Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-25, 11:15   #3421
fuksjaa
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
no niestety zdarzyło mi się już kiedyś że inne firmy wycofywały swoje hity! kiedyś zamówiłam z avonu 3 identyczne balsamy waniliowe tylko dlatego, że je wycofywali, a ja je uwielbiałam! mam je do dziś

może napiszmy petycję i wyślijmy do Ziaji żeby zostawili oliwkę
Ja jestem ciekawa czym zastąpią tą serię. Może to będzie kolejny hit?

fuksjaa jest offline  
Stary 2009-08-25, 11:30   #3422
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
No właśnie, tak samo pomyślałam, że krem oliwkowy to sztandarowy produkt firmy, a tu buum i wycofywany.
A moze krem zostanie??
Jakoś wierzyć mi się nie chce, ale firmy prowadza dziwną politykę

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 841 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2009-08-25, 11:41   #3423
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A moze krem zostanie??
Jakoś wierzyć mi się nie chce, ale firmy prowadza dziwną politykę
Ja najbardziej lubię właśnie krem (świetny na otarcia, stopy i kolana) i żel do mycia twarzy.

fuksjaa jest offline  
Stary 2009-08-25, 12:01   #3424
201608040942
Konto usunięte

No nie pierniczcie? Oliwka wycofywana? Przeciez to klasyk i jaki klasyk... Kazda pozadna filrma ma jakas serie olwikowa w swojej ofercie, a przynajmniej tak obserwuje ostatni czas, ze cos sie pojawia u konkurencji np u YR z owocowej serii, pojawila sie oliwkowa.

Kurcze to musze mamie powiedziec zeby zabunkrowala, bo zanim do Pl pojade to moze juz nie byc.

A tak wogole to moze zbombardujmy mailami firme. Moze cos wskuramy? ja ide pisac maila . Dowiem sie czy to naprawde prawda i co zamierzaja w zamian wypuscic.
201608040942 jest offline  
Stary 2009-08-25, 12:12   #3425
HulaGirl
Zakorzenienie

GG do HulaGirl

ja im wysłałam maila już godzinę temu
HulaGirl jest offline  
Stary 2009-08-25, 15:23   #3426
andzik1111
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do andzik1111

OMG dziewczyny nie przezyjemy tego z mama, od dlugiego czasmu mama szukala kremu ktory by jej odpowiadal az calkiem niedawno trafila na Ziaje i teraz maja go wycofac Przeciez do wielki blad!!!
Co czyni mnie mną właśnie…

Tofikowe opowieści
andzik1111 jest offline  
Stary 2009-08-25, 16:24   #3427
201608040942
Konto usunięte

Dziewczyny to nie prawa! Seria oliwkowa zostaje i bedzie rozszerzona o jubileuszowe produkty.

O to mail jaki dostalam

Szanowna Pani Moniko,
dziękujemy za zainteresowanie kosmetykami naszej Firmy. Seria oliwkowa, jak Pani zauważyła, to najlepsza seria za wszystkich - krem oliwkowy jest pierwszym produktem Ziaja, sprzedwanym z sukcesem od 20 lat. W tym roku obchodzimy jubileusz Firmy - w wielu miastach będzie można zauważyć sklepy z wyklejonymi witrynami - właśnie serią oliwkową.
Z tej okazji planujemy również w okolicach września wypuścić oliwkowe produkty jubileuszowe. Jeśli zostaną przyjęte z podobnym entuzjazmem jak dotychczasowa oliwka - wejdą na stałe do naszej oferty. Tak więc - nie zamierzamy wycofywać produktów serii oliwkowej. Wręcz odwrotnie - będziemy rozszerzać serię, zgodnie z oczekiwaniami naszych wiernych Klientów.
pozdrawiamy serdecznie

Dział Obsługi Klienta
Ziaja Ltd

Kamien mi z serca spadl, to bede mogla zakupic co nie co z oliwki jak znow pojade do Pl i oczywiscie nie omieszkam obmacac tych jubileuszowych produktow. Jak juz ktoras je zobaczy to niech zda relacje co to bedzie

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2009-08-25 o 16:27
Stary 2009-08-25, 16:30   #3428
HulaGirl
Zakorzenienie

GG do HulaGirl

hmmm... no to dziwne skoro pracownicy sklepu mówili, że oni dostają od firmy informacje żeby robić zapasy kosmetyków z serii oliwkowej bo będą ja wycofywać...

no ale oczywiście mam nadzieję, że zostaną i jak następnym razem pojadę do sklepu w którym się zaopatruję to się rozmówię z Panią co mi tu nagadała;/

Edytowane przez HulaGirl
Czas edycji: 2009-08-25 o 16:32
HulaGirl jest offline  
Stary 2009-08-25, 16:35   #3429
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny to nie prawa! Seria oliwkowa zostaje i bedzie rozszerzona o jubileuszowe produkty.

O to mail jaki dostalam

Szanowna Pani Moniko,
dziękujemy za zainteresowanie kosmetykami naszej Firmy. Seria oliwkowa, jak Pani zauważyła, to najlepsza seria za wszystkich - krem oliwkowy jest pierwszym produktem Ziaja, sprzedwanym z sukcesem od 20 lat. W tym roku obchodzimy jubileusz Firmy - w wielu miastach będzie można zauważyć sklepy z wyklejonymi witrynami - właśnie serią oliwkową.
Z tej okazji planujemy również w okolicach września wypuścić oliwkowe produkty jubileuszowe. Jeśli zostaną przyjęte z podobnym entuzjazmem jak dotychczasowa oliwka - wejdą na stałe do naszej oferty. Tak więc - nie zamierzamy wycofywać produktów serii oliwkowej. Wręcz odwrotnie - będziemy rozszerzać serię, zgodnie z oczekiwaniami naszych wiernych Klientów.
pozdrawiamy serdecznie

Dział Obsługi Klienta
Ziaja Ltd

Kamien mi z serca spadl, to bede mogla zakupic co nie co z oliwki jak znow pojade do Pl i oczywiscie nie omieszkam obmacac tych jubileuszowych produktow. Jak juz ktoras je zobaczy to niech zda relacje co to bedzie

HulaGirl: może coś źle zrozumieli?? A mzoę chodziło o to, że skoro będa tak promować oliwkową serię, to radzą robić sprzedawcom zapasy bo potem może produkcja nie wyrobić?

BTW: bardzo lubię maile od Ziaji, sa takie ciepłe a nie oficjalne

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 841 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2009-08-25, 16:39   #3430
HulaGirl
Zakorzenienie

GG do HulaGirl

Cytat:

HulaGirl: może coś źle zrozumieli?? A mzoę chodziło o to, że skoro będa tak promować oliwkową serię, to radzą robić sprzedawcom zapasy bo potem może produkcja nie wyrobić?

BTW: bardzo lubię maile od Ziaji, sa takie ciepłe a nie oficjalne

no może masz rację bo mi babka powiedziała wprost "a wie Pani że wycofują 4 serię w tym oliwkową"

ale jeżeli nie wycofują i jeszcze mają zamiar dodać coś nowego i to już we wrześniu to się bardzo cieszę tylko ciekawe jakie to będą kosmeyki, bo przecież seria oliwkowa i tak już jest całkiem mocno rozbudowana
HulaGirl jest offline  
Stary 2009-08-25, 16:43   #3431
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
no może masz rację bo mi babka powiedziała wprost "a wie Pani że wycofują 4 serię w tym oliwkową"

ale jeżeli nie wycofują i jeszcze mają zamiar dodać coś nowego i to już we wrześniu to się bardzo cieszę tylko ciekawe jakie to będą kosmeyki, bo przecież seria oliwkowa i tak już jest całkiem mocno rozbudowana
Hym ... może peeling do ciała, twarzy, krem do stóp?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2009-08-25, 22:28   #3432
Fuzukatsu
Zadomowienie

Cytat:
Hym ... może peeling do ciała, twarzy, krem do stóp?
O tak! Do tego jeszcze tonik!
Fuzukatsu jest offline  
Stary 2009-08-25, 22:32   #3433
Katarynka1
Raczkowanie

Dziewczyny, a czy widziałyście gdzieś tę wazelinę http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8727
w pojemności większej niż 30 ml? Kupiłabym 400g albo i kilogramową, ale zawsze widzę tylko najmniejszą pojemność (w carrefurze i w drogerii w moim miasteczku), jestem ciekawa czy można ją tak normalnie kupić w sklepie...
Katarynka1 jest offline  
Stary 2009-08-25, 22:38   #3434
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
Napisane przez Katarynka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy widziałyście gdzieś tę wazelinę http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8727
w pojemności większej niż 30 ml? Kupiłabym 400g albo i kilogramową, ale zawsze widzę tylko najmniejszą pojemność (w carrefurze i w drogerii w moim miasteczku), jestem ciekawa czy można ją tak normalnie kupić w sklepie...
Obawiam się, że w większych opakowaniach nie jest po prostu sprzedawana ani produkowana.

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-08-25, 23:03   #3435
Katarynka1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Obawiam się, że w większych opakowaniach nie jest po prostu sprzedawana ani produkowana.
na kwc jest informacja:

Dostępne opakowania: 30g, 400g, 1kg, 4kg, 8kg oraz w pojemności 30ml, jako "Wazelina Biała Kosmetyczna"

dlatego mam nadzieję że jednak można ją kupić
Katarynka1 jest offline  
Stary 2009-08-26, 10:09   #3436
miss venflon
Zakorzenienie

wazeline tej wielkosci najlepiej zmówić w aptece
ja akurat mam taka 1kg ziajową-ale produkcji innych firm niczym sie nie różnią
Stary 2009-08-26, 17:00   #3437
marta301
Zadomowienie

Tyle się naczytałam zachwytów nad serią pomarańczową że po 2 tyg poszukiwań stałam się wreszcie jej posiadaczką.
Mam wszystko z wyjątkiem mydła pod prysznic. Najbardziej niestety rozczarował mnie peeling- ani zapach mi nie pasuje (jakaś taka oranżadka mandarynkwa), ani peelingiem ja tego nazwac nie mogę , raczej bardziej do delikatnego masażu pod prysznicem się nadaje niż do peelingu..
Masełko jest ok, fajnie się rozprowadza, szybko wchłania, szkoda tylko że zapachu na skórze nie czuc nic. Za to pomarańczowy balsam do ust jest moim faworytem z tej serii , pokochałam go od pierwszego użycia .

Kupiłam jeszcze koncentrat wyszczuplający z żelu Rebuild ale na razie, po kilkukrotnym użyciu, o efektach wypowiedziec się nie mogę. Przyjemnie się go jednak stosuje i jeśli będą jakiekolwiek efekty, będę go kupowac stale .

Kusi mnie jeszcze seria kokosowa, zapach wydaje się przyjemny, ale nabędę dopiero po zużyciu pomarańczowej .

Kiedyś używałam masełka waniliowego, na początku byłam nim oczarowana, jednak zapach zbyt szybko zaczął mnie męczyc .
Stary 2009-08-26, 17:16   #3438
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

dziewczyny, a co myslicie o peelingu enzymatycznym ziaja pro? uzywala ktoras?

moze ktos ma porownanie do peelingu bielendy? bardzo lubie zelowe peelingi enzymatyczne, wygladzaja skore, troche oczyszczaja a po zmyciu skora jest gladka i nawilzona (widze ze ten ziai zawiera gliceryne i pantenol,moze byc ciekawy)

ja osobiscie ziaje uwielbiam, najbardziej krem nawilzajacy calma hlc ktory dla mojej tlustej cery jest swietny! uzywam bez przerwy od dwoch lat, seria maslo kakaowe,kozie mleko i kokosowa cala uwielbiam. I krem nagietkowy ladnie pachnie tez lubie, ziaja pro tez fajna - mam na oku kilka produktow ktore napewno kupie

za to nie lubie plynow do demakijazu, mi nie zmywaja tylko rozmywaja, plyn micelarny taki sobie był, i żele blubel -zupelnie nie rozumiem zachwytu nad nimi, ogolnie nie lubie owocowych i "przezroczystych" wiec to pewnie dlatego. Lubie kremowe geste zele jak np maslo kakaowe

nie moge sie doczekac kiedy wyprobuje te wszystkie nowosci wczesniej zamawialam u kolezanki z katalogu, teraz chyba pojde do punktu sprzedazy ziai

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2009-08-26 o 17:22
_Ewelka___ jest offline  
Stary 2009-08-26, 18:37   #3439
saks
Rozeznanie

GG do saks

Żel i masło Sopotu są świetne. No i ten morski zapach - nie wiedziałam, że może być taki przyjemny, super poczucie odświerzenia i czystości. Zamówiłam już żel i masło pomarańczowe Mam nadzieję, że zapach mi się spodoba, zwykle nie czuję się dobrze pośród cytrusów.
Wiele bym dała za masło kozy Uwielbiam ten zapach, żelu mam już chyba z 4 butelkę., a balsam jest jak dla mnie za mało nawilżający
Ogólnie Sopot, kakao i koza są moimi faworytami do ciała, a do twarzy Calma nawilżająca.

Czy mi się zdaje, czy ze strony Ziai zniknęło kilka balsamów?

Edytowane przez saks
Czas edycji: 2009-08-26 o 18:44
saks jest offline  
Stary 2009-08-26, 20:39   #3440
evangeline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

O to mail jaki dostalam

Szanowna Pani Moniko,
pozdrawiamy serdecznie

Dział Obsługi Klienta
Ziaja Ltd

całe szczęście, aż mnie zatkało jak przeczytałam to o wycofaniu oliwkowej serii, chyba by powariowali

dzięki Moniko że wyjaśniłaś sprawę

WYMIANKA
evangeline jest offline  
Stary 2009-08-26, 22:27   #3441
Fuzukatsu
Zadomowienie

Hej, a które kosmetyki oliwkowe mogłybyście mi polecić do wypróbowania? Miałam tylko ten naturalny krem ,ale nie zachwycił mnie. Mam w dalszej przyszłości zaplanowany zakup żelu oliwkowego do buzi, ale nie wiem czy to dobry pomysł
Fuzukatsu jest offline  
Stary 2009-08-26, 23:53   #3442
Ms.Torres
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Hej, a które kosmetyki oliwkowe mogłybyście mi polecić do wypróbowania? Miałam tylko ten naturalny krem ,ale nie zachwycił mnie. Mam w dalszej przyszłości zaplanowany zakup żelu oliwkowego do buzi, ale nie wiem czy to dobry pomysł
ja tam sobie chwalę żel oliwkowy właśnie go sobie kupiłam ponownie-po 2 latach

to już 10 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline  
Stary 2009-08-27, 00:00   #3443
MadameButterfly6
BAN stały

Slyszalam ze krem oliwkowy jest dobry na podraznienia po goleniu, czy ktoras z Was go stosowala w tym celu?
MadameButterfly6 jest offline  
Stary 2009-08-27, 09:43   #3444
201608040942
Konto usunięte

Cytat:

Ja co prawda az tak wielka fanka Ziaji jak niekotre dziewczyny tutaj nie jestem( bo i nie mam jak byc), ale z serii oliwkowej mialam kilka razy tlusty balsam. bardzo go lubie na zime. Skusilam sie z rok temu na wlasnie ten nasturalny krem bez UV. Jest tlusty, ale na podraznienia np pod oczami byl fantastyczny. mam wraliwa cere naczynkowa i ten krem dawal cudne uczucie lagodzenia. Rozowosci w mig znikaly. Jak okolica oczu byla podrazniona, ze wszystko inne szczapalo, to krem oliwkowy sie z tym odrazu rozprawil. Lubilam go tez do rak i ten zapach... No lubie zapach tej serii. Nie znosze kokosa, nie lubie serii kakaowej , ale oliwkowa to cos dla mnie.
Mialam probke kremu lekka formula. zaskoczyl mnie, bo spodziewalam sie naprawde lekkiego kremu, a tu prosze niespodzianka. On jest dosc gesty, ale wyczuwalnie lzejszy od klasycznego kremu oliwkowego. Milo sie wchlonal (uzylam do rak). jak tlusty krem daje uczuje nawilzenia i natluszczenia, tak ten bardzij nawilzal u mnie oczywiscie. zastanawialm sie czasami czy nie kupic 200ml jak bede kolejny raz w Pl i uzywac do wszystkiego. Mydlo pod prysznic pachnie jak zel oliwkowy od TBS, a jest duzo tanszy i wiekszy. Pielegnacja taka sama i ten zapach... kusi mnie zakupic ponownie jako zel do kapieli. przestawilam sie na mydla w kostece naturalne recznie robione, ale do kapieli fajnie jest czasami dodac kapke jakiegos plynu ktorego zapach nas odpreza i tak mysle o tym mydle olwikowym Ziaji. Mialam zel do mycia buzi, ale tutaj jakos nie czulam zachwytow, dopiero to cudne ukojenie poczulam jak nalozylam tlusty krem oliwkowy. Od zel jak zel, myje, ale buzi nie ukoil, jakas taka zarumieniona byla, pod tym wzgledem spodobal mi sie lepiej zel TIn Tin. Mialam tez maslo oliwkowego i po 2 tyg. uzywania kiedy zuzylam ok polowe puchy podraznil mnie. To samo dzialo mi sie przy masle dla mamusiek. Nie wiem co w tych maslach jest, ale wyskoczylo mi kilka swedzacych czerwonych pryszczykow na udach, ktore molabym drapac az do krwi. W wielkim bolem oddalam maslo znajomej, ja jednak wole balsam, no i chcialabym wyprobowac tez lekka formule na cale cialo , dlatego ymsle o zakupie 200ml, chodz i balsam tez chcialabym wyprobowac. balsamu do ust nie mialam, ale jak bym kiedys spotkala, to tez chetnie zakupie na probe.

Ogolem moi faworycie to mydlo pod prysznic i w zaleznosci od rodzaju skory tlusty krem oliwkowy i tlusty balsam. krem lekka formula ma zadatki na faworyta w cieplejsze miesiace, tyle moge o nim z porbki powiedziec.
Stary 2009-08-27, 10:13   #3445
evangeline
Zakorzenienie

Cytat:
ja z serii oliwkowej lubię najbardziej:
*masło do ciała - super działanie i piękny zapach
*mydło pod prysznic - lubię praktycznie wszystkie mydła Ziaji, a w przypadku oliwkowego znów ten świetny zapach
*balsam do ust - bardzo dobrze nawilża i odżywia usta, poręczny, wydajny
*ten tłusty krem - klasyk - świetnie odżywia zarówno skórę po opalaniu, jak po w zimie po mroźnym powietrzu, doskonały także na szyję

WYMIANKA
evangeline jest offline  
Stary 2009-08-27, 12:46   #3446
Fuzukatsu
Zadomowienie

Ła, no to widzę że muszę dopisać do listy żel i balsam oliwkowy Nad kremami nie będę długo rozważać, boję się zapchania. Balsamu do ust pewnie nie kupię, mam ochotę na kokosa i czekoladę(choć nie lubię serii z masłem kakaowym, pachnie jak wanilia z samochodowego odświeżacza powietrza). Która miała do czynienia z maską oliwkową do rąk? Również mnie interesuje. Może któraś może porównać oliwkową z kokosową?
Dzięki
Fuzukatsu jest offline  
Stary 2009-08-27, 13:44   #3447
201608040942
Konto usunięte

Ja mialam tylko olwikowa maske do rak. Dostalam od jeden wizazanki sporo tego produktu, tak ze sama sie natestowalam i dalam jeszcze mamie do testow. Uzywalam jak kremu do rak. U mnie w malej ilosci ta maska robila naprawde za krem do rak, wchlaniala sie dobrze. Jako ze to byla zima to bylam z niej zadowolona w takiej roli. Z drugiej strony nie zakupilam bo kupilam tlusty krem oliwkowy za cos 4zl i uzywalam go tez do rak i sprawdzal sie u mnie, wiec po co mi iles tam kosmetykow jak moge miec jeden ktory sie sprawdzi do wielu rzeczy.

Nie skreslaj kremow twarzowych z tej serii. naprawde one sa fajne tez do ciala. Lekka formula produkowana jest tez o poj. 200ml i spokojnie mozna jej uzyc jako krem do rak, jako maslo do ciala, jesli akurat lubi sie minimalizm komsteyczny, badz tak jak mnie maslo podraznilo. jak nie lubi sie balsamow w butelce tylko wlasnie w pudelku, to tez mozna wlasnie tym kremem zastapic wszelkie mazidla. Ja polecam( jesli sie nie zna kremu) zakupic najpierw 50ml i wyprobowac jako krem do rak czy maslo/balsam do ciala, stop itp. Kto powiedzial ze krem do twarzy musi byc tak uzywany? Skoro pasuje nam do innych czesci ciala , to czemu nie?
Stary 2009-08-27, 16:59   #3448
Maqua
Zakorzenienie

ja ostatnio przeżywam falę miłości do kremu różowego blubel używam go jako maseczki nawilżającej (leczę się u dermatologa i mam wysuszoną skórę ), krem na dzień, na noc, do rąk... wchłania się w KAŻDEJ ilości jaką nałożę, co jest wprost magiczne i nie zapycha. cieszę się, że jest w dużym opakowaniu, bo nie żałuję go sobie.

oliwkowego używam tylko do ust jak mam przesuszone... jest za tłusty i strasznie mnie zapycha nie toleruję też jego zapachu... z zapachów wolę serię kakaową, ale kakaowy krem też mnie zapycha. używam go awaryjnie
Maqua jest offline  
Stary 2009-08-27, 17:22   #3449
marg0tka
Raczkowanie

Byłam dzisiaj w Superpharmie w Silesii w Katowicach i jestem rozczarowana !!! Z rzeczy, których szukałam udało się kupić tylko balsam kokosowy. Nie było mydeł pod prysznic z serii kokosowej/masło kakaowe. Nie było też nawet śladu serii pomarańczowej Czy któraś z Was wie gdzie można dorwać serię pomarańczową w Katowicach lub Krakowie?
marg0tka jest offline  
Stary 2009-08-27, 20:04   #3450
evangeline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ja ostatnio przeżywam falę miłości do kremu różowego blubel używam go jako maseczki nawilżającej (leczę się u dermatologa i mam wysuszoną skórę ), krem na dzień, na noc, do rąk... wchłania się w KAŻDEJ ilości jaką nałożę, co jest wprost magiczne i nie zapycha. cieszę się, że jest w dużym opakowaniu, bo nie żałuję go sobie.
ja miałam z tej serii dotychczas tylko ten jabłkowo-agrestowy i nie byłam z niego zadowolona nie podobał mi się zapach (chociaż błyszczykiem byłam zachwycona) i kiepsko nawilżał. Może skuszę się jeszcze kiedyś na ten gruszkowo-brzoskwiniowy, bo ten zapach bardzo mi się podoba (właśnie dzisiaj kupiłam mydło, bo kończy mi się "czerwone")
Czy któraś z Was używała zarówno tego gruszkowego kremu jak i mydła Blubel i mogłaby określić, czy zapach kremu jest bardzo podobny do tego "mydlanego"?

WYMIANKA
evangeline jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości