Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-06-10, 16:42   #1171
olivvka
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Byłam w paru drogeriach i wszędzie mówią, że wycofują serię biobalans, ja na szczęście w jednym sklepie dorwałam krem normalizujący. Dlaczego producent to robi? Tyle jest innych badziewi kosmetycznych i nie likwidują (nie mówię tu tylko o Ziaji). Za jakiś czas napiszę jak się sprawuje krem na mojej twarzy. Lipa by była gdyby krem mi podrasował a potem nigdzie nie mogłabym go kupić
olivvka jest offline  
Stary 2008-06-10, 16:58   #1172
Ani@1987
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Mój pierwszy raz w tym wątku

Dziewczyny lubiące masełka Ziaji/Ziai(?): dziś w Polo Markecie widziałam kokosowe, kakaowe oraz oliwkowe w cenie 6.99 zł
Witamy
Ja bardzo lubię masełka Ziaji zdecydowanie bardziej niż Joanny za którym sie nachodziłam...a teraz wcale nei uzywam Fajna cena tych masełek, ale u mnie chyba nie ma Polo Marketówjeśli byłyby to na pewno wzięłabym kokosowe
Stary 2008-06-10, 17:13   #1173
cypressangel
Zakorzenienie

Dzięki za powitanie

Polo Market to sieć polskich sklepów spożywczo-przemysłowych - szkoda, że u Ciebie ich nie ma

Ja zdecydowałam się na masełko kokosowe - jutro kupię

cypressangel jest offline  
Stary 2008-06-10, 17:33   #1174
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
Napisane przez olivvka Pokaż wiadomość
Byłam w paru drogeriach i wszędzie mówią, że wycofują serię biobalans, ja na szczęście w jednym sklepie dorwałam krem normalizujący. Dlaczego producent to robi? Tyle jest innych badziewi kosmetycznych i nie likwidują (nie mówię tu tylko o Ziaji). Za jakiś czas napiszę jak się sprawuje krem na mojej twarzy. Lipa by była gdyby krem mi podrasował a potem nigdzie nie mogłabym go kupić

ta sera jest odświeżana. wycofują stare kosmetyki a wprowadzają nowe z ulepszoną forumułą, w zmienionych opakowaniach itd

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-06-10, 19:43   #1175
olivvka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ta sera jest odświeżana. wycofują stare kosmetyki a wprowadzają nowe z ulepszoną forumułą, w zmienionych opakowaniach itd
Z tego co mówili sprzedawcy to mają wycofać tą nową serię (stojące tubki jeśli chodzi o kremy), która się pojawiła jakiś czas temu, kremy biobalans spotkałam w jednym sklepie w mieście a jeszcze parę m-cy temu były niemal wszędzie). Już sama nie wiem jak jest naprawdę....
olivvka jest offline  
Stary 2008-06-10, 20:17   #1176
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
Z tego co mówili sprzedawcy to mają wycofać tą nową serię (stojące tubki jeśli chodzi o kremy), która się pojawiła jakiś czas temu, kremy biobalans spotkałam w jednym sklepie w mieście a jeszcze parę m-cy temu były niemal wszędzie). Już sama nie wiem jak jest naprawdę....
hmmm mało prawdopodobne... przeciez oni tę serię niedawno odswieżyli...

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-06-10, 20:43   #1177
lea88
Zakorzenienie

Niedawno krazyla tu plota, ze kremu do twarzy z Biala Herbata juz nie ma w sprzedazy, a tymczasem ja go spotykam we wszystkich malych osiedlowych sklepach ostatnio. Moze to z Biobalans to taka sama plota i jedynie zastoj w dystrybucji.
lea88 jest offline  
Stary 2008-06-10, 21:22   #1178
olivvka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Niedawno krazyla tu plota, ze kremu do twarzy z Biala Herbata juz nie ma w sprzedazy, a tymczasem ja go spotykam we wszystkich malych osiedlowych sklepach ostatnio. Moze to z Biobalans to taka sama plota i jedynie zastoj w dystrybucji.
Być może jest tak jak mówicie, tylko sprzedawcy rozprzestrzeniają nieprawdziwe informacje...
olivvka jest offline  
Stary 2008-06-10, 21:49   #1179
Noc(nik)
Zadomowienie

"Witaj !

Uprzejmie informujemy, że nie przesyłamy próbek/gadżetów firmowych.
W momencie uruchomienia systemu wysyłkowego na stronie internetowej
zostanie zamieszczony odpowiedni formularz.
pozdrawiamy
Ziaja Ltd"

Tak jak myślałam - zignorowano mnie. Odpisałam jednak cytując post Koffee. Zasugerowałam im, że jeśli moi wszyscy domownicy byliby zainteresowani ofertą to pewnie byliby bez przeszkód skłonni ją wysłać Po zatem wygląda na to, że nie traktują poważnie nastolatek, choć jak do tej pory byłam ich stałą klientką.
Noc(nik) jest offline  
Stary 2008-06-10, 21:51   #1180
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
"Witaj !

pozdrawiamy
Ziaja Ltd"

Tak jak myślałam - zignorowano mnie. Odpisałam jednak cytując post Koffee. Zasugerowałam im, że jeśli moi wszyscy domownicy byliby zainteresowani ofertą to pewnie byliby bez przeszkód skłonni ją wysłać Po zatem wygląda na to, że nie traktują poważnie nastolatek, choć jak do tej pory byłam ich stałą klientką.
Nie iwem jak to jest. Kilka razy tez do nich pisalam z prosba o probki kosmetykow z nowych serii ale dostawalam wlasnie taka odpowiedz. Niektore z wizazanek za to pisaly, ze dostaly probki :/. Nie wiem na czym polega ta selektywnosc..
lea88 jest offline  
Stary 2008-06-10, 22:19   #1181
FK
przyczajona tygrysica

GG do FK

To samo odpisali mi. A nie poprosiłam wprost o próbki tylko o poradę i przesłanie ew. próbek. I też mnie zastanawia czemu jednym wysyłają, a innym nie.
FK jest offline  
Stary 2008-06-11, 00:18   #1182
sabbatha
Zakorzenienie

problem jest taki, ze jak gdzies daja probki to zaraz lowcy probek bombarduja te firmy (strona z konkursami w necie jest na ktorej KAZDA strona dzieki ktorej mozna cos dostac jest zamieszczana, probki sie koncza po kilku dniach od umieszczenia informacji) - jak czegos nie chce sprobowac to nie prosze o takie probki, proste.

sabbatha jest offline  
Stary 2008-06-11, 07:50   #1183
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Ja ostatnio poszłam do drogerii i tak przeglądam półeczki z ciekawości i na samym dole w najdalszym kącie było pudełko zawalone próbkami z Ziaji. Obłowiłam się trochę chociaż myślałam że policzą mi za to coś. Jednak były darmowe tym samym wypróbowałam kremik calma i chyba go zakupię. Warto się porozglądać po sklepie...
abercrombie&fitch jest offline  
Stary 2008-06-11, 13:10   #1184
martuskaa2
Raczkowanie

GG do martuskaa2

Cytat:
Nie iwem jak to jest. Kilka razy tez do nich pisalam z prosba o probki kosmetykow z nowych serii ale dostawalam wlasnie taka odpowiedz. Niektore z wizazanek za to pisaly, ze dostaly probki :/. Nie wiem na czym polega ta selektywnosc..

Hm, ja napisałam jakie konkretnie próbki chce , znaczy się do jakiej skóry i odpisali mi obszernego maila, a na końcu, że wyślą próbki i coś tam jeszcze.
Dziwna taka selekcja, też nie wiem z czego to może wynikać, że jednym piszą, że próbek nie wysyłają, a innym na odwrót.
Poczta strajkuje więc zapewne nie prędko je dostanę.

W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.

martuskaa2 jest offline  
Stary 2008-06-11, 13:31   #1185
lea88
Zakorzenienie

Ja tez pare razy prosilam o konkretne probki, ale odpisali mi, ze kosmetyki Ziaji sa na tyle tanie, zeby kazdy mogl je wyprobowac kupujac sam produkt :/ Nie bylo to szczerze mowiac mile.
lea88 jest offline  
Stary 2008-06-11, 14:53   #1186
Ani@1987
Rozeznanie

Cytat:
Krem jest ale na pewno nie będzie już żeli i mleczek z serii HerbikaPlant i sporo produktów z serii pielęgnacja na 100% tez wycofali...nie pamiętam które i co jeszcze dokładnie bo mi gdzieś nowy katalog z kosmetykami Ziaji zaginąła w nim właśnie były wszystkie aktualne kosmetkijak znajdę to dam znać co jeszcze wycofali...

Cytat:
"Witaj !

pozdrawiamy
Ziaja Ltd"

Szkoda ze sie tak zraziłaś tym do Ziajijesli chodzi o próbki to można je dostać bez problemów w ich firmowych sklepach...ja dostaje baaaaardzo duzoprzy każdych zakupach w tym "moim" sklepie Ziaji
Napiszę Wam co mam...i są to wszystkie próbki jakie Ziaja produkuje:
-Calma biolipidowa
-Oliwka lekka formuła
-PhytoActiv na noc
-Anno'oro na dzień i tonujący
-nuno tonujący i antybakteryjny
-kozie mleko krem 1
-AretinaQ na noc
-płyn do intymnej(szałwia)
-żel pod prysznic energia
-balsam HerbikaPlant winogronowy
-z serii Sopot Sun mleczko po opalaniu z wapniem i szampon+odżywka
-z serii do stóp-krem z talkiem i krem głęboko nawilżający

Chyba teraz są tez próbki mleczka koksowego, ale ja nie dostałam jeszcze

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja ostatnio poszłam do drogerii i tak przeglądam półeczki z ciekawości i na samym dole w najdalszym kącie było pudełko zawalone próbkami z Ziaji. Obłowiłam się trochę chociaż myślałam że policzą mi za to coś. Jednak były darmowe tym samym wypróbowałam kremik calma i chyba go zakupię. Warto się porozglądać po sklepie...
Warto też po prostu poprosić o próbki Ziaji-moze nie tylko firmowe sklepy dostają

Cytat:
Ja tez pare razy prosilam o konkretne probki, ale odpisali mi, ze kosmetyki Ziaji sa na tyle tanie, zeby kazdy mogl je wyprobowac kupujac sam produkt :/ Nie bylo to szczerze mowiac mile.
To naprawdę beznadziejnie Ci odpisali
Stary 2008-06-11, 15:49   #1187
Noc(nik)
Zadomowienie

Heh, posłużenie się postem Koffee dało pozytywne skutki(kocham wizaż) Oto co odpisali mi na drugi dzień.

"
Witamy w firmie Ziaja

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą i zainteresowanie kosmetykami Ziaja.

Oferta nasza jest szeroka i urozmaicona. Zapraszamy na nasze str. www.ziaja.com, gdzie dokładnie opisujemy Państwu nasze propozycje kosmetyczne.

Kosmetyki Ziaja są w przystępnej cenie i wysokiej jakości. Cieszą się uznaniem naszych Klientów za skuteczność działania.
Zachęcamy, więc do ich zakupu i stosowania.

Do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej polecamy kosmetyki z serii normalizująco-matującej BioBalans, z serii ogórkowej, z serii HerbikaPlant linia zielona oraz z serii 100 Procent Pielęgnacji.
Na początek proponujemy Pani zastosować delikatne i beztłuszczowe kosmetyki z serii BioBalans. Systematyczne ich aplikowanie zmniejsza wydzielanie gruczołów łojowych i przywraca skórze naturalną jej równowagę.

Przykro nam, lecz generalnie próbek nie wysyłamy i nie produkujemy próbek do wszystkich naszych wyrobów . Do cery tłustej i mieszanej próbek nie produkujemy.
Próbek kremów pod oczy, maseczek nie produkujemy.
Wyślemy na podany adres dostępny materiał reklamowy.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy satysfakcji z proponowanych kosmetyków.

Dział Obsługi Klienta"

Hm, dość diametralna zmiana. Jak by tak nie można od razu.
Noc(nik) jest offline  
Stary 2008-06-11, 18:19   #1188
lemoorka
Zakorzenienie

Cytat:
To było chamskie, ąz mi Ziaja podpadła

Po miesiącu mogę napisac krem rumiankowy nieperfumowany do twarzy dobry jest dla cery tłustej- nie zapycha, nie błyszce się, lekko matowi, ale.............słabo nawilża
lemoorka jest offline  
Stary 2008-06-11, 19:23   #1189
olivvka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
To było chamskie, ąz mi Ziaja podpadła

Po miesiącu mogę napisac krem rumiankowy nieperfumowany do twarzy dobry jest dla cery tłustej- nie zapycha, nie błyszce się, lekko matowi, ale.............słabo nawilża
Jak to możliwe, że ten krem nie zapycha i nie natłuszcza dodatkowo tłustej cery? Na drugim miejscu w składzie ma wazelinę (petrolatum), a wiem co to za paskudztwo, bo jest to w kremie dove a po nim świecą się u mnie nawet suche partie skóry (np. na nogach). Chyba, że to jakaś ulepszona wersja bez wazeliny.
olivvka jest offline  
Stary 2008-06-11, 19:34   #1190
Koffee
Raczkowanie

Cytat:
To o tych nastolatkach jest możliwe, bo do mnie przyszły głównie próbki do cery dojrzałej. Uznali więc, że moja Mama wyda więcej pieniędzy na kremy dla siebie, a ja najwyżej 5 złotych na najtańszy Głupio uznali
Stary 2008-06-11, 19:57   #1191
lemoorka
Zakorzenienie

Cytat:
Jak to możliwe, że ten krem nie zapycha i nie natłuszcza dodatkowo tłustej cery? Na drugim miejscu w składzie ma wazelinę (petrolatum), a wiem co to za paskudztwo, bo jest to w kremie dove a po nim świecą się u mnie nawet suche partie skóry (np. na nogach). Chyba, że to jakaś ulepszona wersja bez wazeliny.
Mówie powaznie- nie błyszcze się Kremik jest lekki, dobrze sie wchłania
lemoorka jest offline  
Stary 2008-06-11, 20:10   #1192
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie też się ładnie wchłaniał, ale nie nawilżał ani nie odżywiał niestety...

jutro lecę szukać nowej serii kakaowej u mnie

fuksjaa jest offline  
Stary 2008-06-11, 20:14   #1193
olivvka
Raczkowanie

Cytat:
Skoro nie natłuszcza to może nie ma tej wazeliny w ogóle, na wizażu jest wersja perfumowana a ta, o której mowa może ma już nieco inny skład (ziaja od jakiegoś czasu ulepsza niektóre serie jak wiadomo, np. biobalans). Ja osobiście unikam kremów, które mają jakiekolwiek tłuszcze w składzie, gdyż mam spore skłonności do zapychania niestety
olivvka jest offline  
Stary 2008-06-11, 20:19   #1194
lemoorka
Zakorzenienie

Nie zawiera wazeliny, zawiera parafinum, ale tak w środku składu

ja też będę szukać lekkiej wersji kakaowej
lemoorka jest offline  
Stary 2008-06-11, 22:08   #1195
Ani@1987
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Koffee Pokaż wiadomość
To o tych nastolatkach jest możliwe, bo do mnie przyszły głównie próbki do cery dojrzałej. Uznali więc, że moja Mama wyda więcej pieniędzy na kremy dla siebie, a ja najwyżej 5 złotych na najtańszy Głupio uznali
Jak Wam pisałam wyżej dziewczyny i jak odpisali Noc(nik) "nie produkujemy próbek do wszystkich naszych wyrobów . Do cery tłustej i mieszanej próbek nie produkujemy. Próbek kremów pod oczy, maseczek nie produkujemy." Ziaja nie ma po prostu naprawdę próbek wszystkich kosmetyków-jak większość firm zresztą!
Koffee myślę że nie uznali ze Twoja mama wyda więcej-po prostu tylko takie próbki mieli!

Cytat:
Kremik rumiankowy nieperfumowany ma zupełnie inny skład niż ten "normalny" w opakowaniu 100 ml
Stary 2008-06-12, 11:22   #1196
olivvka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Kremik rumiankowy nieperfumowany ma zupełnie inny skład niż ten "normalny" w opakowaniu 100 ml
Skoro ma inny skład to niewykluczone, że wypróbuję, jakoś lubię kosmetyki ziaji, przynajmniej za niską cenę i niezłą jakość
olivvka jest offline  
Stary 2008-06-12, 18:22   #1197
sylvi_86
Zakorzenienie

ja miałam dwa mleczka do demakijazu i przez oba nabawiłam się liszaji na buzi;/ za to masło kakaowe mi pasuje..szczegolnie zapach
sylvi_86 jest offline  
Stary 2008-06-13, 10:18   #1198
Apiska
Zakorzenienie

Lubię produkty ziaji
Właśnie wysmarowałam się próbką masła kokosowego - przecudowne!
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline  
Stary 2008-06-13, 10:50   #1199
lea88
Zakorzenienie

O!! Ziaja przyslala mi zaproszenia na Festiwal Urody Rossmanna. I tak tam ide jutro :P Nie ma bata. Mam nadzieje, ze dostane od Ziaji duzo probek )))
lea88 jest offline  
Stary 2008-06-13, 10:53   #1200
2016070150903
Konto usunięte

przysłali Ci tę cegiełkę co kosztuje 5 zł?
2016070150903 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości