Prosze o pomoc [po wizycie u fryzjera] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-22, 18:27   #1
farfallo
Przyczajenie

Prosze o pomoc [po wizycie u fryzjera]

A wiec tak..
Chcialam przychodzac do fryzjera pasemka lub balejaz w odcieniach blondu. Ostatnim razem robiac pasemka i tego samego fryzjera wyszla mi cudna fryzurka [ratowal mnie po nieudanym eksperymencie a wlasciwie po zafarbowaniu wlosow w domu nowa farba w ktorej byl rozjasniacz].
Nalozyl wtedy farby jasny i ciemny blad + braz.

Tym razem bylo podobie tyle, ze niektore wlosy byly rozjasniane no i mam kilka bialych pasemek. Dodatkowo nalozono mi plukanke zeby wyostrzyc kolor.
Przyszlam do domu i sie rozplakalam kiedy zobaczylam to co mam na glowie w swietle dziennym przewazajace ciemne pasemka (a chcialam byc blond)+pasemka bardzoo jasne+ pasemka lekko fioletowe :/
Pojechalam do innego fryzjera i stwierdzil zebym poczekala tydzien,dwa.
No a wiadomo mamy swieta, sylwester..

Wrocilam do domu, umylam wlosy trzy razy wiec znaczna czesc fioletowej plukanki zeszla i generalnie wlosy wygladaja o niebo lepiej. Wiec troche mi ulzylo ale...
No wlasnie..
Generalnie mam na celej glowie jasne pasemka w roznych odcieniach a na przodzie dwa grube 1,5 centymetrowe[irytujace mnie] ciemno brazowe pasma [po lewej i po prawej stronie.. ]
W poniedzialek pojde do fryzjerki zeby cos mi z tym zrobila. Zastanawiam sie czy po 2 dniach nie bedzie problemu ze sciagnieciem koloru z tych dwoch pasemek i nalozeniem jakiegos odcieniu bladu?
Jestem zielona w te "klocki", nie chcialabym, zeby wyszlo mi jakies cudo na glowie ...
farfallo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości