Wróć   Forum Wizaz.pl > Hobby > Zrób to sama

Notka

Zrób to sama Znudzona sklepową sztampą? Nie daj się! Na tym forum dowiesz się jak można zrobić coś* samemu i wyróżniać się wyglądem jak i samopoczuciem. * - coś oznacza: ciuchy, robótki, szydełkowanie itd., itp.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-23, 19:09   #1
monicaa
Raczkowanie

Sylwestrowe dekoracje

Witam Na pewno większość spędza sylwestra poza domem. Ja wole zostać w domu i może macie jakieś pomysły na dekoracje domu lub stołu. Czekam i z góry dziekuje
monicaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 20:24   #2
ViVian66
Zadomowienie

Dot.: Sylwestrowe dekoracje

o to ja też podpinam się pod wątek i czekam razem z Tobą, bo również urządzam imprezę w domu
ViVian66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 21:07   #3
Brydzia_
Organizatorka

Smaczny profil Brydzia_
Smaczne przepisy3

też się podpinam

Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...

mikroREKLAMA
Zalajkuj Igora być może przyczynisz się do wygrania kolejnego kursu pływackiego >>klik<<
Zalajkuj Igora być może przyczynisz się do wygrania kolejnego kursu pływackiego >>klik<<

Ta reklama pokazywana jest pod 11 568 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Brydzia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 12:31   #4
be-be
Raczkowanie

GG do be-be

haaa również czekam na pomysły ))

Organizujemy sylwestra u TŻta w domu. Właściwie to wszystko wymyślam ja, żeby nie było on siedzi grzecznie wycina wszystko ze mną ;DD Próbujemy to zrobić dość tanim kosztem ale żeby było kolorowo. Z all zamówiliśmy 100 balonów, serpentyny, konfetti, serwetki i takie a'la wlosy na stół ;D

A teraz trochę pomysłów na wystrój:

W balony które będą wisiały wysoko chcemy powrzucać konfetti (takie samemu robione z gazety i gwiazdeczkowe kupione) oczywiście nie we wszystkie bo impreza nie kończy się o 12 i trochę ich nie poprzebijanych musi zostać, abyś nie musieli się bawić na zgliszczach ;d

Z dwoch kolorowych bloków technicznych A3 cena ok 4,20 za jeden, robimy girlande. Przepis tutaj wyliczyłam że wyjdzie ponad 16 metrów takiej girlandy TŻ odrysowywuje płyty i wycina kółeczka ;D

Tutaj przepis na Gwiazdki będę z nich robić takie jakby stroiki na ściany ;DD powieszę jedna duża kilka małych z serpentynami i balonami

Na stołach bordowe niby sianko ;D i serwetki białe i bordowe... do tego dużo świeczek i konfetti gwiazdkowe

Sprzedałam moje pomysły czekam na coś od Was

PS. Nie spojrzałam na datę ) może uda się odświeżyć ten wątek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gwiazdki.jpg (42,6 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez be-be
Czas edycji: 2008-12-20 o 12:33
be-be jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 09:11   #5
mzaszka
Przyczajenie

Słuchajcie banalnym pomysłem aczkolwiek robiącym wrażenie jest nacięcie kółek rożnej wielkości pustych w srodku takich ala obręczy pomalowanie ich złotym srebrnym sprayem, brokatem po czym połeczenie tak by jedno wchodziło w drugie i podwieszenie pod sufitem. bajka ......................... .
mzaszka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
dekoracje, sylwester

Nowe wątki na forum Zrób to sama

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości