PROBLEM!!! PROSZE O RADE :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-25, 00:09   #1
Shany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 75

PROBLEM!!! PROSZE O RADE :)


Ostatnio mam straszne problemy z cera.Mam tłusta skore - to fakt.ale nigdy nie mialam tylu zaskornikow.Wiem ze powodem moze byc burza hormonow.Jakis czas temu przestalam brac tabletki...wiadomo co dzieje ze z organizmem kobiety...teraz od 2 tygodni znowu zaczelam brac ( trzyfazowe) Mam wrazenie ze to jest powodem moich problemow z cera.Wczesniej jak bralam tabletki byla prawie idealna.Moj problem polega na tym ze nie wiem co zrobic.Czytalam wszystkie posty na temat oczyszczania cery,o kosmetykach na KWC,ale caly czas nie wiem.Czy mam to przeczekac...czy zainwestowac w dobry zel do twarzy i krem czy pojsc do kosmetyczki na oczyszczanie.Prosze pomozcie.Jesli to jest istotne to mam 22 lata,wiec nie jest to cera nastolatki i che jeszcze dodac ze nie mialam z nia nigdy wiekszych problemow.Prosze o pomoc.Z gory dziekuje
Shany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 03:24   #2
Shany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 75
Re: PROBLEM!!! PROSZE O RADE :)

Czy ktos mi pomoze???
Shany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 10:18   #3
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 316
GG do Rossi
Re: PROBLEM!!! PROSZE O RADE :)

Uważam że to może być "wina" tabletek skoro wcześniej nie miałaś problemów z cerą..niedawno były podobne tematy (na temat tabl. Diane35 min.) Na twoim miejscu wybrałabym się go ginekologa i jego zapytała Każdej z Nas organizm reaguje inaczej możliwe że problemy z cerą są tylko tymczasowe ale niewykluczone że te tabletki są poprostu dla Ciebie nieodpowiednie i skóra tak może reagować cały czas..
Ale to jest tylko moje zdanie.
Pozdrawiam
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 17:03   #4
Shany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 75
Re: PROBLEM!!! PROSZE O RADE :)

Dziekuje za odpowiedz.Dziwi mnie to troche bo wczesniej jak bralam cilest to nic takiego sie nie dzialo...teraz biore triminulet.Zmienilam tez podklad...na revlon colorstay.Czy on tez moze byc przyczyna mojego problemu??
Shany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 18:00   #5
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 316
GG do Rossi
Re: PROBLEM!!! PROSZE O RADE :)

Smile napisał(a):
> Zmienilam tez podklad...na revlon colorstay.Czy on tez moze byc przyczyna mojego problemu??
Może odłóż go (podkład) na jakiś czas - abyś mogła zauważyć czy to on jest przyczyną problemu...
Tabletki hormonalne lekarz powinien przecisać Ci po odpowiednich badaniach (co niestety nie jest regułą) Jeżeli to tabletki okażą się nieodpowiednie lekarz pewnie zaleci przerwanie i przepisze inne..
Pozdrawiam
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.