krem na noc - pomóżcie w wyborze - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-11, 15:01   #91
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: krem na noc dla 20-latki ?

u mnie z pewnościa nie wysusza skóry, przy regularnym stosowaniu dobrze nawilża, wiadomo że jeśli ktoś ma bardzo wysuszoną skórę to od razu mu nie pomoże, to wtedy powie że nie nawilża zbyt dobrze, ale u mnie już po pierwszej nnocy była widoczna znaczna poprawa, mam już włąsnie drugie opakowanie, anjważniejsze że wogóle nie zapycha mi porów, i nie czuć go na twarzy
dla cery mieszanej i normalnej, jak i tłustej jest idealny, bo świetnie sie wchłania, naprawdę u mnie od razu widać było poprawę,a po tygodniu stosowania skóra była cudowna

ja na dzień też posiadam Happyderm

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 19:40   #92
kumiko
Raczkowanie

A wiecie może czy można używać kolegenu do 21-letniej skóry? Z tego co wiem retinol można, a koenzymu Q10 nie. Tylko z tym kolagenem nie wiem. Ja polecam kremik Iwostinu z witaminami. Niedługo wypróbuję ten, to coś napiszę
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3052
Zawsze oglądam kremy na KWC z kategorii powyżej 25 lat.
kumiko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 21:11   #93
chocolate_brown
Rozeznanie

A ja uzywam Avon Naturals mleko i miod. Wprawdzie twarz sie po nim swieci, ale w nocy i tak mnie nie oglada, a rano buzka jest gladziutka i ladnie wyglada. Zaplacilam za niego w promocji 5.90zl.
Stary 2005-06-12, 09:30   #94
niandra
Raczkowanie

wilekie dzięki za odpowiedzi trzeba będzie się wybrać do rossmana, a tam to już w ogóle nie bedę mogła się zdecydować
niandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 10:37   #95
Meriamon
Rozeznanie

Smile Dot.: krem na noc dla 20-latki ?

Ja polecam Garnier'a krem regenerujący na noc...seria podstawowa/klasyczna...bardzo dobrze sobie u mnie np. poradził z małymi liszajami...a mam cere mieszaną...
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1579
Jest bardzo treściwy i na długooo wystarczy
Polecam jeszcze krem Avonu - Milk Comfort...skóra po nim jak pupka niemowlaka bynajmniej u mnie
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 18:41   #96
morganaa
Raczkowanie

krem na noc

haj,mam 20 lat i cere tłusta ze skłonnoscia do tradziku,na dzien uzywac kremu matujacego Garniera Czysta skóre,jednak postanowilam zaczac uzywac kremu takze na noc,i wlasnie tu mam problem nie wiem jaki wybrac,czy mozecie mi poradzi jaki jest dobry krem dla cery tlustej i dla 20-to latki
z gory dzieki
morganaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 19:00   #97
Kajol
Zadomowienie

Dot.: krem na noc

przed chwilą przeglądałam jakiś stary wątek o zatykaniu porów i tam wszystkie wizażanki były dość negatywnie nastawione do tego kremu Garniera 9ale to takie wtrącenie , jeżeli ci służy to nie zamierzam zniechęcać ).
Jeżeli chodzi o cerę tłustą (też mam taką, 23 lata ), to często spotykam się ze stwierdzeniem, że na noc nie powinno się jej już dopieszczać żadnymi kremami.
Ja od czasu do czasu robie sobie przerwę od mazideł na noc i używam tylko toniku po umyciu cery.
Na noc do tłustej cery to na pewno jakieś lekkie konsystencje. Z tego, co do tej pory używałam i jeszcze się nie zawiodłam mogłabym ci polecić: żel szałwiowy Flos Lek, tonik-żel Strefa T Tołpa, krem na noc Iwostin Purritin i ostatnio używam kremu ananasowego Apotheker Scheller (jak na razie jestem bardzo zadowolona). Na noc stosowałam też kurację Retin A.
Kajol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 16:24   #98
MaryAnn20
Raczkowanie

Exclamation Dot.: krem na noc

no ja wlasnie mam z tym problem. bo niby mam te 22lata, wiec nie powinnam jeszcze przesadzac z kremami i stosowac rozny na dzien i inny na noc. i zawsze mialam ogromny problem z dobraniem sobie kremu. bo moja skora jest dziwna. niektore mazidla za bardzo mi ja wysuszaja, po innych znowu sie swiece. wyprobowalam juz wiele. ale nie trafilam na ten odpowiedni. obecnie stosuje czysta skora A garniera(w waskiej tubce niebieskiej) tzn. mleczko-czyli demakijaz, potem tonik i na koniec nakladam ten krem. tak robie wieczorem. rano natomiast przecieram tylko tonikiem i nakladam troszke podkladu. nie smaruje juz na dzien tego kremu bo potem sie swiece caly dzien. ale z drugiej strony idealnie dziala na jakies pojedyncze wypryski.
kiedys stosowalam rozne matujace kremy na dzien, ale one mi strasznie wysuszaja skore i czuje jakby miala maske, skorupe na twarzy.
wiem ze w wieku 20paru lat liczy sie przede wszystkim nawilzanie, nie chce za bardzo matowic skory zeby jej znowu nie przesuszac, ale znowu blyszcze sie za bardzo.
czy ktos moze cos doradzic???? bylabym bardzo wdzieczna.
swojego czasu stosowalam happy derm loreal w takiej rozowej buteleczce z dozownikiem( do cery mieszanej) i nawet dobrze bylo wszystko, ale czy taki krem mozna tez nakladac na noc???????

poradzcie mi jakis fajny krem do codziennej pielegnacji.
ja chyba mam cere mieszana a nie tlusta, bo niektore miejsca sa suche, gl. policzki, ale swiece sie na nosie i czole, i mam male wagry(takie czarne kropki na nosie).
i jak to jest z tymi kremami na noc? czy krem na dzien nie nadaje sie juz na noc???/
MaryAnn20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 17:26   #99
Athenka
Raczkowanie

Ja tez na dzień stosuje garniera matującego jednak aplikuje go na inny nawilżający krem bo ten mnie troszke wysusza ale matuje super. Na noc (podobnie jak Kajol) polecam krem Iwostin z serii Purritin z olejkiem z drzewa herbacianego, dobrze nawilża i pielęgnuje cerę trądzikową, zdecydowanie mniej jest po nim wyprysków. Dodatkowo zawiera kwasy co ładnie wygładza skórę ale nie podraznia.
Athenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 18:40   #100
Sylwiasta
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MaryAnn20
obecnie stosuje czysta skora A garniera(w waskiej tubce niebieskiej) tzn. mleczko-czyli demakijaz, potem tonik i na koniec nakladam ten krem. tak robie wieczorem. rano natomiast przecieram tylko tonikiem i nakladam troszke podkladu. nie smaruje juz na dzien tego kremu bo potem sie swiece caly dzien. ale z drugiej strony idealnie dziala na jakies pojedyncze wypryski.
Tez uzywam od czasu do czasu tego kremu - na noc wlasnie, zawiera znikome ilosci kwasow i nie zapycha moich porow

Cytat:
Napisane przez MaryAnn20
kiedys stosowalam rozne matujace kremy na dzien, ale one mi strasznie wysuszaja skore i czuje jakby miala maske, skorupe na twarzy.
wiem ze w wieku 20paru lat liczy sie przede wszystkim nawilzanie, nie chce za bardzo matowic skory zeby jej znowu nie przesuszac, ale znowu blyszcze sie za bardzo.
czy ktos moze cos doradzic???? bylabym bardzo wdzieczna.
Na dzien stosowalabym krem z wysokim filtrem, stabilnym, chroniacym przed UVA - nalozony w ilosci 2 ml nawilza skore, ze hej. A zmatowiony skrobia, daje mat idealny przez caly dzien. Poszsukaj wlasciwego dla siebie na KWC, pstaraj sie o probki, wpisz w wyszukiwarke - pisalo sie tu duzo ostatnio na ten temat. Skoro wiec kwasy dobrze dzialaja na Ciebie, to moze je zastosowac teraz na noc - masz niewiele ponad dwudziestke, to kuracja kwasami moze okazac sie trafiona Byle filtry na dzien!

Cytat:
Napisane przez MaryAnn20
swojego czasu stosowalam happy derm loreal w takiej rozowej buteleczce z dozownikiem( do cery mieszanej) i nawet dobrze bylo wszystko, ale czy taki krem mozna tez nakladac na noc???????
Tez go mialam i uwazam, ze on jest tylko na noc - filtra nie ma zadnego...

Cytat:
Napisane przez MaryAnn20
i jak to jest z tymi kremami na noc? czy krem na dzien nie nadaje sie juz na noc???/
Jesli krem nie ma filtra, to nakladalabym go tylko na noc, nie zaleznie od tego co sobie tam wymyslil producent.
Sylwiasta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 21:26   #101
MaryAnn20
Raczkowanie

dzieki wielkie za ciekawa i wyczerpujaca odpowiedz. pozdrowka. papa
MaryAnn20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 19:49   #102
Olcia101
Rozeznanie

Question Krem na noc a wiek!

Hej dziewczyny. Mam 17 lat. Chciałabym się dowiedzieć czy mogę już używać kremu przeznaczonego specjalnie na noc np jakiegos regenerującego. Czy to nie za wcześnie??
Olcia101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 20:45   #103
maja55
Zakorzenienie

Dot.: Krem na noc a wiek!

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam 17 lat. Chciałabym się dowiedzieć czy mogę już używać kremu przeznaczonego specjalnie na noc np jakiegos regenerującego. Czy to nie za wcześnie??
Ktrem do twarzy, czy to na dzien czy na noc, dobieramy do stanu naszej skóry i jej potrzeb. Jeśli Twoja cera wymaga intensywnej regeneracji i odżywienia to powinnaś sięgnąć po kremy odzywcze, o bardziej treściwym składzie bez względu na to ile masz lat.
Stary 2007-03-16, 23:11   #104
quality
Rozeznanie

Cytat:

nie za wczesnie. Tylko trzeba dobrac dobry

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 22:52   #105
Olcia101
Rozeznanie

Ja mam kłopoty z trądzikiem i przez te wszystkie specyfiki stała sie bardzo wysuszona i niekiedy miejscami schodzi mi skóra. Dlatego pomyślałam ze może kupie sobie taki krem i mi pomoże.
Piszesz że krem dobieramy do stanu naszej skóry i jej potrzeb...więc powinnam pewnie używac jakiś antybakteryjnych, ale one mimo ze maja nawilżac to robią to bardzo słabo i skóra bardzo mi schodzi,wygląda okropnie więc niemoge takich uzywać. W takim razie jakie bedą odpowiednie? Czekam na waszą pomoc
Stary 2007-03-18, 01:15   #106
Nushi
Raczkowanie

No waśnie wszystkie kremy antybakteryjne mocno wysuszają skóre..i niestety potrzeba glęboko nawilżających ale nie antybakteryjnych!!!!
Ja chwalę sobie serię Nivea Visage..dla Ciebie proponuję..na dzień krem matujaco-nawilżający a na noc regenerujący(seria do cery tłustej i mieszanej)..a czy na zmiany trądzikowe nadal używasz jakiś maści lub plynów?bo jesli tak to już nie ma potrzeby stosowania kremu antybakteryjnego bo maść juz spełnia takie zadanie..tylko do cery tłustej..

służę radą..i fachowa pomocą..pozdrawiam
Nushi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 10:12   #107
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam kłopoty z trądzikiem i przez te wszystkie specyfiki stała sie bardzo wysuszona i niekiedy miejscami schodzi mi skóra. Dlatego pomyślałam ze może kupie sobie taki krem i mi pomoże.
Piszesz że krem dobieramy do stanu naszej skóry i jej potrzeb...więc powinnam pewnie używac jakiś antybakteryjnych, ale one mimo ze maja nawilżac to robią to bardzo słabo i skóra bardzo mi schodzi,wygląda okropnie więc niemoge takich uzywać. W takim razie jakie bedą odpowiednie? Czekam na waszą pomoc
Jeżeli Twoim problem jest trądzik, to polecam wizytę u dermatologa, bo kremy drogeryjne z napisem"dla cery trądzikowej" mogą tylko pogorszyć jej stan.
Jeżeli masz wysuszoną skórę to musisz ją nawilzyć - znam jeden dobry krem do młodej trądikowej skóry-Iwostin Purritin na noc. Może na początek bedziesz musiała odzywić skórę czymś intensywniejszym, skoro jest mocno przesuszona, ale potem możesz spróbować Iwostinu.

Jeżeli masz odstające suche skórki - zrób peeling enzymatyczny lub maseczkę z płatków owsianych.
Stary 2007-03-18, 12:32   #108
Olcia101
Rozeznanie

Dziękuje wam za odpowiedzi. To może polecicie mi jakies kremy? czytałam ze nivea visage zapycha!
Stary 2007-03-18, 16:13   #109
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuje wam za odpowiedzi. To może polecicie mi jakies kremy? czytałam ze nivea visage zapycha!
Maja55 polecila ci dobry krem...dostaniesz go tylko w aptece. Na miejsca gdzie masz suche skorki polecam krem z mocznikiem i kwasem mlekowym (np.Cerkoderm lub Xerial z SVR - tez tylko w aptece)
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 18:44   #110
Justy
Zakorzenienie

mozesz używać np. avene clean ac (dla skóry wymęczonej kuracją antytrądzikowa) czy aa young (antybakteryjny, ale nie wysusza)
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 16:05   #111
evenstar
Zakorzenienie

krem na noc dla nastolatek:)

witam
wlasnie konczy mi sie krem iwostinu do cery tlustej tradzikowej (purritin) poniewaz taka posiadam:/ jednak ma duze sklonnosci do przesuszania - skora . poza tym chcialabym ja troche odzywic w nocy, gdyz w dzien "katuje" ja kosmetykami i biore lek aknenormin, ktory jednak wysusza skore.

myslalam o kremie rowniez od iwostinu odzywczym na noc, z witaminkami http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4418 jednak obawiam sie, ze jestem jeszcze za mloda?.. moze sotosowac go tylko kilka razy w tygodniu, nie codziennie? /dodam, ze mam minimalne krechy na czole, po tacie:P, i myslalam, ze moze w ten sposob sie z nimi uporam, bo jednak nie bede sie zmniejszac/
evenstar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 16:08   #112
Sovilo
Zakorzenienie

Dot.: krem na noc dla nastolatek:)

Ja nastolatka już nie jestem ale podepnę siępod wątek Kupiłam sobie krem Nivea sensation(c0ś takiego, ten nowy niebieski) , ale wracam do filtrów, więc zastabawiam się czy mogę go stososować na noc? Jakieś filtry on tam posiada, ale niewiadomego pochodzenia, więc tak jakby żadne Służy mi ten kremik i żal się rozstawać, a nie znalazłam nic odpowiedniego typowo na noc
Stary 2007-07-17, 16:28   #113
mysiamysia
Wtajemniczenie

Dot.: krem na noc dla nastolatek:)

Podpinam sie!! Tez by sie przydalo cos na noc 18 lat to chyba juz cos trzeba zaczac na skore regenerujacego albo cos w tym stylu? Czy moze jeszcze za wczesnie? Niektorzy mowia ,ze dopiero po 20 ,bo im wczesiej tym wiecej zmarsczek potem bedzie ...w ogole bez kremow zle a za duzo tez zle

"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 14:24   #114
*Cafe Latte*
Raczkowanie

Smile Krem na noc dla młodej cery !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam pytanie do kosmetyczki: jaki krem poleca Pani młodej 22-letniej cerze? Mam cerę mieszaną i jednocześnie wrażliwą. Chodzi mi o krem który będzie bombą witaminową, z duża ilością cennych składników a nie jakis tam prosty kremik Bambino ? pozdrawiam
*Cafe Latte* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:00   #115
Del
Wtajemniczenie

GG do Del
Dot.: Krem na noc dla młodej cery !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja ze swojej strony mogę polecić krem Pollena-Eva : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16893 . Mam cerę mieszaną i ten krem bardzo dobrze sie u mnie sprawował . Dałam krem do analizy i L_V w tym wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...124258&page=97 ( post 2881 ) napisała tak
"W kremie sa emolienty ale nie sądze aby pozapychały, bo to te "lzejsze". Pozatym krem bardzo bogaty w antyosydanty pochodzenia roslinnego, drozdze, biotyne, witaminy. Baaardzo ciekawy produkt"

Del jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:04   #116
*Cafe Latte*
Raczkowanie

Dzięki za odpowiedź. Każda uwaga jest cenna. Nadal jednak nie mogę doczekać sie odpowiedzi od kosmetyczki. Dziewczyny które mogą polecić jakiś dobry kremik też piszcie!
*Cafe Latte* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:40   #117
loss_lauri
Zakorzenienie

a może coś takiego w wersji do suchej skóry?...
loss_lauri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 21:15   #118
loss_lauri
Zakorzenienie

krem na noc - do stosowania w dzień?

czy krem przeznaczony do stosowania na noc można używać w dzień, pod filtr - chodzi mi o to, by był to krem bardziej treściwy, odżywczy (chodzi mi o krem Declare, Allergy Balance).
loss_lauri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 18:38   #119
kaskaj24
Rozeznanie

Krem na noc- jaki?

Mam cerę mieszaną, lekko trądzikową i błyszczącą. Na dzień używam kremu Garnier czysta skóra matujący i jestem z niego zadowolona. Jednak mysle, ze na noc raczej nie powinnam się nim smarować... Co polecacie w takim razie?
Raczej poproszę coś nietłustego bo zazwyczaj wszystko w nocy przemieszcza mi się na włosy
+cena

Czekam na rady
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 22:29   #120
was ukochany baczek
Raczkowanie

Dot.: Krem na noc- jaki?

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Na dzień używam kremu Garnier czysta skóra matujący i jestem z niego zadowolona. Jednak mysle, ze na noc raczej nie powinnam się nim smarować...
dlaczego nie powinnas sie nim smarowac na noc?
was ukochany baczek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości