Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-25, 18:42   #1
qazxswedcvfrtgb
Przyczajenie

Talking

Wściekły róż?

Mam zamiar na ferie w lutym zrobić sobie na głowie kolor za pomocą tego: http://www.twojecentrum.pl/product_i...oducts_id=2894 mam ciemny blond włosy, więc myślę, że wyjdzie ale zastanawiam się, czy taki kolor po 3 myciach zejdzie...? Włosy myję i tak codziennie, więc umyję co najmniej 10 razy, ale nie jestem pewna, czy ryzykować.
qazxswedcvfrtgb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 19:00   #2
chemiczna_
Raczkowanie

Dot.: Wściekły róż?

hm wiesz ja jestem brunetką i położyłam sobie kiedyś szamponetkę czerwień i przez pół roku byłam ruda
ale to też zależy od grubości, podatności włosów i oczywiście od tego, ile razy umyjesz. jeśli masz włosy słabo podatne na farbę to ja bym spróbwała ;d

Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 19:54   #3
qazxswedcvfrtgb
Przyczajenie

Hmm, to teraz nie wiem. Bo pół biedy, jakby to był jakiś brąz, albo czarny czy coś. Ale róż. Tym bardziej, że to w aerozolu, ale to jedyna rzecz, jaką znalazłam w tym kolorze na tak krótki czas... Ja w wakacje na rudo robiłam kiedyś i z tego, co pamiętam, bo to dawno było, to nie miałam widocznych odrostów ani nic, w oczy się więc tak ni rzucało. po prostu odcień miały nieciekawy ;].
Stary 2007-12-25, 20:51   #4
chemiczna_
Raczkowanie

no nie wiem, bo też różne farby różnie reagują ale cóż do odważnych świat należy

Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 22:06   #5
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Dobra, zacznijmy od tego, że jest to pianka- czyli, ze powinna sie stosunkowo szybko zmyć. Możliwe, że rzeczywiście utrzyma sie do 3-5 myć, ale równie dobrze może zejść po pierwszym jak i trzymać sie pół roku- takie są wlasnie farby, czy to szamponetka, krem czy tez pianka
Ja kupilam niedawno pianke czarną, zeszła po pierwszym myciu i byla to pianka o nazwie ,,subrina" . Mysle ze na ferie mozesz zaryzykowac, acz to tylko moje zdanie
Basiulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 23:26   #6
qazxswedcvfrtgb
Przyczajenie

No właśnie myślałam też, że jak pianka, to zejdze, poza tym jasny kolor więc chyba się zmyje. No więc pozostaje mi wyczaić ją gdzieś w mieście, a jak nie wyda, to przez neta ;d. Dzięki, dziewczyny
Stary 2007-12-26, 02:30   #7
zuni
Rozeznanie

GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

mam taka mi zeszła po 5 myciach nie bylo sladu a mialam dokladnie ten kolor a siostra pasemka
zuni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 14:48   #8
qazxswedcvfrtgb
Przyczajenie

łoo, różowy ;>? jak wyszedł, masz jakieś zdjęcia? no i jaki kolor masz naturalny?
Stary 2007-12-26, 14:59   #9
xxkaciaxx
Raczkowanie

Szybko zejdzie, nawet mega trwała żracą farba złazi [akurat venita robiłam] . Tak mi się zdaje ze ta pianka bd sklejać włosy, kiedys miałam takie cos ale innej firmy i ogólnie porażka i beznadzieja. Jezeli na zasadzie sklejania włosów to kolor wyjdzie, ale ogólnie rzecz biorać ,venita to kiepska jest...
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 15:09   #10
qazxswedcvfrtgb
Przyczajenie

to `coś innej firmy' to pewnie wella one night - pianka na jedną noc, `na sucho'. wiem z doświadczenia, że to dno - skleja włosy, sypie się i ogólnie efekt nieciekawy, niektórym podobno wcale nie łapie, a poza tym róż jest tylko świecący w ultrafiolecie ;|. a ja już nawet komputerowo zmieniałam kolor - i powiem, że wyszedł bosko ;d, więc chciałabym spróbować, jak to będzie wyglądać. ja wiem, że za dobra to venita nie jest, tym bardziej, że to w aerozolu pianka, ale już nie chodzi o skelajnie czy nie, tylko to zmycie - bo jak mi nie zejdzie, to do szkoły potem nie wrócę chyba .

Czekam, aż mi zuni odpisze, podobno miała.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości