Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-01, 20:24   #2881
dziewczynka87
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Seria Sopot Spa jest chyba dla troche straszych kobiet? tzn ok.30 roku zycia, czy dla nastolatek też się nadaje?
Dołączam sie do pytania (ja nie nastolatka już co prawda, ale..)
dziewczynka87 jest offline  
Stary 2009-06-01, 22:12   #2882
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to i tak mają go wycofać

A ja wyznaję zasadę "mniej wiesz, lepiej śpisz" i używam beztrosko wszystkich kosmetyków Ziai
ja to mam refleks... :/ ale zasadę masz bardzo mądrą
Stary 2009-06-02, 03:02   #2883
Candy Supcio
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Dołączam sie do pytania (ja nie nastolatka już co prawda, ale..)
Ja nie ma jeszcze lat 3o i uzywam-malo tego bardzo sobie chwale te serie
Mam kremik nawilzajacy Sopot Spa-naprawde swietny kosmetyk,chyba bardziej do suchej skory,choc ja mam mieszana i nie narzekam.Troszke sie buzka po nim swiecie,jest mega odzywczy,ale nie lepi sie.Ja stosuje pod makijaz,a w ciagu dnia uzywa bibulek matujacych,bez nich sie nie obedzie.
Krem pod oczy z tej serii tez bardzo fajny-jest bardzo delikatny,ale dobrze nawilza.W sumie jak mi sie skonczy nie kupie ponownie,bo zauwazylam,ze moge go zastapic kremem nawilzajacym z tej serii-nie szczypie i nie podraznia oczu.
Candy Supcio jest offline  
Stary 2009-06-02, 14:33   #2884
Yovitka21
Zakorzenienie

GG do Yovitka21

dziewczyny mam takie pytanie bo chciałabym kupic Ziaje Pro... no i wiem ze mozna kupic przez net ale moze moglabym tak normalnie... znalazłam taka apteke http://www.solidna-apteka.pl/... sprzedaja wysyłkowo Ziaje Pro a czy wobec tego normalnie tez mozna u nich kupic te kosmetyki? jak sadzicie

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png

"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer

Yovitka21 jest offline  
Stary 2009-06-02, 15:18   #2885
Eirenn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam takie pytanie bo chciałabym kupic Ziaje Pro... no i wiem ze mozna kupic przez net ale moze moglabym tak normalnie... znalazłam taka apteke http://www.solidna-apteka.pl/... sprzedaja wysyłkowo Ziaje Pro a czy wobec tego normalnie tez mozna u nich kupic te kosmetyki? jak sadzicie
Ja kupowałam na ich koncie na Allegro. Szybka wysyłka, gratisowe próbki, fajne ceny - polecam. Wydaje mi się, że możesz zapytać, czy jest możliwość odbioru osobistego - napisz do nich maila

Potwierdzam Wasze opinie - krem masło kakaowe lekka formuła jest genialny. Skończył mi się ten klasyczny i uzupełniłam zapas właśnie tym. Ale ten tłusty też chyba dokupię - jest idealny do stosowania miejscowo na suche łokcie, łydki, ramiona.

Eirenn jest offline  
Stary 2009-06-03, 12:00   #2886
fuksjaa
Zakorzenienie

Po przeczytaniu kilkunastu artykułów dot. składów, pielęgnacji , składnikach kancerogennych i szkodliwych doszłam do wniosku, że rezygnuję, przynajmniej częściowo z kosmetyków Ziai na rzecz naturalnej pielęgnacji. Wydaje mi się, że to te wszystkie parabeny i konserwanty uwrażliwiły mi skórę, zwłaszcza na twarzy.
Jednak kilka kosmetyków u mnie zostanie - dwufazowy płyn do demakijażu, od czasu do czasu jakieś masło, może spróbuję też płynu micelarnego SopotSPA i masła/żelu z tej serii. Z resztą muszę się pożegnać.

fuksjaa jest offline  
Stary 2009-06-03, 12:13   #2887
ultrafiolet88
Zakorzenienie

nie ma naturalnych kosmetykow, chyba ze te ktore sie robi samemu...
a ja nadal uzywam plynu do demakijazu ale tego nawilzajacego i jest super. nie ma tej tlustosci co dwufaza chociaz ja tez bardzo lubie. no ale ten jest git

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2009-06-03 o 12:15
ultrafiolet88 jest offline  
Stary 2009-06-04, 23:30   #2888
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

A ja muszę pochwalić emulsję 5% Masło Kakaowe - jest o wiele lżejsza od balsamu i szybciutko się wchłania. Pachnie kusząco.

Dorwałam dziś oliwkę Rebuild w zestawie z koncetratem wyszczuplającym - oliwka ma delikatny zapach, leciutko czuć anyżek, ale to niewiele, masło jest o wiele mocniejsze w tym względzie. Bańka chińska ładnie się na tej oliwce prowadziła, resztki szybciutko się wchłonęły, o wiele szybciej niż w tej pomarańczowej Lipocell. Polecam jako niezbędnik w walce ze skórką pomarańczową

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-06-05, 10:27   #2889
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A ja muszę pochwalić emulsję 5% Masło Kakaowe - jest o wiele lżejsza od balsamu i szybciutko się wchłania. Pachnie kusząco.

Dorwałam dziś oliwkę Rebuild w zestawie z koncetratem wyszczuplającym - oliwka ma delikatny zapach, leciutko czuć anyżek, ale to niewiele, masło jest o wiele mocniejsze w tym względzie. Bańka chińska ładnie się na tej oliwce prowadziła, resztki szybciutko się wchłonęły, o wiele szybciej niż w tej pomarańczowej Lipocell. Polecam jako niezbędnik w walce ze skórką pomarańczową
Ja też zakupiłam tą oliwkę z żelem gratis tylko dlatego, że był gratis i to była ostatnia sztuka bo niestety oliwka poczeka chyba do zimy, kiedy zużyję swoje zapasy ale zapach faktycznie delikatny w porównaniu do masła, tylko denerwuje mnie to, że mimo wszystko to oliwka i trzeba robić dłuuuugo masaż...U mnie kiepsko z cierpliwością
akisia jest offline  
Stary 2009-06-09, 21:14   #2890
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Używała któraś kremów Blubel? Jak nawilżają? Dałyby radę porządnie nawilżyć po basenie?
Stary 2009-06-10, 02:52   #2891
Candy Supcio
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Używała któraś kremów Blubel? Jak nawilżają? Dałyby radę porządnie nawilżyć po basenie?
Podlaczam sie do pytania
Stary 2009-06-10, 08:05   #2892
Hosenka*
Moderator KWC

Tez kupiłam zestaw oliwka rebuild+żel (czy coś ) - za niecałe 14 zł.
Z oliwki jestem zadowolona, pachnie delikatnie, nie tak intensywnie jak masło. Rozczarowała mnie jej konsystencja - myślałam, że bedzie bardziej "gęsta", tłusta, ao na leci z dozownika jak woda ... Szybko sie wchłania, przez co musze jej dużo nakładać. Skóra jest gładka dobrze nawilzona. Powoli widze efekty w postaci "ubitych" ud Działania na cellulit jeszcze nie zoabserwowałam.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2009-06-10, 09:09   #2893
akisia
Zakorzenienie

Hosenko, a wykonujesz przy niej jakiś intensywny masaż np jakimś urządzeniem, czy tylko rękami? Jak długo?
akisia jest offline  
Stary 2009-06-10, 09:41   #2894
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Hosenko, a wykonujesz przy niej jakiś intensywny masaż np jakimś urządzeniem, czy tylko rękami? Jak długo?
Ręcami Masuję do wchłoniecia, czasem nakładam drugą warstwę. Mam 2 masażery, ale jeszcze ich nie uzywałam do masażu z oliwką.
W sobote i niedziele użyłam jej rano i wieczorem, a w pozostałe dni tylko wieczorem (nie mam możliwości w tygodniu rano - i tak wstaje przed 6, wcześniej już nie dam rady), jeden dzień opuściłam .

Oliwki użyłam więc 6 razy, więc jeszcze wszystko przede mną

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2009-06-10, 09:49   #2895
akisia
Zakorzenienie

I tak podziwiam, że Ci się chce u mnie jak się zaczyna sesja wszystko idzie w odstawkę :/ daj znać po dłuższym stosowaniu, jak się sprawdza, ja postaram się wykończyć ledwo co zaczęte Slim Extreme 3D, a jak oliwka będzie dobra to zużywam ją w następnej kolejności
akisia jest offline  
Stary 2009-06-10, 10:20   #2896
Hosenka*
Moderator KWC

Mi tez sie nie chce Zanim jej użyłam przeleżała w koszyku z kosmetykami kilka dni. Przychodze z pracy ok 15.30, często jeszcze cos na miescie mam do załatwienia (więc i ok 17 czasem jestem), wieczorem TŻ, wiec tego czasu na smarowania i cwieczenia malutko, ale staram sie jakoś wygospodarować (tzn narazie od kilku dni )

Zaniedbałam sie ostatnio "trochę". W trakcie studiów regularnie uzywałam serum Eveline (antycellulitowegio i przeciw rozstępom), przeważnie 2 razy dziennie i niemal całkiem znikneły rozstępy i cellulit.
Potem przestatałam, do tego doszło moje przytycie (5 kg w ciągu 4 miesięcy ). Wkońcu wziełam sie za siebie - smaruje sie, ćwiczę, mniej jem (jak kiedyś) i czuję sie ciut lżej. Znając siebie zapał szybko mi przejdzie

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2009-06-10, 10:35   #2897
akisia
Zakorzenienie

Ja się tłumaczę, że przy 2 kierunkach sesja cięższa niż normalnie, ale powiedzmy sobie szczerze, dla chcącego nic trudnego, a ja po prostu mam lenia! Opamiętałam się tydzień temu- waże 5 kg więcej niż w zeszłe lato! Większość ubrań jest na mnie strasznie opięta, źle się czuję- mam doła przez to, i zamiast się odchudzać jem! Wczoraj na myśl, że będę musiała załozyć coś krótkiego, co pokaże moje uda ,załamałam się ^^
Teraz przeglądam ciągle KWC z antycellulitami i dietetyczkę, obiecuję sobie, że od jutra dieta, smarowanie i ćwiczenia- mam nadzieję, że widok mojej szafy z ciuchami, których w większości nie zalożę, jeśli nie schudnę, zmotywuje mnie wystarczająco
akisia jest offline  
Stary 2009-06-10, 10:42   #2898
Hosenka*
Moderator KWC

Piszesz, że "od jutra" - a czemu nie od dziś?? Takie "od jutra" zwykle nie działa Najlepiej wziąć sie z chwilą kiedy o tym pomyśłisz/powiesz/napiszesz.

Pól godzinki zawsze mozna wygospodarować, a ze swiadomoscią, ze zadbałaś o siebie lepiej będzie Cis ie uczyło no i podczas tego dbania odpoczniesz chwilke od nauki

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2009-06-10, 11:05   #2899
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Piszesz, że "od jutra" - a czemu nie od dziś?? Takie "od jutra" zwykle nie działa Najlepiej wziąć sie z chwilą kiedy o tym pomyśłisz/powiesz/napiszesz.

Pól godzinki zawsze mozna wygospodarować, a ze swiadomoscią, ze zadbałaś o siebie lepiej będzie Cis ie uczyło no i podczas tego dbania odpoczniesz chwilke od nauki
Hosenko, rozgryzłaś mnie
U mnie w domu funkcjonuje jeszcze powiedzenie "od poniedziałku", z czego śmieje się mój tata i zawsze pyta: "KTÓREGO poniedziałku?" lol
Ale masz rację. Jak nie dziś, to nigdy, bo zawsze znajdę jakąś wymówkę
akisia jest offline  
Stary 2009-06-10, 13:21   #2900
Lulu Mortese
Zadomowienie

A gdzie to kupiłyście te zestawy Ziaji Oliwka+Żel??Rossmann,Natu ra,Superpharm,inne sklepy?
Lulu Mortese jest offline  
Stary 2009-06-10, 13:46   #2901
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lulu Mortese Pokaż wiadomość
A gdzie to kupiłyście te zestawy Ziaji Oliwka+Żel??Rossmann,Natu ra,Superpharm,inne sklepy?
Ja w drogerii Firlit w Krk. Niestety, w żadnym R. ani N. nie spotkałam tego zesawu, w ogóle nigdzie więcej już go nie widziałam :/
akisia jest offline  
Stary 2009-06-10, 13:51   #2902
Hosenka*
Moderator KWC

Ja kupiłam w prywatnej drogerii.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2009-06-11, 10:31   #2903
madeleine91
Zadomowienie

Szukałam na kwc jakiegoś balsamu brązującego i natknęłam się na taki:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29843
'Edycja limitowana - lato 2009.'

czy ktoś już go gdzieś widział? w jakim sklepie?
muszę się na niego skusić jak się pojawi^^
madeleine91 jest offline  
Stary 2009-06-11, 10:35   #2904
milkNhoney
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez madeleine91 Pokaż wiadomość
Szukałam na kwc jakiegoś balsamu brązującego i natknęłam się na taki:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29843
'Edycja limitowana - lato 2009.'

czy ktoś już go gdzieś widział? w jakim sklepie?
muszę się na niego skusić jak się pojawi^^
ten balsam nie jest brązujacy tylko rozświetlający.

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline  
Stary 2009-06-11, 14:04   #2905
braworka
Zakorzenienie

teraz w promocji w naturze sa mydła pod prysznic BLUBEL,
ktos już używał, pachną zachęcająco kremów nie widziałam jeszcze.
braworka jest offline  
Stary 2009-06-17, 14:30   #2906
milkNhoney
Rozeznanie

jak na prawdziwą Ziajomaniaczkę przystało zakupiłam balsam rozświetlający taak radocha była ogromna jak zobaczyłam żółte opakowanie w gwiazdeczki. Opadła po 1 zastosowaniu niestety Zapach kojarzy mi się z Ziają Sopot brązującą, trochę mnie męczy ale szybko ulatnia. Nie zostawia poświaty na którą liczyłama może zamało daję balsamu[?] Ma małe drobinki, które widać jak się czlowiek wgapia w skórę Skóra po użyciu jest gładziutka!!- to mi się najbardziej podoba.Baaaardzo miła w dotyku!! Mam jasną karnację może dlatego efekt jest marny? Niedugo się przybrązowię to zobaczę jak wtedy zadziała. I na opakowaniu nie jest napisane, że to limitowanka. Czy ktoś ma prównanie do Dove rozświetlającego? Szukam fajnego rozświetlacza na brązowe ciało latem, ale żeby był widoczny efekt aha i zapłaciłam 11,50.

dałam większą ilość i drobinki fajnie i subtelnie połyskują na ciele

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

Edytowane przez milkNhoney
Czas edycji: 2009-06-17 o 14:36
milkNhoney jest offline  
Stary 2009-06-18, 00:42   #2907
Candy Supcio
Zadomowienie

Ja jestem ciekawa czy ktos juz uzywal Sopot Spa-zel pod prysznic,peeling do ciala i maselko??????????
Stary 2009-06-18, 07:56   #2908
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
jak na prawdziwą Ziajomaniaczkę przystało zakupiłam balsam rozświetlający taak radocha była ogromna jak zobaczyłam żółte opakowanie w gwiazdeczki. Opadła po 1 zastosowaniu niestety Zapach kojarzy mi się z Ziają Sopot brązującą, trochę mnie męczy ale szybko ulatnia. Nie zostawia poświaty na którą liczyłama może zamało daję balsamu[?] Ma małe drobinki, które widać jak się czlowiek wgapia w skórę Skóra po użyciu jest gładziutka!!- to mi się najbardziej podoba.Baaaardzo miła w dotyku!! Mam jasną karnację może dlatego efekt jest marny? Niedugo się przybrązowię to zobaczę jak wtedy zadziała. I na opakowaniu nie jest napisane, że to limitowanka. Czy ktoś ma prównanie do Dove rozświetlającego? Szukam fajnego rozświetlacza na brązowe ciało latem, ale żeby był widoczny efekt aha i zapłaciłam 11,50.

U siebie widziałam za 7 zł

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2009-06-18, 08:55   #2909
nxxy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość

Posiadam balsam Dove i skóra jest mięciutka, drobinki są dosrzegalne, aczkolwiek tak idealnie średnie, że nie jest ich za dużo, ani za mało. Jednakże balsamu nie lubię, bo dla mnie za słabo nawilża.

A za ziają nie przepadam, jakoś nie chce mi się wierzyć, że krem za 4 złote przyniesie mi jakieś korzyści, a w dodatku nic nie spusje (mam wrażliwą cerę i jak raz pokuszę się takim kosmetykom, muszę wydawać 5 razy więcej pieniędzy na stan skóry, który miałam przed tem). Miałam dwufazowy płyn do demakijażu i strasznie podrażnioną skórę po nim, a w dodatku dostałam uczulenia. Krem do rąk kokosowy tak jak i balsam do ust z tej serii miał na dłuższą metę męczący zapach jak również był bardzo mało wydajny, a po oliwkowym kremie do twarzy mimo nałożenia na twarz cieniutenkiej warstwy, musiałam zmywać żelem dwukrotnie, bo tak się świeciłam. Także moje przygoda z ziają się chyba skończyła, mówię chyba, bo kusi mnie czekoladowy krem do twarzy, ale znając mnie znów będę pokutować opuszczenie moich dobrych, sprawdzonych kosmetyków.

Edytowane przez nxxy
Czas edycji: 2009-06-18 o 08:58
nxxy jest offline  
Stary 2009-06-18, 12:45   #2910
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
U siebie widziałam za 7 zł
w jakiejś sieciówce? ja nie mogę nigdzie u siebie znaleźć
Maqua jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości