Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-15, 18:09   #2281
MAGDALENA1982
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja mam Ziaja Med Kuracja Naczynkowa na noc i jestem zachwycona (moja recenzja jest na KWC) krem jest lekki ale odżywia mi skórę, nie zatyka porów i moje naczynka wyrażnie zbledły. Do tego koi mi okazjonalne wypryski i uważam że jest to najlepszy krem na naczynka jaki miałam :-D
MAGDALENA1982 jest offline  
Stary 2008-11-16, 17:29   #2282
bravvurka
Zadomowienie

Ciekawe jak na mnie będzie działa ten krem kokpspwy do rąk pewnie gdyby był ten z serii amsło kakaowe to bym go wzięła, bolubie te serię.
Stary 2008-11-17, 19:29   #2283
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
Chodzi o maseczke biobalans z glinką+ mikro- dermabrazja,prawda?
Wczoraj ją użyłam,i muszę przyznać,że bardzo mi się spodobała! A te drobinki, rzeczywiście super Po nich miałam bardzo przyjemną, gładką cere. Zobaczymy jak będzie po dłuższym stosowaniu.

nie, chodzi o ziaje pro, maska oczyszczajaca. Rewelacja
Stary 2008-11-17, 19:43   #2284
fuksjaa
Zakorzenienie

na nowo zachwycam się tłustym kremem masło kakaowe.
zauważyłam, że normalizuje mi cerę. i świetnie chroni w takie mroźne poranki jak dziś.

fuksjaa jest offline  
Stary 2008-11-17, 22:51   #2285
klaudii89
Raczkowanie

mam takie pytanko co dziewczyn z Wrocka
Gdzie można w tym mieście dostać kosmetyki ziaja med?? przeszłam się po kilku aptekach i nie mają.. a ja tu nowa jestem w tym mieście i niezorientowana...
klaudii89 jest offline  
Stary 2008-11-18, 17:55   #2286
izeczkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
nie, chodzi o ziaje pro, maska oczyszczajaca. Rewelacja
A ja użyłam ostatnio tej którą opisałam- biobalans z glinką+ mikro- dermabrazja,jest świetna,zastanawiam się czy to nie są podobne maseczki...
A o tej pro czytałam właśnie,że bardzo dobra, przymierzam się do zakupu
Stary 2008-11-19, 10:18   #2287
aante_e
Miss Pudernica

Kupiłam niedawno mleczko kokosowe pod prysznic i w ogóle mi się nie podoba zapach chemiczny, w niczym kokosa nie przypomina, żel trochę wysusza, szczególnie skórę na łydkach. Ot, taki żel jakich wiele, już do niego nie wrócę.

Za to jestem zachwycona odżywczym kremem opuncja figowa jest dość gęsty, ale nie tak jak calma biolipidowa. Szybko się wchłania i zostatwia ładną matową buzię, dobrze nawilża i ten zapach, cudowny Mimo to moje ulubione kremy to cały czas calma, biolipidowa na noc, a nawilżająca uniwerslnie, na noc w lato i na dzień w zimę. Właśnie się przymierzam, żeby ją znowu kupić i nakładać odrobinę na dzień pod filtr.

Niedawno kupiłam masełka: bursztynowe, waniliowe i kakaowe. I bursztynowe chyba na stałe ze mną zostanie ma cudowny zapach i rewelacyjnie nawilża mi skórę. Waniliowe też jest przyjemne, ale nie tak jak pierwsza. Kakaowe jeszcze czeka w kolejce na użycie.

Co do kremów do rąk to dla mnie są beznadziejne Miałam oliwkowy i kokosowy, żaden nie nawilżał i nie pomagała tu nawet częsta aplikacja. Teraz zastanawiam się czy nie kupić z opuncją, ale to tylko ze względu na zapach.

Mogłabym być reklamą Ziaji
Stary 2008-11-19, 11:09   #2288
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Kupiłam niedawno mleczko kokosowe pod prysznic i w ogóle mi się nie podoba zapach chemiczny, w niczym kokosa nie przypomina, żel trochę wysusza, szczególnie skórę na łydkach. Ot, taki żel jakich wiele, już do niego nie wrócę.

Za to jestem zachwycona odżywczym kremem opuncja figowa jest dość gęsty, ale nie tak jak calma biolipidowa. Szybko się wchłania i zostatwia ładną matową buzię, dobrze nawilża i ten zapach, cudowny
zgadzam się co do 1 pogrubionego zdania! mam taką maskę do rak i ten zapach jest okropny!

Zainteresowałaś mnie tym kremikiem! Chyba wpiszę go na listę "do wypróbowania"

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-11-19, 11:18   #2289
Hosenka*
Moderator KWC

A dla mnie odżywczy opuncjowy to wielkie nieporozumienie - to ma być odzywczy krem?? Lekkie toto strasznie, twarz wyglada jak mokra - nie tłusta a własnie mokra. Za słabo nawilża moją raczej przetłuszczającą sie skórę, była sciągnięta, musiałam go 2-3 razy nakładać żeby poczuć COKOLWIEK.
Skoro taki był odzywczy, to aż nie myślę jaki jest ten o lekkiej formule

Ale tonik polubiłam, choc "zapach" mi sie nie podoba - tak jak pisałam w recenzji: klej + dym papierosowy

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-11-19, 14:30   #2290
aante_e
Miss Pudernica

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A dla mnie odżywczy opuncjowy to wielkie nieporozumienie - to ma być odzywczy krem?? Lekkie toto strasznie, twarz wyglada jak mokra - nie tłusta a własnie mokra. Za słabo nawilża moją raczej przetłuszczającą sie skórę, była sciągnięta, musiałam go 2-3 razy nakładać żeby poczuć COKOLWIEK.
Skoro taki był odzywczy, to aż nie myślę jaki jest ten o lekkiej formule

Ale tonik polubiłam, choc "zapach" mi sie nie podoba - tak jak pisałam w recenzji: klej + dym papierosowy
Fakt, nie jest tak gęsty jak calma, ale nawilża dobrze nie wiem dlaczego miałaś takie wrażenie, u mnie się bardzo dobrze wchłania. Ale ile cer tyle opinii

A wersję lekką mam zamiar kupic jako balsam do ciała, bo bardzo mi sie podoba ten zapach
Stary 2008-11-19, 14:49   #2291
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Fakt, nie jest tak gęsty jak calma, ale nawilża dobrze nie wiem dlaczego miałaś takie wrażenie, u mnie się bardzo dobrze wchłania. Ale ile cer tyle opinii
U mnie się zupełnie nie sprawdził niestety - zostawała mokra powłoka (nie tłusta), a przy tym skóra była sciągnieta. Kupiłam go z mysłą o stosowaniu zimą - a gdzie tam ... Używałam go gdy nie musiałam wychodzić z domu
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=205923

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-11-19, 16:15   #2292
fuksjaa
Zakorzenienie

wczoraj wieczorem wyszło mi jakieś okropne uczulenie na twarzy, wyglądałam strasznie, cała twarz czerwona, nie miałam akurat żadnego łagodzącego kremu pod ręką i wklepałam dość grubą warstwę kremu z masłem kakaowym i dziś rano budzę się i po uczuleniu nie ma śladu.

rano wklepałam jeszcze troszkę i poszłam na zajęcia. na dworze strasznie wiało, takim lodowatym mroźnym wiatrem, a ja czułam, że moja skóra jest dobrze zabezpieczona przed tym wszystkim.

coś czuję, że zostanę z nim na dłużej.

fuksjaa jest offline  
Stary 2008-11-19, 20:24   #2293
paulinka3110
Wtajemniczenie

Ostatnio z braku w rossmanie mleczka EuroProfit, kupiłam Ziaje ogórkową do demakijażu.
Nie jestem zadowolona Lejąca konsystencja, szczypie w oczy.

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline  
Stary 2008-11-21, 17:47   #2294
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

A w moje rece zupelnym przypadkiem wpadl katalog Ziaji. Widzialyscie moze?? jakie tanie te kosmetyki np ziaja pro maseczka tylko 16 zl. I 2-3 i mam kosmetyki. Jest wszytsko, nawet nie wiedzialam ze maja tyle kosmetykow.
Stary 2008-11-21, 17:53   #2295
Hosenka*
Moderator KWC

Chyba sobie znowu zrobię algową maskę złuszczającą Zakochałam się w niej

Już nie mogę się doczekac na paczuchę - będą tam 2 inne maski algowe - nawilżająca i uspokajająca i jeszcze antybakteryjna pell-off

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2008-11-21, 18:27   #2296
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
A w moje rece zupelnym przypadkiem wpadl katalog Ziaji. Widzialyscie moze?? jakie tanie te kosmetyki np ziaja pro maseczka tylko 16 zl. I 2-3 i mam kosmetyki. Jest wszytsko, nawet nie wiedzialam ze maja tyle kosmetykow.
To ziaja ma katalog??

A z serii pro to upatrzyłam sobie: krem kasztanowy na obolałe nogi oraz krem nawilżający do stóp i płyn do demakijażu oczu

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-11-21, 19:17   #2297
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
To ziaja ma katalog??

A z serii pro to upatrzyłam sobie: krem kasztanowy na obolałe nogi oraz krem nawilżający do stóp i płyn do demakijażu oczu
Tak tzn to jest tak ze znajomej maz pracuje w Ziaji i moge wszytsko zamawiac po szalenie niskich cenach - jest cennik, mysle ze to ceny hurtowe i maja katalog, sama sie zdziwilam. Ciesze sie bo zamowie co tylko chce. Szukuje sie wielkie zamowienie jakis czas temu chcialam pisac do Ziaji bo wiem ze indywidualni klienci tez moga zamawiac, mysle ze sa tacy przedstawiciele jak ten moj znajomy ktory moze sprzedawac bez prolemu. Fajnie by bylo gdyby rozpowszechnili ta sprzedaz w sklepach zazwyczaj jest kilka kosmetykow, kilka serii wiec jak zobaczylam to wszytsko to dostalam oczoplasu a ceny kosmicznie niskie

Tez jestem bardzo ciekawa tych maseczek algowych, uwielbiam maseczki chyba kosztuja 35 zl czy to normalna cena? chodzi mi o algowa zluszczajaca, na allegro sa ale pisze ze starcza na 6 razy, troche drogo.

Hosenko czy to prawdziwa algowa konsystencja ze jak maska zasycha to sie ja sciaga w calosci?I nie masz problemow z nalozeniem alg na twarz? czy moze potrzebna jest do tego spejalna miseczka i bagietka do nakladania
Stary 2008-11-21, 19:19   #2298
201707171013
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
To ziaja ma katalog??

Tak, ale ja w swoim nie mam tych kosmetyków PRO, tylko te wszystkie serie normalnie sprzedawane w drogeriach.
201707171013 jest offline  
Stary 2008-11-21, 19:28   #2299
Hosenka*
Moderator KWC

Ewelko, ona ma postac proszku, który trzeba rozmieszać z wodą. Zasycha na twarzy, ale tez nie może być za sucha bo nie zejdzie ;-p Ściaga się taką fajna gumowa warstwę.

Maseczka jest zdecydowanie cudowna - jestem zachwycona efektami - gładka twarz, wyrównany koloryt, promienna, miękka ...

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2008-11-21, 20:04   #2300
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Tak, ale ja w swoim nie mam tych kosmetyków PRO, tylko te wszystkie serie normalnie sprzedawane w drogeriach.
tak masz racje ale ja jak dostalam katalog to do tego kartki z cenami i tak jest reszta kosmetykow ktorych w katalogu nie ma np. ziaja med i pro jest absolutnie wszytsko. Mysle ze osoba ktora sie tym zajmuje napewno ma te kartty uzupelniajace

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ewelko, ona ma postac proszku, który trzeba rozmieszać z wodą. Zasycha na twarzy, ale tez nie może być za sucha bo nie zejdzie ;-p Ściaga się taką fajna gumowa warstwę.

Maseczka jest zdecydowanie cudowna - jestem zachwycona efektami - gładka twarz, wyrównany koloryt, promienna, miękka ...
tak wiem ze proszek ale algi sie ciezko naklada, sama uwielbiam algi ale jak nakladasz? do tej pory widzialam to tylko w gabinecie kosmetycznym moze dlatego mam takie pytania , nie wiem czy uda mi sie w domowych warunkach nalozyc. palcami czy jak?
Stary 2008-11-21, 20:18   #2301
Aviiieee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
A jak mozna nabyć taki katalog?????
Stary 2008-11-21, 21:40   #2302
elianka
Zakorzenienie

ja kiedyś dostałam taki katalog z ziajowego sklepu firmowego
Stary 2008-11-21, 22:08   #2303
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
oj to zupelny przypadek ze go mam, znajomej znajomy pracuje w Ziaji, oddzial w Poznaniu.Po raz kolejny sie powtorze ale juz nigdy nie zamowie nic na allegro o nie

mysle ze mozna napisac meila do ziaji, pewnie w okolicy jest ktos taki z katalogiem, kto zajmuje sie sprzedaza. Dla mnie to swietne rozwiazanie bo jakos zawsze nie moglam w sklepach znaleźć tego co chcialam, a jak byl punkt z kosmetykami to ceny kosmiczne. Teraz tanio i wygodnie
Stary 2008-11-21, 22:22   #2304
emememsik
po prostu Em :)

Jest osobny katalog dla zwykłej Ziai i osobny dla Ziai PRO. Ja mam oba z targów kosmetycznych.
Stary 2008-11-21, 22:45   #2305
izeczkaaa
Raczkowanie

Ja próbowałam się dowiedzieć w drogerii u mnie w mieście czy dało by się zamówić coś z serii ziaja pro,lub inny produkt ziaji,który upatrzyłam sobie na ich stronie internetowej,a którego nie ma w ofercie sklepu, ale Pani nie była zbyt miła, generalnie nie zainteresował ją mój pomysł Ale nie to nie,popytam gdzieś indziej
Stary 2008-11-22, 10:38   #2306
201707171013
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Pisałam do Ziaji maila.
201707171013 jest offline  
Stary 2008-11-22, 13:01   #2307
Aviiieee
Zakorzenienie

Dzięki Wam Skorzystam z rad..
Stary 2008-11-23, 12:43   #2308
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
tak wiem ze proszek ale algi sie ciezko naklada, sama uwielbiam algi ale jak nakladasz? do tej pory widzialam to tylko w gabinecie kosmetycznym moze dlatego mam takie pytania , nie wiem czy uda mi sie w domowych warunkach nalozyc. palcami czy jak?
Prosto sie nakłada ta maskę, przynajmniej ja nie widze zadnych problemów Robi się taka paćka, którą nakładam palcami, jak zwykłą maseczkę.

Wiecie, że z kokosowej serii jest krem do twarzy na zime?? Mnie on nie interesuje, ale moze kogoś zaciekawi.

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-11-23 o 13:53
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2008-11-23, 13:03   #2309
fuksjaa
Zakorzenienie

ja nie wiedziałam. ale mam jakiś uraz do kokosowej serii po spotkaniu z kremem do rąk.

fuksjaa jest offline  
Stary 2008-11-23, 13:31   #2310
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
ja nie wiedziałam. ale mam jakiś uraz do kokosowej serii po spotkaniu z kremem do rąk.
A ja po spotkaniu z masłem kokosowym .....

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości