Metamorfoza mojego faceta - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-26, 18:45   #31
Ala...
Raczkowanie

Dot.: Metamorfoza mojego faceta

Sądzę, że chodzi o coś takiego:
http://reparent.blog.uvm.edu/images/beckham-david.jpg

albo tu:

http://www.guzel-resimler.org/data/m...ham_Fotosu.jpg

Nie wiem kto oprócz Bechama kiedyś tak się czesał...
Tylko całe włosy związane, chociaż tak też jest fajnie. Taka elficka fryzurka. Tylko nie wiem czy twoje włosy przez swoją długość nie będą za ciężkie na takiego wysokiego kitka.
Ala... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 19:24   #32
Ala...
Raczkowanie

Albo Johnny:
http://www.triera.net/upload/zabava/...colat_show.jpg

http://dvdteca.folha.com.br/filmes/c.../galeria-1.jpg

Ale on zawsze wyglada bosko

Orlando Bloom też nosił wysoką kitkę:

http://bi.gazeta.pl/im/5/4359/z4359145X.jpg

Nie wspominając już o boskich włosach i uczesaniu Legolasa w jego wydaniu:
http://www.lordoftherings.net/media/...golas_1280.jpg

http://blogs.allocine.fr/blogsdatas/.../legolas16.jpg

Stary 2007-12-26, 19:47   #33
Anheles
Rozeznanie

Johny on jest boski Ten jego kitek jest suuper

Anheles jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 20:09   #34
Shade666
Raczkowanie

Dajcie spokój...:s lina:....
Shade666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 21:16   #35
qathe
Wtajemniczenie

masakra

qathe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 21:27   #36
Paulinka675
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

fiu fiu :d można by z niego zrobić banderasa :P hehe

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 21:47   #37
Rockley
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
fiu fiu :d można by z niego zrobić banderasa :P hehe
Niestety na operacje plastyczne mnie nie stac a i tak bym sie nie zgodzil :P:P:P:P
Rockley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 21:53   #38
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

O boze! Fu! Co wy mu w ogole polecacie? Straszna ochyda taka fryzura u faceta. Dlugie wlosy rozpuszczone sa najlepsze a nie jakies kitki wysoki - to zostawice kobietom bo u facetow to totalna klapa.
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 21:57   #39
Sc-laja
Zakorzenienie

Od razu na początku zaznaczę że styl 'brudnego metalowca' (nie chcę nikogo urazić) wcale mi się nie podoba i jestem bardzo daleko od pojęcia 'metal'.

Po pierwsze, przystojny z Ciebie facet i to bardzo Na zdjęciu z welonem wyglądasz bardzo młodzieńczo, jak je zobaczyłam to od razu wyobraziłam sobie Ciebie w krótszych włosach Piszesz, że trudno Cię nakłonić do ścięcia włosów, a mnie się wydaje że te długie włosy wcale Ci nie pasują. Pewnie nie do końca już pamiętasz jak wyglądałeś w krótszych włosach (a nawet jak pamiętasz, to przecież jak zacząłeś zapuszczać włosy byłeś nastolatkiem, a teraz twoja uroda się zmienia) i zapuściłeś je żeby zmienić jakoś wizerunek czy dopasować się do metalowców.
Ja wyobrażam sobie Ciebie w włosach 5 centymetrowych, lekko zaczesanych i zaroście jak tu: http://bi.gazeta.pl/im/5/4359/z4359145X.jpg
Myślę że jakbyś zdecydował się na ciachanko od razu zmieniłbyś cały swój wizerunek, z młodzieńczego metala na przystojniaka elegancko-luźnego.

Po drugie, co do ciuchów to styl musisz wypracować sobie sam. Poprzeglądaj zdjęcia facetów w necie, pochodź po sklepach (taki cały dzień zakupków) i na pewno sprecyzujesz co Ci się podoba, czego nie założysz. I nie zakładaj z góry od razu że w czymś źle się będziesz czuł, może warto spróbować?
Nie wiem jak bardzo związany jesteś z metalem i nie chcę Cię nakłaniać do odbiegnięcia od tej kultury (stylu?) ale może to czas na zmianę.

Sc-laja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 22:17   #40
Ala...
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
O boze! Fu! Co wy mu w ogole polecacie? Straszna ochyda taka fryzura u faceta. Dlugie wlosy rozpuszczone sa najlepsze a nie jakies kitki wysoki - to zostawice kobietom bo u facetow to totalna klapa.
Ok, zgadzam się z Tobą, że niewielu facetom pasują takie fryzury. Musi być naprwdę przystojny żeby tak się czesać. No ale chłopak na długie, rozpuszczone włosy i chce coś zmienić, ale ich nie ścinać, to co mu mamy zaproponować baleyage? Poza tym twierdzi też, że chc odejść od wizerunku mrocznego metala
Stary 2007-12-26, 22:38   #41
Shade666
Raczkowanie

Jednym z powodów dlaczego on NIE zetnie włosów jest to, że JA mu NIE DAM ich ściąć Bardzo mi przykro drogie panie, ale ja mam kompletny odwal na długie włosy i mnie nie kręcą faceci bez włosów co najmniej za ucho. Nnno-chyba że jakiś taki jest BAAAARDZO BAAARDZO, ale to się rzadko zdarza
KITA GÓRĄ !
Stary 2007-12-26, 22:46   #42
Ala...
Raczkowanie

Mój facet też ma długie włosy tylko, że bardzo ciemno brązowe (prawie czarne) i proste Więc może nic z nimi nie robić tylko wyprostować i użyć jakiejś odżywki żeby się nie puszyły i będzie super
Stary 2007-12-26, 22:48   #43
Noc(nik)
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ala... Pokaż wiadomość
Tfuu, nie o coś takiego mi chodziło . Liczą się jednak chęci. Ulizanym, męskim czesaniom mówimy stanowcze NIE! Mówię natomiast zdecydowane TAK długim włosom u facetów o ile potrafią je zagospodarować! Ważne, aby nie pozostawiać włosów od tak, żeby sobie rosły(tyczy się to kobiet jak i mężczyzn). Uważam również, że naturalna fryzura - od góry do dołu coraz więcej włosów(mam nadzieje, że mnie rozumiecie), po prostu włosy rosnące w prostym ścięciu - nadają się do 1 % ludzkości a jeszcze lepiej większość tego % stanowią kobiety. Ludzie rzadko wyglądają tak dobrze. W końcu przyczyniło to się do powstania zawodu fryzjera

W mojej głowie zrodziło się owe coś i dodatkowo fotka z wątku metamorfozy tego oto pana http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=184518&page=2

Wiem, że nie lubisz EMO(z resztą się nie dziwie)ale ich rzekome fryzurki można jak najbardziej wykorzystywać w różnych stylizacjach i nie trzeba kojarzyć każdej nowoczesnej fryzurki z ostrym cięciem z tą ?subkultury?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kaoru.JPG (36,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.JPG (39,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a 0012.JPG (49,5 KB, 18 załadowań)
Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 22:49   #44
okowoko
Przyczajenie

Od ok dwóch czy trzech lat mój TŻ przechodzi zmianę. Dawniej nie chciał słyszeć o niczym innym niż czarne spodnie, czarny t-shirt, czarnej bluzie i oczywiście glanach (czarnych). Początki były bolesne ale stopniowo zawartośc garderoby się zmieniała. Myślę, że jeśli bardzo drastycznie zmienisz swój wizerunek możesz sie z tym żle czuć i nie akceptować tego. Na początku z czarnych dzinsów przeszliśmy na bojówki w róznych kolorach, jeansów do dziś nie tyka, niestety ciężko znaleść takie co by nie były powycierane, z dziurami czy jakimiś wymysłami wprost dla metro... sztruksy i jeansy w beżowym, khaki kolorze. Nosi t-shirty w prążki w kolorach stonowanych, jednokoplorowe a także z nadrukami(oczywiscie bez nazw zespołów), do tego bluzy w pełnej gamie kolorystycznej (ostatnio zaszalał i sprawił sobie taką oldschoolowym- paski na rękawach , ściągacze i takie tam stylizowana na bluzach z lat 80 adidasa), odpływam gdy nosi swetry ale takie ładnie dopasowane, z butów coś pomiędzy adidasem a eleganckim butem. Pół roku temu zdecydował się na ścięcie włosów, byłam zrozpaczona, pierwszego dnia byłam w szoku (takim na maxa negatywnym i rózne mysli mi po głowie chodzily) ale dziś uważam, że jest przystojniakiem jakich mało. Jestem zachwycona, że tak rozkwitł. Śmiesznie teraz jego kapela wygląda- trzy lata temu wszyscy czarni i włochaci , grind metalowcy a dziś żadnemu nie zostały długie włosy a czerń noszą od święta. Mam nadzieję, że moja opowieść to jakaś wskazówka. Pochodz po sklepach poprzymierzaj, tylko nic na siłę
okowoko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 22:50   #45
Noc(nik)
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shade666 Pokaż wiadomość
Jednym z powodów dlaczego on NIE zetnie włosów jest to, że JA mu NIE DAM ich ściąć Bardzo mi przykro drogie panie, ale ja mam kompletny odwal na długie włosy i mnie nie kręcą faceci bez włosów co najmniej za ucho. Nnno-chyba że jakiś taki jest BAAAARDZO BAAARDZO, ale to się rzadko zdarza
KITA GÓRĄ !
Nawet nie wiesz jak dobrze cię rozumiem
Stary 2007-12-26, 22:59   #46
Sc-laja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shade666 Pokaż wiadomość
KITA GÓRĄ !
Ależ twój facet jest 'BAAAARDZO BAAARDZO', tylko nie widać tego bo skrywa się pod długimi włosami
No ale decyzja należy do was.
Mimo wszystko ja bym je ścięła Może chociaż do ucha (skoro to minimum)

Sc-laja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 23:11   #47
Noc(nik)
Zadomowienie

(Przepraszam, ale nie mogę edytować postów)

Co do garderoby jak pisałam wcześniej - stopniowo próbuj nowych opcji. Sam już wiesz, że metal nie powinien dominować w całym twoim stroju. To bardzo ważne, że do tego dojrzałeś, albo po prostu było tak od początku . Ja widziałabym cię w stylu włóczykija co by nawiązywało to poprzedniego imidżu.

W kolorystyce stawiałabym na:
opcja a) czarny połączony z jakimś innym jaskrawym kolorem - wygląda to zazwyczaj świetnie.
opcja b) kolory nawiązujące do metalu i podsubkultur - czarny, oliwka, czerwień
opcja c) typowo męskie, stonowane kolory - czarny, brązowy, kremowy, granatowy, szary

Jak widzisz wszędzie przewija się czerń. To dla ciebie +? Nie wiem, ale wiem, że czerń jest klasyczna i uniwersalna . Bardzo istotne jest aby wszystko pasowało kolorystycznie.

Co do formy:
- dowolne skórzane lub zamszowe buty
- spodnie - ciemne dżinsy, sztruksy
- pieszczochy, ale najlepiej bez ćwieków, ewentualnie stożki klub piramidki
- skórzane paski z wymiennymi klamrami
- wytarta torba,które już swoje przeszła, zawieszona na długim pasku
- skórzane lub sztruksowe kurtki lub marynarki i płaszcze
- zrezygnowałabym z bluz na rzecz swetrów i wyżej wymienionych okryć
- koszule, typowo męskie
- długie, grube szaliki i fikuśne, wielkie czapy

Ehhh, spotkam w końcu takiego samca?
Stary 2007-12-26, 23:12   #48
Ala...
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Tfuu, nie o coś takiego mi chodziło . Liczą się jednak chęci. Ulizanym, męskim czesaniom mówimy stanowcze NIE! Mówię natomiast zdecydowane TAK długim włosom u facetów o ile potrafią je zagospodarować! Ważne, aby nie pozostawiać włosów od tak, żeby sobie rosły(tyczy się to kobiet jak i mężczyzn). Uważam również, że naturalna fryzura - od góry do dołu coraz więcej włosów(mam nadzieje, że mnie rozumiecie), po prostu włosy rosnące w prostym ścięciu - nadają się do 1 % ludzkości a jeszcze lepiej większość tego % stanowią kobiety. Ludzie rzadko wyglądają tak dobrze. W końcu przyczyniło to się do powstania zawodu fryzjera

W mojej głowie zrodziło się owe coś i dodatkowo fotka z wątku metamorfozy tego oto pana http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=184518&page=2

Wiem, że nie lubisz EMO(z resztą się nie dziwie)ale ich rzekome fryzurki można jak najbardziej wykorzystywać w różnych stylizacjach i nie trzeba kojarzyć każdej nowoczesnej fryzurki z ostrym cięciem z tą ?subkultury?
Akurat dla mnie te emo fryzurki są -totally gey. Krótsze są jeszcze ok, ale to co ma ten chłopak to jakieś tokio hotel. Bleeee...
Stary 2007-12-26, 23:19   #49
Noc(nik)
Zadomowienie

Cytat:
Akurat dla mnie te emo fryzurki są -totally gey. Krótsze są jeszcze ok, ale to co ma ten chłopak to jakieś tokio hotel. Bleeee...
To właśnie przykre, że awangardowe ścięcia kojarzą się wszystkim tylko z jednym - TH i EMO. Wychodzi, że w Japonii są dla ciebie sami geje, ehh. Gdyby koleś nie miał makijażu i np. sportowe ciuchy myślałabyś o nim pewnie inaczej. Choć pod wpływem obecnie panującej mody nie byłabym taka pewna.

Dla naszego metaforzowicza jeszcze kilka innych propozycji na długie włosy. Nie zwracaj uwagi, że na kobitkach - o ile to w ogóle możliwe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czub!.JPG (18,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czub!2.JPG (10,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg modne-fryzury.t.jpg (27,6 KB, 18 załadowań)
Stary 2007-12-26, 23:28   #50
Noc(nik)
Zadomowienie

Cytat:
Czytając to ponownie zauważyłam, że jesteśmy z dwóch różnych biegunów, ponieważ właśnie twoje fryzurki kojarzą mi się z gejami lub metroseksualistami. Oczywiście nie doszukuj się moim poście jakiejś zaczepki, chamstwa itd. po prostu to moje odczucie. No patrz, jak żeśmy się dobrały
Stary 2007-12-26, 23:28   #51
Ala...
Raczkowanie

Cytat:
To właśnie przykre, że awangardowe ścięcia kojarzą się wszystkim tylko z jednym - TH i EMO. Wychodzi, że w Japonii są dla ciebie sami geje, ehh. Gdyby koleś nie miał makijażu i np. sportowe ciuchy myślałabyś o nim pewnie inaczej. Choć pod wpływem obecnie panującej mody nie byłabym taka pewna.

Dla naszego metaforzowicza jeszcze kilka innych propozycji na długie włosy. Nie zwracaj uwagi, że na kobitkach - o ile to w ogóle możliwe.
Akurat, ja bardzo długo siedziałam w gotyckich klimatach, więc pomalowani faceci z pofarbowanymi włosami to naprawde nie jest dla mnie nic dziwnego i geyowskiego, wprost przeciwnie, jak patrzę na Daniego z Kredek to jego makijaż jak najbardziej mnie kręci. Ale takie nastoletnie wymoczki, które nie wiedzą nic o życiu a umartwiają się jakby dwie wojny przeżyli, naprawdę mnie wkurzają, (mówię o Emo). I tak jak pisałam, krótkie ich fryzurki są nawet fajne, długie nie. A Japończycy to wogóle co innego, oni ogólnie są w innym klimacie i nie ma porównania. Oni w tym całym swoim "emo stylu" są naturalni i pociągający.
Stary 2007-12-26, 23:30   #52
Ala...
Raczkowanie

I jeszcze odnośnie Japończyków, to oni mają inne włosy - naturalnie czarne i sztywne, więc u nich to wszystko jakoś porządnie wygląda i się trzyma
Stary 2007-12-26, 23:31   #53
Rockley
Przyczajenie

Cytat:
(Przepraszam, ale nie mogę edytować postów)

Co do garderoby jak pisałam wcześniej - stopniowo próbuj nowych opcji. Sam już wiesz, że metal nie powinien dominować w całym twoim stroju. To bardzo ważne, że do tego dojrzałeś, albo po prostu było tak od początku . Ja widziałabym cię w stylu włóczykija co by nawiązywało to poprzedniego imidżu.

W kolorystyce stawiałabym na:
opcja a) czarny połączony z jakimś innym jaskrawym kolorem - wygląda to zazwyczaj świetnie.
opcja b) kolory nawiązujące do metalu i podsubkultur - czarny, oliwka, czerwień
opcja c) typowo męskie, stonowane kolory - czarny, brązowy, kremowy, granatowy, szary

Jak widzisz wszędzie przewija się czerń. To dla ciebie +? Nie wiem, ale wiem, że czerń jest klasyczna i uniwersalna . Bardzo istotne jest aby wszystko pasowało kolorystycznie.

Co do formy:
- dowolne skórzane lub zamszowe buty
- spodnie - ciemne dżinsy, sztruksy
- pieszczochy, ale najlepiej bez ćwieków, ewentualnie stożki klub piramidki
- skórzane paski z wymiennymi klamrami
- wytarta torba,które już swoje przeszła, zawieszona na długim pasku
- skórzane lub sztruksowe kurtki lub marynarki i płaszcze
- zrezygnowałabym z bluz na rzecz swetrów i wyżej wymienionych okryć
- koszule, typowo męskie
- długie, grube szaliki i fikuśne, wielkie czapy

Ehhh, spotkam w końcu takiego samca?
Musze przyznac ze towja wizja mi sie podoba. Zreszta nie jest to jakas rewolucja bo pewne rzeczy juz z tego stosuje i stosowalem od dawna. Moze wiec lepiej opisze w czym chodze zazwyczaj a bedzie latwiej.

Obuwie: Zdecydowanie przewazaja glany lub czasem ze wzgledow praktycznych czarne adidasy
Spodnie: Zwykle czarne jeansy i sztruksy. Zarówno waskie jak i szerokie, wrecz dzwonowate. Ogolnie leza mi w guscie takze bojowki
Koszulki: Wogole nie nosze koszulek z zespolami. Wiekszosc koszulek jakie mam jest co prawda czarna jednak przewaznie z jakims logo lub smiesznym tekstem. Dobrze tez sie czuje w zwyklych koszulach na krotki rekaw. Do tego bezrekawniki
Dlugi rekaw: Nie nosze bluz i praktycznie ich nie mam. Swetry nosze zadko glownei z przyczyn termicznych. Przewaznie chodze w grubych koszulach w roznej kolorystyce
Kurtka: Ramoneska i kurtki skorzane o kroju motocyklowym
Cala reszta: Nie nosze czapek, nie nosze szalikow itd. i wogole bardzo ciezko mnie w cos takiego wcisnac. Z dodatkowych rzeczy nosze czasem arafatke i skorzane rekawiczki (najlepiej bez palcow) a i to dosyc zadko.
Bizuteria: Kolczykow nie nosze. Czasem jakis wisiorek lub niesmietelniki i caly czas od niepamietnych czasow poluje na jakies ciekawy sygnet
Rockley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 23:43   #54
farfallo
Przyczajenie

Moj znajomy grajacy w jednej z kapel w "klimacie" scial ostatnio wlosy na krotko.. wyglada genialnie choc wczesniej nie moglam sobie wyobrazic tej drastycznej zmiany..

Jezeli podciecie do ramion to musialby to zrobic jakis dobry fryzjer bo w fryzurce do ramion obcietej w linii prostej facet moze wygladac dziwnie [no oprocz J. Deppa ]
Ja na Twoim miejscu obcielabym wloski no ale to juz Wasza decyzja [bo widze, ze Twoja kobieta jest nieugieta]
z jednej strony mialam w liceum hopla n apunkcie dlugich wlosow u mezczyzn wiec rozumiem ja [ale to pewnie dlatego, ze sluchalam tego co sluchalam]
z perspektywy czasu nie rozumiem do konca co mna kierowalo, bo facet moze miec rokowo-metalowy "imidz" i swietnie wygladac bez dlugich wlosow na glowie..

jezeli chodzi o ubrania, czarnie nie za szerokie bojowki, moga byc troche udziwnione ale na kazym facecie wygladaja bosko, w na lepsza pogode cos a'la http://skateshop.pl/data/gfx/picture...52702660_1.jpg zamiast glanow i zwyklych tenisowek - do czarnych bojowek Miodzio

Ps. jak to moja mama mowi (choc facetowi chyba wszystko jedno ) nie dawaj wlosow za uszy, o wiele lepiej Ci kiedy nachodza Ci na Twarz..
farfallo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 23:44   #55
Noc(nik)
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rockley Pokaż wiadomość
Musze przyznac ze towja wizja mi sie podoba. Zreszta nie jest to jakas rewolucja bo pewne rzeczy juz z tego stosuje i stosowalem od dawna. Moze wiec lepiej opisze w czym chodze zazwyczaj a bedzie latwiej.

Obuwie: Zdecydowanie przewazaja glany lub czasem ze wzgledow praktycznych czarne adidasy
Spodnie: Zwykle czarne jeansy i sztruksy. Zarówno waskie jak i szerokie, wrecz dzwonowate. Ogolnie leza mi w guscie takze bojowki
Koszulki: Wogole nie nosze koszulek z zespolami. Wiekszosc koszulek jakie mam jest co prawda czarna jednak przewaznie z jakims logo lub smiesznym tekstem. Dobrze tez sie czuje w zwyklych koszulach na krotki rekaw. Do tego bezrekawniki
Dlugi rekaw: Nie nosze bluz i praktycznie ich nie mam. Swetry nosze zadko glownei z przyczyn termicznych. Przewaznie chodze w grubych koszulach w roznej kolorystyce
Kurtka: Ramoneska i kurtki skorzane o kroju motocyklowym
Cala reszta: Nie nosze czapek, nie nosze szalikow itd. i wogole bardzo ciezko mnie w cos takiego wcisnac. Z dodatkowych rzeczy nosze czasem arafatke i skorzane rekawiczki (najlepiej bez palcow) a i to dosyc zadko.
Bizuteria: Kolczykow nie nosze. Czasem jakis wisiorek lub niesmietelniki i caly czas od niepamietnych czasow poluje na jakies ciekawy sygnet
Też tak myślałam, że część odzieży już stosujesz. Super, że nosisz czarne koszulki z śmiesznymi napisami. W ogóle śmieszne nadruki świetnie kontrastują z czymś poważnym, klasycznym - wygląda to bardzo przyzwoicie, ale trzeba to robić umiejętnie. Dopisze coś więcej, ale jutro
Stary 2007-12-26, 23:46   #56
farfallo
Przyczajenie

do listy kolezanki dodalabym, ze do/zamiast bezcwiekowych pieszczoch (wygladaja o niebo lepiej od zwyklych pppieszczoch z cwiekami!)przydalby sie jakis zegarek na szerokim czarnym pasku.. szerszym niz sama tarcza zegarka..
Stary 2007-12-27, 00:20   #57
Shade666
Raczkowanie

Jak dla mnie chłopaki z HIMa prezentują sobą 100% luzu i jednocześnie 100% niewymuszonej elegancji. Styl podoba mi się bardzo, tylko nie każdemu to niestety pasuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg him (500 x 391).jpg (50,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg himbiog.jpg (38,6 KB, 36 załadowań)
Stary 2007-12-27, 09:54   #58
farfallo
Przyczajenie

ooo, jak najbardziej..

ja odrzucilabym definitywnie ramoneske na dzien dobry (wyjatkiem noszenia tego typu kurtek bylaby jazda na motorze)
Stary 2007-12-27, 11:15   #59
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez okowoko Pokaż wiadomość
Śmiesznie teraz jego kapela wygląda- trzy lata temu wszyscy czarni i włochaci , grind metalowcy a dziś żadnemu nie zostały długie włosy a czerń noszą od święta. Mam nadzieję, że moja opowieść to jakaś wskazówka. Pochodz po sklepach poprzymierzaj, tylko nic na siłę

Strasznie zawodza tacy ludzie... Prawdziwi grind-metalowcy nigdy by nie scieli wlosow a juz tymbardziej nie zmienili stylu ubierania, nop, chyba ze robili sobie czystą polewke

Szkoda, ze Twoj przeszedl ta metamorfoze. Tobie moze sie to podobac bo lubisz inny styl, ale mi miekna kolana jak woidze sfaceta w mega dlugich wlosac, jak ma brode to juz w ogole, ubranego na czarno,w, glanach Cud miód i orzeszki

Ja mam faceta ktory ma dlugie rude włosy, dluga borde i jest metalem od paru grubych lat i wiem ze nim zostanie i jestem z Niego dumna Ja zreszta tez przynaleze do tej hmmm... kultury?

I wciaz bede sie upierac... NIE SCINAJ WLOSOW, ewentualnie troche o nie zadbaj - jakies odzywki itp.
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 13:57   #60
Ala...
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Strasznie zawodza tacy ludzie... Prawdziwi grind-metalowcy nigdy by nie scieli wlosow a juz tymbardziej nie zmienili stylu ubierania, nop, chyba ze robili sobie czystą polewke
Wiem, że teraz w to wierzysz, ale naprawdę prędzej czy później każdemu przechodzi. Ja znam może 2 osoby które w wieku 40 lat jeszcze utożsamiają się z tą subkulturą w tym jedna jest z Litwy. Większość moich kolegów do 30stki pościnała włosy (a to przez pracę, a to zaczęli łysieć) nawet Ci najbardziej "tru metale" Ja pomimo, że nadal słucham gotyku, całkowicie zmieniłam styl ubierania się, bo już image mrocznej zjawy mnie nie kręci, za stara jestem także na każdego przyjdzie czas
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości