Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-28, 21:02   #2641
Fuzukatsu
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Kobity, 88 stron...brakuje mi cierpliwości, więc niewykluczone że mnie zaraz opiętrolicie za powtórzone pytanie, ale...szukam w Gdańsku sklepu dobrze zaopatrzonego w kosmetyki Ziai. Aż mnie dziwi, że to gdańska firma a w sklepach bieda z nędzą się pędzą...
Szukam dla siebie dobrego kremu nawilżającego. Do tej pory miałam matujący ale szukam dalej. Potrzebuję lekkiego kremu nawilżającego pod makijaż, nie mam problemów ze skórą.

Pomożecie?
Ja jestem z Gdańska a kosmetyki Ziai kupuje w galerii Alfa Centrum na Kołobrzeskiej w aptece EuroApteka. Mają b. duży wybór kosmetyków, całą linie Nuno, TinTin, Kokosową, wszystkie kremy do rąk, masła itd. Ostatnio widziałam tam nawet balsam rozświetlający!

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2009-04-28 o 21:05
Fuzukatsu jest offline  
Stary 2009-04-28, 21:49   #2642
ultrafiolet88
Zakorzenienie

nie wiem gddzie mozna zakupic w Gdansku, ale wiem ze z lekkich kremow nawilżających super jest Ziaji Calma HCL dla skóry suchej i wrażliwej. buzia jest nawizlona i lekko matowa czyli idealnie pod makijaz- wiem bo sama uzywam ostatnio. a jesli chcesz troche bardziej nawilzający ale mniej matujący to Ziajaoliwkowa -lekka formula(zielony z bialą zakretką). swieetny! tylko troszke bardziej tlustszy niz niebieska z bialą zakrętką calma

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline  
Stary 2009-04-29, 10:19   #2643
Aleetzya
Zadomowienie

Odpisali mi, że mają sklep zaopatrzony we wszystkie kosmetyki. Adres: Gdańsk- Matarnia, ul Jesienna 9. Niestety jest otwarty 8-15 od poniedziałku do piątku :|
Aleetzya jest offline  
Stary 2009-04-29, 12:48   #2644
aluniaa007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
nie wiem gddzie mozna zakupic w Gdansku, ale wiem ze z lekkich kremow nawilżających super jest Ziaji Calma HCL dla skóry suchej i wrażliwej. buzia jest nawizlona i lekko matowa czyli idealnie pod makijaz- wiem bo sama uzywam ostatnio. a jesli chcesz troche bardziej nawilzający ale mniej matujący to Ziajaoliwkowa -lekka formula(zielony z bialą zakretką). swieetny! tylko troszke bardziej tlustszy niz niebieska z bialą zakrętką calma
ja mam cere mieszana,a ostatnio zaczelam na noc uzywam kremu oliwkowego tego tlustego i w strefie T nakladam ciensza warstwe niz na policzki i wcale sie po nim jakos strasznie nie swiece,a rano wstaje z buzia matowa
Stary 2009-04-29, 21:12   #2645
Aleetzya
Zadomowienie

Dostałam próbki. Ale szybko...Przysłali wszystko co pasuje do mojej skóry. Czas rozpocząć wielkie testowanie
Aleetzya jest offline  
Stary 2009-04-29, 21:16   #2646
RedApple
Zakorzenienie

kupiłam balsam Ziaji Herbika Plant z kiełkami pszenicy. Taki różowy. Miała któraś?
Ostatni w rossmanie na promocji na niecałe 4zł
RedApple jest offline  
Stary 2009-04-30, 18:04   #2647
ultrafiolet88
Zakorzenienie

a ja mam pytanie, jak wy dostajecie te probki? piszecie do ziaji ze chciecie i co? tak przysylają? co bym tak miala napisac mniej wiecej? ja bym jakies probki dla mamy chciala bo ona ma taką wrazliwą skore ze prawie wszystko ją uczula i sie boi kupowac nowych kremow...

Stary 2009-04-30, 20:01   #2648
Bunia's
Rozeznanie

na stronie ziaji masz formularz kontaktowy. tam uzupełniasz luki, wpisujesz informacje.
na samym dole piszesz np, że chciałabyś wypróbować ich kosmetyki, i czy mogłabyś prosić o przesłanie paru bezpłatnych próbek.
napisz jakie byś chciała dostać. i po sprawie

czasami mają schizy, i piszą, że nie wysyłają próbek, ale wtedy radziłabym wysyłać do oporu

`siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym`
Bunia's jest offline  
Stary 2009-05-01, 14:33   #2649
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

A o ile tych próbek można prosić, są jakieś limity? Bo jak się rozpiszę... I czy dałoby radę zamówić coś z serii Pro?

Edytowane przez dotka95
Czas edycji: 2009-05-01 o 15:35
dotka95 jest offline  
Stary 2009-05-02, 11:31   #2650
Aleetzya
Zadomowienie

Ja napisałam z prośbą o to, żeby mi doradzili, jaki krem będzie dla mnie najlepszy. Napisałam, jaką mam skórę i przysłali mi wszystko, co pasowało do opisu plus balsam do ciała i krem do stóp. Napisali też, że nie do wszystkich kremów produkują próbki. W poniedziałek wybieram się do ich sklepu, coś mi się wydaje, że ogołocę brutalnie swój portfel

Aaa. Oliwkowy krem do buzi lekka formuła...jaki on jest ciężki... Calma to samo...w porównaniu do kremów jakich używałam do tej pory to konsystencja jest meeega ciężka do przyzwyczajenia. Nie wiem czy na lato będzie mi pasował...Chyba zostanę przy matującym, jest o wiele lżejszy.
Aleetzya jest offline  
Stary 2009-05-02, 18:45   #2651
ultrafiolet88
Zakorzenienie

calma nawilzający ciezki?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12400
o ten?
moze lubisz takie bardzo lekkie kremy ale hm.. naprawde jak dla mnie to on wsiąka genialnie, lekko matuje i nawilza a jednak po minucie zapominam ze go mam taki jest lekki. ale moze Ty potrzebujesz cos jesczcze lzejszego

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Bunia's a Ty ich tak męczysz mailami jak nie chcą wyslac i co? rzeczywiscie wysylają? napisalam ze chcialabym do suchej cery, zobaczymy czy mi cos wyslą

Stary 2009-05-04, 15:30   #2652
Aleetzya
Zadomowienie

O nie, ja miałam biolipidowy. Tyle tego mają, że człowiek już głupieje
Właśnie wróciłam z tego sklepu przy fabryce Ołmajgaaad, kupiłam sobie tyle, że mi powinno wystarczyć do końca roku Testuję dla mnie nowości: antyperspirant, krem pod oczy z serii Ziaja Med no i oczywiście Blubelki. Do tego standardy: krem do rąk, do paszczy nawilżający, do opalania, do ciała i takie tam. Cała siata, mniam No i upewniłam się - nie testują na zwierzakach!!! Jeśli jeszcze znajdę gdzieś w sklepach szampon do włosów kręconych, to Ziaja będzie moim jedynym producentem kosmetyków!

Acha, byłabym zapomniała. Wycofują mój lekki Bio Balans Za to koza i jogurtowy są na tyle lekkie, że mogę zaryzykować przerzut Zobaczymy jeszcze nawilżający z serii Med. A, i Pani coś wspominała o wprowadzeniu niebawem nowej serii
Aleetzya jest offline  
Stary 2009-05-04, 16:56   #2653
alexandra578
Raczkowanie

Hej dziewczyny, jestem nowa zw tym wątku, ale z Ziają znam się od dawna
Właśnie skorzystałam z rady którejś z Was i wypełniłam ten ziajowy formularz z prośbami o próbki i w ogóle coś naściemnielam ;p Zobaczymy czy coś odpiszą lub wyślą, jak nie to ich będę męczyć mejlami
alexandra578 jest offline  
Stary 2009-05-04, 16:57   #2654
lea88
Zakorzenienie

Uzylam przyspieszacza do opalania maslo kakaowe i musze przyznac ze nozki po 1 dniu brazowiutkie jak ngidy :P
lea88 jest offline  
Stary 2009-05-04, 17:01   #2655
ultrafiolet88
Zakorzenienie

ja tez bede ich męczyć. tyle Ziaji kupuje ze probki czegos nowego mi sie chyba nalezą

Stary 2009-05-04, 17:22   #2656
Aleetzya
Zadomowienie

Powinni Wam przysłać. Ja dostałam swoje próbki bardzo szybko od napisania maila. Do tego dzisiaj, do siaty zakupów Pani mi dorzuciła całą garść próbek...tak od serca, że się jeszcze z siostrą i mamą podzieliłam
Aleetzya jest offline  
Stary 2009-05-04, 18:31   #2657
milkNhoney
Rozeznanie

zazdroszczę tego sklepu
ciekawe dlaczego wycofują Bio Balans ? mam zel do mycia buzi i jest ok. I mówisz, że nowości się szykują??

dziś kupiłam HerbikaPlant Krem odżywczo-kojący olej z awokado. Mam przesuszoną buźkę, mam nadzieję, że się spisze.
Zależało mi na Sopot Spa krem ochronny aktywnie nawilżający, ale zastałam pustą półkę Myślicie, że Sopot lepszy będzie?

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline  
Stary 2009-05-04, 18:45   #2658
201707171013
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
zazdroszczę tego sklepu
ciekawe dlaczego wycofują Bio Balans ? mam zel do mycia buzi i jest ok. I mówisz, że nowości się szykują??

dziś kupiłam HerbikaPlant Krem odżywczo-kojący olej z awokado. Mam przesuszoną buźkę, mam nadzieję, że się spisze.
Zależało mi na Sopot Spa krem ochronny aktywnie nawilżający, ale zastałam pustą półkę Myślicie, że Sopot lepszy będzie?
U mnie się nie spisał jak miałam suchą skórę. O wiele lepszy kakaowy i oliwkowy.
201707171013 jest offline  
Stary 2009-05-04, 19:12   #2659
alexandra578
Raczkowanie

Ogólnie zauwazyłam że mam duuużo Ziai na półce a próbek też w sumie troche mialam ale chyba jakichś fluidokremów czy cuś do buźki trądzikowej ale o ton za ciemne i trochę do duszy ;]

i mam chyba mleczko nagietkowe ale czy ja wiem czy takie super?
Stary 2009-05-04, 19:21   #2660
milkNhoney
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
U mnie się nie spisał jak miałam suchą skórę. O wiele lepszy kakaowy i oliwkowy.
kakaowy mi się znudził a oliwkę właśnie skończyłam, masz rację są niezłe chciałam wypróbować coś nowego. Obawiam się, że może też jednak nie zadziałać. Mam przesuszone miejsca po isotrexinie , cieżko będzie

alexandra578 też mam nagietkowe [i płyn micelarny Sopot Spa polecam]i dla mnie ok. Mleczko jak mleczko, zmywa makijaż , dla skóry ok. I cena. Dlatego kupuję mleczka Ziaji, bo po co przepłacać.

Edytowane przez milkNhoney
Czas edycji: 2009-05-04 o 19:25
milkNhoney jest offline  
Stary 2009-05-05, 08:52   #2661
saks
Rozeznanie

GG do saks

Cytat:
Acha, byłabym zapomniała. Wycofują mój lekki Bio Balans Za to koza i jogurtowy są na tyle lekkie, że mogę zaryzykować przerzut Zobaczymy jeszcze nawilżający z serii Med. A, i Pani coś wspominała o wprowadzeniu niebawem nowej serii
O nie, Bio Balans! Będę za nim tęksnić, żel do twarzy naprawdę przypadł mi do gustu.
No, chyba, że wprowadzą jakąś super-nowość
saks jest offline  
Stary 2009-05-05, 10:00   #2662
Aleetzya
Zadomowienie

Nie mam pewności, czy wycofują całą serię czy tylko krem matujący...no ale to by było trochę bez sensu... Pytałam o niego, Pani powiedziała, że już go nie będzie. Na pytanie o zamiennik coś wspomniała o nowej serii ale kiedy wejdzie to już nie mówiła...
Jadę z moją mamą w piątek znowu Przejrzałam katalog i wymyśliłam jeszcze mnóstwo rzeczy, które chciałabym mieć

Czy któraś z Was używała szamponów? Jakoś nie do końca mnie przekonują...A szampon do włosów kręconych to już w ogóle chyba tylko w kosmosie jest :|

Następnym razem wypytam dokładnie o nowości
Aleetzya jest offline  
Stary 2009-05-05, 10:05   #2663
milkNhoney
Rozeznanie

Cytat:
Nie mam pewności, czy wycofują całą serię czy tylko krem matujący...no ale to by było trochę bez sensu... Pytałam o niego, Pani powiedziała, że już go nie będzie. Na pytanie o zamiennik coś wspomniała o nowej serii ale kiedy wejdzie to już nie mówiła...
Jadę z moją mamą w piątek znowu Przejrzałam katalog i wymyśliłam jeszcze mnóstwo rzeczy, które chciałabym mieć

Czy któraś z Was używała szamponów? Jakoś nie do końca mnie przekonują...A szampon do włosów kręconych to już w ogóle chyba tylko w kosmosie jest :|

to zostaniesz naszym donosicielem a zastanawiałam się dlaczego nie ma żelu BioBalans na stronie Ziaji i ogólnie też nie widziałam w mojej hurtowni. Nie będę za nim płakać Macie taką manię, że chcecie wypróbować wszystkie produkty Z. ? Mnie to ogarnęło

milkNhoney jest offline  
Stary 2009-05-05, 10:35   #2664
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1

Cytat:

Ja miałam szampon i odżywkę do włosów kręconych ale zupełnie się nie sprawdziły. Słabo nawilżały i w ogóle włosy były jakies takie dziwne, przyklapnięte.
Stary 2009-05-05, 12:02   #2665
alexandra578
Raczkowanie

Ja też używałam z serii Platnica z czarna rzepą jako że mam przetłuszczające się włosy ciut ale żadnej rewelacji nie było.
Stary 2009-05-05, 13:34   #2666
telbuh
Wtajemniczenie

Cytat:
Sopot jest na dzień, bo ma (małe) filtry (nie ma sensu nimi na noc buźki obciążać) - jak stosujesz isotrexin to i tak kładziesz pewnie cięższe filtry na dzień, więc uważam, że na noc lepsze jest avocado. Mam oba i w sumie Sopot leży nieużywany (na dzień filtr 50 Lirene), a avocado kładę często na noc i jestem bardzo zadowolona - rzeczywiście koi skórę po kwasach
telbuh jest offline  
Stary 2009-05-05, 13:47   #2667
milkNhoney
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Sopot jest na dzień, bo ma (małe) filtry (nie ma sensu nimi na noc buźki obciążać) - jak stosujesz isotrexin to i tak kładziesz pewnie cięższe filtry na dzień, więc uważam, że na noc lepsze jest avocado. Mam oba i w sumie Sopot leży nieużywany (na dzień filtr 50 Lirene), a avocado kładę często na noc i jestem bardzo zadowolona - rzeczywiście koi skórę po kwasach
dziękuję za odpowiedź.

milkNhoney jest offline  
Stary 2009-05-05, 15:06   #2668
201608040942
Konto usunięte

Dziewczyny slabo sie tutaj udzielam, ale podczytuje was. No i dzieki wam dowiedzialam sie ze Ziaja wypuscila nowe kremy i mydla pod prysznic z serii Blubel.
Napisalam do Ziaji z prosba o probke kremu i mydla o zapachu brzoskwini. podzieilam sie moimi spostrzezeniami i spytalam czy maja w planach wyprodukawanie mydal w kostce.
Niestety o kastkach mozemy zapomniec, a probek serii Blubel nie produkuja. Ehhh a ja tak chcialam przetestowac czy ten krem mi krzywdy nie zrobi. Ma duza pojemnosc ,a ja lubie takie kremy do wszystkiego, wiec pomyslalam ze kupie jak w czerwcu pojade do Pl, ale jest jedno ale... Masla Ziaja mnie podraznily, wiec jak sie domyslacie wolalabym przetestowac zanim zakupie. Zmienilam calkiem moja pielegnacje, wrocilam do tezy mniej znaczy wiecej i nareszcie nie mam problemow ze skora ciala, a i moja naczynkowa cera baaaardzo sie poprawila.
Dziewczyny , zadna z was nie upolowala probek tych kremow i mydel Blubel?
A moze jakas zyczliwa duszyczka ktora lubi brzoskwinie w kosmetykach i posiada te kosmetyki zrobilaby mi probeczke? oczywiscie odwdziecze sie
201608040942 jest offline  
Stary 2009-05-05, 15:47   #2669
fuksjaa
Zakorzenienie

MonikaPogrzeba, a czego używasz do twarzy teraz jeżeli można wiedzieć?

fuksjaa jest offline  
Stary 2009-05-05, 16:59   #2670
201707171013
Konto usunięte

Cytat:
kakaowy mi się znudził a oliwkę właśnie skończyłam, masz rację są niezłe chciałam wypróbować coś nowego. Obawiam się, że może też jednak nie zadziałać. Mam przesuszone miejsca po isotrexinie , cieżko będzie
Ja go używałam przy Effaclar K i słabo sobie radził, przy Skinorenie wcale, więc rzeczywiście może być ciężko.
201707171013 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości