Mam problem...pomożcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-27, 19:11   #1
Niliessa
Raczkowanie

Mam problem...pomożcie...

Witam! Bylam dzisiaj u fryzjerki.Wymyslilla mi na glowie cos...co myslalam ze bedzie fajnie wygladac:| jednak nie widzi mi sie to zabardzo. MAm włosy za ramiona mialam troszke brazowo-rdzawe (farbowane) i chcialam cos nowego na glowie. Lubie ciemne kolory. Wiec zafarbowala mi na ciemny braz - bardzo ladnie wyszedł - to akurat mi sie podoba. ALE.. wymyslila sobie fryzjerka zeby troche rozjasnic moja fryzure wiec zaproponowala mi ze zrobi z cztery pasemka blondem..zgodzilam sie. I teraz mam problem...bo dosc dziwnie to wyglada:| one sa strasnzie jasne ..poza tym mam krecone wlosy. Chcialabym je jakos ztonowac ale niewiem jak to zrobic. Czy moge kupic farbe i nalozyc ja odrazu na te 4 pasemka pomimo ze dzisiaj byly zrobione?? jaka farbe proponujecie nalozyc aby byly chociaz czekoladowe? musze tak jakos dobrac kolor zbey nie szyly mi zolte ani pomaranczowe..nie wiem czy brac ciemniejsze kolory czy jansiejsze. Pomozcie!! bo nie wiem co teraz...
Niliessa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości