Help- awaria i usterki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-21, 14:20   #1
mlynmarta89
Przyczajenie

Unhappy

Help- awaria i usterki

Pomocy!!! za 2 tyg mam studniowke wiec chcialam odswiezyc wyglad mojej fryzury, wiec poprosilam moja fryzjerke, do ktorej mam ogromne zaufanie zeby mnie ostrzygla. Mam a raczej mialam dlugie piekne wlosy za lopatki lekko wycieniowane , chcialam miec sciete na trojkat i wycieniowane od polowy ich dlugosci. Jednak efekt jest zupelnie inny dolna warstwe wlosow mam proste do lopatek a reszte i to znaczna czesc bardzo wycieniowane tylko u gory, efekt jest taki ze mam grzyba zamiast fryzury... nie wiem co mam z nimi zrobic. Marzenie i pieknie pofalowanych wlosach przeminelo z wiatrem a teraz nie chce sie pokazywac w takim stanie wiec chodze w zwiazanych i podpietych spinkami bo mi wszystko z kucyka wylazi. myslalam ze jakos sie uloza jak je umyje, ale nic z tego, zostalo mi je tylko chyba wyprostowac zebym mogla sie pokazac znajomym nie iwem co mam zrobic pomozcie i wesprzyjcie dobra rada.
mlynmarta89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 17:03   #2
Agusia007
Zadomowienie

GG do Agusia007
Dot.: Help- awaria i usterki

Cos wymyslimy
Zeby caly czas nie prostowac sprobuj moze suszyc wlosy na szczotce? bedzie lepiej.
Poza tym efekt cieniowania u mnie byl dokladnie taki sam.
Cos, zostaje prostowanie na szczotce i ewentualne zapuszczanie, aczkolwiek mozesz siebie jeszcze polubic w tej fryzurze, czasami jest tak ze do nowosci ciezko jest sie przyzwyczaic. Ale to Ci minie.
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 18:34   #3
mlynmarta89
Przyczajenie

Dot.: Help- awaria i usterki

udalo sie ulozyc wlosy korzystajac tylko z suszarki, ale ja nie chce caly czas jej uzywac. Fakt ciezko mi jest sie przyzwyczaic bo ogolnie nie lubie drastycznych zmian. Doszlam do wniosku ze tylko w jednym miejscu za bardzo mi wycieniowala obok lewego ucha i nie da sie tego poprawic bo juz nie ma z czego Mama mi pomogla i te proste wlosy lekko wycieniowala zyletka wiec jest lepiej. Tylko nadal zostaje problem studniowki. Chcialam miec lekko pofalowane i takie mi sie robily jak milam fajnie wycieniowane tak jak chcialam ale z tego co mam to sie juz tego nie wyczaruje ... niestety A szczerze nie chce wydawac masy pieniedzy na fryzjera i wolalabym sobie sama zrobic fryz albo ewentualnie dobra kolezanka.
mlynmarta89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości