Pomóżcie!!!! :(:(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-28, 02:38   #1
Rin89
Przyczajenie

GG do Rin89

Pomóżcie!!!! :(:(:(

Hej dziewczyny, nie mam już do siebie siły. Po prostu nie wiem, co ze sobą zrobić. Mam 18 lat i noszę rozmiar XL, więc ogólnie ciężko znaleźć mi coś, co w miarę dobrze by na mnie leżało. Ponadto mam głupi zwyczaj kupowania ubrań, w których wyglądam tragicznie :/
Ponadto muszę przyznać, że mój gust jest do bani! Nie potrafie sama stwierdzić w czym dobrze wygladam i zwykle moje wypady do fryzjera czy na ciucho-łowy kończą sie klęską. NO i zupelnie nie wiem jak sie malować, czy uzywac cieni do powiek czy moze inaczej malowac sie kredka do oczu...
Bardzo proszę Was o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00027.JPG (37,6 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00034.JPG (32,9 KB, 128 załadowań)
Rin89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 00:58   #2
rav12345
Wtajemniczenie

Dot.: Pomóżcie!!!! :(:(:(

Zrezygnuj z ubrań o dużych wzorach. Półokrągłe dekolty też nie są dla ciebie dobre. Ciekawsze byłyby dekolty V.

Co do krzykliwych kolorów (jak ten róż) - pozwalałabym sobie na nie tylko od czasu do czasu. Myślę, że ładniej wyglądałabyś w bardziej stonowanych kolorach - brązach, beżach, odcieniach twoich oczu czy włosów.

Włosy masz w porządku, i kolor też jest ciekawy. Wklejam jednak kilka kombinacji.

A jeśli chodzi o wagę - ona zależy tylko od ciebie. Jeśli źle się z nią czujesz - to do roboty. Nikt nie oczekuje od ciebie efektów w 3 dni. Mój dobry przyjaciel na studiach spadł ze 130kg do 90kg. Teraz wygląda naprawdę świetnie. Polecam diete south diet (dieta plaż południowych).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b1.jpg (44,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b2.jpg (37,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b3.jpg (84,1 KB, 10 załadowań)
Stary 2007-12-30, 20:58   #3
ansy
Raczkowanie

jesteś ladną dziewczyną pasuje do Ciebie fryzura typu "czochraniec" czyli coś szalonego , luzackiego i praktycznego. mocne, zdecydowanie cięcia to jest to!!! co do makijażu to moim zdaniem najważnejsze sa piękne dlugie i grube rzesy xD do tego jakaś kredka... najelepiej od wewnątrz szara a z zewnątrz czarna polecam też opamnować taktyke kocich oczu. ubrania sprawdzą sie na pewno czarne, eleganckie z akcentami niepowtarzalnymi i oryginalnymi które podkreslą Twoj mlody wiek.

a akcenty szaleństwa to np. kolczyki (np plastikowe kola) paski do spodni, bransolety, wisiory, opaski do wlosów, rożnokolorowe rajstopy, albo poprostu jakiś zwariowany wror na paznokcie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-01-03 o 22:24 Powód: post pod postem
ansy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 12:54   #4
Rin89
Przyczajenie

GG do Rin89

dzieki za rady , postaram sie z nich skorzystac
Chcialam sie jeszczeo spodnie zapytac? Lepiej biodrowki, poliodrowki czy pelne? Wąskie rurki czy dzwony?
Stary 2007-12-31, 13:02   #5
Steniorinka
Rozeznanie

moim zdaniem na pewno odpadają rurki, naprawde dobrze wygląda w nich jakieś 2% naszego dziewczyńskiego społeczeństwa ;P
dzwone też nie, bo poszerzają i są juz raczej nie modne, propnuje proste klasyczne dzinsy, raczej nie biodrówki i ciemniejszym kolorze
Steniorinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 14:04   #6
Rylejew
Raczkowanie

Smile Dot.: Pomóżcie!!!! :(:(:(

Ale z Ciebie fajna babka! Wagą w ogóle się nie przejmuj, bo nie jest ważny rozmiar, ale proporcje. Jednak po kolei:

1. Jesteś młodą, dziewczyną i patrząc na Twoje zdjęcia i na strój, jaki na nich prezentujesz można powiedzieć, że dziewczyną nie tylko młodą, ale też lubiącą zabawę, dowcipną, aktywną, dynamiczną, optymistką z charakterem Nie jest prawdą to, że jeśli ktoś nie nosi rozmiaru 0 (!!!), to powinien unikać wesołych, żywych barw, szczególnie jeśli współgrają z jego temperamentem. I ja bym Cię właśnie w takich kolorach widziała. Możesz wybierać dekolty w kształcie litery V (jak tu już jedna Wizażanka słusznie napisała), ubrania dopasowane, ale nie obcisłe. Unkaj golfów, bufek, wszystkiego co powiększa i dużych wzorów też unikaj. Wybieraj bluzki i tuniki z nie bardzo grubych materiałów, lejące się, odcinane pod biustem i takie też sukienki (o długości do kolan!). Pięknie podkreślą Twój walor: piersi, a zatuszują to, co Cię niepokoi w Twojej figurze. Spodnie: dżinsy o klasycznym kroju, z ciemnego denimu, bez przetarć, haftów i cyrkonii, nogawki proste, biodrówki (ale nie maxymalnie niskie). Jeżeli wybierzesz spodnie z wysokiem stanem, to może powstać nieładna oponka pod biustem i jakby efekt podwójnych piersi. Ważny jest biustonosz, który podniesie biust, wtedy zmniejszy się brzuch i znikną fałdki. Spódnice również proste, albo w kształcie litery A, czyli delikatnie rozszerzane ku dołowi - do kolan. Latem możesz śmiało wybierać spódnice długie, do ziemi, cygańskie, zamaszyste, z cienkiego materiału. Ważne jednak jest, żebyś nosiła je na biodrach. Można kupić takie spódnice z tzw. pasem bezpieczeństwa , czyli z około 15 cm elastyczną gumą na górze, która ładnie ściągnie i wciągnie brzuszek. Unikaj kurtek, które poszerzają, czyli "napompowanych", puchowych, z wielkimi kapturami. Wybieraj płaszczyki, do linii kolan, zawsze jednorzędowe (dwurzędówki pogrubiają niestety...). Marynarki do linii bioder (nie dłuższe i nie krótsze!), z wąskimi klapami. Buty: unikaj wysokich kozaków, botek, mocnych, zabudowanych adidasów, traperów, szpilek lub butów na bardzo wąskim obcasie. Wybieraj zawsze buciki na małym, ale zgrabnym obcasiku (już 3 - 5 cm super modelują nogę), ale mogą być też baleriny. W lecie noś buty na koturnie, świetne będą np. espadryle. Torby zawsze duże, nawet bardzo duże; wiosną i latem takie też koszyki lub zabawne, płócienne worki. Nie bój się noisć różnych dodatków: apaszek, kapeluszy, biżuterii (ale tu wybieraj tę dużą, okazałą, bo drobna biżuteria nie będzie widoczna na tle Twojej sylwetki) - wszystko z umiarem

2. W makijażu też bym postawiła na barwy radosne. Rozświetlający korektor pod oczy, korektor w odcieniu cery, żeby zamaskować ewentualne niespodzianki, transparentny puder (sypki lub w kamieniu), jasny róż z połyskującymi drobinkami (odcień herbacianego różu lub brzoskwini). Możesz zawsze pokusić się o modelowanie twarzy ciemniejszych różem, podkładem, albo pudrem brązującym, ale na co dzień nie będzie to chyba konieczne. Latem możesz śmiało używać pudru brązującego na czoło, nos, policzki i brodę, żeby lekko ocieplić karnację. Na ustach jasny, opalizujący błyszyk. A w makijażu oczu szalej: beże, szarości i brązy przełamuj kolorami świeżymi, nasyconymi (róż, fiolet, zieleń, turkus, żółć), żeby oko nie wyglądało za ciężko. Jesteś młoda, podkreśl to Kredka jak najbardziej - wszystkie kolory. Tzw. mokrą, wewnętrzną linię oka pociągnij jasną (białą, kremową) kredką, to ładnie rozświetli spojrzenie. W Twoim przypadku nie prowadziłabym po tej wewnętrznej stronie powieki czarnej kreski, ponieważ to może zmniejszyć oko, co przy lekko pucołowatej, okrągłej buzi sprawi, że będzie wyglądało na smutne, zapadnięte.

3. Fryzurka krótka lub półdługa, ciepły, jednolity odcień blondu. Pasemka, balejaż to za dużo. Unikaj loków. Cięcie asymetryczne rzeczywiście byłoby dobre, ale bez zbytnich szaleństw, bo to zaburzy proporcje.

Uff, jak jeszcze mi się coś przypomni, to dopiszę Pozdrawiam i wszystkiego naj w Nowym Roku
Rylejew jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 14:13   #7
Rylejew
Raczkowanie

I jeszcze polecam tę stronę : www. trinnyandsusannah.com Mnóstwo ciekawych rad i spostrzeżeń
Rylejew jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 14:17   #8
zwariowana-dziewczyna
Raczkowanie

A co do wagi zgadzam się z rav. Nikt nie oczekuje od Ciebie,żebyś z dnia na dzień schudła, ale na własnym przykładzie moge Ci powiedzieć,że nawet zgubiony 1 kg cieszy bardziej niż cokolwiek innego. A nagrodą jest zachwyt innych. A najbardziej podobasz mi się w uczesaniu nr. 3 zaprezentowanej również przez rav

Powodzenia!
zwariowana-dziewczyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 14:59   #9
Rin89
Przyczajenie

GG do Rin89

Rylejew, bardzo ale to bardzo dziękuję Ci za rady Postaram się do nich dostosować Nawet już zrobiłam sobie listę + i -, i już planuje jakiś większy wyjazd na zakupy :P
Właśnie przeglądam stronkę, którą mi podałaś Na pewno coś tam dla siebie wygrzebie ^_~

Mam jeszcze 3 pytania
1. Jakie paski do spodni? Grube, wąskie? Zmała badź dużą klamrą? Czy moze wogole bez paska lub pasek ukryty pod bluzką.
2. Jeśli chodzi o bluzki to wyłącznie długie ( w sensie, że do bioder) czy krotkie tez mogą być?
3. Zna któraś z was może jakieś sklepy (Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Chorzów, Zabrze - te okolice), gdzie można dostać dość duże rozmiary spodni? Z kupnem bluzek większego problemu nie mam, bo w sklepach takich jak New Jorker czy House zawsze coś dla siebie znajdę, ale jeśli chodzi o spodnie to już jest większy problem. Zwykle spodnie kupuję na targowiskach, jednak dużego wyboru tam nie ma, a rozmiarówka jest tylko do rozmiaru 30-32 :/
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości