Zwijanie się żelu na koncówkach tipsów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-29, 01:10   #1
PaulaZG
Przyczajenie

Zwijanie się żelu na koncówkach tipsów

Witam wszystkich!!
Dopiero od dzisiaj tutaj jestem,dlatego poruszę wątek,który do dziś mnie zastanawia)jakiś czas temu standardowo zakadałam tipsy klientce.były to pierwszy raz kupione przeze mnie (na jej prośbę) czarne tipsy french.Prezykleiłam,pożel owałam,ozdobiłam,ponownie zalałam żelem.Nie minęło pare dni a ona mnie wzywa i mówi,że coś dziwnego się z nimi dzieje.Okazało się,że żel na końcach tych tipsów po prostu się zwinął.To wyglądało jak np. żel,który się przypali ogniem(wtedy też się tak zachowuje),tylko że ona ani nie pali ani nie ma z ogniem stycznościŻel był firmy SUnflower,którą zreszta bardzo sobie chwalę ale ostatnio zmieniłame na SPN,ale robiłam nim długo i jak robię 4lata pazurki,tak jeszcze takiego czegoś nie widziałam.Czy to może być wina tych czarnych tipsów?Ponoć one mają być tak zrobione,żeby żel miał do nich większą przyczepność.Wszystko było pieknie zmatowione,więc gdzie był ten błąd albo przyczyna?Od teraz robimy czarne końcówki kryjącym żelem SPN,który zresztą polecam jak i resztę produktów
PaulaZG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 13:57   #2
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001
Dot.: Zwijanie się żelu na koncówkach tipsów

używałam na sobie czarnych tipsów, kładłam na nie żel SF i nic takiego się mi nie stało, być może masz jakieś dziwne tipsy, ale raczej uwierzyłabym, że klientka coś wymodziła niż, że tipsy są felerne.
awa2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:46   #3
PaulaZG
Przyczajenie

Dot.: Zwijanie się żelu na koncówkach tipsów

zastanawiałam się nad tym dlugo i raczejnie zwaliłabym tego na klientkę.Z tego co pamietam te czarne tipsy były bardzo cieniutkie,zakupione w sklepie WAMP.Uprzedzając sugestię,że nałożyłam za mało/dużo żelu odpowiadam,że żel był nałożony prawidłowo,jak zawsze.Do końcapozostanie to dla mnie zagadką ale tipsów w tym sklepie więcej nie kupię.W SF mają bardzo dobre tipsy clear tak na marginesie)Szczęśliwego Nowego Roku!
PaulaZG jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości