Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-03, 16:39   #3781
braworka
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

chciałabym że by ziaja swoje kremy do twarzy robiła w 30 ml opakowaniach, szybciej się zużyje i można więcej kupić i przetestować

braworka jest offline  
Stary 2009-10-03, 16:43   #3782
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Też bym się cieszyła
Stary 2009-10-04, 01:35   #3783
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez neusia83 Pokaż wiadomość
a gdzie mogę go kupić jestem z poznania. wiem że to gabinetowy preparat
Na przykład na allegro.
https://ssl.allegro.pl/listing/searc...bardzo%2Bmocny
Stary 2009-10-04, 22:28   #3784
witch_18
Zakorzenienie

Ja ostatnio z mojej miłości do wszelkich błyszczydeł/balsamów do ust kupiłam Blubelka żurawina-poziomka,ale nie 'powalił mnie'. Spodziewałam się jakiegoś zapachu i myślałam,że będzie dłużej trzymał się na ustach Niemniej mam ochotę na kolejne zaijowy zamówienie.Chciałabym wypróbować min. micela i maskę uspokajającą
witch_18 jest offline  
Stary 2009-10-04, 22:36   #3785
Eirenn
Wtajemniczenie

Ja na mojej wishliście mam niemal pełną serię Sopot Spa, jestem zakochana w jej zapachu Masło, mydło, peeling, micel i krem nawilżający. Ale zapowiedziałam sobie, że mogę kupić coś nowego, dopiero, gdy wykorzystam to, co już mam na stanie. Ćwiczę silną wolę i póki co daję radę Aktualnie mam na tapecie serię pomarańczową. Chyba szybko ją wykończę, bo bardzo przyjemnie się jej używa i sobie jej nie szczędzę

Eirenn jest offline  
Stary 2009-10-05, 00:02   #3786
ultrafiolet88
Zakorzenienie

tak, to jest fajne u Ziaji, ze czlowiek uzywa sobie do woli i wie ze moze sobie pozwolic na nowe
a jak mialam raz krem shesido to go uzywalam tylko pod oczy bo mi szkoda bylo:P

swoja droga poki co wszystko mi jedno (albo raczej mojej skorze) czy uzywam Ziaji czy kosmetykow Super Lux wiec co bede niepotrzebnie kase wydawac

w ogole Ziaja zdominowala moja kosmetyczkeklaski :

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline  
Stary 2009-10-05, 17:35   #3787
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
w ogole Ziaja zdominowala moja kosmetyczkeklaski :
Nie tylko Twoją
akisia jest offline  
Stary 2009-10-05, 19:26   #3788
witch_18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eirenn Pokaż wiadomość
Ja na mojej wishliście mam niemal pełną serię Sopot Spa, jestem zakochana w jej zapachu Masło, mydło, peeling, micel i krem nawilżający. Ale zapowiedziałam sobie, że mogę kupić coś nowego, dopiero, gdy wykorzystam to, co już mam na stanie. Ćwiczę silną wolę i póki co daję radę Aktualnie mam na tapecie serię pomarańczową. Chyba szybko ją wykończę, bo bardzo przyjemnie się jej używa i sobie jej nie szczędzę
Właśnie też tak sobie powiedziałam,dodatkowo przypominając sobie o braku miejsca na półce w łazience Zobaczymy jak długo wytrzymam
witch_18 jest offline  
Stary 2009-10-06, 11:40   #3789
Hosenka*
Moderator KWC

Zaczęłam wczoraj używac masło Sopot Spa. Niezbyt mi się spodobało Nie jest takie masełkowate jak np. waniliowe - jest twardsze, takie tępe

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 829 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2009-10-06, 12:03   #3790
Eirenn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zaczęłam wczoraj używac masło Sopot Spa. Niezbyt mi się spodobało Nie jest takie masełkowate jak np. waniliowe - jest twardsze, takie tępe
A do pomarańczowego masz porównanie?

Eirenn jest offline  
Stary 2009-10-06, 12:11   #3791
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
A do pomarańczowego masz porównanie?
Pomarańczowego jeszcze nie używałam.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 829 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2009-10-06, 13:02   #3792
sroczka23
Przyczajenie

GG do sroczka23

hej dziewczyny.. ja jestem zakochana w Ziaji dopiero od niedawna. Mialam problem z cerą. W sumie to nie umiem określić jej typu. raz jest tak sucha, że nie mogę się uśmiechnąć, raz przetłuszczona. Kupowałam przeróżne kosmetyki (drogie) i stan mojej twarzy pogarszał sie.. syfki, krostki, wągry i wszystko co na twarzy może wystąpić. Zrezygnowana poszłam do polskiego sklepu (mieszkam w Atenach) z zamiarem kupienia czegoś z AA. Moją uwage przykuły mleczko i tonik nagietkowe, poczytałam i kupiłam ale cudów sie nie spodziewałam.. wziełam jeszcze żel do mycia z calcium do cery wrażliwej. Dosłownie po kilku dniach cera stawała sie ładniejsza. Nic mnie nie swędziało, nie piekło.. po prostu ekstra!! Od tamtej pory sie z Ziają nie rozstaje. Do ciała używam maslo kakaowe.. miodzio.. ten zapach, konsystencja.. super, super, super pozdrawiam
sroczka23 jest offline  
Stary 2009-10-06, 13:22   #3793
Candy Supcio
Zadomowienie

Ja tez kiedys mialam okres kiedy moja cera pozostawiala wiele do zyczenia-miejscami sucha wraz z luszczacym sie naskorkiem,w innych miejscach tlusta.Zaskorniki,krostki ...nie moglam sie z nia uporac.Kolezanka doradzila mi Clinique twierdzac,ze te "rewelacyjne" i wcale nie tanie kosmetyki pomoga mi zwalczyc wszystkie niedoskonalosci skory.Jak bardzo sie mylila-najgorzej wspominam ten ekstra nawilzajacy zel-krem do twarzy...moja skora byla tak sciagnieta,ze az swedziala.No i wowczas siegnelam po Ziaje-tonik rozany jest rewelacyjny,a krem oliwkowy lub kakaowy to podstawa.Dzieki dwom prostym produktom i tanim przede wszytkim moja cera zaczela sie uspokajac.Dzisiaj nie mam z nia wiekszych problemowZiaja the best!
Candy Supcio jest offline  
Stary 2009-10-06, 19:08   #3794
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Pomarańczowe masło jest w porównaniu z bursztynowym strasznie rzadkie
Stary 2009-10-06, 20:23   #3795
Callitus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
chciałabym że by ziaja swoje kremy do twarzy robiła w 30 ml opakowaniach, szybciej się zużyje i można więcej kupić i przetestować
Jeszcze fajnie by było, jakby były żele w mnijeszych opakowaniach. cCzęsto wyjeżdżam na 3-4 dni i taki żel pomarańczowy byłby świetny w np. 200 ml opakowaniu.
Mam krem rumiankowy w opakowaniu 100 ml i jakby w ogóle go nie ubywało od prawie 4 miesięcy Chyba zacznę go stosować na nogi, łokcie itd. , bo chcę spróbować Calmy
Callitus jest offline  
Stary 2009-10-07, 07:45   #3796
sroczka23
Przyczajenie

GG do sroczka23

A to pomarańczowe jak wygląda i jakie ma działanie? Nie mieszkam w Polsce więc do rossmana nie mogę iść, a w polskich sklepach go jeszcze nie widziałam Jak fajne jest to Mame poprosze to mi wyśle..
sroczka23 jest offline  
Stary 2009-10-07, 08:04   #3797
aante_e
Miss Pudernica

Cytat:
Zapach masła, mydła i peelingu do ciała niewiele ma wspólnego z intensywnym zapachem kremu z tej serii, ja miałam aktywnie nawilżający. W mydle jest praktycznie niewyczuwalny, słodkawy. Peeling jest jakiś chemiczny. Najlepiej wypada masło, ale zapach jest delikatny i już podczas smarowania się ulatnia.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Już je kończę i też jestem zawiedziona. To raczej lekki krem, niewiele ma wspólnego z masłem waniliowym albo bursztynowym. Zapach jak pisałam wyżej, też nie powala.

Pomarańczowe użyłam 2 razy i też podobnie nawilża, nie zachwyca.
Stary 2009-10-08, 07:59   #3798
akisia
Zakorzenienie

U mnie w lazience stoją teraz:
-żel Calma HLC
-płyn De-makijaż uniwersalny
-peeling enzymatyczny Calma HLC
-tonik ogórkowy (wczoraj kupiony, uwielbiam zapach ogórków )
-krem pod oczy Sopot Spa (ale używam teraz żelu z Flos leku)
-krem oliwkowy lekka formuła 200 ml (czasem używany jako balsam)
-krem Masło Kakaowe (na noc + rewelacyjny na wysuszone stopy )
-balsam Masło kakaowe (na łydki zwłaszcza)
-masło Rebuild Ukierunkowane ujędrnianie
-serum drenujące Rebuild
-żel wyszczuplający + oliwka antycellulit Rebuild (kupiłam w czerwcu 2 za 1 i czekają wciąż na swoją kolej)

Obecnie ćwiczę swoją słabą silną wolę, by nie kupować niczego z Sopot Spa (kocham tą serię) i Masło Pomarańczowe. Ale interesuje mnie krem pod oczy pietruszkowy, używał go ktoś?

Edytowane przez akisia
Czas edycji: 2009-10-08 o 08:09
akisia jest offline  
Stary 2009-10-09, 17:35   #3799
saks
Rozeznanie

GG do saks

Kupiłam dziś krem tonujący. Jest świetny, w końcu nie mam na twarzy maski. Zobaczymy, jak przetrwa dzień szkolny.
saks jest offline  
Stary 2009-10-09, 17:53   #3800
93paulina
Rozeznanie

GG do 93paulina

Chwalę sobie krem tonujący. Dla mnie boski. Nie lubię pudrów, fluidów i szkoda mi skóry na to. (mam 16 lat ;]) Nie mam problemów ze świeceniem się skóry na ogół., więc trudno mi to ocenić. Fajnie delikatnie maskuje, ale nie ma efektu 'tapety'. Nie odznacza się, ale przebarwień nie widać. W połączeniu z odrobiną korektora daje super efekt. ^^ Super. Lekki, ładnie się rozsmarowuje (chociaż ja nakładam najpierw Brevoxyl, później nawilżający Dove a na koniec ten kremik).
Naprawdę świetna sprawa. I mój problem z trądzikiem maleje.

Kolejna fantastyczna rzecz to maseczka z zielonej glinki. Nakładam co dzień po szkole i zmywam rano. Chwalę sobie bardzo. I rzeczywiście łagodzi zaczerwienienia, podrażnienia etc.

Edytowane przez 93paulina
Czas edycji: 2009-10-09 o 17:56
93paulina jest offline  
Stary 2009-10-09, 17:54   #3801
aante_e
Miss Pudernica

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś krem tonujący. Jest świetny, w końcu nie mam na twarzy maski. Zobaczymy, jak przetrwa dzień szkolny.
Miałam go i nawet polubiłam, tylko koniecznie musiałam się przypudrować po jego użyciu. Szkoda, że są tylko 2 kolory, jasny jest dla mnie za ciemny.
Stary 2009-10-09, 19:20   #3802
saks
Rozeznanie

GG do saks

Bladolica nie jestem, przynajmniej teraz. Bardzo fajnie stapia się z cerą. Pudru, a raczej skrobii i tak muszę używać, te moje błyszczenie
Jak nie przetrwa chociaż 4 godzin, to będzie źle
saks jest offline  
Stary 2009-10-09, 19:56   #3803
Aleetzya
Zadomowienie

U mnie się ekstra sprawdził latem, chociaż przyznam szczerze, że jestem leniem i maluję się od wielkiego święta Kryje zdecydowanie słabiej niż mój najlepszy jak dotąd Max Factor Miracle Touch, ale że nie mam problemów z cerą (mam 24 lata), jest okej.

Odstawiłam za to kremy do rąk, niestety. Mam wrażenie, że nie dają efektu, wręcz przeciwnie. Ostatnio (chyba odkąd w biurze zaczęli grzać) smarowałam dłonie co chwilę i stale były suche. Wróciłam zatem do Johnson&Johnson ale dam jeszcze szanse oliwkowemu w słoiczku.

Podobnie z błyszczykiem Blubel, też mam wrażenie, że wysusza mi usta i zdecydowanie lepiej sprawdza się pomadka Neutrogeny.

Szkoda, bo miałam nadzieję, że znalazłam dobre kosmetyki w niskiej cenie... Póki co sprawdziło się tylko kilka kosmetyków, którymi jestem zachwycona...
Aleetzya jest offline  
Stary 2009-10-10, 08:26   #3804
elianka
Zakorzenienie

ja też całe lato używałam kremu tonującego, ale teraz przerzuciłam się na cięższe podkłady (aktualnie bell). Ja kremu nie pudrowałam, bo lubię delikatne glow, poza tym makijaż latem ograniczał się do kremu tonującego, różu, cienia łososiowego i tuszu- taki no-=make up
Stary 2009-10-10, 17:59   #3805
Callitus
Zakorzenienie

Ja chwaliłam sobie krem tonujący, jednak u mnie na pewno nie przetrwał 4 godzin. Szybko się wchłania, a ja potrzebuję czegoś, co sprawia, ze nie będę taka blada.
Wczoraj kupiłam sobie Rimmel New stay matte i chyba jest trochę za ciemny. Czy znacie jakieś sposoby, aby "rozjaśnić" odcień? Połączyć z jakimś kremem?
Callitus jest offline  
Stary 2009-10-11, 09:49   #3806
Pani Motyl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Miałyście może serię Rebuild - chodzi mi o wszystko poza oliwką i koncentratem wyszczuplającym w żelu, bo je mam. Te dwa preparaty są dla mnie cudowne i działają, więc mam ochotę przetestować resztę serii.

Czekam na opinie.
Ja również jak inne wizażanki mam reduktor rozstępów Rebuild. Niestety nie widzę efektu zmniejszenia rozstępów, ale dopiero od niedawna zaczęłam używać go codziennie w połączeniu z dietą i ćwiczeniami. Wcześniej używałam go od czasu do czasu. Poza tym widzę, że skóra jest napewno jędrniejsza. Ale te rozstępy Może trzeba zużyć więcej niż całe opakowanie, no i używać serio systematycznie. Dam znać jak coś zauważę. Jestem już przy końcu opakowania. Ps. Twoje wypowiedzi na temat serii Lipocell i Rebuild są niezwykle pomocne. Zamierzam zakupić parę rzeczy z tych serii, napewno któryś z olejków. Nawiasem mówiąc, kiedyś miałam żel wyszczuplający Lipocell i pamiętam, że był dobry, jutro zakupy!
Pani Motyl jest offline  
Stary 2009-10-11, 12:08   #3807
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pani Motyl Pokaż wiadomość
Ja również jak inne wizażanki mam reduktor rozstępów Rebuild. Niestety nie widzę efektu zmniejszenia rozstępów, ale dopiero od niedawna zaczęłam używać go codziennie w połączeniu z dietą i ćwiczeniami. Wcześniej używałam go od czasu do czasu. Poza tym widzę, że skóra jest napewno jędrniejsza. Ale te rozstępy Może trzeba zużyć więcej niż całe opakowanie, no i używać serio systematycznie. Dam znać jak coś zauważę. Jestem już przy końcu opakowania. Ps. Twoje wypowiedzi na temat serii Lipocell i Rebuild są niezwykle pomocne. Zamierzam zakupić parę rzeczy z tych serii, napewno któryś z olejków. Nawiasem mówiąc, kiedyś miałam żel wyszczuplający Lipocell i pamiętam, że był dobry, jutro zakupy!
Cieszę się, że moje wypowiedzi mogą być dla kogoś pomocne.
Sama dalej używam oliwki Rebuild (koncentrat wyszczyplający już zużyłam), w połączeniu z dietą, wysiłkiem fizycznym i systematyczną pielęgnacją powoli zapominam co to cellulit.

fuksjaa jest offline  
Stary 2009-10-12, 06:47   #3808
dymka
Zakorzenienie

Ja kilka dni temu kupiłam Ziaje Med kojącą z serii różowej (trądzik różowawy) bo potrzebowałam jakiegoś nawilżacza przy kwasach (Humektan nie dawał rady) i jestem absolutnie zachwycona :roll eyes: dotychczas tylko sklepowej ziaji używałam, ale teraz będę testować tą aptekarską Nie mogę po prostu uwierzyć że za 10zł znalazłam tak boski kremik
Stary 2009-10-12, 19:21   #3809
Pani Motyl
Raczkowanie

Ja dziś wybrałam się do firmowego sklepiku. Nie wiedziałam tylko, że nie ma w nim kosmetyków z serii ziaja med. Ale i tak trochę zakupów, zrobiłam. Oczywiście oliwka i koncentrat Rebuild. Myślałam tylko, że oliwka będzie trochę gęstsza, a może to i lepiej? (fuksjaa, na ile starcza Ci taka butla? ) Chcę kupić jeszcze krem tonujący nuno. Pani w sklepie była bardzo miła i hojną ręką dołączyła dużo próbek, aby wybrać odcień. Jak na razie podoba mi się ten fluid, jest trochę lejący, ale dla mnie to ok, bo nie zostawia smug i wchłania się, i rzeczywiście nie jest ciężki. No i wogóle do wszystkiego dostałam minitubeczkę maści oliwkowej, którą to niezwłocznie użyłam, na pewne strasznie suche miejsce na mojej twarzy. No i podziałało, w końcu skóra w tym miejscu się trochę nawilżyła, a od 5 dni nie mogłam nic zdziałać żadnymi tłustymi kremami. Na ustach za to ta maść mi nie pasuje...
Pani Motyl jest offline  
Stary 2009-10-12, 20:12   #3810
fuksjaa
Zakorzenienie

Pani Motyl, oliwka jest bardzo wydajna, używam jej chyba od stycznia, kilka razy w tygodniu a od jakiegoś czasu codziennie i zużyłam dopiero chyba ciut więcej niż połowę.

No i ja masuję piersi, brzuch pupę, całe nogi. Czasem z TŻem używamy jej też do normalnego masażu.

fuksjaa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości