Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-28, 12:26   #1
tequsia
Przyczajenie

Oświęcim fryzjer

zna ktoś dobrego fryzjera w Oświęcimiu?
tequsia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 11:38   #2
vanda
Raczkowanie

GG do vanda
Dot.: Oświęcim fryzjer

up, up

Wybieram się niedługo.
Zastanawiam się nad La piu bella i Trendy...a może coś innego?
Proszę o opinie

'Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy'

bubble jungle!
vanda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 11:16   #3
mmmmmm
Zakorzenienie

Tylko nie La Piu bella. Poza tym, że właściciel to oszust to wcale nie sa oni dobrzy. Polecam Trendy albo gabinet Joanna (jest przeniesiony z centrum chyba na Legionów - można sprawdzić w google). ceny nie są najniższe, ale sa to profesjonalne salony. Pozdrawiam
mmmmmm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 14:30   #4
meqi9
Przyczajenie

GG do meqi9

także polecam Joanne
meqi9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:24   #5
sunflo
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez meqi9 Pokaż wiadomość
także polecam Joanne
Wielkie dzięki za info. Problem w tym, że nie umiem znaleźć Joanny, ani w necie, ani w realu. Może znasz aktualny adres salonu? Byłabym bardzo wdzięczna za info.
Serdeczne pozdrowienia
A

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Tylko nie La Piu bella. Poza tym, że właściciel to oszust to wcale nie sa oni dobrzy. Polecam Trendy albo gabinet Joanna (jest przeniesiony z centrum chyba na Legionów - można sprawdzić w google). ceny nie są najniższe, ale sa to profesjonalne salony. Pozdrawiam
Wielkie dzięki za opinię. Też chciałabym sprawdzić Joannę. Tylko nie sposób znaleźć salonu, ani w necie ani w realu. Może znasz obecny adres? Będę bardzo wdzięczna za info.
Serdeczne pozdrowienia
A.
sunflo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 14:55   #6
mmmmmm
Zakorzenienie

Salon jest niedaleko obwodnicy (jak zaczęłam do niego chodzić był niedaleko rynku). Też nie mogłam znaleźc strony internetowej bo szukałam pod nazwa "Joanna". wpisz w google "kraina piękności", powinna wyskoczyć ta strona Pozdrawiam
mmmmmm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 15:49   #7
avOniasta
Raczkowanie

mam pytanko, czy w tym salonie "Joanna" robią pasemka od samej skóry głowy? Byłam już u tylu fryzjerów i ciągle szukam takiego ,do którego pójde raz i już będę chodzić.. W jednym z salonów w Libiążu byłam zadowolona z fryzury wieczorowej, dobrze prostują włosy, ale pasemka są nakładane tak,że po spięciu włosów do tyłu jest centymetrowy odrost !!

Dziewczyny proszę o rade, gdzie panie z pasemkami prostujące włosy chodzą do fryzjera?
avOniasta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 15:24   #8
ekskjuzmi
Przyczajenie

Moim zdaniem warto umówić się do fryzjera z pasą , który dobrze doradzi i wykona małą metamorfozę. Ja osobiście znam tylko jedną świetną fryzjerkę . Polecam i to jej numer nieopłacona reklama.

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2010-05-16 o 21:10
ekskjuzmi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 19:11   #9
EmaMija
Raczkowanie

Wracając do tematu

Dobry fryzjer w Oświęcimiu, zna ktoś ?
Stary 2011-07-20, 11:13   #10
louboutinkaa
Raczkowanie

Ja nie polecam Trendy w Oświęcimiu. Najgorsza moja wizyta u fryzjera do tej pory. Włosy mam koloru miodowy blond miałam już spore odrosty więc umówiłam się na wizytę właśnie do salonu Trendy. Niestety fryzjerka nie potrafiła mi dobrać odpowiedniego koloru, kolor był za ciemny był tylko trochę jaśniejszy od moich odrostów! Pani więc zaproponowała rozjaśnienie tylko góry pasemkami, zgodziłam się niechętnie ponieważ zależało mi na jednolitym kolorze bez pasemek. Efekt był niewiele lepszy, pasemka były tak cieniutkie i rzadkie że ledwo były widoczne w dodatku białe! Pani Magda później je przyciemniła ale i tak nie było większej różnicy. I teraz najlepsze za strzyżenie + farbowanie odrostów zapłaciłam 234zł!!! Myślałam że padnę na zawał złodziejstwo w biały dzień! Nie polecam nikomu!
Najgorsze jest to że specjalnie robiłam wcześniej dekoloryzację z ciemnych na jasne a teraz będe musiała robić i tak pasemka bo żadna farba mi już nie rozjaśni tej ciemnej farby która nałożyli mi w Trendach

Polecam za to panią Olę a Kętach, pracuję w podrzędnym saloniku Perfekt ale jak dla mnie jest najlepsza za przystępną cenę. Niestety (dla mnie ) w maju urodziła dzidziusia i jest na macierzyńskim więc sama znów szukam dobrego fryzjera..
louboutinkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 10:01   #11
LENKA1979
Przyczajenie

Odradzam la piu bella. Byłam ostatnio i z moich długich włosów zostały szczątki. Dokładnie objaśniłam babce, jaką chcę fryzurę za ramiona cieniowaną- pokazałam zdjęcia. Nie dość że mam szczepy na głowie to jeszcze krzywe ;((((((((((( A moja fryzura ma się ni jak to tych ze zdjeć;(((( Teraz muszę zapuszczać włosy z pół roku zeby jakoś wyglądać. PORAŻKA!! CO Z TEGO ŻE FRYZJERKA MIŁA JAK NIEFACHOWA?????? I jeszcze mówiłam żeby nie cięła za krótko- ale dla niej krótko to chyba na jeża......Przez ciecia bardzo zbrzydłam ;((
A jak mam juz kogoś polecać to pania Agnieszkę z Trandy- byłam u niej wielokrotnie i zawsze robiła mi fajną fryzurę, która mi się długo trzymała (na moje wesele i mojej koleżanki). Potrafiła mi też odradzić kilku rzeczy, które chciałam zrobić z włosami. Widać że nie na pieniądzach jej zależy najbardziej. Niestety zależało mi na czasie, a do tej fryzjerki często długie są terminy, no to skusiłam sie na la piu NA PEWNO NIE BELLA.... POLECAM panią AGĘ Z TRANDY

Edytowane przez LENKA1979
Czas edycji: 2012-01-27 o 10:08
LENKA1979 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 12:18   #12
Martita111
Raczkowanie

jakies nowe propozycje ?;>
Martita111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 08:43   #13
LENKA1979
Przyczajenie

Dodam tylko że moja historia skończyła sie przedłuzeniem włosów w Krakowie trzy tygodnie temu. teraz mam świetne włosy- długość takie jak przed cięciem i naprawdę śliczne. No ale 1300 zł w plecy. Także uważnie dobierajcie kochani fryzjera! Polecam Pania Renię z Krakowa mieszkajacą na rydla:
www.renaa.skip.pl
odnośnie przedłużania włosów

Edytowane przez LENKA1979
Czas edycji: 2012-03-13 o 08:59
Stary 2012-03-30, 06:57   #14
ania0011
Przyczajenie

Smile Dot.: Oświęcim fryzjer

Chciałam się podzielić z wami doświadczeniami z fryzjerem w Oświęcimiu, otóż, jak dotychczas chodziłam do trendów na placów Kościuszki i powiem tak bywało różnie raz byłam zadowolona raz mniej, myślałam ze to jedyny porządny salon w tym mieście. ostatnio zupełnie przez przypadek trafiłam do nowego salonu na Zasolu, na obozowej na przeciwko szkoły ekonomik- "studio perfekt" i powiem tak jestem zachwycona jakością usług i ceną!!!, zdecydowałam się na farbowanie włosów i strzyżenie, efekt wspaniały, zapytałam na jakich robią farbach i tu miła niespodzianka WELLA , czyli tak samo jak w trendach, strzyżenie perfekcyjne najpierw na mokro potem na suchych włosach, włosy same mi sie układają teraz nie muszę nic robić z nimi, ach bym zapomniałam dostałam zabieg regeneracyjny (saune) gratis!!!, co nie zdarza się nigdzie, jednym słowem pełen profesjonalizm , byłam u pani w czarnych włosach o ile dobrze pamiętam to Wiola, widać, że dziewczyna zna się na rzeczy i ma doświadczenie, chyba nie pracowałam wcześniej w Oświęcimiu, a co do ceny to 2 razy mniejsza niż w trendach a jakość powiedziałabym ze nawet lepsza, na pewno będę stałą klientka i polecam każdemu w 100%
ania0011 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 06:57   #15
Ewa_Wojciechowska
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Oświęcim fryzjer

Witam wszystkich bardzo serdecznie, nigdy nie wierzyłam w fora internetowe, bo ludzie różne rzeczy piszą, ale tym razem postanowiłam zaryzykować, po wielu latach chodzenia do tego samego fryzjera postanowiłam, że czas na zmianę ponieważ od lat noszę tą samą fryzurę. Tym sposobem znalazłam to forum, ANIU0011 dziękuje ci bardzo za polecenie tego salonu i pani Wioli, jestem zachwycona nową fryzurą, a kolor nigdy wcześniej takiego nie nosiłam, ale jak mnie zobaczyli znajome to mówią ze 10 lat mniej superrrrr!!! już nie wrócę do mojego starego fryzjera, i zaczynam wierzyć w fora internetowe ponieważ w tym przypadku zgadzam się z a Anią w 100%
Ewa_Wojciechowska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 07:08   #16
Aldona28
Przyczajenie

Question Dot.: Oświęcim fryzjer

hej dziewczyny, a może mi ktoś podać jakieś namiary na ten salon: studio perfect? i na tą panią Wiole? bo szukam w necie i nic nie mogę znaleźć a chętnie bym się tam wybrała

Edytowane przez Aldona28
Czas edycji: 2012-05-16 o 06:23
Aldona28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:15   #17
mmmmmm
Zakorzenienie

nie jesteśmy ślepe...
Stary 2012-05-16, 06:24   #18
Aldona28
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
nie jesteśmy ślepe...
przepraszam za wielkość trzcinki już zmieniłam
Aldona28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 07:04   #19
Ewa_Wojciechowska
Przyczajenie

Post Dot.: Oświęcim fryzjer

Aldonko, salon znajduje się dokładnie jak pisze Ania, na Obozowej 18a, na przeciwko szkoły budowlanki, w takim białym budynku kiedyś była tam sklep Asia, zaraz obok jest Hestia, nie wiem czy mogę podać numer telefonu ale maja reklamę na portalu oswiecimskie24 po prawej stronie jest odnosnik to ich strony internetowej znajdziesz tam cennik i telefon, jak już będziesz po wizycie podziel się swoją opinią
Stary 2012-07-28, 08:29   #20
Inez28
Przyczajenie

Witam,
Chciałabym się dołączyć do wątku i podzielić moimi wrażeniami. Po wizycie w pewnym X salonie fryzjerskim w Oświęcimiu przeżyłam wielkie rozczarowanie i rozpacz. Moje włosy zostały duuużo za dużo rozjaśnione, przez co też b. zniszczone. Czytając to forum trafiłam do salonu "Studio Perfect". Mogę polecić i oczywiście podpisuję się pod dobrymi opiniami dziewczyny doradziły mi jak najlepiej dopasować kolor, zastosowały saunę z regenerującą moje włosy ampułką. Nie zapłaciłam dużo, "więcej radości za mniej" Efekt? wyszłam zadowolona! polecam
Inez28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:52   #21
LENKA1979
Przyczajenie

A czy ktoś robił tam lub w innym miejscu w Oświęcimiu trwałą i jest zadowolony?? Chcę powrócić do moich loków z przed ciąży...
Stary 2012-08-12, 20:48   #22
MagdaM46
Raczkowanie

Ja farbuję co miesiąc włosy a do tego lubię zaszaleć z fryzurą, choć mam krótkie włosy. Najdłużej farba na włosach (robiłam pasemka) trzymała mi się po wizycie w Centrum Urody VOGUE w Oświęcimiu na ul. Garbarskiej 14a. Byłam tez bardzo zadowolona z obsługi i na wizytę nie musiałam długo czekać. Używają tez bardzo dobrych szamponów i odzywek. A to dla mnie ważne, gdyż mam bardzo wrażliwą skórę głowy i nie mogę używać żadnych kosmetyków z parabenami, bo mnie wtedy strasznie skóra swędzi. Cena nie była tez zabójcza Natomiast, gdy z kasą jest u mnie krucho, idę do fryzjera na Obozowej, u Pani Magdy, koło baru Domino i koło sklepu spożywczego (nawet nie wiem, jaka jest nazwa tego zakładu). Pani Magda bardzo dobrze ścina i goli a także farbuje na piękne odcienie brązów typu czekolada, albo palona kawa. Polecam!
MagdaM46 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 17:17   #23
PlumSykes
Przyczajenie

a była któraś z was w tym nowym salonie fryzjerskim koło fitness clubu Paola na Błoniach?
PlumSykes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 07:06   #24
monika197
Przyczajenie

Post Dot.: Oświęcim fryzjer

Cytat:
Napisane przez LENKA1979 Pokaż wiadomość
A czy ktoś robił tam lub w innym miejscu w Oświęcimiu trwałą i jest zadowolony?? Chcę powrócić do moich loków z przed ciąży...
witam was wszystkich serdecznie, najpierw chciałam nawiązać do postu "LENKA1979", w dzisiejszych czasach się już nie robi trwały tak jak kiedyś, bo strasznie niszczy włosy, bardzo kiedyś chciałam mieć tak jak ty piękne loczki i się skusiłam na trwałą i wyszedł baran, okropne to było nawet włosów nie mogłam rozczesać, już nigdy więcej... ale fryzjerka mnie ostrzegała ze nie na moje włosy bo mam bardzo cieniutkie i liche, a
robiłam to w salonie koło poczty na osiedlu, "RÓWNICCY", powiem tak, jak ktoś ma włosy do tego i chce trwałą to polecam ten salon własnie, bo widziałam e mają tam doświadczenie, kręcą jedna za drugą

Co to Studia Perfect, które jest tu tak bardzo wychwalane no cóż ja również podpisuje się pod tymi opiniami, jest to chyba jeden z najlepszych salonów w tym mieście , robiłam sobie tam kolor, pani Wioletka, dokładnie mnie wysłuchała, i doradziła że na te moje "kiepskie włosy" to najlepsza jest taka farba bez amoniaku "touch" chyba się nazywa nie pamiętam dokładnie, ale bardzo ładnie pachnie ta farba ma jakieś diamenciki , które zostają jak by na włosie i włoski się super świecą i mają ładny połysk, bałam się że będzie mi się ten kolorek spłukiwał ale już mam 3 tyg i jest dalej super, a i jeszcze jeden plus dla tej farby nie czuje się nic jak się ją ma nałożona na włosy, a zawsze mnie swędziała i piekła cała głowa. strzyżenie również jak nazwa salonu perfect. jedyne zastrzeżenie jakie mam do salonu to że jest troszkę mały i damsko-męski troszkę mi ci faceci przeszkadzali jak miałam farbę na włosach bo wiadomo jak człowiek wygląda a oni się patrzyli..., ale na pewno tam wrócę.
monika197 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 12:43   #25
Lucja2202
Przyczajenie

No nie ma to jak samemu sobie robić reklamę na forach chodzi o STUDIO PERFEKT. NIE POLECAM!!! Ta laska tzw.Wiola jest po technikum... a dziewczyny po technikum nie umieją obcinać, bo nie mają praktyk... i kontaktu z klientem. Poza tym byłam tam z moją koleżanką i obieła ją fatalnie, krzywo i powiedziała,że inaczej się nie da. Chłopak zapisał ją na fryzurę na wesele, a fryzjerka powiedziała,że może jej tylko wyprostować włosy, bo ma następną klientkę! Żal!!! I tak załatwiła moją koleżankę bo wszędzie gdzie indziej były pozapisywane osoby. I przez nie udolną fryzjerkę na ślub brata musiała iść bez fryzury! Tragedia!!!
Lucja2202 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 06:37   #26
Ewa_Wojciechowska
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lucja2202 Pokaż wiadomość
No nie ma to jak samemu sobie robić reklamę na forach chodzi o STUDIO PERFEKT. NIE POLECAM!!! Ta laska tzw.Wiola jest po technikum... a dziewczyny po technikum nie umieją obcinać, bo nie mają praktyk... i kontaktu z klientem. Poza tym byłam tam z moją koleżanką i obieła ją fatalnie, krzywo i powiedziała,że inaczej się nie da. Chłopak zapisał ją na fryzurę na wesele, a fryzjerka powiedziała,że może jej tylko wyprostować włosy, bo ma następną klientkę! Żal!!! I tak załatwiła moją koleżankę bo wszędzie gdzie indziej były pozapisywane osoby. I przez nie udolną fryzjerkę na ślub brata musiała iść bez fryzury! Tragedia!!!
Lucja2202, zazdrosna konkurencjo, tak się składa, ze ja chodzę do p. Wioli już chyba od kwietnia jak dobrze pamiętam, i cała moja rodzina wszyscy jesteśmy zadowoleni, każdy pozytywny komentarz moim zdaniem jest prawdziwy, a zresztą wystarczy pójść i się przekonać szkoda mi słów na takie osoby jak ty, zresztą p.Wiola ma już swoją renomę i każdy zainteresowany to wie.
Lucja2202 jeśli zazdrościsz i jest ci żal że ktoś jest prawdziwym stylistą to zabierz się do roboty i nauki bo takimi komentarzami nic nie osiągniesz, klienci nie przyjdą do ciebie. A tak dla ścisłości to p. Wiola ma ukończoną 3 letnią szkolę zawodową połączoną z praktykami i 8 letnie doświadczenie pracy jest mistrzem w swoim fachu i fryzjerem-stylistą. Wystarczy spojrzeć na jej dyplomy.
Lucja2202 nie tędy droga do sukcesu, pozdrawiam
Stary 2013-01-21, 16:54   #27
karolcia3007
Przyczajenie

Nie znam lepszego salonu niż "Joanna" . Bardzo polecam salon fryzjerski jak i gabinet kosmetyczny
karolcia3007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 13:03   #28
Nina83_
Przyczajenie

drogie wizażystki, od paru miesięcy chodziłam do fryzjerki p. Wioli do studia perfect, znalazłam informacje o niej własnie tutaj i byłam bardzo zadowolona, w tamtym tygodniu dzwoniłam tam i okazało się że już tam nie pracuję!!! czy ktoś wie gdzie się przeniosła? bardzo mi zależy na namiarach na nią, Nina
Nina83_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 20:07   #29
kicia007
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Oświęcim fryzjer

do Nina83_
Nino pani Wioletka już faktycznie nie pracuję w studiu perfect, przeniosła się do innego salonu -Salon Fryzjerski Marilyn Monroe też na zasolu na ul. Garbarskiej,
ja akurat szukałam dobrego fryzjera w Oświęcimiu bo się tutaj własnie przeprowadziłam z Gdańska przyjechałam za mężem , na innym forum znalazłam o niej pozytywne opinie i też już u niej byłam, moim zdaniem nie ma się co rozpisywać jednym słowem Profesjonalistka! mam nadzieje ze pomogłam, nie podaje numer tel bo chyba nie wolno na forum ale wystarczy w Googlach poszukać, pozdrawiam
kicia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 16:57   #30
moniak xD
Przyczajenie

GG do moniak xD

Nie polecam studia "Olimpia". Poszłam z zamiarem farbowania włosów.. Nie dość, że nie zna się tam terminu ombre, to zamiast wybranego i wręcz polecanego blondu na końcach wyszedł ciemny rudy (nie użyto rozjaśniacza) Umówiona byłam na kwotę między 20 a 30 (same końce) zapłaciłam 43 a rezultat i tempo pracy opłakane. Wróciłam więc na reklamację.. Nie było problemu, miłe podejście itd. Nadszedł dzień poprawki Spędziłam na tragicznym drewnianym krześle 3 godziny. Praktykantki odzywały się jak do psa, zero uprzejmości, odpowiedniego zachowania.. wytargiwanie włosów podczas czesania, drapanie głowy podczas mycia, nieeeee. Wyszłam z "żółtkiem" na głowie. A obsługa udawała że wszystko jest ok! Sama musiałam ratować włosy. Nigdy więcej.
moniak xD jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości