Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-30, 20:08   #1021
irkax
Zakorzenienie

Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To u mnie ten GreenWay jest chyba skromniejszy, bo enchilades ani brie z patatas nie ma
W krakowskim jest wszystko co tutaj:

http://www.greenway.pl/dishes.php

plus dania dnia, których w menu nie widzę - między innymi kotlety z sera brie, zapiekana papryka (tą jadłam tylko raz), zapiekane brokuły i inne pyszności. Cały rok jadałam u nich 3-4 razy w tygodniu
irkax jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:12   #1022
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość

plus dania dnia, których w menu nie widzę - między innymi kotlety z sera brie, zapiekana papryka (tą jadłam tylko raz), zapiekane brokuły i inne pyszności. Cały rok jadałam u nich 3-4 razy w tygodniu
U mnie w mieście są 4 GreenWay'e, ale w tym przy moim wydziale nie ma takiego wyboru U was w Krakowie jest jeden - za to full wypas

Nie dziwię się Mają taniutko a jedzenie jest naprawdę zdrowe i smaczne
your Angel jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:14   #1023
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:

Ómarłam dlaczego we Wrocławiu tego nie ma? chcę knajpy z takim właśnie "jadalnym" żarciem, bo często otwieram menu, a tam NIC (nie jestem wege, ale mięsa jadam bardzo mało). Zjadłabym prawie wszystko z ich menu
tulipanka jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:19   #1024
czarnaorchidea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ómarłam dlaczego we Wrocławiu tego nie ma? chcę knajpy z takim właśnie "jadalnym" żarciem, bo często otwieram menu, a tam NIC (nie jestem wege, ale mięsa jadam bardzo mało). Zjadłabym prawie wszystko z ich menu
W Lublinie też nie ma A spróbowałabym sobie tego tortu warzywnego albo kofty indyjskiej...

czarnaorchidea jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:21   #1025
yoona
Zakorzenienie

Cytat:
Burn - bez fotki sukienki nawet mi się tu nie pokazuj
ja właśnie wróciłam z dwoma błyszczykami i chyba oba nie do końca kolorystycznie grają. Trudno, będę używać w małych ilościach może kiedyś uda mi się dopasować jakiś znośny, może na następnym zlocie ze wsparciem
ktos tu wspominal o zlocie?

Burn sukienka piekna, zazdroszcze studniowki

Poczytalam dzisiaj coscie naprodukowaly nt bielizny,weszlam sobie na forum biusciaste na gazecie i doszlam do wniosku ze na bank mam zle dobrany s tanik:/
i mam okropna ochote kupic sobie jakis w innym rozmiarze niz dotychczas,ale portfel swieci pustkami.
no i nie moge sie zmierzyc bo w moim studenckim mieszkaniu miarki brak

Blogowy świat

yoona jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:23   #1026
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie w mieście są 4 GreenWay'e, ale w tym przy moim wydziale nie ma takiego wyboru U was w Krakowie jest jeden - za to full wypas

Nie dziwię się Mają taniutko a jedzenie jest naprawdę zdrowe i smaczne
Wybór duży, tylko lokal malutki i tłumnie odwiedzany (jedynie ten tłum mi tam przeszkadza)
Do tego są świetnie rozreklamowani wśród obcokrajowców, czasami w porze obiadowej więcej słychać francuskiego czy niemieckiego niż polskiego

Cytat:
No ja jak odkryłam GreenWaya to byłam przeszczęśliwa, wreszcie knajpa, w której mogę zjeść wszystko co jest w menu o ile tylko mam ochotę. Szkoda, że tego typu knajpek z wege jedzeniem jest ciągle w Polsce bardzo mało
irkax jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:27   #1027
czarnatess
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
tak, a to nie Ty o tym pisalas?
ja troszke wypilam to moge źle kojarzyc
Dobre
BURN śliczna sukienka i torebka
czarnatess jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:31   #1028
paolla
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Poczytalam dzisiaj coscie naprodukowaly nt bielizny,weszlam sobie na forum biusciaste na gazecie i doszlam do wniosku ze na bank mam zle dobrany s tanik:/
i mam okropna ochote kupic sobie jakis w innym rozmiarze niz dotychczas,ale portfel swieci pustkami.
no i nie moge sie zmierzyc bo w moim studenckim mieszkaniu miarki brak
też czytałam temat z linku, zawsze kupowałam staniki 75B, nic mi się z nich nie wylewa ani zapięcia nie podjeżdżają do karku, ale postanowiłam się jednak zmierzyć.

i co się okazuje? że mój rozmiar to 75A

planuję na po-nowym-roku bieliźniarskie zakupy, więc poprzymierzam zgodnie z tym, co sobie wymierzyłam ale mam cichą nadzieję, że A się okaże za ciasne
paolla jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:33   #1029
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja też właściwie miałam szyć,ale kontrolnie poszłam do Pasażu i jakimś cudem pierwsza którą przymierzyłam okazała sie najlepsza.
Ja już tak ją sobie przymierzałam z bardziej casulową górą (jakiś sweterek i tp) i wydaje się że będzie się nadawać nie tylko na tą jedna okazję
Pewnie, że będzie pasować tylko ja ostatnia sierota nie pomyślałam i mam sukienkę, co leży w szafie, przecież jej nie oddam, bo cały czas jest w porządku i dobrze leży.
Cytat:
Napisane przez czarnaorchidea Pokaż wiadomość
W Lublinie też nie ma A spróbowałabym sobie tego tortu warzywnego albo kofty indyjskiej...
i klusek szpinakowych i enchilades i szaszłyka wege i Quiche warzywne i... ech
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ktos tu wspominal o zlocie?
w sumie to chyba ja, niechcący
nie wiem czy w najbliższym czasie wygospodaruję czas, zapowiada się masakra przedsesyjno - sesyjna
Cytat:
Wybór duży, tylko lokal malutki i tłumnie odwiedzany (jedynie ten tłum mi tam przeszkadza)
Do tego są świetnie rozreklamowani wśród obcokrajowców, czasami w porze obiadowej więcej słychać francuskiego czy niemieckiego niż polskiego
nie dziwię się, gdybym przejachała do Polski, to bym natychmiast uciekła po pierwszym obiedzie ze schabowym w roli głównej
tulipanka jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:36   #1030
vesenka
Zakorzenienie

niech was nie znam...nie ma to jak narobic komuś smaku na sojowe, albo serowe kotlety wciągane po nocy...i jeszcze kluseczki...szoruję do kuchni

vesenka jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:43   #1031
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Znam. Znam Sentenced. Kiedyś motyw śmierci i samobójstw... no cóż, chyba mogę to ująć tak - żyłam tym 24 godziny na dobę, a znajomi nie mogli już mnie słuchać, nie mogli znieść tego, w co się powoli zmieniałam, i nie mogli patrzeć na moje opisy na gg... Przypomniał mi się jeden z mi najbliższych, z pewnością skojarzysz:
Death greets me warm, now I will just say goodbye
Kiedy to było. Chyba wolę nie pamiętać. Wariatka.
...To life and die.

Pewnie, że znam.
Używałam tego tekstu w charakterze cytatu w mojej pracy semestralnej o samobójstwie.

Ja wciąż odczuwam bliskość śmierci. To nie tyle fascynacja, co przyzwolenie. Zdaję sobie sprawę z tego, że śmierć nie jest wcale najgorszym, co może mnie spotkać. Zbyt długo za nią tęskniłam, żeby teraz się bać.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
W głowie ciągle mi siedzi VAC.

I'll crawl into your window
when you're sleeping real tight
I'll kill you in your sleep
I brought the fucking knife
you drive me crazy every day
no, you don't leave me alone
my brain is on the floor
I can't decide until you're dead
Tak, podejrzałam, że ich słuchasz.

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
moje największe bieliźniane odkrycia są autorstwa firmy Konrad, wrzucam link http://www.konrad-bielizna.pl/kolekcja_n.htm przy okazji świetnie leżą i nie odkrywam nagle,że mam cztery piersi, albo dla odmiany dwie, ale za to pod pachą
A propos piersi-idę pomajstrować przy cyckach murzynki

Konrad miał kiedyś w ofercie przepiękne, czarne gorsety... Polowałam na taki, jak obłąkana. Niestety, nie udało mi się nigdzie spotkać S-ki, a M-ka była za szeroka. Załamka.

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość

Co do sporotw to ja uwielbiam pranie na macie - bjj czyli brazylijskie ju jitsu i judo (Kiedys lazilam tez na vale tudo ale mam za krotkie lapki i jestem za mala zeby dac rade). Poza tym standardowo - aerobik+pilates+joga+kosz tykowka+tenis+jazda konna Zaleznie od ilosci kasy, pory roku i zachciewajki. Niestety co widac po zdjeciach - ostatnio nie ciwczylam za duzo ale po nowym roku wracam (jak sie wykuruje)...
Ruch uwielbiam w kazdej formie (choc czasem trudno w to uwierzyc )

Nat
W sumie pod większością tekstu mogę się podpisać.

Ruch jest mi niezbędny do życia. Sporty walki, piłka nożna, pływanie - to moje ulubione formy rozrywki.
Siłkę też lubię - tak się wypocić, zmęczyć aż po drżenie nóg z porządną muzą na uszach...
Jazda konna prawie jak jazda na motocyklu - czujesz, że żyjesz.
Tylko aerobic wybitnie mnie odrzuca. Kicanie przy popowej muzyczce nie dla twardzieli, oj nie. A pilates to nawet nie chcę wiedzieć, co to jest... Brzmi... ewangelicznie.

Cytat:

Ja też właściwie miałam szyć,ale kontrolnie poszłam do Pasażu i jakimś cudem pierwsza którą przymierzyłam okazała sie najlepsza.
Ja już tak ją sobie przymierzałam z bardziej casulową górą (jakiś sweterek i tp) i wydaje się że będzie się nadawać nie tylko na tą jedna okazję
Burn - sukienka superaśna - jedna z tych, które sprawiają, że to kobieta wygląda pięknie, nie zaś same ściągają wzrok. Takie właśnie lubię.

Jedna z najbardziej udanych moich suknie została kupiona w Sylwestra, minutę przed zamknięciem sklepu, z głupia frant - czarna, na ramiączkach, z gładkiego, lśniącego materiału, szyta ze skosu. I też - sama sukienka - nic szczególnego, ale za to ja w niej...

O to chyba chodzi, nie?

Mam zgryz z Sylwestrem - wszyscy dzwonią, czy będę, a ja nie diabła nie wiem, na którą imprezę się zdecydować. Nie mogłyby ich ludziska porobić w tygodniowych odstępach?!
Sabbath jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:45   #1032
_Adelajda_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
niech was nie znam...nie ma to jak narobic komuś smaku na sojowe, albo serowe kotlety wciągane po nocy...i jeszcze kluseczki...szoruję do kuchni
Stary 2007-12-30, 20:50   #1033
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Burn, piękna kiecka

Zdaje się, że z Monnari...? Tam maja piękne sukienki, zawsze oczy wywalam w ich sklepach

W temacie GreenWay'owym: w Łodzi są dwa, żarcie faktycznie dość tanie i bardzo smaczne - nawet mój mięsożerny TŻ lubi jedzenie z Green Waya. Ja najbardziej chyba kotlety z kapusty

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:55   #1034
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jazda konna prawie jak jazda na motocyklu - czujesz, że żyjesz.

Mam zgryz z Sylwestrem - wszyscy dzwonią, czy będę, a ja nie diabła nie wiem, na którą imprezę się zdecydować. Nie mogłyby ich ludziska porobić w tygodniowych odstępach?!
Si, si jazda konna to coś cudownego Uwielbiam. Ten kontakt z koniem, zgranie się z nim, specyficzność tych zwierząt, złapanie wspólnego języka, porozumienie, poznanie ich dogłębnie, wiatr we włosach przy wspólnym galopie po padoku czy lesie, wyścigi na koniu, który to szczerze kocha, pewna rywalizacja... Ktoś kiedyś powiedział, że dosiąść konia to jak dosiąść wiatr - ja zgadzam się z tym w 100%. Jestem absolutną konioholiczką i nawet pogłaskanie konia, danie mu kostki cukru sprawia mi niebywałą przyjemność i powoduje uśmiech na twarzy. A co dopiero jazda na tych przecudownych, niezależnych zwierzętach... Nawet gdy konia dosiądziesz, nigdy nie wiesz czy nie poniesie go fantazja i nagle Ci nie zagalopuje, co powoduje dreszcz emocji... całkowite samostanowienie o sobie nawet pod siodłem... upartość i bunt tych zwierząt mnie fascynuje, jeśli coś się takiemu uparciuchowi nie spodoba - choćby nie wiem jak jeździec się starał, koń tego nie zrobi, bo po prostu mu się to nie podoba i nie odpowiada mu to... tak, konie to moja obsesja

a co do Sylwestra, cóż... przynajmniej ktoś Cie zaprasza i ktoś do Ciebie dzwoni...

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:57   #1035
Anuschka
Wtajemniczenie

W temacie GreenWaya: zdaje się, że nikt jeszcze nie wspomniał o pierożkach aromatycznych z cukinią. Są rewelacyjne. Zresztą ze mnie w ogóle jest stworzenie mącznożerne, więc wszelkie pierogi uwielbiam.
Anuschka jest offline  
Stary 2007-12-30, 20:58   #1036
lavenderfay
Rozeznanie

Nat gratuluję, pięknie razem wyglądacie, życzę dużo szczęścia

Burn śliczna sukienka!!!

A jeśli chodzi o różnice wzrostu to ja też lubię tak ze 30 cm, a ponieważ kruszynką nie jestem, to przydałby się koszykarz
lavenderfay jest offline  
Stary 2007-12-30, 21:00   #1037
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
W temacie GreenWaya: zdaje się, że nikt jeszcze nie wspomniał o pierożkach aromatycznych z cukinią. Są rewelacyjne. Zresztą ze mnie w ogóle jest stworzenie mącznożerne, więc wszelkie pierogi uwielbiam.
O, to ja też, tyle że u mnie bardziej poszło w kluchy i makarony wszelakie

ps u mnie nie ma pierożków z cukinią

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-12-30, 21:05   #1038
czarnaorchidea
Rozeznanie

Cytat:
(...) A pilates to nawet nie chcę wiedzieć, co to jest... Brzmi... ewangelicznie.
I takie jest Byłam raz na pilatesie i podziękowałam. Nie dla mnie podnoszenie jednej nogi w żółwim tempie przy odgłosach natury, oj nie. Wolę bardziej... hmm... energiczne sporty A to, że tego typu rzeczy do sportów nie zaliczam, to już osobna sprawa

czarnaorchidea jest offline  
Stary 2007-12-30, 21:12   #1039
your Angel
czyli Endżi

O ja.... Pilates jest niezabardzo O i fitnessu też nie lubię. Czuję się jak głupek kiedy tak poskakuję, podnoszę dziwnie nogi, wymachuję rękami i wykonuję te wszystkie głupie układy choreograficzne

K. Pilates nie lubię tego dokładnie z tego samego powodu co Ty

Boks mi się marzy Ale nie wiem czy nie jestem juz za stara na treningi
your Angel jest offline  
Stary 2007-12-30, 21:13   #1040
czarnatess
Przyczajenie

Dziewczyny czy Wy tak zawsze na nocke musicie kusic jadłem wszelakim ,dopiero skonczylam rolade lodowa co by sie nie rozmrozila Ja tez maczno-kluskowa jestem miesa nie jadam , z miesa najlepiej lubie czekolade z orzechami
czarnatess jest offline  
Stary 2007-12-30, 21:20   #1041
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
pierożki aromatyczne są boskie

ej normalnie zgłodniałam..jak dobrze, że sałatka warzywna czeka w lodówce

Cytat:
Napisane przez czarnatess
z miesa najlepiej lubie czekolade z orzechami
To tak jak ja
irkax jest offline  
Stary 2007-12-30, 21:39   #1042
Lea93
Zadomowienie

Kurczę, tyle dzisiaj zjadłam, a przez Wasze rozmowy o żarciu, przez rabarbarowe ciasto z kruszonką (Burberry, Brit Red) i cudnego kokosa (The Body Shop, perfume oil) na nadgarstkach ssie mnie w żołądku

zastanawiam się czy nie zrobić sobie zapasu olejku kokosowego, bo jest cuuudny

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2007-12-30, 21:54   #1043
your Angel
czyli Endżi

Lea, lepiej nie rób zapasu. Olejek psuje się szybciej niż perfumy Kup jak ten Ci się skończy
your Angel jest offline  
Stary 2007-12-30, 21:59   #1044
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
a co do Sylwestra, cóż... przynajmniej ktoś Cie zaprasza i ktoś do Ciebie dzwoni...
Ech... To nawet nie o to chodzi. Sęk w tym, że ja miałam konkretne plany, ale mój przyjaciel, u którego miała odbyć się impreza wylądował w szpitalu. Jeśli do jutra wyjdzie - spędzimy tę noc na spokojnie z nim, jeśli nie wyjdzie - spędzimy ją gdzieś indziej. Kłopot w tym, że teraz to trudno wybrać... Znasz jakąś odpowiednią wyliczankę?

Cytat:
I takie jest Byłam raz na pilatesie i podziękowałam. Nie dla mnie podnoszenie jednej nogi w żółwim tempie przy odgłosach natury, oj nie. Wolę bardziej... hmm... energiczne sporty A to, że tego typu rzeczy do sportów nie zaliczam, to już osobna sprawa

Wybacz, ale jedyny odgłos natury, który kojarzy mi się z podnoszeniem nogi w żółwim tempie to pruknięcie...
Jeszcze raz przepraszam.

Cytat:
Mam podobny dylemat.
Choć dla mnie to nie wiek jest największym problemem (a jestem przy Tobie dinozaur, skamielina dosłownie ).
Chciałabym się zapisać na tajski boks, ale wiem, że mam jednego prawie wybitego zęba, który trzyma się na tytanowym ćwieku. Boję się go ostatecznie stracić...
Sabbath jest offline  
Stary 2007-12-30, 22:01   #1045
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Lea, lepiej nie rób zapasu. Olejek psuje się szybciej niż perfumy Kup jak ten Ci się skończy
naprawdę? nie wiedziałam w takim razie zapasu nie zrobię
kokos, kokos

Cytat:
Ech... To nawet nie o to chodzi. Sęk w tym, że ja miałam konkretne plany, ale mój przyjaciel, u którego miała odbyć się impreza wylądował w szpitalu. Jeśli do jutra wyjdzie - spędzimy tę noc na spokojnie z nim, jeśli nie wyjdzie - spędzimy ją gdzieś indziej. Kłopot w tym, że teraz to trudno wybrać... Znasz jakąś odpowiednią wyliczankę?

Wybacz, ale jedyny odgłos natury, który kojarzy mi się z podnoszeniem nogi w żółwim tempie to pruknięcie...
Jeszcze raz przepraszam.
rozumiem, rozumiem
może ene due rike fake ?

Sabbath... proszę Cię

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2007-12-30, 22:09   #1046
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Mam podobny dylemat.
Choć dla mnie to nie wiek jest największym problemem (a jestem przy Tobie dinozaur, skamielina dosłownie ).
Chciałabym się zapisać na tajski boks, ale wiem, że mam jednego prawie wybitego zęba, który trzyma się na tytanowym ćwieku. Boję się go ostatecznie stracić...
Podczas treningów "zwykłego" boksu nosi się odpowiedni ochranicze na głowę i zęby. No a własnie w przypadku tajskiego nie I o taką kontuzję rzeczywiście nietrudno. Ten sport jest naprawdę dirty

Ale wiem, że w wypadku walk (a więc pewnie i treningów) amatorskich nie ma aż tak duzych restrykcji. Piszą o tym nawet na Wikipedii:

Cytat:
Regulamin zawodów amatorskich PZMT jest przemyślany, by zapewnić mniejszą urazowość niż w walkach zawodowych muay thai. W celu zapobieżenia kontuzjom zastosowano sprzęt ochronny, zarówno osłabiający cios ręką, łokciem lub nogą (ochraniacze łokci, goleni, rękawice), jak i chroniący ciało (kask na głowę, ochraniacz tułowia, ochraniacz krocza).
Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
naprawdę? nie wiedziałam w takim razie zapasu nie zrobię
kokos, kokos
Masz u siebie BS? W razie gdybyś czegoś chciała to mogłabym pomóc w zakupach
No ale od czego jest Allegro Tam mają prawie wszystko - i to ciut taniej

Ja zachorowałam na poczwórne cienie...
your Angel jest offline  
Stary 2007-12-30, 22:14   #1047
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Wklejam sukienkę,niestety jest mało fotogeniczna ze względu na kolor na wiotkość materiału.Lepiej prezentuje się na człowieku,nawet na mnie(podkreśla to jedyne co mam dobre-talię,a maskuje resztę).Jest taka jak chciałam to znaczy długa,czarna i bez żadnych zadatków na kreację balową.Do niej zamierzam przywdziać bolerko-rękawki,jakieś wystrzałowe szpile i biżu.

Idąc za ciosem i kontynuując bezwstydne chwalenie się zakupami , wklejam też torbę,którą też dziś upolowałam(nie do sukienki oczywiście)
Sukienka super. Mam nadzieję również na zdjęcia... z zawartością I z wszystkimi dodatkami.

A torebkę mam podobną

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
tak, a to nie Ty o tym pisalas?
ja troszke wypilam to moge źle kojarzyc
To ja pisałam Ale mi do 1,6 brakuje zdecydowanie więcej niż TŻ do 1,9

Cytat:

Naprawdę optujesz za aż tak dużą róznicą Aż 30cm ?
Angel nawet 35 cm się świetnie sprawdza Nawet kiedy facet nie lubi kiedy kobieta nosi szpilki... bo jest w nich... "za wysoka"

Cytat:
Ha! Tak mi się zdawało, że jesteśmy z tej samej krainy czarów

Jest wegetarianin na Narutowicza, ale to raczej wegetariański fast food niż taka fajna restauracja z frykasami o jakich dziewczyny piszą. Co nie zmienia faktu, że sojowe falafelki są pycha.

Chyba jeszcze jest (albo było...) coś wegetariańskiego na Piłsudskiego.

Cytat:
Pewnie, że będzie pasować tylko ja ostatnia sierota nie pomyślałam i mam sukienkę, co leży w szafie, przecież jej nie oddam, bo cały czas jest w porządku i dobrze leży.
Nie jesteś sama. Moja kieca jest długa do kostek, bardzo obcisła i ma całe plecy z koronki. Nie zanosi się na to, żebym miała ją jeszcze kiedykolwiek założyć...

Cytat:
Tylko aerobic wybitnie mnie odrzuca. Kicanie przy popowej muzyczce nie dla twardzieli, oj nie. A pilates to nawet nie chcę wiedzieć, co to jest... Brzmi... ewangelicznie.
Aerobic... Brrr... Nienawidzę. Jak miałam na wuefie tak podrygiwać to przez większość czasu tarzałam się ze śmiechu... Na zaliczeniu wuefistka postanowiła mnie zagiąć brzuszkami - a ja wtedy trenowałam karate Jej mina, kiedy musiała mi wpisać 5 do indeksu - bezcenna

Może chcesz programik zwany "Wybierz papu"? Służy do podejmowania decyzji, mógłby pomóc w sylwestrowym dylemacie

Cytat:
Brrr... Brzmi okropnie.

Cytat:
Dopóki nie łamiesz się przy każdym ruchu z powodu osteoporozy - nie jesteś za stara na nic

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2007-12-30, 22:14   #1048
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Masz u siebie BS? W razie gdybyś czegoś chciała to mogłabym pomóc w zakupach
No ale od czego jest Allegro Tam mają prawie wszystko - i to ciut taniej

Ja zachorowałam na poczwórne cienie...
nie mam niestety... dziękuję za propozycję, ale allegro jest tańsze mimo wszystko

a ja na masła do ciała choruję, ale jak przychodzi co do czego, to jednak znajdują się inne wydatki

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2007-12-30, 22:15   #1049
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Byłaś prekursorką nurtu emo

A serio to sama znam ten klimat... Teraz moje ówczesne zachowanie wydaje mi się śmieszne, ale kilka lat temu...
BAN za taką zniewagę to za mało
Cytat:
Tak, podejrzałam, że ich słuchasz.

Konrad miał kiedyś w ofercie przepiękne, czarne gorsety...Polowałam na taki, jak obłąkana. Niestety, nie udało mi się nigdzie spotkać S-ki, a M-ka była za szeroka. Załamka.
Ad.1 Też lubię podglądać znajomych na last.fm
Ad.2 Przeczytałam na szybko pogrubiony fragment i zdziwiłam się, dlaczego mój teżet jest na tapecie... Moja nieprzytomność bije własne rekordy.

Za rozmowy o jedzeniu będę skracać o głowę

Tasiemiec się po-świątecznie przebudził z leniwej drzemki i znowu non-stop myślę o jedzeniu. Teraz chodzi za mną pizza z czterema rodzajami sera. I sałatka ze świeżego szpinaku, grzaneczek i pomidora, z octem balsamicznym i sosem śmietanowo-czosnkowym. I odrobinką spalonego boczusiu... Ukróćcie moje męki, dobijcie, bo się zaraz zaślinię albo zeżrę myszkę od komputera

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-12-30, 22:23   #1050
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama. Moja kieca jest długa do kostek, bardzo obcisła i ma całe plecy z koronki. Nie zanosi się na to, żebym miała ją jeszcze kiedykolwiek założyć...
plecy z koronki
Uwielbiam wszystko z odkrytymi plecami, najlepiej, żeby miało dekolt od razu do tyłka, ale rzecz jasna nie noszę takich ciuchów, jakoś nie mam odwagi no dobra, ciężko byłoby mi nosić cokolwiek takiego, bo nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez stanika

Rachel - pizza ech chodzi za mną już od kilku dni, taka z Pizza Hut, bo tam mają, moim zdaniem, najlepsze na świecie
tulipanka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości