Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-22, 21:59   #3241
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Pyta 'ile ty tego masz?'
mowie, ze jakos okolo 30 sztuk (czyli w normie tak mi sie wydaje po lekturze forum) a ona 'K... ja myslalam, ze mam duzo ale ty masz swira'
Hre hre...

Zuziu - zazdroszczę

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-01-22, 22:23   #3242
miss natasha
Zadomowienie

cześć dziewczyny i chłopaki
Mieliście fajny dzień? tak? ja teeeż, przez 9 godzin robiłam kawę, drinki, kanapki oraz zmywałam naczynia dla skacowanych byznesmenów, którzy mnie podrywali.

A zaczęło się od tego, że przespałam jakieś 5 godzin, bo w nocy budziłam się ze cztery razy m. in. po to, żeby się upewnić że budzik zadzwoni. W końcu próbowałam się nad ranem trochę wyluzować no i w istocie pospałam nadprogramowe pół godziny, a w trakcie śnił mi się koszmar o tym, że za późno wyszłam z domu i w panice, że spóźnię się do pracy i mnie zwolnią dawałam pieniądze jakiejś okropnej babie z ponaciąganą twarzą żeby mi sprawdziła w internecie o której mam autobus [to tak w skrócie, bo było parę innych epizodów].
Więc co? Więc zerwałam się z łóżka [dosłownie] na równe nogi o 7:30, święcie przekonana, że już po prostu na amen zaspałam, serducho mi waliło i ogólnie czułam się jak na najgorszym kacu.
Wygrzebałam się z domu, dojechałam na targi i co? Zabłądziłam na terenie tego prze...ogromnego obiektu [Poznań - Budma - zapraszam] bo się oczywiście mega spieszyłam i wylądowałam najpierw gdzieś w okolicach pawilonu nr 15, potem pan skierował mnie do 7 [jak spotkam, to zabiję; nie ma to jak CKOD] a pracę miałam w 3. Deszcz ze śniegiem leciał mi, excuse moi, NA RYJ [w makijażu] a wiatr targał parasolem i włosami [Lea - coś wiemy na temat tego czynnika, co? ].
PRZYSIĘGAM, że gdybym pobłądziła z 5 minut dłużej to bym się poryczała.

Ah, a jutro znowu i aż do piątku.

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-01-22, 22:29   #3243
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Miss Natasho - znam te klimaty i bezsilnosc oraz przeciwnosci losu tez doprowadzaja mnie (prawie) do lez.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-01-22, 22:56   #3244
rachela
Zakorzenienie

Mam straszny dylemat: jaki kolor tuszu będzie bardziej pasować do piwnych oczu i ogólnie ciemnej oprawy (brwi, włosy) i bladej skóry? Niebieski czy zielony?

Przepraszam, że wyjeżdżam z taką głupotą, nie mam kogo się poradzić (tzn. mogłabym tżta, ale by mnie opieprzył, że kupuję jakieś dziwne rzeczy).

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-01-22, 22:59   #3245
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
wiatr targał parasolem i włosami [Lea - coś wiemy na temat tego czynnika, co? ].
argh!!! oj wiemy, wiemy. zimnego/jesiennego/zimowego wiatru niecierpię, a już do niesamowitego wnerwienia doprowadza jak, nieświadoma tego co się za oknem dzieje, wybłyszczykuje usta i wyjde z domu, co to się dzieje... w akcie desperacji zwykle staje w miejscu, klnę coś pod nosem, wyciągam chusteczkę i wycieram te usta
poza tym, po takiej wichurze, włosy wyglądają zwykle jakby chciały ale nie mogły ...
a jeszcze jak jest tak mokro, pluchowato i w ogóle to już tragedia.
Ja lubię jak jest przede wszystkim ciepło i sucho (chociaż ciepłym, letnim deszczem nie pogardzę ;p). No i mroźną zimę ze skrzypiącym śniegiem i złocistą jesień z suchymi (!!!) górami liści też lubię. Grunt, żeby było sucho (;

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:00   #3246
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

Ja wybralam zielony na bank ,tez mam piwne oczy i ciemna oprawe ,ale rude wlosy ,zielony ladnie podkresla teczowke ,
czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:03   #3247
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Ale jutro już wiesz gdzie trafić
Stary 2008-01-22, 23:08   #3248
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Mam straszny dylemat: jaki kolor tuszu będzie bardziej pasować do piwnych oczu i ogólnie ciemnej oprawy (brwi, włosy) i bladej skóry? Niebieski czy zielony?

Przepraszam, że wyjeżdżam z taką głupotą, nie mam kogo się poradzić (tzn. mogłabym tżta, ale by mnie opieprzył, że kupuję jakieś dziwne rzeczy).
zielony. niebieski mi tu jakoś nie pasuje

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:09   #3249
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:

wg mnie jesli juz bawic sie w kolorowe t wybralabym niebieski.

Czasem muskam jedna warstwe koncowa niebieskim, ladnie wydobywa braz mojego oka.

(jak akurat mam tusz kolorowy)

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:14   #3250
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
matko święta!

ale zaraz zaraz, jak oni to odkręcają żeby cuś tam wlać ?
Część flakonów, miedzy innymi Lutensy właśnie, jest rozkręcana.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Właśnie dokonałam pełnej aktywacji konta na allegro- teraz już nie ma ucieczki Tylko mi zdrowy rozsądek został i póki co ograniczone finanse.
Hahaha! Co?!
Rozsądek?!

No to jesteś stracona.

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
sabbath bardzo dobrze napisalas. popieram.

no ale jesli flakon jest rozrecalny to jest to mozliwe. straszne jest to co opisujecie. biedni sa ci co kupuja flakonik za takie pieniadze i sa nieswiadomi takich praktyk.
Między innymi dlatego ja nie kupuję w ciemno.
Bo jeśli nie znasz zapachu, to skąd możesz wiedzieć, co masz we flaszce?
Ja na to UBV nacięłabym sie na 100% gdybym nie znała.

Cytat:
Chciałam się pożalić
Jestem głupia, mam galaretę gładką zamiast mózgu, umysłowe opóźnienie i wodogłowie. Jestem tępa i durniejsza od swoich butów.
W dużym skrócie: dostałam 4 z laboratoriów z toksykologii, bo nagle w moim mózgu pojawiła się dziura pt. "przygotowanie testu LUMIStox". Tak mi zależało na dobrej ocenie i wyjściu na osobę względnie inteligentną, a mam wrażenie że zrobiłam z siebie tłuka do ziemniaków. Jak można zapomnieć schemat testu, który robiło się dwa tygodnie temu?!
Taka chała. I to jeszcze przed tym gościem... Zapaść się pod ziemię to mało.
Dlaczego ja zawsze robię z siebie debila przy najprostszych pytaniach?
Rachel, specjalnie dla Ciebie pogadałam z moim tłuczkiem kartoflanym i wiesz co? Może Cię to zaskoczy, ale on raczej nie dostałby czwóry z toksykologii...

GRATULUJĘ!

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ja podobnie mam zgrane płyty od mojej serdecznej przyjaciółki, która je zgrywała od swoich kolegów ze studiów. W życiu chłopów na oczy nie widziałam, ale co tam.

No właśnie. Ja chciałam kupić sobie uczciwie i legalnie Undisputted Attitude Slayera - w całym mieście niet, w Krakowie niet, na Allegro niet. To wzięłam i zgrałam od braci przyjaciółki. Jeszcze nie wiedząc, że to legalna praktyka.
A z Emula czy innej sieci w życiu nie zgrywałam niczego. Nie umiem po prostu.
Ja umiem, ale tez tego nie robię.
Użyczam od znajomych. Którzy to znajomi, obawiam się, ssają z Emula, czy innego Osiołka...

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Obiecane zdj z Egiptu:
Poznaję Karnak (ta rampa przy murze?), Deir el Bahari na 100%, Dolina Królów (ten korytarz?), posągi (jeden posąg) Memnona, Nil oczywiście...? A ta kupa kamieni w ciemnościach??

Heh... Piękna wycieczka.

Ja chcę jeszcze raz!

Papugo, Strachulcu - bardzo proszę o ścisłe zapisywanie swoich snów. Obśmiałam się jak norka.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:17   #3251
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:

Niebieski
Stary 2008-01-22, 23:20   #3252
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Zielony!
A teraz powiedz mi, gdzie można kupić zielony tusz
tulipanka jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:25   #3253
rachela
Zakorzenienie

3x zielony, 2x niebieski.

Nooooo w sumie zielony by mi pasował kolorystycznie do toreeeebki <trzepoce rzęsami i nawija kosmyk włosów na palec>.

Tulip, w nowym katalogu Oriflame są takie duety: kredka z jednej strony, tusz z drugiej. Do wyboru: czerń, zieleń, niebieski lub burgund. Nawet jest to zgłoszone do KWC, ale recenzji - niet...

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:32   #3254
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
3x zielony, 2x niebieski.

Nooooo w sumie zielony by mi pasował kolorystycznie do toreeeebki <trzepoce rzęsami i nawija kosmyk włosów na palec>.

Tulip, w nowym katalogu Oriflame są takie duety: kredka z jednej strony, tusz z drugiej. Do wyboru: czerń, zieleń, niebieski lub burgund. Nawet jest to zgłoszone do KWC, ale recenzji - niet...
Katalogu Ori nie widziałam od wieków ale, ale... zielony, burgund mówisz... Chyba czas się zainteresować
Zielony, mówię Ci. Pod kolor nicka, od razu będzie wiadomo, żeś moderator
tulipanka jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:37   #3255
Lea93
Zadomowienie

Yves Rocher też ma kolorowe tusze

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:38   #3256
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Yves Rocher też ma kolorowe tusze
ech, żyję w ciężkiej niewiedzy

(dobra, idę moją niewiedzę zmniejszać, robota czeka )
tulipanka jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:45   #3257
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

ale jestem glodna!!!!

mam jakis okres zerny.

przewaznie funkcjonuje na dwoch malych posilkach, ewentualne deficyty uzupelniam jakims batonem.

a dzis dosyc pokazne sniadanie, w robocie pizzowaty kawalek zarcia, baton, potezna porcja ryzu z wazywami na kolacje, ptys, jogurt, banan...

M. pyta sie gdzie mi to zarcie idzie...

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:50   #3258
martwa papuga
Zakorzenienie

Zuziuniu, piękne foty i piękna Ty na fotach!

Rachel, do brązowych - powiedziałabym: z dwojga złego lepiej niebieski.
Ja się maziam czarnym, bo wolę naturalny efekt. O, przypomniało mi to, że już dawno nie robiłam ulubionej turkusowej krechy na powiece.

A powiedzcie mi, gdzież się podziała Sałata? Czyżby wciąż kwitła u Sabbath w łóżeczku?
martwa papuga jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:55   #3259
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
A powiedzcie mi, gdzież się podziała Sałata? Czyżby wciąż kwitła u Sabbath w łóżeczku?
Nie wiem, ale zaczynam się martwić.
W sobotę wieczorem odwiozłam ją pod dom i od tego czasu nic... Nawet muzyki nie słucha...
Sabbath jest offline  
Stary 2008-01-23, 00:03   #3260
rachela
Zakorzenienie

Sałata się czai. Widzę ją

---

Idę, wpełznę do łóżka i poudaję, że się uczę. W czwartek druga połowa egzaminu, z którego muszę dostać 5, bo się pochlastam. Na 5 już nie mam szans (z pierwszej części dostałam 4), ale chociaż to 4,5... Toksykologii część dalsza.

Dobranoc.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-01-23, 00:20   #3261
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale zaczynam się martwić.
W sobotę wieczorem odwiozłam ją pod dom i od tego czasu nic... Nawet muzyki nie słucha...

Helou Darlingi!

W sumie to jestem , ale miałam trudne dni ostatnio - wiecie, takie z serii: Sałatowe Wariactwo I stopnia, A Nawet Bardziej - "świat jest okrutny, nikt mnie nie kocha, nawet kot tak jakoś krzywi pyszczek i wrednie łypie okiem jak mnie widzi... Idę się utopić w resztce porannej kawy, czarna, gorzka, zimna śmierć, echhh..." - takie tam gópoty...

Po prostu nie chciałam Wam smęcić i biadolić, bo to przecież niefajnie się czyta, prawda? Minie okres szary-zły, to Sałata będzie świeża jak ze szklarni po oprysku - soczysta, błyszcząca, zwarta i gotowa na wyzwania Nowego Dnia...

co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."

Szara Róża jest offline  
Stary 2008-01-23, 00:20   #3262
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Miss Natasho - znam te klimaty i bezsilnosc oraz przeciwnosci losu tez doprowadzaja mnie (prawie) do lez.
uhum

Cytat:
Mam straszny dylemat:
Zielony! [ewentualnie śliwkowy] Dobranoc

Cytat:
argh!!! oj wiemy, wiemy. zimnego/jesiennego/zimowego wiatru niecierpię, a już do niesamowitego wnerwienia doprowadza jak, nieświadoma tego co się za oknem dzieje, wybłyszczykuje usta i wyjde z domu, co to się dzieje... w akcie desperacji zwykle staje w miejscu, klnę coś pod nosem, wyciągam chusteczkę i wycieram te usta
poza tym, po takiej wichurze, włosy wyglądają zwykle jakby chciały ale nie mogły ...
a jeszcze jak jest tak mokro, pluchowato i w ogóle to już tragedia.
Ja lubię jak jest przede wszystkim ciepło i sucho (chociaż ciepłym, letnim deszczem nie pogardzę ;p). No i mroźną zimę ze skrzypiącym śniegiem i złocistą jesień z suchymi (!!!) górami liści też lubię. Grunt, żeby było sucho (;
a jak jeszcze musisz potem wejść do tramwaju pełnego mokrych ludzi i ich obcych, równie mokrych kurtek, które Cię dotykają - to dopiero jest apogeum.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ale jutro już wiesz gdzie trafić
to się okaże
ale miło, że we mnie wierzysz

Cytat:
Rachel, specjalnie dla Ciebie pogadałam z moim tłuczkiem kartoflanym i wiesz co? Może Cię to zaskoczy, ale on raczej nie dostałby czwóry z toksykologii...
ubawiło mię to
uh, pora spać.

Jutro newsy z placu budowy, tfu, boju. Dobranoc

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-01-23, 07:27   #3263
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Dzis kolezanka mowi 'czym dzis pachniesz?' 'znow cos nowego??'
odpowiedzialam, ze tak ale juz nie kupie nic przez miesiace, takie postanowienie. Pyta 'ile ty tego masz?'

mowie, ze jakos okolo 30 sztuk (czyli w normie tak mi sie wydaje po lekturze forum) a ona 'K... ja myslalam, ze mam duzo ale ty masz swira'
30? i świra? Eeee to ja już chyba powinna siedzieć w pokoiku bez okien i miękkimi ścianami. Ale szafka z zapachami jest zamknięta wiec nie widze tego na okragło co chyba trochę ocala moja psychike. A pozatym sa inni którzy maja więcej. Jak juz mam sie porównywać to czemu do tych Mniej zwariowanych trzeba zawsze wybierac te "lepsze" przykłady i wyrównywać w góre a nie w dół.

Cytat:
Zielony
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2008-01-23, 08:07   #3264
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Witam witam Choć dziś od rana ze smutną wiadomością. Przykro tak jakoś człowiekowi

http://film.onet.pl/0,0,1678290,wiadomosci.html

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-01-23, 08:24   #3265
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Witam witam Choć dziś od rana ze smutną wiadomością. Przykro tak jakoś człowiekowi

O kurrr... taki młody chłopak!
Stary 2008-01-23, 08:37   #3266
homyk
Zakorzenienie

Cytat:

W kwestii tuszy do rzęs...
Ja wciąż szukam i szukam tuszu Captive'Eyes w kolorze Green Noir. Givenchy bodajże latem zeszłego roku wypuściło taką limitówkę. Niestety nigdzie widu ani słychu Jakby ktoś go gdzieś zauważył, bardzo proszę o cynk

W desperacji kupiłam tusz Isa Dora Build-up Extra Volume w kolorze Black Blue. Jest fajny, bardzo dobrze zagęszcza rzęsy, choć myślałam, że będzie w nim więcej czerni, a to takie mocno przydymione indygo I wiecie co, nawet siebie lubię w tym kolorze. Wydaje mi się, że ten odcień dobrze komponuje się z moimi przekrwionymi patrzałkami Przy czerni te "czerwone żyłki" są dużo bardziej widoczne

Rachelo, ja myślę, że Tobie będzie dobrze zarówno w niebieskim, jak i w zielonym. Może kup po prostu oba
homyk jest offline  
Stary 2008-01-23, 09:36   #3267
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość

Po prostu nie chciałam Wam smęcić i biadolić, bo to przecież niefajnie się czyta, prawda? Minie okres szary-zły, to Sałata będzie świeża jak ze szklarni po oprysku - soczysta, błyszcząca, zwarta i gotowa na wyzwania Nowego Dnia...
Witaj Salatko
Za duzo tych opryskow nie stosuj bo bedziesz niejadalna
czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2008-01-23, 09:39   #3268
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Żałosne... Ale skuteczne.
Tak, jak pisze Czarnazuzia: czytający nie będzie wiedział, jak to naprawdę wyglądało.

Tu, na forum wszyscy wiedzą, że chorowałam na tę wanilię długo i że naprawdę chciałam ją mieć. A normalny człowiek pomyśli, że... no nie wiem, co pomyśli własciwie.

Jaki sens miałoby robienie takich cyrków?
Żeby raz użyć zapachu mogłam kupić próbkę, albo atomizerek 4,5 ml - wyszłaby podobna kwota.
Nie przejmowałabym się tym co pomyślą inne osoby, w końcu zawsze znajdzie się ktoś przychylny, kto zaufa i jakiś niedowiarek wątpiący we wszystko.
Najważniejsze, że sprawa została zakończona i że wszystkie wiemy jakiego pokroju sprzedającym jest ten Pan.

Cytat:
Wiecie co mnie najbardzej szokuje w tej historii? Pal licho, że listonosz kazał podpisać odebranie listu nie tej osobie co trzeba ( oczywiście nie bronię tego ciołka, któremu się nie chciało DOKŁADNIE sprawdzić adresu), tylko tej osobie, która odebrała a listu Aggie nie przyniosła- tym bardziej, że z tego co pisze Aggie, ta osoba mieszka parę kroków od niej!!! No jak można trzymać cudzą przesyłkę? Boże, niektórzy ludzie to nie mają za krzty honoru w sobieZero poczucia uczciwości i poczucia, że wypadałoby być w porządku...echhh
To nie jest uczciwe. Sąsiadka przetrzymująca przesyłkę...

Cytat:

Słuchajcie: napisałam na Gazecie o tej piwnej historii (piwnej od Piwo81).
Mam wrażenie, że nieco bez sensu mi wyszło. Nie mówiąc już o tym, że nie wiem, czy w dobrym miejscu. Proszę o rady i pouczenia.

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...582&a=74714369
Dobrze zrobiłaś, że go opisałaś.

Cytat:
Ja tez już u niego nie kupię. I to nie z zemsty, bo przecież co to za zemsta nie kupić czegoś, czego pragniesz.
Nie kupię, bo nie mam żadnej gwarancji, że znów nie będzie to bubel.
Ja też nie.
Już po pamiętnej historii Roz-ter-ki postanowiłam raczej unikać jego aukcje.

Cytat:
Rozmawiałam ze znajomą udzielającą się na Gazecie - dopisała się pod wątkiem. Powiedziała, że perfumy mogły być rozcieńczane, że zdarza się, że ludzie dolewają do oryginałów spirytusu, albo jakichś tańszych zapachów w rodzaju wanilii z Sephory...

Mnie nadal wydaje się, że zapach był raczej przeterminowany, ale sama koncepcja "cudownego rozmnażania" niszowych perfum mnie rozwaliła.
Jeszcze by tylko tego brakowało, że Lutki są rozcieńczane
Za niedługo to chyba będzie strach kupować na allegro

Cytat:
Właśnie dokonałam pełnej aktywacji konta na allegro- teraz już nie ma ucieczki Tylko mi zdrowy rozsądek został i póki co ograniczone finanse.
Gratuluję

Cytat:
Chciałam się pożalić
Jestem głupia, mam galaretę gładką zamiast mózgu, umysłowe opóźnienie i wodogłowie. Jestem tępa i durniejsza od swoich butów.
W dużym skrócie: dostałam 4 z laboratoriów z toksykologii, bo nagle w moim mózgu pojawiła się dziura pt. "przygotowanie testu LUMIStox". Tak mi zależało na dobrej ocenie i wyjściu na osobę względnie inteligentną, a mam wrażenie że zrobiłam z siebie tłuka do ziemniaków. Jak można zapomnieć schemat testu, który robiło się dwa tygodnie temu?!
Taka chała. I to jeszcze przed tym gościem... Zapaść się pod ziemię to mało.
Dlaczego ja zawsze robię z siebie debila przy najprostszych pytaniach?
Nie rozumiem - przecież 4 to fajna ocena, jakby nie było to "dobry".
Dwa tygodnie to wcale nie jest mało i miałaś prawo zapomnieć schemat, czasem mam wrażenie, że jesteś dla siebie zbyt ostra.
Nie przejmuj się tak, następnym razem będzie wymarzona 5, a na chwilę obecną gratuluję czwórki !

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Moja wczorajsza technika (chociaż bez opcji włączania :w: )
A pani dr ukazała ludzkie oblicze i pozwoliła mi na ćwiczeniach zaliczyć konsultacje, co oznacza, że nie muszę iść w poniedziałek o świcie na uczelnię
Świetnie ! Gratuluję

Cytat:
Ja też
Chciałam sobie zainstalować DC++ osiedlową sieć, dzięki której mogłabym ściągać muzykę, ale nie umiem Emule tak samo, boję się, że coś spitolę.
A mam setki utworów, które bardzo chciałabym mieć do posłuchania wtedy, kiedy akurat mam ochotę (a nie np. wylosują się na last)
Wystarczy, że pobierzesz sobie wersję instalacyjną Emule, która sama zainstaluje się na Twoim komputerze - tutaj nie ma co zepsuć, nie musisz praktycznie nic robić, to banalnie proste.
Z DC++ to już trochę trudniejsza sprawa.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Obiecane zdj z Egiptu:
Ładne fotki

Cytat:
cześć dziewczyny i chłopaki
Mieliście fajny dzień? tak? ja teeeż, przez 9 godzin robiłam kawę, drinki, kanapki oraz zmywałam naczynia dla skacowanych byznesmenów, którzy mnie podrywali.

A zaczęło się od tego, że przespałam jakieś 5 godzin, bo w nocy budziłam się ze cztery razy m. in. po to, żeby się upewnić że budzik zadzwoni. W końcu próbowałam się nad ranem trochę wyluzować no i w istocie pospałam nadprogramowe pół godziny, a w trakcie śnił mi się koszmar o tym, że za późno wyszłam z domu i w panice, że spóźnię się do pracy i mnie zwolnią dawałam pieniądze jakiejś okropnej babie z ponaciąganą twarzą żeby mi sprawdziła w internecie o której mam autobus [to tak w skrócie, bo było parę innych epizodów].
Więc co? Więc zerwałam się z łóżka [dosłownie] na równe nogi o 7:30, święcie przekonana, że już po prostu na amen zaspałam, serducho mi waliło i ogólnie czułam się jak na najgorszym kacu.
Wygrzebałam się z domu, dojechałam na targi i co? Zabłądziłam na terenie tego prze...ogromnego obiektu [Poznań - Budma - zapraszam] bo się oczywiście mega spieszyłam i wylądowałam najpierw gdzieś w okolicach pawilonu nr 15, potem pan skierował mnie do 7 [jak spotkam, to zabiję; nie ma to jak CKOD] a pracę miałam w 3. Deszcz ze śniegiem leciał mi, excuse moi, NA RYJ [w makijażu] a wiatr targał parasolem i włosami [Lea - coś wiemy na temat tego czynnika, co? ].
PRZYSIĘGAM, że gdybym pobłądziła z 5 minut dłużej to bym się poryczała.

Super dzień () Życzę dużo siły, któa pozwoli ci wytrwać do końca tygodnia !

Cytat:
Niebieski !
Ale najlepiej byłoby kupić oba

Cytat:

I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-01-23, 09:59   #3269
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Ja umiem, ale tez tego nie robię.
Użyczam od znajomych. Którzy to znajomi, obawiam się, ssają z Emula, czy innego Osiołka...
Ja muzyki nie ściągam, czasem jakieś seriale. Jak mi się nie podoba to wywalam po paru odcinkach, jak mi się podoba to kupuję na DVD.

Cytat:
Papugo, Strachulcu - bardzo proszę o ścisłe zapisywanie swoich snów. Obśmiałam się jak norka.
Czek dis ałt

Część I
Poznań, jakiś dziwny pokój (chyba przy ulicy Półwiejskiej) a ja walczę ze sporym biało szarym wężem, który lezy zwinięty na stołku. Walczę i walczę, nie wiem jak wyjść z pokoju bo stołek stoi przy drzwiach. W końcu rzucam na węża dwie kołdry i uciekam do TŻa. Przychodzi TŻ, ściąga kołdry ze stołka a tam dwa zrośniete wężowe ogony - taka jakby dżdżownica, dziwnie podskakują. Głowy niet.
Część II
Poznań, ul. Bukowska, jadę ze znajomymi z podstawówki autobusem linii 65. Chcemy zorganizowac spotkanie klasowe i trzeba się gdzies spotkać i pogadać. Umawiamy się w piwnicy bloku nr 12, przy kotłowni, na naszym osiedlu.

Nie wiem skąd mi się te sny ostatnio biorą
Cytat:
Zielony, mówię Ci. Pod kolor nicka, od razu będzie wiadomo, żeś moderator
Koniecznie zielony

Cytat:

Widziałam wątek wczoraj wieczorem, ale myslałam że ktoś się przesłyszał i dlatego o to pyta.
Stary 2008-01-23, 11:00   #3270
eiri
Wtajemniczenie

GG do eiri

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Witaj Salatko
Za duzo tych opryskow nie stosuj bo bedziesz niejadalna
Eeee, na forum opryskowym odradzać opryski...
Nowy "oprysk" nie jest zły i podnosi na duchu

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości