Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-21, 13:50   #3121
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Niech ktoż też potrzyma za tych po drugiej stronie, bo argumenty jakie czasem słyszę od nic nieumiejących studentów dosłownie zwalają mnie z nóg.
Za druga stronę tez trzymam Dlatego napisałam Innych dręczonych.
Jak to jest być po drugiej stronie niestety wiem.

A za niskie oceny? Za niskie oceny zawsze wystawiałam jak mąż Mi w nocy nie dogodził (teoria studentów) czyli zawsze.

A tłumaczenia studentów? Rożnych sie nasłuchałam niektórych tak głupich ze szkoda powtarzać.

2 razy postawiłam ocenę pozytywną za "tłumaczenie się".
Jeden student w połowie odpowiedzi poprostu wypalił: "Przyznaję się nic nie umiem i sie nie uczyłem, miałem to robić wczoraj ale pierw mi sie nie chciało a później kumple na piwo wyciągnęli i sie w knajpie zasiedziałem a jak wróciłem do pokoju było już tak późno ze od razu padłem". Dostał 3 do indeksu a na początku letniego semestru miał sie zgłosić poprawić ocenę (przyszedł i poprawił na 4).
A drugi stwierdził ze przyjechała do niego dziewczyna na weekend i miał się uczyć ale jak jego "Ania" sprzątała i zobaczył jak ponętnie i seksownie prezentowała sie jej wypięta pupa w dopasowanych dżinsach to już zupełnie nie mógł sie skoncentrować na nauce.
Dostał 4. Bo nie dość ze opowiadał to z wielkim przekonaniem to na dodatek zaprezentował jak wypiętą miała pupę "Ania" jak ja zobaczył.
Szybko wpisałam ocenę i kazałam wyjść by nie ryknąć przy nim śmiechem. (A tak nawiasem mówiąc jak tej dziewczyny pupa była tak ponętnie wypięta jak tego studenta to jestem skłonna uwierzyć ze na nauce to się on skoncentrować nie mógł.

A co do najgorszego dnia:
To ja protestuję!!! Ja mam dzis super dzień. Jeżeli to jest najgorszy dzień jaki mam mieć w tym roku to ja chce.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2008-01-21, 14:00   #3122
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
DZiewczyny - trzymajcie sie.
lea -o zabeczki trzeba dbac
trzeba, owszem, ale kiedy ja się boję dentystów!

Cytat:
Ja też ide

Cytat:
Kotka, ktora mieszka z moja rodzinka w PL, wlasnie w KRK to taki maly dzikus
wkurza sie co chwile i jest wtedy okropnia. bardziej gryzie niz drapie ale da rade

Zdjecie stare bardzo - wloski wtedy obciete miala na zupelnie krotko ku rozpaczy tz
jakie cudne zdjęcie i cudny kotek i cudna Hecata

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-01-21, 14:05   #3123
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
I tylko żałuję, że nie odpowiedziałam "bo masz za małego" - tak myślę, ze ktoś by się zdziwił....
Oddałabym flaszkę HdE za widok jego miny. Pewnie by facet porządnego (określenie Gryxa, z tego co pamiętam? ->) karpika zrobił
Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
A i doza humoru na dziś
Wsiadłam rano do autobusu. Usiadłam Sobie na miejscu dla inwalidów i rodziców z dziećmi i siedzę.
- Weszła kobitka koło 50 i na Mnie zerka.
- To ja sie ładnie uśmiechnęłam.
- Zerknęła bardziej wymownie z popatrzeniem na oznaczenie nad krzesłem.
- To ja sie uśmiechnęłam jeszcze szerzej.
- To ona grzebie w torebce i wyciąga książeczkę z krzyżykiem (inwalidztwa)
- To ja cap za moja torebkę grzebie w niej i wyciągam książeczkę z panią z brzuszkiem (ciążowa)
Kobitka sie na Mnie popatrzyła i dosłownie ryknęła śmiechem, no dosłownie takim czystym szczerym niepohamowanym śmiechem a za chwileczkę dosłownie rechotałyśmy obie.
Słodkie.
Buziaki dla brzuszka
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
U mnie doniczkowa sosna błyskała kiedyś lampkami do maja.
Co komu do tego, jak sobie ozdobisz mieszkanie?
U mnie na parapecie wdzięczy się żywa (!) choineczka, zrobiona z gałązek. Jestem pod wrażeniem, nic się z niej nie sypie, nie klapnie - po prostu jest idealnie zakonserwowana. Dostałam ją od tżta i powiedziałam, że nie wywalę póki nie wyłysieje.

(Choinka, nie tż).
Cytat:
Na Onecie właśnie piszą, że 21 stycznia to rzekomo najbardziej dołujący dzień roku....
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Najwyraźniej wszystkie mamy zły dzień
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Widzę, że nasz Żalnik się powiększa. Może pojawi się ktoś z jakąś optymistyczną wiadomością???
Ja! Ja się wyłamię z szeregu.
Obudził mnie cudowny sen; pan od toksykologii odpisał mi na maila i powiedział, że mogę mu przesłać swoje obliczenia to zerknie na nie wieczorem; w głośnikach leci :wumpscut: (czy tylko dla mnie ta muzyka jest taka nieziemsko zmysłowa?); i wyjątkowo ładnie ułożyły mi się włosy
Cytat:
A drugi stwierdził ze przyjechała do niego dziewczyna na weekend i miał się uczyć ale jak jego "Ania" sprzątała i zobaczył jak ponętnie i seksownie prezentowała sie jej wypięta pupa w dopasowanych dżinsach to już zupełnie nie mógł sie skoncentrować na nauce.
Dostał 4. Bo nie dość ze opowiadał to z wielkim przekonaniem to na dodatek zaprezentował jak wypiętą miała pupę "Ania" jak ja zobaczył.
Szybko wpisałam ocenę i kazałam wyjść by nie ryknąć przy nim śmiechem. (A tak nawiasem mówiąc jak tej dziewczyny pupa była tak ponętnie wypięta jak tego studenta to jestem skłonna uwierzyć ze na nauce to się on skoncentrować nie mógł.
Nooo kochana, miałaś niezłe widoki.
Cytat:
A co do najgorszego dnia:
To ja protestuję!!! Ja mam dzis super dzień. Jeżeli to jest najgorszy dzień jaki mam mieć w tym roku to ja chce.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-01-21, 14:28   #3124
kijanka
Zadomowienie

Dziewczyny , chciałam Was poinformować, że blog Elve bierze udział w konkursie na najlepszy blog roku 2007. Ja już oddałam swój głos. W końcu solidarność wśród perfumoholiczek jest najważniejsza.

Można oddawać głosy przez sms, tu są szczegóły:

http://www.blogroku.pl/szukaj.html?q=Co+w+nosie+ kr%EAci
kijanka jest offline  
Stary 2008-01-21, 14:38   #3125
taiwa
Zadomowienie

Cytat:

Jeden student w połowie odpowiedzi poprostu wypalił: "Przyznaję się nic nie umiem i sie nie uczyłem, miałem to robić wczoraj ale pierw mi sie nie chciało a później kumple na piwo wyciągnęli i sie w knajpie zasiedziałem a jak wróciłem do pokoju było już tak późno ze od razu padłem". Dostał 3 do indeksu a na początku letniego semestru miał sie zgłosić poprawić ocenę (przyszedł i poprawił na 4).
Widzisz Eenax, dla mnie to co opisujesz to poprostu patologia i duża niesprawiedliwość w stosunku do tych, co się uczyli. Nie mam pojęcia czym się zajmujesz, ale dla mnie, to nie do pomyślenia, abym w swojej pracy miała tak postąpić.
Wykładam, prowadze ćwiczenia z przedmiotu, gdzie bywają semestry, kiedy na zaliczenie, ilość wiedzy, którą trzeba przyswoić jest ogromna. I co? No i sorry, uważam że nie ma rzeczy których człowiek nie jest w stanie się nauczyć, skoro student nie jest przygotowany, to znaczy że w 90% przypadków, miał ciekawsze zajęcia.
Wiele razy słyszałam tłumaczenia, "nie nauczyłem się bo..." za każdym razem wysłuchwiałam do końca i za każdym razem moja odpowiedź była taka sama: "To próbujesz coś powiedzieć/napisać, czy odrazu wstawić 2?" I to uważam za jedynie słuszne i sprawiedliwe.
Stary 2008-01-21, 14:40   #3126
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
i zatluc szczoteczka do zebow
Albo zagrozić zrobieniem krzywdy co-niektórymi pancernymi butelkami

(wszystko przez Paurę, która doszła do wniosku, że badziewny wygląd jednej z flaszek można wybaczyć, bo "jak się weźmie do ręki, poczuje ile waży i jaką można zrobić krzywdę" - cytat z pamięci, możliwe, że z deka zmieniony)
Stary 2008-01-21, 14:43   #3127
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość

(wszystko przez Paurę, która doszła do wniosku, że badziewny wygląd jednej z flaszek można wybaczyć, bo "jak się weźmie do ręki, poczuje ile waży i jaką można zrobić krzywdę" - cytat z pamięci, możliwe, że z deka zmieniony)
Tak, tak to było coś w ten deseń

irkax jest offline  
Stary 2008-01-21, 14:49   #3128
agaa13
Zakorzenienie

ufff przebrnelam

Cytat:

A i doza humoru na dziś
Wsiadłam rano do autobusu. Usiadłam Sobie na miejscu dla inwalidów i rodziców z dziećmi i siedzę.
- Weszła kobitka koło 50 i na Mnie zerka.
- To ja sie ładnie uśmiechnęłam.
- Zerknęła bardziej wymownie z popatrzeniem na oznaczenie nad krzesłem.
- To ja sie uśmiechnęłam jeszcze szerzej.
- To ona grzebie w torebce i wyciąga książeczkę z krzyżykiem (inwalidztwa)
- To ja cap za moja torebkę grzebie w niej i wyciągam książeczkę z panią z brzuszkiem (ciążowa)

Kobitka sie na Mnie popatrzyła i dosłownie ryknęła śmiechem, no dosłownie takim czystym szczerym niepohamowanym śmiechem a za chwileczkę dosłownie rechotałyśmy obie.

Cytat:
Normalnie jak się dziś obejdzie bez rękoczynów to sama się zdziwię, przyszłam się wygadać, przy okazji może ktoś się pośmieje - bo właściwie to jest to nieco zabawne, ale i wkurzajace.
Godzina 1.28, srodek nocy, dzwoni komórka (nie wyłączam na noc - budzik). Odbieram wyrwana ze snu nie patrzac na wyswietlacz, w słuchawce męski głos: "kochasz mnie?". Ja, już bardziej wściekła: NIE! Głos "dlaczego...? Ja: bo nie lubię jak mnie debile budzą w środku nocy! i łup telefonem o szafkę (przeżył). I tylko żałuję, że nie odpowiedziałam "bo masz za małego" - tak myślę, ze ktoś by się zdziwił....

Cytat:

Aggie - napisałam tak:

Piwo81 sprzedaje zapachy oryginalne, ale PRZETERMINOWANE. Rzekomo dozwolony i obustronnie uzgodniony zwrot kosztuje 30 złotych i kończy się wystawieniem negatywa, choć zapach perfum jest niewłaściwy. Uwaga! ZEPSUTE perfumy wróciły na aukcję!

Myślisz, że może być? (teraz już i tak za późno na zmiany )
Swoją drogą - ciekawa jestem, co chamidło odpisze...
sabbath bardzo dobrze napisalas

Cytat:
Och, uwielbiam... Krok od domu, CSI Miami i Nowy Jork, Cold Case, itp. Ale prokurator Annabeth wymiata, jest genialna, silna i zdecydowana babka, ale zdecydowanie sympatyczna (najlepsza byla w odcinku, kiedy szukali zaginonej dziewczyny, nie wiedząc, czy jeszcze żyje czy nie, i Annabeth rozmawiając z podejrzanym odmówiła wezwania adwokata).
Aggie widze, ze lubisz to co ja.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
i wszystko jasne
Wstałam o 4, pojechałam na uczelnię, byłam tam o 6 rano i co? Nie, nie załapałam się na konsultacje. Byłam następna w kolejce, kiedy skończył się czas. Pierwsza osoba przyszła o... 4.50
Jak nie zaliczę, nie zaliczę ćwiczeń. A zostały tylko jedne konsultacje i co najmniej kilkanaście osób zdających. No tak, mogłam iść wcześniej, sama sobie jestem winna
Więc 21.01 to jak najbardziej dołujący dzień, mam nadzieję, że jeśli najbardziej, to następne będą lepsze...
Tulip

Cytat:
Za druga stronę tez trzymam Dlatego napisałam Innych dręczonych.
Jak to jest być po drugiej stronie niestety wiem.

A za niskie oceny? Za niskie oceny zawsze wystawiałam jak mąż Mi w nocy nie dogodził (teoria studentów) czyli zawsze.

A tłumaczenia studentów? Rożnych sie nasłuchałam niektórych tak głupich ze szkoda powtarzać.

.
Eenax tlumaczenia boskie. choc przyznam sie, ze Taiwa ma troszke racji.
Stary 2008-01-21, 15:51   #3129
annmarie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Aggie widze, ze lubisz to co ja.
Aga, toś Ty czwarta siostra serialowa (Aggie, Irkax, ja i teraz Ty)
Stary 2008-01-21, 16:00   #3130
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Eenax tlumaczenia boskie. choc przyznam sie, ze Taiwa ma troszke racji.
W obu tych przypadkach studenci powiedzieli szczerze dlaczego się nie nauczyli będąc świadomymi tego ze mogą dostać 2.
Nie lubię krętactwa (naciąganych historii) i skamlania (o jeszcze jedno pytanie by było chociaż 3). Tłumaczenie że babcia była chora, pies zjadł notatki itp. są dla Mnie naciągane.
A szczere przyznanie się do tego ze się nie nauczyło z lenistwa (lub dlatego ze przyjechała dziewczyna) wiedząc ze za to grozi 2 do indeksu i nie prośba o kolejne pytania na 3 a prośba o to by mogli zdawać za 1-2-3 dni jakoś Mnie przekonało do dania oceny na kredyt.

Poza tym oceny były wystawione na kredyt i obaj mieli przyjść na początku następnego semestru i poprawić ocenę.
Obaj przyszli, dobrze przygotowani.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2008-01-21, 16:10   #3131
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Jak portierka nie wpuszcza, to może lepiej poprzedniego dnia ukryć się w jakiejś sali lub kibelku z książką, a rano być przed wszystkimi? Zdeterminowani studenci muszą mieć niekonwencjonalne pomysły
Albo pożyczyć od kogoś kota bojowego i zagrozić użyciem
Nie wolno. Wczoraj była grupa, która nie chciała wyjść z budynku, bo chcieli w nocy koczować pod pokojem, ale zostali wyrzuceni, a dzisiaj oberwało nam się za to od pani dr
Cytat:
Obaj przyszli, dobrze przygotowani.
Nie dziwię się. Sama bym tak zrobiła, z samej sympatii do prowadzącego.

Ja rozumiem drugą stronę, mój tata jest właśnie po tej "drugiej stronie", ale jeśli ktoś z czystej złośliwości robi studentom problemy, to, niestety, jakoś traci się resztki jakichkolwiek miłych uczuć do tej osoby. To nie jest tak, że przyszłam, nie nauczyłam się i jeszcze chciałam ocenę.
Tata powiedział, że mamy nienormalnych ludzi i że będzie swoim studentom, jak zaczną marudzić, mówił jak to u nas miło jest
tulipanka jest offline  
Stary 2008-01-21, 16:25   #3132
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Aga, toś Ty czwarta siostra serialowa (Aggie, Irkax, ja i teraz Ty)
Tez ogladam i jeszcze dr House i Wzor

Dziewczyny ale fajne kociaki ,Hekate daj to zdjecie do avu
czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2008-01-21, 18:27   #3133
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Zarobiłam własnie pierwszego negatywa na Allegro. Od uzytkownika Piwo81, od którego kupiłam przeterminowane Un Bois Vanille.
Pamiętacie, jak się z nich cieszyłam?

Ale swoją drogą - niezła świnia.
Zadzwoniłam, uzgodniłam zwrot, pokryłam koszty wysyłki za pobraniem (bo sam odebrać nie mógł, trzeba było wysyłać jego dziewczynie), a ten nie dość, że rypnął nega sugerując, że jestem oszustką, to jeszcze wiedząc, że perfumy mają zmieniony zapach wystawił je ponownie na aukcji!
Ależ dupek Oby nikt u niego nie kupował, nie spojrzawszy na komentarze...

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nie spodziewałam się, że wystawi tego Lutka jeszcze raz.
I że walnie negatywa, skoro można składać reklamacje. Ech...
Ja się raczej spodziewałam.

Cytat:
Normalnie jak się dziś obejdzie bez rękoczynów to sama się zdziwię, przyszłam się wygadać, przy okazji może ktoś się pośmieje - bo właściwie to jest to nieco zabawne, ale i wkurzajace.
Godzina 1.28, srodek nocy, dzwoni komórka (nie wyłączam na noc - budzik). Odbieram wyrwana ze snu nie patrzac na wyswietlacz, w słuchawce męski głos: "kochasz mnie?". Ja, już bardziej wściekła: NIE! Głos "dlaczego...? Ja: bo nie lubię jak mnie debile budzą w środku nocy! i łup telefonem o szafkę (przeżył). I tylko żałuję, że nie odpowiedziałam "bo masz za małego" - tak myślę, ze ktoś by się zdziwił....
Biedna Margot rzeczywiście szkoda, ale jak na człowieka wyrwanego ze snu i tak odpowiedziałaś błyskotliwie.

Cytat:
Niech ktoż też potrzyma za tych po drugiej stronie, bo argumenty jakie czasem słyszę od nic nieumiejących studentów dosłownie zwalają mnie z nóg.
Czyżby koleżanka po fachu?
Moje dzieciaki jeszcze nie wyskoczyły z argumentami, jak cytowane w wątku - ale co mi wypisują w testach - włos się jeży... Definicji demokracji co czwarty nie umie napisać, a ponadto piszą, że liberalizm = władza autorytarna i tyrania... I to kilkunastu w jednej grupie mi takie odkrywcze teorie zaserwowało. Chyba ściągali od siebie.

Cytat:
Zuzia, może uda Ci się przetrzymac do Wielkanocy? Będziesz wmawiać sąsiadom, że to nowa moda
Kiedy byłam mała, nie pozwalałam rodzicom wywalać choinki. Jedna doczekała Wielkanocy - mama piekła barana, a ja ściągałam bombki.

Cytat:
Czasem to trudne, np. stawiałam zaliczenia na podstawie obecności, pracy na zajęciach, napisanej pracy pis. i przychodzi do mnie panna: "Czemu Heniu * ma 5 a ja tylko 3? Przecież on też nic nie umie, on w ogóle nic nie umie!
Cóż za koleżeńska postawa, prawda? Powinnam była na takie dictum wziąć indeks Henia* i obniżyć mu ocenę.
Dodam jeszcze, że Henio* to chłopak owej panny
Niezła Henio musiał się cieszyć...

Cytat:
Na Onecie właśnie piszą, że 21 stycznia to rzekomo najbardziej dołujący dzień roku....
Eee bywało gorzej.

Cytat:
i wszystko jasne
Wstałam o 4, pojechałam na uczelnię, byłam tam o 6 rano i co? Nie, nie załapałam się na konsultacje. Byłam następna w kolejce, kiedy skończył się czas. Pierwsza osoba przyszła o... 4.50
Biedny Tulipek Co za patafian urządza konsultacje o tej porze?

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze sie wyzalic , no musze sorry .
4 grudnia minal termin zaplaty za wykonana prace, do tej pory pieniedzy nie ma , po telefonie do pana co sie dzieje taka oto padla odp cytuje....a co pan (tz) taki niecierpliwy.......Takie opoznienie dla nas skutkuje dosc powaznymi konsekwencjami , wydane znaczne pieniadze , ich brak w tak znacznym okresie powoduje , ze nie mozna zralizowac w terminie pewnej czesci platnosci i dupa.
Do tego dochodzi stres i no wlasnie pytanie kiedy wplyna? ,tak to jest jak sie jest na swoim nigdy nic nie wiadomo i nigdy nic pewnego .
Osssszzzz no, tak to jest. Doświadczyłam takiego beztroskiego stosunku do wypłat - przez rok pisałam przekłady dla pewnego internetowego biura tłumaczeń. Od kiedy mam w miarę stałą robotę, przestałam odbierać od nich telefony.

Cytat:
Naprawdę zrobiłam bardzo łatwy test. Czy uważacie, że po 5 semestrsch nauki test na którym trzeba odmienic kilka podstawowych czasowników, umieć zapytać o drogę i kupić coś w sklepie jest trudny?
Ja usłyszałam na to, że był BARDZO trudny (chyba 3 ostatnie zajęca tłukliśmy do głowy wszystko co będzie na egzaminie) i w ogóle to mogłabym im troche odpuścić, bo przecież to im się i tak do niczego nie przyda Odparłam, że studia nie są obowiązkowe...
Dobrze odparłaś.
U mnie też są bardzo trudne pytania. Np. napisz, co to jest długotrwałe bezrobocie itp. No nie do wymyślenia, naprawdę. A nie jestem z gatunku tych nauczycieli, co to wymagają rycia na pamięć z książki...

Ech.
martwa papuga jest offline  
Stary 2008-01-21, 18:34   #3134
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kijanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny , chciałam Was poinformować, że blog Elve bierze udział w konkursie na najlepszy blog roku 2007. Ja już oddałam swój głos. W końcu solidarność wśród perfumoholiczek jest najważniejsza.

Można oddawać głosy przez sms, tu są szczegóły:

http://www.blogroku.pl/szukaj.html?q=Co+w+nosie+ kr%EAci

Ja juz oddalam i bardzo bym chciala, zeby Elve wygrala
Contax jest offline  
Stary 2008-01-21, 18:40   #3135
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
ponadto piszą, że liberalizm = władza autorytarna i tyrania...
[więcej nic z siebie nie wyduszę]
Cytat:

Dobrze odparłaś.
U mnie też są bardzo trudne pytania. Np. napisz, co to jest długotrwałe bezrobocie itp. No nie do wymyślenia, naprawdę. A nie jestem z gatunku tych nauczycieli, co to wymagają rycia na pamięć z książki...

Ech.
No nie, konsultacje od 8, ale na 8 to nikt nie przychodził nawet, bo miejsca w drugiej dziesiątce były już pozajmowane w tym momencie

Długotrwałe bezrobocie, ciężko wymyślić
Ja właśnie próbuję się uczyć gospodarki światowej, na jutrzejsze koło. Mamy zajęcia z przesympatycznym facetem, mam nadzieję, że chociaż to będzie do przodu
tulipanka jest offline  
Stary 2008-01-21, 18:41   #3136
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Nie obrażaj człowieka, kto wie... Może to biedna, niezrozumiała przez nikogo, niekochana przez żonę i wyposzczona istota?

---

Właśnie jestem po pysznym sushi. Tż przyniósł porcję maki i porcję nigiri; po zjedzeniu których mnie przytulił i... z wrodzonym wdziękiem stwierdził "oo, brzuch ci wyskoczył". Ledwo się powstrzymałam, żeby nie zacząć go dusić.

Aż mi się przypomniał dowcip, który niedawno przysłała mi siostra (neurolog):

Rozmawia dwóch więźniów:
- Ile dostałeś?
-15 lat...
- Za co?
- Za błąd w sztuce medycznej.
- Jak to?
- Teściowa miała krwotok z nosa i założyłem jej opaskę uciskową na szyję...

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-01-21, 18:43   #3137
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Nie obrażaj człowieka, kto wie... Może to biedna, niezrozumiała przez nikogo, niekochana przez żonę i wyposzczona istota?

tak, szczególnie, że to kobieta
(z mężem się rozwiodła )
tulipanka jest offline  
Stary 2008-01-21, 18:44   #3138
rachela
Zakorzenienie

No to sama widzisz, wytnij fragment z żoną i będzie git

Wreszcie skończyłam sprawozdanie z toksykologii!

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-01-21, 18:50   #3139
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:

Mi nikt takich wyznań po nocy nie robi...Za to ja robię dziwne rzeczy. Rodzice do tej pory wspominają, jak kiedyś w nocy zadzwonił telefon, ja wstałam, odebrałam, posłuchałam chwilę, po czym stwierdziłam do słuchawki,że to pomyłka, bo tu jest kostnica miejska, odłożyłam słuchawkę i wróciłam do łóżka...Rano nie miałam bladego pojęcia kto dzwonił,ani co mówiłam, co jest nawet logiczne, biorąc pod uwagę,że w ogóle nie zarejestrowałam faktu wstania z łóżka i odbycia jakiejkolwiek rozmowy

vesenka jest offline  
Stary 2008-01-21, 18:51   #3140
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
No nie, konsultacje od 8, ale na 8 to nikt nie przychodził nawet, bo miejsca w drugiej dziesiątce były już pozajmowane w tym momencie
Dżizas to mi wygląda na mały niedostateczek życia osobistego u tej prowadzącej.

Cytat:
Zapewne tak. To biję się w popiersie.

Rachel, gratulacje! A dowcip niezły. Znam podobny, w którym góralowi teściowa umarła na palec - góral przypadkowo obciął jej palec siekierą i tak się darła wniebogłosy, że trzeba ją było dobić.
martwa papuga jest offline  
Stary 2008-01-21, 18:55   #3141
Lea93
Zadomowienie

Ja z ciekawości wystosowałam dość długiego maila do sprzedawcy owego UBV po terminie, z kilkoma pytaniami - a konkretniej:
czemu pisze w aukcjach, że tester jest trwalszy niz produkt,
czemu pisze, ze jeszcze nikt nie był niezadowolony z produktu podczas gdy już kilka osób niezadowolonych z jego przedmiotów się znalazło,
czemu wystawił ponownie na aukcję perfumy, które ktoś znający się na tym, określił jako przeterminowane...
pan Rafał odpisał mi:
"WitamCóż gdyby głupota bolała to by się Pani zastanowiła co pisze Tylkowinni się tłumaczą albo piszą tak wyczerpujące e-maile "

no litości...

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-01-21, 18:59   #3142
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
"WitamCóż gdyby głupota bolała to by się Pani zastanowiła co pisze Tylkowinni się tłumaczą albo piszą tak wyczerpujące e-maile "
Może dlatego on sam odpisał tak krótko?
Stary 2008-01-21, 19:01   #3143
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Dobrze odparłaś.
U mnie też są bardzo trudne pytania. Np. napisz, co to jest długotrwałe
Ech.
Ha ha skąd ja to znam.
No i byłam straszna i okropnie wymagająca oraz nieludzka.
No dosłownie koszmarna.

Co zajęcia podawałam 1-2-3 pytania-zadania które są przykładowymi jakie mogą wystąpić na zliczeniu.
Na zaliczenie zawsze dawałam 5 pytań.
Z tego zaliczało odpowiedzenie na 3 czyli standard.
A zawsze 3 pytania były z puli tych 25 "gotowców" które podawałam na zajęciach (tylko zamieniałam w nich na zaliczeniu 1 dana na inna wartość liczbową).
Dwa pytania były teoretyczne.
Nigdy na pytania teoretyczne nie wymagałam suchych regułek nic na pamięć tylko na logikę i można było własnymi słowami.

Zaliczenie wyglądało zawsze tak że:
Wchodziło się w 5 osób losowało się pytania była godzinka na przygotowanie się a później broniło się tego co się napisało.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2008-01-21, 19:06   #3144
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Jpan Rafał odpisał mi:

no litości...
Zwykły cham. W zasadzie to teraz trzeba by go zasypać mailami w akcie zemsty

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-01-21, 19:11   #3145
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
WitamCóż gdyby głupota bolała to by się Pani zastanowiła co pisze Tylkowinni się tłumaczą albo piszą tak wyczerpujące e-maile
Nasunęła mi się taka mysl - a mże by się tak złożyć i podesłać temu panu dużą paczkę APAPA? Bo widac, że jego ta głupota boli bardzo i sam już nie wie, co pisze....

Po przeczytaniu Waszych postów doszłam do wniosku, że posiadam cichego, nieśmiałego, bezsennego wielbiciela, w zwiazku z czym idę pod prysznic na wypadek, gdyby przyszła mu do głowy jakaś powtórka z rozrywki

W kwestii dowcipów (mam nadzieję, ze Rachel i Tulip mnie nie zbanują, w razie czego moge wyciąć):
Do czego ludziom potrzebne organy płciowe? Aby (m.in.) wiedzieli:
1. gdzie maja iść
2. ile jeszcze mają roboty...
Stary 2008-01-21, 19:16   #3146
rachela
Zakorzenienie

Margot, nie zbanujemy, spokojnie...

Ile jeszcze mają roboty...

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-01-21, 19:19   #3147
annmarie
Wtajemniczenie

Cytat:
pan Rafał odpisał mi:

no litości...
Kurde, jeszcze nie jest SS (chyba), ale zachowuje się jak ci najgorsi
Stary 2008-01-21, 20:13   #3148
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Może dlatego on sam odpisał tak krótko?

Cytat:
Zwykły cham. W zasadzie to teraz trzeba by go zasypać mailami w akcie zemsty
Cham, dokładnie. Do dzieła

Cytat:
Nasunęła mi się taka mysl - a mże by się tak złożyć i podesłać temu panu dużą paczkę APAPA? Bo widac, że jego ta głupota boli bardzo i sam już nie wie, co pisze....
Chciałabym zobaczyć jego minę po otrzymaniu wielkiej paczki apapa (apapu?)

Cytat:
Kurde, jeszcze nie jest SS (chyba), ale zachowuje się jak ci najgorsi
niestety aż strach pomyśleć co będzie później...

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-01-21, 20:14   #3149
your Angel
czyli Endżi

Ech, głupota tego faceta jest powalająca...

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-01-21, 20:37   #3150
nebraska
Zakorzenienie

Cytat:
pan Rafał odpisał mi:

no litości...

Ale dziad! Mam nadzieję, że spadną mu obroty! (Do zera)

Fragrantica

nebraska jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości