Z造 odcien. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-12-30, 14:17   #1
maruden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

Z造 odcien.

Ot騜 moim problemem jest to, i by豉m przedwczoraj u fryzjerki aby zafarbowa豉 mi odrosty. Moze to m鎩 b陰d bo nie powiedzia豉m jej ze chc farbe. Ale czesz sie u niej od 1,5 roku i zawsze by豉 dobra. Widac po moich w這sach wyra幡ie ze na nich jest farba... a nie s one utleniane. A tu co?
ZONK.
Ona mi te odrosty utleni豉 : O...
wiem ze jestem g逝pia, ale po prostu nie zwr鏂i豉m uwagi... pewnie z przyzwyczajenia odda豉m si w jej r璚e itp. Ale czasu nie cofn st康 pytanie do was.
Moze tak bardzo r霩nicy nie widac.... ale jednak w s這ncu oddziela sie wyra幡a granica... p
o jak d逝gim czasie po utlenianiu mog po這zyc farbe zeby mi w這sow nie spali這? ... ehhh

54.... ??

<szklanka do po這wy pe軟a> xD
maruden jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-30, 16:31   #2
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815
Dot.: Z造 odcien.

Cytat:
Napisane przez maruden Poka wiadomo嗆
Ot騜 moim problemem jest to, i by豉m przedwczoraj u fryzjerki aby zafarbowa豉 mi odrosty. Moze to m鎩 b陰d bo nie powiedzia豉m jej ze chc farbe. Ale czesz sie u niej od 1,5 roku i zawsze by豉 dobra. Widac po moich w這sach wyra幡ie ze na nich jest farba... a nie s one utleniane. A tu co?
ZONK.
Ona mi te odrosty utleni豉 : O...
wiem ze jestem g逝pia, ale po prostu nie zwr鏂i豉m uwagi... pewnie z przyzwyczajenia odda豉m si w jej r璚e itp. Ale czasu nie cofn st康 pytanie do was.
Moze tak bardzo r霩nicy nie widac.... ale jednak w s這ncu oddziela sie wyra幡a granica... p
o jak d逝gim czasie po utlenianiu mog po這zyc farbe zeby mi w這sow nie spali這? ... ehhh

czytalam ten post pare razy ale nie do konca rozumiem o co Ci chodzi

jaki masz naturalny kolor wlosow? jakiego koloru byla reszta wlosow przed wizyta?

przeciez do farbowania zawsze uzywa sie utleniacza. do blondow silniejszego, do brazow slabszego.
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-30, 16:49   #3
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705
Dot.: Z造 odcien.

no coz ja tez przeczytalam twoj post kilka razy i nie bardzo moge sie polapac :/
skoro utlenila ci odrosty to rozumiem, ze kolor ktory chcesz miec na glowie i ktory masz jest jasniejszy od twojego naturalnego? FARB w這s闚 nie rozjasnisz, nie wiem o co chodzi z tym strasznym utlenianiem. przy rozjasnianiu ciezko jest uniknac nieco innego odcienia odrostow po pierwszym rozjasnianiu, z czasem roznica sie zaciera.
watpie zeby fryzjerka ci te wlosy UTLENILA. mogla ci je rozjasnic, ale utlenic to chyba tylko woda utleniona a tego to fryzjerkki zdaje sie zadne nie stosuja.
napisz jasniej, pomyslimy wtedy
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.