam.
Mo瞠 Wam przychodzi jakie inne rozwi您anie do g這wy?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tjxyjktzdhrsgaefw.jpg (47,8 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg farba-do-wlosow-bardzo-jasny-blond-100.jpg (64,1 KB, 6 za豉dowa)
Breath_of_blonde jest offline  
Stary 2013-02-06, 09:19   #2874
mellancholia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

Hej dziewczyny, wie ktos czym mozna uzyskac taki kolor jak w zalaczniku lub po prostu podobny? Chcialabym sobie zrobic wlasnie typowa pomaranczke. W tej chwili mam wlosach Loreal 7.40 z serii pianek, przed farbowaniem jeszcze mi sie wypluka.
Niestety nie mam aktualnego zdjecia, ale jest to praktycznie ten sam kolor co na pudelku farby, tylko po prostu sprany.

Myslalam, zeby uzyc rowniez 7.40 ale majiroug z oxy 9%, ale nie wiem czy to wystarczy. Wyzsza woda, jeszcze jakas rozjasniajaca farba po drodze?
Nawet jesli nie wyjdzie mi od razu pomaranczka to bardzo mi zalezy na jasniejszym rudym, zwlaszcza im blizej wiosny tym jasniejsze bym chciala,co by taka smutna po ulicy nie chodzic :C
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rude-wlosy-04[1].jpg (61,5 KB, 10 za豉dowa)

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.
mellancholia jest offline  
Stary 2013-02-06, 12:20   #2875
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez mellancholia Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, wie ktos czym mozna uzyskac taki kolor jak w zalaczniku lub po prostu podobny? Chcialabym sobie zrobic wlasnie typowa pomaranczke. W tej chwili mam wlosach Loreal 7.40 z serii pianek, przed farbowaniem jeszcze mi sie wypluka.
Niestety nie mam aktualnego zdjecia, ale jest to praktycznie ten sam kolor co na pudelku farby, tylko po prostu sprany.

Myslalam, zeby uzyc rowniez 7.40 ale majiroug z oxy 9%, ale nie wiem czy to wystarczy. Wyzsza woda, jeszcze jakas rozjasniajaca farba po drodze?
Nawet jesli nie wyjdzie mi od razu pomaranczka to bardzo mi zalezy na jasniejszym rudym, zwlaszcza im blizej wiosny tym jasniejsze bym chciala,co by taka smutna po ulicy nie chodzic :C
7.40 + woda 9% wystarczy w zupe軟o軼i, 6% te by wystarczy豉.

9% - kolor b璠zie bardziej ostry, ja nie lubi uzywa 9% do farb na poziomie 7 czyli 7.40 ze wzgl璠u 瞠 rudo軼i szybciej si wyp逝kuj.
Na twoim miejscu szuka豉bym farby o poziom ja郾iejszej(8.40, 8.44, 8.43) i doda豉bym wod 6%.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Breath_of_blonde Poka wiadomo嗆
Hej kochane, witam Was ponownie.
Wcze郾iej ju pisa豉m w sprawie mojego problemu, jednak wci捫 nie uzyska豉m 瘸dnej rady, ponawiam je dzisiaj.
Dowiedzia豉m si, 瞠 dziewczyna, o kt鏎ej kolorze w這s闚 marz ca造mi dniami, ma naturalny kolor w這s闚. Niestety Ona nie jest w stanie mi pom鏂. Chcia豉bym jednak uzyska co takiego, farbuj帷. Na internecie znalaz豉m kolor kt鏎y wydaje si by podobny, Avon Advance Techniques 12.01 Ultra Jasny popielaty blond. Jednak opinie o farbach Avonu s podzielone i szczerze m闚i帷 troch si obawiam.
Mo瞠 Wam przychodzi jakie inne rozwi您anie do g這wy?
nie napisa豉 jaki masz obecny kolor w這s闚,ewentualnie jak masz farb? a bez tego nic si nie da doradzi

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-06, 13:22   #2876
ewelinka01
Raczkowanie

Cytat:
wklejam zdjecie mojego odrostu, troszke nie wyrazne i w rzeczywistosci wydaje sie byc nieco jasniejszy . ale mniej wiecej jest takiego koloru ( zdjecie robione bylo jeszcze kiedy na glowie mialam pasemka)
kathy 579 widze, ze masz pojecie na temat fryzjerstwa, czy pomoglabys mi okreslic poziom kolorystyczny moich wlosow ? zupelnie sie na tym nie znam. wiem, ze powinno sie to robic ogladajac wlosy z bliska, ale moze uda sie go okreslic na tyle na ile jest widoczny na fotce ?

co do koloryzacji, to poprobuje jeszcze farbami sklepowymi, jezeli za ich pomoca mi sie nie uda wtedy bede szukala rozwiazania wsrod profesjonalnych.

nastepne farbowanie najprawdopodobniej wellatonem 12/1

Edytowane przez ewelinka01
Czas edycji: 2013-02-07 o 22:31
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-02-06, 13:29   #2877
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy 579 widze, ze masz pojecie na temat fryzjerstwa, czy pomoglabys mi okreslic poziom kolorystyczny moich wlosow ? zupelnie sie na tym nie znam. wiem, ze powinno sie to robic ogladajac wlosy z bliska, ale moze uda sie go okreslic na tyle na ile jest widoczny na fotce ?

co do koloryzacji, to poprobuje jeszcze farbami sklepowymi, jezeli za ich pomoca mi sie nie uda wtedy bede szukala rozwiazania wsrod profesjonalnych.

nastepne farbowanie najprawdopodobniej wellatonem 12/1
wygl康a na poziom 7

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-06, 13:40   #2878
ewelinka01
Raczkowanie

Cytat:
wygl康a na poziom 7
powaznie? ja bylam przekonana ze to poziom 4- 5 ? o to teoretycznie powinny mie sie latwiej rozjasniac jezeli to poziom 7 ??
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-02-06, 13:57   #2879
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
powaznie? ja bylam przekonana ze to poziom 4- 5 ? o to teoretycznie powinny mie sie latwiej rozjasniac jezeli to poziom 7 ??
pozim 7 to 鈔edni blond, tw鎩 kolor wygl康a na bardzo podobny do 7.1
tak teoretycznie do poziomu bardzo jasnego czyli 10 - powinna wystarczy woda 9% kt鏎a rozja郾ia o 3 tony.
4-5 to bardzo ciemny br您 ja taki mam te farbuje farbami na poziomie 7 i 8 i woda tylko 6%
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7.1.jpg (15,2 KB, 6 za豉dowa)

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-06 o 14:00
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-06, 14:05   #2880
ewelinka01
Raczkowanie

Cytat:
pozim 7 to 鈔edni blond, tw鎩 kolor wygl康a na bardzo podobny do 7.1
tak teoretycznie do poziomu bardzo jasnego czyli 10 - powinna wystarczy woda 9% kt鏎a rozja郾ia o 3 tony.
4-5 to bardzo ciemny br您 ja taki mam te farbuje farbami na poziomie 7 i 8 i woda tylko 6%
cholercia moze ja cos robie nie tak podczas farbowania, ze wychodza mi takie zloto / rudawe ?

ale kiedys pewna fryzjerka okreslila je jako "jasny szatyn" hmm..
ewelinka01 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.