czy na farbę mogę położyć rozjaśniacz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-21, 20:53   #1
Kasia1335
Przyczajenie

czy na farbę mogę położyć rozjaśniacz?

Dziewczyny pomocy!! Chciałam zrobić sobie balejaż blond tylko dość gęsty tak, aby ogólny efekt był w miarę jednolity. Kolor włosów mam średni brąz a właściwie miałam. Kupiłam sobie farbę nie rozjaśniacz żeby nie popalić sobie włosów na opakowaniu kolor był idealny farba na moich włosach była dłużej niż pisało na opakowaniu po to, aby uzyskać lepszy efekt, ale tylko 10 min. Niestety po zmyciu farby okazało się, że jestem ruda, co ma teraz zrobić nałożyć jednak rozjaśniacz na włosy? Czy kupić farbę blond? Doradźcie, jaką mój kolor nie jest żółty ani promiennie rudy tylko taki ciemnawy blond wpadający w rudy z góry dzięki
Kasia1335 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 22:22   #2
Sylwiunia
Przyczajenie

Dot.: czy na farbę mogę położyć rozjaśniacz?

hm farby nie radzila bym ci kupowac bo wyjdzie ci zolty kolor jesli chodz o blond a jesli chodzi o rozjasnianie to napewno ci zniszczy wlosy ale pasemka powinny ci wyjsc w miare ladene moga byc tez zolte ale trezba kontrolowac ale lepsza to niz farba bo wyjdziesz jak kanarek na calosci hehe najlepiej idz do fryzjera po porade to nic nie kosztuje buzka
Sylwiunia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości