Szampony koloryzujące - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-18, 23:10   #1
Atoska
Zakorzenienie

GG do Atoska

Szampony koloryzujące

jesli jest gdzies taki watek to bardzo przepraszam, ale nie moge znalezc

mam pytanko Mozecie polecic mi jakis fajny, dobry szampon koloryzujacy, taki który zmyje się bez problemu po paru umyciach?

Chcialabym sobie poeksperymentowac z kolorem włosów ale kompletnie nie znam się na tym.

Z gory dziekuje za rady

Wymianka
Atoska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 11:39   #2
Finlora
Zakorzenienie

Dot.: Szampony koloryzujące

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
jesli jest gdzies taki watek to bardzo przepraszam, ale nie moge znalezc

mam pytanko Mozecie polecic mi jakis fajny, dobry szampon koloryzujacy, taki który zmyje się bez problemu po paru umyciach?

Chcialabym sobie poeksperymentowac z kolorem włosów ale kompletnie nie znam się na tym.

Z gory dziekuje za rady
Nie bardzo się orientuję w szamponach koloryzujących, bo od jakiegos czasu używam tylko farb, ale wydaje mi się, że nie ma takiego szamponu, który zmył by Ci się z włosów juz po kilku myciach... Nawet zwykłe szamponetki nigdy całkowicie się nie zmyją, a na opakowaniu jest napisane, że do ok 6 myć.
Zależy jeszcze jakie masz włosy, czy sa podatne na farbowanie. Kiedyś farbowałam szamponetkami i kolor potrafił mi się trzymac na włosach miesiącami. Tzn trzymałby się tak długo, gdybym po miesiącu nie przefarbowywała się na inny
Życzę powodzenia w szukaniu, bo być może takie szapmony są, tylko ja ich nie znam

Finlora jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości