Calkowita Zmiana Image... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-21, 20:12   #1
nedvedzia
Rozeznanie

Calkowita Zmiana Image...

Hejkaa
Dziewczynki mialabym do Was straszna prosbe...
Ja juz do Siebie nie mam sily...
Caly czas tak samo
Nie podobam sie sama sobie
Brak jakiejkolwiek wiary w siebie
Musza to zmienic

Wierze ze zmiana wygladu zewnetrznetgo Mi w tym pomoze

Chodzi Mi dokladnie o calkowita zmiane fryzury wszelkie propozycje farbowanie grzywka ktrotkie dlugie..
I makijaz...
Nie mam zupelnego pojecia jakie kolory mi pasuja...

Zalaczam Zdjecie i fryzurka ktora mi sie straaasznie podoba ale jak w niej byda wygladac...??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaa fajne.JPG (72,9 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg my fryzurka.jpg (110,4 KB, 267 załadowań)
nedvedzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 20:51   #2
gronostaj
Raczkowanie

Cool Dot.: Calkowita Zmiana Image...

Hej nedvedzia,
zgadzam się z Laity - potrzeba lepszego zdjęcia

Jeśli dasz radę, zrób też fotki ze skrawkiem srebrnego i skrawkiem złotego blisko buzi, żeby zobaczyć, czy raczej ciepły czy zimny z ciebie "typ"

Poza tym masz b. ładną urodę! Stoi tu koło mnie 3 facetów (wiek 22-31 lat) i wszyscy zgodnie twierdzą, że im się podobasz!

Z fryzurki, jaką pokazałaś wnoszę, że chcesz zmienić się radykalnie, pokazać swoją energię wewnętrzną, nieco zadziorności, zamazać grzeczny wygląd, czy tak?

Może napisz, jaki masz nastrój, w jakim kierunku ma iść ta metamorfoza; oczywiście jeżeli o tym myślałaś

czekamy na fotki!

gronostaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 21:16   #3
nedvedzia
Rozeznanie

Dot.: Calkowita Zmiana Image...

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Postaraj się zamieścić zdjęcie w naturalnym świetle. Na tej fotce kolory są bardzo przekłamane i ciężko cokolwiek doradzić.

TO moze takie? innego aktualnie nie mam bo to sa juz fest staare ale jakby co to jutro moga sie strzelic pare fotek
Nie potrzebnie jesteś dla siebie taka niedobra
Potrzebnie potrzebnie..Jestem brzydka nudna i w ogolee
Dlatego zwrocilam sie z Prosba do Was zeby cos z tym zrobic, cos zmienic
Jeszcze dojdzie dieta i cwiczenia zeby poprawic sylwetke i mysle ze bydzie dobrze i ze w koncu sie zaakceptujee

Cytat:
Napisane przez gronostaj Pokaż wiadomość
Hej nedvedzia,

Jeśli dasz radę, zrób też fotki ze skrawkiem srebrnego i skrawkiem złotego blisko buzi, żeby zobaczyć, czy raczej ciepły czy zimny z ciebie "typ"

Poza tym masz b. ładną urodę! Stoi tu koło mnie 3 facetów (wiek 22-31 lat) i wszyscy zgodnie twierdzą, że im się podobasz!

Dziekujee<zawstydzony> Bardzo rzadko slysze tego typu pozytywne opinie na temat mojego wygladu ..zw6ykle sa one negatywne...

Z fryzurki, jaką pokazałaś wnoszę, że chcesz zmienić się radykalnie, pokazać swoją energię wewnętrzną, nieco zadziorności, zamazać grzeczny wygląd, czy tak?

Dokladnie tak! Chce wygladac zupelnie inaczej pokazac swoj styl swoja osobowosc..Chce sie jakos wyrazic

Może napisz, jaki masz nastrój, w jakim kierunku ma iść ta metamorfoza; oczywiście jeżeli o tym myślałaś

Ogolnie jestem fest rozrywkowa i radosna dziewczyna
Napewno w towarzystwie znajomych
Bo jak sie jest samym to jak kazdy wie problemy zaciemniaja radosna strone zycia i popada sie w melancholijny nastroj..:P

czekamy na fotki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg new_sliczne na krzesle.jpg (55,5 KB, 235 załadowań)
Stary 2007-12-21, 21:29   #4
Elfik333
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333

Hejka!
Hmm... jak dla mnie fryzka, którą wybrałaś jest spoko. Tylko nie widzę cię (póki co) w całkiem ciemnych włosach. Polecam ciemne pasemka (na początek) Może czekoladowy brąz?

Co do makijażu. Na pewno czarna kredka do oczu na dół, na pewno tusz do rzęs a co do koloru to raczej ciemne, wyraziste. Ciemno szary , mocny brąz, granat (na pewno nie róż.

Z tych zdjęć wydaje mi sie, że jesteśmy do siebie nieco podobne dlatego piszę o tym co sama stosuję na co dzień.
No i ja używam dobrze dobranego kolorem pudru - Manhattan. Ale jeśli nie masz problemów z cerą lub nie jesteś cały czas czerwona to chyba nie ma sensu go używać.

Zamieszczam zdjęcia fryzur na których ja bazowałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kelly%25252520clarkson%252525202.jpg (89,9 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24_6.jpg (15,8 KB, 103 załadowań)
Stary 2007-12-21, 21:40   #5
nedvedzia
Rozeznanie

Cytat:
Postaraj się zamieścić zdjęcie w naturalnym świetle. Na tej fotce kolory są bardzo przekłamane i ciężko cokolwiek doradzić.

TO moze takie? innego aktualnie nie mam bo to sa juz fest staare ale jakby co to jutro moga sie strzelic pare fotek
Nie potrzebnie jesteś dla siebie taka niedobra
Potrzebnie potrzebnie..Jestem brzydka nudna i w ogolee
Dlatego zwrocilam sie z Prosba do Was zeby cos z tym zrobic, cos zmienic
Jeszcze dojdzie dieta i cwiczenia zeby poprawic sylwetke i mysle ze bydzie dobrze i ze w koncu sie zaakceptujee

Cytat:
Napisane przez gronostaj Pokaż wiadomość
Hej nedvedzia,

Dziekuje<zawstydzony> Szczerze bardzo rzadko slysze tego typu opinie o mojej osobie...zykle sa one negatywnee

Dokladnie tak! Chce wygladac zupelnie inaczej pokazac swoj styl swoja osobowosc..Chce sie jakos wyrazic

Ogolnie jestem fest rozrywkowa i radosna dziewczyna
Napewno w towarzystwie znajomych
Bo jak sie jest samym to jak kazdy wie problemy zaciemniaja radosna strone zycia i popada sie w melancholijny nastroj..:P

czekamy na fotki!
Stary 2007-12-21, 21:44   #6
nedvedzia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
Hejka!
Hmm... jak dla mnie fryzka, którą wybrałaś jest spoko. Tylko nie widzę cię (póki co) w całkiem ciemnych włosach. Polecam ciemne pasemka (na początek) Może czekoladowy brąz?

Chodzilo mi tu glownie o sciecie ale dobrze wiedziec ze temu kolorkowi wlosow mowimy nie

Co do makijażu. Na pewno czarna kredka do oczu na dół, na pewno tusz do rzęs a co do koloru to raczej ciemne, wyraziste. Ciemno szary , mocny brąz, granat (na pewno nie róż.

Szczerze mowiac ja nie potrafie sie malowac:P
Troche sie boje tych ciemnych kolorow..
Jak juz sie malowalam a byly to naprawde...siwieta:P TO uzywalam takiego jasniutkiego cienia bezowego takiego i tuszu
Ale jutro pojde do kumpeli i poprobuja cos z ciemnymi i powklejam potem foty z efektem

Z tych zdjęć wydaje mi sie, że jesteśmy do siebie nieco podobne dlatego piszę o tym co sama stosuję na co dzień.
No i ja używam dobrze dobranego kolorem pudru - Manhattan. Ale jeśli nie masz problemów z cerą lub nie jesteś cały czas czerwona to chyba nie ma sensu go używać.

Problemow z cera pod wzgledem tradzikowym juz nie mam ale czy podklad poradzi sobie z tym ze za kazdym razem na zdjeciach mam strasznie czerwona twarz..:P

Zamieszczam zdjęcia fryzur na których ja bazowałam.
Dziekujee

Sorki za wiadomosc nr 7 Nie wiem czemu sie skopiowalaa

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-12-22 o 17:26
Stary 2007-12-21, 22:39   #8
cool girl
Raczkowanie

Co do kolorku wlosow to nie zmieniaj za nic w swiecie!! Jest sliczny. W ogole masz bardzo ladne wlosy, takie blyszczace i zdrowe. Ja bym je tylko scieniowala i jakas ladna grzyweczke na bok zrobila.
Stary 2007-12-22, 00:00   #9
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cool girl Pokaż wiadomość
Co do kolorku wlosow to nie zmieniaj za nic w swiecie!! Jest sliczny. W ogole masz bardzo ladne wlosy, takie blyszczace i zdrowe. Ja bym je tylko scieniowala i jakas ladna grzyweczke na bok zrobila.
Dokładnie! Do tego lekki make-up (czytaj: tusz na rzęsy, błyszczyk na usta) i do przodu. Masz śliczną cerę. Wiele dziewczyn napewno Ci zazdrości. Może jakiś rozświetlacz od czasu do czasu, żeby ten atut podkreślić...

Co do włosów - zdaje się, że mają skłonność do falowania się, a to się równa temu, że aby osiągnąć efekt fryzurki ze zdjęcia z 1 postu, będziesz musiała napracować się z prostownicą. Weź ten fakt pod uwagę

I głowa do góry

Laity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 09:58   #10
nedvedzia
Rozeznanie

Cytat:
Dokładnie! Do tego lekki make-up (czytaj: tusz na rzęsy, błyszczyk na usta) i do przodu. Masz śliczną cerę. Wiele dziewczyn napewno Ci zazdrości. Może jakiś rozświetlacz od czasu do czasu, żeby ten atut podkreślić...

Co do włosów - zdaje się, że mają skłonność do falowania się, a to się równa temu, że aby osiągnąć efekt fryzurki ze zdjęcia z 1 postu, będziesz musiała napracować się z prostownicą. Weź ten fakt pod uwagę

I głowa do góry
Tak to jest strasznie denerwujace...moje wlosy sa dziwne bo ani proste ani krecone..no ale coz:P
Prostownice w domu posiadam wiec mysle ze problemu by z tym nie bylo...
Kurcze nie wiem mam juz metlik w glowie bo z jednej strony chcialabym wygladac zupelnie inaczej i strasznie podobami sie ta fryzura ale z drugiej boje sie otrzymac zupelnie inny efekt niz ten ktory oczekuje...bojze sie ze po prostu nie bydzie mi to pasowac...Co robic?
Stary 2007-12-22, 12:09   #11
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

jesli sie boisz: - jeśli nie zetniesz, to sie nie dowiesz jak bys wyglądała w nowych włosach. ja sie odważylam i bardzo ładnie wygladam a włosy miałam gęste i dość długie. wystraczyło troche wycieniowac i od razu polepszył mi sie humor i inaczej wyglądałam. nie musisz przeciez od razu radykalnie ścinac odważ sie a jesli nie wyjdzie tak jak byś chciała to sie nie martw...odrosną pozdrawiam
Stary 2007-12-22, 12:25   #12
gronostaj
Raczkowanie

nedvedzia,
Bezpieczne wyjście to też poeksperymentowanie z makijażem oraz z modelowaniem włosów, zanim udasz się do fryzjera.

Naprawdę wiele możesz zrobić w domu. [Jak mnie wena chwyta to czasem robię sobie sama nową fryzurkę, cieniując półdługie włosy...]

Nie jestem przekonana, że będzie Ci naturalnie dobrze w bardzo mocnym makijażu, bo jak dla mnie masz delikatną urodę. Możesz przez smoky eyes uzyskać bardzo wyrazisty, dramatyczny efekt. Jeśli jednak podpasuje to do Twojego nowego stylu, to ok.

Jeśli masz niedaleko sklep z perukami - wybierz się przymierzyć, zobaczysz w świetle dziennym siebie w innym kolorku. Ja też przychylam się do tego, że masz ładny kolor włosów. Jeśli jednak naprawdę chcesz go zmienić, to zdecydowanie nie na całkiem czarny. Brązy owszem, pasemka tak. Dobrze jednak uważaj, czy jest to ciepły czy chłodny odcień, żeby zgrał się z Twoją własną urodą. [Ja jako lato wyglądam fatalnie w rudej peruce i naprawdę trupio w czarnej...]

Eksperymentuj

gronostaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 07:49   #13
Elfik333
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333

Cytat:
Napisane przez nedvedzia Pokaż wiadomość
Dziekujee

Sorki za wiadomosc nr 7 Nie wiem czemu sie skopiowalaa
Ostatnio też nabrało mnie żeby coś zmienić. Przeważnie farbowałam włosy spod spodu tyłu na ciemny brąz a u góry zostawiałam naturalny (i było oki) później doszły ciemne pasemka na czubku głowy i też mi się podobało. Ja osobiście lepiej czuję się w ciemnych włosach więc ostatnim razem poszłam do mojej fryzjerki i zrobiłyśmy tak:
1. Mocne ścieniowanie włosów na końcach i do połowy głowy (bo nie chciałam tracić z długości)
2. Farba- na czubku głowy zostawiłyśmy blond a pod spodem i z przodu ciemne brąz. Całość brązu już w jednym kolorze. Bo przez kilka lat pasemek nie było już miejsc w którym nie było wcześniej jakichś odcieni po pasemkach.
EFEKT:
Całkowita zmiana. I wszyscy mi mówią, że na lepsze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 198076.1.jpg (50,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 658455b7bd333a57f834dfea5339ad28500x500.jpg (28,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (38,5 KB, 7 załadowań)
Stary 2007-12-23, 07:51   #14
Elfik333
Zadomowienie

ps na tym ostatnim zdjęciu bazowałam kolorystycznie
Stary 2007-12-23, 17:16   #15
nedvedzia
Rozeznanie

Hejaa
No i bylam wczoraj u kumpeli..Zrobila mi pod okiem czarna kredka..
Efekt?...
Jak dla mnie za mocno :P

Kurcze nie wiem moze jakas srebna albo cos?:P
Nie wieeem;p
Nie znom sie na tym;p

Co do fryzurki tez nie jestem zbytnio przekonana..
Chyba skonczy sie na tym ze se je zas ino wystopniuja;p
Chyba byda ambitnie zapuszczac:P
Bo w sumie uznalam ze lepiej mi w dlugich wlosach
a ze mi sie tak dziwnie niby kreca to chyba jest ok:P

Zobacza jaki bydzie efekt po zrzuceniu tych zbednych kg Pojda do salonu i niech mi cos doradza

Oto efekty wczorajszej sesji: www.jaworciaa.fotka.pl

Busiaa
Stary 2007-12-23, 17:19   #16
nedvedzia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
kolor wlosow masz bardzo fajny

masz sporo wlosow wiec mozesz spokojnie cieniowac ja proponuje ;

http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?...a=261&numer=97
http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?...=261&numer=141
http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?...=261&numer=200
http://www.fryzurki.pl/poldlugie/zdjecia/img%20(200).jpg
http://www.fryzurki.pl/poldlugie/zdjecia/img%20(285).jpg
http://www.fryzurki.pl/poldlugie/zdjecia/img%20(282).jpg
http://www.fryzurki.pl/poldlugie/zdjecia/img%20(283).jpg
http://www.fryzurki.pl/poldlugie/zdjecia/img%20(281).jpg
http://www.fryzurki.pl/poldlugie/zdjecia/img%20(297).jpg
http://www.fryzurki.pl/poldlugie/zdjecia/img%20(294).jpg
http://www.fryzurki.pl/poldlugie/zdjecia/img%20(340).jpg
http://www.fryzurki.pl/poldlugie/zdjecia/img%20(435).jpg
http://www.fryzurki.pl/poldlugie/zdjecia/img%20(456).jpg

one wszytskie sa do siebie podobne ale powiec ktore najbardziej sie podoba

Tu mi sie najbardziej podoba ta 3 od konca ale z moja szopa na glowie... To tak jak z ta fryzurka ktora mi sie podoba jak napisala Laity byda musiala caly czas latac z prostownica...eech...
Stary 2007-12-23, 19:18   #17
Elfik333
Zadomowienie

Ładnie wyglądasz z tą czarną kredką. Ale zależy jak się czujesz
Stary 2007-12-23, 23:06   #18
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Masz delikatną, łagodną twarz. Fryzury stylizowane na emo są mocne i drapieżne. To połączenie może stworzyć bazarkowy i tandetny efekt, dlatego odradzam.
By podkreślić walory swojej urody poszukaj raczej fryzury, która podkreśli łagodne rysy i delikatną urodę - np. delikatne fale i blond refleksy. Do tego zaznaczone policzki i słodki makijaż z pokręconymi i mocno zanaczonymi rzęsami - będzie ślicznie.

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości