Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-22, 12:54   #61
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Dzięki off topom kulturalnym poznałam mnóstwo świetnej muzyki, filmów, seriali - bo ktoś o nich offtopowo wspomniał. Inaczej prawdopodobnie nie dowiedziałabym się o nich lub nie zwróciła większej uwagi. Uważam, że OT tego typu są fajne i rozwijające. Oczywiście zdarzają się też bezcelowe wojny o Szapołowską czy innego "fuja", ale jak ktoś nie chce - może nie czytać. Ja się wcinam w takie rzeczy z komunikatem typu "Pachnę MR, ależ on jest boski " bez zahamowań

Dzięki temu wątkowi po prostu każda z użytkowniczek jest kimś więcej niż np. wielbicielką słodziaków czy szyprów. Jest osobą z krwi i kości, ze smutkami, radościami i zainteresowaniami wykraczającymi poza perfumy. Jakoś lepiej się z kimś takim dyskutuje również na stricte perfumeryjne tematy niż z nic nie mówiącym nickiem...
Podpisuje sie i wlasnie to spowodowala ,az sama zdziwilam sie ,ze czasem pisze o takich sprawach ,o ktorych z nikim w realu sie nie rozmawia.
czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2007-12-22, 12:56   #62
taka taka
Zakorzenienie

a gdyby zostawić tak jak było, a dla dziewczyn, którym czasem trudno odnaleźć się w dzisiejszym plotkowym (ja też czasem do nich należę) Czym dziś pachniesz, stworzyć nowy wątek na temat codziennych refleksji związanych z perfumami

przyszło mi to do głowy, bo wydaje mi się, że niektóre Wizazanki bardzo cenią sobie dotychczasową formułę i to chyba dobrze o niej świadczy
taka taka jest offline  
Stary 2007-12-22, 12:57   #63
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Mariolu - Scent Bar
tymena jest offline  
Stary 2007-12-22, 13:00   #64
kijanka
Zadomowienie

Rachelo, to i ja dorzucę swoje trzy grosze. Myślę, że podział na wątek „Czym dziś pachniesz…” i osobny” plotkowy” jest bardzo rozsądną propozycją. Oczywiście byłoby dobrze, aby wszystko zostało na perfumach.

Mariolasl, good idea
kijanka jest offline  
Stary 2007-12-22, 13:03   #65
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Mariolu - Scent Bar
nazwa jest super. popieram Mariolusl .
Stary 2007-12-22, 13:29   #66
taiwa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
a gdyby zostawić tak jak było, a dla dziewczyn, którym czasem trudno odnaleźć się w dzisiejszym plotkowym (ja też czasem do nich należę) Czym dziś pachniesz, stworzyć nowy wątek na temat codziennych refleksji związanych z perfumami

przyszło mi to do głowy, bo wydaje mi się, że niektóre Wizazanki bardzo cenią sobie dotychczasową formułę i to chyba dobrze o niej świadczy
A czy nie najprościej byłoby zostawić tak jak jest, tylko powstrzymywać się przed tymi gigantycznymi off-topami?
Sama się przyczyniłam do ciasteczkowego i teraz z perspektywy czasu widze, że mogłam poprostu wysłac Tymenie PW. I tak samo chyba można było w sprawie prosiaczków na głowie z ogonkami czy jakoś tak co zresztą do dziś dnia pozostaje dla mnie tajemnicą, tudzież w kwestii FUJ a Sprawa Polska
Stary 2007-12-22, 13:34   #67
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
A czy nie najprościej byłoby zostawić tak jak jest, tylko powstrzymywać się przed tymi gigantycznymi off-topami?
Sama się przyczyniłam do ciasteczkowego i teraz z perspektywy czasu widze, że mogłam poprostu wysłac Tymenie PW. I tak samo chyba można było w sprawie prosiaczków na głowie z ogonkami czy jakoś tak co zresztą do dziś dnia pozostaje dla mnie tajemnicą, tudzież w kwestii FUJ a Sprawa Polska
Oj nie, mozna wprawdzie porozumiewać się przez PW, ale te niekończące sie dyskusje o ciasteczkach, fujach, tunelach w penisie itp. maja swój nieodparty urok. Dyskusja na PW to juz absolutnie nie to samo
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-12-22, 13:35   #68
Kota
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Chyba się nie właśnie nie da, znając nasze temperamenty.
Kiedyś faktycznie te offy były mniejsze.
Z drugiej strony- jak się pojawiają, widocznie jest taka potrzeba, to po co się hamować.
Kota jest offline  
Stary 2007-12-22, 13:40   #69
rachela
Zakorzenienie

Oj nie, off-topów nie da się uniknąć, tym bardziej że nieraz taka rozmowa poprawiała humor smutasom, pomagała w podjęciu decyzji, itp.
Tu nie chodzi o zlikwidowanie OT, ale o takie rozplanowanie wątków, aby każdy miał "coś dla siebie" - i plotki, i zapachy

I jeszcze jedno, podkreślę:
w wątku Czym dziś pachniesz czasem pojawiały się pytania typu: jaką powinnam mieć nową fryzurę, problemy z szefową, jaki podkład powinnam kupić - no nie obraźcie się, wiadomo że dostanie się odpowiedź, że ktoś pomoże - ale to są pytania ewidentnie na inne fora. I właśnie o to mi chodzi, żebyście zrozumiały, że inne fora nie gryzą, i w nich też warto pisać

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-12-22, 13:43   #70
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Rozwiązania:
1. dwa wątki: plotkowy i pachnąco-testujący

Zdecydowanie taka forma, nigdy nie chce mi sie wpisywać co testowałam a tak wszystko na miejscu było by super

A plotkowy do plotek
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-12-22, 13:49   #71
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Witajcie!

Wpadlem na chwile po dluuugiej banicji, na jaka skazal mnie moj dostawca internetu. No w sumie to jeszcze jestem na wygnaniu, a teraz klikam z kompa siostry, ktory ma nieludzka klawiature i brak polskich znakow...

Juz wiem, ze za cholere nie nadrobie zaleglosci forumowych, no ale nie o to przeciez chodzi...

Widze, ze nasz plotkowy watek przezywa kryzys... Ze niby off topy jakies robilismy?

Pachne sobie nadgarstkowo Esprit Collection, ktorego wczoraj ustrzelilem w ciemno, a dopiero dzisiaj testowalem w Rossmannie... Brawa dla tego pana... Koniec koncow nie jest zle

Nie wiem, kiedy dane mi bedzie do Was zajrzec, wiec juz teraz zycze wszystkim spokojnych, radosnych i szczesliwych Swiat, a Nowy Rok niech przyniesie same dobre dni i spelni wszystkie marzenia (zapachowe w pierwszej kolejnosci ).

Wszystkiego dobrego Kochani!

Edit: Lomatko! Rozeznalem sie!

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2007-12-22, 13:50   #72
cheer
Zakorzenienie

Tak mi przyszło do głowy...że gdyby plotkowy dla perfumomaniaczek był na Społecznościach, to w praktyce wyglądałoby to tak, że nie Rachela i Tulipanka byłyby tam modkami, a to dla mnie jakiś taki byłby...zgrzyt (?)
...czy to tylko moje odczucie?
Stary 2007-12-22, 13:52   #73
rachela
Zakorzenienie

Gryx, wypadałoby chociaż wiedzieć, o czym w wątku jest mowa... Ręce mi opadły.
Ja tu się staram wszystko ładnie prowadzić, to nie, przyjdzie facet i nabałagani .

Cheer, nie tylko. Dlatego to rozwiązanie mi tak nie pasuje.
W końcu, jak Dagna wspomniała, każde forum ma swój wątek plotkowy, więc czemu miałybyśmy się gdzieś przenosić?

---

Osobiście najbardziej podoba mi się rozwiązanie:
Scent Bar - plotki.
Czym dziś pachniesz? - zapachy.
I zostawić w spokoju Co ostatnio testowałaś.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-12-22, 14:01   #74
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Bardzo lubię tutaj bywać, dlatego również postanowiłam dodać swoje "trzy grosze"

Najmniej podoba mi się pomysł z "Wizażowymi społecznościami", wybaczcie, ale wydaje mi się być po prostu nietrafiony...

Podobnie rzecz ma się z połączeniem dwóch wątków - "Ostatnio testowałam" i "Czym dziś pachniesz" - wolałabym jednak żeby były osobno...

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie trzeciego wątku, takiego, w którym będziemy mogły do woli plotkować i robić OT - zdaję sobię oczywiście sprawę z tego, że Rachel i Tulip będą miały więcej czytania i pracy, ale takie rozwiązanie jest moim skromnym zdaniem najsensowaniejsze

EDIT:

Cytat:
Scent Bar - plotki.
Rachel, o wstrętna Ty () z ust mi to wyjęłaś ()

A tak na poważnie - sądzę, że to najlepsze rozwiązanie
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-12-22, 14:02   #75
cheer
Zakorzenienie

Cytat:
Cheer, nie tylko. Dlatego to rozwiązanie mi tak nie pasuje.
W końcu, jak Dagna wspomniała, każde forum ma swój wątek plotkowy, więc czemu miałybyśmy się gdzieś przenosić? .
Nie inaczej uważam
Stary 2007-12-22, 14:05   #76
rachela
Zakorzenienie

Ja tak lekko off-topicznie: będę za dwie godzinki (polatam po łazience na ścierce, a co!), ale piszcie, piszcie. W poście 73 moja propozycja.

Jak wrócę, to pewnie rąbnę sondę (17.00?), chyba że wyniknie coś nowego

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-12-22, 14:06   #77
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
---

Scent Bar - plotki.
jeste ZA
Stary 2007-12-22, 14:06   #78
khy
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie trzeciego wątku, takiego, w którym będziemy mogły do woli plotkować i robić OT - zdaję sobię oczywiście sprawę z tego, że Rachel i Tulip będą miały więcej czytania i pracy, ale takie rozwiązanie jest moim skromnym zdaniem najsensowaniejsze
Zgadzam sie z Myszka .
Niech offtopy beda po na offtopowym watku, a nie na perfumowym - bo watek Czym dzis pachniesz naprawde przestal juz byc watkiem na ten temat, a szkoda.

A watek Ostatnio testowalam to zupelnie co innego, niz Czym dzis pachniesz .

PS. Tak, tak, dokladnie - ja tez jestem ZA propozycja Racheli .
khy jest offline  
Stary 2007-12-22, 14:10   #79
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Rozwiązania:
1. dwa wątki: plotkowy i pachnąco-testujący
2. trzy wątki: plotkowy, czym dziś pachniesz, co testowałaś
3. pozostawienie wszystkiego tak, jak było
Sonda na powyzsze tematy moglaby ewentualnie sie odbyc gdzies tak po Nowym Roku, gdy wszystkie Wizazanki, ktore aktywnie uczestnicza na Perfumach, juz powroca i beda mogly sie wypowiedziec (lub podsumowanie sondy dopiero po Nowym Roku).

A na okres swiateczny i okolonoworoczny poprosze o otwarcie watku Czym pachniesz, a ewentualne zmiany z Nowym Rokiem po sondzie...

Wiadomo, ze cokolwiek wyniknie po tej dyskusji/ew sondzie beda osoby zadowolone i niezadowolone. Wszystkim dogodzic sie nie da, ale przynajmniej dano nam mozliwosc porozmawiania na ten temat, bo na razie to jest dyskusja pt co by bylo gdyby...
Za mozliwosc wypowiedzenia sie na ten temat- Racholo, Tulipanko- dziekuje

Stary 2007-12-22, 14:13   #80
olik04
Zakorzenienie

Cytat:
Scent Bar - plotki.
dobry pomysł zawsze traktowałam "czym dziś pachniesz" jako wątek plotkowy bo innego w pobliżu na perfumach nie było

Cytat:

Najmniej podoba mi się pomysł z "Wizażowymi społecznościami", wybaczcie, ale wydaje mi się być po prostu nietrafiony...

phi już Cię nie lubię
Stary 2007-12-22, 14:15   #81
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Myszka .
Niech offtopy beda po na offtopowym watku, a nie na perfumowym - bo watek Czym dzis pachniesz naprawde przestal juz byc watkiem na ten temat, a szkoda.
Niestety, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, coraz więcej plotek, coraz więcej pobocznych dyskusji z których czasem jestem niemądra (np. kręcone ogonki, które nie każdego interesują i niekoniecznie każdy ma ochotę przedzierać sie przez gąszcz wiadomości z nadzieją, że wyłapie chociażby króciutkie wzmianki na temat jakichś perfum) albo ostatnia najzupełniej w świecie niepotrzebna dysjusja na temat "Fuj" (), która i tak nie doprowadziła do żadnych wniosków a tylko wprowadziła nieprzyjemny klimat, czy wspomniana już długa wymiana zdań na temat Szapałowskiej albo o dzieciach...

Będzie trzeci wątek, przeznaczony do plotek i będzie można robić OT do woli, a osoby zainteresowane tylko zapachami będą mogły spokojnie pisać i czytać "Czym dziś pachniesz" bez konieczności zaglębiania się w tajniki czyjegoś remontu tudzież wykolczykowanych policzków.
Trzeci wątek to najbardziej rozsądne wyjście z sytuacji.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
phi już Cię nie lubię
Oliczku kochany nie gniewaj się ale serio ta opcja mi nie przypadła...

Cytat:
I jeszcze jedno, podkreślę:
w wątku Czym dziś pachniesz czasem pojawiały się pytania typu: jaką powinnam mieć nową fryzurę, problemy z szefową, jaki podkład powinnam kupić - no nie obraźcie się, wiadomo że dostanie się odpowiedź, że ktoś pomoże - ale to są pytania ewidentnie na inne fora. I właśnie o to mi chodzi, żebyście zrozumiały, że inne fora nie gryzą, i w nich też warto pisać
Albo (tak na świeżo) - które paznokcie są ładniejsze...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-12-22, 14:20   #82
truskawkowawiosna
Moderator

mam jeszcze jedna sugestie, mam nadzieje, ze nie zostane zjechana

a watki "wizazanka xyz ma dzis urodziny" jaki maja konkretnie zwiazek z perfumami? przyznam, ze tego nie rozumiem nie wystarczylby jeden zbiorczy watek, gdzie skladaloby sie zyczenia?

wyobrazmy sobie, ze loguje sie zupelnie nowa osoba na Perfumach, a tu watki typu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=151259
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226583
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163384
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=205881
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=kojarz%B1

i metlik w glowie, bo co to ma wspolnego z perfumami?

chyba tylko na podforum Perfumy dzieja sie takie rzeczy
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2007-12-22, 14:28   #83
olik04
Zakorzenienie

Cytat:

Oliczku kochany nie gniewaj się ale serio ta opcja mi nie przypadła...
no właśnie po namyśle stwierdziłam, że niewiele osób by tam zaglądało i rozsypałoby się w końcu. Ale nie byłam pewna czy Rachela by chciała coś takiego jak plotkowy na perfumach bo myślałam że to jest właśnie problem (tak na początku zrozumiałam) ale jak nie to ok

-------
Truskawkowawiosno, to samo zauważyłam tylko że mi chodzi o wątki urodzinowe, że każdy ma swój osobny wątek urodzinowy, mogłby być jeden wspólny chyba

Wiesz, forum perfumy jest w ogóle specyficzne. Tu dziewczyny są dość zżyte ze sobą, coś jak taka mała perfumowa społeczność (no nie wiem jak to nazwać ) więc akurat rozumiem takie wątki jakie podałaś i mi sie to nawet podoba
Stary 2007-12-22, 14:52   #84
mex
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Mex, Rachela przecież pisała, że wątek otworzy A sprawa jest do przegadania, trzeba znaleśc jakieś rozwiazanie
Cytat:
Po pierwsze, proszę o dokładniejsze czytanie co piszę
Myślę, że post otwierający przeczytałam dokładnie
Tak więc nie umknęła mi również info o "pewnie niedługo" otwartym wątku. Nie w tym rzecz kompletnie.
Ale żeby nie zagłębiać się napiszę tylko w temacie, że pomysł połączenia "Testowego..." (który najchętniej czytam) z "Czym pachniesz" wprawił mnie w osłupienie
mex jest offline  
Stary 2007-12-22, 14:53   #85
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

a watki "wizazanka xyz ma dzis urodziny" jaki maja konkretnie zwiazek z perfumami? przyznam, ze tego nie rozumiem nie wystarczylby jeden zbiorczy watek, gdzie skladaloby sie zyczenia?
Z jednej strony - dla świętującej osoby to pewnie niesamowicie miłe. Z drugiej - to już ewidentne towarzystwo wzajemnej adoracji. Właściwie to samo dotyczy "Jak Cię widzą" i "Z kim się kojarzą". To już są wątki do których "niewtajemniczeni" właściewie nie mają wstępu. Z punktu widzenia osoby zaczynającej przygodę na tym forum - to pewnie bardzo niemiłe. Domyślam się, że przebrnięcie przez "Czym dziś pachniesz" też musi być niełatwe, ale z drugiej strony - wiele osób właśnie tam po raz pierwszy zabiera głos.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Wiesz, forum perfumy jest w ogóle specyficzne. Tu dziewczyny są dość zżyte ze sobą, coś jak taka mała perfumowa społeczność (no nie wiem jak to nazwać ) więc akurat rozumiem takie wątki jakie podałaś i mi sie to nawet podoba
Ja bym nawet nazwała to subkulturą

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2007-12-22, 14:55   #86
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:

wyobrazmy sobie, ze loguje sie zupelnie nowa osoba na Perfumach, a tu watki typu:

Nie, żebym "zjezdżała" ale nasze forum ma taka swoja specyfikę, że lubimy sobie wyróznić raz w roku kogoś, kto przebywa na forum 365 dni w roku. Ot i cała filozofia. Nie rozumiem w czym to komus może przeszkadzać
A z perfumami ma to może mało wspólnego, ale za to z osobami wielbiącymi zapachy wiele. Nowe osoby chcąc czy nie chcąc i tak muszą sie przystosowac do zwyczajów tu panujących więc nie rozumiem w czym mogłoby im to przeszkadzać. Przeciez to jeden, spadający po kilku dniach watek, który czasami po roku jest odświeżany. To wszystko.

mulier jest offline  
Stary 2007-12-22, 14:57   #87
taka taka
Zakorzenienie

Cytat:

Truskawkowawiosno, zajrzałam do podanych przez Ciebie linków, z ciekawości, jakie to rzeczy się dzieją na Perfumach
i nie rozumiem, co w nich takiego wywrotowego
mnie się podobają, moim zdaniem forum Perfumy byłoby bez nich mniej przyjazne

Rachelo, Tulipanko, nie zamykajcie za dużo
taka taka jest offline  
Stary 2007-12-22, 14:58   #88
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Na ten moment najbliżej mi do do pomysłu dwóch wątków - czysto plotkowego Scent Baru i codziennego wątku pachnącego, gdzie byłoby miejsce i na wpis, czym dziś pachnę i na wrażenia z ostatnio testowanych zapachów.

I jeszcze odnośnie wątków urodzinowych - ostatnio otworzyłam nasze forum i na pierwszej stronie na poczesnym miejscu wisiały co najmniej trzy takie wątki poświęcone trzem różnym osobom. Ja rozumiem, że to miłe dostać tyle pięknych życzeń w dniu urodzin od bliskich osób, ale może dałoby się to załatwić jednym wątkiem...? Taki zabieg również zwiększyłby przejrzystość forum i ułatwiałby odnalezienie wątków poświęconych zapachom.

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-12-22, 15:02   #89
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
I jeszcze odnośnie wątków urodzinowych - ostatnio otworzyłam nasze forum i na pierwszej stronie na poczesnym miejscu wisiały co najmniej trzy takie wątki poświęcone trzem różnym osobom. Ja rozumiem, że to miłe dostać tyle pięknych życzeń w dniu urodzin od bliskich osób, ale może dałoby się to załatwić jednym wątkiem...? Taki zabieg również zwiększyłby przejrzystość forum i ułatwiałby odnalezienie wątków poświęconych zapachom.
Kiedyś życzenia składane były na "Czym dziś pachniesz" i było ok. Moim zdaniem mogłoby tak pozostać.

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2007-12-22, 15:13   #90
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Nie, żebym "zjezdżała" ale nasze forum ma taka swoja specyfikę, że lubimy sobie wyróznić raz w roku kogoś, kto przebywa na forum 365 dni w roku. Ot i cała filozofia. Nie rozumiem w czym to komus może przeszkadzać
A z perfumami ma to może mało wspólnego, ale za to z osobami wielbiącymi zapachy wiele. Nowe osoby chcąc czy nie chcąc i tak muszą sie przystosowac do zwyczajów tu panujących więc nie rozumiem w czym mogłoby im to przeszkadzać. Przeciez to jeden, spadający po kilku dniach watek, który czasami po roku jest odświeżany. To wszystko.
przeszkadzaja mi bo przez licznosc takich watkow forum jest nieprzejrzyste, aby dojsc do interesujacego mnie watku tyczacego perfum musze przebranac przez watki offtopowe

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosno, zajrzałam do podanych przez Ciebie linków, z ciekawości, jakie to rzeczy się dzieją na Perfumach
i nie rozumiem, co w nich takiego wywrotowego
mnie się podobają, moim zdaniem forum Perfumy byłoby bez nich mniej przyjazne
jako moderator innego podforum nie rozumiem po prostu, bo takie watki wywalalabym do watku typowo plotkowego, albo wrecz na podforum Plotkowe

Dzika Truskawa trafila swoim postem idealnie w moje przemyslenia
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Z jednej strony - dla świętującej osoby to pewnie niesamowicie miłe. Z drugiej - to już ewidentne towarzystwo wzajemnej adoracji. Właściwie to samo dotyczy "Jak Cię widzą" i "Z kim się kojarzą". To już są wątki do których "niewtajemniczeni" właściewie nie mają wstępu. Z punktu widzenia osoby zaczynającej przygodę na tym forum - to pewnie bardzo niemiłe. Domyślam się, że przebrnięcie przez "Czym dziś pachniesz" też musi być niełatwe, ale z drugiej strony - wiele osób właśnie tam po raz pierwszy zabiera głos.
tak po prostu odbieram tego typu watki, podzial na lepsze i gorsze wizazanki, zamkniete zwarte towarzystwo, ktore raczej nie przepuszcza do swego grona nowych

tak czuje i nic na to nie poradze

ale to nie moje podworko, wiec prawa wtracac sie nie mam, to sa po prostu moje osobiste odczucia
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości