Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-11, 18:06   #2581
ukrycior
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Virtual Deep Carbon Black. ja mam ten tusz i powiem Wam ze dla mnie jest sredni, ale ja lubie mocne rzesy i od tuszu duzo wymagam, uzylam pare razy i lezy sobie
A którą masz wersję? Bo ja wielbię ten tusz.

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez cyn@monk@ Pokaż wiadomość
oj to szkoda, że nie dostanę wypiekańca. kończy mi się prasowaniec z MAC`a, ale nie jestem jakoś super nim zachwycona. cchaiałm wypróbowac czegoś innego.

Czekoladka mnie wysuszała, ale ja niestety mam suchą cerę Rzeczywiście to końcówka towaru. Termin ważności -do 31 maja;/
Tak czułam, że to staroć.

Może popróbuj wypiekańców Universe. Nie mam z nimi doświadczeń, więc nic nie doradzę, ale mam róże i są boskie, moje ukochane, najlepsze róże.
ukrycior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 07:32   #2582
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

A ja nie jestem zadowolona z nowej bazy 100 razy lepiej się nakłada niż ta z Virtuala ale trwałość...szkoda gadać. Po 8 h w pracy mam już zebrane cienie w załamaniu powiek :/ Moze ją źle nakładam ale... wszystkie bazy nakładam tak samo.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 07:39   #2583
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia

Cytat:
Napisane przez cyn@monk@ Pokaż wiadomość
Czekoladka mnie wysuszała, ale ja niestety mam suchą cerę Rzeczywiście to końcówka towaru. Termin ważności -do 31 maja;/

A ja w grudniu kupiłam Multicolor. I chyba mam podobny problem jak Ty cyn@monko. Niby jest ok, ale przy mojej suchej i wrażliwej cerze, po kilku godzinach, czasem szybciej, po aplikacji czuje jednak ściągniecie skóry na buzi i pewien dyskomfort. Ehhh... a tak się cieszyłam, ze już mam super puder. Za dobre pieniądze i w estetycznym opakowaniu z lusterkiem...a tu klops
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 10:00   #2584
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Zdjęcia pudru w kulkach rozświetlającego: voila (bardzo przepraszam za jakość, ale telefonem były pstrykane). Ta ostatnia fotka (na czarnym tle) to w dość ostrym jasnym świetle robiona. Takim, jakie mam do robienia make-upu zainstalowane.
a te kulaczki kolorowe te z zielonym to dobre sa?

Cytat:
A którą masz wersję? Bo ja wielbię ten tusz.

taka plastikowa szczoteczka, szczoteczka chyba sama w sobie jest dobra i wyglada profesjonalnie ale tanie tusze tak maja, chodzi o sama "mase" ze da sie nalozyc tylko jedna wartste, tusz jest bardzo mokry i wszystko sie slizga. asle wyprobuje szczoteczka w innym tuszu
Stary 2010-02-12, 10:08   #2585
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
a te kulaczki kolorowe te z zielonym to dobre sa?

taka plastikowa szczoteczka, szczoteczka chyba sama w sobie jest dobra i wyglada profesjonalnie ale tanie tusze tak maja, chodzi o sama "mase" ze da sie nalozyc tylko jedna wartste, tusz jest bardzo mokry i wszystko sie slizga. asle wyprobuje szczoteczka w innym tuszu
Ja ich nie używam oddzielnie, zielonych, fioletowych i różowych. Ja je mieszam. Moim zdaniem świetne!

Oj chyba używałaś krótko tego tuszu. Bo on jest mokry i śliski przez parę dni, a potem ma idealną konsystencję. Ja jestem w stanie tym tuszem spokojnie i trzy warstwy nałożyć. A opinia o tanich tuszach wybacz, ale jest chybiona. Moim zdaniem ten tusz jest lepszy od lancome czy givenchy. Miałam wysokopółkowe tusze i miałabym nadal, gdybym nie trafiła na deep carbon (long&curl).

Susannko, przykro, że Ci baza nie służy. Mi szczególnie przykro, bo ją zamówiłam i lada dzień będzie u mnie. Będę testować i dam znać.
Stary 2010-02-12, 10:25   #2586
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Ukryciorku moze akurat Tobie spasuje. Jedyna recenzja jaka jest na KWC jest bardzo bardzo bardzo pozytywna

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 12:22   #2587
Czarina
Zadomowienie

GG do Czarina

Dziewczyny miała któraś z Was ten podkład? Bo kusi mnie, oj kusi
http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=

I poradźcie proszę co wybrać- spiekańca półperłowego z virtuala czy kulki rozświetlające z multikolor? Posiadam już:
- mozaikę flamenco
- PI z EL
-czekoladkę Joko (cudo, cudo i mnie nic nie wysusza i nie ściąga jak u jednej Wizażanki)
- kulki pastelowe z PR (niestety zdewastowane trochę przez córcię )

Także tych brązujących, lub ocieplających koloryt mam w sumie 3, więc chyba nie warto kupować kolejnego w kolorze brązowym? Co myslicie? Kulki brać?

Edytowane przez Czarina
Czas edycji: 2010-02-12 o 12:28
Czarina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 12:23   #2588
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Ja ich nie używam oddzielnie, zielonych, fioletowych i różowych. Ja je mieszam. Moim zdaniem świetne!

Oj chyba używałaś krótko tego tuszu. Bo on jest mokry i śliski przez parę dni, a potem ma idealną konsystencję. Ja jestem w stanie tym tuszem spokojnie i trzy warstwy nałożyć. A opinia o tanich tuszach wybacz, ale jest chybiona. Moim zdaniem ten tusz jest lepszy od lancome czy givenchy. Miałam wysokopółkowe tusze i miałabym nadal, gdybym nie trafiła na deep carbon (long&curl).

Susannko, przykro, że Ci baza nie służy. Mi szczególnie przykro, bo ją zamówiłam i lada dzień będzie u mnie. Będę testować i dam znać.
ale czasem do niego zagladam, no cuz ja mam inne zdanie na temat tych tanszycha mialam ich duzo!

wiem ze nie wybierasz ale nie wiem jak sie nazywaja wiec poiwedzialam te zielone bo wlasnie sie nad nimi zastanawiam. one rozswietlaja cere?
Stary 2010-02-12, 12:44   #2589
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Dziewczyny miała któraś z Was ten podkład? Bo kusi mnie, oj kusi
http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=

I poradźcie proszę co wybrać- spiekańca półperłowego z virtuala czy kulki rozświetlające z multikolor? Posiadam już:
- mozaikę flamenco
- PI z EL
-czekoladkę Joko (cudo, cudo i mnie nic nie wysusza i nie ściąga jak u jednej Wizażanki)
- kulki pastelowe z PR (niestety zdewastowane trochę przez córcię )

Także tych brązujących, lub ocieplających koloryt mam w sumie 3, więc chyba nie warto kupować kolejnego w kolorze brązowym? Co myslicie? Kulki brać?
Kuleczki są śliczne. Choć ja półperłowym jestem zachwycona, bo ma inny efekt niż inne bronzery rozświetlacze, inny kolor, bardziej chłodny, do mojej karnacji bardziej pasuje. Ale kuleczki rozświetlające też są pycha. Bardzo ładny efekt na twarzy, lekki, zwiewny, rozświetlający.

Podkład polecam. Nie wiem, jaką masz karnację. Ja zimą używałam 140, a latem mieszałam 141 z 140, bo ogólnie blada jestem. Ale fluid jest super, daje cienką, gładką, niewidoczną warstewkę, pięknie wyrównuje koloryt i dobrze kryje jak na taką leciutką mgiełkę. Lekko nawilża. Ogólnie chyba żaden odcień nie wpada w róż, tylko beżo-źółcie.

Cytat:
ale czasem do niego zagladam, no cuz ja mam inne zdanie na temat tych tanszycha mialam ich duzo!

wiem ze nie wybierasz ale nie wiem jak sie nazywaja wiec poiwedzialam te zielone bo wlasnie sie nad nimi zastanawiam. one rozswietlaja cere?
Rozświetlają. Nawet się nazywają rozświetlające.
Stary 2010-02-12, 14:05   #2590
Czarina
Zadomowienie

GG do Czarina

Cytat:
Kuleczki są śliczne. Choć ja półperłowym jestem zachwycona, bo ma inny efekt niż inne bronzery rozświetlacze, inny kolor, bardziej chłodny, do mojej karnacji bardziej pasuje. Ale kuleczki rozświetlające też są pycha. Bardzo ładny efekt na twarzy, lekki, zwiewny, rozświetlający..
Łoj toś mi poradziła No ja właśnie też chłodną mam karnację i teraz to już sama nie wiem... W sumie idzie wiosna, lato to przydałoby się trochę ocieplić, ale z drugiej strony rozświetlaczy brązujących mam już trochę. Sama nie wiem... musze to przemysleć

Cytat:
Podkład polecam. Nie wiem, jaką masz karnację. Ja zimą używałam 140, a latem mieszałam 141 z 140, bo ogólnie blada jestem. Ale fluid jest super, daje cienką, gładką, niewidoczną warstewkę, pięknie wyrównuje koloryt i dobrze kryje jak na taką leciutką mgiełkę. Lekko nawilża. Ogólnie chyba żaden odcień nie wpada w róż, tylko beżo-źółcie.
Ja chcę brać kolor pastelowy- własnie 140. Używam teraz revlona kolor buff i mam nadzieję że trafię z kolorem. Masz może porównanie z tym odcieniem revlonu? Ogólnie w revlonie tylko odcień mi pasuje, z reszty jestem średnio zadowolona, podkład co prawda nie robi mi maski (nakładam go pędzlem), ale jest taki "oblepiający", dosyć ciężki. Ja bardzo mocnego krycia nie potrzebuję, wystarczy mi średnie- wyrównanie kolorytu, ukrycie czasem śladu po wyprysku i to wszystko.
Na inermisie ten podkład z joko ma świetne recenzje, no i Ty też jesteś z niego zadowolona, węc wrzucę go do koszyka, razem z pudrem sypkim virtuala (transparentny) i do tego te kulki, lub spiekaniec. Najlepiej by było wziąć to i to ale jakoś sumienie mi nie pozwala Chyba że wmówię sobie że to taki prezent urodzinowy (a urodziny miałam w styczniu, więc byłby to prezent z duuuużym wyprzedzeniem, o albo prezent walentynkowy ) A tak na poważnie to pomyślę co wybrać.

Dziewczyny strona virtula wreszcie działa

Edytowane przez Czarina
Czas edycji: 2010-02-12 o 14:22 Powód: dopisek
Stary 2010-02-12, 14:32   #2591
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Łoj toś mi poradziła No ja właśnie też chłodną mam karnację i teraz to już sama nie wiem... W sumie idzie wiosna, lato to przydałoby się trochę ocieplić, ale z drugiej strony rozświetlaczy brązujących mam już trochę. Sama nie wiem... musze to przemysleć

Ja chcę brać kolor pastelowy- własnie 140. Używam teraz revlona kolor buff i mam nadzieję że trafię z kolorem. Masz może porównanie z tym odcieniem revlonu? Ogólnie w revlonie tylko odcień mi pasuje, z reszty jestem średnio zadowolona, podkład co prawda nie robi mi maski (nakładam go pędzlem), ale jest taki "oblepiający", dosyć ciężki. Ja bardzo mocnego krycia nie potrzebuję, wystarczy mi średnie- wyrównanie kolorytu, ukrycie czasem śladu po wyprysku i to wszystko.
Na inermisie ten podkład z joko ma świetne recenzje, no i Ty też jesteś z niego zadowolona, węc wrzucę go do koszyka, razem z pudrem sypkim virtuala (transparentny) i do tego te kulki, lub spiekaniec. Najlepiej by było wziąć to i to ale jakoś sumienie mi nie pozwala Chyba że wmówię sobie że to taki prezent urodzinowy (a urodziny miałam w styczniu, więc byłby to prezent z duuuużym wyprzedzeniem, o albo prezent walentynkowy ) A tak na poważnie to pomyślę co wybrać.

Dziewczyny strona virtula wreszcie działa
Nie mam niestety porównania z revlonem, ale jeśli używasz pudru transparentnego virtuala, to pownien Ci pasować, bo ja też go używam.

Zdecydowanie bierz oba! Urodziny to dobry pretekst. Możesz nwet powiedzieć, że to z okazji moich urodzin na przykład (mam 20 )!

Działa, jak działa. Mi się główna strona w obie strony rozjechała, ale widać, że ładna będzie. Mam nadzieję, że jakieś fajne nowości wypuszczą.
Stary 2010-02-12, 14:38   #2592
Czarina
Zadomowienie

GG do Czarina

Niestety pudru transparentnego z virtuala nie używałam jeszcze. Także wszystko bardziej w ciemno biorę.
Wiem że pisałaś że masz cerę porcelanową. Ja porcelanki nie mam, ale ma zdecydowanie jasną karnację.

A z tymi Twoimi urodzinami to dobre, dobre

Proszę, może z tego linka będzie Ci strona działać:
http://www.joko.pl/virtualnew/oczy_c...?tresc=cienie1
Stary 2010-02-12, 14:42   #2593
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety pudru transparentnego z virtuala nie używałam jeszcze. Także wszystko bardziej w ciemno biorę.
Wiem że pisałaś że masz cerę porcelanową. Ja porcelanki nie mam, ale ma zdecydowanie jasną karnację.

A z tymi Twoimi urodzinami to dobre, dobre

Proszę, może z tego linka będzie Ci strona działać:
http://www.joko.pl/virtualnew/oczy_c...?tresc=cienie1
Nie, tu też mi się rozjeżdża. Pewnie wina mojego kompa albo przeglądarki.
Stary 2010-02-12, 16:00   #2594
elizka1987
Zakorzenienie

Dziewczyny orientujecie się w jakiej drogerii w Łodzi można dostać kosmetyki Joko?

elizka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:36   #2595
Czarina
Zadomowienie

GG do Czarina

Elizka wejdź na stronę joko, na górze jest zakładka"zakupy", po wybraniu województwa wyświetlą Ci się drogerie.

Dziewczyny tak siedze i dumam nad sypańcem z virtuala i juz sama nie wiem jaki kolor brać. Na stronie virtuala transparent wpada w róż W ogóle chyba kolory są źle podpisane? Bo jasny beż jest dosyć ciemny.
http://virtual-virtual.com/twarz_pud...sc=twarzpuder3
Ja potrzebuję jasny kolor bez tonacji różu- niby naturalny jest taki, ale już na inermisie te kolory wyglądają inaczej? Widziała je któraś na żywo?

Ukrycior ja mam do Ciebie prosbę. Zrozumiałam że posiadasz obydwa kolory podkładu joko- 140 i 141. Czy mogłabyś je porównać z odcieniem buff? Wrzuciłabym Ci zdjęcie na wątek z tym odcieniem. Wiem że to by było tez tak "na oko" ale może jakoś by mi rozwiało wątpliwości? Zgodzisz się?
Stary 2010-02-12, 22:24   #2596
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Elizka wejdź na stronę joko, na górze jest zakładka"zakupy", po wybraniu województwa wyświetlą Ci się drogerie.

Dziewczyny tak siedze i dumam nad sypańcem z virtuala i juz sama nie wiem jaki kolor brać. Na stronie virtuala transparent wpada w róż W ogóle chyba kolory są źle podpisane? Bo jasny beż jest dosyć ciemny.
Ja potrzebuję jasny kolor bez tonacji różu- niby naturalny jest taki, ale już na inermisie te kolory wyglądają inaczej? Widziała je któraś na żywo?

Ukrycior ja mam do Ciebie prosbę. Zrozumiałam że posiadasz obydwa kolory podkładu joko- 140 i 141. Czy mogłabyś je porównać z odcieniem buff? Wrzuciłabym Ci zdjęcie na wątek z tym odcieniem. Wiem że to by było tez tak "na oko" ale może jakoś by mi rozwiało wątpliwości? Zgodzisz się?
Pewnie, spróbujemy.

Kochana 25 wpada w róż w opakowaniu. Na twarzy tego nie widać. Natomiast jeśli absolutnie żaden róż nie wchodzi w grę to weź sobie 23. Moja mama go ma i dla mnie to jest beż. Prwdziwy beż, nie ciemny.
Stary 2010-02-12, 22:48   #2597
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:

Wiem już tam patrzyłam, ale mam tam daleko i myślałam, że może w jakiejś innej drogerii bliżej mnie mają te kosmetyki.

Stary 2010-02-12, 23:14   #2598
Czarina
Zadomowienie

GG do Czarina

Ok, dzięki Wklejam linka do fotek koloru buff. Buff to ten jaśniejszy na dole
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ff#post9294932

No u mnie domieszki rózu odpadają- wyglądam jak świnka Piggy
No właśnie na stronie virtuala też 23 wydaje mi się lepszy niż 25, ale boje się czy nie będzie za ciemny?

Elizka przykro mi, nie pomogę
Stary 2010-02-12, 23:57   #2599
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:

No właśnie na stronie virtuala też 23 wydaje mi się lepszy niż 25, ale boje się czy nie będzie za ciemny?

Nie ma sprawy .

Stary 2010-02-13, 09:55   #2600
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:

Ten jaśniejszy Buff zdecydowanie podchodzi pod 140. A 23 nie powinien być za ciemny. 25 nie różowi, ale nieco ciemniejszą karnację od porcelanki mógłby pobielić. Ale ze 140 ładnie się stapia.
Stary 2010-02-13, 22:29   #2601
Czarina
Zadomowienie

GG do Czarina

Cytat:
Ten jaśniejszy Buff zdecydowanie podchodzi pod 140. A 23 nie powinien być za ciemny. 25 nie różowi, ale nieco ciemniejszą karnację od porcelanki mógłby pobielić. Ale ze 140 ładnie się stapia.
Ukrycior dziękuję Ci bardzo W takim razie biorę 140 i do tego naturalnego sypańca
Stary 2010-02-13, 23:26   #2602
ukrycior
Zakorzenienie

A nie ma za co. Mam tylko nadzieję, że jakby co, to nie będzie na mnie.
Stary 2010-02-15, 00:17   #2603
Czarina
Zadomowienie

GG do Czarina

No to złożyłam zamówienie, wzięłam ostatecznie:
- podkład smooth and light-140
- sypańca virtuala- 23
- puder w kamieniu virtuala- 203 (do torebki, do poprawek )
- spiekańca- półperłowy
- odżywkę calcium
- odżywkę zadbane paznokcie
- drugie życie lakieru
- dwa lakiery z vinylmanii

Kulek w końcu nie wzięłam, bo cosik dużo do zapłaty mi wyszło

Ukrycior jeszcze raz dziękuję za pomoc. I nie przejmuj się tym że jakby co, to będzie na Ciebie. Jak w coś nie trafię to trudno, nikogo nie będę winić
Stary 2010-02-15, 00:21   #2604
ukrycior
Zakorzenienie

Kochana, moim zdaniem świetny wybór i powinnaś być zadowolona. Jestem ciekawa jak się będzie sprawował puder z Virtuala, bo tego cudu nie znam.
Stary 2010-02-15, 00:26   #2605
Czarina
Zadomowienie

GG do Czarina

Cytat:
Kochana, moim zdaniem świetny wybór i powinnaś być zadowolona. Jestem ciekawa jak się będzie sprawował puder z Virtuala, bo tego cudu nie znam.
No ba, pewnie że świetny, w końcu razem nad nim debatowałyśmy
Jak tylko dostanę swoje zamówienie i wypróbuje puder, to dam znać. No i w końcu zrobię obiecane zdjęcia.
Stary 2010-02-15, 21:01   #2606
tuRmaNIA
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się w jakiej drogerii w Łodzi można dostać kosmetyki Joko?
Opcja ''Przeszukaj ten wątek"
Już tutaj pisałam gdzie można dostać Joko w Łodzi i zresztą nie tylko ja...

Dostałam dziś nową bazę Exclusive (zamówiłam 2szt.) i na pierwszy rzut oka podoba mi się, ale jest strasznie malutka. Poza tym dziewczyny z długimi paznokciami mogą mieć problem z jej wydobyciem.
Do tego zamówiłam sobie 'mineralny' prasowany cień Virtuala- ma takie duże wypukłe nieporęczne opakowanie- nie wiadomo po co

Też mam bloga

NOWINKI -Kolorówka Wings of Color
tuRmaNIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:21   #2607
Hania__K
Przyczajenie

To są zaskakująco dobre cienie i lakiery. i cena bardzo atrakcyjna.
Hania__K jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 14:09   #2608
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Opcja ''Przeszukaj ten wątek"
Już tutaj pisałam gdzie można dostać Joko w Łodzi i zresztą nie tylko ja...

Dostałam dziś nową bazę Exclusive (zamówiłam 2szt.) i na pierwszy rzut oka podoba mi się, ale jest strasznie malutka. Poza tym dziewczyny z długimi paznokciami mogą mieć problem z jej wydobyciem.
Do tego zamówiłam sobie 'mineralny' prasowany cień Virtuala- ma takie duże wypukłe nieporęczne opakowanie- nie wiadomo po co
Na stronie też jest podany adres, ale daleko ode mnie i myślałam, że może jeszcze mają te kosmetyki w jakiejś mało znanej drogerii. To fajnie, że pisałaś gdzie można dostać Joko w Łodzi. Nie chce zaśmiecać wątku, ale ty pisaniem, że jest opcja przeszukaj wątek również go zaśmiecasz. Tyle samo czasu zajęłoby ci odpisanie na mojego posta...

Ja joko znalazłam w Zduńskiej Woli. Taki mały sklepik. Kupiłam bazę pod cienie i muszę przyznać, że jeśli chodzi o wzbogacanie intensywności koloru to jest świetna. Jeszcze nie wiem jak z trwałością .

Stary 2010-02-19, 14:41   #2609
Silloe
Zakorzenienie

Ja kupiłam baze jakieś 3 tygodnie temu, nie stosuję jej codziennie, ale jak pierwszy raz jej użyłam to byłam zachwycona, cienie faktycznie dłużej utrzymują się na powiece, nie zbierają się w jej załamaniu, a kolor jest intensywniejszy. Konsystencja nie do końca mi odpowiada, ale można przeżyć
Silloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 22:11   #2610
tuRmaNIA
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Nie chce zaśmiecać wątku, ale ty pisaniem, że jest opcja przeszukaj wątek również go zaśmiecasz. Tyle samo czasu zajęłoby ci odpisanie na mojego posta...
Tylko ja nie pamiętam wszystkich adresów związanych z Łodzią, które zostały tutaj podane
Więc musiałabym skorzystać z opcji szukaj. Skoro Tobie jest trudno to mnie lżej być nie musi
NVM - nie chcę bezsensownych dyskusji.

Dzisiaj zamiast do makijażu wypróbować nową bazę sięgnęłam z przyzwyczajenia po starą. Jutro postaram się użyć Exclusive i wtedy będę mogła napisać swoje spostrzeżenia
Aaa i jeszcze jedna rzecz... Zawiedziona jestem tuszem Carbon Black
Inaczej wyglądają rzęsy umalowane nim na prawym oku i inaczej na lewym. Dziwna sprawa. Z innymi tuszami nie miałam czegoś takiego.
Poza tym po niecałych 8 godzinach kruszy się i mam go na powiekach jak i na policzkach...

Też mam bloga

NOWINKI -Kolorówka Wings of Color
tuRmaNIA jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości