Jak uzyska taki kolor ?- w徠ek zbiorczy - Strona 97 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-06, 14:17   #2881
mellancholia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79
Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
7.40 + woda 9% wystarczy w zupe軟o軼i, 6% te by wystarczy豉.

9% - kolor b璠zie bardziej ostry, ja nie lubi uzywa 9% do farb na poziomie 7 czyli 7.40 ze wzgl璠u 瞠 rudo軼i szybciej si wyp逝kuj.
Na twoim miejscu szuka豉bym farby o poziom ja郾iejszej(8.40, 8.44, 8.43) i doda豉bym wod 6%.
Wielkie dzieki
A jest jakas drogeryjna farba, ktora mozna polozyc na to? Loreal Mango wychodzi mi duzo ciemniej niz na opakowaniu i szybko sie spiera.
Czy pozostaja tylko profesjonalne?

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.
mellancholia jest offline  
Stary 2013-02-06, 14:21   #2882
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka wiadomo嗆
cholercia moze ja cos robie nie tak podczas farbowania, ze wychodza mi takie zloto / rudawe ?

ale kiedys pewna fryzjerka okreslila je jako "jasny szatyn" hmm..
widzia豉 fot kosmyka z poprzedniego postu?

ale tak jak pisa豉 na pocz徠ek spr鏏uj Wellaton 12.1, dzewczyna by豉 zadowolona, je郵i nie wyjdzie za miesi望 zmieszaj z 1/2 koloru 12/0 - my郵 瞠 metod pr鏏 i b喚d闚 dojdziesz do wymarzonego koloru jeszcze przed wiosn. Kup sobie te p逝kank do blondu kt鏎a zniweluje rudo嗆.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-06, 14:28   #2883
mellancholia
Raczkowanie

W ogole to na palecie Majirel te z osmego poziomu wygladaja na ciemniejsze od 7.40 i zupelnie nierudo. Nie ma sensu sie tym sugerowac i wziac 8.43? Bo sie martwie juz na zapas, a farbowanie dopiero za 2-3tygodnie

Stary 2013-02-06, 14:41   #2884
kasik16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

kathy 579 mog prosi Ci o pomoc? W za陰czniku przesy豉m m鎩 kolor(po farbowaniu), z tym, 瞠 mam odrost do嗆 s豉bo widoczny oko這 1,5 cm koloru ciemny blond/jasny br您. Co zrobi 瞠by zniwelowa taki z這ty, mo瞠 troszk rudy odcie w這s闚? (sk豉niam si ku swojemu naturalnemu odcieniowi.) W這sy farbowa豉m ze dwa miesi帷e temu opalizuj帷ym blondem garniera.
w這sy mam na poziomie 7 my郵. Mo瞠 7.1 loreal recital preference? z g鏎y dzi瘯i za odp
W za陰czniku pierwsze zdj璚ie to m鎩 obecny kolor, drugi to nie m鎩 naturalny ale taki mi si podoba, wlosy.jpg

a to moj naturalny na odro軼ie i do tego d捫 b璠zie w nast瘼nym po軼ie

Edytowane przez kasik16
Czas edycji: 2013-02-06 o 14:56
kasik16 jest offline  
Stary 2013-02-06, 14:57   #2885
kasik16
Raczkowanie

moj naturalnymoje natural.jpg
kasik16 jest offline  
Stary 2013-02-06, 14:58   #2886
Mija62
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
Talking Dot.: Jak uzyska taki kolor- w徠ek zbiorczy

mam pytanie do kathy579 widze znajomo嗆 farb alfaparf w palecie tej firmy znalaz豉m kolor matowy a w matowych odcienie metaliczne,kompletnie tego nie ogarniam jak matowe,co to oznacza a metaliczne i to w matowych...nic nie rozumiem...

prosze o dpowiedz

przyk豉d;
matowe-4,7 metaliczny br您
jaki to kolorek

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2013-02-06 o 15:00
Mija62 jest offline  
Stary 2013-02-06, 15:20   #2887
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez mellancholia Poka wiadomo嗆
W ogole to na palecie Majirel te z osmego poziomu wygladaja na ciemniejsze od 7.40 i zupelnie nierudo. Nie ma sensu sie tym sugerowac i wziac 8.43? Bo sie martwie juz na zapas, a farbowanie dopiero za 2-3tygodnie
kolory w internecie s naog馧 przek豉mane
Chcia豉 ja郾iejszy wi璚 8.43 taki w豉郾ie b璠zie, jednak moim zdaniem rudo軼i na poziomie 7 sa najpi瘯niejsze i co wa積e naj豉dniej sie wyp逝kuj bo na jasny rudy a nie na blond. Je郵i chodzi o drogeryjne to naj豉dniejsza jest p這mienna iskra Joanny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 8.43.jpg (8,1 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.40.jpg (2,4 KB, 215 za豉dowa)

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-06, 15:27   #2888
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez kasik16 Poka wiadomo嗆
kathy 579 mog prosi Ci o pomoc? W za陰czniku przesy豉m m鎩 kolor(po farbowaniu), z tym, 瞠 mam odrost do嗆 s豉bo widoczny oko這 1,5 cm koloru ciemny blond/jasny br您. Co zrobi 瞠by zniwelowa taki z這ty, mo瞠 troszk rudy odcie w這s闚? (sk豉niam si ku swojemu naturalnemu odcieniowi.) W這sy farbowa豉m ze dwa miesi帷e temu opalizuj帷ym blondem garniera.
w這sy mam na poziomie 7 my郵. Mo瞠 7.1 loreal recital preference? z g鏎y dzi瘯i za odp
W za陰czniku pierwsze zdj璚ie to m鎩 obecny kolor, drugi to nie m鎩 naturalny ale taki mi si podoba, Za陰cznik 5100526

a to moj naturalny na odro軼ie i do tego d捫 b璠zie w nast瘼nym po軼ie
7.1 bardzo dobra opcja

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-06, 15:55   #2889
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Mija62 Poka wiadomo嗆
mam pytanie do kathy579 widze znajomo嗆 farb alfaparf w palecie tej firmy znalaz豉m kolor matowy a w matowych odcienie metaliczne,kompletnie tego nie ogarniam jak matowe,co to oznacza a metaliczne i to w matowych...nic nie rozumiem...

prosze o dpowiedz

przyk豉d;
matowe-4,7 metaliczny br您
jaki to kolorek
4.7 to matowy 鈔edni br您, my郵 瞠 producent opisuj帷 go jako matowy chce przekaza i kolor b璠zie naturalny, na palecie kolor matowy i bez po造sku...bardziej per豉 ni z這to stonowany, ch這dny
je郵i chodzi o kolory metaliczne to z zasady maj to by 鈍ietliste pe軟e blasku lustrzane odcienie, czy tak jest - nie do ko鎍a, ot chwyt marketingowy. Po farbowaniu zawsze mamy b造sk.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mat.jpg (9,1 KB, 19 za豉dowa)

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-06, 15:55   #2890
Issley
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Cytat:
Napisane przez Issley Poka wiadomo嗆
Witajcie dziewcz皻a. Od d逝窺zego czasu mia豉m platynowe, kr鏒kie w這sy( fryzura na rihanne, w這sy pogolone wok馧, na czubku g這wy w這sy d逝窺ze) Jaki czas temu postanowi豉m zapu軼i w這sy i nie farbowa ju na platyne, marzy mi sie co ala ombre (dodam 瞠 naturalny kolor moich w這s闚 to ciemny blond o ch這dnym odcieniu). Aktualnie moje w這sy siegaj do po這wy szyji 9 z jednej strony bok mam dalej kr鏒ki, takie to r騜nice d逝go軼i w這s闚) a kolor ich jest dosy nieokre郵ony (odrost oko這 5-6cm, reszta w這s闚 zafarbowane na lawendowy)

Marz mi sie od d逝窺zego czasu kolor http://www.veba.pl/data/gfx/pictures...4/2/8224_3.png tylko zale篡 mi na tym by w這sy nie mia造 涉DNYCH ciep造ch ton闚, 鄴販i miedzi cz czego kolwiek, tylko ch這dny fioletowy blond. My郵e nad kolorem 8.21 i 10.21 na ko鎍闚ki. S to farby Evolution of colour alfaparf. Mia ju kto do czynienia z takim odcieniem?? Mo瞠 jakie zdjecia??
Ponawiam pytanie
Issley jest offline  
Stary 2013-02-06, 16:04   #2891
Mija62
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351

kathy579 dzi瘯uje za odp

pozdrawiam

mo瞠 skusz si na ten kolorek,bo szukam pi瘯nego br您u
Mija62 jest offline  
Stary 2013-02-06, 16:16   #2892
mellancholia
Raczkowanie

Cytat:
kolory w internecie s naog馧 przek豉mane
Chcia豉 ja郾iejszy wi璚 8.43 taki w豉郾ie b璠zie, jednak moim zdaniem rudo軼i na poziomie 7 sa najpi瘯niejsze i co wa積e naj豉dniej sie wyp逝kuj bo na jasny rudy a nie na blond. Je郵i chodzi o drogeryjne to naj豉dniejsza jest p這mienna iskra Joanny.
Fantastycznie, ze mi o tym powiedzialas, bo na lato chce zejsc do blondu, wiec latwiej mi chyba bedzie przy tych osemkach. Dziekuje bardzo!

Stary 2013-02-06, 16:19   #2893
xsylax
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 637

Witajcie!

Widz, 瞠 鈍ietnie doradzacie w kwestii farbowania, a ja mam niema陰 zagwostk

W lipcu zafarbowa豉m swoje naturalnie ciemne w這sy (ciemny br您/鈔edni br您, zimny odcie) na jasny br您 z這cisty. Po dw鏂h miesi帷ach na tym br您ie zosta mi zrobiony przez fryzjerk baleja. Gdy pojawi造 si odrosty, chcia豉m wyr闚na kolor, po to aby nast瘼nie go och這dzi (d捫y豉m do zimnego blondu). Niestety fraba (Joanna profesjonalna) nie pokry豉 pasemek. Wynikiem tego by jasno rudy blond na do嗆 du篡m odro軼ie + jasne pasemka. W miar noszenia troch si wszystko spra這, wiadomo, ale ja ju mam do嗆 jasnych w這s闚, chc zn闚 swoje ciemne

Wydaje mi si, 瞠 powinnam zrobi pigmentacj, 瞠by z豉pa這 mi te nieszcz瘰ne pasemka. No i teraz tak. Chc kupi dwie farby profesjonalne (z Joanny albo Light Irridiance, bo akurat do tych mam 豉twy dost瘼), jedn w odcieniu naturalnym, drug z popielem. Czy je郵i kupi farby z poziomu 5 to nie wyjd mi czarne w這sy? Lepiej wzi望 6? I jeszcze pytanko, jak wod do tej drugiej farby, bo przy przyciemnianiu blondu to 6%, a je郵i br您 docelowo to te 6 czy 3?

Aha, czyta豉m jeszcze, 瞠 do pigmentacji lepiej wybra farb z 0 po przecinku, bo lepiej 豉pie. Niestety 瘸dna z preferowanych przeze mnie firm nie posiada takiej w palecie, czy to a tak wa積e?

By豉bym wdzi璚zna za pomoc

Oczywi軼ie za陰czam zdj璚ia.

1- poziom koloru jaki bym chcia豉 otrzyma
2,3-kolor obecny (no, mo瞠 odrost troch wi瘯szy)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fale3.jpg (71,6 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P2050196.jpg (129,0 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P2050202.jpg (108,7 KB, 13 za豉dowa)

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam si! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline  
Stary 2013-02-06, 17:31   #2894
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Issley Poka wiadomo嗆
Ponawiam pytanie
zdecydowanie to zimne tony

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez xsylax Poka wiadomo嗆
Witajcie!

Widz, 瞠 鈍ietnie doradzacie w kwestii farbowania, a ja mam niema陰 zagwostk

W lipcu zafarbowa豉m swoje naturalnie ciemne w這sy (ciemny br您/鈔edni br您, zimny odcie) na jasny br您 z這cisty. Po dw鏂h miesi帷ach na tym br您ie zosta mi zrobiony przez fryzjerk baleja. Gdy pojawi造 si odrosty, chcia豉m wyr闚na kolor, po to aby nast瘼nie go och這dzi (d捫y豉m do zimnego blondu). Niestety fraba (Joanna profesjonalna) nie pokry豉 pasemek. Wynikiem tego by jasno rudy blond na do嗆 du篡m odro軼ie + jasne pasemka. W miar noszenia troch si wszystko spra這, wiadomo, ale ja ju mam do嗆 jasnych w這s闚, chc zn闚 swoje ciemne

Wydaje mi si, 瞠 powinnam zrobi pigmentacj, 瞠by z豉pa這 mi te nieszcz瘰ne pasemka. No i teraz tak. Chc kupi dwie farby profesjonalne (z Joanny albo Light Irridiance, bo akurat do tych mam 豉twy dost瘼), jedn w odcieniu naturalnym, drug z popielem. Czy je郵i kupi farby z poziomu 5 to nie wyjd mi czarne w這sy? Lepiej wzi望 6? I jeszcze pytanko, jak wod do tej drugiej farby, bo przy przyciemnianiu blondu to 6%, a je郵i br您 docelowo to te 6 czy 3?

Aha, czyta豉m jeszcze, 瞠 do pigmentacji lepiej wybra farb z 0 po przecinku, bo lepiej 豉pie. Niestety 瘸dna z preferowanych przeze mnie firm nie posiada takiej w palecie, czy to a tak wa積e?

By豉bym wdzi璚zna za pomoc

Oczywi軼ie za陰czam zdj璚ia.

1- poziom koloru jaki bym chcia豉 otrzyma
2,3-kolor obecny (no, mo瞠 odrost troch wi瘯szy)
uwa瘸m 瞠 powinna celowa w poziom 6, zawsze 豉twiej przyciemni ni rozja郾i.
Przewa積ie do prepigmentacji u篡wamy kolor闚 naturalnych bez refleksu, numeracje s r騜ne, a natura na poziomie 6 to: 6 lub 6/0 lub 6n. Popielaty br您 to 6.1

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-06, 17:53   #2895
xsylax
Zadomowienie

Cytat:
uwa瘸m 瞠 powinna celowa w poziom 6, zawsze 豉twiej przyciemni ni rozja郾i.
Przewa積ie do prepigmentacji u篡wamy kolor闚 naturalnych bez refleksu, numeracje s r騜ne, a natura na poziomie 6 to: 6 lub 6/0 lub 6n. Popielaty br您 to 6.1
W sumie masz racj, lepiej jak wezm 6 Tak tak, w豉郾ie z tych firm jest kolor 6, tyle w豉郾ie, 瞠 bez 0 i si zastanawia豉m, czy na pewno mo瞠 byc, bo te z oznaczeniem 0 pono s bardziej nasycone. No to w takim razie kupi 6 i 6,1 A jak wod do 6,1 zastosowa?

-14.5 kg

xsylax jest offline  
Stary 2013-02-06, 18:03   #2896
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez xsylax Poka wiadomo嗆
W sumie masz racj, lepiej jak wezm 6 Tak tak, w豉郾ie z tych firm jest kolor 6, tyle w豉郾ie, 瞠 bez 0 i si zastanawia豉m, czy na pewno mo瞠 byc, bo te z oznaczeniem 0 pono s bardziej nasycone. No to w takim razie kupi 6 i 6,1 A jak wod do 6,1 zastosowa?
w twoim przypadku 6%

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-06, 18:07   #2897
xsylax
Zadomowienie

Cytat:
w twoim przypadku 6%
Dzi瘯uj za pomoc No to w takim razie wiem ju, jakie farby kupi, w pi徠ek przechodz do rzeczy

-14.5 kg

xsylax jest offline  
Stary 2013-02-06, 21:02   #2898
arokaro
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Smile Jak zejsc z rudego do popielatego blondu/brazu ?

Witam ! : )
Moje wlosy sa naturalnie koloru mysiego blondu/popielatego. Strzepki wlosow byly wiele razy farbowane na poczatku na brazy, potem wpadl mi do glowy rudy, nastepnie braz, ombre. Celem ombre bylo zeby rozjasnic czesc wlosow i isc powoli ku gorze z rozjasnianiem(zeby nie robic tego na raz). Po ombre zrobilam sobie spora przerwe z farbowaniem i wpadlam we wlosomaniactwo. Po kilku miesiacach(w grudniu 2012) zafarbowalam wlosy omijajac odrosty wlosy ktorej kolor dokladnie odzwierdciedla moj dawny kolor i to jaki chce osciagnac *.*farba garniera nutrise 7.dark blonde(mieszkam w anglii).Ombre zniknelo a wlosy pokryl ''piekny'' ciemny kolor -,- , ktory na dzien dzisiejszy splukal sie do okropnego rudo-brazu !
Blagam was o rade , chcialabym pozbyc sie rudego i nie farbowac odrostow :< ?cos na wzor moze ombre ?
Nie wiem czy rozjasniac i potem farbowac ,czy nic nie robic .
Zalezy mi ten na tym zeby nie ucierpialy tak bardzo na tym moje wlosy.
P.S. Nie moge poki co dodac zdj, bo nie mam kabla od telefonu, a moj aparat zostal zapozyczony : <
arokaro jest offline  
Stary 2013-02-06, 21:59   #2899
Breath_of_blonde
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:

nie napisa豉 jaki masz obecny kolor w這s闚,ewentualnie jak masz farb? a bez tego nic si nie da doradzi
Naturalny mam ciemny blond, 豉two i szybo si rozja郾iaj帷y. A obecnym moim kolorem jest londa 12/9. buziaki w za陰czniku dodaj zdj璚ie obecnego koloru
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6415.jpg (39,4 KB, 19 za豉dowa)

Edytowane przez Breath_of_blonde
Czas edycji: 2013-02-06 o 22:05
Breath_of_blonde jest offline  
Stary 2013-02-06, 22:35   #2900
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Breath_of_blonde Poka wiadomo嗆
Naturalny mam ciemny blond, 豉two i szybo si rozja郾iaj帷y. A obecnym moim kolorem jest londa 12/9. buziaki w za陰czniku dodaj zdj璚ie obecnego koloru
zupe軟ie nie znam Avon...
wellatone 12/1 jest podobny

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez arokaro Poka wiadomo嗆
Witam ! : )
Moje wlosy sa naturalnie koloru mysiego blondu/popielatego. Strzepki wlosow byly wiele razy farbowane na poczatku na brazy, potem wpadl mi do glowy rudy, nastepnie braz, ombre. Celem ombre bylo zeby rozjasnic czesc wlosow i isc powoli ku gorze z rozjasnianiem(zeby nie robic tego na raz). Po ombre zrobilam sobie spora przerwe z farbowaniem i wpadlam we wlosomaniactwo. Po kilku miesiacach(w grudniu 2012) zafarbowalam wlosy omijajac odrosty wlosy ktorej kolor dokladnie odzwierdciedla moj dawny kolor i to jaki chce osciagnac *.*farba garniera nutrise 7.dark blonde(mieszkam w anglii).Ombre zniknelo a wlosy pokryl ''piekny'' ciemny kolor -,- , ktory na dzien dzisiejszy splukal sie do okropnego rudo-brazu !
Blagam was o rade , chcialabym pozbyc sie rudego i nie farbowac odrostow :< ?cos na wzor moze ombre ?
Nie wiem czy rozjasniac i potem farbowac ,czy nic nie robic .
Zalezy mi ten na tym zeby nie ucierpialy tak bardzo na tym moje wlosy.
P.S. Nie moge poki co dodac zdj, bo nie mam kabla od telefonu, a moj aparat zostal zapozyczony : <
ombre na ciemnych w這sach uzyskujemy rozja郾iaj帷 ko鎍e...
sorry ale do ko鎍a nie wiem jak wygl康aj twoje w這sy i jak chcesz je farbowa omijaj帷 odrost, skoro ca造 kolor jest nieciekawy?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-06, 22:48   #2901
ewelinka01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

Cytat:
widzia豉 fot kosmyka z poprzedniego postu?

ale tak jak pisa豉 na pocz徠ek spr鏏uj Wellaton 12.1, dzewczyna by豉 zadowolona, je郵i nie wyjdzie za miesi望 zmieszaj z 1/2 koloru 12/0 - my郵 瞠 metod pr鏏 i b喚d闚 dojdziesz do wymarzonego koloru jeszcze przed wiosn. Kup sobie te p逝kank do blondu kt鏎a zniweluje rudo嗆.
kosmyk rzeczywiscie bardzo przypomina moje naturalne wlosy mam nadzieje, ze do cieplejszych miesiecy uda mi sie wyrownac kolor. nie dazylabym tak do blondu gdyby nie to ze mam taki typ urody, w ktorym twarz wyglada na duzo starsza i wiecznie zmeczona przy naturalnym kolorze wlosow. . i nie jest to tylko moja opinia poza tym z jasnymi wlosami czuje sie duzo lepiej

a moglabys mi jeszcze powiedziec czym roznia sie od siebie blond per這wy od platyny ?

Edytowane przez ewelinka01
Czas edycji: 2013-02-06 o 23:03
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-02-06, 23:10   #2902
Breath_of_blonde
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:
zupe軟ie nie znam Avon...
wellatone 12/1 jest podobny
Mi w sumie jest wszystko jedno jaka to b璠zie farba, zale篡 mi po prostu na kolorze. Wiem, 瞠 ka盥y ma inne w這sy, ale troszk boj si wellatone. Mojej przyjaci馧ce wyszed strasznie 鄴速y odrost i nie chcia豉bym 瞠by mnie te to spotka這 ale poczytam o tej farbie i spr鏏uj, czemu nie zawsze mo積a przyciemni sprawdzonym Majirel 9.22
Breath_of_blonde jest offline  
Stary 2013-02-06, 23:17   #2903
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kosmyk rzeczywiscie bardzo przypomina moje naturalne wlosy mam nadzieje, ze do cieplejszych miesiecy uda mi sie wyrownac kolor. nie dazylabym tak do blondu gdyby nie to ze mam taki typ urody, w ktorym twarz wyglada na duzo starsza i wiecznie zmeczona przy naturalnym kolorze wlosow. . i nie jest to tylko moja opinia poza tym z jasnymi wlosami czuje sie duzo lepiej

a moglabys mi jeszcze powiedziec czym roznia sie od siebie blond per這wy od platyny ?
platyna (popielaty blond) i per豉 to w豉軼iwie to samo - jasny kolor z zimnymi refleksami 2 i 1.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-06 o 23:19
kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-07, 01:56   #2904
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 461

Cytat:
4.7 to matowy 鈔edni br您, my郵 瞠 producent opisuj帷 go jako matowy chce przekaza i kolor b璠zie naturalny, na palecie kolor matowy i bez po造sku...bardziej per豉 ni z這to stonowany, ch這dny
je郵i chodzi o kolory metaliczne to z zasady maj to by 鈍ietliste pe軟e blasku lustrzane odcienie, czy tak jest - nie do ko鎍a, ot chwyt marketingowy. Po farbowaniu zawsze mamy b造sk.
Tak, mi te si瞝ydaje, 瞠 sa to po prostu kolory o bardzo neutralnym odcieniu, zbli穎nym do naturalnych "myszatych" odcieni. Oczywi軼ie nie wyjd takie jak naturalne, ale b璠 wygl康a naturalniej ni czyste kolory, mniej "z pude趾a".

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:48 ----------

Cytat:

Wg mnie r騜ni producenci maj r騜n terminologi, ale na og馧 s to blondy z fioletowym pigmentem. Na w這sach 鄴速awych wychodz bardziej neutralne i be穎we, na jasnych i ch這dnych srebrzysto-per這we. Niekt鏎zy maj naturalnie taki kolor w這s闚 i jest zupe軟ie niesamowity To nie jest to samo co popielaty blond, blond popielaty jest szarawy, szarosrebrny, ale to nie to samo, co per豉.
Platyna to blond bia造 albo prawie bia造.

Podsumowuj帷, naturalny popielaty blond jest do嗆 cz瘰ty, platynowy g堯wnie u ma造ch dzieci, per這wy jest szalenie rzadki - widzia豉m w 篡ciu trzy osoby o takich w這sach, w r騜nym wieku i zastanawiam si czy ten kolor ciemnieje z wiekiem, bo za ka盥ym razem by bardzo podobny.
Stary 2013-02-07, 10:30   #2905
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Zgadzam si - dzieci cz瘰to maj platynowy kolor. Ja do 10 roku 篡cia mia豉m bardzo jasny (poziom 10-11) popielaty (w豉郾ie popielaty) blond, prawie bia造, tylko przez ten popiel lekko "brudny". Teraz 軼iemnia do poziomu 8 i jest cieplejszy.
201607040946 jest offline  
Stary 2013-02-07, 14:22   #2906
kasik16
Raczkowanie

kathy a na odro軼ie 7.1 trzyma kr鏂ej/ d逝瞠j?
zastanawiam si na recital preference albo excellence creme obie z loreala(7.1) mo瞠 zielony nie wyjdzie?

Edytowane przez kasik16
Czas edycji: 2013-02-07 o 14:27
kasik16 jest offline  
Stary 2013-02-07, 14:28   #2907
kasik16
Raczkowanie

wizaz.jpg
dzi瘯i w og鏊e za pomoc
kasik16 jest offline  
Stary 2013-02-07, 16:50   #2908
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy a na odro軼ie 7.1 trzyma kr鏂ej/ d逝瞠j?
zastanawiam si na recital preference albo excellence creme obie z loreala(7.1) mo瞠 zielony nie wyjdzie?
zacznij od odrostu, potem od razu po d逝go軼i

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Za陰cznik 5102548
dzi瘯i w og鏊e za pomoc
prosz bardzo

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2013-02-07, 21:31   #2909
ewelinka01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

ja tez dziekuje )

poczekam az pojawi mi sie wiekszy odrost i zabieram sie za farbowanie. jestem bardzo ciekawa efektow
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-02-07, 21:54   #2910
kasik16
Raczkowanie

farba kupiona, ciekawe co wyjdzie, czy zniweluje ten z這ty(rudy?) po造sk

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

kathy jeszcze mam jedno pytanko- nie wiem ile trzyma farb, s dwie opcje 1. je瞠li w這sy s naturalne lub je郵i nie by造 farbowane co najmniej 3 miesi帷e i wtedy trzyma 30 minut, opcja 2. w這sy by造 ju koloryzowane- na odrostach trzyma 20 min a na ca造ch 10 min...

a ja farbowa豉m prawie dwa miesi帷e temu, to zrobi dok豉dnie tak jak m闚i producent?i tylko 10 min trzyma faktycznie na ca這軼i?
kasik16 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
#w這sy #jasne #ciemne, bia豉 cera, blond, blond cip造, blondynka, br您, br您 farba, br您owe, br您owe w這sy, br您y, casting loreal, chodczenkowa, ciemny blond, ciemny br您, czarne odrosty, czerwie, czerwone wlosy, czerwony, czy sie zmyje, dekoloryzacja, fale, farba, farba do w這s闚, farba w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na blond, farbowanie rudy szatynka, farby, fryzjer, fryzury, garnier, garnier nutrisse, honey, honorata skarbek, jak, jaki kolor, jaki to kolor, karmelowe w這sy, kasztan, kolor, kolor w這sow, kolorowe pasemka, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja w這s闚, koloryzujacy, l'oreal, loreal casting, malinowe wlosy, metamorfoza koloru, miley cyrus, miodowy blond, nieudana koloryzacja, odcie, odrosty, olia garnier, ombre, orzech laskowy, pasemka, pierwsze farbowanie, pi瘯ny, pilne, p逝kanki, pomocy farba wlosy, porada, problem, ratunku, rozja郾ianie, ruda farba, ruda farba do w這s闚, rude w這sy, rudy, rudy blond, rudy kolor, swietlana, szampon, szaraczer, 軼i庵anie koloru, ujednolicanie, wellaton, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farbowanie kolor, w這sy miley cyrus, w這sy rude, w這sy z ombre, z rudego na br您, z這ty blond, zniszczone

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.