Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-18, 13:09   #2911
milkNhoney
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
U siebie widziałam za 7 zł
bardzo fajna cena Ja kupiłam w drogerii w której zwykłe te małe kremy Ziaji były po 7-9zł Miałam się pokusić na jakiś, ale moja mania oszczędzania jednak się odezwała w porę Przejdę się niedługo chyba do hurtowni. Mam krem oliwkowy taki zwykły i jest dla mnie zbyt treściwy i tępy. Na miejscowe przesuszenia ok. Wykończę go do dłoni na noc, paznokci, łokci etc Błyszczy i jest taki cięężki. Czy Oliwkowy+ UV ma inną konsystencję?
Na lato planuję skompletować serię Spa ,niech tylko dorwę

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline  
Stary 2009-06-18, 15:09   #2912
Shazney
Zakorzenienie

Czy ktoś już może używał nowych produktów z serii Sopot SPA? Chodzi o żel pod prysznic, masło i peeling . Jak zapach i właściwości?

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2009-06-18 o 15:09 Powód: Dopisek :)
Shazney jest offline  
Stary 2009-06-18, 16:23   #2913
pepitka
Raczkowanie

Ja też, czekam i czekam, i czekam... A tu Sopot Spa ani widu, ani słychu.
pepitka jest offline  
Stary 2009-06-18, 21:07   #2914
Fuzukatsu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
Czy Oliwkowy+ UV ma inną konsystencję?
A tego z UV nie wycofali? Pamiętam jak chodziłam za nim przez całą zimę ale nigdzie nie było. I zrezygnowałam z dalszych poszukiwań.
Fuzukatsu jest offline  
Stary 2009-06-18, 21:18   #2915
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

powtórzę pytanie

czy wie ktoś jak nawilżają blubelkowe kremy? który ziajowy balsam robi to najlepiej?
Stary 2009-06-18, 22:06   #2916
VooDooDoll
Raczkowanie

miałam tylko próbeczkę blubelkowego kremu, tego fioletowego, pachnie obłędnie, ale nawilżanie raczej średnie. Taki lekki balsamik, nic treściwego, nie dla suchej skóry na pewno. U mnie sprawdzają sie najlepiej masła, ale dobrze nawilża też emulsja masło kakaowe.
VooDooDoll jest offline  
Stary 2009-06-18, 22:32   #2917
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

dzięki a próbkę gdzieś dostałaś czy przysłali Ci z Ziai? btw muszę w końcu zamówić te próbki!
Stary 2009-06-18, 23:11   #2918
VooDooDoll
Raczkowanie

dostałam próbeczkę w sklepie patronackim, maleńkiej drogerii na placu.
VooDooDoll jest offline  
Stary 2009-06-18, 23:19   #2919
ultrafiolet88
Zakorzenienie

a ja mam takie pytanie, ten kakaowy balsamik do opalania w sprayu co to niby przyspiesza opalanie to dziala? nie pamietam zebym w zyciu kiedys sobie opalila nogi, a mam bardzo biale i pomyslalam, ze moze jakby sie tym nasmarowac i wskoczyc do solary to by cos dalo? ble ble solarka ale te nogi
uzywala Ktoras z Szanownych Wizazanek pod tym kątem? dziala?

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline  
Stary 2009-06-19, 00:39   #2920
Candy Supcio
Zadomowienie

Ja uzywalam,ale nie zauwazylam,zeby jakos specjalnie przyspieszal opalanie.Opalalam sie stopniowo i sie opalilam,ale czy ten spray mi jakos pomogl w tym-nie sadze.Mimo wszystko to bardzo fajny kosmetyk i stosuje go przes opalaniem,poniewaz zapobiega wysuszniu skory,delikatnie ja natluszcza i ma fajny,kakaowy zapach.Jesli masz faktycznie nogi blade po prostu zacznij je opalac stopniowo-kilka seansow w solarium i napewno zobaczysz roznice
Candy Supcio jest offline  
Stary 2009-06-19, 01:06   #2921
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie, ten kakaowy balsamik do opalania w sprayu co to niby przyspiesza opalanie to dziala? nie pamietam zebym w zyciu kiedys sobie opalila nogi, a mam bardzo biale i pomyslalam, ze moze jakby sie tym nasmarowac i wskoczyc do solary to by cos dalo? ble ble solarka ale te nogi
A może zastosuj na nogi samoopalacz albo balsam brązujący? Ja za czasów mojej głupoty (mam cerę naczynkową) bywałam na solarium i powiem Ci, ze stosowałam profesjonalne kosmetyki solaryjne do trudno opalających się części ciała (w tym nóg ) i niestety, nogi zawsze były gorzej opalone od reszty
akisia jest offline  
Stary 2009-06-19, 08:51   #2922
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1

Cytat:
Na mnie działał a również mam bardzo jasna karnację i nogi opalają sie bardzo trudno. Olejek jest bardzo fajny, ślicznie pachnie, dobrze nawilża i wspomaga opalanie. Ja polecam!! Nie wiem jak będzie sie sprawdzal w solarium. Lepiej sobie daruj to solarium, szkoda skóry.
Stary 2009-06-19, 13:24   #2923
milkNhoney
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
A tego z UV nie wycofali? Pamiętam jak chodziłam za nim przez całą zimę ale nigdzie nie było. I zrezygnowałam z dalszych poszukiwań.
ponawiam pytanie czy nie jest wycofany krem oliwkowy z UV? Też szukałam ostatnio[no tylko w 2 sklepach, ale były inne kremy a tego nie].
Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
powtórzę pytanie

czy wie ktoś jak nawilżają blubelkowe kremy? który ziajowy balsam robi to najlepiej?
wydawało mi się, że pisalam już o blubelkach zapachy świetne. Miałam probki a kupiłam żurawinowy i teraz grucha się szykuje. fajnie nawilżają skórę normalną. Zastosowałam nawet 1raz na twarz z ciekawości i braku lakubyło ok. Jednak nie polecam do regularnego stosowania na twarz
Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
dzięki a próbkę gdzieś dostałaś czy przysłali Ci z Ziai? btw muszę w końcu zamówić te próbki!
pytaj w aptece zaopatrzonej w Ziaję

Cytat:
polecam przyspieszacz Dax Byłam z godzinę na słońcu i ładnie złapało mi nogi słoneczko. Tylko przeczytaj etykietę. Jest napisane, żeby posmarować się też filtrem.
Na spray sama się czaję, ale seria kakaowa jest super po opalaniu! Sprawia, że opalenizna ma piękny brązowy odcień. I ten zapach mmm...

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

Edytowane przez milkNhoney
Czas edycji: 2009-06-19 o 13:26
milkNhoney jest offline  
Stary 2009-06-19, 19:34   #2924
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

tylko gdzie taką aptekę znaleźć może jak będę na wakacjach to trafię na jakiś porządnie zaopatrzony sklep?
Stary 2009-06-20, 19:49   #2925
podusia
Rozeznanie

Odkąd pamiętam zawsze kosmetyki Ziaja lubiłam. Zaczęłam od toników i kremów oraz odżywek jak jeszcze stara wersje opakowań miały. Dzisiaj bardzo chetnie uzywam toników, płyn micelarny jest swietny. Chciałam zapytać czy mogłybyście mi polecic żel do mycia twarzy ziaji, bo akurat z tych miałam tylko oliwkowy i myślę nad jakims innym, mam cerę w sumie ni to sucha ni tłusta. Może być jakiś 2w1. I kremik nawilżający który nie zapcha cery skłonnej do zapychania.Bardzo lubię kasztanowy żel do nóg, żel pod prysznic masło kakaowe, naprawde świetne produkty

podusia jest offline  
Stary 2009-06-20, 20:00   #2926
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

nie, tylko poprawia kolor u mnie juz po 2 tygodniach stosowania skora byla taka promienna

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

a ja kocham balsamy, mała, mleczko ziaji. cudnie nawilżają i pachną.
jp91 jest offline  
Stary 2009-06-20, 20:41   #2927
martusia810
Raczkowanie

Ja używam płynu miceralnego, przekonałam się do niego po jakimś czasie i uważam, że jest dobry, choć jest to mój pierwszy pł. mic. i nie mam porównania z innymi. Jego wielką zaletą jest cena a w dobie kryzysu umiejętność oszczędzania jest przeogromną zaletą ( której ja nie posiadam, a której się dopiero uczę).
martusia810 jest offline  
Stary 2009-06-20, 22:21   #2928
Candy Supcio
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Odkąd pamiętam zawsze kosmetyki Ziaja lubiłam. Zaczęłam od toników i kremów oraz odżywek jak jeszcze stara wersje opakowań miały. Dzisiaj bardzo chetnie uzywam toników, płyn micelarny jest swietny. Chciałam zapytać czy mogłybyście mi polecic żel do mycia twarzy ziaji, bo akurat z tych miałam tylko oliwkowy i myślę nad jakims innym, mam cerę w sumie ni to sucha ni tłusta. Może być jakiś 2w1. I kremik nawilżający który nie zapcha cery skłonnej do zapychania.Bardzo lubię kasztanowy żel do nóg, żel pod prysznic masło kakaowe, naprawde świetne produkty
Ja moge Ci polecic kremik Ziaji-Sopot Spa w niebieskim opakowaniu.Jest cuuuudowny!!!!Przede wszystkim swietnie nawilza.Fakt,jesli lubisz matowa skore to niestety,ale ten krem pozostawia na skorze delikatna powloke.Napewno nie jest takim tluscioszkiem jak Oliwkowy lub Kakaowy,ale nie wchlania sie zupelnie do matu.Ja mam cere mieszana,skonna do przesuszenia i dla mnie ten kremik sprawdza sie w 100%.Stosuje codzinnie pod makijaz,oczywiscie pomagam sobie pozniej bibulkami,ale sam krem polecam z czystym sumieniem.Nie zauwazylam,zeby zapychal,nic z tych rzeczy.Dodatkowy plus-sliczny,delikatny zapach i ten blekitny kolorek-no cudo po prostu.Moj faworyt Tutaj dalje linka do KWC z tym kremikiem:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25778
Stary 2009-06-20, 22:55   #2929
podusia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ja moge Ci polecic kremik Ziaji-Sopot Spa w niebieskim opakowaniu.Jest cuuuudowny!!!!Przede wszystkim swietnie nawilza.Fakt,jesli lubisz matowa skore to niestety,ale ten krem pozostawia na skorze delikatna powloke.Napewno nie jest takim tluscioszkiem jak Oliwkowy lub Kakaowy,ale nie wchlania sie zupelnie do matu.Ja mam cere mieszana,skonna do przesuszenia i dla mnie ten kremik sprawdza sie w 100%.Stosuje codzinnie pod makijaz,oczywiscie pomagam sobie pozniej bibulkami,ale sam krem polecam z czystym sumieniem.Nie zauwazylam,zeby zapychal,nic z tych rzeczy.Dodatkowy plus-sliczny,delikatny zapach i ten blekitny kolorek-no cudo po prostu.Moj faworyt Tutaj dalje linka do KWC z tym kremikiem:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25778
Dziękuję ci bardzo jutro przejrze KWC dokładnie jeśli chodzi o Ziaje

podusia jest offline  
Stary 2009-06-20, 23:44   #2930
Candy Supcio
Zadomowienie

Prosze bardzo
Stary 2009-06-21, 20:08   #2931
renekmgb
Raczkowanie

Witam!
Chciałam polecić z Ziaji mydło pod prysznyc poziomka z żurawiną Jest świetny! Kupiłam wczoraj w Rossmannie za ok. 4zł. Zakochałam się w nim od pierwszego powąchania
Ogólnie bardzo lubię kosmetyki z Ziaji a szczególnie krem oliwkowy, tonik aloesowy, mleczko nagietkowe, mydło pod prysznic oliwkowe i teraz ulubiony żel poziomkowy Właśnie wczoraj dopiero zauważyłam u mnie w Rossmannie nowe żele blubel owocowe, bardzo ładnie pachną i chyba zrobię zapasy żeby nie zabrakło też dla mnie
renekmgb jest offline  
Stary 2009-06-21, 22:32   #2932
Candy Supcio
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez renekmgb Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałam polecić z Ziaji mydło pod prysznyc poziomka z żurawiną Jest świetny! Kupiłam wczoraj w Rossmannie za ok. 4zł. Zakochałam się w nim od pierwszego powąchania
Ogólnie bardzo lubię kosmetyki z Ziaji a szczególnie krem oliwkowy, tonik aloesowy, mleczko nagietkowe, mydło pod prysznic oliwkowe i teraz ulubiony żel poziomkowy Właśnie wczoraj dopiero zauważyłam u mnie w Rossmannie nowe żele blubel owocowe, bardzo ładnie pachną i chyba zrobię zapasy żeby nie zabrakło też dla mnie

Czy faktycznie pachnie poziomka???
Stary 2009-06-22, 13:51   #2933
renekmgb
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Czy faktycznie pachnie poziomka???
Tak, bardziej wyczuwam w nim poziomkę niż żurawinę Zapach jest śliczny
renekmgb jest offline  
Stary 2009-06-22, 18:53   #2934
Aleetzya
Zadomowienie

Fajne te zapaszki, ja ich używam do rąk, przelałam je tylko do buteleczki z dozownikiem i już nie kupuję mydła
Aleetzya jest offline  
Stary 2009-06-22, 19:27   #2935
Reijel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez renekmgb Pokaż wiadomość
Tak, bardziej wyczuwam w nim poziomkę niż żurawinę Zapach jest śliczny
Popieram, choć mnie najbardziej spodobał się fioletowy.
Reijel jest offline  
Stary 2009-06-23, 13:15   #2936
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1

Huraa!!! Nareszcie na moją wiochę zawitał balsam rozświetlający! Juz nie mogę sie doczekać kiedy go użyje. Zapach ma ładny. Kupiłam sobie jeszcze oliwkę do masażu, tą łososiową ( tz kolor butelki). Uzywa jej któraś z Was? Jak sie sprawuję?
Stary 2009-06-23, 15:25   #2937
ultrafiolet88
Zakorzenienie

myslalam zeby na solarke isc z twarzą szczelnie przykrytą i wysmarowaną filtrem co by sie nie starzec:P
balsamik opalający wiem wiem tylko ze u mnie to zawsze jakos krzywo schodzi i po drugim dniu wygladam koniec konców jak brudasa nie mam cierpliwosci i czasu ciagle sie zmywać i dosmarowywac:P
kupie sobie jak tak chwalicie to kakałko, powystawiam nogi na slonko, moze cos ruszy a jak nie to trudno juz sie przyzwyczailam.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

przy okazji pozdrawiam wszystkie białonogie

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline  
Stary 2009-06-23, 15:41   #2938
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
I kremik nawilżający który nie zapcha cery skłonnej do zapychania.
Masło kakaowe lekka formuła.
Stary 2009-06-23, 16:26   #2939
Reijel
Wtajemniczenie

Łodzianki, wieści z Centrala (czy też Centralu?):

- Jest już masło do ciała i mydło w płynie Sopot Spa
- Są również kremy i żele Blubel, przy zakupie dwóch produktów z tej serii - błyszczyk gratis. Przy okazji sprawdziłam składy - wszystkie kremy zawierają kontrowersyjny poliacrylamide.
- Nowość: szampon i odżywka w jednym Sopot Sun, zielony błyszczyk Blubel gratis.
- Dostępna jest również cała seria kakaowa, w tym spray i emulsja.

Kusi mnie Spa...
Reijel jest offline  
Stary 2009-06-23, 17:37   #2940
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Łodzianki, wieści z Centrala (czy też Centralu?):

- Jest już masło do ciała i mydło w płynie Sopot Spa
- Są również kremy i żele Blubel, przy zakupie dwóch produktów z tej serii - błyszczyk gratis. Przy okazji sprawdziłam składy - wszystkie kremy zawierają kontrowersyjny poliacrylamide.
- Nowość: szampon i odżywka w jednym Sopot Sun, zielony błyszczyk Blubel gratis.
- Dostępna jest również cała seria kakaowa, w tym spray i emulsja.

Kusi mnie Spa...
Ooooo, dziękuję za informacje, mnie też kusi seria sopot spa, zwłaszcza jeśli pachnie tak samo jak krem z tej serii Pamiętasz może jakie są ceny masełka i mydła?

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości