Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-16, 10:24   #2581
irkax
Zakorzenienie

Dot.: Scent Bar

Dziewczyny pamięta może któraś z Was taki dodatek o perfumach do Avanti?( Z 2005 bodajże roku)
Avanti wydało go wspólnie z Sephorą. Było tam wiele perfum wraz z podanymi nutami i cenami za różne pojemności.
Chętnie nabyłabym coś takiego z 2007 roku tylko nie wiem czy w ogóle było?

irkax jest offline  
Stary 2008-01-16, 10:33   #2582
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamięta może któraś z Was taki dodatek o perfumach do Avanti?( Z 2005 bodajże roku)
Avanti wydało go wspólnie z Sephorą. Było tam wiele perfum wraz z podanymi nutami i cenami za różne pojemności.
tak ja to mam ale nie wiem, czy w 2007 r tez cos takiego bylo
Stary 2008-01-16, 10:39   #2583
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
tak ja to mam ale nie wiem, czy w 2007 r tez cos takiego bylo
No właśnie to z 2005 roku też mam i bardzo pomaga mi w wybieraniu zapachów to testowania
Szybko pod ręką mam składy i wygląd buteleczki (łatwiej wyszukać w perfumerii).
Ale od 2005 roku wyszło wiele nowych zapachów i fajnie by było mieć uaktualnioną wersję

irkax jest offline  
Stary 2008-01-16, 12:07   #2584
secco
Zadomowienie

Cytat:
Pamiętam i mam do dziś.Co prawda kiedyś dziewczyny pisały,że nie wszystkie nuty zapachowe podanych perfum są prawidłowe,są nieścisłości,ale mimo wszystko to fajna broszura.

Cytat:
Ale od 2005 roku wyszło wiele nowych zapachów i fajnie by było mieć uaktualnioną wersję
No właśnie
Z tego co wiem zarówno w 2006 i w 2007 takiego dodatku do Avanti nie było niestety.Szkoda.
secco jest offline  
Stary 2008-01-16, 12:13   #2585
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez secco Pokaż wiadomość

No właśnie
Z tego co wiem zarówno w 2006 i w 2007 takiego dodatku do Avanti nie było niestety.Szkoda.
Może trzeba napisać do Avanti, że wizażanki się domagają
Zaraz poszukam do nich jakiegoś kontaktu mailowego

irkax jest offline  
Stary 2008-01-16, 12:16   #2586
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

mam pytanko?

czy Was tez do szalu doprowadza deszcz? i nie mowie o takim 'oj smutno mi bo deszczyk pada' tylko o autentycznym wk...ie.
Ja chyba sie musze leczyc, pada, ja na 8 45 musialam isc z buta do roboty na spotkanie jako, zem taki fajny rep mojej zmiany. Spotkanie jak zwykle nie wnoszace, wiec zatrudnili nam jakiegos facia co to z nami nad komunikacja ma pracowac.
No i tak se pogadalim 2 godziny!!! uslyszalam po raz 3 to samo zagadnienie, 3 raz te sama odpowiedz... Nastepne w marcu.
No ale wracajac do rtego deszczu - jak zaczelo tak wkrewiajaco plumkac mi na pysk w drodze powrotnej to w domu musialam se wziasc tabletke na nerwa bo chybabym kogos zabila dzis.

A zeby mi bylo lepiej i fajnie to sobie slucham Placebo.

A za chwile znow ide do roboty!

a na spotkaniu wkoncu wyrzygalam swoje - ja tam jedyna Polka, ba ! jedyna z innego kraju wiec ja pewne rzeczy widze inaczej i moje kolezanki tak samo. Nienawidze tych spotkan ale moj menager tez wyznal, ze nienawidzi. Czyli to naturalne.

Problem - jaka sprzedazn produktow itp a za chwile babka wyskakuje, ze jej sie sprzataczka skarzyla, ze w kiblu meskim faceci brudza. Nikt sie nie smial oprocz mnie i glownego szefa.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-01-16, 12:38   #2587
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
mam pytanko?
czy Was tez do szalu doprowadza deszcz?
oh taak
deszcz bez parasola jest na mojej liście Top 5 - zaraz po wietrze, który miota moimi włosami i tym, że przyklejają się do ust na których jest błyszczyk

no masakra.

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-01-16, 12:43   #2588
secco
Zadomowienie

Cytat:
Może trzeba napisać do Avanti, że wizażanki się domagają
Zaraz poszukam do nich jakiegoś kontaktu mailowego
O tak,zbiorową petycję napiszemy.Wizażankom chyba nie odmówią?
secco jest offline  
Stary 2008-01-16, 12:44   #2589
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Ja właśnie założyłam konto na allegro, za 2 tygodnie mają mi przysłać kod aktywacyjny. Jasny gwint!- co się ze mną dzieje? Zawsze twierdziłam, że ALLEGRO TO ZŁO!

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-01-16, 12:47   #2590
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
O tak,zbiorową petycję napiszemy.Wizażankom chyba nie odmówią?
Na razie napisałam maila
Zobaczymy co mi odpowiedzą, może petycja nie będzie potrzebna

irkax jest offline  
Stary 2008-01-16, 12:51   #2591
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja właśnie założyłam konto na allegro, za 2 tygodnie mają mi przysłać kod aktywacyjny. Jasny gwint!- co się ze mną dzieje? Zawsze twierdziłam, że ALLEGRO TO ZŁO!
Ja Cię nie chcę straszyć, ale... kupować możesz już
Stary 2008-01-16, 12:51   #2592
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
oh taak
deszcz bez parasola jest na mojej liście Top 5 - zaraz po wietrze, który miota moimi włosami i tym, że przyklejają się do ust na których jest błyszczyk

no masakra.
dokladnie!!!

wiatr mnie wpienia jeszcze bardziej niż deszcz, yh.

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-01-16, 12:55   #2593
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość

Jak mogłaś mi to powiedzieć Założyłam to konto, bo mnie tylko o kupowanie chodzi- wystawianie to dla mnie póki co wyższa szkoła jazdy, no i trzeba mieć co wystawiać.

A szaleć aż tak nie mogę, bo chwilowo ( mam nadzieję) nie mam pracy a zaskórniaki też się kiedyś skończą.

Ach na co mi to było- to wy mnie tak deprawujecie

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-01-16, 13:23   #2594
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Tak...? Bo ja też czekam na kod aktywacyjny, który powinien już być dawno temu. Ale o ile się orientuję, niektórzy sprzedający dają limit - ktoś kto nie dokonał pełnej aktywacji nie może brac udziału w niektórych aukcjach.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-01-16, 14:07   #2595
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
No właśnie to z 2005 roku też mam i bardzo pomaga mi w wybieraniu zapachów to testowania
Szybko pod ręką mam składy i wygląd buteleczki (łatwiej wyszukać w perfumerii).
Tez to mam ,fajna sprawa
Cytat:
Nie bylo napewno, poniewaz mam wszystkie numery Avanti 2006-07 i nie by takiego dodatku

Edytowane przez czarnazuzia1
Czas edycji: 2008-01-16 o 16:40
czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2008-01-16, 14:15   #2596
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Tez ,to mam fajna sprawa

Nie bylo napewno, poniewaz mam wszystkie numery Avanti 2006-07 i nie by takiego dodatku
Na razie tylko dowiedziałam się od redaktorki internetowego wydania Avanti, że przekazała mojego maila do redakcji "papierowej".
Zobaczymy co z tego wyjdzie

irkax jest offline  
Stary 2008-01-16, 14:21   #2597
annmarie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Tak...? Bo ja też czekam na kod aktywacyjny, który powinien już być dawno temu. Ale o ile się orientuję, niektórzy sprzedający dają limit - ktoś kto nie dokonał pełnej aktywacji nie może brac udziału w niektórych aukcjach.
Tak, sprzedawcy mogą nałożyć takie ograniczenie w przypadku aukcji typu "kup teraz" - w przypadku licytacji się nie da.

Ale powiem szczerze, że nawet jeśli jest ograniczenie, a na czymś Wam zależy, zawsze można spróbować napisać do sprzedającego, czy zgodzi się dla Was je zdjąć.
Oprócz tego polecam czytanie stron "o mnie" - w przypadku licytacji (sama taka mam) niektórzy sprzedający proszą "kopertki" o potwierdzenie mailem chęci licytacji np. w ciągu 12, czy 24 godzin, inaczej usuwają ofertę (mają do tego prawo). Z reguły jeśli komuś chciało się potwierdzić mailowo, to raczej nie robi sobie żartów - takie dodatkowe zabezpieczenie.

A mnie jest trochę smutno... Po miesiącu rekrutacji, w której na początku zaznaczyłam, że nie mam uprawnień psychologa do przeprowadzania testów (nie kończyłam nawet psychologii) i usłyszałam, że nie ma problemu, po 3 etapach, dostałam telefon, że nie... bo nie mam uprawnień do przeprowadzania testów, a nagle stały się one niezbędne... Ech...
Stary 2008-01-16, 14:51   #2598
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
A mnie jest trochę smutno... Po miesiącu rekrutacji, w której na początku zaznaczyłam, że nie mam uprawnień psychologa do przeprowadzania testów (nie kończyłam nawet psychologii) i usłyszałam, że nie ma problemu, po 3 etapach, dostałam telefon, że nie... bo nie mam uprawnień do przeprowadzania testów, a nagle stały się one niezbędne... Ech...
Cudnie po prostu
Tak nagle się stały niezbedne? Gamonie...
Przecież 3 etap rekrutacji to już bardzo blisko, a nagle wyskakują z czymś takim?
Stary 2008-01-16, 14:59   #2599
annmarie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Cudnie po prostu
Tak nagle się stały niezbedne? Gamonie...
Przecież 3 etap rekrutacji to już bardzo blisko, a nagle wyskakują z czymś takim?
Dokładnie. Ten 3 to był ostatni. Jeszcze, gdybym nie zaznaczyła tego na początku, to bym się zastanawiała, że moja wina (choć powinni czytać CV ), ale na samym początku, jak babka zadzwoniła zaprosić mnie na pierwszy etap to im zaznaczałam... Ech...
Stary 2008-01-16, 16:42   #2600
gosiunia22
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Źle się zachował ten student, ale to było po części pewne (jak to sie mówi: "Zjedzony chleb się ciężko odrabia") - stopień wpisany na karcie egazminacyjnej, w indeksie, więc pomyślał, że po co ma przychodzić.
Przez takich ludzi i takie sytuacje potem trudniej zaufać innym - i chociaż może się zdarzyć kiedyś jakaś uczciwa osoba, student z prawdziwymi problemami, Twój ojciec mocno się zastanowi zanim da kolejny kredyt zaufania.
Widzisz Myszko, do końca to nie było pewne, ponieważ student ma do zaliczenia jeszcze inne przedmioty u innych wykładowców... kolegów ojca. Ja bym przyszła na to zaliczenie (nie mówiąc o aspekcie moralnym) rówież ze strachu, że sprawa się rozniesie po dziekanacie itp.

Andre Lhote

Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline  
Stary 2008-01-16, 17:03   #2601
Sabbath
Wiedźma

Cytat:

Przykre...
Gbury nie liczą się z ludzkim czasem...

Myślę, że po prostu okazało się, że chętnych na wysokim poziomie jest tylu, że mogą wybrzydzać bardziej, niż się spodziewali.

Cytat:
Aniołku - ja napiszę tylko swoje motto - co rzucisz za siebie, znajdziesz przed sobą.

Przykro, że 50 zł poszło się paść, ale każdemu się zdarza, po prostu.
Ostatnio rozmawiałam z kumpelą, psychologiem - o takich, co chodzą po domach i niby "sprzedają" płyty na "dobry cel". I sama mówiła, że stała przed gościem, w głowie miała lampki, że facet teraz stosuje taki mechanizm, a teraz taki, a mimo to nie potrafiła mu odmówić.
Ja nie wierzę w to - a już z pewnością nie tak wprost.
Staram się postępować dobrze nie licząc na to, że jakkolwiek to do mnie wróci.

Skłonna byłabym raczej twierdzić, że "dobre uczynki będą karane podwójnie". Po prostu inaczej nie chcę, bo nie lubiłabym siebie wtedy.

A co do naciągaczy - każdemu się chyba zdarzyło okazać się frajerem.
Ważne jest, żeby wyciągnąć z tego wnioski - 50 zeta za lekcję życia to przyzwoita cena.

Angel - po prostu następnym, razem nie dawaj pieniędzy ludziom, których nie znasz nawet z nazwiska.
Ogólnie - poza znajomymi i przyjaciółmi, którym ufasz - nie dawaj kasy bez potwierdzenia albo przynajmniej bez świadków, na których możesz się w razie czego powołać. Dobrze radzę.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-01-16, 17:58   #2602
annmarie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Myślę, że po prostu okazało się, że chętnych na wysokim poziomie jest tylu, że mogą wybrzydzać bardziej, niż się spodziewali.
Pewnie tak... Nie znam pozostałych, poza jedną dziewczyną, z którą czekałam na jedną z rozmów.
Tylko jakoś... Sama pracowałam już jako HRowiec i zawsze - jeśli coś było kluczowe, to powinno być kluczowe od początku, a nie na koniec, gdy mają już decydować kogo przyjmują.

Ale i tak bywa...

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę w to - a już z pewnością nie tak wprost.
Staram się postępować dobrze nie licząc na to, że jakkolwiek to do mnie wróci.

Skłonna byłabym raczej twierdzić, że "dobre uczynki będą karane podwójnie". Po prostu inaczej nie chcę, bo nie lubiłabym siebie wtedy.

A co do naciągaczy - każdemu się chyba zdarzyło okazać się frajerem.
Ważne jest, żeby wyciągnąć z tego wnioski - 50 zeta za lekcję życia to przyzwoita cena.
Wiesz, ja też nie liczę, że wróci, ale chcę wierzyć, że tak będzie Co więcej - dla mnie ma to większe znaczenie, gdy ktoś mnie skrzywdzi - kiedyś miałam ochotę odpłacić tym samym, dzisiaj taki tekst przekonuje mnie, że nie warto - w pewnym momencie każdy dostanie to na co zasłużył, tylko kwestia czasu czy w tym czy w innym życiu( a to o karaniu dobrych uczynków - straszne).
Stary 2008-01-16, 18:23   #2603
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

A propos tematu osób proszacych o pożyczkę a tłumaczących się, że właśnie zostały okradzione itp. - mniej więcej godzine temu napotkałam takowego delikwenta czekając na pociąg...
Stary 2008-01-16, 18:29   #2604
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:

Wiesz, ja też nie liczę, że wróci, ale chcę wierzyć, że tak będzie Co więcej - dla mnie ma to większe znaczenie, gdy ktoś mnie skrzywdzi - kiedyś miałam ochotę odpłacić tym samym, dzisiaj taki tekst przekonuje mnie, że nie warto - w pewnym momencie każdy dostanie to na co zasłużył, tylko kwestia czasu czy w tym czy w innym życiu( a to o karaniu dobrych uczynków - straszne).
A ja wierzę,że wraca

vesenka jest offline  
Stary 2008-01-16, 18:46   #2605
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
A ja wierzę,że wraca
Ja też

Annmarie widocznie gdzieś na Ciebie czeka lepsza praca

irkax jest offline  
Stary 2008-01-16, 19:43   #2606
rachela
Zakorzenienie

Przegięłam, mam czarne włosy

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-01-16, 19:45   #2607
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Przegięłam, mam czarne włosy
Takie czarne-czarne? Poookaż
Stary 2008-01-16, 20:00   #2608
annmarie
Wtajemniczenie

Rachela - to teraz z powrotem paznokcie na czarno i masz komplet
Stary 2008-01-16, 20:04   #2609
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
<tłum skanduje> dawać zdjęcie!
chociaż kawaaaaaałek
tulipanka jest offline  
Stary 2008-01-16, 20:06   #2610
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Masakra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.JPG (17,9 KB, 68 załadowań)

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości