Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-27, 01:30   #4921
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Dzis w sklepie na Swietokrzyskiej w Warszawie (blisko Nowego Swiatu)- drogerii Forte Farma widzialam mnostwo produktow Ziaji - wszystkie masla (niestety cena 14 zl cos :/) i mleczka z pompka, ktorych nigdzie dotad nie spotkalam- byly wszytkie standardowe i z serii ZiajaMED
Mleczka z dozownikiem (oliwkowe i kozie mleko) są na pewno w ziajowym sklepie na Targowej (w Pasażu Wileńskim), widziałam je też w Tesco po 9,99 - raz były tylko kozie, innym razem tylko oliwkowe
Inkarnatka jest offline  
Stary 2010-03-27, 07:06   #4922
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie tego serum Eveline do biustu - super jest
Ja też używam i jestem bardzo zadowolona
Z ziaji obecnie mam serię kozową - rewelacja, imasełko i krem do rąk i żel pod prysznic

Seria sopot SPa jest boska na lato
Stary 2010-03-27, 11:00   #4923
ukrycior
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
czy te produkty maja to co zwykle czarne opakowanie?
bo moja mama widziala jakas Ziaje antycellulitowa w czerwonym opakowaniu z pompka (na pewno to nie byl Lipocell) - to mialo byc jakies mleczko albo serum. Bylo zdaje sie w Gali (na okladce miala byc Edyta Gorniak).
Te produkty to nowe produkty z Rebuild. Tzn. czarna seria Rebuild zostaje, a dokładają 3 nowe produkty w czerwonych opakowaniach. Reklama jest od ponad miesiąca, produktów nie ma.
ukrycior jest offline  
Stary 2010-03-27, 12:03   #4924
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Mleczka z dozownikiem (oliwkowe i kozie mleko) są na pewno w ziajowym sklepie na Targowej (w Pasażu Wileńskim), widziałam je też w Tesco po 9,99 - raz były tylko kozie, innym razem tylko oliwkowe
No na Targowej jest wszystko, tylko ze dla niektorych to daleko . Ale w Tesco to kiedys sprawdze przy okazji. Tylko, ze wlasnie tam sa tylko 1 , max 2 rodzaje

Ukrycior- dzieki za odp. Czyli dobrze moja mama widziala . Dziwil mnie kolor opakowania. Dziwne ze w gazetach o tym jest w necie i na stronie nic :/

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-03-27 o 12:08
lea88 jest offline  
Stary 2010-03-27, 12:28   #4925
ukrycior
Zakorzenienie

Za szybko reklamę puścili, to się zdarza. Pamietam jak Joko kiedyś wypuściło chyba z 5 miesięcy za szybko reklamę. Hahaha. Potem wszyscy chodzili się i tracili cierpliwość na dopytywaniu o nowe serie, a nikt nic jeszcze nie wiedział. Może mają jakąś obsuwę technologiczną. Czytałam gdzieś, że Ziaja przenosi całą produkcję do całkiem nowiutkiego zakładu, może to jest jakaś przyczyna...
ukrycior jest offline  
Stary 2010-03-27, 12:41   #4926
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Za szybko reklamę puścili, to się zdarza. Pamietam jak Joko kiedyś wypuściło chyba z 5 miesięcy za szybko reklamę. Hahaha. Potem wszyscy chodzili się i tracili cierpliwość na dopytywaniu o nowe serie, a nikt nic jeszcze nie wiedział. Może mają jakąś obsuwę technologiczną. Czytałam gdzieś, że Ziaja przenosi całą produkcję do całkiem nowiutkiego zakładu, może to jest jakaś przyczyna...
No mozliwe, ale ja juz nie moge sie doczekac, a niedlugo czeka mnie zakup jakiegos antycellulitowego produktu, bo Eveline sie konczy. Wlasnei stawiam teraz na Ziaje Rebuild. Pewnie kupie cos z podstawowej serii, bo sie nie doczekam
lea88 jest offline  
Stary 2010-03-27, 15:56   #4927
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
No na Targowej jest wszystko, tylko ze dla niektorych to daleko . Ale w Tesco to kiedys sprawdze przy okazji. Tylko, ze wlasnie tam sa tylko 1 , max 2 rodzaje
Ziaja wypuściła tylko 2 rodzaje mleczek z dozownikiem tzn. oliwkowe i kozie, chyba, że o czymś nie wiem, bo na ziajowej stronie są tylko takie + mleczko kokosowe w zwykłym opakowaniu.
A tak swoją drogą, na ich stronie nie ma w ogóle kokosowego kremu ochronnego A przecież jest dostępny, bo go dostałam

A co do sklepu na Targowej, to bardzo dziwi mnie ich polityka względem klientów
Po pierwsze:
jest bardzo słabo rozreklamowany (ja dowiedziałam się zupełnym przypadkiem, że w W-wie jest sklep firmowy Ziaji ) - chyba powinno im zależeć żeby ściągnąć jak najwięcej ludzia
Po drugie:
ceny w nim są o wiele wyższe niż w innych miejscach (np. Rossmann, osiedlowe drogerie...), a przecież powinno być troszkę taniej, bo przecież to sklep firmowy, odchodzą koszty pośredników (i koszty za reklamę), sklep nie jest w centrum, nie ma jakiejś świetnej lokalizacji, która mogła by podwyższać ceny produktów...

Dlatego chociaż mam stosunkowo niedaleko (a dość często bywam w tamtej okolicy), to zaglądam tam, żeby kupić, tylko to czego nie mogę dostać gdzie indziej i żeby zgarnąć próbki
Inkarnatka jest offline  
Stary 2010-03-27, 16:56   #4928
blebleble22
Rozeznanie

Cytat:
Gdzie to jest dokładnie? Mogę prosić o jakieś wskazówki? Bywam tam bardzo często, a nie widziałam....
blebleble22 jest offline  
Stary 2010-03-27, 19:06   #4929
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Gdzie to jest dokładnie? Mogę prosić o jakieś wskazówki? Bywam tam bardzo często, a nie widziałam....
No właśnie się nie dziwię, że nie widziałaś, bo jest mocno zakamuflowany Ja też się mocno zdziwiłam, że ten sklep tam jest a też często bywam w pobliżu...

Ale do rzeczy....
Sklep jest niedaleko Galerii Wileńska, spod galerii idziesz Targową (w kierunku Grochowa), przechodzisz przez ulicę Białostocką i dochodzisz do takiej luki między kamienicami (to jest wejście do Pasażu Wileńskiego ) - na rogu jest ciuchland , dalej trzba przejść przez takie jaby podwórze aż do schodków, które prowadzą do pasażu, tam są różne sklepy, a ziajowy ma nr 27, o ile dobrze pamiętam .
Można też tam dojść wysiadając z tramwaju przy Ząbkowskiej.
Mam nadzieję, że moje wypociny są w miarę jasne
Sklep jest przy Targowej 66 - http://www.norc.pl/street-view/

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Łooo matko, nie doczytałam czy chodzi o sklep przy Targowej czy o Tesco...
Ale domyślam się, że o Targową...
Inkarnatka jest offline  
Stary 2010-03-27, 21:11   #4930
Hawa
Zakorzenienie

GG do Hawa

Nigdy nie byłam w tym sklepie, ale zamawialam od nich kosmetyki przez internet.
Dobrze, ze napisaliście , ze tej czerwonej serii jeszcze nie ma, bo zaglądałam do okolicznych sklepów i szukałam a teraz juz wiem dlaczego!

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline  
Stary 2010-03-28, 16:25   #4931
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Czy ma któraś z Was ten krem? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...a-na-dzien.htm

Poszukuję składu
Stary 2010-03-28, 17:10   #4932
blebleble22
Rozeznanie

Cytat:
No właśnie się nie dziwię, że nie widziałaś, bo jest mocno zakamuflowany Ja też się mocno zdziwiłam, że ten sklep tam jest a też często bywam w pobliżu...

Ale do rzeczy....
Sklep jest niedaleko Galerii Wileńska, spod galerii idziesz Targową (w kierunku Grochowa), przechodzisz przez ulicę Białostocką i dochodzisz do takiej luki między kamienicami (to jest wejście do Pasażu Wileńskiego ) - na rogu jest ciuchland , dalej trzba przejść przez takie jaby podwórze aż do schodków, które prowadzą do pasażu, tam są różne sklepy, a ziajowy ma nr 27, o ile dobrze pamiętam .
Można też tam dojść wysiadając z tramwaju przy Ząbkowskiej.
Mam nadzieję, że moje wypociny są w miarę jasne
Sklep jest przy Targowej 66 - http://www.norc.pl/street-view/

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Łooo matko, nie doczytałam czy chodzi o sklep przy Targowej czy o Tesco...
Ale domyślam się, że o Targową...
Tak, o Targową. Dziękuję bardzo
blebleble22 jest offline  
Stary 2010-03-28, 20:59   #4933
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Odnosnie masla oliwkowego, to cala seria oliwkowa jest przeceniona w Superpharm o -15%, mozesz sie rzucic i zrobic zapasy Natomiast w Rossmanie toniki nagietkowy, aloesowy i ogorkowy w cenie 3,79.
przeszłam 5 Rossmanow...w zadnym nie bylo masła oliwkowego! bursztynowe, kakowe i waniliowe, tylko i wylacznie. dostalam dopiero w Cefarmie, bo w Superpharmie też nie było...
no ale już mam i jestem w pełni szczesliwa, fakt faktem zaplacilam zdecydowanie wiecej niz np. w rossmanie.

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Aha, nie pamiętam która z Was używała żelu z Flos Leku z arniką, ale 2 dni temu go kupiłam i już stwierdzam, że działa lepiej niż Ziaja Med Odnoszę wrażenie, że moja skóra pod oczami nabrała blasku, owszem cienie są ale jakby mnie widoczne, no a główna zaleta to taka, że nie mam worków a skóra jest wręcz aksamitna
to ja to ja!
od piatku szukam Ziai z bławatkiem, jak w przypadku masła, przeszlam juz z 6 aptek...wszedzie jedynie pietruszka i szałwia sporadycznie swietlik. masakra,skonczy sie na zamowieniu przez internet, bo nie bede biegac po wszelkich mozliwych aptekach w miescie

w oogle po tych rossmanowych spacerach, wpadla mi woko seria...o ile to w ogole seria, bo widzialam jedynie ten krem:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Opuncja_Figo...0ml_p4317.html

i jak to opuncja, to ciekawa jestem jak pachnie maslo do ciala opuncjowe widziala ktoras z Was ? istnieje cos takiego?

ok. przy okazji pochwale sie swoimi nabytkami:
- masełko
- Wax (uległam wizazowemu "trendowi" )
- olejek rycynowy

własnie siedze z mieszanka olejek+zoltko+cytryna, jestem ciekawa jak to zmyje

Edytowane przez Cogata
Czas edycji: 2010-03-28 o 21:00
Cogata jest offline  
Stary 2010-03-28, 21:00   #4934
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
i jak to opuncja, to ciekawa jestem jak pachnie maslo do ciala opuncjowe widziala ktoras z Was ? istnieje cos takiego?
Nie ma masła opuncjowego

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 838 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2010-03-28, 21:02   #4935
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie ma masła opuncjowego
a kozie mleko? czy tylko to mleczko do ciała, o ktorym chyba własnie nawet Ty wpsominałaś
Cogata jest offline  
Stary 2010-03-28, 21:08   #4936
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
a kozie mleko? czy tylko to mleczko do ciała, o ktorym chyba własnie nawet Ty wpsominałaś
Masło Kozie Mleko jest (oprócz tych które wymieniłaś wcześniej i koziego jest jeszcze pomarańczowe i Sopot Spa), ale podobno dosyć rzadkie, więc nie dla mnie. Mleczko jest bardzo fajne, idealne dla mojej suchej skóry.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 838 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2010-03-28, 21:15   #4937
Cogata
Rozeznanie

spotkałam jedynie SPA. ah te rossmany i ich zaopatrzenie, jak nie trzeba to jest, a jak trzeba koniecznie to nigdy nie ma.
Cogata jest offline  
Stary 2010-03-28, 21:31   #4938
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Masło Kozie Mleko jest (oprócz tych które wymieniłaś wcześniej i koziego jest jeszcze pomarańczowe i Sopot Spa), ale podobno dosyć rzadkie, więc nie dla mnie. Mleczko jest bardzo fajne, idealne dla mojej suchej skóry.
Hosenko, ono nie jest rzadsze, ono jest mniej tłuste. Moje ulubione zresztą.
ukrycior jest offline  
Stary 2010-03-28, 21:35   #4939
lea88
Zakorzenienie

Cytat:

A co do sklepu na Targowej, to bardzo dziwi mnie ich polityka względem klientów
Po pierwsze:
jest bardzo słabo rozreklamowany (ja dowiedziałam się zupełnym przypadkiem, że w W-wie jest sklep firmowy Ziaji ) - chyba powinno im zależeć żeby ściągnąć jak najwięcej ludzia
Po drugie:
ceny w nim są o wiele wyższe niż w innych miejscach (np. Rossmann, osiedlowe drogerie...), a przecież powinno być troszkę taniej, bo przecież to sklep firmowy, odchodzą koszty pośredników (i koszty za reklamę), sklep nie jest w centrum, nie ma jakiejś świetnej lokalizacji, która mogła by podwyższać ceny produktów...

Dlatego chociaż mam stosunkowo niedaleko (a dość często bywam w tamtej okolicy), to zaglądam tam, żeby kupić, tylko to czego nie mogę dostać gdzie indziej i żeby zgarnąć próbki
Wiekszosc sklepow firmowych sprzedaje bardzo drogo rzeczy. Nie wiem czemu, ale tak jest. Ja juz wiele razy sie spotkalam z taka dziwna polityka, ze na allegro nawet kupowalam rzeczy ze 30% taniej i to w sklepie internetowym, prowadzacym stale sprzedaz (a nie np od kogos, kto ma produkty z kradziezy, albo jakies okazje) niz w firmowym (dodam ze chodzi o polskie firmy)
lea88 jest offline  
Stary 2010-03-28, 21:36   #4940
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Hosenko, ono nie jest rzadsze, ono jest mniej tłuste. Moje ulubione zresztą.
Ktos pisał, ze masło jest dosyć rzadkie i przecieka przez palce

Z resztą to mało istotne, bo skoro jest mniej tłuste, to i tak nie dla mnie.

Z mleczka jestem bardzo zadowolona, bo jest takie gęsto-puchate Pozostawia cudowny film na skórze (nie klejący).

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2010-03-28, 21:38   #4941
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:

Z mleczka jestem bardzo zadowolona, bo jest takie gęsto-puchate Pozostawia cudowny film na skórze (nie klejący).
Nie potwierdzam. Nic nie przecieka.
ukrycior jest offline  
Stary 2010-03-28, 21:42   #4942
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
Nie potwierdzam. Nic nie przecieka.
również nie potwierdzam. ma przyjemną kremowo-maślaną konsystencję i własnie nie jest rzadkie jak w przypadku niektorych balsamow.
Cogata jest offline  
Stary 2010-03-28, 22:04   #4943
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

ja też nie potwierdzam! konsystencję ma lekką ale nie jest rzadkie, a poza tym to jest najgenialniejsze masło pod słońcem! jak na pewno do niego wrócę
baaaardzo ciekawi mnie też mleczko z tej serii...

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2010-03-28, 22:08   #4944
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja też nie potwierdzam! konsystencję ma lekką ale nie jest rzadkie, a poza tym to jest najgenialniejsze masło pod słońcem! jak na pewno do niego wrócę
baaaardzo ciekawi mnie też mleczko z tej serii...
Mam identycznie! Też się czaję na mleczko, ale do masełka KM na pewno wrócę!
ukrycior jest offline  
Stary 2010-03-28, 22:20   #4945
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
Mam identycznie! Też się czaję na mleczko, ale do masełka KM na pewno wrócę!
Cieszę się, że nie tylko mi pasuje.
To masło spełnia wszelkie moje wymagania co do masła w stu procentach zapach, konsystencja, wchłanianie, nawilżenie, wygładzenie na piątkę!
Szkoda, że w zapasach mam tyle innych smarowideł, które będę musiała zużywać.

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2010-03-28, 22:22   #4946
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Czy np. masło Kozie mleko pachnie tak samo jak krem do rąk? Bo nie mam jak powąchać, tak zachwalacie, a krem pachnie jak środek na owady
Stary 2010-03-28, 22:27   #4947
slimcamelia
BAN stały

Kupuję w sklepie internetowym bo nie mam czasu na ganianie po sklepach ,mają wszystkie produkty Ziaja po przystępnych cenach a ostatnio pisałam i odpowiedzieli ze będą mieć niedługo te nowe 3 produkty czerwone z serii rebuild
http://www.goldmax.pl/ziaja-m-42.html
slimcamelia jest offline  
Stary 2010-03-28, 22:56   #4948
ukrycior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Czy np. masło Kozie mleko pachnie tak samo jak krem do rąk? Bo nie mam jak powąchać, tak zachwalacie, a krem pachnie jak środek na owady
Masło pachnie dokładnie identycznie. Nota bene dla mnie pięknie.
ukrycior jest offline  
Stary 2010-03-29, 00:33   #4949
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:

To nie prawda
Masło nie może przeciekać przez palce, bo wcale nie jest rzadkie .
Ma konsystencję gęstego kremu, ale jest bardzo lekkie, nie tak "maślane" jak np. waniliowe (dlatego uważam, że idealne na lato )

Zużyłam błyskawicznie całe opakowanie, pewnie do niego kiedyś wrócę, ale nie prędko, bo chcę wypróbować jeszcze masło oliwkowe (priorytet ), bursztynowe, sopotspa, potem może się skuszę na kakaowe i na końcu kokos No i jeszcze chciałabym wypróbować Kozie mleczko ten zapach + konsystencja mleczka = kusząco aksamitne ciało
Teraz męczę się z pomarańczowym...

Cytat:
Dotka95, masło pachnie tak jak kozie mydło pod prysznic, coś w guście Dove (kremu do rąk nie wąchałam, ale podejrzewam, że cała seria ma taki sam zapach)
Inkarnatka jest offline  
Stary 2010-03-29, 07:46   #4950
asiulek1705
Wtajemniczenie

Cytat:

to ja to ja!
od piatku szukam Ziai z bławatkiem, jak w przypadku masła, przeszlam juz z 6 aptek...wszedzie jedynie pietruszka i szałwia sporadycznie swietlik. masakra,skonczy sie na zamowieniu przez internet, bo nie bede biegac po wszelkich mozliwych aptekach w miescie
No tak pewnie, że to Ty Przepraszam, że nie pamiętałam Mnie też czasami irytuje fakt, że niektóych produktów Ziaji nie mogę dostać, aktualnie poszukuję z Ziaji Med kremu na trądzik różowaty, obiecałam kuzynce no ale nie mogę nigdzie spotkać
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości